RACING TEMSE REEDS IN K0NDITIE TEMSTAR OP EENZAME HOOGTE NOYON IN HET AALSTERSE Grote RV-HROV konfrontatie bij de Scheideruiters DUIVENSPORT 32 - 14.8.1987 - De Voorpost ZAALVOETBAL H'AllTY tf DEO/ Finale Racing Temse Dynamo St-Niklaas Zaalvoetbal. Dynamo Sint-Niklaas moest de tomooi van H.S.V. (dw). Na een eerste gelijkopgaande kwartier kwam Racing Temse toch geleidelijk wat meer druk uitoefenen op het Dynamo- doel, wat uitmondde in enkele gevaarlijke kansen voor Pa trick Riske en Ronny De Leenheer. Doelman Lam- brechts van Dynamo kon met enkele opmerkelijke tussen komsten zijn doelvlak echter ongeschonden houden. Net voor affluiten van de eerste periode moest hij zich toch leggen tegen Racing Temse tijdens het gewPnnen geven toen een mis verstand met verdediger Eddy De uitslagen A.S.O. Olympic - Dynamo St-N. 2-8 Racing Temse - H.S.V. Temse 5-1 S.O.S. Veile - A.S.O. Olympic 7-2 H.S.V. Temse - Graaftcx Temse 5-1 Dynamo St-Niklaas - S.O.S. Vei le 5-5 Racing Temse - Graaftex Temse 5-1 Wedstrfjd om plaats 5 en 6 A.S.O, Olympic - Graaftex Tem se 6-5 Wedstrijd om plaats 3 en 4 S.O.S. Veile - H.S.V. Temse 6-3 Finale Racing Temse - Dyn. St-Nikl, 3-2 Zaalvoetbal. Het leidend trio in het tornooi van H.S.V. Temse (dw). ZAALVOETBALPLOEG DAMES TEMSTAR TEMSE Vierverbond 2 augustus 1987 Jonge: 800. 1. De Vleeschou- wer J., 2. Timmermans G., 3. De Schutter Fr., 4. Scheerlinck R-, 5. De Bolle L,, 6. Du Four H., 7. Suenaert R., 8. Lam- brecht W. en zn., 9. De Vuyst H 10. Sterke R. en G. Besluit: 267 prijzen Snelheid: 1. De Vleeshouwer J., Ninove, 1477,81 en 267. Du Four H., Ninove, 1088,18. Jaarse: 35. 1. Verbruggen W., 2 en 3. Du Four H,, 4. Ver meulen N., 5. Du Four H., 6. De Vleeshouwer J 7. Roelant Matheussen, 8. Vermeulen, 9. Cooreman Gebr,, 10. Du Four. Besluit: 12 prijzen Snelheid: 1. Verbruggen W., Ninove, 1500,36 en 12. Van Lysebettens L., Iddergem, 1323,81. Oude: 81. 1. Cooreman Gebr., 2, De Duffeleer L., 3. Souf- friau Fr., 4, Verbruggen W., 5. Du Four H., 6. Vermeulen N., 7. Van Lysebettens L., 8. Van der Poorten Fr., 9. Demol Fr., 10. Roelandt-Matheussen. Besluit: 27 prijzen Snelheid: 1. Cooreman Gebr., Ninove, 1521,97 en 27. De Vriendt André, Liedekerke, 1190,00. De Vereniging Liedekerke 2.8.87 Noyon. Jonge: 707. 1. Venneman Albert, 2. De ville Jos, 3. V.D. Cruysse Ro ger, 4. Venneman Albert, 5. Hutse Kamiel, 6. De Neef Corneel, 7. V, Holsbeeck Flor., 8. De Braeckeleer Hen., 9. Bodard Richard, 10. V. Holsbeeck Flor, Besluit: 236 prijzen. Snelheid: 1. Venneman Albert 1525,04, 236. Guldemondt Jean 1181,04. Oude: 21. 1. Van Handenhove Petrus, 2. van Handenhove Petrus, 3. Moyson Maurits Fr.., 4. V. handenhove Petrus, 5. V. Handenhove Petrus, 6. Plat- teau Maurits, 7. Platteau Maurits. Besluit: zeven prijzen. Snelheid: 1. Van Handenhove Petrus 1526,2, 7. Platteau Maurits 1350,3. Jaarduiven: 18. 1. V. Handenhove Petrus, 2. De valck Adolf, 3. D'Haese- leer Jos, 4. Hutse Kamiel, 5. V. Handenhove Petrus, 6. V. Handenhove Petrus. Besluit: 6 prijzen. Snelheid: 1. V. Handenhove Petrus 1430,0, 6. V. Handen hove Petrus 1341,0. De Reisduif Woubrechtegem 2.8.87 Noyon. Jonge: 602. 1. Ponnet Roger Jo, 2, Polet Alfons, 3. Rutsaert Herman, 4. Stevens Gustaaf, 5. Duggan Leslie, 6. De Lange Honoré, 7. Polet Alfons, 8. Van De Keere Jan, 9. D'Hondt Ro bert, 10. De Roover Etienne. Besluit: 201 prijzen. Snelheid: 1. Ponnet Roger Jo. Burst 1416,4, 201. De Roover Etienne Burst 1072,2. Oude: 12. 1. De Pauw Jozef, 2. Raman Robert, 3, Michiels Roger, 4. Michiels Roger. Besluit: vier prijzen. Snelheid. 1. De Pauw Jozef Mere 1353,7, 4. Michiels Ro ger Bambrugge 1253,1. Jaarduiven: 14. 1. Van den steen Kamiel, 2. Michiels Roger, 3. D'Hoker Lieven, 4. D'Hoker Lieven, 5. D'Hoker Lieven. Besluit: vijf prijzen. Snelheid: 1. Van Den Steen Kamiel Nieuwerkerken 1392,9, 5, D'Hoker Lieven Aaigem 1082,1. Hoop in de Toekomst Wanze- le, 9.8,87 Noyon. Jonge: 301. 1, De coster Marc, 2. Raes- schaert Alfons, 3, V. Grem- bergen G. zn., 4. Van Hau- we Michel, 5. Heirman Gebr., 6. Vermeulen Gustaaf, 7. Vel- deman K. en zoon, 8. Bos- schaert Jozef, 9. Dierinck Al fons, 10. Audenaert Paul. Besluit: 151 prijzen. Snelheid: 1. De Coster Marc Uitbergen 1282,50, 151. Van Den Bogaert J. Wichelen 907,66. De Sportduif Erpe, 9.8.87 Noyon. Jonge: 235. 1. Mertens Leo, 2. De Rick D., 3. Van Boxstael, 4. V. Hauwe Remi, 5. Van Box stael, 6. V.D. Vuist R., 7. Van Hauwe R., 8. D'Hondt J., 9. De Troyer P., 10. V. Boxstael R. Besluit: 79 prijzen. Snelheid: 1. Mertens Leo Lede 1251,4, 79. De smet Lede 984,4. Oude: 15. 1. Van Hauwe Rem., 2. Hers- sens Pat., 3. Herssens Pat., 4. Bonnaerens P/C, 5. Van Box stael R. Besluit: 5 prijzen. Snelheid: 1. Van Hauwe Rem. Lede 1240,9, 5. Van Boxstael R. Lede, 1151,6. Eerlijk en Vrij Aalst, 9.8.87 Noyon. Oude: 3. 1. Neetens Oscar. Besluit: 1 prijs. Snelheid: 1. Neetens Oscar Aalst, 901,30. Jonge: 228. 1. Cami René, 2. V.D. Steen Albert, 3. V.D. Steen Albert, 4. Boterberg Hector, 5. Van Boven Jozef, 6. Visart Ri chard, 7. Huylebroeck L., 8. V.D. Steen Albert, 9. Rogiers Willy, 10. Stadfield Rudy. Besluit: 76 prijzen. Snelheid: 1. Cami René Aalst 1312,57, 76. De Meyst Theo Herdersem 993,60. Tweeverbond Baardegem-He- kelgem, Noyon. Jaarse: 36. 1. Vastenavondt Hub., 2. Van Ransbeeck Gustaaf, 3. De De cker Alfons, 4, Vastenavondt Hub., 5. Vastenavondt Hub., 6. Bosteels Oct., 7. V. Biesen Frans Opw., 8. Van der Vre- ken Frans, 9. Van Damme Frans, 10. V. Biesen Frans Opw, Besluit: 12 prijzen. Snelheid: 1. Vastenavondt Hu- bert Essene 1482,04, 12. Van Ransbeeck Gustaaf Buggen- hout 1298,62. Aalsters Tweeeverbond, 9.8.87 Noyon. Jonge: 245. 1. Moortgat Peter, 2. Everaert Jo, 3. Wesemael Frans, 4. De Ridder Jose, 5. Goevaerts Herman, 6. De Bruyne Octaaf, 7. Goevaerts Herman, 8. Van rossem Robert, 9. De Swaef André, 10. Cool Julien. Besluit: 82 prijzen. Snelheid: 1. Moortgat Peter, 82. Brisard Marion Hofstade 1453,59. Beter doen dan vorig seizoen zal voor de landskampioenen bij het dameszaalvoetbal moei lijk worden. Dat beseft coach Chris Tronckoe ook maar al te best. We laten hem dan ook de suksessen van verleden kom petitiejaar nog eens even op een rijtje zetten: «Vooreerst waren we dus kam pioen in onze eigen reeks, eer ste princiale Oost-Vlaanderen. De hoogste reeks op damesge- bied in het zaalvoetbal. Door deze overwinning mochten we deelnemen aan de eindronde van de Vlaamse liga's. Door ook hierin als primus naar vo ren te komen mochten onze speelsters dan tegen de Waalse tegenhanger strijden om de landstitel. Ook dit werd met sukses afgesloten zodat we landskampioen werden. Net hiervoor hadden we dan nog de Beker van Oost-Vlaande ren meegepikt. Omdat dit alles heel veel van onze speelsters eiste ging de Beker van België nipt aan onze neus voorbij toen wij in de finale verloren. Ge begrijpt dat om dit te kun nen herhalen er al veel moet gebeuren», aldus de sympa thieke trainer-coach. Zeker als men weet dat Chris van bij de start van de nieuwe kompetitie twee speelsters uit de kern zal moeten missen. Conriy Dubois staat immers een blijde gebeurtenis te ver wachten, en Nathalie Beyens liep tijdens één van de laatste wedstrijden van het voorbije seizoen een scheenbeenbreuk op en is dus zeer twijfelachtig voor de start. «Dit seizoen zal zeker de jeugd haar kans krijgen om zich in de ploeg te manifesteren zodat we een wissel op de toekomst heb ben», besluit Chris Tronckoe. Met een landskampioen onder je hoede moet de toekomst er echter rooskleurig uitzien als je het ons vraagt. Alle kompetitiewedstrijden van Temstart worden in Sport hal Tilrode gespeeld op vrij dagavond. Wie van zaalvoet bal houdt, een zeker niet te missen evenement. Spelerskern van Temstar: De Meester Hilde, Vermachelen Christine, Kloostermans Hil de, Pauwels Isabelle, Reyns Albertine, Reyns Anita, De Ryck Rita, Dubois Conny, Beyens Nathalie, Tania Van Hoecke en Anita Moens. M.S. UNIEK WEEKEND VOOR PAARDENSPORT IN KLEIN-BRABANT Zaalvoetbal. De dames van Z.V.C. Temstar uit Temse evolueren op eenzame hoogten (dw). Heden zaterdag 15 en zondag 16 augustus wordt er bij de Scheideruiters te Bornem een bijzonder uniek paar densportweekend voorgeschoteld. Een meeting waar van héél veel verwacht wordt omdat het in feite eerder een geluk of toeval mag genoemd worden dat het plaatsgrijpt te Bornem. Het betreft de interregionale ontmoeting tussen enerzijds het V.R.V. dat door het Mariekerkse echtpaar Roger Joos en Maria Opdeheyde met heel veel toewijding bestuurd wordt en zowat de 'Kleinbrabantse' federatie mag genoemd worden. Ander zijds is het H.R.O.V. de hypissche Regionale Oost- Vlaanderen de overkoepelende organisatie waartoe het VRV behoort en die twee rijklassen hoger kan mikken. Het V.R.V. is zowat de basis en springplank naar het H.R.O.V. en ook wel de Ko ninklijke Ruitersport Federatie van België. In het verleden kon den Jozef Joos, Bart de Stroo- per, Joris Vergouwen, Johan Van Evelghem en co. er bijzon dere uitslagen rijden en we denken nog met veel plezier terug aan de bekende jumping van Zwijnaarde in 'De Hoef slag' waar elk jaar na het VRV- kampioenschap en de Military van De Scheideruiters de grote jumping plaats heeft waar alle sub-regionale federaties (zoals het VRV) er bij het overkoepe lend orgaan te gast zijn om zich te meten met de besten. Klein-Brabant staat er ook be kend als leverancier van uit muntende kombinaties: paar den én ruiters dus. Een hele eer dus dat het H.R.O.V. met zijn eergierige ruiters (en misschien ook leiding) naar Bornem komt. De Scheideruiters zor gen voor de dekoratie van dit alles: een steeds te benijden piste waarvoor meester-bou- wer Rudy Pauwels zich weer inzetten zal met een ervaren team. Het H.R.O.V. krijgt hier bij voorbaat al een lesje van hoe het allemaal kan en zou moeten. In het verleden en ei genlijk maar enige maanden terug werd er zelfs een H.R.O.V.-jumping ingericht bij de Scheideruiters en men hoor de er niets dan lof voor de organisatie vanwege de Gene- naars. Toeval Dat deze V.R.V.-H.R.O.V.- meeting te Bornem doorgaat is louter toeval. De programma- tie voorzag dat dit zou door gaan in De Paddock te Waas munster. De manége werd ge deeltelijk door brand verwoest. Die blijkt niet klaar te zijn voor het grote evenement dat heden 15 en 16 augustus plaatsgrijpt. Alle liefhebbers zijn van harte welkom op dit gebeuren. Spek takel verzekerd, gratis toegang en natjes én droogjes te verkrij gen aan demokratische prij zen. We zijn haast zeker dat ook de barbecue weer zal aan gestoken worden... en dat de zon ook van de partij zal zijn. Kom ze dus maar opzoeken! Voetbal. Trainer Romain Van Stichel en het bestuur van E. Meldert (da) Voorbereidingstornooi zaalvoetbal H.S.V. Temse De eersteprovincialer lacing Temse heeft op schitterende wijze het tweede voorberei- worden. Evenmin door Graaf- De Wilde goed uitgebuit werd dmgstornooi van H.S.V. Temse op zijn naam weten te schrijven. Dit nadat het verleden tex Temse dat tweemaal met door Racing-aanvaller Elie jaar ook al prunus was tijdens de eerste uitgave. dezelfde eindcijfers tegen resp. Van Assche die er als de kip- Niet minder dan vijf provincialers is Temse ryk. Naast het reeds geciteerde Racing heb H S V en Racing Temse de pen bij was om de 1-0 op het je ook nog het organiserende H.S.V. dat er prat mag op gaan een der oudste klubs uit duimen moest 'eggen. bord te brengen. Rust 1-0. Temse te zyn. Hierin worden zij de loef afgestoken door Graaftex Temse, eveneens aan de organiserende Dynamo zag het gevaar echter het tornooi deelnemend. S.O.S. Veile heeft na een style opgang het ook reeds waar weten rmeV W'?St te|en §oed in en Guido Laureys stel" te maken in de hoogste provinciale reeks en was als vierde deelnemer uit de d™Iw hll'lvSeTvoor Scheldegemeente met te onderschatten. De benjamin uit Temse op Provinciaal vlak, zyn plaats drie en vier vaststellen, gelijk Dit na eeiTgoed^ge- de jongens van A.S.O. Olympic die dit jaar uitkomen in vierde provinciaal. In dit Ditzelfde lot was ook S.O.S. plaatste vrijschop 1-1. Dyna- voorbereidingstornooi bewezen zy echter dat zy uit het goede hout gesneden zyn. Veile beschoren, zij het eerder mo wilde en kreeg nog meer Als zesde deelnemer kon het ijverige H.S.V. bestuur Dynamo St-Niklaas op de affiche ongelukkig want met één doel- Met nog een goede tien min. te krygen, als derde nationaler de blikvanger van het tornooi. puntje te weinig ging een fina- spelen kwamen de St-Niklaze- leplaats voorbij. Finaleplaat- naren op voorsprong. Een oorron en toch konden de mannen van Niklaas en tegen S.O.S. Veile die Voor ^acing.Temse en snelle tegenaanval kwam bij Dat A.S.O. Olympic gekomen voorzitter van Vossel de scha- maar het spelen voor Dlaats ynamo Smt-Niklaas wa- Karei Van Poecke die in één was om te leren bleek juist, de beperken tegen Dynamo St- vijf en zes kon niet vermeden ren we8ge'ego. Racing zonder tijd de vrijstaande Luc Vereec- verhespunten en Dynamo met ken bediende, die kalm afron- één doeitje méér tegen A.S.O. de: 1-2 Racing liet echter het Olympic dan S.O.S. Veile, wa- hoofd niet hangen en vocht ren wel de verdiende finalisten verbeten terug al waren we al van dit H.S.V.-tomooi. op 5 min. van het einde geko- men. Ronny de Leenheer luk- PU.Ktagsrand' te (tan toch de gelijkmaker mei A.S.O. Olympic liet zich niet een hard geplaatst schot uit zijn lood slaan in de wed- verraste hij doelman Lam- strijd voor plaats vijf en zes en brechts van Dynamo die de 2-2 toonde tegen het twee reeksen stand niet kon verhinderen, hoger spelend Graaftex dat het De spanning was nu te snijden de weg naar de netten weet. in sporthal Tilroda. Met slechts één goal verschil Zeker toen één minuut later maar met een grote verdienste dezelfde Ronny De Leenheer werd A.S.O. vijfde ten nadele Dynamo nog de das omdeed, van Graaftex. Door een tegenaanval van Dy- Het sterke H.S.V. moest in de namo te onderscheppen en zelf wedstrijd om plaats drie en op doel af te gaan, gaf Ronny vier uitkomen tegen de Veile- gepast door aan Guy De Jon- naars uit eerste provinciaal, ghe die weinig moeite had om Deze opdracht leek voor Hau- de winstcijfers vast te leggen, man Sport Vereniging dan ook Dynamo mocht nog wel de net iets te zwaar zodat een aftrap nemen maar meer zat er Zaalvoetbal. Het dynamische bestuur van H.S.V. Temse (dw). vierde plaats weggelegd was niet in want scheidsrechter voor de ploeg van coach Ser- Franky De Rechter, goed bij- votte. S.O.S. Veile was wel gestaan door grensrechters opgetogen met de behaalde Brijs en Van Puyvelde, gaf het derde plaats aangezien de laatste fluitsignaal van deze ploeg nog, zoals de meeste spannende wedstrijd en van dit klubs, nog heel wat spelers geslaagd voorbereidingstor- moet missen. nooi van H.S.V. Temse. Zaalvoetbal. Racing Temse won het pleit tegen Dynamo Sint-Niklaas op het tomooi van H.S.V. Temse (dw.).

De Voorpost | 1987 | | pagina 32