10BBIE SMET PRIJSSCHUTTER IIJ GEESTDRIFTIG VW HAMME r DIE FATALE 83 MINUUT 2INDELIJK PUNTEN fOOR S.K. LEBBEKE KRUIBEKE HAALT MOEIZAAM PUNTEN WEG BIJ HEKKESLUITER MELSELE BUITENHUIS ZÉÉR PRODUKTIEF DE EERSTE PUNTEN VOOR ROBURMOERZEKE DERDE GELIJKSPEL VOOR KEMZEKE S.K. KALLO BLIJFT AANGENAAM VERRASSEN PAS IN DE TWEEDE HELFT I^mgp-A VOETBAL De Voorpost - 25.9.1987 - 19 IrW HAMME - WILLEBROEK 7-1 (et hoeft niet gezegd dat er een uitbundige sfeer heerste lij het ongeslagen VW Hamme dat vorige zondag tegen Nuffi Willebroek zeven keer tot scoren kwam. Robbie Jmet knalde zelf vier keer de bal tegen de touwen en zo ien prestatie heeft de uit Beveren afkomstige voetballer ""tooit eerder gerealiseerd. Het entoesiasme bij de lo- opponent de bal in doel deed jalen vierde al na twee minu- verdwijnen. Even later sloeg én hoogtij toen Paul Vermeir de vlam in de pan toen Dirk -ia het achterwerk van een Van Nieuwenhuyse drie 3LSA - LEBBEKE 1-2 )e Lebbeekse eersteprovin- ialer werd voor het eerst in leze kompetitie eigenaar van jle punten. Hij won op Olsa jrakel na een wedstrijd waar- i doelkansen langs beide zij- jen schering en inslag waren rienmeester Marievoet had rijn team herschikt. Het ge- chil met Jan Geens werd bij- :legd zodat de Zeienaar stvatte in het centrum. )irk Hesters debuteerde in jie aanval. Bruno'Van Bladel rerloor zijn funktie en vatte ast op de bank in het gezel van Johan Vinck die ussen lat en staken zijn plaats aan Steven Segers had afge staan. .K. Lebbeke etaleerde een ehoorlijke verrichting. Er werden kansen geschapen jiij de vleet, zegt klubleider /illy Meert /e kwamen na vijf minuten pp winst na een kombinatie Kinder-Hesters-Jan ïeens. Nadien kregen we het énige tijd zwaar te verduren ve trouwens hadden verwacht maakte de thuis ploeg jacht op de gelijkma ker. Na de hervatting herhaal de zich het scenario. Ondanks de druk van de lokalen zijn we ook enkele keren door de mazen van het net geglipt, waaruit overigens een tweede doelpunt werd geboren dat Garry De Kinder vanop 25 meter tot stand bracht. Eddy De Malsche had zijn aandeel in de voorbereiding. Na deze riante voorsprong hebben we ons oordeelkundig georgani seerd. Ondanks de reaktie van de thuisploeg werden we zelden in verlegenheid ge bracht. Het enige lokale doel punt kwam pas tot stand in het slot. Bij blauw-wit viel ons de flin ke verrichting op van Koen Cooreman. Ook Dirk Hesters liet voor zijn debuut bij de eerste provincialer een gunsti ge indruk. Zondag voor eigen publiek moet Lebbeke een nieuwe zege nastreven zodat het kan postvatten bij de mid denmotors. - E.G. tegenstrevers in het ootje nam en de bezoekende portier geen schijn van kans liet. Franco Pirelli bracht na der tien minuten het stadion in vervoering toen hij een vrij schop vanop een respektabele afstand keihard tegen de tou wen kogelde. Een van geest drift bruisend VW Hamme kon toen niet meer verliezen en vierde de teugels. De be zoekende doelman was zoda nig onder de indruk dat hij zijn spullen wou bijeenrapen en alleen maar door overtui gende overredingskracht van zijn maats op wacht bleef. Een eerreddertje kwam er dan toch uit de bus voor de gasten die even hoopten dat zich een wonder kon voltrek ken maar met de rust in zicht werden ze voor de vierde keer met de neus op de feiten ge drukt. Robbie Smet werd au teur van een doelpunt, waarin Eric Diels een ruim aandeel had. In de tweede helft zou Rob bie Smet zich nog drie keer als prijsschutter laten bewonde ren. Twee keer na mekaar knalde hij een vrijschop on houdbaar tussen de palen. Met nog drie minuten speel tijd voor de boeg kreeg hij de gelegenheid om een penalty om te zetten. Robbie liet er geen gras over groeien. Poort open "Niet moeilijk om op die manier tot scoren te komen", lachte Robbie zich de tanden bloot. "De gasten hebben ge woon de poort opengeplaatst. Van een vesting op te trekken hebben zij blijkbaar geen kaas gegeten. Ik herinner mij dat ik ooit eens drie goals maakte. Tot meer was ik bin nen een periode van negentig minuten nooit in staat. Ik voel mij net een vader die er van de eerste keer in lukt om een vierling te produceren. Dat het goed gaat met de ploeg hoef ik niet te zeggen. Dat kan je zelf vaststellen. We hebben een sterk team dat moet bekwaam zijn om met de besten te wedijveren. Ja, ook met SK Sint-Niklaas, waarvan iedereen zegt dat het de grote boeman wordt." Kleine maar dappere Serge Geldof voelde zich evenzeer in zijn sas.. "Zeven goals luk je natuur lijk niet iedere week. Ik geef toe dat we in de aanvang een beetje meeval hadden. Maar toch. In vorige matchen kon den we ook vaker tot scoren zijn gekomen. Overigens, in de tweede helft hebben we nog een aantal doelrijpe kan sen gehad. Ik meen dat het resultaat niet overtrokken is. Ik kan mij natuurlijk best voorstellen dat het niet prettig moet zijn wanneer je in der tien minuten drie goals te in- kasseren krijgt. Je zou van minder de moed verliezen. In het algemeen had ik van Wil lebroek toch meer verwacht." Willy Meersman voelde zich in de hoogste hemel. "De overwinning is niet onver wacht gekomen. Wij moeten vroeg kunnen scoren. Pas dan geraken de spelers opgewon den en groeit het besef dat ze meer kunnen dan ze soms denken. Zeven goals is na tuurlijk een weelde, ik had een sterkere weerstand ver wacht van Willebroek dat de buteerde met drie spitsen en zin had om er iets van te maken. Een vroege uppercut trok allicht een lelijke streep door de rekening. In de volgende weken en maanden moeten we verder blijven voetballen zoals we bezig zijn. Dat wil zeggen kol- lektief reageren en geloven in onze mogelijkheden. (E.G.) HELDERGEM - J.V. KRUIBEKE 2-3 npetl I.V. ERTVELDE K.S.V. TEMSE 1-1 :r T< let als vorige speeldag kregen de scheepbouwers in de onte min- van de wedstryd een doelpunt tegen dat leidde ndidl01 puntenverlies. AI was het drama nu niet zo groot als >ave huis tegen St.-Amandsberg, waar de beide punten de lat <?lauw-witte formatie voorbijgingen. Nu kwamen de tejgastheren op gelijke hoogte van K.S.V. dat hiermee toch ^ed^en punt mee kon brengen uit Ertvelde, waar men !l ïjdens de voorbije jaren anders nog niet te veel punten- 1 aiewin had mogen smaken. Wie gedacht had van de Krui- beekse aanhang dat Jong Vlaanderen eventjes over het laatstgeklasseerde Heldergem zou wandelen kwam van een kale reis terug. Heldergem vocht op sportieve basis een verbeten duel uit met de koplopers uit de reeks. Reeds in de eerste minuten zag het er nochtans naar uit dat Kruibeke afstevende op een monsterscore. Een fout op Francky Verberckmoes in de zone van de waarheid bracht Filip Vereycken achter de penaltystip. Filip liet deze kans niet onbenut en bezorg de zo zijn medemaats reeds na 3 min. een prachtige uit gangspositie. De verwachte tweede vroege treffer liet ech ter op zich wachten en de thuisspelers kwamen ook al eens tot in de buurt van doel man Verstraten. Zo dicht zelfs dat ze in de 36ste min. op gelijke hoogte kwamen. Ja cobs had immers met een knappe persoonlijke aktie de thuisploeg naast Kruibeke kunnen brengen. Kruibeke besefte dat het toch niet zo gemakkelijk zou gaan en trok dan ook resoluut terug in de aanval. Met sukses trouwens want net voor de rust kon Robert Willems Kruibeke op 1-2 brengen met een hard af standsschot. Toch konden de thuisspelers, die zich be ginnen aan te passen aan het niveau van tweede provincia le, nogmaals tot op gelijke hoogte komen van de leiders. Jacobs kon met een handige dubbelpas de Kruibeekse ver dediging op het verkeerde been zetten maar werd «ge pakt» net voor hij wou beslui ten in het zestien meter ge bied. Strafschop voor de thuisploeg. Van Londerzeel liet de hem geboden kans niet liggen en bracht zo onver hoopt de beide ploegen voor de tweede maal in deze match weer naast elkaar 2-2, 55ste min. VW Hamme - Willebroek 7-1. Diels wou er nog eentje bijlappen maar de bezoekende keeper Dendal kon nog wegwerken vh) VW Hamme Willebroek 7-1. Van Nieuwenhuyze bleef de Willebroekse verdedigers meestal de baas (vh) Gelukkig voor de leiders heeft trainer Hubert Hermans de lef gehad om van in het begin van het nog prille sei zoen de (bijna) 18-jarige Bert Willems op te stellen in de fanionploeg. Want het was weer deze Willems, de maker van het tweede Kruibeekse doelpunt, die nu voor de volle winst zorgde nadat hij de bal genadeloos voorbij thuisdoel- man Siemart had gekopt: 2-3, 69e min. De laatste 20 min. bleef deze stand op het bord prijken zodat Jong Vlaande ren toch, zij het eerder moei zaam, met de volle buit kon terugkeren uit Heldergem. Met de komst nu zondag van F.C. Zelzate zullen de Krui beekse kanonniers goed bij schot moeten zijn om deze tegenstander ook K.I. te zet ten. Al speelde datzelfde Zel zate verleden seizoen geen al te beste partij bij de groen- witten van voorzitter Foubert. M.S. SCHELLEBELLE - SVELTA MELSELE 0-5 Het kan toch wel verkeren, waar hebben we deze uit spraak nog gehoord? Bij het bestuur van Svelta hebben ze deze zin afgelopen zondag wel dikwijls herhaald, geloof ons vrij. Svelta won namelijk de eerste partij (Heldergem) met duidelijke 0-5 cijfers. Ver wacht werd dat in de vorige partij, thuis tegen F.C. Zelza te, weer een korf doelpunten zouden worden geserveerd voor de talrijke thuisaanhang. Het werd slechts een moeiza me 1-1 dank zij een straf- schopdoelpunt. Nu, op het veld van Schellebelle, schop pen de spelers van trainer Schönberger weer vijf «rozen» voorbij de Schellebelse por tier. Natuurlijk word je zo ook kampioen, dat wel. maar de supporters zouden thuis toch ook wel graag eens een doeltjeskermis willen meema ken. St. Denderleeuw, de vol gende tegenstander van Mel- sele is bij deze verwittigd. Toch kon Schellebelle nage noeg één helft standhouden tegen dit Melsele want de 0-1 stand bij de rust kon de wed strijd nog elke wending ge ven, zodat het doelpunt van Mare Bosman geen ramp mocht betekenen voor de thuisploeg. Maar toen Mare Bosman één minuut na de rust één van die Schönberger-voorzetten kon meepikken en de 0-2 op het Schellebelse bord prikken zakte de thuisafweer als een pudding in elkaar. Svelta bleef de kansen aan de lopende band kreëren en hier van maakten Kenny Van Spit- tael in de 55e min.. Van Strij- donck in de 70ste en Margino De Kerf in de 84e minuut dankbaar gebruik om het doelpuntenfestival verder te zetten: 0-5. Misschien een té zwaar ver dikt voor de moedige thuis ploeg maar wie nu eenmaal tegen een gelanceerde Mel- seelse ploeg botst, mag zich dit seizoen al gelukkig achten dat het ergens stopt tussen de vierde en vijfde goal. Schellebelle rest dit weekend weer geen al te makkelijke opdracht, het reist af naar de tabaksplanters van Appelter- re waar het voor puntenwinst moeilijk zal worden, al is een verrassing nooit uitgesloten. M.S. -n' 'huisploeg, getraind door u iet Wase duo Freddy Buyl- _u.™ /an Goethem, kwam als eer- plJ te gevaar scheppen in deze jartij. De vrije trap van De "8ev iraeve werd echter knap te- eek en de 8rond gepakt door loelman Bosman, het sluit- ffcra ?u'c 'n de Temse verdediging. ten verdediging die weer he- Jacolemaa' kompleet aan de af- j fap was verschenen, want zo- Vel Luc Voclkerick als Pa- rick Van de Vel mochten na nun schorsing terug de wei in. de thuisploeg ontbraken ce ChlCr twee n'et onbelangr'j- 'e P'onnen luisterend naar de 'amen van Allaert (ge- p chorst) en Engels (vorige Van^eek meniscus'ctsel). Iet duurde toch een tiental j ninuten eer de Temse-aanval Jnder stoom kwam in deze die aterdagavond partij. Een I nappe pas van Franck Van lope !uynder belandde bij Wendel ,,w orms d'e rakelings naast T lesloot. „Li >torms was trouwens het een"6"* de ^a' 'n deze aan" 'angsfase wat resulteerde in j, !cvaar voor het Ertvelde doel L n oen bij weer een mooie die- nnii ,tepass gaf naar de mee opge- ukte verdediger Bert Brijs |af die op zijn beurt kon ver- engen naar Patrick Waem die a trachtig naar doel kopte. Hoe 'vel loelman Van Moorlegem van jje thuisploag de bal uit zijn weivlak wist te halen zullen 'e wellicht nooit achterhalen. :it was wel dat de blanke »re op het bord bleef, ond het halfuur dan toch J"ig gevaar vanwege thuis- 'loeg, al was er wel wat hulp Jor nodig van een misser van je kompetitie missende Vol- •erick. Mare Bosman toonde hter nog maar eens zijn 'asse en haalde de bal voor e tweede maal uit de voeten fan Ertveldespits De Graeve lijna op slag van rust kwam emse op voorsprong toen atrick Waem ïocht •rukken naar het trivelde I. De bal sprong echter te :t van zijn voet zodat ook ;ze kans niet doorging. De st ging wel door, zij het met i blanke stand op de •rdjes. Na de kampwisseling schoten de thuisspelers als eersten uit hun krammen maar het schot van Guy Keymolen (overge komen van V.W. Hamme) miste de juiste richting naar het Temsedoel. Temse kwam meer en meer opzetten en doelman Van Moorlegem moest een eerste maal met de vuisten redding brengen op een vrije trap van specialist Van Buynder In de 27e mi nuut van dc tweede helft moest de thuisdoelman zich dan toch gewonnen geven toen de zoveelste vrije trap voor Temse, door Storms ge nomen, bij verdediger Mar tens belandde, die de bal in één tijd in het dak van het doel deponeerde: 0-1. Temse kon nu een stuk rustiger com bineren, en de thuisploeg la ten komen om dan gepast te counteren. Wanneer de gele genheid zich voordeed. Toch draaide het nog allemaal anders uit voor het goed spe lende Temse, want in de 83"c minuut kon doelman Bosman een hoge voorzet ver in zijn zestienmetergebied niet on der kontrolc krijgen. Hiervan kon Lucca voor de thuisploeg dankbaar gebruik maken om onverhoopt dc gelijkmaker te netten: 1-1, 83c min. Temse trok nog inderhaast te rug ten aanval maar de laatste vijf minuten gaven geen doel punten meer in deze partij die goed geleid werd door scheidsrechter Alberic Eecke- man. Nu zondag krijgt Temse het bezoek aan huis van het gepromoveerde Waarschoot dat het tijdens deze seizoens- aanhef verre van slecht doet in dc hoogste provinciale af deling. Hopelijk vinden de kannoniers bij Temse het poeder terug dat tijdens de laatste thuismatch nat gewor den was na de nederlaag te gen St.-Amandsberg. Temse speelde met: Bosman, Brijs, Van De Vel, Vocke- rick. Mariens. Verstraeten, Peersman, Van Buynder. Storms, Pieters en Waem. M.S. ROBUR - VRASENE 3-0 ST.'DENDERLEEUW KL. KEMZEKE 1-1 "Het is niet omdat we nog geen enkel punt hebben dat we meteen al dood zijn", zeg de de Moerzeekse klubleider Freddy De Maere ons vorige week. "Tegen Vrasene zullen we bewijzen tot wat we in staat zijn." De tweede provincialer had het niet moeilijk om eigenaar van de punten te worden. Hij debuteerde voorzichtig, orga niseerde zijn afweer oordeel kundig en poogde de counter te gebruiken. In de eerste helft kwam hij niet tot scoren vandaar dat hij besloot om na de hervatting andere princi pes te huldigen. "We hebben toen alle aan- valsregisters open getrokken en de opponent tot de terug tocht verpjicht, zegt Freddy De Maere. Binnen de kortste keren plukten we de vruchten na een doelpunt door Benny Huylebroeck, maar waarin Patrick Verhelst zijn aandeel mag opeisen. Meteen waren we gelanceerd, groeide het vertrouwen en konden we meerdere keren een vuist ma ken. Een doelpunt van Mare Ost werd niet toegekend. Bui tenspel, oordeelde de grens rechter. Ik had mijn twijfels. Tien minuten later is het Mare dan toch gelukt. Hij benutte een voorzet van Bart Teugels die als negentienjarige voet baller debuteerde in de spits. Hij liet een goede indruk. Ik veronderstel dat hij komende zondag weer tot de groep zal behoren, hoewel dat dit een zaak is van onze oefenmees- ter. Bart is afkomstig van Waasmunster maar trad als jonge voetballer toe tot onze rangen. Hij vertrok voor het eerst als wisselspeler en werd in de loop van de match de opvolger van Johan Spano- ghe, die na een kwetsuur nog niet helemaal fit schijnt te zijn. Ik wil nog vermelden dat Leo Wuytack de auteur werd van een derde doelpunt. Hij maakte in het slot nog een flinke vuist, evenwel zonder sukses." In bezoekende krin gen onderstreepte men de verdiensten van een geestdrif tig Moerzeke, er wel aan toe voegend dat een schot van Van de Vijver dat tijdens de eerste helft het doelhout trof, een beter lot had verdiend. Was dit een doelpunt gewor den, dan kon de match hele maal anders zijn verlopen, is hun redenering. Dat had in derdaad best kunnen zijn. (e.g.) Klauwaerts Kemzeke wordt wellicht voor alle ploegen een moeilijk te omzeilen klip. Dat ondervond het Denderleeuw- se Standaard aan den lijve. Na drie wedstrijden behaalde de Kemzeekse rood-zwarte formatie al drie gelijke spelen wat toch bewijst dat de man nen van trainer Ronny Herre- mans beschikken over heel wat vechterstalent als het op het resultaat aankomt. Tijdens de eerste helft moest Kemzeke het initiatief wat aan de thuisspelers laten die een lichte veldmeerderheid échter niet of nauwelijks kon den benutten om doelpunten te scoren. Wel kwam Kemze ke goed weg toen Van Der Poorten een perfekte vrije trap tegen de dwarsligger trapte. Vooraan konden bij Kemzeke enkel Stremers en Van Himste zich laten opmer ken nadat een een-twee door deze laatste in het zijnet was getrapt. Even na het halfuur kwamen de gastheren dan toch op voorsprong toen een hoekschop van Van der Poor ten mooi op het hoofd viel van de alleenstaande Gilson die natuurlijk deze kans niet onbenut liet om zijn ploeg op voorsprong te tillen: 1-0, 31ste min. Deze stand zou bewaard blijven tot aan het rustsignaal. Na de koffie kwam Klau waerts dan toch geleidelijk in de wedstrijd, wat zich dade lijk manifesteerde toen Van Goethem foutief van de bal moest gezet worden net bui ten het strafschopgebied. De bezoekende goal kwam er dan toch even voorbij het uur. Na mooi samenspel met Ger ry Stremers knalde Dirk Van Himste staalhard de bal in het thuisdoel. Denderleeuw, toch licht aan geslagen door deze opdoffer, kwam nadien nog enkele ke ren goed weg toen de bezoe kers hun sterke counter bo venhaalden met snelle jon gens als Strmers en Van Goe them. Achteraan evenwel hield Kemzeeks portier Jan Smet alles tegen wat er nog voor zijn kooi gegooid werd zodat de puntendeling volle dig terecht kan genoemd wor den aangezien beide ploegen elk één helft voor hun reke ning hebben genomen. Zal Kemzeke nu zondag met de komst van Robur Moerze ke komaf maken met deze reeks gelijke spelen en dit omzetten in een winstperio de? Zondag weten we hier over meer. MS. S.K. KALLO - BORSBEKE 4-0 S.K. AALST LATEM 6-0 Negen doelpunten uit twee partijen, het kan tellen voor een «klubje» dat net gepro moveerd is uit derde en vol gens vele «gedoodverfd» was om direkt een kaartje retour te komen halen. Niets is ech ter minder waar, en indien de mannen van trainers Omer Janssens en Cesar De Mayer niet met «plankenkoorts» za ten tegen F.C. Denderleeuw tijdens de openingsmatch en met een arsenalscore de mist ingingen, dan stonden zij nu zelfs waarschijnlijk aan dc leiding. Toch begonnen de Kallo-spe- lers weer net als in die eerste partij, naar de tegenstander opkijkend. Borsbeke kwam inderdaad wel uit eerste pro vinciale twee seizoenen terug maar daar is dan ook alles mee gezegd. Toch stak deze waarheid in het achterhoofd van enkele thuisspelers, zo kon het dat dit Borsbeke toch nog opportuun in de eerste periode aan enkele kansjes kon geraken via Keymolen en De Boeck. Gelukkig beschikt men in Kallo over een goede doelman die luistert naar de naam van Danny Ruysbrack want hij greep tweemaal ge past in voor deze aanstoTmen- dc spitsen. Bij de thuisploeg kunnen we alleen maar de kansjes van Mare Janssens en Danny Hamerlinck onthou den al waren die niet zo uitge sproken als de bezoekende kansen. Zo bereikte men de rust met een blanke stand op het bord. De rust was welgekomen voor het trainersduo van Kallo dat de spelers erop wees dat men van niemand schrik moet heb ben. Ze hadden goed geluis terd want nog maar zestig sck. waren weggetikt in de tweede periode of daar stond reeds de 1-0 op het bord te prijken. Mare Janssens kende nu geen genade en strafte een foutje in de thuisverdediging genda- loos af. Nog geen tien min. later kon dezelfde speler in een echte «one-man-show»- stijl de voorsprong van de thuisploeg verdubbelen. Borsbeke werd wel een beetje bleek bij het zien van zoveel offensief talent in deze Wase polder. Het feest was nog lang niet afgelopen voor de thui- saanval want Danny Hamer linck wou natuurlijk niet ach terblijven op zijn ploegmaat. Al wachtte Danny wel ter gend lang tot in de laatste tien min. om de nummers drie en vier bij de bezoekers binnen te duwen. Zo kwamen de 4-0 cijfers op het bord wat met een Kallo op een totaal brengt van 9 gescoorde goals. Enkel Svelta Melsele deed beter in deze reeks. Herleving Vrase ne, de volgende tegenstander van Kallo, doet er dus best aan om deze week bijzonder aandacht te besteden aan de defensie alvorens de strijd aan te binden. M.S. Deze wedstrijd werd er een schoolvoorbeeld van hoe cij fers een vertekend beeld kun nen geven van een wedstrijd. In de eerste helft kregen we immers een vrij gelijkopgaan- de match met weinig kansen aan beide kanten. Wel no teerden we enkele puike aan vallen van De Jaegher en Lie- vens, maar steeds stond de Latemse doelman op de juiste plaats. Door een goed georga niseerde SK-verdediging le verden ook de aanvallen van de bezoekers weinig gevaar op. Een sterk spelende Van Oost trok zijn verdediging met zich mee. In de tweede helft leek het wel alsof de Latemse bezoe kers ingedommeld waren. De Jaegher scoorde de openings treffer nadat hij liefst vier ver dedigers in de wind had gezet. •Twee minuten later zette Lie- vens een strafschop om na een fout op Van Latem: 2-0. In de 63e minuut kon Lievens na een doorbraak zijn tweede doelpunt scoren: 3-0. Toen wou Latem massaal in de aanval trekken, maar ver waarloosde totaal zijn verde diging. dat werd door het countervoetbal van SK afge straft. fn de 70* minuut verscheen De Jaegher alleen voor het bezoekende doel en kende geen genade: 4-0. Na een praffhtaktie van Waegeman. een vijftal minuten later, stonden de forfaitcijfers op het bOrd. Met nog vijf minuten te spe len velde Keymeulen het veel te zware verdikt: 6-0. Toch werd het globaal bekeken een puike prestatie van SK Aalst al zijn de cijfers dan wel over dreven. Volgende week staat de ver plaatsing naar titelkandidaat Wetteren op het programma JMH

De Voorpost | 1987 | | pagina 19