QUIEVRAIN LEBBEEKSE KARATE VOOR DENDERMONDSE JEUGD SANDRA BEGIJN EN RUTH VAN GOETHEM NIEUWE KLASSEMENTEN KBTTB DUIVENSPORT TAFELTENNISKLUB OPGERICHT IN ERPE-MERE ANDRE DE VLIEGHER: DOURDAN-PRIMUS IN SINT- NIKLASE "VERBROEDERING" OSIRIS AALST WIL VERLOREN SEIZOEN GAUW VERGETEN 26 - 17.7.1987 - De Voorpost TENNIS TORNOOI TC TEMSE TAFELTENNIS Sport en kuituur zijn in Erpe-Mere geen ijdele BjKKpg- woorden want weinig ge- kunnen bogen op een zo talrijk aantal vereni- Karate. De Lebbeekse karateklub Ippon kende veel bijval met de demonstratie en initiatie op het Dendermondse gingen, die bovendien een Vakantiepret-plein (PH) zeer aktieve werking kun nen voorleggen. Nu de noen kwamen de plus-tien-ja- kwam een algemene en daarna teren meer bij de echte karate- Belangstellenden, zowel Sport-is-tof-aktie van start ngen aan de beurt. Trainer een meer specifieke opwar- trainingen werd aangeleund, voor de karate als voor de gaat is er onder impuls van Schuennans verwelkomde de ming, waarin de nadruk werd Dat zowel door de leden van konditietraining kunnen steeds enkele snorters een tafel belangstellenden en vertelde eelesd on kracht, lenitrheid. He Warateklnh aU Hnnr He va. ter^t iapuiieis ceu idiei- belangstellenden en vertelde gelegd op kracht, lenigheid, de karateklub als door de va- terecht in l hen ondermeer dat karate een koördinatie, refleksen en kantiegangers sport is met een ijzeren disci- evenwicht. Dan volgden de ba- entoesiasme werd gewerkt. hen ondermeer dat karate een koördinatie, refleksen" en kantiegangers ernstig en vol straat 28, tel.: 052/21 OmT" *5nn[sklub Slicht. Willy - Ooghe en E. Leirens had den reeds het initiatief ge nomen met een klub in de zaal Pax te Erpe. Men speelde in kompetitiever- band met enkele Aalsterse klubs doch men wil nog hoger mikken, nl. men ver hoopt eerlang in de natio nale kompetitie wedstrij den te leveren en hiervoor is de akkomodatie te Erpe niet ruim genoeg. Daarom werd naar een andere zaal uitgekeken en is men ak koord gekomen om de ge meentelijke sportzaal te Mere hiervoor te gebrui ken. Van 1 augustus af zal men er elke zaterdag van 9 tot 12.30 u. rond de pin- pong-tafel kunnen sprin gen. Men hoeft daarom zelfs niet aangesloten te zijn bij de klub om er deze sport te komen beoefenen. Ofwel betalat men een jaarlijks lidgeld in klubver- band ofwel 50 fr. (onder de 16 jaar 25 fr.) per voor middag. Alhoewel deze nieuwe klub volledig autonoom zal wer ken neemt het niet weg dat men met de zustervereni ging Pax zal blijven samen werken. Het is wel de be doeling, na verkoop van tijd, de klub zodanig uit te breiden dat men in de na tionale afdeling kan aan sluiten en er werkelijk een kompetitiesport wil van maken. Toch moeten be ginners niet afgeschrikt zijn want ook deze kunnen er terecht en zullen er door de organiserende klub opge vangen worden als vol waardige leden. Bovendien zal men in samenwerking met Bloso in de maand au gustus enkele trainingen kunnen meemaken, waar bij nuttige lessen zullen ge geven worden. De sporthal biedt voor de ze sporttak ruime mogelijk heden en indien deze ope ratie een sukses wordt zal men naar een bijkomende trainingsdag uitkijken om iedereen tevreden te stellen. JV Karate. In de namiddag kwamen de jongeren van meer dan tien jaar aan de beurt. Zij kregen al dire kt een eerste beweging Maeyer Jozef, Eylcnbosch in te oefenen (PH) Victor e" Van Cotthem Walter. KRACHTBAL Krachtbalklub Osiris heeft vorig seizoen moeten vech ten tegen de degradatie in de tweede afdeling. Toch heeft speler-trainer Bart Van Lysbeth een optimisti sche kijk op volgend seizoen. Vooreerst kan hij nog op de volledige kern van vorig seizoen rekenen. Verder zijn er heelwat jongeren die er veel voor over heb ben om een plaags in het eerst elftal te kunnen opei sen. Zo is er bijvoorbeeld Hans Huybrecht, die vorig jaar door het uitvallen van de kemspelers Van Ouden- hove en Raf Coppens, het kompetitieritme van de A- ploeg in de armen en de benen kreeg. Verder is er Ignace Van Oudenhove, zeker en vast een aanval lend talent, dat echter in verdedigingal eens een steek durft laten vallen. Mits een degelijke begelei ding zou hij de rol van spelmaker op zich kunnen nemen. Maarten Bogaert, Christof Bogaert, Bart Necke- broeck en Hans Roels zijn op een leeftijd gekomen, waarop ze stilaan de stap naar het fanionteam kun nen zetten. De kern waaruit Osiris- Aalst tijdens de komende maanden zal putten: Chris Eelbode, Raf Coppens, Bart Van Lysebeth (speler- trainer), Joris Hanssens, Hans Huybrechts, Ignace Van Oudenhove, Bart Ne- ckebroeck. Maarten Bo gaert, Christof Bogaert, Hans Roels, Jan Dockers, Chris Abbeloos, Jan Geeroms. De trainingen beginnen in augustus en volgens de trai ner zou men wel op eerste klasse durven gokken, al lijkt dit misschien té opti mistisch. We zullen wel zien wat Oriris er volgend seizoen op de Osbroeck van terecht brengt... JM.H. Op zijn beurt heeft de KBTTB (Kon. Belgische Tafeltennisbond) haar klas sementen bekend gemaakt voor het nieuwe seizoen voor de spelers uit deze streek. Ze zijn de vol gende: Reeks CO: Bockaert Gi- no, De Mey Mario, Ver- saevel Jacques, Delbon Gert en Van Hoecke Patrick. C2: Braem Ronny, Per- soone Bart, Stevens Ron ny, Timmermans Patrick, Ysebaert Hans, Geyssens Ronny, Smitz Rik, Van de Veire Ludwig, Wey- meersch Serge. C4: De Keyser Mare, De Schoesitter Pierre, Van Dijck André, Van Gijssel Danny, Van Puyenbroeck Gunther, De Neve Regi, Mestdagh Karei, Van Geertsom Sigi en Van Hol- derbeke Mare. C6: Amelinck Hedwig, De Block Guido, De Floor Joost, De Groote Karei, Goossens Carl, Heirman Walter, Lepeere Danny, Plasschaert Patrick, Van den Dooren Jozef, De Vei re Edwin, Versaevel Frank, Vervoort Bardas, Cornelis Johan, De Clercq Erik, De Deyne Etienne, De Wilde Hubert, Hey- ninck Michael, Huyers Ju- lien, Koumy Ayawo, Struy- laert Luc, Van de Putte Pascal, Van Heek- Johan en Wegge Freddy. DO: Deneef Michel, Florin Claude, Hetherin- gton Jo, De Buyssere Car, Smits Prosper, Daems Pe ter, Snellings Herman, Se- gers Paul, Van Wambeke Bart, Wauters Franky, Bleyenberg Stefaan, De- prez Yves, Maerevoet Mar cel, Van Hekslandt Cyriel. Van Raemdonck Mare, Verhelst Paul, Opsomer Jean, Roose Alain, Van Holderbeke F.Desmedt Etienne, Sadones Louis, Van de Maele Jean, Van den Driessche Karei, Heyr- man Wilfried, Van Lande- ghem Erik, De Wilde Her wig, Hanquelle Ignace, De Coninck Diedrik, Matthys Bruno, Tollenaere Glenn, Laemont Philippe, Van Hoecke Ronny, Van Wa terschoot Urbain, Bienven- ue Jean, Schitecatte Dan ny, Stallaert Danny, Straet- man Hilaire. Van Cauteren Peter, Fockenier Mario, Stevaert Xavier, De Cock Kurt, Dehon Daniel. De D2: Koudijzer Hugo, Vermeersch Erik, Goethals Danny, Bosseye André, Robijns Patrick, Van Dam me Dirk, Matthys Patrick, Van Assche Antoine, Lee- ven Jacques, Van Daele Marc, Wuytack Pierre, Aernoudts Erik, Kesbeke Luc, Van der Straeten F., Van den Hende Benny, Braem René, Saman Kri- stof, Simons Rudi. Ver- straeten Hugo, Bourdeaud- 'hui Art, Brisson Rudy, Bijn Patrick, Dujardin Chris, Spanhove Piet, Stae- lens Roland, Van de Keere Johan, Vervaert Kurt, De Bock Marc, Van Bogaert Paul, Van Osselaere Jo han, Zancaner Alain, Dau- .we Thierry, Lurinck Geert, Morel Erik en Guy, Saey Erik, Van Damme Dirk, Dauwe Thierry, De Schoe sitter Paul, Stallaert Mare, Desmets Lain, Spittael Marnix, Spittael Roger, Verspille Carlos, Verstrae- te Kurt, Claus Filip, Heir man Wim, Ydiers Dirk, Back Roel, Buyens Guy, Vermoessen Bart, De Rouck Diederik, De Roeck Luc, Van Onacker Philip pe, Van Dormaal Donna, De Moor Johnny, Van Grembergen F., Pollet Ru- dolf, Van Cottem Herman en Defloor H. D4: Beulemans John, De Wilde Vincent, Wieme Jean-Marie, De Jonghe Wilfried, Maertens Erik, Sandrap J.C., De Smet Etienne, De Smet Peter, Mariman Stefaan, De Bruyne Marcel. Hermans Frans, Michem Jo, Neus Marc, Van Langenhove Hubert, Vermeulen Frans, Vermeulen Tony, Wollaert Philippe, D'Hoesche Pa trick, Hebbinckhuys Luc, Van den Branden Mare, Van Dorselaere Stefaan, Vergeylen Nico, De Groef Patrick, De Mey Frank, De Mey Leo, Deraedt Dimitri, Meerschaut^ Marc, Peers man Ferdinand, Peersman Geert, Schietse Didier, Veys Yvan, Goossens Ste faan, D'Hollander Danny, Van Den Bossche Stefaan, Van de Velde Jan, Ver meulen Mare. D6: De Kimpe André, De Ridder Leo, Quintelier Eddy, Temmerman Dirk, Van den Berghe Guy, Ver- straete Dirk, Behiels Tho mas, Derijcke Walter, D'Hollander Mika, Glas Patrick, Van Couwenberg- he Jozef en Bart, Van Den der Franqois, Janssens Gunther, Leclercq Stefaan, Saman Freddy, Vaerewijck Erik, Walschaert Willy, Arijs Ivo, De Heyn Pa trick, De Smedt Dirk, Hey- vaert Jean-Pierre, Necken- brpeck Kris, Pauwels Paul, Van Geit Frank, Van Gus- seme Francis, Pieters Hu- go, Verkeymeulen Jerome, Van Mol William, Wam- bacq Jo, De Baets Ronny en Van de Poele Marcel. (h.v.c.) De jonge duiven in de Sint-Niklase Verbroede ring was een sukses voor André De Vliegher die de lste en 2de prijs achter zijn naam schreef. Vroege dui ven voor Georges Smet, Charles Collewaert, ge broeders Merckx, De Vuyst-Duyck, De Meester- Genbrugge, Aimé Consé- rière, Gerard Van Hecke, Marcel Oste, Jozef Van Wachtebeke, Rudy Duy- melinck, André Van Hoe cke, Cyriel Van Hecke, Pieter en Elza De Bruyne. De eerste superserie gaat aan de 33ste prijs naar de gebroeders Merckx. Bij de oude duiven won Arsène De Smedt de vlucht voor Raf Luyckx. Vroege dui ven ook voor Jean Stock man, Omer Bogaert, Raes en zoon, Anthuenis-Van Goethem, Jo Van Goe- them, Walter Verstraeten. De hoofdrol werd gespeeld door Marcel Van de Moos- dijck met de 3de, 5de, 7de, 8ste, 13de of 5 op 6. Aan de 19de prijs won Raf Luyckx de beste series. Bij de jaar lingen won Omer Bogaert de vlucht voor Marcel Van de Moosdijck, Laurent De Maesschalck (3, 14), ge broeders Van Hille, De Kegel-Wieme, Aimé Van Bunderen, Freddy Poppe, Joris en zoon, Van der Poorten en zoon, Pieter en Elza De Bruyne. Bij de duivinnen was Marcel Van de Moosdijck de nummer één. Aimé Van Bunderen klokte de 2de en 6de prijs. Vroege duiven voor Van der Poorten en zoon. Pie Mariman, Walter Verstrae ten, gebroeders Merckx. Romain Verschueren, Dt Smet-De Vuyst, Van Vlier- berghe-Plaquet en Omer Bogaert. (beno Duivensport. Omer Van Geertrui, Quiévrainwinnaar in Lebbeke-Centrum (c) Samenspel Herdersem-Lebbe- ke, 12/7 Jonge: 202 1. V.D. Jeught Philemon, 2. Maes Pierre. 3. De Meyst Theo, 4. Van Den Bossche E 5. De Landtsheer LS, 6. Bos- teels Paul, 7. De Meyst Theo, 8. Roelandt Jan, 9. De Schrij ver Hendrik, 10. De Meester Jan Besluit: 68 prijzen Snelheid. 1. V.D. Jeught Philemon, Her- dersem 1411,51, 68. Beeckman Alfons, Herdersem, 1244,40 Jaarse: 42 1. Uyttersprot Pieter, 2. Bo- steels Paul, 3. Pieters Albert. 4. De Schrijver Hendrik, 5. Verschueren Louis, 6. Bo- steels Paul, 7. Raes Pierre, 8. Goedgezelschap L.S., 9. Ver schueren Louis, 10. Pieters Albert Besluit: 14 prijzen Snelheid 1. Uyttersprot Pieter, Moorsel 1412,00 14. De Schrijver Hendrik, Wiezc 1274,44 Oude: 46 1. Beeckman Jozef, 2. De Ko- ninck Etienne, 3. Pieters Al- bert, 4. Raes Pierre, 5. V.D. Jeught Philemon, 6. De Meyst Theo. 7. Beeckman Jozef, 8. Bosteels Paul. 9. Pieters Al- bert. 10. Bosteels Paul Besluit: 16 prijzen Snelheid. 1. Beeckman Jozef, Herdersem 1414,76, 16. Dt Smedt Clement Denderbelle. 1356,89 De Eendracht Hofstade, 12/7 Jonge: 97 1. De Croock Emiel, 2. Lede gen Paul, 3. Maes Roger, 4 Ledegen Paul, 5. Schockaert Johan, 6. Bessens Hubert, 7. Van Geert Pierre, 8. De Croock Emiel, 9. Merckx Gil bert, 10, Van Geert Pierre Besluit: 33 prijzen Snelheid 1. De Croock Emiel Hofstade 1241,63, 33. Maes Rogei Schoonaarde 1004,73 Jaarlingen: 31 1. Dalschaert Kamiel, 2. De Croock Emiel, 3. en 4. idem. 5. Maes Roger, 6. Van Geert Pierre, 7. Vlaeminck Marcel, 8. Van Geert Pierre, 9. Van Der Jeugd Frans, 10. idem Besluit: 11 prijzen Snelheid. 1. Dalschaert Kamiel, Hofsta de 1247,04, 11. Dierickx Jozef. Gijzegem 1085,56 Oude: 30 1 Dalschaert Kamiel, 2. idem, 3. Van Den Abeele Philemon, 4. Dalschaert Kamiel, 5. Macs Roger, 6. 7. 8. 9. 10. Van Hauwermeiren Michel Besluit: 10 prijzen Snelheid 1. Dalschaert Kamiel. Hofsta de 1247.04 10. Van Hauwermeiren Mi chel. Gijzegem 1104,82 Op woensdag 8 juli was Karateklub Ippon uit Lebbeke te sistechnieken in aanval en ver- mag uit bijgaande foto's blij- Ulb1 b'D IJÏT gast op de terreinen van Vakantiepret in Dendermonde. dediging. ken. Het gaat de meer dan J.JUA1» MJku MJÈU UL1U lUll Bloso-trainer Rudy Schuermans en een gedeelte van zijn De leden van Karateklub lp- honderd leden tellende Idub klubleden stelden zich gedurende een ganse dag ter P°" yer8astten °°k de deelne- van trainer Schuermans voor Wedstrijdleider Guy Dock Nico Mossu toch Wase win- se evenwel naar het plaat- Dames 2: beschikking van de jonge vakantiegangers om hen tijdens ^reatiJ" gf ^"d beSfotenmmet een^Sgen tr^SnèsLaï °die kon de hulP van Jef Bo- naars op de voorgrond. selijke duel tussen Ruth R. Van Goethem - D. Van een initiatives de beginselen van de karatesport by te het aanleren van een verplich- geopend werd in het begin van ®aert St 8ebfuiken om de Spanning en aardig tennis Van Goethem en Domini- dergucht 6-4, 2-6, 6-1 brengen. te stijloefening (kata). deze maand. Er was veel be- 240 inschrijvingen, nooit in de junior-veteranenreek- que Vandergucht. Drie sets Dames 3: L. Smet - S. Sme: Trainer Schuermans kon ge- langstelling voor deze opening kreeB de k,ub z0'n respons, sen. In de reeks tot 30 pun- had Van Goethem nodig 6-7, 6-3, 6-3 durende de volledige initiatie omdat de zaal niet alleen kan in reeksen te schikken, ten had Guy Philips van TC tegen haar klubgenote die De ongeveer tweehonderd piine, veel doorzettingsvermo- op een behendige manier de dienen voor karatetrainingen Was er dus kwantiteit op Wase drie sets nodig tegen in de beslissende derde set Heren 1* jongelui werden onderver- gen en een positieve ingesteld- aandacht gedurende de ganse maar er is ook een fitness- het tornooi van TC Temse Jos Pauwels, in de open volledig in elkaar zakte, p r ailwPrik« F M* deeld in twee groepen: dezen he.d. training behouden. Bij de circuit aangelegd zodat ieder- dan ontbrak het daar ook reeks ging Marc Hambersin Van Goethem won dit sei- Daev 6-3 7 5 tot 10 jaar en de ouderen. In kleinsten in de voormiddag een zowel individueel als in niet aan kwaliteit uit T^keren maar aanopdn 7n<*n 7nw»t »11p tnmnnipn P. r, de voormiddag werd gewerkt Daarna werd overgegaan tot werd op een meer ludieke wij- klubverband de konditie kan Tn L.no.,. h^r/unr^lfc t*n w,i ,i t» at alle tornooien Heren 2: D. Seis - P. Vai met de jongste groep en na de de eigenlijke training. Eerst ze gewerkt, terwijl bij de gro- komen aanscherpen. hoogste herenreeks ten bij Zelzate vlotter voor- waar ze startte. Een sterke Dijck 3-6, 6-1, 7-6. zorgde B-speler Ene Mam- bij Luc Lebeer. Pierre klassementswinst lijkt haar Heren 3: - -inpaey, onze nummer 31, Vandegucht hield in de ve- beloning te worden. St. De Jonghe - A Baetere voor de verrassing door de teranenreeks de eerste zege v00r een laatste Waas suk- 6-1, 6-2 Nederlander Van Poel- in de klub. ses ZOrgde Lydia Smet van Heren 4: geest, nummer zes in de Spanning ook in de dames- TC Jasmijn die in finale N. Mossu - G. Vercammen rangschikking dit seizoen, reeksen. Met in de hoogste dames 3 toch weer drie 6-4 5-7 6-4 uit de finale te houden, reeks toch weer Sandra Be- moeilijke sets nodig had. Mampaey moest in de fina- gijn van Beckhand duide- Bij TC Temse bouwde men t ,n le echter wel plooien voor lijk de beste. Begijn heeft een waar tennisfeest. Eind rTifi p 5 a, Forest Hills ploegmaat Phi- ongetwijfeld tennistoe- augustus werkt men er aan ?lPM,ps J' Pauwels 64 lippe Lauweriks. Ook he- komst en de gevraagde, en een dubbeltornooi. ren 2 was voor Antwerpen voor dit jaar verwachte, na- Junior-vet. open: met David Seis als winnaar turalisatie kan haar in De finaleuitslagen PHambersin - L. Lebeei maar bij heren 3 en heren 4 Vlaanderen meer facilitei- Dames 1: 7-6, 6-1 kwamen met respektieve- ten bezorgen. De meeste S. Begijn - A. Claes 6-1, 6- Veteranen °Pen: p- Vande lijk Steven De Jonghe en aandacht ging bij TC Tem- 3 gucht - L. Antonnis 7-6, 7-6

De Voorpost | 1987 | | pagina 26