AC WAASLAND VIERT HAAR VIJFTIGJARIG BESTAAN AVL0-V00RZITTER: «LOKEREN HEEFT DRINGEND NOOD AAN EEN KUNSTSTOFPISTE» HISTORIEK VAN AC WAASLAND AC HAMME BEREIDT VELDLOOPSEIZOEN VOOR VIJFTIENDE VELDLOOP VAN STEKENE- HELLESTRAAT VANLANGENDONCK-DE PRETER WINNEN HOOGSTE REEKS REDT TOPSPIN ZENUWSLAG NAAST EN TUSSEN DE LIJNEN 24 - 11.9.1987 - De Voorpost ATLETIEK Mits voldoende geloof in wat men bereiken wil, is er veel mogelijk; zeer veel zelfs. Dat bewijst de atletiekklub Waasland. Deze aktieve sportvereniging bestaat 50 jaar. Zij is erin geslaagd een unieke jubileumviering te organiseren op de Grote Markt te Sint- Niklaas op vrijdag 18 september 1987. Een feestviering die vele andere verenigingen haar zullen benijden! Vijftig jaar aktief! Op zondag 17 januari 1937. dus precies 50 jaar geleden werd AC Waasland, toen on der de naam Sint-Niklase Sportkring Atletiekklub. bo ven de doopvont gehouden. Ze nam een aanvang met 16 leden. Gedurende de voorbije jaren steeg dit ledenaantal ge leidelijk. tot op heden een aan tal is bereikt van ongeveer 400 leden Zoals elke vereniging wellicht, heeft ook AC Waas land met tal van problemen te kampen gehad. Vooral de nood aan een degelijke sport- installatie. zodanig dat eigen ateleten betere oorden gingen opzoeken, was voor AC Waas land het grootste probleem. Dankzij -het stadsbestuur van Sint-Niklaas heeft zij dan de atletiekinfrastruktuur gelegen aan de sporthal De Witte Mo len mogen gebruiken. Sinds enige tijd is een kentering dan ook goed merkbaar. Uniek spektakel Om de Wase bevolking terug vertrouwd te maken met de atletieksport in deze stad en met de naam AC Waasland, pakt deze vereniging uit met een stunt. Er wordt aan de bevolking van Sint-Niklaas en omliggende een uniek spekta kel aangeboden. Het program ma voor die avond is zo uniek voor de viering van een 50^ jarig bestaan dat de organisa toren er nu reeds van over tuigd zijn dat de tent de organisatie zal immers door gaan in een heuse cirkustent volledig uitverkocht zal zijn. Cirkustent wordt feestzaal Een prachtige cirkustent wordt speciaal voor deze gelegenheid omgetoverd tot een luxueuze feestzaal. De tribunes zullen weggehaald worden en de no dige infrastruktuur zal worden aangebracht om aan deze jubi leumviering het kachet te ge ven die men bij dergelijke ge beurtenissen nodig heeft. En zoals elk feestgebeuren dat zichzelf respekteert, zal ook hier een heuse ontvangst en VIP-begeleiding worden gega randeerd aan de genodigden, sponsors, prominenten en pers. Avondvullend feestprogramma Het programma zal op zijn minst spektakulair zijn. Naast een akademische' zitting in aanwezigheid van tal van pro minenten en sportvedetten, zal een cirkusprogramma worden uitgewerkt volledig geënt op de atletieksport. Na het cirkus programma wordt een reuze- feest voorzien met koud buffet en dansgelegenheid op de mu ziek van Louise Markham and the Ray Morgan Band. Gewoon een superoriginele wijze van vieren die de aan dacht zal trekken van zowel de Sint-Niklase bevolking als van daarbuiten. Wie vrijdagavond 18 septem ber 1987 om 19.00 uur tot de gelukkige aanwezigen wil be horen, zal dringend aan kaar ten moeten zien te komen. AC Waasland stelt haar kaarten ter beschikking in Café De Graanmaat, Grote Markt en in de Bar Sporthal, Azalealaan te Sint-Niklaas. Samenstelling bestuur Voorzitter: De Potter Hugo; sekretaris: De Grande Michel; penningmeester: Verlaeckt Rudy; bestuursleden: Ver- donck Eddy, Wante Steve, Bracké Mark, Rombout Jean- Pierre, Van Michem Irene. Samenstelling organisatieko- mitee Algemene leiding: Walter Peckstadt, Jef Vanhoyweghen, Steve Wanten. F eestprogramma 19.00 u.: Ontvangst van de genodigden. 19.15 u.: Receptie en huldiging van de verdienstelijke leden. 20.15 u.: Cirkusprogramma. 21.15 u.: Uitgebreid koud buffet. 22.45 u.: Finale cirkusattrak- ties. 23.25 u.: Dansgelegenheid met orkest Louise Markham and The Ray Morgan Band. 02.45 u.: Einde. Inlichtingen omtrent de werking Jeugd: Trainers: De Swarte Eu- geen, Van Gavere Alex, Van Gavere Peter, Wouters Mare. Trainingsdagen: woensdag van 16 tot 17 uur (indoor), zondag van 10 tot 12 uur (out- Atletiek. Het bestuur van Atletiekklub Waasland gaat het vijftigjarig bestaan vieren (dw) door). Leeftijdscategorie: van 9 tot 14 jaar Ouderen: Hoofdtrainer: Eli Van Vlierberghe. Trainers: Himschoot Pa trick, Verdonck Eddy. Trainingsdagen: dinsdag en donderdag van 19 tot 20 uur (outdoor); maandag en vrijdag van 18 tot 20 uur (powertrai- ning); zondag van 10 tot 12 uur (outdoor). Leeftijdscategorie: vanaf 15 jaar. Joggingklub De Ster Gegroeid uit AC Waasland. Sporten zonder er de slaaf van te worden kan ook. Niet iede reen voelt zich geroepen om aan kompetitie te doen, maar anderzijds wil men toch een goede iconditie en gezondheid behouden. De sport die het best de kondi- tie van ie hart, longen en bloedvaten bevordert, en te vens nog goedkoop is, is jog gen, d.i ontspannen lopen rekoefeningen. Dit hoef je niet alleen te doen, joggen is een sociale sport, doe mee met Joggingklub De Ster elke zondagvoormiddag om 10 uur op Rekreatieoord De Ster (ingang Lange Rekstraat). Maar oefening baart kunst en van gewoon 'zondagsloperken' evolueer je zoetjes aan tot een taaie jogger. Daarom is er ook elke dinsdag en donderdag om 18.30 u. loop- of pistetraining op het sportterrein «De Witte Molen». Neem uw gezondheid in eigen handen door kontakt op te nemen met «Joggingklub De Ster»: Bolsens Paul, Gfote Hei- melinkstraat 155a, 2700 Sint- Niklaas, tel. 776.99.17. Van Broeck Yvette, Am- houtstraat 65, 9180 Belseie, tel. 776.05.34. De Grave Guido, Truweel straat 84, 2700 Sint-Niklaas, tel. 776.46.24. AC Waasland winnaars van 1954 en 1963: Grote prijs van het Belgisch Olympisch Comité voor medische kontro- le, met gelukwensen van de jury. 1954: Grote prijs KBAB voor medische kontrole. 1958: Interklubkampioen van België IV' afdeling Heren. 1961: Interklubkampioen van België IIIC afdeling Heren. 1960: Kampioen van België veldlopen: kadetten. 1963: Kampioen van België veldlopen; juniors. 1969: Interklubkampioen van België IIP afdeling Dames. 1970: Interklubkampioen van België II' afdeling Dames. 1971: Interklubkampioen van België IP afdeling Heren De 50-jarige geschiedenis van AC Waasland is te schetsen in 3 grote periodes. Een eerste periode, startend met de stichting op 17 januari 1937 is nauw verbonden met de naam Richard Van Vlierberghe, stichter en eerste voorzitter van indertijd Sint-Niklase Sportkring Atletiekklub. Bij de start telde zij 16 leden. Het stamnummcr dat zij kreeg van de KBAB was 19. Een tweede periode brak aan in 1949, Paul De Vidts, huidig burgemeester van Sint-Niklaas, werd voorzitter van de vereniging. Even later trad Gerard Bontinck, huidig voorzitter van de Sint-Niklase sportraad, in zijn voetspo ren en werd sekretaris. Een bloeiperiode brak aan. Een eerste hoogtepunt, op 1 mei 1956, met de inhuldiging van de atletiekpiste in het stedelijk sportcentrum. SNSAC groeide hierdoor en bleef groeien, ook tot buiten de stadsgrenzen. Het was dan ook logisch dat op 21 oktober 1967 besloten werd om de strukturen te verruimen en de naam AC Waasland aan te nemen. De integratie van atletiekkernen te Beveren. later ook te Sinaai-Bclsclc werd hierdoor vergemakkelijkt. ACW telde toen 300 aktieve atleten en bevond zich zowel bij heren als dames in de hoogste afdeling. Een derde periode breekt aan in 1973. Hugo De Potter komt op de voorzitterstoel en krijgt een ondankbare taak. Beveren besluit op eigen benen te staan, een verouderde atletiekakkommodatie, een generatiewisseling in het be stuur, allemaal faktoren die een terugval van de klub verklaren. Maar daar is gelukkig een einde aan gekomen! AC Waasland is terug springlevend, het ledenaantal gaat terug de hoogte in, de prestatiekurve is terug stijgend. AC Waasland, 50 jaar jong, is aan een tweede jeugd begonnen. Het kan terug hoopvol in de toekomst kijken, dat wil het bewijzen met de organisatie van de jubileum viering ZONDAG 13 SEPTEMBER 1987 Het aktieve «Sportkomitee Hellestraat-Stekene» organi seert op zondag 13 september reeds voor de 15e keer z'n traditionele veldloop, waaraan zowel aangesloten lopers en loopsters als niet-aangeslotenen kunnen en mogen deelnemen. Op de aangepaste en mooie terreinen in de Pastoor van Lierdestraat begint deze sportieve namiddag reeds om 14.30 u met de start ven de eerste reeks, namelijk de pupillen A jongens. Deze jongetjes, geboren in '79 en later, dienen 2 kleine ronden af te leggen en dus 525 meter te lopen. Daarna gaan de meisjes van dezelfde leeftijd over eenzelfde afstand van start. En zo gaat het in stijgende lijn wat leeftyd en afstanden betreft. Iedereen kan deelnemen Iedereen die wil kan deelne men want naast reeksen voor miniemen, kadetten, scholie Atletiek. De winnende ploeg van pupillen en miniemen uit Zele die vorige zondag deelnam aan de nationale jeugdmeeting, georganiseerd door A.V.L.O.-Lokeren (polo) Onlangs had te Lokeren, m.n. op de laatste zondag van augustus de 12de nationale jeugdatletiekmeeting plaats voor pupillen en miniemen die georganiseerd werd door de plaatselijke atletiekvereniging AVLO. Niet minder dan 12 ploegen namen aan deze sportieve manifestatie deel en uiteindelijk was het AC Zele die de lauweren naar huis mocht nemen. Even belangrijk was de opmerkelijke toespraak die AVLO-voorzitter Johan De Grande hield en waarbij hij onomwonden pleitte voor de aanleg van een kunststofpiste te Lokeren. De atletiek staat de laatste da gen volop in de belangstelling. De wereldkampioenschappen te Rome met vooral de presta tie van spierbal Ben Johnson op de 100 m trok alle aandacht maar ook Moses, Markov, Le wis Aouita, Joyner en Kostadi- nova haalden de krantenkop pen. Voor ons land was het alsnog wachten op de prestatie van William Van Dijck. Deze week zullen alle ogen in België gericht zijn op de me morial Ivo Van Damme. Topsportatleten worden niet zomaar geboren of worden niet vanuit een vreemde pla neet op onze aardkloot neerge zet. Neen, sporters moeten hun kansen krijgen op school en in de plaatselijke verenigin gen. Zo vergaat het ook in de atletiek. Nergens staat de mo derne techniek stil zo ook niet op het vlak van de looppiste waarop de prestaties tenslotte thans moeten geleverd wor den. Kunststofbanen zijn reeds enige tijd geen luxe meer. Her en der worden deze aangelegd en daarbij komt dat wie zijn reputatie als vereniging wil hoog houden en nog aanspraak wenst te maken op erkenning over een kunststofbaan dient te beschikken. AVLO-Lokeren heeft in het voorbije verleden bewezen een belangrijkste aantrekkingspool te zijn voor het regionaal atle- tiekgebeuren. De medewer king aan tal van lokale gebeur tenissen vooral joggings is haast niet meer te tellen. Het bewijst alleen maar aantrek kingskracht. Belangrijker voor het eigen clubgebeuren is de suksesrijke en groeiende be langstelling voor de aktivitei- ten die AVLO zelf organiseert met zelfs de deelname vanuit het buitenland. Enkele jaren geleden was er AC Hamme is volop begonnen met de voorbereiding van het veldloopseizoen. Daarom or ganiseert het elk jaar verschil lende oefenveldlopen. De Sint Renildeveldloop is al afgehas peld. Straks komen Hamme- Zogge en Moerzeke-Kastel aan de beurt. Hamme wil ze ker voorbereid aan het nieuwe seizoen beginnen. Op de meeting te Willebroek waren een paar Hammenaars aanwezig. In het verspringen haalde Guy Van Damme 5,80 m en Jef Claessens 5,05 meter. Rudi Audenaert gooide met de schrijf 24,48 m en met de kogel taalde hij 8,30 m. In de 3.000 neter leverde Patrick De Smedt zijn beste prestatie met 8'36»5. Jef Claessens deed daarover 8'56»9 en Peter De Bock moest tevreden zijn met 9'02»8. Rudy Van Geert deed over deze afstand 9'38»2 en werd op het einde sterk be dreigd door de kersverse ju nior Peter Osselaere die 9'38»8 deed afdrukken. Emiel Ivens mikte naar een tijd onder de tien minuten en zette tot zijn grote tevredenheid 9'44»6. In Dilbeek was er een zeer goede wedstrijd van Mieke De Keyser die de miniemenwed- strijd over de 800 meter naar haar hand zette en won in een tijd van 2'27»4. Sandy Van Goethem liep er de 1.000 me ter in 3'19»4 en Jan Van Geet, op zoek naar een nieuwe for- mepiek, kreeg gedurende 2'42»8 heel wat stampen erf stoten en leerde met pijn hoe het er aan toegaat als de zowat vijftien beste scholieren van België voor een plaatsje vechten. Twee Hamse deelnemers wa ren uitgenodigd voor de «Nacht van de Atletiek» te Hechtel. Na de «Memorial» de grootste meeting van België op gebied van deelneming en toe schouwers. Jan Van Geet liep er de 1000 meter bij de scholie ren en eindigde als achtste met een tijd van 2'37»6. Gino Van Geyte startte in een best bezet te vijf duizend meter en draai de tot aan de 3.000 meter ge zwind mee met de kopgroep (3.000 m in 8*16») maar moest dan afhaken en eindigde in ongeveer 14'09». Momenteel ziet het zomerklassement van de klubverrichtingen er als- volgt uit: 400 meter horden: 1. Van Damme Guy, 2. Duricnk Ivan, 100 meter: 1. Van Cou- wenberghe Hans, 2. Kaminia Faustin; 200 m: 1. Van Cou- wenberghe Hans, 2. De Kerf Marijke; 400 m: 1. Van Dam me Guy, 2. De Bock Peter; 800 meter: 1. Van Geet Jan, 2. Van Geyte Gino; 1500 m: 1 Van Geyte Gino, 2. De Keyser Bart; 3.000 m: 1. Van Geyte Gino, 2. Peerlinck Luc; 5000 m: 1. Peerlinck Luc, 2. Van Geyte Gino; 10.000 m: 1. Peerlinck Luc, 2. Walschap Raymond; maraton: Walschap Raymond; 3000 m steeple: 1. Claus Benny; verspringen: 1. Van Damme Guy, 2. De Clercq Jean-Pierre; hoogsprin gen; 1. De Waele Noël, 2. De Bock Peter; discuswerpen: 1. De Wilde Dirk, 2. Van Pe- teghem Gertrude; kogelstoten: 1. Van Peteghem Gertrude, 2. De Wilde Dirk; speerwerpen: 1. Van Peteghem Gertrude, 2. De Waele Noël. In de totaalstand: 1. De Bock Peter, 2. Van Damme Guy, 3. Durinck Ivan, 4. Walschap Raymond, 5. De Clercq Jean- Pierre, 6. De Smedt Patrick, 7. Ivens Emiel, 8. Van Eetvelde Rene, 9. Van Geert Rudi, 10. Claessens Jozef, 11. Van Moerzeke Remy, 12. Van Geyte Gino. HVC 1978 Jongens 525 m, 2 kleine roni den, 14.40 u Meisjes 525 m, 14.45 u. Miniemen geboren in 1974 tol 1976 Jongens 1050 m, 2 grote ron den, 14.50 u. Meisjes 1050 m. 14.55 u Kadetten geboren in 1972 en 1973 Jongens, 1700 m, 3 grote ronl den, 15.00 u. Meisjes, 1700 m, 15.10 u. Scholieren geboren in 1970 en! 1971 Atletiek. Het bestuur van AVLO-Lokeren, de schepenen Magherman en De Grijze, erevoorzitter De Vijlder, scheidsrechter De Witte en de ploegwinnaars van de twaalfde nationale jeugdmeeting (polo) zelfs sprake om een kunststof piste aan te leggen maar dan in het kader van de inrichting van het sportstadium van S.C. Lo keren. Niemand was daar toen gelukkig mee en uiteindelijk ging dit niet door. Intussen zijn de tijden veran derd, maar de nood helemaal niet. Reeds enige tijd zijn er in het bestuur van AVLO discus sies geweest omtrent de wense lijkheid om een aanvraag te doen voor een kunststofpiste. Realiteitszin maar ook de wil om 'up-to-date' te zijn hebben de doorslag gegeven: onlangs werd door AVLO een officieel schrijven gericht aan het stads bestuur om de aanleg van een kunststofpiste welwillend in overweging te willen nemen. Deze wens werd vorige zondag herhaald door AVLO-voorzit ter Johan De Grande en dit in aanwezigheid van de plaatselij ke schepen van sport Herman Maegherman. Deze laatste staat zeker welwillend t.o.v. het atletiekgebeuren in Loke ren. Ten bewijze zijn positieve ingesteldheid voor de infra struktuur voor het polsstok- springen. Dit laatste zal vol gend jaar daadwerkelijk resul teren in de aankoop van mate riaal wat neerkomt op een uit gave van zo'n 500.000 frank. Schepen Herman Maegher man staat zeker niet negatief t.o.v. de vraag voor een kunst- stofpistc. Uiteraard zal dc fi nanciële weerslag een belang rijke rol spelen maar waar er een wil is, is er ook een weg. Bij AVLO heerst er thans een gematigd optimisme en hoopt uen dat Lokcren ook op een indcr sportief vlak toonaange vend mag zijn voor de regio zeilen heeft. temeer de club de wind in dc (POLO) TENNIS DUBBELTORNOOI TC TEMSE junioren en senioren kun nen ook de veteranen sinds enkele jaren aan de slag in de Hellestraat. De minst-jonge heren (geboren in 1952 en vroeger) dienen een afstand van 4.250 meter ofte 8 ronden af te leggen, terwijl de dames van die leeftijd 2.550 meter ofte 5 ronden moeten over bruggen. De start van de vete ranen is voorzien om 16.45 u. Ook deze 15e veldloop van Jongens 2550 m, 5 grote ron-' Stekene-Hellestraat wordt den, 15.20 u dat is de laatste jaren een ge- Meisjes 1700 m, 3 grote ron- bruik geworden afgesloten den, 15.30 u. met een volkskross, waaraan Junioren geboren in 1967 en iedereen die kan lopen mag 1968 deelnemen. Het vertrek voor Jongens 4250 m 8 grote ron- deze volkse massaloop is ge- den, 16.00 u. pland rond 17 uur en... er zijn Meisjes 2550 m, 5 grote ron-' geen speciale kwaliteiten ver- den, 16.15 u. eist om deel te nemen. Voor Senioren geboren in 1953 tot! elk van de 17 reeksen zijn er 1966 waardevolle prijzen voorzien Heren 5950 m, 12 grote ronden I en naast de individuele klasse- 16.30 u. menten zal ook een groeps- Dames 2550 m. 5 klassement worden opge- ronden. maakt. Veteranen geboren in 1952 en De deelnemers dienen zich op vroeger voorhand (vanaf 13 uur) te Heren 4250 m. 8 grote ronden, laten inschrijven aan 20 fr per 16.45 u. persoon in de schoollokalen Dames 2550 m. 5 grote ter plaatse, vooraan in de Pas- ronden, toor van Lierdestraat tegen- Volkscross alle leeftijden. 850 over de Hellestraatse Bijbel- m, 2 ronden. 17.00 uur. kerk op het Preekekeplein. Programma: Terrein: Pastoor van Lierde- Pupillen A geboren in 1979 en straat, later: Organisatie: Sportkomitee Jongens, 525 m, 2 kleine ron- Hellestraat-Stekene. den, 14.30 u meisjes 525 m, 14. 35 u. T&T Pupillen B geboren in 1977 en grote Precies 400 tennissers op het jaarlijks dubbeltornooi van TC Temse en daarmee had wed strijdleider Bogaert ruim de handen vol. Er was ook kwali teit in Temse en in de reeks mannen open bievoorbeeld startten vijf A-spelers. Het wa ren daar Vanlangendonck-De Preter die na twee sets en tie break wonnen van Van Bladel- Van Poelgeest. Zeker ook op niveau speelden de vrouwen open waar Claes-Pooters van Forest Hills wat verrassend wonnen van Begijn-Poppe. Voor Sandra Begijn was er wel een overwinning in het ge mengd open waar ze samen met Van Gooi na drie sets Claes-Cornelissen opzij zette. Verder waren het vooral de TC Temsespelers zelf die hoge ogen gooiden en dat bracht meer dan eens hoorbare vreug de bij de talrijke aanwezigen. De finaleuitslagen Dubbel vrouwen Tot 10 p.: Demoor-Silvcrans Brijs-De Bruyne 6-7. 6-2. 6-1 Tot 30 p.. Vandcrvicrcn/Nclis-Dirickx/ Willacrt 7-5. 6-4 Open: Clacs/Pootcrs-Bcgijn/Poppc 6- 4, 7-5 Dubbel gemengd Tot 10 p.: Brijs/Hemelaer-De Pauw-Sza- pinsky 6-7, 6-1,6-2 Tot 30 p.: Mercx/De Caluwé-Coemans/ Van Remoortel 7-5, 6-2 Tot 60 p.: Tharazin/Vermetten-Gabriel/ De Corte 6-7, 6-2, 6-2 Open: Begijn/Van Gool-Claes/Cor- nelissen 7-5, 4-6, 6-4 Dubbel mannen Tot 10 p.: Snick/Elshout-Kotman/Wou- ters 6-3. 6-0 Tot 60 p.: Roelandt/Vermettcn-Maes/ Verhoestracten 6-7. 6-2. 6-2 Open: Vanlangendonck/De Prcter- Van Bladel/Van Poelgeest 6-4. 7-6. Junior-veteranen: Tot 40 p.: Dcdcrck/Bogaert-Borghgraef/ Henrard 7-5. 6-3 Tot 10 p Raymond/Ghijsscn-Van Gcr- ven/Dockx 7-6. 6-1 INTERKLUBKAMPIOENSCHAPPEN EERSTE NATIONALE VROUWEN Dank zij een 1-3 voorsprong in het interklubkampioenschap eerste nationale kreeg het vrouwenteam van Topspin Ze le vorige zaterdag uitzicht op een belangrijke overwinning tegen titelfavoriet Maaseik Na de enkelspelen waarin een zichtbaar vermoeide en ijlings uit Flushing Meadow terugge keerde Ann Devries door Kathleen Schuurmans werd gecounterd. Ilse De Ruysscher verrassend verloor van Du- mont. nationale kampioene Sabine Appclmans en Els Van Overloop respektievelijk won nen van Vandebempt en Hae- geman verhuisden de twee be slissende dubbels naar het ten- niscentrum Topspin. Dit was het resultaat van een geknoei bij de wedstrijdprogrammatic, oogluikend door de verant woordelijken van de federatie toegestaan. De dubbels wer den plots met een uur uitge steld zodat diende gestart met de terreinverliehting. Maaseik vroeg wegens een onvoldoen de lichtsterkte de schorsing aan op een ogenblik dat Schuurmans-Appclmans een 2-1 voorsprong hadden ver- 17 worven tegen Devries-Haege-I man. Ook De Ruysscher-Van! Overloop genoten op dal Ovi ogenblik 3-1 voordeel tegen 5-1 Dumont-Vandebempt Doorj Ru deze gang van zaken knokte Ov Topspin woensdag in eigen huis voor de resterende wed- strijdpunten. Zaterdag 12 sep tember zijn de Topspin-vrou- wen te gast bij Forest Hiils. De eindstrijd splitst zich wellicht toe op zaterdag 19 september koi met het bezoek van Wezel dat door Sandra Wasserman wordt aangevoerd. In de nationale eindronden \ijfde afdeling be reiken de mannen van Topspin de halve finales na een nipte 5- 4 overwinning op Itterbeek. Gert De Meyer. Kris De Pauw en Andy Veltent kompcnsccr- den tijdens de enkels 3-3 het verlies van Kristol' Plalteau. Fdip De Pauw en Kurt Dc Leenheer, in de dubbels. druk-| va' ten De Meyer-Filip De Pauw en Kristol' Dc Pauw -N client dc kwalilikatie door na het verlies van PlattcauvDc 1 eenheer

De Voorpost | 1987 | | pagina 24