N0Y0N IN HET AALSTERSE NU OOK TOFFE SPORT IN ERPE-MERE VOLLEYTRANSFERS DE TOUR WACHT OP DE ALPEN TINA TURNER IN BELGIE 24 - 17.7.1987 - De Voorpost WIELRENNEN Alhoewel de aktie in samenwerking met BLOSO van "Sport is ToP' in andere gemeenten al een paar jaar op gang is, begint men in Erpe-Mere pas deze zomer. De gemeente heeft via de sportdienst wel al enkele sportaktiviteiten georganiseerd doch als ge volg van een steeds groeiend entoesiasme wil men de sport in Erpe-Mere op grotere schaal bedrijven en een blijvende kontinuïteit nastreven. Vrijdag 24 juli start in Oostende het Belga- Festival. Deze eerste dag wordt alleszins niet de minste, want die wordt volledig gedomineerd door Tina Turner, allicht de beste vrouwelijke performer ter wereld. De rauwe stem van het ritmebeest Turner zal opnieuw véle duizenden meeslepen op de Luch thaven van Oostende. Rond Tina werd een programma gebouwd met Terence Trent d'Arby, Jo Lemaire, en Hunter. Men verwacht ook nog een speciale gast waar van de naam nog niet werd vrijgegeven. Tickets zijn alsnog te verkrijgen bij Pticket- info» tel. 03/231.38.35 en in alle gewone agent schappen. Fokkerij te Belsele vraagt op leerkontrakt PAARDEVERZORGER Jongen of meisje 16 tot 18 jaar Tel. 03/772.38.97 voor 9 uur VOLLEYBAL FALOSKOMPETITIE Kalender weekeinde 2 augustus Wetteren-Hamme Center Scheldevrienden-Nijverseel Overmere C-Boonwijk 1987 Reeks I Molen Grembergen-St. Gillis Pletsers-Zele Kouter Denderbelle B-Baasrode C Keur A-Opwijk Moerzeke-Zele Center Hamrae Zogge-Overmere B Reeks III Schellebelle B-Kalken A Keur B-Denderbelle B Kalken B-Baasrode D Laarne-Massemen Dat de sport-is-tof-aktie later op gang is gekomen dan in zekere gemeenten is te wijten aan het feit dat er wel een sportdienst (op pa pier) bestond maar dat men geen verantwoordelijk per soneel ter beschikking kon stellen. Dank zij de aan werving van een dergelijk iemand, in de persoon van V. De Bruecker, komt dit projekt langzaam van de grond. In de eerste plaats wil men de speelpleinwer king in een andere vorm aanpakken en beoogt men een sportieve opvang van de jeugd tijdens de vakan tiemaanden. Daarom moe ten er aktiviteiten zijn en een bijkomende voorwaar de eist een zeker aantal deelnemers. Daarnaast wenst het gemeentebestuur een nauwe samenwerking met de sportraad die het initiatief gunstig adviseert, vooral omdat hierin even tueel een kans ligt om re krutering van jeugdige sportlui in de hand te wer ken. Dit is echter geen hoofdzaak want het aksent zal steeds op de zuivere kreativiteit gelegd worden en zeker niet op de kompe titie. Men kan wel klubs begeleiden en bepaalde sporten aktiveren zonder echter tot rekrutering over te gaan. Dit is trouwens geenszins de bedoeling van de sport-if-tof-aktie. Het eerste en noodzake lijke initiatief door het ge meentebestuur genomen, is de publikatie van een bro chure die deze aktie moet propageren. Ze wordt al leen verstuurd aan degenen die vroeger reeds deelna men aan de sportinitiatie. Men kan de brochure even wel gratis bekomen bij de sportdienst van het Admi nistratief Centrum Steen berg. De verspreiding ge beurt ook via de verenigin gen en de sportklubs. De aktie van Bloso gaat dus vooral via de gemeen tebesturen en wil de sport in de gemeente extra in de kijker stellen. Om deel te nemen kan men een sport- is-tof-kaart op genoemde dienst afhalen en telkens men aan een erkende spor- taktiviteit deelneemt, krijgt men een stempel en na de aktie of de afgewerkte akti viteiten heeft men récht op een naturaprijs. Daarom is de aktie in verschillende niveau's inge deeld. Ook de gemeente zelf zal sporten inrichten om stempels te verwerven en zelfs de drie niveau's na elkaar, afwerken. Een greep uit het programma waarmee men stempels kan verdienen: de sportraad or ganiseert op 15 augustus een fietsenrally voor allen die willen fietsen en kadert in de sport-is-tof-aktie. De afstand bedraagt 33 km. of 67 km. en men vertrekt in de Zaal Sint-Anna te Bam- brugge. In groep om 8 uur en de individuelen kunnen kiezen tussen 8 en 10 uur. Het inschrijvingsgeld be draagt wel 60 fr. maar daar in is begrepen de verzeke ring en twee drankjes. Van 3 tot 7 augustus en van 10 tot 14 augustus is er in de gemeentelijke sporthal aan de Bavoweg te Mere een sportkamp voor de jeugd van 8 tot 13 jaar. Elke morgen is er van 10 tot 12 uur initiatie badminton en in de namiddag wordt elke dag een andere sporttak beoefend. Op 9 augustus kan men deelnemen aan de afvaart van de Lesse voor de prijs van 750 fr. (bus kayak verzekering). Op 15 september start men met een initiatiekursus Kleuter- zwemmen te Hillegem, el ke maandag van 18 tot 19 u. In de polyvalente zaal van het ontmoetingscen trum Mere kan men van 7 september af terecht voor lichte konditiegymnastiek van 20 tot 21 u. De lessen reeks, die afgesloten wordt op 9 november kost 250 fr. Daarnaast is er rekreatie- lichtingen wenst kan steeds gymnastiek voor de derde terecht bij de gemeentelij leeftijd in de gemeentelijke ke sportdienst die instaat sporthal van Mere, elke voor het begeleiden van dinsdag van 14 tot 15 uur. sportgebeuren en het ver- Deze lessenreeks (200 fr.) strekken van informatie, start op 8 september en Een andere taak die deze eindigt op 10 november. jjenst waarneemt is het on- Dit is blijkbaar maar een derzoek van het sportge- begin van de sportaktivitei- drag van de inwoners en ten die volgende jaren zul- aan de hand van resultaten len uitgebreid worden kunnen beleidsopties inza- naargelang de belangstel- ke promotie aangepast en ling en de suggesties van de geaktiveerd worden. (J.v.) deelnemers. Wie meer in- DUIVENSPORT De Toekomst Aalst 5.7.'87 Jonge: 176 1. De Kegel Etienne, Weyenbergh Camiel Neck. Besluit: 4 prijzen. Snel heid: 1. Cool Julien. Oudegem 1352,75, 4. Roels-Van Neck, Hofstade 1293,38 2- V. oude: 11 3- De i 2. Cool Julien, 3. Van Ex- Bisschop De Groodt, 4^ De terghem en Zn., 4. Cool Ju- Mol Remi, 5. 6. 7. De Kegel uen Besluit: 4 prijzen. Snel- Etienne, 8. Dalschaert André, heid: 1. Cool Julien, Oudegem 9. V. Caekenbergh Hubert, 1366,00, 4. Cool Julien. Oude- 10. Dellaert Harry. Besluit: 59 gem 1314,36 prijzen. Snelheid: 1. De Kegel Etienne, Aalst 1121,07, 59. De D* Sportduif/Erpe-Mere Kegel Etienne. Aalst 933,10. 19.7.'87 Jonge: 396 Hoop in de Toekomst 1 De Thaey Oscar, 2. 3. 4. De Wanzele Pauw Roger, 5. willockx Dirk, 12.7.'87 6 De Pauw Roger, 7. Keppens Jonge: 572 Rob, 8. De Clercq Guido, 9. 1. Wezemael Prosper, 2. Heir- Scinaert Alex, 10. De Vos Ro man Gebr., 3. Geeraert Gebr., bert. Besluit: prijzen. Snel- 4 5 De Coster Marc. 6. Weze- heid: 1. De Thaey Oscar, Lede mael Prosper, 7. Heirman 1346,6. 132. V.D. Sijpe zn., Gebr., 8. Veldeman K. Anr.emans Patrick van Osiris Denderleeuw naar Nilco Lebbeke Anthonissen Luc van Zorgvliet naar Hygiëna Stekene Baete Christel van Delta Eksaarde naar Kangoeroes Aalst Boerjan Brigitte van Madavoc Hamme naar ATB St. Niklaas Borms Rony van Moderna Lebbeke naar Heusden Bree Paul van Vitesse Kruibeke naar Zorgvliet Burm Jerry van Osiris Denderleeuw naar Adec Baasrode Claessen Josée van Gilvoc Dendermonde naar Moderna Lebbeke Cooreman Johan van Osiris Denderleeuw naar Adec Baasrode Craeynest Philippe van Rapid St. Niklaas naar Tijl Bissegem Dardenne Alain van Juvenes Zele naar BUC Vorst De Bleyer Alex van St.-Pauwels naar V.B.K. Beveren De Bauw Danny van Oltisj Bazel naar Kontakt Temse De Brabander Mia van Stekense Dames naar Nidak Nieuwkerken De Bruyne Luc van Blauwe Hoek Hamme naar Juvenes Zele De Klerck Kristine van Pardaf Kruibeke naar Red Star Leuven De Cock Rudy Van Belsele Hamvoc naar Rapid St.- Niklaas De Gendt Bert van KVB Beveren naar VC Steendorp De Groodt Yvan van Oudegem VC naar VK Aalst De Lamper Hilde van Hades Temse naar Sigivok St.- Gillis-Waas De Leenheer Emmanuel van VK Aalst naar Osiris Denderleeuw De Mey Franky van Spectrum Moerbeke-Waas naar St.- Amandsberg WS De Mey Kathelijne van Pardaf Kruibeke naar Voor waarts Ternat De Moor Kurt van VC Steendorp naar Melvoc Melsele De Ridder Eddy van Wetteren naar Nilco Lebbeke De Roover Hilde van Rumbac Waasmunster naar Real Testa Lokeren De Vetter Dirk van Spectrum Moerbeke-Waas naar KVB Beveren De Vriendt Veerle van Gilvoc Dendermonde naar VOM Merelbeke De Wolf Chris van Oltisj Bazel naar VC Steendorp De Roo Lieven van Rapid St.-Niklaas naar VC Mortsel Durinckx Maria van Asterix Kieldrecht naar Luchtbal De Wulf Lies van Saco Halle naar Pardaf Kruibeke Dierickx Patrick van VC Steendorp naar Spectrum Moerbeke-Waas Duymelinckx Dirk van Sibok Sinaai naar Sigivok St.- Gillis-Waas Fleurent Hilde van Asterix Kieldrecht naar Luchtbal Geert Walter van Spectrum Moerbeke-Waas naar WS St.-Amandsberg Geerts Marc van Duvel Puurs naar Kontakt Temse Geerts Conny van VC Temse Dames naar Pardaf Kruibeke Ghesquere Daniëlle van Appelterre naar Juvenes Zele Govaerts An van Sigivok St.-Gillis-Waas naar VOG Rebels Antwerpen Govaert Veerle van Iris Burst naar Scorpio Aaigem Hamelinck Antonia van Stekense Dames naar Nijlen Heirman Gerrit van Hamvoc naar VK St.-Pauwels Herreman Dianne van Ternat naar Scorpio Aaigem Heuvinck Hilde van Kangoeroes Aalst naar VC Buggen- hout Heyman Godelieve van Stekense Dames naar Asterix Kieldrecht Heyninck Kurt van Rapid St.-Niklaas naar Spectrum Moerbeke-Waas Heyrman Kurt van Melvoc Melsele naar Blauwe Hoek Hamme Hofman Marc van KVB Beveren naar VK St.-Pauwels Houtekiet Marc van Rumbac Waasmunster naar Nivok Nieuwkerken Jans Brigitte van Boom naar Stekense Dames Keyaerts Jo van Saco Halle naar VC Temse Dames Kegels Benny van Sigivok St.-Gillis naar Oltisj Bazel Knaepen Peter van Rumbac Waasmunster naar Nivok Nieuwkerken Kloba Januz van Ibis Kortrijk naar Vitesse Kruibeke Krmasek Brigitte van Eisden naar Pardaf Kruibeke Laekeman Mare van Madavoc Hamme naar Delta Eksaarde Leijssens Danny van Konfakt Temse naar Sigivok St.- Gillis-Waas Linthout William van Rapid St.-Niklaas naar Juvenes Zele Lobet Nathalie van VC Temse naar Edegem Los Klara van Juvenes Zele naar VC Oudegem Louis Guy van Rumbac Waasmunster naar Hygiëna Stekene Maes Koenrad van Sibok Sinaai naar Oltisj Bazel Michiels Patrick van Spectrum Moerbeke-Waas naar Thunderballs Berlare Moens Erik van Juvenes Zele naar Adec Baasrode Moens Pieter van VK Aalst naar Nilco Lebbeke Ongena Patrick van KVB Beveren naar Melvoc Melsele Peiffer Jean-Pierre,dSteeJean-Pierre van Steendorp naar Melvoc Melsele Roelandt Peter van VK Aalst naar Danny Hofstade Roels Erik van Rumbac Waasmunster naar VC Kemzeke Roggeman Luc van Osiris Denderleeuw naar VK Erem- bodegem Rombaut Jan van Rapid St.-Niklaas naar VK Elversele Schenkels Patricia van Zelzate naar Spectrum Moerbeke- Waas Speckstadt Peter van Rapid St.-Niklaas naar Zellik Sterckx Raf van VK Aalst naar Osiris Denderleeuw Stuer Paul van Hamvoc Hamme naar Nivok Nieuw kerken Thibaut Jeroen van Rapid St.-Niklaas naar VC Kemzeke Van Acker Danny van Rapid St.-Niklaas naar VC Steendorp Van den Bossche Hilde van Madavoc Hamme naar Juvenes Zele Van Hamme Sven van Spectrum Moerbeke-Waas naar Nova St.-Amandsberg Van Hecke Stefan van Sigivok St.-Gillis-Waas naar KVB Beveren Van Landeghem Karine van VC Temse naar Kabaz Bazel Van Malderen Marijke van Rumbac Waasmunster naar Real Testa Lokeren Van Megroot Ivan van Rapid St.-Niklaas naar Spectrum Moerbeke-Waas Van Neer Philip van Spectrum Moerbeke-Waas naar Juvenes Zele Van Onckelen Sandra van VC Temse naar Edegem Van Raemdonck Marc van VC Steendorp naar Kontakt Temse Van de Voorde Marc van Juvenes Zele naar BUC Vorst Van den Bossche Martine van Wijgmaal naar VC Berlare Van Haevermaet Philippe van Rapid St.-Niklaas naar VC Kemzeke Vergauwen Peter van Rapid St.-Niklaas naar Nivok Nieuwkerken Vlaeminck Ivo van VC Kemzeke naar VK St.-Pauwels Vriendts Lieve van Mortsel St.-Jozef naar VC Steendorp Wasteels Luc van Idegem naar VK Aalst Wuyts Bart van Herentals naar Vitesse Kruibeke Zn.. 9. 10. Heirman Gebr. Besluit: 286 prijzen. Snelheid: 1. Wezemael Prosper, Berlare, 1380,08, 280. Van Hecke Ju lien, Berlare 1141,93. Tweeverbond Baardegem - Hekelgem 28.6.87 Jonge: 182 1. 2. Buyl Hilde, 3. Van De Perre A., 4 De Beys Jos, 6. Bosteels Octaaf, 7. 8. Huyck Joan, 9. De Beys Jos, 10. Bos teels Oct. Besluit: prijzen. Snelheid: 1. Buyl Hilde, Mel den. 1211,29, 61. Van De Wijngaerdt J., Hekelgem 1305,32 Jaarse: 130 1. Uyttersprot Kamiel. 2. 3. Fieremans Marc. 4. Plas Willy, 5. Fieremans Marc. 6. Van Ransbeeck Désiré. 7. Coppens Scraphien. 8. Meert Jan, 9. Van Den Eede Roger, 10. Boeykens Fr. Besluit: 43 prij zen. Snelheid: 1. Uyttersprot Kamiel, Lebbeke 1280,78, 43. Coppens Gust, Baardegem 1042,60 Oude: 147 1. Van Langenhove Eddy, 2. Bruggeman Petrus, 3. Rottiers Marcel. 4. Buys Jozef, 5. Meert Jan, 6. Bruggeman Pe trus, 7. Van Den Eede Cle ment, 8. Wouters Arnold, 9. Vermeiren Frans, 10. Meert Jan. Besluit: 49 prijzen. Snel heid: 1. Van Langenhove Ed dy, Lebbeke 1309,68, 49. De Pauw Georges, Meldert 1098,55 De Toekomst S.K.L. 5.7.'87 Jonge: 489 1. Van Den Eynde Willy, 2. Penne Jan, 3. 4. De Bondt- V.D. Brant, 5. Dc Baetsclicr - Conruyt, 6. Van Den Eynde Willy, 7. Gochet-Floru, 8. Wauters Hendrik, 9. Denc- kaert Ronny, 10. Callebaut Pe trus. Besluit: 163 prijzen. Snel heid: 1. Van Den Eynde Willy, Asse, 1164,39, 163. Fieremans René, Asse, 980,06 Jaarlingen: 211 1. 2. Vastenavondt Hubert, 3. Gouchet-Floru, 4. Verloes Ri chard, 5. Cordier Albert, 6. Leemans Hendrik, 7. Cassi- man René, 8. Leemans Hen drik, 9. Schaukens-Van Bene den, 10. Van Den Eynde Louis. Besluit: 71 prijzen Snelheid: 1. Vastenavondt Hu- bert. Essene. 1234,85, 71. De Valck Gebroeders, Asse, 1072,03. Oude: 257 1. Gochet-Floru, 2. Verloes Richard, 3. Cordier Albert, 4. Fieremans René, 5. Cordier Albert. 6. Buggenhout Jozef, 7. Suis Henri, 8. Gouchet-Flo ru, 9. Cassiman René, 10. Ver loes Karei. Besluie 86 prijzen. Snelheid: 1. Gouchet Floru, 9. Cassiman René, 10. Verloes Karei. Besluit: 86 prijzen. Snelheid: 1. Gouchet-Floru, Lombeek 1201,68, 86. Gou chet-Floru, Lombeek 1032,04 Aalsters Tweeverbond 12.7.'87 Jonge: 238 1. De Bruyn Octaaf, 2. Van Exterghem en Zn.. 3. Cool Julien. 4. De Bruyn Octaaf, 5. De Swaef André, 6. De Ridder José, 7. Van Royen Mare, 8. De Bruyn Octaaf, 9. Bcsscms Hubert, 10. Goevaerts Her man. Besluit: 80 prijzen. Snel heid: 1. De Bruyn Octaaf, Aalst 1337,55, 80. Goevaerts Herman, Aalst 1110,20 Jaarlingen: 12 1. 2. Cool Julien. 3. Van Ex terghem en Zn., 4. Roels-Van Erpe 1153,2 Jaarduiven: 40 1. Van Stijvendaal Rob., 2. Cobbaut Albert, 3. Mertens Leo, 4. Maes Remi, 5. Van Hauwe Gustaaf, 6. Bonnae- rens P/C, 7. Van Stijvendaal Rob., 8. Cobbaut Albert, 9. Van Hauwe Gus., 10. De Landsheer Omer. Besluit: 14 prijzen. Snelheid: 1. Van Stij vendaal Rob., Aalst 1370,2, 14. Troch Oscar, Lede 1258,3 Oude: 46 1. Raes Rem., 2. Nijs Her., 3. Herssens Pat., 4. Raes Rem 5. Cobbaut Albert, 6. Mertens Leo, 7. Bonnaerens P/C, 8. Cobbaut Albert, 9. Van Cae- lenbergh Omer. 10. Nijs Her man. Besluit: 16 prijzen. Snel heid: 1. Raes Remi, Lede 1379,8, 16. Van Caelenbergh Omer. Lede 1287,6 't Duifken - Lede 12.7/87 Jonge: 206 1. Van Hauwermeiren F., 2. Roels Louis, 3. V.D. Cande- AKTUEEL Met de beklimming van de Mont Ventoux trekt de 74ste Ronde van Frankrijk zondag ook de laatste week in. De beslissende week voor het grootste wielergebeuren want ook na de twee zware Pyre- neeënritten blijft er volledige onzekerheid omtrent de afloop van de Tour. De Tour 1987 staat bol van spankracht en precies omdat er geen echt overheersende figuur in het peloton zit krijgen we een gekke maar interessante Tour. Een zware wedstrijd ook want na de slag in het Zwarte Woud werd de groep nauwelijks verpo zing gegund op weg naar de Pyreneeën. Men vroeg zich af of de Colombianen, en vooral dan Luis Herrera, niet al voor het gebergte waren uitgerangeerd en hun achterstand werd onoverko melijk geacht. Na de Pyreneeën, voor de Zuidameri kanen minder geschikt dan de Alpen, ziet men het echter anders. Met Wilches en Herrera zitten de Colombianen nu met twee in de toptien en het verschil met topfavoriet Roche bedraagt nauwelijks v\jf, respektievelijk zeven minuten. De Mont Ven toux en de Alpen kunnen verder brokken maken en de andere nationaliteiten in de Ronde zitten echt met schrik. Zondag zien velen Herrera, ongetwijfeld de beste klimmer uit de groep, vijf minuten en meer pakken op de anderen. Afwachten toch maar. Roche zit goed. Hij moet het gewicht van de wed strijd niet dragen en moet volgens eigen zeggen alleen de Fransman Bernard in het oog houden. Jean-Francois Bernard meldt zich inderdaad als de Franse nummer één. Hij lijkt de strijd met een Mottet, een Fignon, een Bernaudeau of een Forest in zijn voordeel af te sluiten. De erfenis van Hinault lijkt toegewezen. De Fransen hebben een nieuwe wielerheld. Bernard heeft in het gevecht om de eindoverwinning nochtans één groot nadeel: La Vie Claire heeft na de verdwijning van Hinault en Le Mond, zonder Hampsten die de Amerikaanse ploeg 7 - Eleven als kopman wordt uitgespeeld, geen ploeg meer voor het gebergte. 'JefT Bernard moet de stryd met Sy steme U alleen voeren. Het kan te zwaar worden. De eindoverwinnaar van de 74ste Ronde van Frank rijk bl(jft voorlopig ongekend. Er moeten nog zowat tien renners in aanmerking komen: Mottet zelf, die goed door de Pyreneeën kwam, Bernard en Roche dus, de Colombianen Wilches en Herrera, hun Latijnsamerikaanse beroepsgenoot Alcala die in het echte klimwerk misschien toch nog wat zwak uit*alt, en verder Pedro Delgado, Robert Millar, Urs Zim merman en ook nog Andy Hampsten die in Dag Otto Lauritzen een stevige ploegmaat in de Alpen moet vinden. Van al die overblijvende favorieten lijkt Roche veruit de veelzijdigste. En onze landgenoten? Er viel voor hen weinig te rapen. Claude Criquielion zal wel weer onze beste vertegenwoordiger worden maar dag na dag werd de kloof tussen hem en de beteren uit de Ronde steeds maar groter. Net als Eric Van Lancker lijkt hij zich in een echte bergrit niet met de besten te kunnen meten. Misschien wordt het in de Alpen allemaal veel beter? Hugo Aerts Duivensport. Druk overleg bij «De jonge liefhebbers» in Herdersem (da) laere Georges, 4. De Wilde V. Huyck, 5. V.D. Candclaere Georges, 6. De Jonghe Nor- bert, 7. 8. 9. Van Hauwe Re né, 10. De Jonghe Norbert. Besluit: 69 prijzen. Snelheid: 1. Van Hauwermeiren F.. Le de 1334,08, 69 Luyckx Omer, Schoonaarde 1170,02 Jaarse: 15 1. Middernacht Willy, 2. Van Hauwe Remi, 7. De Wilde Joris, 8. 9. Van Hauwe Remi, 10. Roels Louis. Besluit: 11 prijzen. Snelheid: 1. Steenhout C Zn.. Lede 1278,45. 11. Melkenbceck Julien. Lede 1166,60 Oude: 26 1. 2. Dc Wilde Joris, 3. Blon- deel Michel, 4. Ringoet Ka miel, 5. De Dyck M. Zn., 6. Hauwe Remi, 3. De Troyer Van Boxstael Roger, 7. Rin- Donatus, 4. De Wilde Joris, 5. - Van Hauwe Remi. Besluit: 5 prijzen. Snelheid: 1. Midder nacht Willy, Lede 1323,08, 5. Van Hauwe Remi. Lede 1311,67 Oude: 7 1. 2. De Wilde Joris. 3. Van Borstacl Roger. Besluit: 1. De Wilde Joris, Schoonaarde 1363,36, 8. Van Borstacl Ro ger, Lede 1328,09 Jonge: 210 1. Van Hauwe Remi, 2. De Wilde-Van Huyck. 3. Van Hauwermeiren F., 4. Luyckx Omer, 5. De Cortc Jozef, 6. V.D. Candclaere Georges, 7. 8. Dc Wilde-V. Huyck, 9. Dc Wilde Joris, 10. Van Hauwe Remi. Besluit: 70 prijzen. Snelheid: 1. Van Hauwe Re mi, Lede 1243,54, 70. Schcl- fout Zn., Lede 1405,27 Jaarse: 31 1. Steenhout G. Zn., 2. V. Driessche Gebrs., 3. Brondeel Marcel. 4. Middernacht Willy, 5. Van Boxstael Roger, 6. Van 9. Asselman August, D'Haeseleer Jos. Besluit: prijzen. Snelheid: 1. D'Haese leer Jos, Hekelgem 1384,7, 42 Van Schelvergem Kamiel TG 1257,6 Oude: 132 1. D'Haeseleer Jps, 2. Assel man August, 3. De Backer Denise, 4. Mertens Gebroe ders. 5. Asselman August, 6. De Baerdemaker MA, 7. V. goet Kamiel, 8, De Troyer Do- Handenhove Petrus, 8. Van natus, 9. V. Langenhove P Langenhove Albert, 9. D'Hae- Zn. Besluit: 9 prijzen. Snel- selcer Jos, 10. Meulemans Ru- heid: 1. De Wilde Joris, dolf Besluit: 44 prijzen. Snel- Schoonaarde 1288.17, 9. V. heid: 1. D'Haeseleer Jos, He- Langenhove P. Zn., 1190,31 De Vereniging Liedekerke 12.7/87 Jonge: 678 1. De Saedeleer J.E Lede kelgem 1384,7, 44. De Backer Dcmse T/G 1290,7 Eerlijk en Vr(j Aalst 12.7/87 Jonge: 352 2. De 1 Spaens Kamiel, 2. Keppens Valck Adolf, 3. V. Handenho- Roger, 3. Podevijn Jozef, 4. 5. ve Petrus. 4. Asselman Au- Huylebroeck L., 6. V.D. Hae- gust, 5. Wellemans Rudy, 6. gen J 7. Huylebroeck L., 8. Thirry-Emiel, 7 Asselman De Vylder Luc, 9. Rogiers Go- August, 8. Wellemans Rudy, delieve, 10. Van Geit Fons. 9 V.D Velde Herman. 10. De Besluit: i i8 prijzen. Snelheid: Kock-V.D. Eeckhout. Besluit: 1- Spaens Kamiel, Aalst 226 prijzen. Snelheid: 1. De 1322,88, 118. Huylebroeck L., Saedeleer J.B. T/G 1365,2, Aalst 1157,57 226. Van Langenhove Albert, Jaarse: 54 1. De Smedt Cl(w), 2. De Wilde Remi, 3. Boterberg Meldcrt 1147,1 Jaarduiven: 126 1. D'Haeseleer Jos, 2. Gulde- mondt Leo. 3. De Wilde Jos, 4. Pricels Jozef, 5. Temmer man Eugeen, 6. 7. D'Haese leer Jos, 8. De Backer Denise, Hector, 4. Dc Meyst Theo. 5 De Smedt Alfons, 6. V. Geil Frans, 7. Huylebroeck L., 8. Aelbrecht René, 9. Schollaert Joh., 10. Beeckman Jozef.

De Voorpost | 1987 | | pagina 24