111 'T GEEMZICHT IS KAMPIOEN HAMME-ZOGGE WINT DE KLUBTROFEE QUIEVRA1N IN WAAS EN DENDER |g KAMPIOENSCHAP VAN BELGIE DUIVENSPORT B.G KASTEL GRANDIOOS WINNAAR Trnasfertnieuws VERVROEGD KARNAVAL BIJ DE TOEKOMST 28 - 25.9.1987 - De Voorpost KAATSEN Bij de Kon. Belgische Kaats- Haeghen niet meer zou be- bond is het doek gevallen, dreigd worden. Toruwens hij Het klassement van de ver- heeft zijn voorsprong op de schillende trofeeën kan nu laatste speeldag nog kunnen worden gemaakt. De trofee opdrijven. De twee punten de Gouden Kaatsbal is dit voorsprong werden immers jaar ongemeen spannend en opgedreven tot zes punten, boeiend geweest. Men heeft Eddy Van der Haeghen is echt moeten wachtern tot de meteen de eerste kaatser die laatste wedstrijd om uitsluit- in de veertien jaar oude Gou- sel te krijgen. Uiteindelijk is den Kaatsbaltrofee die drie- de trofee in handen gevallen maal laureaat werd. van Eddy Van der Haegen. Eindstand: 1. Eddy Van der Deze speler uit Appelterre Haeghen 98 p., 2. Luc Ver- verovert hiermede zijn derde meer 92 p., 3. Michel Van der KVI e is i AIME FIERS, OMER VAN CRAENENBROECK, LUC VAN ELSUWEGHE, ADOLF HEIRWEG, JOZEF INZE, L. EN ZN. DHOOGHE, YVAN VERMEULE! EN KAREL VAN BRUYSSEL bet\ André Van Avermaet. Bi jaarlingen de 1® voor Gilbert D'Heer en gouden trofee. Het is meteen Haeghen 88 p., 4. Christian WV m Melsele (Iv) duidelijk dat hij uit het goede Sunaert 71 p.. 5. Guy Spitaels hout gesneden is. Geert Van 61 p., 6. Lieven Bockstael 55 p., 7. Rene Van Duysen 50 Te Zele De Snelvliegers klok- Met de 19e en 20® prijs won te Aimé Fiers de 1' en 5' prijs. Marc Maes de eerste serie. Twee duiven in de top tien De tweede ging naar Gerard viel ook Maurits De Maes- De Wandel. Bij de oude dui- schalck (3® en 7'), Luc De ven en de jaarlingen was Gil- Maesschalck (4® en 8°), Ka- bert Roosenboom de blikvan- den Hof, Paul Impens, D miel Heirman (6® en 9°) te ger. Hij klokte in de twee een Van Dael, Luc Dielei !e beurt. Eveneens vroege dui- reeksen twee keer de twee Alfons Van den Bossche ven voor Kamiel De Schoe- eerste prijzen. Vroege duiven André Van Avermaet. maecker (2®) en Schiettecat- voor Petrus Van Kerckhove, duivinnen de 1® en 2° Collewaert (10®). Bij oude Jos D'Hollander en Hubert voor Cyriel Van der Haej|d duiven won Gaston en zn. Vercauteren. Op de ereplaat- en de 3® voor Gilbert Van Snoeck voor G. en A. De sen bij de jaarlingen Georges Hof. Boogschieten. De Belseelse gilde werd derde m het nationaal kampioenschap op de hoge Maesschalck en Cyriel Van Van den Abbeele, Jos D'Hol- Te Moerzeke klokte Dii ge duiven voor Frans Yd Roger DeBeule, Gilbert af A :eren rlevin :d ge Schoors stond de voorlaatste KAATSEN IN HAMME der Haeghen. - In de St.-Niklase Verbroede ring speelde Omer Van Crae- lander, August De Backer. Vermeulen de ereprijs Te Melsele ging de hoofdprijs Paul Peelman (2® en 6®), bij de jonge duiven naar L. en dré Van Haute, Willy Ver speeldag nog op de eerste p., 8. Rudi Van Lierde 50 p., plaats maar werd nog ver- 9. Francois De Buyser 47 p., drongen. Van der Haegen 10. Herman Vernimmen 46 p. kon immers op de slotdag nog In de clubtrofee was er de drie punten meepakken dat laatste weken alleen nog strijd hem een totaal gaf van 54 tussen Hamme-Zogge Een- nenbroeck zich in de kijker zn. D'Hooge voor Van den met de 1®, 5', 7', 12® en 14® of Bossche-Bryssinck (2® en 4®), vijf op vijf. Vroege duiven Albert Maes, Robert Ver voor Pelrus Van Landeghem, Marcel Schollaert, Van Bo- gaert-De Bakker, Van de Vij- helst, Lucien Proost, Marcel De Sorte, Staes-Vercauteren, Edmond Van Nieuwenhove punten. Van Schoors en de dracht en de ploeg uit Moer- derde geplaatste Vermeer zeke-Kastel Rap en Vlug. haalden maar twee punten Maar uiteindelijk was het binnen. Einduitslag: Eddy Van der Haegen 54 Hamme-Zogge dat het haalde gezien Moerzeke-Kastel het de laatste week liet zitten. p., 2. Geert Van Schoors 52 Rap en Vlug heeft een zeer p., 3. Luc Vermeer 46 p., 4. slecht seizoen einde gekend. Rudi De Clercq 43 p., 5. Dirk Misschien iets te veel hooi op Duyck 43 p., 6. Eric Van de hun vork genomen en dat is Velde 42 p., 7. Walter Meule- man 41 p., 8. Christian Su naert 41 p., 9. Michel Van der speeld waar men zo op ge- Haeghen 40 p., 10. Guy Spi- hoopt had. Hamme-Zogge taels 39 p., 11. Francois De heeft nu deze trofee in bezit Buyser 39 p., Eddy De Vroe genomen. Wellicht is het ver- 38 p., Bart Anckaert 37 p., overen van deze trofee een Rudy Van Lierde 37 p., Eddy (magere) troost voor Een- In het kaatsverbond is de strijd gestreden, 't Geemzicht heeft zich op de allerlaatste speeldag definitief meester gemaakt van de eindtitel. Met het winnen van de Hamse kaatsbeker een paar weken geleden hebben ze een dub belspel verwezenlijkt die hun al door weinige ploegen werd - nagedaan. Zowel de beker als zelden goed. De verhoopte de kompetitie winnen in het- otel in Hogere III werd ver- ztlfde jaar is voor weinjgc ploegen weggelegd. Dat 't Geemzicht dat kon onder lijnt dat ze absoluut de betere formatie waren in het voor bije seizoen. i staat stelde een voorsprong Kerckhove Freddy en D'Haes op te bouwen. D'Hondt Ed- Patrick probeerden wel iets te Van Overtvelt en Robert Van dy, Colman Etienne, Cools doen, maar verder dan een Overtvelt. lacques, D'Hollander Hans spel zijn ze niet geraakt. De jaarlingenvlucht ging op en Boon Dirk konden in die Geemzicht met Van Hasselt het palmares van Louis Van periode dank zij hun betere René, Willaert Cyriel, Van Overtvelt voor Alois Thie- ver-Van Haver, Samson en en Jozef De Clerck. Bij de teren (4®, 5®, 10® en serie), Henri Delcart (7 9®), Thierens-Ost. Bij dec duiven de 1® en 5® voor 0 I Van Riet en vroege du voor Willy Vercauteren, r Riet-De Ridder (3® Leon De Kraey, Louis oude duiven de 1' en 3® voor André Van Haute. H csen. trekken. Ons Vermaak-Geemzicht (2-12) De Saedeleire 37 p.. Frank dracht Zogge dat volgend jaar De Strooper 37 p., Lambert een reeks lager zal moeten 36 p., Pletinck Andre 36 p., starten. Vernimmen 36 p., Stefan Van Einduitslag: 1. Eendracht Daele 35 p., Robby Segers 34 Hamme-Zogge 126 p., 2. Rap De keerderstrofee werd ge wonnen door Eddy Van der Vlug Moerzeke-Kastel 1J65 p., 3. Appelkterre 116 p., 4. Terjoden 109 p., 5. Haeghen. Eigenlijk stond dit Grimminge 94 p., 6. Zandber- al voor de laatste wedstrijd gen 84 p., 7. Okegem 82 p., 8. vast. Zijn enige belager Luc Welle 82 p., 9. Opstal Bug- Vermeer van Opstal kon mis- genhout 81 p., 10. Herne 78 schien met een tikkeltje geluk p., 11. Galmaarden 77 p., 12. nog gelijk komen. Maar het Idegem 61 p. bleek alras dat Eddy Van der HVC KAATSEN IN BAASRODE Na het behalen van de titel Kampioen van Vlaanderen mocht VA Baasrode het kam pioenschap van België voor bevorderingsploegen verzor gen. De kampioenen van He negouwen, Namen, Brabant en Oost-Vlaanderen betwist ten elkaar de felbegeerde titel. Loumoigne-Beloeil 6-7 De eerste konfrontatie van deze namiddag bracht weinig hoogstaand kaatsen. Beloeil, de betere ploeg, moest toe zien hoe een 2-5 voorsprong werd tenietgedaan. Loumoig- ne sloeg terug en het kwam bij 6-6. Beloeil nog even be dreigen. Tijdens het laatste spel toonde Beoieil zich de meester. Zijn supporters (on geveer 150 aanwezig te Baas rode) schreeuwden het naar e overwinning. Paul Video-Toyota (12-5) De lokalen waren gestart met Danny en Benny Andenhof, Chris Windey, Goossens J.P. en Raemdonck Fr. en het bleek alras dat ze meer weer stand kregen van Toyota dan verwacht was. Deze formatie deed het wonderlijk goed en hielden de jongens van de Vlierkouter in bedwang. Dat betekende meteen dat de sko- re gelijkmatig naar omhoog ging. Half wedstrijd was de lokale ploeg toch op voor sprong gekomen 6-5. De tweede helft begon veelbelo vend en de ploeg uit Moerze ke-Kastel met Geert Her mans, Nobels Marcel, Pele- man J.P., Vermeire Luc en Vereist Henri kwamen de lo kalen bedreigen. Maar toen een 40/40 stand afgesloten werd met een lokaal spel keerde de tij en de bezoekers zakten als een kaartenhuisje de meerderheid. Vanaf het in elkaar. Dat gaf de lokalen begin was de strijd geüjkop- vleugels die direkt naar een 9- gaand en beide teams gingen 5 gingen. Toen scheen Toyota er keihard tegenaan. Er werd er toch door te komen. Maar opslag de overwinning tot zich Broeck Willy, Malfliet Luc en Beeckman Walter wilden dit seizoen met een overwinning afsluiten en gaven de volle maat. Geen wonder dat Ons De kampioenen Geemzicht Vermaak er maar voor spek hebben er op den Roden en bonen bijliep en getrak- Dries te Hamme Sint-Anila teerd werd met een forse 2-12 geen twijfel laten over be- nederlaag. Voor 't Geemzicht staan wie de beste formatie stond het op de rust al vast: de was. De lokalen gestart met titel 1987 was binnen. Profi- Goossens Alois, Vermeire ciat. Gerard, Peelman Bartel, Van rens, Rudolf Adriaenssens, Van Bogaert-De Bakker, Samson en zn., Leon De Kraey, Robert Van Over- Omer Heerwegh en vroege duiven voor Gustaaf Martens, Leopold Van Goethem en Honore Paternoster. Te Grembergen stond voor zitter Jozef Inzé als kopman op de rol. Kopduiven voor Basil Segers, Marcel De Nul, Adolf Louis, André Van Uyt- namic ren er it ze week fbilja :nster oen. Delcart. Bij de jaarlingen. dré Van Haute voor Thierie Ost, Van Riet-De Ridderls V( In het Vierverbond St.-G Baasrode - St.-Amands- nem klokte Karei Van Bi sel twee duiven in de e<bvr Jacqu seizoi clubs >S: Ol tien met de 1' en 5® prijs.! tvelt, Alfons Thuy, Benny fanghe, Jos Stevens, Albert Van Bogaert, Frans Ivens. Bij De Clercq, A. en A. Van de duivinnen won Alois Thie- rens voor Rudolf Adriaens- Acker, Florent Mouton, Ka- rel Ost. Bij de oude duiven KAATSTORNOOI VAN WIEZE SPORTIEF Het jaarlijks kaatstomooi van ploeg. Kastel kon vrij vlot kaatsklub Wieze Sportief trok zonder enige tegenstand tot 0- maar weinig kijklustigen. De 6 uitlopen. Rene Van Duysen wedstrijden haalden geen (veelvuldig) en Rudy De hoog peil. Echte eindesei- Clerck keerden verscheidene zoenwedstrijden. Ondanks ballen over. Tijdens het vol- het goede weer hadden de gende spel wilde Kastel kost organisatoren af te rekenen wat kost de thuisploeg de eer met andere manifestaties in laten redden. De sportiviteit de omgeving. Voor het vol- van Van Duysen en Mare gend jaar zouden ze beter Lambert vierden hoogtij, naar een andere datum uit- Eens het eerste spel voor Wieze op het scorebord, maakte Kastel vlug een einde aan de wedstrijd. sens, Van Bogaert-De Bakker was het Jan Verberckmoes (3® en 8®), Samson en zn., die het haalde voor Wilfried Leon De Kraey, Robert Van Boon, André De Waele en Overtvelt, Alfons Thuy, Ben- Marcel De Nul. (hvc) ny Van Bogaert, Roger Pol- Te Zele-Huivelde was Adolf lijn, Georges Maes. Bij de Heirweg niet alleen de win- oude duiven was Alois Thie- naar maar ook de onvoor- rens de nummer 1 voor Ru- waardelij'ke uitblinker met de Opv dolf Adriaenssens, Van Bo- gaert-De Bakker (3® en 10®). in de toptien stonden Pi Sinoy, Frangois Van Si pende Achiel De Kinder, Karei Bruyssel, Cools en zn.. E Jacobs, Lucien De Bleser broeders Van Keer en Van Gucht. De eerste werd aan de 22® prijs g« nen door Fr. Cools en| Aan de 32' prijs was de de serie voor Jules Spie; de derde ging naar Let De Ridder aan de 36® prij Bij de oude duiven een prijs voor Cools en zn. 1°, 3®, 12®, 16® en dat waren zijn vier eerste afgegeven dui- Lucien De Dobbelaer, Sam- ven en goed voor de twee Albert Mees, Frans De son en zoon (5® en 6®), Leon eerste series aangeduid en de cker, Gustaaf Christii De Kraey, Robert Van Over- fietsserie. Vroege duiven voor Frans Spiessens, Jozef tvelt, Eduard Van de Vijver. Remi De Mey, Jozef Ver- Te Zele Eerlijk duurt Langst meir, Leopold Van Lember- mikte Luc Van Elsuweghe in gen (5®, 8', 9®), Jozef en zn. kijken. Kastel 7 Steven Moorsel 5 Moorsel kon niet optornen tegen een nochtans zwak spe lend Kastel. Of was het an dersom? 7 5 baut (6®, 7', 8'), Benny Pit en Emiel De Bondt. Bi jaarlingen de snelste duif de roos voor Gilbert Van den Roels, Philemon Staes. Bij de Frans De Backer, en Hof, Pierre De Vijlder, Alois ohde duiven de 1® prijs voor jan Cleirbaut, Jos Marii Seymortier, Frangois De Jozef Vermeir en verder Jozef Jozef Debbaut (4® en 6'j, Brandt, Jaak Thaey, Gustaaf Robeyns (2* en 5®), Frans Ost. mand Rochtus, Jules Baert, Jaak De Malsche, Pe- Gilbert Van den Hof, Diog- Cleempoel. trus Steeman, Kamiel De een Van Dael, Henri Gossel- gtf Schoemaecker in, Alfons van den Bossche. LA SOUTERRAINE IN HET AALSTERSE Steven Moorsel Wieze Sportief Kastel René Van Duysen heeft tij dens zijn wedstrijden met Ni- elkaar geen duimbreed toege- weer verloren ze het spel op Wieze kon tot 4-1 uitlopen nove een gunstige indruk na geven. "Vanaf het eerste spel een schier onverklaarbare werd de strijdbeslecht na een wijze. En dat sneed hun let- 40-40 stand. Baasrode leverde terüjk de benen af. De thuis- de bal buiten. Eenzelfde pa- Ploeg kreeg nu vleugels en de beel. Wieze dacht een gemak- troon tijdens het tweede spel bezoekers waren er aan voor (2-2). hun moeite. Vanaf het derde spel sloeg /.-.ni- VA terug en het kwam met 3 Corner-Boeraer.ng (12-0) 2 aan de leiding. Beloeil, dat ?°als de ctjlers verdutdehj tijdens de schiftingen niet in zijn kaarten had laten kijken, speelde nu heel wat beter en de VA-spelers waren te zenuwachtig Land van Aalst - 19.9.1987 Jonge 280 1. Schelpe Joel, 2. Van Den Bossche Jean, 3. Matthijs Au gust, 4. Luyckx Maurice, 5. Bauwens Emiel, 6. Govaert Paul, 7. De Pelecijn Armand, 8. Luyckx Maurice, 9. De 10. Oude: 87 3. Pletinckx U., 4. Taili 1. Schelpe, 2. V.d. Bossche, L. en zoon, 5. De Backel 3. Matthijs, 4. Govaert Paul, 6. Van Buggenhout Mj 5. Bracke. 6. Govaert, 7. Van Waeyenberghe J. Bauwens, 8. Bracke, 9. Bra- Baeten Willy. 9. E.H. cke, 10. Govaert. naert A., 10. Roelant Besluit: 29 prijzen theussen. Snelheid Besluit: 46 prijzen 1. Schelpe Joel, St.-Lievens- Snelheid: 1. Van Boxstai Houtem, 112,73. 1041,67 en 46. idem 19." 29. Braecke Gerard, Schoon- Oude 155: 1. Pieters Ai aarde, 973,30. onder impuls van grootmid- gelaten op de leiders van die Graeve-Van Gent, den Hans Aubroeck en de klub, zodat een overgang Luyckx Maurice, kwikke Etienne Van de Ab- eerstdaags in de lijn ligt. Besluit; 94 prijzen, beel. Wieze dacht een gemak- Snelheid: kelijke zege te behalen, doch Wieze 1. Schelpe Joel, St.-Lievens- toen Stevenspeler De Wolf Voor Luc Daelemans bestaat Houtem, 112,73. (ex-Wieze) vanaf de post van er belangstelling vanwege Op- 94. Middernacht Willy, Lede, 20 september 1987 Wcymeersch Cl., 7. Hoejkant achterman de ballen met de stal Pelote, Adec Baasrode, 827,98. ^.ong® ^on,t.t?'n re^" n Bossche, 8. Tij glimlach overkeerde slonk de eveneens gegeerd door klubs Jaarse: 76 Denderbond itis oek 2. Van Boxstael R., 3.Wer Backer D., 4. Daens Klager Taildeman L. en zoon, 6. aan dy, 2. Waegeman"Borlo, 3. man, 9. Pieters, 10. idemlnisch ken is de bezoeker er niet in voorsprong zienderogen. Bij uit bevordering, kan met zijn i- Schelpe Joel, 2? Van Den Taildemans en zoon, 4. Van Besluit: 52 prijzen ,v IJ -1 AH»n Rnccrhi» I pn n S Van Snp hpirl- 1 Pipt geslaagd enige tegenstand te 4-6 kon en mocht Wieze met kwaliteiten als achterman nog Bossche Jean, 3. Matthijs Au- geven tegen de lokalen die veel geluk nog een spel opha- ploegen in de hoogte tillen. gust. 4. Bracke Gerard, 5. aantraden met Cools Jacques, len. Maar het was De Wolf August Van Mulders, koord- Govaert Paul, 6. tniiiwmiiiig Colman Etienne, Boon Dirk, die met een overgekeerde bal man, mag ook de klub veria- Emiel, 7. Bracke Gerard, 8. Beoeil stelde gelijk bij 3-3 en Moernout Eric en Heirwegh Wieze alle illusies op winst ten voor een kleine tegemoet- Govaert Paul, 10. Hoebeke toen VA de gelegenheid had Leo. In de eerste helft kon de ontnam. koming van de nieuwe klub. Albert. Wieze Sportief 1 Adec Baasrode Kastel Rap en Vlug 7 Bij de Baasroodse klub staat om het spel van de beste spe- Boemerangploeg toch zorgen Ier van de Walen af te snoe- voor een paar vijftienen, pen, lieten het de kans liggen. Maar daardoor een spel laten Het werd 3-4 en zelfs 3-5."Bij optekenen zat er duidelijk Wieze in een onuitgegeven benevens Meeus ook koord- 4-5 nam Beoeil definitief de niet in- Na de r"51 b,cef het opstelling was geen waardige speler De Valck op de trans- wedstrijd in handen. Met goe- stramien van de wedstrijd de- de opslagen trokken de be- zelfde. Vander Heyden, Col zoekers de winst naar zich man, Vander Vreken, Gee- toe. Een plaatswisseling van rinck en Verlee bleven wel Goossens. heel zwak tijdens naarstig verder doen, maar de finale, bracht geen aarde een tegenspel zat er niet in. aan de dijk. Cassiman speelde Dat betekende dat de lokalen zijn laatste wedstrijd voor VA met een grote 12-0 zege kon- Baasrode. Hij werd voor de den pronken, wedstrijd door de klub en zijn ploeggenoten in de bloemet- Luro Tncks-Corner (7-12) jes gezet. Frangois trachtte De lokalen gestart met Fred- tijdens de eindfase de bakens dy De Rechter, Verbustel nog te verzetten, maar Beoeil Gustaaf, Keymolen Guy, Van loste de greep niet en won der Stock Gery en De Landts- verdiend de titel met 4-7. Bij heer Mare hebben vooral in de organisatoren was men ie- het begin van de ontmoeting twat ontgoocheld na deze ge- gezorgd voor een stevige miste kans. weerstand. Want de Corner- De volgende wedsrrijd van jongens slaagden er maar niet VA Baasrode is op zondag 27 in op een kleine voorsprong af spetmeber 1987. Dan komen te dwingen. Dit was echter de Belgische Bekerhouders wel mogelijk vlak voor het Kerckhoven zijn ballen ver de mjnjemen ujt tegen een afsluiten van de eerste helft 4- tpn'° c n"a w<*" versterkt de Toekomst Bug- 6. In het tweede gedeelte wa genhout en dit op het Dorps- ren de bezoekers beter en dit plein te Baasrode. Begin van resulteerde zich in een betere de wedstrijd om 14.30 uur afwerking die hun uiteindelijk VA Baasrode-Moignelée: 7-0 In de tweede wedstrijd moes ten de lokale kampioenen het opnemen tegen Moignelée. De aanwezigen francofonen kozen partij voor hun Waalse broeders. Doch VA kon het best openen en zonder noe menswaardige tegenstand werd het 2-0. Dat was vooral te danken aan Goossens en Willaerts met hun overge keerde ballen. Tijdens de twee volgende spelen hadden de VA-spelers het even moei lijk. Tweemaal tereke werd een 40-40 stand glansarijk in winst omgezet door een over gekeerde bal van Johan Ver- heyden en een kamikazeduik van de «Witte» (Cassiman). Toen achteraan Fons Van tegenstander voor de Kastelse fertlijst. Besluit: 25 prijzen Snelheid 1. Schelpe Jozef, St.-Lievens- Houtem, 112,73 25. Govaert Paul, Schoonaar- de, 924,70. den Bossche L. en D., 5. Van Snelheid: 1. Pieters der Maelen S., 6. Laureys 1094,43 en 52. Huwe Bauwens Maurice, 7. Taildeman L. en 855,86. zoon, 8. Van Cleemputte R., 9. Vijverman Gebr., 10. Wal- raet-Beerens. Besluit: 98 prijzen Snelheid: 1. Fonteyn Freddy, 1048,50 en 98. Ronsijn Jo 829,37. Jaarse 137: 1. Van Boxstael R.. 2. Taildeman L. en zoon. NOYON IN HET AALSTERSE THIEULAIN - DE TOEKOMST BUGGENHOUT: 13-11 we [de a; rijde itoon ;d do |i van pighei koble przev S ree 'g 0| praci Evenaart I >al. dat Vierverbond 20 september 1987 Jonge: 492: 1. Henri. 2. Grijseels Ph. 4. De Brakeleer P., Vuyst, 6. Vermeulen, 7.^-a af pens, 8. Van de Perre Geerts, 9 en 10. VastenJen sti H Ruststand: 7-4 voorsprong. De spanning spelen. De buit was voor de André Marivoet en secretaris Besluit: 164 prijzen Na een schitterende remonte steeg ten top en de tegenstre- Toekomst binnen en er werd L c in de heenwedstrijd moest ver liep in tot bij 30-40. Met dan ook ongeconcentreerd Buggenhout in de terugronde Buggenhout aan de opslag verder gespeeld. Zo kon maar liefst 11 spelen zien op werd het zo fel begeerde elfde Thieulain of mocht het? te halen. Dat was een zware spel binnengehaald. de wedstrijd met 13-11 win- opdracht tegen taktisch zeer Alle supporters schoten als nen. Deze titel «Kampioen sterke Walen. Dat dit in het een hazewind op het terrein van België» ontbrak nog bij Franstalig landsgedeelte niet om hun vreugde de vrije loop De Toekomst. Olé, olé,...In e kei 5" ga Van den Driessche hun ge- Snelheid 1. Evenepoelluk voelens de vrije loop 1417,91 en 164. Timmer orspi De spelers die voor dit uiterst Gaston, 1185,43. geslaagde seizoen hebben ge- Oude: 24: 1. Du Four zorgd zijn: Steven Koek, Car- man, 2. Van den Abeel urfje don Chris Van der Jeught, Roelant-Matheussen, 4. rijd Dirk Van Damme, Gert De den Berghe, 5. De Vlees st ing Backer, Danny Marivoet en wer, 6 en 7. Du Fou ns de van een leien dakje ging lo- te laten. We kregen Zuidame- het lokaal aangekomen werd Chris Verhasselt. Dit goed Roelant-Matheussen. I1r_l1 1 .1R^clnit R nrÜ7pn terug sloeg, was tegen de Oostvlaamse ploeg geen kruid gewassen. Het werd een glansrijke 7-0 overwinning. De Waalse ploeg heeft vol gens insiders sinds haar be staan nog nooit in tornooien, vrienden- of bekerwedstrij den met 7-0 cijfers verloren. Het bewijst de kwaliteit van de VA ploeg en de goede vooruitzichten voor de finale. FINALE VA Baasrode-Beloeil 4-7 pen, was te verwachten. De rikaanse karnavaltaferlen met er nog verder gevierd tot in de Toekomst had zaich gewa- supporters op de knieën. Na vroege uurtjes. Het lokaal De pend door met een afgeladen langdurig aandringen van de Pluim was volledig bedolven tientallen auto's met scheidsrechter werd het terre- onder confetti. In een ware Wallonië af in vrijgemaakt voor de laatste karnavalsfeer lieten sponsor uitgebalanceerd team werd Besluit: 8 prijzen kundig geleid door Eddy De Snelheid: 1. Du Four He e kaï coach Cardon. KAATSKALENDERS VOOR DIT WEEKEINDE Liefhebbersklubs Finale tornooi «De Ster» In deze finale, met als inzet de te Bugeenhout-Opstal Belgische titel, vertrok Baas- IO_ rnd, m.l de. In, Z«nd»>! 11 September '87 rode met de meeste kansen. Tijdens de schiftingen liel Baasrode de beste indruk na, Aanvang te 13uur met vol- Moorsel - Ajuin Wieze - Édel- maar kon de druk van de gende ploegen. Waresvrien- weiss Lebbeke - Dessel strijd moeilijk aan. In een den Peizegem - Kevers - La- Moorsel. ware heksenketel ging de motboys Baasrode - Colman Aanvang 13.30 u strijd van start. Beloeil werd Moerzeke. Kaatstornooi Jempiboys Moorsel Zaterdag 26/1: Schiftingen met volgende ze zetten de achtervolging in bus de poulains te zakken Er was nauwelijks nog een plaatsje rond het ter rein te bemachtigen. De Oostvlamingen gingen goed van start en brachten een 0-2 voorsprong op het bord. De Walen sloegen hard terug en ze zetten de bordjes op 4-2. Thieulain kon deze kloof verder uitbouwen. Via 5-3 ging het naar 8-4. Nu begon het er slecht uit te zien voor de Toekomst. Maar de Buggenhoutse spelers verlo ren hun zelfkontrole niet en 1413,98 en 8. Roelanl theusen 1261,90. klubs: Rapide Lebbeke -"Jem- tot 8-6. De gastheren liepen pi Moorsel - Balleken_ Op echter weer uit tot 10-6. Bug- Zondag 27/9: Finales vokaal gesteund door alle Terrein Stenestraat, Buggen- Kaatsbaan Walen. Ze i ditmaal in hout-Opstal. Moorsel Eksterken AT genhout herpakte zich en een uitstekend draaiend vijftal kwam langs 11-9 en 11-10 te rug. Met nog één spel voor de boeg (hetgeen hen zou verze keren van de titel) geraakte De Toekomst op een 0-30 Sint-Niklaas. Twee Wase ploegen namen deel aan de Challenger's Trophy.

De Voorpost | 1987 | | pagina 28