Stekene De Voorpost - 4.9.1987 - 11 Vogelbeurs Zoals de traditie het al 21 jaar wil organiseert de vogelkundige kring «De Scheldevogel» haar jaarbeurs op de eerste zondag van september. Dit (aar is dat op zondag 6 september vanaf 8 uur in sporthal De Wuiten, Damstraat, ledereen is er gratis van harte welkom. Wie belangstelling heeft voor vogels houden als hobby komt altijd terecht bij de voorzitter A. Smet, Dendermond- se Steenweg 15 te Hamme of bij de sekretaris Edmond Meysken, Lindebaan 128 te Beveren. Naar Blankenberge De Vlaamse Federatie van Gehandikapten organiseert een dagje naar de Kuststreek op zaterdag 12 september e.k. Er wordt eerst een bezoek gebracht aan de haven van Zeebrugge en dan gaat het verder naar Blankenberge en dit tot 17 uur. Inschrijvingen kunnen gebeuren bij de mutualiteitsbestudrsle- den of op het kantoor. De deelnameprijs bedraagt voor de leden 200 F. Niet leden kunnen ook mee aan de prijs van 275 F. Kinderen minder dan 12 jaar betalen de helft van de prijs. Opstapplaatsen Veldstraat (8.00) Dorp Moerzeke (8.05) Hooirt (8.10) De Geest (8.10). Twee Bruggenplein (8.15) Strijderslaan (8.15) Evangeliestraat (8.35). Regionaal fotosalon De foto en dia-club Moedeka Moerzeke organiseert een regio naal fotosalon met dia projektie ter gelegenheid van haar 20- jarig bestaan van de club en dit op vrijdag 4 september om 19.30 uur in de feestzaal van het Sint Jozefsrusthuis, Molen straat 7. De tentoonstelling met projektie is daar verder toegan kelijk op zaterdag 5 september van 14 tot 19 uur, op zondag 6 september van 10 tot 12 en van 14 tot 20 uur, en op dinsdag 8 september van 10 tot 20 uur. Behalve het eigen werk van de clubleden zijn er inzendingen van de fotoclubs van Buggenhout, Dendermonde, Hamme, Lokeren, Waasmunster en Zele. Deze manifestatie gaat door met de gewaardeerde steun van de Oostvlaamse Unie van Foto- en Diakringen. Moerzeke Grote kermis - wielerwedstrijd Zaterdag 5 september 1987: wielerwedstrijd voor liefhebbers BWB Internationaal. Inschrijving café De Kroon, Kasteellaan om 14 uur. Vertrek te 15 uur aan café Schelderoute. Aankomst: Dorp 31Frituur Snack Picadilly. Prijsdeling café De Klok. Er zijn 18.000 fr. prijzen en premies. Afstand 115 km of 15 ronden. De omloop: Dorp - Molenstraat - Hebbestraat - Grembergen (eerste 7 ronden): Denstraat - Rijksweg - Neerstraat - Hammestraat - Ommegangstraat - Dorp Laatste 8 ronden: zoals bovenvermeld plus Hammestraat - Bloemenstraat - Burg. Lemmensstraat - Dorp. Medewerking en steun van alle neringdoeners. Trofeeën ge schonken door Frituur Snack Picadilly. Inrichting en organisatie: De Vlaamse Pedaalridders. Duivensport te Moerzeke Maatschappij «De Verenigde Vrienden» lokaal Frans Ost, Kleinbroekstraat 29. Ter gelegenheid van grote kermis zeer prachtige gewaarborgde prijsvlucht uit Quiévrain met oude, jaarlingen en jonge duiven. Gewaarborgde series: 3.000 - 2.000 - 1.500 - 1.200 - 8 x 1.000 - 3 x 700 - 13 x 500 enz. Kermispoelen: 4 x 1.000 - 700 - 3 x 500 enz. Inkorving zaterdag van 19 tot 21.30 u. Alles te 9 u, op zondag 6 september. Prijsvlucht uit Quiévrain 30 augustus. 30 oude: 1 en 4. Van Riet-De Ridder, 2. William Van Driessche, 3. Louis Van Vossel, 5. André Van Haute. 27 jaarlingen: 1. Baziel Clinck, 2. en 3. Van Riet-De Ridder, 4. Jean-Pierre Lemmens, 5. André Van Haute. 234 jonge duiven. 1. Baziel Clinck, 2. Maurits Peelman, 3. en 6. Domien Huylebroeck, 4. Remy Verhelst, 5. Yvan Vermeulen, 7. Willy Vercauteren, 8. Prosper Verschelden, 9. Jean v.d. Kelen, 10 Heirweg-Van Geyte. Sint-Niklaas. Aan hel Moleken 144 wonen Jozef Van Broeck en Julia Vercauteren. Ze Zoals vorige week in De Voorpost gemeld vierden August Verbeke en Valentino De zijn zestig jaar getrouwd. Ze hebben één kind, twee kleinkinderen en twee achterklein- Bruyne hun diamanten huwelijksjubileum in Sint-Niklaas (Iv) kinderen (Iv) Lebbeke Foto- Diasalon De Lebbeekse fotoclub 'Ontspanner' organiseert tijdens de komende kermisdagen haar 8ste Foto- en Diasalon. Dit in de raadszaal en in de bovenzaal van het Lebbeekse gemeen tehuis. Nieuw in vergelijking met vorige uitgaven is de projektie van een selektie dia's uit de oogst van de door de club georganiseerde wedstrijd rond 'Groot-Lebbeke'. Dit salon is toegankelijk op zondag 13 september van 10 tot 13 uur en van 16 tot 21 u, op maandag 14 september van 18 tot 21 u en op dinsdag 15 september van 10 tot 20 u. Tiende Parochiefeesten Op 5 september a s. worden in Lebbeke-Centrum de tiende Parochiefeesten georganiseerd. Organisatoren zijn 'Parochiale Werken' samen met de verenigingen en het gemeen schapsleven. Deze feesten worden opgezet om de onkosten te kunnen dragen van energie en onderhoud van de gebouwen. 'Parochia le Werken' moet nog een grote schuld aflossen, een gevolg van de aankoop van het woonhuis nr. 19, palend aan het parochie centrum in de Leo Duboisstraat. De gronden achteraan het huis zullen worden gebruikt tot noodzakelijke uitbreiding van de parking. Een toegangskaart van 250 fr. geeft rechi op een brochette, een barbecue-worst en een pens. Kermisprogramma Vrijdag 11 september: Vierde milieukwis georganiseerd door het Groenkomitee. Aan vang te 20 u in zaal 'Hof ter Lebbeke', Grote Plaats. Zaterdag 12 september: Finale tenniskampioenschap en open petanquekampioenschap van Lebbeke in tenniscentrum Hof ter Burst, Burstbaan. De organisatie van beide evenementen berust bij de gemeentelijke sportdienst. Rommelmarkt, van 17 tot 20 u in de P. De Buckplaats, Laurierstraat en Kerkstraat. Taptoe met reuzenommegang van 18 tot 21 u. 11de gouden voddenworp vanop de pui van het gemeentehuis. Aanvang te 21 u. Dinsdag 15 september: Jaar- en veemarkt, vanaf 9 u. Vanaf 10u30 jaarmarkt voor kleinvee en huisdieren in de Leo Duboisstraat en de Oudstrij- dersstraat. Opendeurdag van de brandweer in de kazerne langs de Brusselsesteenweg, vanaf 9 tot 14 u. Solemnele dienst voor de overleden parochianen, te 9u30. Donderdag 17 september: Grote kaatslutte tussen de brandweer, het gemeente- en het OCMW-personeel. Zondag 20 september: Geconcelebreerde jubelmis aan het Kapelleken langs de Den- dermondsesteenweg, ter gelegenheid van de voltooiing van de herstellingswerken aan het kapelletje. Nadien receptie in de toonzaal Autocars Mes-Van Cauter (langs de Dendermondse- steenweg). Tentoonstellingen Tijdens de kermisdagen staan volgende tentoonstellingen ge programmeerd: Fotoclub 'Ontspanner' in de bovenzaal en de raadszaal van het gemeentehuis. Pentekeningen van Michel De Naeyer in het Huis Blanquaert, Laurierstraat. Natuur en Milieu in zaal 't Toreken (Organisatie Groenkomitee). Wieze Ruilbeurs Op zondag 6 september van 10 tot 17 u richt de Vlaamse Klub Wieze in het Gildenhuis voor de eerste keer een ruilbeurs in. Deze is heel breed opgevat en er zal, zo voor de bezoekers als voor de echte ruilers, heel wat te zien (en te verwisselen) zijn. Onder meer: diverse bierattributen, postzegels, sigarenbandjes, lucifersdoosjes, speelkaarten, gebedsprentjes, munten... Wie meer inlichtingen wenst over deze ruil-expo kan steeds terecht bij Paul Moens, Hoeksken 50 te Wieze (053/78.48.83); of bij Paul Schollaert, Witgerstraat 10 te Herdersem (053/78.90.86). K.B.G. Bedevaart De Kristelijke Bond van Gepensioneerden legt een halve-dag reis in naar Tongeren op maandag 7 september, met vertrek aan de gewone halten tussen 12 en 12.25 u. Ter aankomst volgt een geleid bezoek naar de bijzonderste bezienswaardigheden van de stad: het standbeeld van Ambiorix, de basiliek (schatka mer), de Moerenpoort, het Begijnhof, de Romeinse muur. Op de agenda staat ook een eucharistieviering t.e.v. het Kindje Jezus van Praag, in de kloosterskapel van de E. Zusters Picpussen. Zoals gewoonlijk wordt op de terugweg ontspanning voorzien. Inschrijven bij de wijkverantwoordelijken. Ruilbeurs Op zondag 6 september van 10 tot 17 u. richt de Vlaamse Klub in het Gildenhuis haar eerste ruilbeurs in. Dit initiatief is bedoeld voor jong en oud, en alle soorten verzamelingen, die niet gevaarlijk of schadelijk zijn komen in aanmerking. We denken aan bierattributen, postzegels, sigarenbandjes, lucifersdoosjes, speelkaarten, gebedsprentjes, munten e.a.m. De prijs voor deelname bedraagt 50 fr. per lopende meter (max. 3 m). Geïnteresseerden kunnen kontakt opnemen met Paul Moens, Hbeksken 50 te Wieze (tel. 053/78.48.33) of Paul Schollaert, Witgerstraat 10 te Herdersem (tel. 053/78.90.86). K.B.G.-bedevaart Deze vereniging belegt een halvedag-reis naar Tongeren op maandag 7 september, met vertrek aan de gewone halten tussen 12 u. en 12.30 u. Ter aankomst is er een geleid bezoek aan het standbeeld van Ambiorix, de basiliek met de schatka mer, de Moerenpoort, het Begijnhof, de Romeinse muur e.a.m. Op het programma staat ook een eucharistieviering t.e.v. het Kindje Jezus van Praag in de Kloosterkapel van de E.Z. Picpussen. Op de terugweg wordt ontspanning voorzien. Men kan inschrijven bij de wijkverantwoordelijken. Badmintonvervolmaking voor jongeren 12-16 j. Op woensdag 9 september start opnieuw de kursus badminton vervolmaking voor jongeren die reeds een badmintonsportkamp gevolgd hebben of reeds de basisslagen beheersen. De trainin gen hebben telkens plaats op woensdagnamiddag van 15 tot 17 u in de stedelijke sporthal te Lokeren. Inschrijven kan per trimester of voor het ganse jaar. De deelname kost 500 fr. per trimester of 1.000 fr. voor het ganse jaar. Tennis voor half-gevorderden Deze tennislessen zijn bedoeld voor deelnemers die reeds een eerste initiatie gevolgd hebben en reeds een soepele fore-hand en back-hand kunnen spelen. De deelname kost 1.200 fr. voor de 10 lessen. Mee te brengen: tennisracket en 6 tennisballen. De eerste les is op vrijdag 9 oktober van 17 tot 18 u. Rekreatieve volleybalkompetitie voor Lokerse ploegen In september 1987 gaat de derde editie van de Lokerse rekreatieve volleybalkompetitie van start. Geïnteresseerde ploe gen kunnen zich inschrijven ten laatste op dinsdag 15 septem ber bij de stedelijke sportdienst van de stad Lokeren. Deze kompetitie verloopt over 5 tornooinamiddagen gespreid over het ganse jaar. Opleidingskursus voor initiator badminton In een lessenreeks van 28 uur gespreid over een aantal weekends in oktober en november 1987, worden de basisprinci pes van metodiek, techniek, taktiek en EHBO m.b.t. badminton bijgebracht. Het uiteindelijk doel van dit diploma «initiator badminton» is om de opgedane kennis over te brengen op anderen, hetzij in clubverband, hetzij tijdens een sportkamp of lessenreeks, of zelfs in eigen vriendenkring. Grijp deze unieke kans aan te Lokeren, en schrijf nu in voor deze cursus! Het inschrijvingsgeld bedraagt 1.500 fr. Werkzoekenden betalen eveneens het inschrijvingsgeld, maar indien ze slagen wordt hun 50% terugbetaald. Toelatingsvoorwaarden: 18 j. worden in het kalenderjaar waarin de kursus start, en slagen in een toelatingsproef waarin de basisslagen worden geëvalueerd. Hydrobic Vanaf 29 september start opnieuw de lessenreeks hydrobic in het Durmebad. Zwemstljlverbetering voor triathleten Vanaf oktober 1987 gaat in het Durmebad te Lokeren een uniek initiatief van start. Aan alle triathleten uit Lokeren en omstreken wordt hier de kans geboden om individueel of in groep, en dit onder leiding van een specialist aan zwemstijlverbetering te doen, teneinde op dit moeilijkste onderdeel van een triathlon een betere prestatie te kunnen leveren. Sportkampen herfstverlof 3 tot 6 november Badminton 12-16 j., dagelijks van 10 tot 12 u: 350 fr. Omnisport 7-10 j., dagelijks van 10 tot 12 u: 350 fr. Omnisport 10-12 j., dagelijks van 10 tot 12 u: 350 fr. Omnizwemsport 12 j., dagelijks van 10 tot 12 u: 350 fr. Handbal 7-12 j., dagelijks van 14 tot 16 u: 350 fr Handbal 12 j., dagelijks van 14 tot 16 u: 350 fr. Inschrijvingen voor deze sportkampen kunnen vanaf zaterdag 3 oktober tussen 10 en 12 u in de vergaderzaal van de stedelijke sporthal te Lokeren. Op de eerste dag worden geen telefoni sche inschrijvingen aanvaard! Vanaf een tweede gezinslid dat inschrijft voor eenzelfde sport- tak, betaalt men slechts 250 fr. Opgelet: bij annulatie (alleen met doktersattest), blijven steeds de administratiekosten verschuldigd. Voor verdere inlichtingen en inschrijvingen: Sportdienst Loke ren, Sportlaan 2, te 9100 Lokeren (tel. 48.31.99). J.V.L. Tegemoetkoming voor minder-validen Inzake de recente wijzigingen in de wetgeving inzake de tegemoetkoming voor minder-validen verzoekt het Stadsbe stuur van Lokeren ons het volgende mee te delen: De Dienst Maatschappelijk Werk van de stad Lokeren organi seert op dinsdag 15 september aanstaande, een informatie vergadering omtrent de wijzigingen aangebracht in de wetge ving voor de tegemoetkoming voor mindervaliden. De heer Emiel Corthier, direktiesekretaris van K.V.G. en arrondissemen teel voorzitter, zal de wijzigingen toelichten. De bijeenkomst vindt plaats in de Konferentiezaal van het Kultureel Centrum (zaal achter de cafetaria), Kerkplein 1, en vangt aan om 19 uur. leder belangstellend persoon wordt uitgenodigd. De toegang is gratis. om na enkele opwarmingsronden grotere ronden te lopen. Vertrek om 19.30 u. Prijs is 250 fr. (verzekering inbegrepen) voor BGJG-leden, 400 fr. voor niet-leden. Muziekakademie In de bijafdeling gemeente Sint-Gillis-Waas van de stedelijke muziekacademie Sint-Niklaas worden volgende lessen gege ven: 1ste, 2de, 3de en 4de jaar notenleer. Vanaf het 3de jaar verplicht koorzang saxofoon en klarinet; koperblaasinstrumen ten; fluit, viool en piano. De lessen hebben plaats in de lokalen van de gemeentelijke beroepsafdeling en technische leerjaren, Kerkstraat 103, 2780 Sint-Gillis. Inschrijvingen vanaf 8 jaar alle werkdagen tussen 8 en 12 uur of telefonisch op de nrs. 770.62.94 en 770.62.95. Alle inlichtingen zijn te bekomen op het gemeentehuis (zie bovenstaande telefoonnummers) of bij de stedelijke muziekaka demie te Sint-Niklaas tel. 777.72.95. Gemeentelijke tekenschool De gemeentelijke tekenschool schrijft nieuwe leerlingen voor het volgend schooljaar in. Na elke cyclus worden erkende diploma's en getuigschriften i.v.m. het genoten onderwijs uitge reikt. De twee cyclussen bestaan uit VLS (voorbereidend op lager secundair vanaf 6 jaar gedurende 6 studiejaren) en LS (lager sekundair vanaf 12 jaar over 3 studiejaren). De lessen worden gegeven te St-Pauwels: gemaentelijke jongensschool elke zaterdag van 8.30 u. tot 12 uur; Meerdonk: gemeentelijke jongensschool elke zaterdag van 8.30 u. tot 12730 u.; De Klinge: lokaal Goukensberg elke zaterdag van 13.30 uur tot 17 uur; Sint-Gillis: Blokstraat 103 (rechtover rijkswacht) op woens dag van 17.30 u. tot 21 u., vrijdag van 17.30 u. tot 21 u. en zondag van 8.30 u. tot 12 u. inschrijvingen: elke voormiddag in de lokalen van de gemeentelijke tekenschool, Blokstraat 103 Sint-Gillis, van 9 uur tot 12 uur of telefonisch nr. 770.67.11 of op de dag van de hervatting van de lessen, zijnde 9 september a.s. Vlaamse hulpdienst De Vlaamse hulpdienst vzw start in september met een kursus helper ehbo te Sint-Gillis-Waas. Deze kursus zal de deelnemers voorbereiden op netelige situaties die zich gelijk waar kunnen voordoen. Het pakket van 20 lessen van twee uur vangt aan op 14 september en de lessen zullen telkens doorgaan op maan dag en woensdag tussen 19.30 en 21.45 u. in de vergaderzaal aan het politiebureau te Sint-Gillis-Waas. Inschrijven kan op voorhand of bij de aanvang van de eerste les. Kontaktadressen: G. Kessels, Turkijen 32, Nieuwkerken, te!. 777.34.50, M. Brissinck, Wolfsdam 5, Vrasene, tel. 775 2.32; Cordemans S., Pompstraat 25, Sint-Gillis, tel. 770.54.58; De Detter Walter, Klapdorp 75, Sint-Pauwels, tel. 776.67.88, Bosman Marc, H.V. Arenberglaan 29, Beveren, tel. 775.09.78, en Goddaert Alex, Polderstraat 45, Meerdonk, tel. 773.38.27. Lokeren Tennis voor beginnelingen In 10 lessen worden hier de basisslagen van tennis aangeleerd als voorbereiding op de kursus voor half-gevorderden. De deelname kost 1.000 fr. voor de 10 lessen. Mee te brengen: tennisracket en 6 ballen. De eerste les is op zaterdag 1 oktober van 17 tot 18 u. St.-Gillis-Waas J.V.L. Joggen met BGJG Omnisport Vanaf 3 september tot eind juni '88 kan iederean vanaf ongeveer 12 jaar (zowel mannen als vrouwen) joggen onder begeleiding van Omnisport BGJG sportverantwoordelijken. Ver trek aan de sporthal Sint-Gillis voor een plaatselijke omioop van ongeveer 2 km. De mogelijkheid bestaat voor gevorderde lopers Honderste papierslag De Stekense Chiro organiseert regelmatig een papierslag. De leden van deze Stekense jeugdbeweging komen oud papier ophalen om het te verkopen. De opbrengst van deze «papier slagen» wordt aangewend om spelmatariaal aan te kopen of de bouw van de nieuwe lokalen aan de Nieuwstraat verder af te betalen. Zaterdag 12 september wordt de honderdste papier slag te Stekene. Men wil proberen om 100 ton papier en karton op te halen. Daarom vraagt men aan de Stekense bevolking om zoveel mogelijk oud papier en karton te bewaren. Gevraagd wordt om dit oud papier en/of karton op zaterdag 12 september om 11 u. in de voormiddag goed verpakt op de stoep te plaatsen. Fiets- en autozoektocht In samenwerking met de landelijke organisaties richt de Steken se afdeling van C.M. Ziekenzorg een «fiets- en autozoektocht» in op de laatste zondag van augustus. Dit jaar werd deze zoektocht door omstandigheden met één week verscnoven naar zondag 6 september. Er wordt aangeraden om zoveel mogelijk deel te nemen per fiets. Voor de minder-validen, de zieken en bejaarden daarente gen is de auto een ideale manier om ook aan deze zoektocht te kunnen deelnemen. Mensen die zich niet (meer) met eigen middelen kunnen verplaatsen, worden trouwens door de organi satoren opgehaald. Ze dienen dan wel tijdig kontakt op te nemen met het sekretariaat, Dorpsstraat 42 te 9090 Stekene, tel. 03/779.70.96. En uiteraard een enorm prijzenpakket, ruim 25.000 fr.Men kan meedingen naar één van de waardevolle prijzen indien men per antwoordblad 100 fr. betaalt bij de inschrijving. De afstand bedraagt ongeveer 20 km en het vertrek en inschrijving heeft plaats aan het Gildenhuis, Dorpsstraat 42 te 9090 Stekene tussen 13 en 14 uur. Natuurlijk kan men ook gratis deelnemen, doch dan maakt men uiteraard géén kans op een waardevolle prijs. Na het einde van de tocht is er, in afwachting van de uitslag en prijzendeling, in zaal 't Helleken te Stekene-Hellestraat moge lijkheid om in een gezellige sfeer een drankje te nuttigen en/of met een koude schotel de maag te geven wat haar toekomt. De prijsuitreiking wordt verwacht rond 19 uur. Koor Zondag e.k. 6 september om 10 uur komt een groep van 50 koorleden uit Trier naar Hamme. Ze zal een mis zingen in de Sint Annakerk (Hamme Sint Anna). Deze groep zingt latijnse gezangen en enkele Duitse motetten. Dit zangkoor is op een driedaagse reis in ons land en bezoekt ondermeer Brugge, Gent en Antwepen. Ontspanningsclnb Bravo Door de ontspanningsclub Bravo vzw werd een tombola geor ganiseerd ten voordele van de door brand getroffen familie De Backer in het Klein Hulst. De opbrengst van deze tombola werd tijdens een kleine plechtigheid overhandigd aan de familie. Ze zullen binnenkort een ontspanningsavond organiseren ten voor dele van de door brand getroffen gezinnen. Dit wellicht samen met de respektievelijke buurthuizen. Play-back Mettepenningen Ivan deed mee te Westende aan een play- backshow aldaar. Hij deed het geweldig en zijn prestaties waren zo goed dat hij zich kon klasseren voor de eindfinale in Oostende. In een nokvolle tent had de eindfinale plaats. De twaalf beste artiesten waren weerhouden voor deze finale. Yvan Mettepeningen haalde hier de tweede plaats weg precies achter een breack-danser. Proficiat! Horlogewedstrijd Door de wielertoeristenclub De Wuitens werd een horlogewed strijd ingericht met de volgende einduitslag. Winnen een horlo ge: 45 min. 36 sec. Linda Heymans (op een lijst van De Bondt Lissette) 51 min. 11 sec. Van Hecke Eduard (lijst van Verstrae- ten Ivonne) 38 min. 14 sec., Van den Eeden Roger (lijst van Van den Eeden Jan) 20 min. 13 sec. De Mesmacker Alice (lijst Van Bogaert Patrick 14 min. 42 sec. Rooms Franky (lijst Van Hemelrijck Etienne) 7 min. 41 sec., Hondenclub De Trouwe Hond (lijst van Adriaanssens Andre) 48 min. 6 sec. Kaatsclub KWB/Vadebo (lijst van Adriaanssens Elisabeth) 14 min. 35 sec., De Waele Leon (lijst van Van Hemelrijck Etienne)8 min. 41 sec. Van Geyte Hans (lijst van Van Geyte Hans). De horloges kunnen afgehaald worden in het lokaal «'t Brugsken» Twee Brugg'enplein 1. Bericht aan de bevolking Hamme. Alle aandacht van de deelnemers gaat naar de vogelpikker (vh) De raad van de Europese Gemeenschappen besliste vorig jaar een steunregeling op te zetten ten gunste van de kleine graanproducenten voor het verkoopseizoen 1986/87. Om op deze steun aanspraak te kunnen maken moeten de kleine graanproducenten een aanvraagformulier, vergezeld van de vereiste bewijsstukken aangetekend toezenden aan het Minis terie van Landbouw. Deze aanvraagformulieren kunnen worden bekomen op de plaatselijke politiewacht op het gemeentehuis te Hamme. Hamme. Het koordtrekken gaf aanleiding tot heel wat hilariteit tijdens de volksspelen van Aquarius (vh)

De Voorpost | 1987 | | pagina 11