DRIE KANDIDATEN VOOR DE TITEL KAATSGLUB «WARES VRIENDEN» IS KAMPIOEN VAN LEBBEKE PAULS VIDEO HAD HET NIET GEMAKKELIJK! SPORTKRING HAMME IN DE EINDRONDEN STARTKLAAR REEDS ENKELE VERRASSINGEN IN WALIVO'S BEKERVOETBAL. VOETBALBEKER VAN HAMME 24 - 4.9.1987 - De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL KAATSEN Waresvrienden het clubje dat Willy Van Puymbroeck weer uit de vergeethoek toverde is aan hun 2Ik jaar toe en mag reeds vieren, het behaalde zo wel de beker als de titel binnen in de hoogste reeks van het verbond Opwijk - Lebbeke. Volgende kern was hiertoe in staat: kapitein en tevens groot- midden: Van Ingelgem Jos, trainer en achterman Van Puymbroeck Willy, kleine keer De Coninck Charly, koord- mannen Maes Rene en Maes Rudy, wisselspelers waren Bie- semans Eric - Cochez Luc en Van Der Stappen Etienne. De eerste match was een be kerwedstrijd tegen Amado, onmiddellijk stond men er 2-0 in het krijt maar uiteindelijk werd het 2-15 voor Wares. Dan de eerste kompetitiewed strijd, direkt tegen titelkandi daat Welkom uit Dendermon- de die werden ingeblikt met 15-4 wat reeds veel goeds voor spelde. De tweede match speelde zich weer op ons ter rein af tegen Smisken uit Leb beke die met 15-10 in ons voor deel huiswaarts werden ge stuurd. Dan de eerste wedstrijd bui tenshuis. dit werd reeds fataal want we werden op Rapide van het Kastje naar de muur gespeeld enkel onze achter man Willy Van Puymbroeck speelde op normaal peil, het werd een 15-9 nederlaag. De volgende match moest dus an ders worden aangepakt en dat gebeurde aan huis. Tegen Jem- pi uit Moorsel werd gewonnen met 15-9. Dan kwam de wed strijd tegen Lindeken uit Leb beke, deze wedstrijd was een formaliteit door het falen van de tegenstrever; er werd moei teloos gewonnen met 15-1. Dan kwam de 2' bekerkon- frontatie tussen Jempi en Wa res het werd 15-9 in ons voor deel dus halve finaleplaats. Dan de wedstrijd op Willems uit Steenhuffel voor de kompe titie die moeizaam werd ge wonnen met 12-15 na een rust stand van 1-8 in ons voordeel. Van Ingelgem Jos faalde in alle opzichten. Onze laatste wed strijd in de eerste ronde was de verplaatsing naar de kampioen 1986 Moderna uit Lebbeke met enige vrees in de rangen werd deze wedstrijd aangevan gen maar achteraf bekeken werd het een gemakkelijke op gave en een ongelooflijke 5-15 overwinning. De stand half seizoen zag er dus goed uit voor ons, 1. Wa res 16 p., 2. Smisken 14 p., 3. Moderna 11 p., 4. Rapide 11 p., 5. Jempi 10 p., 6. Willems 8 p., 7. Welkom 7 p., 8. Linde ken 7. Na een vakantiestop van 3 we ken moesten we eerst de halve finale van de beker afwerken en voor de 3C bekermatch trof het lot ons op verplaatsing nu naar Willems, het werd een grandiose 5-15 zege, dus fina leplaats voor onze jongens. Dan de eerste match in de terugronde van de kompetitie naar Welkom, daar werd met veel moeite gewonnen met 13- 15. De Plecker Pierre (Wel kom) verkeerde in goede doen, en bij Wares sloeg het noodlot toe. Charly De Co ninck liep er een knieletsel op en dat met de wedstrijd Smis- ken-Wares in het verschiet een wedstrijd tussen nummers 1 en 2 in de klassering. Dus naar Smisken zonder Charly die werd vervangen door Biese- man Eric, het werd er ondanks deze handicap toch nog een succes en er werd gewonnen met 13-15, dankzij het prachti ge keerwerk van Van Ingelgem Jos en Willy Van Puymbroeck. De 2' nederlaag komt eraan en weer is Rapide de boeman, nu gaat men de boot in op eigen terrein met 10-15 ondanks een ruststand van 8-6 in ons voor deel. Colman Louis (Rapide) werd de man van de wedstrijd en bij Wares speelde ieder on der het normale peil, ook mis schien door een paar slechte beslissingenrin ons nadeel van wege de scheidsrechter. Dan weer een zwarte dag voor Wa resvrienden wegens familiale redenen kan achterman Van Puymbroeck Willy niet mee reizen naar Jempi, het gaat er nochtans goed en de rust werd bereikt met 2-8 in ons voor deel, maar dan valt wegens rugletsel ook nog Maes Rene uit en dient Cochez Luc in te vallen en zo werd het nog ze nuwslopend want van 6-13 ging het door naar 14-14 en dank zij het goede opslagwerk van De Coninck Charly toch nog winst met 14-15, uitblinkers aldaar waren Maes Rudy, Van Ingel gem Jos en De Coninck Char ly, er werd wel veel gefaald in het opslagvak. BEKERWINNAARS WARES Zaterdag 15 augustus de grote finale voor de beker tussen Wares - Smisken en Rapide. De eerste match ging tussen Wares en Smisken. De Kinder Herman en zijn medespelers werden ingeblikt met 8-3 in ons voordeel. De 2* match tussen Smibken en Rapide werd 8-6 in het voordeel van Rapide dus Finalematch Wa res - Rapide de Boeman in de kompetitie voor ons, werd ver nederd met 8-1 dus een eerste succes voor ons, de beker was binnen. De dag nadien weer kompeti tie op verplaatsing naar Linde ken, waar werd gewonnen met 10-15, maar na het bekend ma- ke'n van de overige uitslagen toch weer feest bij Liesette en Leon, want men was officieel kampioen 1987, men stond 6 punten voor op de 2' met nog maar 2 wedstrijden voor de boeg. Dan de wedstrijd aan huis tegen Willems die een grote flop werd voor onze sup porters, het werd een 8-15 ne derlaag met een zeer zwak spe lende Bieseman Eric (Wares). De laatste wedstrijd tegen kampioen '86 Moderna was enkel nog een formaliteit het werd 15-8 in ons voordeel. Dank aan alle spelers met de behaalde titel en de beker, en hopelijk volgend seizoen even knap. Eindstand: 1. Wares 28 p., 2. Smisken 24 p., 3. Rapide 23 p., 4 Welkom 21 p., 5. Lindeken 20 p., 6. De Moderna 19 p., 7. Willems 18 p., Jempi werd 8"c en laatste met 15 p. BEKER VAN HAMME Kaatsen. Opstal moest in Hogere 111 voor de laatste wedstrijd naar leider Zandbergen en' won er met 8-15. Het werd tweede in de eindstand (vh) Kaatsen. In hogere Hl won Kastel zijn laatste wedstrijd met 15-14 tegen Galmaarden. Het is eerste in de klubtrofee en derde in het klassement (vh) In de Hamse kaatskompetitie is men nu op een drietal weken van het einde gekomen. Het is zo goed als zeker dat 't Geem- zucht kampioen gaat worden. Er zijn alleen nog wat achter- oede gevechten maar die zul len 't Geemzichl niet meer kunnen verhinderen de over winning vast te leggen. Euro- Trucks deed deze week ieder een verbaasd kijken toen ze het beter geklasseerde Paul Vi deo bijna deden struikelen. Ook Wembley begint het weer beter te doen en Corner werd het kind van de rekening. CORNER 10 WEMBLEY 12 Op het Twee Bruggenplein heeft Corner met Boon Gerrit, Leo Heirwegh, Moemout Eric, Cools Jacques en Colman Etienne een zeer goede wed strijd gestreden en de ploeg van Hamme Sint Anna keek verrast op van de tegenstand die ze moesten overwinnen om een kleine zege vast te leggen. Na de lokalen een 2-0 voor sprong hadden verworven kwam de bezoeker los en met een stonden ze al op gelijke hoogte. Het ging nu geleidelijk omhoog 3-3 en 4-4. Toch zou den de thuisspelers met een 6-5 winst de rust bereiken. In het tweede gedeelte van de ont moeting kan Wembley spoedig gelijk stellen 6-6. Zelfs k,wa- men ze eens op winst 6-7. Stil aan maar zeker kwamen de jongens van Hamme Sint An na onder doom. De beide Ple- tinck's, Raemdonck Rene, Dieleman Eddy en Van Hecke Toon konden nu meer en meer afstand nemen van de lokalen die een 6-10 nog eens terigsloe- gen en er 8-10 van maakten. In de laatste spelen deed Corner het ook goed en knaagden nog twee spelen af. Eindstand 10- 12. TOYOTA 12 DE KEERSMAECKER 'De jongens van Moerzeke- Kastel zijn er in geslaagd de overwinning thuis te houden, maar ze hebben er ook hard moeten voor strijden. Au- broeck Walter, Coen Franqois, Nobels Marcel, Hermans Geert en Luc Vermeire kon den in de start van de wedstrijd een 3-0 opbouwen die nader hand stilaan maar zeker zou wegkwijnen. Vooral in de slag moesten ze ondervinden dat De Keersmacker het niet slecht deed. Met een 4-3 kon de thuisploeg een paar bezoe kende flaters afstraffen en 5-3. Toch liep alles bijna samen aan de rust 6-5. Na de verfrissing kon De Keersmacker nog zeer lang stand houden. In het ke ren en in de afwerking waren de plaatselijken duidelijk be ter. Bij De Keersmacker werd er nogal eens buiten de lijnen gekeerd. Bij een 7-7 gingen de jongens van Andre Windey vlotten en ze werden steeds weer geklopt 10-7. Toen kon den de gasten nog eens milde ren 10-9. Maar dat was ook de laatste keer dat ze dat konden in deze ontmoeting want de thuisploeg maakte een eind aan de wedstrijd. EURO-TRUCKS 11 PAUL VIDEO 12 De lokalen hadden bijna ge zorgd voor dtunt ;n de beter geklasseerde Paul Video's jon gens geklopt. De lokalen had den een flinke start en konden meteen een 3-0 voorsprong af dwingen. Maar lang heeft deze voorsprong niet stand gehou den. Ze werden bijgebeend door een technisch toch iets sterkere bezoeker. Het bordje hinh gelijk op 3-3. Het werd nu een bitsig duel om op voor sprong te komen. Maar hoe Euro-Trucks met De Rechter Freddy, Keymolen Guy, Van der Stockt Gerry, De Lands heer Mare en Staf Verbustel zich ook teweer stelden. Aan de rust stonden ze al op achter stand 5-6. Het tweede luik van de ontmoeting was even span nend en op zeker moment scheen Paul Video eindelijk de goede plooi te vinden 5-9. Maar de lokalen kwamen even plots terug. Danny en Benny Aendenhof, Raemdonck Fred dy, Goossens J.P. en Andre Heirwegh werden even over speeld 9-10. Op dat moment kon de wedstrijd nog alle kan ten uit. Het zou een duel wor den tot op de meet. Want het werd 11-11. En om de span ning tot het uiterste te drijven ook 40-40. Toen keerde Van der Stockt de bal buiten en de overwinning ging naar de be zoekers. Dat was op 't nip pertje. GEEMZICHT 12 PAUL VIDEO 3 De thuisploeg heeft getoond dat ze momenteel de sterkste formatie is uit de reeks. Rene Van Hasselt, Willaert Cyriel, Raemdonck Eddy, Beeckman Walter en Malfliet Luc hebben aan de bezoekers geen kans gegeven. Ondanks het feit dat deze ploegen tot de betere uit de reeks behoorden. In de eer ste helft was de bezoeker niet zo slecht en konden een 6-3 afdwingen. Weliswaar kon men wat meer meeval de score nog dichter bij elkaar gelegen zijn. Maar een paar missertjes lagen aan de oorzaak van deze terugval. In het tweede gedeel te van de wedstrijd waren de beste bezoekende pijlen ver schoten. De gebroeders Aen denhof, Goossens J.P., Heir wegh Andre en Raemdonck Freddy mcohten al doen wat ze wilden, ze slaagden er niet meer in nog één spel te laten optekenen, 't Geemzicht was daarvoor veel te sterk. Wedstryden voor deze week Vrijdag Corner - Boemerang Toyota - De Keersmacker Zaterdag Euro Trucks-Wembley De Keersmacker-KWB/Vade- bo Ons Vermaak-Veteranen Corner Geemzicht-Toyota Paul Video: vrij Zaterdag 12 september start opnieuw te Hamme de jaar lijkse voetbalbeker waar dit jaar veertien ploegen aan deel nemen. Daartussen zitten een zestal ploegen van Groot- Hamme, de rest komt van Lebbeke, Dendermonde, Grembergen, Zele-Hansevel- de, Sint-Amands en Buggen- hout. Men heeft opnieuw geopteerd om te spelen in één reeks ge zien het opsplitsen van de ploegen in twee reeksen geen voldoende wedstrijden zou op leveren. Als alles vlot verloopt wordt er gespeeld in de kom petitie tot half april. Tussen door zijn er ook de bekerwed strijden gepland die de slotfi- nale zullen kennen op 30 april. De deelnemende ploegen zijn: FC Stille Vrienden, terrein De Villa, Scheldestraat te Moerze- ke-Kastel. FC Dubbelspel ter rein: Van Langenhovestraat Sint-Gillis-Dendermonde (op het sportcomplex). Ontmoe tingscentrum De Snuffel, ter rein Atletiekterrein, Oudker- khofstraat 68, te Grembergen, FC Real Hansevelde, terrein Zele-HuiveldeDen Trap-Ti- voli: terrein Gemeentelijk Speelterrein, Kaaiplein te Hamme, Siera III, terrein Bos straat (achter de kerk) te Ham- me-Zogge. V.K. Hamme III, terrein V.K. Plein hoek Moer- heide-Kruisbeeldstraat te Hamme (Leeuwken) terrein Sportlaan Sint-Amands (ge meentelijk terrein) FC Avo, Polderstraat Hamme, FC Klein Zand, terrein Fan. Kleinzandstraat te Grember gen, Sportkring Sint-Anna, terrein Sint-Annastraat te Hamme, Sint Anna FC Theo Boys, terrein van FC Briel, Brielstraat te Baasrode. S.V. Heizijde, terrein IJzerweg- straat te Lebbeke, FC Donk straat. terrein Koebosstraat van FC Appels. De eerste schifting van de be kerwedstrijd start op 5 septem ber, daarna volgen 24 oktober, 12 december, 20 februari, 30 april en de eindfinale op 7 mei e.k. Het bestuur van het Hamse voetbalverbond blijft nog steeds in dezelfde handen Voorzitter is Van Damme Ro ger, ondervoorzitter Van Damme Wilfried, sekretaris en schatbewaarder Van Buynder Willy, verantwoordelijke voor de scheidsrechters: Verhoeven Lisette. Wedstrijden voor de eerste speelweek. De Snuffel-Leeuwkens (14 u.) Stille Vrienden-VK Hamme AVO-Theo Boys Hansevelde-Klein Zand Donkstraat-Siera III Sint-Anna-Heizijde Trap-Tivoli-Dubbelspel (14 u HVC Hamme Sportkring werd ver leden week met een overwin ning op SK Aalst die hun twee punten opleverde kampioen in Lagere I gewest Aalst-Dender- monde. Het gebeurde niet zonder enige moeite want de Aalstenaars hadden eerst een voorsprong verworven. Uitein delijk draaide het toch nog goed voor de Hamse formatie. We gaan terug naar bevorder ing vertelden de mensen van SK Hamme. De spelers heb ben alles in het werk gesteld om de titel te veroveren. En dat het niet vanzelf is gegaan bewijst het feit dat we tot de allerlaatste wedstrijd hebben moeten wachten om zekerheid te krijgen. Sportkring gaat vol gend jaar opnieuw naar Bevor dering. En dat betekent heel wat meer belangstelling voor de tanende kaatssport in het Hamse. Een paar derby's zul len daar wel voor zorgen. Denk maar aan de wedstrijden tegen Baasrode, Zele, Den derbelle, Wieze enz. Misschien is dit voor Sportkring een nieu we stap om hun vroegere glans opnieuw te krijgen. Hamme speelde eens nationaal en dat streven zit er nog altijd in bij de Hammenaars. Veteraan Alfons Van der Jeugd was er te Aalst weer bij en hij droeg ook bij tot de triomf van de ploeg. Ook kapi tein Arthur Marien, een vroe gere glorie die met Sportkring nog in Hogere 111 uitkwam is er nog altijd bij. Wellicht wordt het volgend sei zoen voor Sportkring het sei zoen van de heropstanding. Want ook Hamme-Zogge dat uit de nationale reeksen tui melde zal in dezelfde reeks zitten. Hoe meer derby's hoe beter. Saterdag reist Sportkring nu in het kader var. het kampioen schap van België naar Ronse om daar de formatie die in Lagere kampioen werd te be kampen. Zondag om 15 uur is dan Ronse te gast op het Twee Bruggenplein. Wordt het winst dan zet men de volgende week nog een stap verder. Dan trekt men naar Hengouwen en zon dags komt dan deze formatie de Wuitens in eigen midden bekampen. 17e LIEFHEBBERSVOETBALTORNOOI VAN STEKENE Als een aperitiefje voor de nieuwe kampioenschappen werd bij Walivo tijdens het vorige weekend bekervoetbal gepresenteerd. De ploegen uit de zaterdagse derde reeks wa ren al bij een direkte uitscha keling betrokken en de zon dagse werden zoals eerder ver meld in reeksen ingedeeld. In kompetitieverband wordt daar voor de beste plaatsen gestre den en dat worden dan de kandidaten voor de achtste be kerfinales. In deze aanloop al enkele verrassingen en bij de ploegen van de zaterdagse der de afdeling, werden die nog niet zo duidelijk gesteld. Nochtans wordt de zege van V.C. Bristol bij F.C. Kesteloot voor eerstgenoemden als een langverwachte kentering be schouwd en V.K. Ankerhof, liet op het veld van F.C. Dino Boys ook de volle winst opte kenen. Voor V.K. Van Daele werd dat nog gemakkelijk want F.C. Landhuis miste grandioos de start en het Ma rokkaanse derby tussen F.C. El Aiyoune en F.C. Hassania, werd helemaal niet gespeeld. Gunstig nieuws van enkele new-comers bij Walivo: F.C. De Pekton won nogal met overtuiging van F.C. Novelty en het Sinaaise F.C. De Kroon, hield F.C. Leopoldstad op afstand. In de zondagse eerste reeks wonnen dp favo rieten F.C. Troch Textiel en F.C.R. Sparta nogal duidelijk van Kiub 65 en F C. Wembley. Ook F.C. 1000 Appels skoorde regelmatig tegen P.W. Heme- laer in de tweede reeks waarin F.C. Sanicentral ook al aan de winst bleef na een spannende strijd tegen Sportklub Post. Nochtans werd in die reeks al een verrassing van formaat op getekend: F.C. Bobby's Club ,of het vroegere F.C. Bonapar te uit Lokeren dat onlangs nog Walivo's bekercup won, ver loor in eigen midden afgete kend van F.C. Centrumvrien den. Na de gelijkmaker van Kristof De Wilde en de uitslui ting van Lode Buydens van F.C. Bobby's Club, werden er voor de bezoekers nog drie doelpunten van Guy Van Mieghem en evenveel van Martin Van Daele genoteerd. In de derde reeks nogal duide lijke skores en in vergelijking met het vorige seizoen, nogal logische winst voor F.C. Wijn- veld en V.K. Siera onc'er- scheidelijk bij F.C. Den Bos en V.K. Ruitershoeve. Alleen de vrij riante zege van F.C. Metallo's tegen F.C. Rode Duivels, kan nog enigszins als een verrassing worden be schouwd. Hoe V.K. Volksunie won tegen F.C. Real Witte Pen vertelden we al in Wali vo's wedstrijd van de week en door F.C. Inter-decor en Stu dio 69, werden de eerste pun ten ook blijkbaar zonder veel moeite veroverd. In alle geval kwamen F.C. El Etehaad en F.C. Oostberg enkele doel punten tekort om een beter resultaat te laten registreren. In de vijfde reeks tenslotte had F.C. Bondgalm helemaal geen problemen bij F.C. Real Witte Pen uit Waasmunster, won F.C. Geywa nog vrij gemakke lijk tegen F.C. Anitec en speelde F.C. Station Belsele een schitterende match bij F.C. Smara, Zonder enig pun- tengewin evenwel... Roger Van Laere Kaatsen. Kastel Rap en Vlug speelde in Lagere 1 zijn laatste wedstrijd tegen Gijzegem en won met 8-15. vh) Zondag 6 september gaat voor de 17de keer het «Liefhebbersvoetbaltornooi van Afwachten... Stekene» van start. Een tornooi dat op 't eerste zicht weinig verwachtingen in zich heeft, Voor geïnteresseerden geven want met precies dezelfde ploegen van start gaat als vorige keren. Maar... misschien we no8 mee dat de «beker van wordt het daarom zoveel te spannender. Stekene» - ondanks de intentie j om een andere formule uit te En spannend zou het wel eens we geloven niet dat een alweer ben. SK Bosdorp van zijn kant proberen - op dezelfde leest als kunnen worden voor de titel vernieuwd maar ditmaal wel zal z'n eerste opdracht niet de vorige uitgaven is ge nu «dubbelslager» Atlantic een degelijk versterkt SK Anker mogen onderschatten: de wit- schoeid. Dus twee reeksen van 5-tai vaste pionnen heeft zien onmiddellijk een rol van bete- zwarten dienen het aan de Ex- 6 met de twee eersten naar de vertrekken. Natuurlijk ver- kenis zal gaan spelen in het pressweg namelijk op te ne- eindronde. De eerste beker sterkte de kampioen-beker- titeldebat van dit 17de tornooi, men tegen KWB Stekene! wedstrijden worden gespeeld houder zich in de mate van het Wel is het goed mogelijk dat Anker - Sporthal en vooral op 4 oktober 1987. mogelijke én wordt in Atlan- de geei-blauwen nu en dan Rima tegen Gouden Leeuw tic-kringen beweerd dat de voor enkele voortreffelijke zijn wedstrijden die alle kan- Wedstrijden voor zondag 6 sep- paarsen wel eens even sterk uit prestaties zorgen én misschien ten uitkunnen, terwijl we in de tember de verf zouden kunnen komen hier en daar een puntje ontfut- resterende wedstrijd duidelijk FC Rima - VK Gouden Leeuw als vorig seizoen. selen aan de «grote drie». de voorkeur geven aan Vage- (1/X) Afwachten... Afwachten... bonden. Tenzij natuurlijk FC SK Anker - FC Sporthal (1/X) Spannend zou het kunnen wor- En hoe zit het met de «kleine- Schuttershof zich duidelijk zou FC Cado - KWB Hellestraat den omdat Bosdorp stilletjes- re» ploegen? Veel weten we hebben versterkt. (1) aan terug naar een type-ploeg daar niet van want het tornooi- Ook hier is het ordewoord dus: KWB Stekene - SK Bosdorp van elkaar aanvullende spelers bestuur is bijzonder karig met groeit. Een Bosdorp dat vorig informatie. Wel menen we te jaar weer op alle niveau's mee- weten dat Sporthal enkele ver vocht voor de hoogste eer. sterkingen heeft doorgevoerd Misschien knopen de wit-zwar- en dat vooral KWB Stekene ten dit seizoen terug aan met sterk voor de dag zal komen, de (vergane) glorie. Deze «stuntploeg» - vorig sei- Afwachten... zoen was het de enige ploeg, Spannend kan het in ieder ge- die van Atlantic kon winnen - val worden met de «revelatie» zou dit jaar best tot een vol- van vorig seizoen FC Cado, waardige sub-topper kunnen dat zich in het tussenseizoen uitgroeien die het de topploe- nog aanzienlijk versterkte. In- gen telkens moeilijk maakt, dien uit de «rijke» keuze aan Afwachten... voetbalmateriaal nu nog een En de rest? uitgebalanceerd elftal kan wor- Afwachten... den samengesteld, kan de be- n trachting best eens in vervul- ro8ramma ling gaan. De geel-zwarten wil- De eerste speeldag biedt géén len immers de stunt van Atlan- knalnummer. De «grote drie» tic overdoen: én de titel én de mogen op de volle inzet reke- beker pakken. nen. FC Cado thuis tegen Afwachten.KWB Hellestraat en FC Atlan- Meteen hebben wc de drie ti- tic op Sint-Andries zullen het Tornooi van Stekene. SK Bosdorp wil opnieuw aanknopen telkandidaten opgesomd, want zelfs relatief gemakkelijk heb- (2) FC Vagebonden - FC Schut tershof (1) Sint-Andries - FC Atlantic (2) T T Uit de halfjaarlijkse resultaten 1987 van de Volvo Groep blijkt dat Volvo een omzet heeft gehad van 264 miljard frank, wat meer is in vergelij king met dezelfde periode vo rig jaar. Ook de verkoop van de industriële produkten is ge stegen met 7%. Maar de winst van de Volvo Groep daalde van 28 naar 26 miljard frank Toch is het kapitaal over de laatste twaalf maand gestegen met 16,2%. met de glorie van weleer... (t&t)

De Voorpost | 1987 | | pagina 24