fIJF A-PLOEGEN UITGESCHAKELD IN EERSTE BEKERRONDE VLIERKOUTER GOED GESTART PATRO B HAMSE JUDOKAS OPENEN SEIZOEN BELOFTEVOL PBEKE STERKER DAN AALST LIEP AL IN DE KIJKER! ,D,el% r"at& B.6.B. VERBOND LEBBEKE DRIEMAAL GOUD VOOR JUDOKLUB ASAHIKWAI ZELE De Voorpost - 25.9.1987 - 29 Spied r Led '6C prij een zn. s De hristia szef D iny Pid it. Bij duif en vel Mariw n 6') j ules j aet. Bi :n 8' ;r en s Yd, lilbert ens, D losschf aet. B :n 2' TAFELTENNIS KVKT-tafeltenniskompe- e is deze week van start ;aan. Gezien deze wedstrij- betwist worden met een jrgift, is het duidelijk dat rassingen niet uitgesloten Dit liet hem de eerste ielweek al voelen, toen niet ider dan vijf A-ploegen de ;er al mogen vergeten: Ju les A, Viktory A, BZP ;eren, Pardaf A en Okapi rleving Dendermonde is :d gestart in deze beker- Ie. Op verplaatsing bij namica C Waasmunster en er echt geen problemen it ze wonnen met een gro an (7' lij de roor ge du eren. er te, lingen Thierf' lidder I St.-G lands man Bi de te 1-8 score. Juvenes A dat verleden seizoen met klank kampioen werd, in derde af deling mocht thuisspelen te gen Triumf A uit Lokeren. Eigenlijk had iedereen hier een spannend duel verwacht. Maar daar is helemaal niets van in huis gekomen. Juvenes A was helemaal niet bij mach te de bezoeker op een veilige afstand te houden. Integen deel, Juvenes werd helemaal in de pan gehakt met zware 0- 9 cijfers. Kemzeke A had in eigen midden geen moeilijk heden met KWB C Kruibeke. Deze formatie die met een gehandikapte formatie aan trad, werd met 8-1 van hun bekerdrcmen verlost. Patro G dat thuis Hingene ontving, had niet veel hoop om deze formatie een voetje te kunnen lichten. Paul Schelfhout en vrienden werden met 1-8 in de pan .gehakt. Meer tegenstand konden ze niet opbrengen. Triumf B Lokeren met José Baeyens als sluitstuk kreeg Patro H Hamme te bekam pen. Aanvankelijk zat er wel iets in voor de Hammenaars die toch uiteindelijk door de knieën zouden gaan met 2-7. Dat Erik De Keyser en vrien den gelukkig waren met deze onverwachte meevaller lag voor de hand. Een zenuwach tig duel werd er gestreden bij Triumf C waar Madeion Bug- weekend start opnieuw de ^Ifbiljartkompetitie. In nstenstelling met vorig oen, zijn er opnieuw twee csen voorzien. (Dit op ig van de clubs, om een e kompetitie te vermijden s vorig seizoen!). Sekreta- Jacques Henkens schreef seizoen in beide reeksen clubs in. Met als nieuwe i!bs: Oude Schuur Lokeren - ei bvrienden en BC Stieven- Opwijk en Beukenhof STAL. gende clubs verdwenen: anevrienden B - Zorro's en Melle B, allen vrijdag reeks. Volgens ingewijden zijn vol gende clubs de absolute favo rieten: Basan A - Klieksken - Berkenhof - Oude Schuur en Sprinters A allen in de vrijdagreeksen. Nieuwkomer BC Stievenhol zal het in de zaterdagreeks moeten opne men tegen uittredend kam pioen Statievrienden Steen- huffel. Het belooft alvast een spannende biljartkompetitie te worden. Alvast houden we er U vanop de hoogte. A-reeks vrijdag (25.9) Basam A - Klieksken A Sprinters 3 - - Oudeschuur A Lilianevr. A - Paviljoen A Kasseistampers A - Beukenhof A B-reeks vrijdag (25.9) Blockskes A - Basan B Oudeschuur B - Sprinters A Flippers A - Paviljoen B Melle A - Clubken A A-reks zaterdag (26.9) Basam A - Basan B Liliavr A - Lilianevr. B Statievr. A - Paviljoen A Zandst. A - Stievenhol A B-reeks zaterdag (26.9) Moderna A - Moderna B Zorro's A - Lilianevr C De Post A - Thamar A genhout D op bezoek is geko men. Het is een zeer even wichtig vertoon geweest waar uiteindelijk elke formatie de kans had om verder te mogen bekeren. Maar tenslotte zou den het de lokalen zijn die met de kleinst mogelijke cij fers overeind bleven: 5-4. Pa tro A had wat gevreesd voor het derby tegen Viktory A. Met wat voorgift en dan nog tegen eigen stadsgenoten is nooit gemakkelijk. Maar Pa tro A bewees toen dat het deze voorgift goed heeft kun nen opvangen. Ze hebben zeer voorzichtig gespeeld om uiteindelijk toch grote 8-1 cij fers te kunnen lukken. Het is duidelijk, hoe verder deze be ker vordert, hoe groter de kansen worden voor de A- ploegen omdat de ploegen waartegen ze een grote voor gift moeten doen stilaan uit- gebekerd zijn. Veel spanning ook bij Sterke Stut C waar Dynamica A Waasmunster was neergestreken. Van den Bossche Eddy kon zijn ploeg zeer lang in de wedstrijd hou den want de jongens uit Waasmunster bleven maar aandringen. Uiteindelijk ble ven de bezoekers toch over eind, zij het dan ook met zeer kleine cijfers. 4-5. Dat Chris Oosterlinck met deze nipte overwinning in de wolken was, lag voor de hand. Dyna mica A is immers altijd een club die in de beker vaak stukken maakt. En misschien doen ze het dit jaar weer. Okapi B was zonder veel hoop naar Juvenes B gereisd en inderdaad, op papier zat er weinig winst in. In de wed strijd zelf heeft Kallo zijn bes te beentjes voorgezet en het duurde een poosje voordat Okapi zich uiteindelijk moest gewonnen geven met 6-3. Jan Waterschoot en zijn ploeg Patro E kenden weinig pro blemen bij BZP Lokeren. Het werd een vlotte 8-1 overwin ning. Madeion A Buggenhout Opdorp heeft het hard moe ten verduren, voordat er klaarheid kwam in deze ont moeting tegen Dynamica B. Op papier leek dat allemaal in orde te zijn. Maar de formatie uit Waasmunster speelde ge weldig en dwong steeds Ma deion A in het verweer. Maar uiteindelijk zouden ze toch moeten begeven en met 4-5 de overwinning aan de ande ren moeten laten. In de sport hal te Buggenhout had de fu- sieploeg Eendracht B een ge makkelijke opdracht. Pardaf A werd daar met 0-9 versla gen. Een onverwachte uitslag, want Pardaf A Kruibeke doet het toch niet zo slecht in de kompetitie. Patro C in de form van hun leven waren bij KWB D Kruibeke te gast. Zonder problemfen gingen de Hammenaars naar een zeer vlotte 1-8 overwinning. Patro B van zijn kant speelde thuis en Okapi A Kallo was niet sterk genoeg om de Patro- jongens een voetje te lichten. Guido De Block stuurde deze knapen met 6-3 huiswaarts. Tocli- een Pardaf-ploeg die zich in de beker kon houden en dat was Pardaf E dat in eigen vertrouwde zaal optrad tegen Okapi C. Een pro bleemloos treffen, want de Kruibeekse formatie had gauw de rekening gemaakt van de bezoekers: 7-2. Een zelfde uitslag kwam op het bord in Eendracht E-Patro D waar de thuisploeg het haal de. De Hamse ploeg trachtte langs Frangois Van Dender er iets aan te doen, maar de lokalen waren te sterk om de tij te doen keren. Wie er ook van een kale reis terugkwam was Ons Huis B Baardegem dat Juvenes C moest bekam pen. Ze werden met 6-3 inge pakt. Freddy Goldolf trachtte er wel iets aan te doen, maar was toch niet in staat om de nederlaag af te wentelen. Sint-Pauwels was al sterk in forme op de eerste dag want op verplaatsing bij Viktory B lieten ze gauw hun intenties kennen. Ze lieten aan de Hamse thuisploeg geen enke le wedstrijd. Het werden dan ook zware 0-9 cijfers die op het bord zijn gekomen. Ten slotte was er nog Patro F dat het aan de stok had met KWB A. Patrick De Clercq kon zijn formatie tot het uiterste in koers houden ook al drong de bezoeker vaak aan. Maar uit eindelijk zou het toch de be zoeker zijn die met de kleinst mogelijke score het bekera- vontuur kon verder zetten. Karei Spedkaknder 31e~e: &8VS Deze week startte het tafel tennis bij de KBTTB en Vlierkouter mag al terugblik ken op een forse start. Vlier- kouter D mocht de spits afbij ten en dan nog thuis tegen 't Netje Over C-Gent. Het kan al een goede waardemeter zijn voor de Hamse formatie die in vijfde provinciale start om te zien of ze eventueel zou kunnen meedoen voor de ti tel. De Gentenaars traden aan met vier D6-spelers, wat toch een uitzondering is voor deze lagere reeks. De Hamse ploeg plaatste daartegenover Dirk Temmerman, Cesar Per- mentier, Danny Ruys en Rob- by Van Hemelrijck. De ploeg die verleden jaar in hun reeks als tweede eindigde, werd nu met 10-6 geklopt. Cesar Per- mentier haalde het maximum van de overwinningen: vier. Dirk Temmerman kon drie keer winnen, nieuweling Dan ny Ruys scoorde tweemaal en BEKERWEDSTRIJDEN KVKT 1° ronde: Dynamica C - Herleving Juvenes A - Triumf A Kemzeke - KWB C Patro G - Hingene A Triumf B-Patro H Triumf C - Madclon D Patro A - Viktory A Sterke Stut - Dynamica A Juvenes B - Okapi B Patro E - BZP Dynamica B - Madclon A Eendracht B - Pardaf A KWB D-Patro C Patro B - Okapi A Pardaf E - Okapi C Eendracht E - Patro D Juvenes C - Ons Huis B Viktory B - St. Pauwels Patro F-KWB A Wedstrijden 2° ronde: Juvenes C - Patro C Triumf A - Patro I Herleving A - KWB A Sterke Stut A - Hingene Dynamica A - Patro E Pardaf C - Eendracht B Patro B - Lede Madeion A - Patro A Eendracht A - Juvenes B Madeion B - Juvenes B Eendracht B - St. Pauwels Triumf C - Pardaf E. 'bal. De ploeg van Appels (foto p. hermans Van Hemelrijck één keer. Meteen was de Hamse forma tie in hun schik en is er veel kans dat ze zullen hun woord je kunnen meepraten in de strijd om de titel. Vlierkouter E dat dit seizoen voor het eerst aan de kompe titie deelneemt, had het slecht getroffen. Zo meteen in het strijdperk worden gestuurd tegen een ploeg die algemeen beschouwd wordt als de ge- duchtste titelkandidaat, Sint- Pauwels, is niet prettig. De Hammenaars werden dan ook meteen getrakteerd op een 2- 14 nederlaag. Glenn Keymo- len en Pros Van den Bossche deden behoorlijk hun best, maar konden jammer genoeg geen enkele overwinning la ten optekenen. Jo Van der Vreken en Guido Heirwegh konden dat wel en hun inzet werd beloond met elk een overwinning. Daarmee werd de lokale eer gered. Vlierkouter C was niet te spreken over het onthaal dat hun te beurt viel tegen Sint- Niklaas F. Een van de Vlier- kouterspelers Hubert De Cock, die nog bij de Waas- landse ploeg had gespeeld, ar riveerde een kwartier te laat en de thuisploeg greep naar het reglement en vertelde dat er van spelen niet veel in huis zou komen, omdat hij te laat kwam. Er kwamen achter zijn naam dus vier forfaits. In die omstandigheden was er nog weinig sprake van een sportie ve wedstrijd. Geen wonder dat met drie tegen vier strij den een schier onmogelijke taak werd. Weliswaar hebben de andere drie Vlierkouter- spelers hun wedstrijden spor tief verder gestreden. Maar ze slaagden er begrijpelijk niet in om Sint-Niklaas F nog van de overwinning te houden. Het werd een 10-6 nederlaag. Guy Van den Berghe won de meeste wedstrijden (3), Leo De Ridder twee en er kwam nog een overwinning voor Ed dy Quintelier.. Vlierkouter B geraakte toch met de hakken over de sloot toen Evergem C er op bezoek kwam. Door het ontbreken van Dirk Verstraete en Pa trick Van den Bossche (we gens hereksamen), kwam de lokale ploeg met een onuitge geven ploeg achter de tafels. Danny D'Hollander die hier inviel deed het goed en slaag de er in drie keer te winnen. De andere invaller, André De Kimpe, deed het wel goed. maar een overwinning stak er niet in. Mare Vermeulen kon tweemaal winnen, en de vier overwinningen van Jan Van de Velde zorgden er voor dat het een wellicht onverwacht hakken over de sloot zege is geworden. 9-7. In elk geval, een goede zaak voor de Ham se ploeg. Madeion A dat in tweede af deling de titel viseert, had tijdens de transfertperiode nog Jansegers een C6-speler uit de Brabantse kompetitie aan de haak geslagen met de hoop, eindelijk te kunnen doorbreken naar eerste pro vinciale. Deze week waren ze bij Madeion A Buggenhout- Opstal op bezoek. Thuis spe len deze knapen altijd sterk. Vier tafels op een beperkte ruimte is voor velen moeilijk en storend. Maar Vlierkouter A bewees toch aardig uit de voeten te kunnen en de Ma- delonploeg werd met 5-11 in gemaakt. Kurt De Cock be wees zijn puike konditie met alles te winnen, Jef De Maeyer deed het drie keer. Daniel Dhondt en Bert Ver straete met elk twee overwin ningen waren zeker niet slecht. Meteen omzeilde Vlierkouter A een eerste klip naar de eindtitel toe. HVC ZILVER VOOR DE DOBBELAERE, BRONS VOOR VERBEKE EN DE RIDDER Dat het Judo in de lift zit, bewees het aantal deelnemers tijdens de Provinciale Kam pioenschappen voor de jeugd die zondag hun besiag kregen te Zele. Niet minder dan 244 jonge snaken gaven het beste van zichzelf om te trachten een trofee te veroveren, doch ook om hun kwalifikatie af te dwingen voor deelname aan de Regionale of Vlaamse Kampioenschappen, die nu zondag 27 september door gaan te Dendermonde. Immers slechts de 4 eerstge- klasseerden van elke provin cie mogen doorgaan naar de regionale en hierop worden de 4 eerstgeklasseerden auto matisch aangeduid om te Brussel de nationale titel te betwisten. 5 Hamse judokas tussen al dit jong geweld. Als Kadet deed Davy Willaert zijn intrede in het kompetitie debat op een niet onaardige wijze. In zijn schiftingsreeks ging hij resoluut in de aanval, domineerde zijn tegenstrever volkomen en na een mooi gelukte techniek, greep hij de kans om ippon te skoren via houdgreep. Bij de Beloften won Kurt Verbeke moeiteloos zijn schiftingsreeks, doch werd in de 1/2 finales op onbegrijpe lijke wijze de zege afgenomen door een scheidsrechterlijke beslissing, waar niemand ge lukkig mee was. Dit bracht hem in de kleine finale, die overigens overduidelijk won wat hem toch nog brons ople verde en een ticket naar de regionale, waar hij zeker zal trachten weerwraak te nemen. Ook Michel De Dobbelaere werd gelauwerd en wel met de zilveren plak na drie prachtige zeges, die hem in de finale brachten, waar hij wel meest al het hoge woord voerde, doch zich telkens liet verras sen op counters, die uiteinde lijk het voordeel naar de tegenpartij deden overhellen. Bij de Junioren waren het Kris De Ridder en Johan De Wilde, die de Hamse kleuren kwamen verdedigen. Eerstge noemde kende geen beste start, daar hij door de rege rende Nationaal Kampioen Peter Janssens uit Ronse kort na de start werd verrast met een schaarbeweging van het zuiverste karaat. In de her kansingen maakte Kris echter korte metten met Lode Ver cruisen uit St.-Niklaas en toonde zich tegen Walter Roos uit Ronse de beste tot deze laatste wegens een ver boden handeling werd uitge sloten, feit dat Kris de derde plaats opleverde. Johan De Wilde werd even eens verrast door een vlugge aanval van de Kemzeekse Gi- no Lossie. wat hem voor een onoverkomelijke achterstand plaatste en tot overmaat van ramp werd dezelfde Lossie in de volgende ronde uitgescha keld. zodat het voor Johan meteen bekeken was. (hvc) Op de provinciale jeugdkam pioenschappen tc Zele haal den drie judokas van de plaat selijke judoklub Asahi Kwai het hoogste schavotje. Met tweemaal zilver en zesmaal brons totaliseerden de Zeelse deelnemers elf medailles. In totaal waren 244 judokas pre sent in de strijd om de provin ciale bekers. Bij de kadetten in de - 58 kg. gewichtsklasse werd het een Zeels onderons je. Rodney De Brandt over won klubgenoot Joachim Ja cobs in de strijd om de provin ciale titel. Bij de beloften stak Carl Christiaens (- 52 kg.) met kop en schouders uit bo ven zijn tegenstanders - goed voor een eerste plaats. Her- bert Marechal (- 68 kg.) en Franky De Block (- 75 kg.) legden respekticvelijk beslag op de derde plaats. Bij de juniors haalde Asahi Kwai met uitzondering van de 95 kg. gewichtsklasse telkens een podiumplaats. Michel- Van Assel (- 86 kg.) bemachtigde na een reeks overwinningen goud. Zilver kreeg de naar de schaapstal teruggekeerde Ed win Van de Cauter (-71 kg.). Bronzen medailles wer den uitgereikt aan Wim Here- baut (- 60 kg Gino Bau- wens (- 65 kg Peter Mar tens (x 78 kg.) en Willv De Clercq (- 75 kg.). Al 'deze medaillewinnaars nemen zon dag 27 september deel aan de regionale jeugdkampioen schappen te Dendermonde OUz» AALSTERSE ZAALVOETBAL Fortuna-Denderdal Ercmbodegem 4 -Dc Kluizen Spcelhok 10-Jol 84 Dc Meus-Rcpublickskcn 84 Ppompaf-Juventus Maeva-The Flay Boys Forum-De Kanaries 5-5 Ten Bos-Dc Pollekens 3-2 5-2 Rcpublickskcn 82-Sporting 6-2 Aalxt 5-10 Denderdal-Jol 84 9-t 2-10 De Sportvricndcn-Erembode- 6-6 gem 2-j 6-3 Maeva Speelhol 10 12-4 Ten Bos-De Kanaries 5-4 JM Heyman Taildq E.H.t KORFBAL axstae i 19% :rs A< 3 ens on, 6. Hoe 8. Tl ide ntis Lebbeke haalde vorige zondag in het Aalsterse zijn derde zege van het seizoen binnen. Tegen- Ago Aalst werd met duidelijke 4-7 cijfers De Lebbekenaars staan meteen ongeslagen aan de leiding van de bevorderingsklasse, Ago van kant bengelt puntenloos achteraan. ^cfoek 3 Kier JJlagen ;il Even#; Ph. P :n, 7. erre astena e Abeel oi :h en fysisch sterker ier-coach Rudy Van den ck stuurde voor deze wedstrijd een andere de aanval in; de vorige trijden hadden immers - ïtoond dat de jeugd, ge ld door zenuwen in het i van de wedstrijd, schot- iigheid miste. Een goeie bleek meteen, want na ir zeven minuten had At- i reeds een 0-2 voor- 'g opgebouwd, dit via prachtige afstandworpen lart De Meersman, dat uitpakte met potig '1. maar zowel technisch va afwerking de mindere van Atlantis, slaagde er in strafworp toch in te- e keren tot 1-2. Steven ert gaf echter meteen lok luk en dikte de Lebbcek- :i lorsprong opnieuw aan. de dertigste minuut dc Marc Dubois er nog jrfje bovenop, zodat de hjd met een 1-4 stand 'nging. s de tweede speelhelft n beide teams elk nog orvcn skoren. Aan Leb- kant kwamen ze van >e Meersman hij was 'der schotvaardig van Van Rossem en Steven Callaert. Lebbeke zou bovendien nog twee strafwor- pen missen. Dc scheidsrech terlijke beslissingen werden trouwens in beide kampen aangevochten Een uitermate tevreden At- lantis-coach Rudy Van den Broeck na de wedstrijd: We waren duidelijk de beteren, zowel op fysisch als op tech nisch vlak. De gewijzigde be ginopstelling heeft vruchten afgeworpen. De jongeren kregen nu de kans zich aan te passen. De afwerking was bo vendien beter dan in de vorige wedstrijden. Ik meen zelfs dat we paraat zijn Erica de club uit 's Gravenwezel, die de kompetitie met duidelijke overwinningen inzette par tij te geven. Op de konfrontatie met hun kollega-leider moeten de Leb bekenaars echter nog wach ten Volgende zondag wordt in het Lebbeckse sportkom- pleks binnenveld atletic- kpiste Houthalen partij ge geven. Aanvang van de wed strijd: 15.30 u. Rekreantentornooi Vorige zaterdag organiseerde de KC Atlantis-rckreantcnaf- deling een bloeiende tak van de vereniging, waarin da mes en heren in de fleur van hun leven, aan korfbal doen in datzelfde Lebbeekse sportkompleks haar jaarlijks tornooi. Niet minder dan negen ploe gen hadden de Atlantis-invi- tatie beantwoord: Appels, Boechout, Rapid Eeklo. Bor- gerhout, Catba, Neerlandia, Mercurius en Hoevenen. Een drukte van belang dus op het veld en in en om het Atlantis- chalet. Tot een konfrontatie Lebbeke - Appels steeds goed voor een partij potig korfbal kwam het niet, vermits beide buren in een verschillende reeks uitkwamen. De Appel- se 'anciens' slaagden erin hun vier wedstrijden met een overwinning af te sluiten (Boechout - Appels: 1-3; Ap pels - Rapid Eeklo: 4-0; Ap pels - Kwik: 5-2, Borgerhout - Appels: 1-4), de Lebbeekse 'veteranen' van hun kant wonnen drie wedstrijden en moesten één gelijkspel toe staan (Mercurius - Lebbeke: 4-4; Lebbeke - Hoevenen: 4- 2; Catba-Lébbeke: 1-5, Neer landia - Lebbeke: 1-5). Uitsla gen waarover beide teams uit ermate tevreden waren. De fair-playbeker werd toege kend aan Hoevenen. Alle deelnemers aan dit tornooi mochten naar huis met een Lebbeekse dclikatesse: een peperkoek. De spelers van Atlantis Lebbeke (foto p. hermans) In de KB l'l B-tafeltennis- moeite moeten doen om over- kompetitie liep Patro B onge- eind te blijven. Weliswaar twijfeld al in de kijker. Deze was het ontbreken van Pierre formatie die als nieuweling in De Schoesitter de grootste eerste provinciale terecht oorzaak. Walter De Rijcke kwam. had maar één doel hoe verdienstelijk ook, slaag voor ogen: zich in deze reeks de er niet in enig verweer te handhaven Op de eerste dag bieden aan de bezoekers. Zijn moest ze op verplaatsing naar twee sets die hij binnenhaalde Kieldrecht A. Dat Patro B waren toch een beloning voor daar boordevol zenuwen liep zijn moedig verweer. Het be was duidelijk. Maar stilaan gon niet goed voor de lokalen verdwenen deze want ze er- die meteen op een 0-2 achter vaarden dat ze hier toch enige stand werden geplaatst. Maar winstkansen hadden. Uitein- stilaan kwam er beternis: 3-3. dehjk is het daar een drawn Via Mare De Keyser en De geworden: 8-8. Maar daarmee Clercq ging het naar 5-3. waren de Hammenaars zeker Maar verder uitlopen was er tevreden. Guido De Block niet bij: 7-5 en 8-6. Melsele B beet de spits af met drie over- bleef maar volgen tot op twee winningen. Carl Goossens en punten. In de twee laatste Dirk Stallaert wonnen elk wedstrijden moest het dan ge- twee keer. Peter Van Caute- beuren. Mare De Keyser ren won één keer. stond achter de tafel tegen Deze week speelde Patro B Huyghens en bracht het tot 1- dan thuis in eigen vertrouwde 1. maar zou naderhand in de Familia-zaal tegen Sint-Ni- derde set ten onder gaan: 8-7. klaas B Een formatie die de De Clercq had het aan de stok week tevoren Patro A met tegen Van Raemdonck en een zware 11-5 nederlaag ook hier een spannend duel: huiswaarts had gezonden. 1-1, dat in de belle zijn beslis- Maar Patro B heeft zich van sing kende. Gelukkig voor dc adelbrieven van Sint-Ni- Patro A bleef De Clercq toch klase B niets aangetrokken en overeind meteen voor zijn hebben vrankweg hun kans ploeg een 9-7 vastleggend, gegaan. En dat resulteerde Voor Patro A waren dat de zich in opnieuw een drawn: 8- eerste puntjes Johan Van 8 Waar Patro B terecht fier Hecke, Eric De Clercq en op mag zijn! Reggy De Neve, Mare De Keyser wonnen elk Snellmckx en vrienden keken drie keer. Walter De Rijcke trouwens verrast op van de won niets. Patro C was te gast tegenstand die ze hier moes- op Galmaarden A een forma ten overwinnen. Voor Patro tie die verleden jaar uit eerste B won Carl Goossens drie provinciale was getuimeld. Ze keer, Guido De Block twee- hebben zich moedig verde- maal zoveel als Peter Van digd maar slaagden er toch Cauteren. Dirk Stallaert niet in punten te oogsten. Ze moest zich tevreden stellen werden met 10-6 verslagen met één overwinning. PatroB Hillaire Straetman was de is hiermede flink gestart in man die de meeste wedstrij- hun nieuwe reeks Het ziet er den won: drie. Paul Dc echt naar uit dat deze jonge Schoesitter won twee keer formatie de revelatie zal wor- Mare Stallaert moest het met den in deze reeks. één overwinning stellen, ter- Patro A is slecht gestart in de wijl Mike D'Hollander geen kompetitie Op verplaatsing enkele zege kon laten "op- bij Sint-Niklaas B werden ze schrijven, meteen getrakteerd op een Patro D van zijn kant schijnt fikse nederlaag 11-5. Vooral voorlopig geen problemen te brik Dc Clercq kon geen en- hebben met hun uitslagen kele keer een overwinning Verleden week waren ze op vastleggen. Het gebrek aan Denderleeuw C en daar was training zie er ongetwijfeld geen houden aan de Patro wel tussen. Mare Dc Keyser ploeg. Zonder echt veel in- en Pierre De Schoesitter haal- spanningen pakten ze daar den nog de meeste overwin- een 3-13 overwinning weg. ningcn binnen: twee. Johan Vooral Francois Van Dender Van Hccke won één keer. en Thomas Behiels wonnen Deze week stond Patro A alles. Jozef Van Couwenberg- thuis tegenover Melsele B. he haalde drie overwinningen F.en formatie die in de trans- binnen en zoon Bart won fertperiodc flinke klappen tweekeer. heeft gekregen en maar de HVC schaduw is van verleden sei zoen. Toch heeft Hamme veel 51985 nadv

De Voorpost | 1987 | | pagina 29