rn c C J f II BEECKMAN 053/70.02.93 JO-SPORT 052/21.17.59 NIEUWLANDT 053/70.28.61 PUBLICITEIT 052/21.40.60 De Voorpost - 17.7.1987 - 9 Poorten. De stand na tien speeldagen: 1. Aviel Van Accoleyen 68, 2. Georges De Geest 59, 3. Edmond Ruys 57, 4. Honoré Baeten 56, 5. Frans De Gucht 52, 6. Gustaaf Van Kerckhoven 52, 7. Hilda Burm 518. Cyriel Bauwens 50, 9. Pierre De Corte 50 en 10. Alfons Van den Steen 49. Sint-Anna-Kermis Tijdens het weekend van 25 tot 27 juli heeft op het Sint- -j Annaplein in Berlare de grote wijkkermis plaats met volgend programma: Vrijdag 24 juli: grote bakschieting voor hanen in café Smisken Zaterdag 26 juli om 10 u. kinderjaarmarkt en vermakelijkheden in de wijk. Maandag 27 juli grote jaarmarkt voor paarden en hoornvee met 15.000 fr. prijzen van 9 tot 13 u. Om 16 u. show door «boeienkoning» Joe Alcatraz met een stunt op 30 meter hoogte, 's Avonds reuze-vuurwerk, gegeven door de foorkramers. Beveren Gouden bruiloften te Vrasene Vrijdag 17 juli om 18 u. wordt het echtpaar Jef De Cleene en Marie Van Poecke uit de Kerkstraat 52 te Vrasene gehuldigd wegens hun 50' huwelijksverjaardag. Zij worden aan huis begroet door een afvaardiging van het gemeentebestuur. Op 25 juli a.s. worden René Schelfhout en Elisabeth Ryckaert uit de Sleutelhoflaan 24 gevierd omwille van hun gouden ubileum. Te 15 uur worden zij op het gemeentehuis van (rasene ontvangen. Goud te Beveren en Kieldrecht Ferdinand Alfons en Anna Matthynssens uit de Bijlstraat 228 te Beveren vieren hun gouden jubileum op zaterdag 18 juli. Zij worden ten huize begroet door een afvaardiging van het Gemeentebestuur omstreeks 10.45 u. Ook Albert Colman en Leonie Van de Walle zijn 50 jaar gehuwd. Het gouden paar is woonachtig te Kieldrecht in de Merodestraat 45. Daar worden zij op 18 juli te 14 u. door de Gemeentebestuurders begroet. Proficiat! Kleutertoneel op Bartje-speelplein Woensdag 22 juli verwent «Bartje» de kleuters van Beveren en omstreken met een bezoek van de «Vliegende Kroket». Dit toneel voor kleuters wordt een aangepaste show voor alle kinderen die deze dag ingeschreven zijn op een dagje speel plein in de Floralaan te Beveren, vlakbij de Gaverlandwijk. Prijs 35 fr. Voor een warme maaltijd betaal je 75 fr. Drank komt op 60 fr, voor 4 komsumpties. Aanvang te 8.30 u. Inlichtingen tel. 03/ 775.33.87 bij Frank Claes, Grote Markt, 28b5 te Beveren. Noteer ook reeds dat de groteren op vrijdag 24 juli op boottocht gaan met de Flandria in Antwerpen en een bezoek brengen aan de zoo. Schrijf vooraf in en breng 350 fr. mee voor deze extra- aktiviteit. Ruilklub te Melsele Ingevolge de vakantie vindt er slechts 1 ruildag plaats in de maand juli. Dit gebeurt dan op zondag 26 juli met aanvang te 8.30 u. in het Parochiehuis. Zoals steeds mogelijkheid tot ruilen ran alle mogelijke objecten. Bloemenschikken KVLV Melsele Donderdag 23 juli komen de leden van KVLV-Melsele in het Parochiehuis samen voor een kursus bloemenschikken. Aan vang te 19.30 uur,^ KVLB-Jonggezinnenwerking Beveren Zondag 26 juli te 8.30 u. gaat de Jonggezinnenwerking van KVLV-Beveren op daguitstap naar Domein Hengelhoef. Vertrek cp de Grote Markt met autocar op voornoemd uur. 21 juli-viering te Beveren Hel Verbond der Vaderlandslievende Verenigingen richt op de Hationale feestdag 21 juli feestelijkheden in. ét programma ziet er uit als volgt: .30 u. samenkomst in het lokaal; opsteken der eretekens aub. 9,45 u. Vorming van de optocht op de Grote Markt, kant dekenij 10 u. Plechtige H. Mis in de Sint-Martinuskerk ter nagedachtenis van.de oorlogsslachtoffers. Het koor «Alternatief» luistert de Mis op. Bij het einde wordt het Te Deum uitgevoerd. 11 u Optocht met de K.K. Harmonie Kunst en Vreugd naar het monument van de gesneuvelden met bloemenhulde. 11.30 u. Ontvangs door het gemeentebestuur in het Kasteel Cortewalle met toespraak van de Burgemeester, waarna re ceptie. 17.30 u Feestzaal Verstraeten: mosselfeest of koude schotel naar wens; 300 fr. per persoon. Inschrijven bij de sekreatris van de afdeling dhr. Rombaut 19 u.r filmvoorstelling met speciale videoprojektor groot scherm over de bevrijdingsfeesten te Beveren 29.8.81. Ook Kallo'81 met de plechtigheid aan het monument der gefusilleerden wordt met een filmvoorstelling herdacht. Vanaf 18.45 u. kosteloze toegang tot de zaal. Deze vertoning kwam tot stand met de medewerking van het Gemeentebestuur en dhr. Kajpus Cheslaw. 21.15 u Optreden van folkloristische dansgroep op het domein Cortewalle. 22.30 u.: Vuurwerk in het park Cortewalle, Kieldrechtse Verzamelaarsvrienden Zondag 19 juli is er in Het Centrum te Kieldrecht een maande- ijkse ruildag met mini-tentoonstelling van postzegels. Het thema: «De Vrouw» wordt uitgevoerd door Andrea Rooman uit Kieldrecht. Aanvang te 9 u. Einde te 12 uur. Ziekenzorg Haasdonk Maandag 27, dinsdag 28 en woensdag 29 juli gaat ziekenzorg Haasdonk op bezinning naar Bornem. Begin te 10 u. aldaar. Men organiseert vervoer Bij KBG is er elke 1* en 3° maandag van de maand hobbyklub in het oud gemeentehuis. Elke maandag bovendien wordt kaarting georganiseerd in «De Linde». Alle KBG'ers welkom! VTB-VAB film en videoklub Beveren Wil je kennis maken met een toffe en boeiende hobby, kom dan om de 14 dagen naar de leskeuken van de Kloosterstraat te Beveren, waar op donderdagavond telkens te 20 u. projectie avonden in mekaar gestoken worden. Alle inlichtingen kan je navragen bij voorzitter Raf de Munck, Sint-Sebastiaansstraat 31 te Beveren, tel. 775.97.29 of bij sekretaris Frangois Aelbrecht, Soldatendreef 5 te Beveren, tel 775.93.90. Berlare. Ter gelegenheid van het zilveren kloosterjubileum van missionaris Leo De Visscher slaagde Jules Blancquaert erin drie Berlaarse muziekmaatschappijen van Berlare. De Chiromeisjes zijn op kamp vertrokken naar bree (jj) verschillende politieke strekkingen gezamenlijk te laten opstappen (jj) n sportvedetten, op radio 't Ros, 103.9 het stadhuis te Dendermonde, zesdaagse naar Grenoble (Franrkijk) met doguitstappen - La Gronde Chartreuse - MeGeVe - Sassechage - bezoek aan één der grotten La Grove in de Alpen. Vertrek te Oudegem om 5.00 u. en te Mespelare te 5.10 u. 10.00 u.: «Klavertje vier»: gevarieerd programma met muziek, interviews, socio-culturele info, dokters en opothekers met wachtdienst, dierenbe scherming, op radio 't Ros - 103.9 FM, tot 12.00 u. 14 00 u.: Culturele Centrale Grambergen: Kunsttentoonstelling in zaal Ros Beiaard, Grootzond 86, Grambergen 15.00 u Veredeling van wijnen met kruiden in zaal Ros Beiaard, Grootzand 86, Grembergen ingericht door de Culturele Centrale Gram bergen. 19 00 u Wandelconcert: t.g.v. statiekermis, opgeluisterd door de Kon. Harmonie St.-Cecilia-Grembergen, aan het station te Grembergen. ZONDAG 19 JULI 8.00 u.: Fietsen: wekelijkse rit tellend voor het kampioenschap '87 bij WTC de Morgenstond vertrek aan het lokaal, St.-Gillislaan 58 in 3 groepen met keuzemogelijkheid i.v.m. de afstonden. 8.30 u.: Fietsuitstap: naar Baardegem, afstond 65 km, door F.T V. Club 71Vertrek oan café De Bonte Os, Grootzand 41 te Grembergen. 10.00 u.: Vendelronde: oefenen voor Baardegem en vendelstokken klaarmaken, voor V.V.K B.-Reynout, in het lokaal. 14.00 u. Culturele Centrale Grambergen: Kunsttentoonstelling in zaal Ros Beiaord, Grootzand 86, Grembergen. 15.00 u.: Hondenafrichting: door de Culturele Centrole, Grembergen, op het Karei Eeckhoudplein (sportplein) te Grembergen. 16.00 u.' Demonstratie Wijnmaken door de Culturele Centrale, Grember gen, in zool Ros Beiaard, Grootzand 86 te Grembergen. 19 00 u.' Optraden parochiefeesten Baardegem: voorstelling van Brui loftsthema in feestkledij, voor V.V.K.B.-Reynout, te Boardegem MAANDAG 20 JULI 19.00 u.: 't Ros Sportief: informatief programma met sportuitslagen, wedstrijdverslagen en FM. 20.00 u.: Groepsvergadering A.A.: i ingericht door de groep A A. DINSDAG 21 JULI 11.00 u: Uitstap: t.g.v. de Nationale Feestdag van 21 juli, door de Muziekkapel van de Brandweer te Dendermonde. 11.00 cj.: Opluisteren van het plechtig Te Deum. t.g.v. de Nationale Feestdag door het Renerrenickoor in de O.-L.-Vrouwekerk. 15 00 u 5* Dender- en Scheldejogging: alle kategorieën, 5-10 km en 15 km, ingericht door A.C.-Denderland, oan de Oude Kerkhofstraot te Grembergen 20.00 u.: «Focus» informatief programma, stodsbenchten, socio-culturele info-kolender en persberichten van Dendermondse verenigingen, op radio 't Ros - 103.9 FM 20.00 u.: Concert: t.g.v. Nationale Feestdag van 21 juli, door de Muziekkapel v.d. Brandweer, op de Grote Markt te Dendermonde. WOENSDAG 22 JULI 20.00 u.: Gezellig somenzijn. Bent U eenzaam, houd U van een leuke babbel Altijd welkom op de club voor alleenstaanden, ingericht door Raval, in café-restaurant Den Ommeganck, Grote Markt te Dendermon de Voor meer inlichtingen contact opnemen met Marie-Jeanne op het telefoonnummer 052/21 77.24, DONDERDAG 23 JULI 14.00 u Herhaling Volksdansgroep Levensblij: voor K.B.G.-Oudegem, nieuwe leden altijd welkom - elders optreden mogelijk, in het Parochiecen trum te Oudegem. Voorlopige verantwoordelijke: Romanie De Wolf, Varenberg 59 te Oudegem 20 00 u.: Groepsvergadering A.A: opvangvergadering voor mensen met drankproblemen, in het stadhuis te Dendermonde, ingericht door de groep A.A. inlichtingen: schrijven naar PB 12, Dendermonde 2. VRIJDAG 24 JULI 19.30 u Speciale dansronde: laatste oefening voor de reis, en binnen brengen von kledij, voor V.V.K.B.-Reynout, in het lokaal. ZATERDAG 25 JULI 10.00 u «Klavertje vier»: gevarieerd programma met muziek, interviews, socio-culturele info, dokters en apothekers met wachtdienst, dierenbe scherming, op radio 't Ros - 103.9 FM, tot 12.00 u. ZONDAG 26 JULI 1.00 u.: Fietsen: wekelijkse rit tellend voor het kampioenschap '87 bij 20.00 u.: Wijnhoevefeesten: met optreden van het Klein Muziekske, iedereen welkom, ingericht door VZW Dendermondse Wijnmakersgilde 't Vaatje, in de Lange Dijkstraat te Dendermonde. ZONDAG 2 AUGUSTUS 9.30 u Wijnhoevefeesten: Vinkenschieting, iedereen kan op onze wijnhoeve het competitief gezang dat zich afspeelt tussen de vinken meemoken. 11.00 u.' Wijnhoevefeesten - Aperitiefkoncert: opgeluisterd door de Lazy City Jazz Band, een must voor alle jazzliefhebbers! ledereen is welkom 14.00 u Wijnhoevefeesten - Kinderen kleuren de straat: alle kinderen mogen hun fantasie kwijt in krijttekeningen op straat. De straat zal verkeersvrij zijn, tot 16.00 u. 15.00 u Wijnhoevefeesten, optraden van de Big Bond: ondertussen zal er een wijndemonstratie doorgaan, tot 19.00 u. ledereen welkom. Dit alles wordt ingericht door VZW Dendermondse Wijnmakersgilde 't Vaatje, en gaat door in de Lange Dijkstraat 38 te Dendermonde. 14.30 u.. 3-Jaarlijkse Koningsschieting «Scheldezonen»: opgeluisterd door de K.H. St.-Cecilia Dendermonde-centrum, in Groot Dendermonde. DONDERDAG 6 AUGUSTUS 20 00 u.: Raval organiseert kontakt-ontmoeting en informatieavond voor alleenstoanden. Voor verdere inlichtingen Marie-Jeanne, tel. 052/ 21.77.24. VRIJDAG 7 AUGUSTUS 19.30 u.. Dansronde: ter voorbereiding voor optreden te Mechelen, voor V.V.K.B.-Reynout, in het lokoal Hamme Dendermonde ZATERDAG 18 JULI 5-00 u.: Bondsreis- B.G.J.G.: jaarlijkse toeristische bondsreis, dit joar WTV De Morgenstond - vertrek oan het lokoal, St.-Gillisloan 58, groepen met keuzemogelijkheid i.v.m. de afstonden. 8.30 u Fietsuitstop: naar Koewacht-Stekene, afstand 65 km, door F.T.V. Club 71Vertrek aan café De Bonte Os, Grootzand 41 te Grembergen. 10.00 u.: Speciale vendelronde: laatste oefening voor de reis klaarzet ten van vendelstokken en trommels, voor V.V.K.B. Reynout in het lokaal. 10.30 u.: Demonstratie-kriekenwijn: een praktische en theoretische uit eenzetting van hoe we best kriekensap tot wijn maken, ingericht door VZW Dendermonde, wijnmakersgilde 't Vaatje, in de Lange Dijkstraat 38 te Dendermonde. 14.00 u.: Wandeling Stroperbos - Stekene o.l.v G. Van Bockstal. Verzamelen rechteroever domein De Wal te Stekene (rijksweg nr. 60, 1 km vóór de afreis met Nederland) om 15 00 u. Bezoek afdeling dorpskom, met o.a het gemeentehuis, de St.-Jacobuskerk te Stekene, ingericht door V.T.B.-V.A B samenkomst oon het kerkplein te St.-Gillis (centrum) MAANDAG 27 JULI 19.00 u. 't Ros sportief: informatief programma met sportuitslagen, wedstrijdverslagen en interviews van sportvedetten, op radio 't Ros - 103.9 FM. 20.00 u Ledenvergadering: over verzorging en planten van Bonsai - en andere klein gehouden boompjes, spreker: J Moes, voor de leden von Cactusclub-Dendermonde, Klein Brabant, in de feestzaal De Oude Post, Kerkstraat te Buggenhout. DINSDAG 28 JULI 6.30 u.: Zevendaagse reis doorheen Duitsland: voor V.V.K B.-Reynout, DONDERDAG 30 JULI 14 00 u Herhaling Volksdansgroep Levensblij: voor K.B.G.-Oudegem, nieuwe leden zijn altijd welkom, elders optreden mogelijk, in het Parochie centrum te Oudegem, tot 16 00 u. Voorlopige verantwoordelijke: Romonie De Wolf, Varenberg 59 te Oudegem. 20.00 u Groepsvergadering A.A.: opvangvergadering voor mensen met drankproblemen, in het stodhuis te Dendermonde, ingericht door de groep A A. Inlichtingen: schrijven noar PB 12 - Dendermonde 2 ZATERDAG 1 AUGUSTUS 15.00 u 4* Jogging dwars door de Boonwijk jogging olie kategorieën, 3, 6, 12, 18 km, ingericht door A.C.-Denderlond, in de Boonwijk St.-Gillis. 19.30 u Concert. Kioskconcert op uitnodiging, door Jeugdharmonie «Dynomic» Dendermonde, Warmen Haard, Boonwijk te St.-Gillis-Dender- monde. Kampioenschap van groot-Hamme Tijdens de jaarlijkse Achterhoffeesten in augustus wordt het kampioenschap van groot-Hamme georganizeerd play-back of sound-mix 1987 en dit in een feesttent. De schiftingen hebben plaats op zaterdag 29 augustus en de tien best geklasseerden komen op zondag 30 augustus in de finale. Een prachtige prijzentafel van rond de 15.000 fr. is voorzien. Wie wil meedoen kan zich nu al laten inschrijven, mits 50 fr., bij Jan van Lijssebetten, Achterhofstraat 35A of café «De Lijmpot», Spoor wegstraat. Het aantal inschrijvingen is beperkt. Het reglement ligt ter inzage. The Old Chap Tijdens de zomermaanden tot eind augustus is The Old Chap, Hoogstraat 17 open op de volgende dagen en uren: woensdag van 14 tot 22 uur (video om 15 uur) donderdag van 14 tot 18 uur. Vrijdag van 15 tot 1 uur, zaterdag van 15 tot 1 uur en zondag van 14 tot 24 u. (video om 15 u.). De stripotheek blijft open op de normale uren: woensdag van 16.30 u. tot 17.30 u. en van 19 u. tot 20 u. Vrijdag van 16.30 u. tot 18.30 u. en zondag van 19 tot 20 uur. In The Old Chap is een badmintonclub gesticht die luistert naar de naam van De Stormvogels en zal spelen in sporthal «Meulenbroek» elke zondag van 19 tot 21 uur. Vanaf het komend seizoen zal de ploeg ook meedoen aan het rekreatie- tornooi waaraan zes Hamse clubs zullen deelnemen. De wedstrijden worden gespeeld op zondagnamiddag. Nieuwe spelers (niet aangeslotenen) zijn welkom. In de maand september-oktober zal er een initiatie-kursus plaats hebben «badminton» gehouden door Bloso. De bijdragen als clublid van De Stormvogels bedraagt 150 fr. lidgeld per jaar en 25 fr. per speeldag. Niet-leden betalen per speeldag 50 fr. Naar Lourdes KWB-KAV gaan volgend jaar in groep naar Lourdes. Er zijn daarvoor de volgende mogelijkheden met de trein van 16 tot 22 juli of van 30 juli tot 5 augustus. Met het vliegtuig van 1 tot 8 augustus. De kostprijs bedraagt met de trein 12.050 fr. en per vliegtuig 12.700 fr. Er is ook kans om deze trip met de autobus te doen. Kostprijs 8.650 fr. Verleden keer waren er 200 Hamse deelnemers. Opnieuw rekenen de initiatiefnemers op evenveel aanwezigen. Wie daarvoor belangstelling heeft kan kontakt opnemen met de KAV en «WB-wijkmeestefe. Er is voor deze reis ook een spaardienst opgericht. 't Fortuintje De biologische tuinclub heeft de volgende aktiviteiten vastge legd voor alle belangstellenden: zondag 9 augustus: fietstocht naar Overmere met een bezoek aan een ambachtelijke kaas makerij. Vertrek om 10 uur op het Twee Bruggenplein. Zondag 10 augustus: gezamenlijk tuinbezoek aan het medelid Ria Grondman, Drapstraat 12. Zaterdag 29 augustus wordt er een busreis ingericht naar «Het Paradijs» een 4,5 ha. groot gebied te Remagen in de buurt van Keulen. Heinz Ervan heeft van in 1948 dit onverdorven stukje aarde produkten willen halen die nuttig zouden zijn voor de gezondheid en daarmee willen aantonen dat we ook zonder gebruik te maken van twijfelachtige of zelfs gevaarlijke stoppen een goede opbrengst kunnen verwezenlijken. Deze Heinz Erven, nu 87 jaar behoort tot de kleine groep van uitzonderlijke mensen die een waardige alternatieve teeltmethode toepassen. Wie dat graag eens van nabij bekijkt kan mee. Vertrek te 6.30 uur op het Twee Bruggenplein. Om 10 u. wordt het Hamse gezelschap door Heinz Erven opgewacht voor een bezoek aan zijn domein. Ook niet-leden mogen mee. Inschrijvingen kunnen gebeuren aan 550 fr. per persoon bij de bestuursleden van 't Fortuintje. Eerste zomersportkamp Vrijdagnamiddag werd het eerste zomersportkamp ingericht door de Gemeentelijke Sportinstellingen afgerond. Daaraan namen 168 kinderen deel wat ongetwijfeld een geweldig sukses was. Tijdens het afsluitingsprogramma werd een demonstratie gegeven door de allerkleinsten van 6 tot 8 jaar. Daarna waren het de 8 tot 12-jarigen die toonden wat ze geleerd hadden. Tot slot werden aan al de deelnemers diploma's en herinneringsge schenken overhandigd door A. Pieters, voorzitter van de sportraad en door schepen De Graef Bericht van het gemeentebestuur Door de zeer slechte weersomstandigheden van de voorbije lente, hebben heel wat land- en tuinbouwgewassen ernstige schade geleden. Gezien het echter gaat om algemene schade moet er geen beroep gedaan worden op de plaatselijke schattingskommissie. Uit een ingewonnen advies bij de gespe cialiseerde diensten blijkt dat men bij ernstige schade een aangetekend schrijven kan richten aan het Ministerie van Financiën, kontrole der Belastingen, Hoogstraat 23 te 9160 Hamme, met duidelijke opgave van de betreffende schade en de oppervlakte. In hetzelfde schrijven nodigt men een belas tingsambtenaar uit om ter plaatse de schade te komen bestati- gen. In ieder geval moet men een kopie van het schrijven en van het bewijs van aan getekende zending, bewaren, en zeker voor het geval er niemand komt kijken. Uitslagen horlogeprijskamp Door de «Lotto-vrienden» werd een horlogeprijskamp ingericht met de volgende uitslag: De Beule Roger (lijst De Beule R.), Van Doorsselaere Emiel (lijst Mettepenningen Paul), Everaert André (lijst Bosman Norbert), Everaert Christia (lijst Everaert André), De Beule Roger (lijst Van Goethem R.), Van den Bossche Jan (Notenboom Frangois), Van Hul Frangois (lijst Callebaut Freddie). De Wilde Etienne (lijst Vincke André), Colman Albert (Callebaut Freddy), Kinders Maria (lijst Noten boom Frangois). Bezoekerstombola Door het Gito, Burg. Van Driessche Instituut werd een bezoe kerstombola ingericht die de volgende winnaars gaf: Moortgat- Goossens, Lippeveld 29, Mark Ruys, Durmestraat 5, Alfred Segers, Populierenstraat 8, Georges Ost, Sint Annastraat 10, Willy De Doncker, Heirbaan 290, Thomas-Moortgat, Heirbaan 203, Emiel Verstappen, Vooruitgangstraat 23, Leo Caljon, Kaaldries 23, Jacques De Bondt-Borremans, Moerheide, Wau- ters-Van Nieuwenhuyse, Wuitenslaan 35, Alois de Ferrrere, Noordstraat 5, Maria Fierens, Moerheide 27, Gert Van Geyte, Sportpleinstraat 7C, Georgette Serraris, Kleine Mandenmaker straat 23, Martine Daeyaert, Neerstraat 47, Camiel Eeckhoudt, Neerstraat 131. Luc Janssens, Drijgotenkouterstraat 3, Philip Famaey, Leeuwerikkenlaan 34, Oost-Van Lijssebetten, Achter- hofstraat 45, Christiaan de Mot, Korte Geemstraat 15, Frans Verhelst, Theet 51 A, Nelly Cool, Schaubekestraat 19, Julien Verlackt, Vijfbunderstraat 28, Grebergen, Anita Hilleweg, Ros- beiaardstraat 28, Berlare, Benny Blijweert, Barbierstraat 34, Bazel. Prijzen af te halen voor 1 september elke zaterdag en elke werkdag vanaf 14 augustus. VVV-Kalender Vrijdag 17 juli: Moerheide-kermis met medewerking van SK Moerheide en vzw 't Buurthuis: voetbalwedstrijd Buurthuis Moerheide-Tafeltennisclub Patro. Zaterdag 18 juli: 7 u. Wandelklub 't Hoeksken: naar Hoffraix: 11e internationale mars (Hoge Venentocht). Afstanden van 5 tot 22 km. Vertrek per autocar naar 't Wuitenshof. Roodkruisstraat 12 vanaf 14 u. Moerheide (kermis: schiftingswedstrijden voor het voetbaltornooi. Zondag 19 juli: 9 u. Wandelklub 't Hoeksken naar Wetteren voor de derde Rozentocht. Afstanden van 7 tot 30 km. Vertrdk aan het lokaal met eigen vervoer. Café 't Hoeksken. Markt 13, 10 u. Filatelieklub: Ruilbeurs: ruilen van postzegels, sigarenbanden, prentkaarten en munten. Zaal Tivoli, Kerkstraat. Vanaf 14 uur: Moerheide-kermis: voetbalwedstrijden en verma kelijkheden. Maandag 20 juli: 14 u. Kath. Bond Gepensioneerden Centrum: wandeling met vertrek. Twee Bruggenplein. 19.30 u. Moer heide-kermis: speciale zevenkamp met verschillende ploegen, 's Avonds kaarting. 20 u. Fotokring «Imago» lokaal 't Wuitens hof. Roodkruisstraat 1A, «projektie van niet aangenomen dia's». Dinsdag 21 juli: Viering nationale feestdag: 9.30 u. H. Mis in de deknale kerk met Te Deum 10.30 u. feestzitting in het gemeen tehuis en te 11.15 u. neerlegging van bloemen aan het gedenkteken van de gesneuvelden 9 u. Wandelklub 't Hoesken: Gent Artevelde Stappers. 9e Mars van de Nationale Feestdag. Afstanden van 7 tot 42 km. Vertrek aan het lokaal met eigen vervoer. 14 uur. Moerheide kermis: alle vermakelijkheden en prijsuitreiking. 21 juli-viering. Op dinsdag 21 juli viert Hamme zijn Nationale Feestdag met het volgende programma: 9.30 uur. H. Mis in de Dekanale Kerk met Te Deum. Te 10.30 u. feestzitting in de feestzaal van het gemeentehuis met een toespraak door de heer burgemeester Baert. Te 11.15 u. Neerlegging van een bloemenkrans aan het gedenkteken van de gesneuvelden door de overheden en een delegatie van de vaderlandslievende verenigingen. Lebbeke Burgemeester en schepenen met vakantie Burgemeester Moeyersoon was van 11 tot 18 juli met vakantie, schepen Hiel legt er de riem af van 12 tot 23 juli en van 11 tot 21 augustus. Germain De Ridder van zijn kant neemt vakantie van 18 tot 25 juli en van 1 tot 30 september, naamgenoot Frangois De Ridder van 13 juli tot 16 augustus. De schepenen Karei De Gucht en André Tirez nemen geen vakantie. Wieze Fietsen met de K.A.V. Op maandag 20 juli organiseert de KAV een fietstocht met gezamenlijk vertrek om 19.30 u aan het Gildenhuis. Kinderwelzijn Op dinsdag 21 juli (Nationale Feestdag) zal er geen raadpleging zijn. Deze wordt verschoven naar dinsdag 28 juli en zal zoals gewoonlijk plaats hebben van 14 tot 16 u in dé lokalen van het ontmoetingscentrum aan de Schoolstraat. Berlare. Pater Leo de Visscher bij zijn dankmis in Berlare Waar hij zijn zilveren priesterjubileum vierde (jj) TE KOOP aan 1/3e van de prijs (Liquidatiegoederen) - 3 Modelveranda's - Partij aluminium, P.V.C. ramen en deuren, garageboxen, wen- tolpoorten, tuinhuisjes. Z.W.: Mobelec B.V.B.A. Stwg. op Scherpenheuvel 81 3280 ZICHEM 151600/RC-AG-QK-PG De specialist in maatwerk. De laagste prijzen der matrassen. Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super- Bultex. Bergemeersenstraat 18 k AALST r DENDERMONDSE RIJSCHOOL 052/21.37.94 Praktisch en theoretisch onderricht door gespecializeerde personen. De Dendermondse Rijschool. op slechts 1 adres: Veldstraat 47 Sint-Gillis- V Dendermonde a Alles, maar dan ook alles van sportartikelen alsook sportkledij en camping. Statiestraat 21Lebbeke. Kroostrijke Gezinszegels Woonverbouwing van de kelder tot het dak ook onderhoud verbeteren en herstellen. Langestraat 116 9300 AALST Een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een eenvoudig begrip wordt omgezet. Raadpleeg haar specialisten.

De Voorpost | 1987 | | pagina 9