ONE-FOUR-ONE IN DENDERMONDE MET EXKLUSIEVE ITALIAANSE DESIGNMEUBELEN ONE-FOUR-ONE tijdens de In de toonzaal staan de meubelen opgesteld zoals ze bij U thuis zouden staan. De vroegere melkerij Sint-Genoveva in Schoonaarde kreeg een gans ander uitzicht. Mevr. Nadine De Wit-Verhelst met zoontje Thomas. Schepen Patrick Van Cauter onderhoudt zich gezellig met de uitbaters. Burgemeester Dierick verklaarde de zaal officieel voor geopend. Exklusieve zetels en fraaie salontafels. Vrijdag had de opening plaats van bvba One-four-one, design en furniture, in de Eegenen 141 te Schoonaarde-Dendermon- de. Het jonge, dynamische echtpaar Nadine en Ghislain De Wit openden er in de vroegere gebouwen van de Sint- Genoveva-melkerij een aantrekkelijke toonzaal, die ook al leen maar een toonzaal is. «One-four-one» verkoopt niet direkt aan de bezoekers, maar doet dit via plaatselijke dealers. Ghislain en Nadine voeren immers rechtstreeks exklusieve designmeubelen in voor de Benelux. Ghislain De Wit uit Sint-Gillis-Dendermonde is van opleiding eigenlijk etalagist en winkelinstallateur. Hij is dus zeer goed geplaatst voor het geven van inlichtingen en advies. We konden reeds een groot staal van zijn kunnen bewonderen tijdens de rondgang in de ruime, kleurrijke zaak, samen met burgemeester Dierick en schepen van middenstand Van Cauter. Deze fraaie toonzaal, waaraan in het begin van dit jaar begonnen werd, doet absoluut niet meer denken aan de vroegere melkerij. Nu staat zij in funktie van de winkeliers die de Italiaanse klassemeubelen verdelen, die door «One-four- one» worden ingevoerd naar de Benelux. Omdat het jonge paar al enige ondervinding had met import zaken, ging het zelf kijken in Italië en ontdekte er twee exklusieve merken. Met de producenten werd een degelijk akkoord bereikt en «One-four-one» heeft nu het invoerrecht. Omdat de winkeliers niet zo'n grote ruimte ter beschikking kunnen stellen van deze design-meubelen, werd de toonzaal geïnstalleerd. De verdelers kunnen dan met hun klanten naar Schoonaarde komen om er het uitgebreide gamma te komen bekijken. Ook kan een partikulier gewoon binnenstappen en rustig rondneuzen, maar zijn aankoop zal hij doen bij een plaatselijke handelaar De twee merken die «One-four-one» invoert zijn CINOVA en EMME+ENNE. Cinova heeft een zeer verfijnde kollektie stoelen, zetels, salons, bedden, tafels en kleinere kastjes. Al deze meubelen vallen op door hun soberheid, funktionele vormgeving en originaliteit. Emme+Enne heeft volledige programma's van aanbouw- meubelen, waarin de kleur van groot belang is. Zowel de eetkamers, salon, bureaus als de slaapkamers voor volwas senen en jeugd (met studieruimte) zijn uitzonderlijk van kwaliteit en opvatting. Dit merk was bij ons nog niet verkrijg baar. «Veel jonge mensen willen ruimer en luchtiger leven dan het vroeger was. Zij willen een kleurtje in huis. Ook in handelsza ken ziet men al die donkere tinten verdwijnen. Men heeft vastgesteld dat de klanten liever in een frisser en kleurrijker omgeving kopen. Wie zijn zaak helemaal opfrist ziet vrijwel onmiddellijk zijn omzet stijgen, aldus Nadine Verhelst uit Dendermonde, die vooral in de zaak zal staan, terwijl Ghislain de evolutie te velde zal volgen. De Belgische meubelfabrikan ten, vertelt ze verder, zijn vrij konservatief en zien hun omzet zakken maar doen er niet veel aan Jln Italië hebben we dus gevonden wat we zochten na een interessahte zoektocht in verschillende meubelbedrijven. We hebben vastgesteld tijdens belangrijke beurzen als Interieur in Kortrijk of Linea in Gent dat we de juiste optie hebben genomen». En inderdaad, deze Italiaanse design-meubelen zijn zeer attraktief, stralen als het ware energie uit en kunnen zoals gezegd aangebouwd worden, wat voor jonge mensen met een beperkt budget een voordeel is. Dat neemt niets af van de kwaliteit, want in België gemaakt, zouden deze meubelen zeer duur zijn terwijl ze nu prijsbewust zijn. «Kleuren, lijnen en vormen geven gestalte aan onze omge ving, aldus Ghislain, zo ook aan de ons omringende binnen huisinrichting. Het is de bedoeling van One-four-o?:s mee vorm te geven aan het interieur. De meubelen die we importeren streken door hun vormgeving het oog en munten uit door het gebruikerskomfort». Tijdens de opendeurdagen die volgden op de openingsdag mochten Ghislain en Nadine al heelwat nieuwsgierigen, maar ook kenners en insiders ontvangen in deze nieuwe toonzaal te Schoonaarde. ledereen leek het erover eens: deze meube len zijn de smaakmakers van de toekomst. Niet alleen kan One-four-one een volledige installatie voor de klant uitdokteren, er kan ook advies gevraagd worden over bijvoorbeeld gordijnstoffen en verlichting, wand- of vloerbe kleding. Ghislain en Nadine zijn steeds bereid om veel uitleg te verschaffen. Waar het hart van vol is, loopt immers de mond van over. publirep DC geluidsinst. Tólóvalló design - furniture Nadine en Ghislain De Wit Verhelst merken: Cinova, Emme+Enne Eegenen 141, 9328 Dendermonde, tel. 052/42.50.30 heer Ghislain De Wit Grootmoeder Mana Pauwels deelt volop vreugde De heer Ghislain De Wit verwelkomt de aanwezigen officiële opening Vrienden en kennissen, maar ook handelaars en winkeliers luisterden aandachtig naar di toespraken. Heelwat belangstelling voor de opening van One-four-one (141, het huisnummer van de zaak)

De Voorpost | 1987 | | pagina 32