DESMECHT LEIDER REEKS I EN GARAGE STRIJDT IN REEKS II 'II i ap GARAGE ROTTHIER EN CONCORDIA ZIJ AAN ZIJ RACING TEMSE NIPT WINNAAR IN HAMME REDS EN SPORTINGERS DELEN DE PUNTEN EERSTE PUNTJE VOOR DURMEN 30 - 2.10.1987 - De Voorpost ZAALVOETBAL HAMSE LIGA UITSLAGEN EN STANDEN TWEEDE SPEELDAG Afdeling I en II Gima I-Pat. Antoine 4-4 Seghers/Meirsman-Verz. De Clippeleir 4-4 Vleeshal Thierens-Jumo Dholda 1-4 Stijve Laars-San. De Mulder 4-4 M.G.B.-Desmecht 3-7 Elektro-Eeckhoudt-Verz. V. Gaeveren uitg. Super Lux-Garage Chrono 4-9 Patsy Boys-Rush (ff) 0-5 Tivoli-Atletico Brothers 4-2 Royal Lebbeke-Opbeuring 5-5 Garage Michta-Donalds Grembergen 7-3 Vossenhoek-'t Gangsken 2-9 VOLGENDE SPEELDAG Ma. 28.09.87 19.00 u. San. De Mulder-M.G.B. Ma. 28.09.87 20.00 u. Pat. Antoine-Electro Eeckhoudt Ma. 28.09.87 21.00 u. Van Gaeveren-Seghers Meirsman Wo. 30.09.87 21.00 u. Jumo Dholda-Desmecht Do. 01.10.87 21.00 u. Verz. De Clippeleir-Gima I Vr. 02.10.87 19.00 u. Vleeshal Thierens-Stiive Laars Ma. 28.09.87 19.00 u. 't Gangsken-Super Lux Ma. 28.09.87 20.00 u. Atl. Brothers-Vossenhoek Wo. 30.09.87 21.00 u. Garage Chrono-Tivoli Vr. 02.10.87 19.00 u. Opbeuring-Garage Michta Vr. 02.10.87 22.00 u. Rush-Donalds Grembergen Vr. 02.10.87 22.00 u. Patsy Boys-Royal Lebbeke RANGSCHIKKING Afdeling I 1. Desmecht 2 2 0 0 15 8 4 2. Gimal 2 10 1 25 5 3 3. San. De Mulder 2 10 1 7 4 3 4. Pat. Antoine 2 10 1 10 5 3 5. Seghers Meirsman 2 10 1 7 6 3 6. M.G.B. 2 110 13 9 2 7. Jumo Dholda 2 110 6 4 2 8. Verz. De Clippeleir 2 0 11 9 12 1 9. Stijve Laars 2 0 11 5 10 1 10. Elektro Eeckhoudt 1 0 1 0 3 0 0 11Verzekering Van Gaeveren 10 10 2 10 0 12. Vleeshal Thierens 2 0 2 0 2 25 0 Afdeling n 1Garage Michta 2 2 0 0 14 5 4 2. Garage Chrono 2 2 0 0 12 6 4 3. Opbeuring 2 10 1 15 9 3 4. Royal Lebbeke 2 10 1 13 9 3 5. Super Lux 2 110 16 15 2 6. 't Gangsken 2 110 11 9 2 7. Tivoli 2 110 9 11 2 8. Rush 2 110 11 12 2 9. Patsy Boys 2 110 9 10 2 10. Donalds Grembergen 2 0 2 0 5 10 0 11. Atletico Brothers '2 0 2 0 6 12 0 12. Vossenhoek 2 0 2 0 6 19 0 In de hoogste afdeling van de Hamse Liga bedankt Desmecht de ploeg van Pat. Antoine die dank zij een formidabele wedstrydleider Girna I een punt wist te ontfutselen. Zo komen de mannen van Desmecht, die zelf wonnen van M.G.B. nu alleen aan de leiding. San. De Mulder, Seghers Meirsman en de bakkerszonen van Antoine staan wel dicht te drummen om de leiding over te nemen by een eventuele misstap. Jumo Dholda behaalde een eerste overwinning tegen de Vleeshal van Thierens dat hier duidelijk geklopt werd. Stijve Laars speelde een knappe wedstrijd tegen De Mulder en E. Eeckhoudt en Van Gaeveren kwamen liever niet tegen elkaar uit en gingen prompt kermissen. In Reeks twee is er de harde strijd om het leiderschap tussen de beide garagen: Chrono en Michta. Opbeuring en Royal Lebbeke liggen hier wel op vinkenslag om deze tweestrijd ongedaan te proberen maken. Spijtig hier ook voor de Patsy Boys dat forfait moest geven tegen Rush dat zo twee gemakkelijke punten verdiende. Patsy Boys laat zo wel de kans liggen om zich te mengen in het leidersduel. 't Gangsken is terug op het zegepad dit ten nadele van de Vossenhoek die nu de rode lantaarn in hun bezit krijgen, al mochten de Donalds en de Atletico Brothers ook nog geen vreugde kennen met een zege. Tivoli tenslotte kon met een kleine ploeg een grote zege halen tegen de al genoemde Atletico Brothers en komt nu als middenmoter plaatsvatten in het klassement. Royal Lebbeke 5 Opbeuring 5 Gelijkopgaande partij die dan ook logischerwijze beslist werd met een puntendeling. Verleyzen Jan toonde al vlug zijn ploegmaats van de thuis ploeg met drie doelpunten op rij dat hij bij de gevaarlijkste schutters uit de reeks be hoort. Dit was echter zonder Van Beender EÓdy gerekend die dit huzarenstukje net voor de kampwisseling ook op voerde en met eveneens drie rake meppen de ploegen weer naast elkaar bracht. Rust 3-3. Toen Abbeel Danny en Kris Gauders dan de Thuisploeg weer met elk een mooi doel punt op een 5-3 voorsprong hadden gebracht diep in de tweede periode dacht ieder een dat Royal Lebbeke ge wonnen spel had. Toch wist Opbeuring na een spannende eindstrijd nog terug te komen langs twee maal Geert Aerts. Zo kwam de gelijke 5-5 op het bord in deze toch sportieve partij die goed geleid werd door scheidsrechter Dirk Van Remoortel. Super Lux 4 Garage Chrono 9 Wedstrijd tussen twee clubs die aan de winnende hand waren gebleven tijdens de eerste speeldag. Nu was een kopplaats in de klassering dus de inzet van dit treffen. De Garagisten beseften dit maar al te goed eh klommen dan ook als eerste op voorsprong na doelpunten van Michiels Ronny en Hofman Luc, 0-3. Super-Lux, in geen superdag Eerste provinciale: Z.V.C. HAMME RACING TEMSE: 4-5 Hoewel de zege nooit in ge vaar kwam heeft Racing Tem se toch maar een nipte over winning kunnen boeken in de Hamse Sporthal. Patrick Riské opende voor de scheepsbouwers de stand in de 17e minuut van de eerste helft. De score veranderde niet meer zodat bij deze stand gerust werd. Na de kampwis seling kon Van Hese de thuis ploeg vlug langszij brengen toen hij van dicht doelman Buyens wist te verslaan. Toen dezelfde Van Hese er kort nadien 2-1 van gemaakt had zette Racing even orde op zaken en stootte via De Jon- ghe, Van Assche en Piessens door naar de mooie 2-4 stand. Om de partij toch nóg de nodige spankracht te geven scoorde thuisspeler Van Den Bossche nog vlug de derde thuisgoal: 3-4. Van Assche nam dan enkele minuten voor tijd alle twijfels weg door het vijfde Racingdoelpunt te scoren. Het vierde thuisdoelpunt kwam net iets te laat om de zegezekere gasten uit Temse te verslaan. M.S. deze maal kon aanvankelijk nog terug komen tot 2-3 langs Verstappen Kurt en Keymo- len Glenn, maar kon toch niet verhinderen dat de garage- mannen tegen dat de chrono van de eerste periode verstre ken was met 2-5 leidden om dat De Saedelaere Peter en broer Guido nog tweemaal de thuisnetten bol hadden gezet. Rust 2-5. Deze kleine kloof van enkele doelpunten zou de Super-Lux ploeg nooit meer kunnen wegwerken tijdens de tweede helft zodat Garage Chrono vrij vlot verder weg liep van de thuisploeg inet goals van Luc Hofman (2), Van der Stricht Danny en De Saedelaere Peter. 2-8. Super Lux kwam nog wel even dich ter langs De Smet Kris en Keymolen Glenn, 4-8 maar het wedstrijdeinde was té na bij om nog een terugkeer te bewerkstelligen. Het waren zelfs de gebroeders de Saede laere die na een mooie dub- belpas de 4-9 eindcijfers vast legden in deze partij goed geleid door Mon De Lands heer het arbitershoofd. Tivoli 4 Atlatico Brothers 2 Degelijke overwinning voor het thuisspelende Tivoli dat toch maar als invallcrsploeg in deze reeks is beland. Reeds vrij vroeg in de partij zette kapitein Patrick Steels de Ti- voliboys op het juiste pad der overwinning met 2 knappe goal%. Toen Hans Baert zijn kapitein bijsprong niet een kopbaldöelpdnt waren de At letico Brothers als blij dat ze net voor de rust een tegen doelpunt konden maken langs Piet Bosman. Rust 3-1. Het Minivoetbal. In de Zeelse kompetitie moest "Van dei steriele overwicht an het Ti- Straeten" de punten delen met Klodde (3-3) (bvw) voli-vijftal bleef ook geduren- BZVB-OOST-VLAANDEREN Zaalvoetbal in Temse. De Rupelboys (dw) DAMES IN DE HAMSE LIGA In de hoogste provinciale reeks heeft Royal zijn tweede kompetitiewedstrijd bij Nino- ve, ook tot een goed einde gebracht. (3/4 was hier de eindstand). Een trapje lager in de BZVB-reeks stond het derby Sportingers-Reds op het programma. In de eerste periode was de thuisploeg de betere, en leid de aan de pauze met 3-1 cij fers, na goals van Willaert en De Smedt (2). Na de koffie was Reds heer en meester, en kwam op gelijke hoogte via een sterk spelende Roland Delsin. Diezelfde speler miste in de slotfase nog een straf schop, knap gestopt door doelman Danny Scheiris. Zo dat het een billijk 3-3 gelijk spel werd. In derde provinciale stond nog een derby op de kalen der. Namelijk nieuwkomer Mini Lebbeke ontving goal- getters (I). Deze laatste één titelpretendcnt kende een vlotte start en leidde halfweg reeds met 0-2 cijfers. In de tweede helft dreigde de thuisploeg wel even. na een doelpuint van Filip Van Heek, maar een collectief sterk Goalgetters maakten de ietwat zware 1-5 cijfers rond. de de tweede periode zodat de partij eigenlijk al voor de kampwisseling beslist was. Zo noteerden we dan langs beide zijden nog één doelpunt in deze tweede helft. Patrick Steels nogmaals voor de thuis club en Oscar Van Nuffel voor de Atletische Brothers 4- 2. Deugddoende overwinning voor de Tivoliploeg die in de toekomst moet herhaald worden. Styve Laars 4 San. De Mulder 4 Eén van de zovele spannende wedstrijden van deze speel dag. De Sanitairboys schoten het best uit de startblokken en zetten de netten van de Stijve Laars liefst twee maal na el kaar bol langs Vemimmen Gery en Johan Waterschoot. Hun verder overwicht in deze eerste periode kon de Sanitair ploeg niet omzetten in doel punten zodat de Stijve Laars nog voor de rust kon milderen tot 1-2 met een doelpunt van Johan Maes. Na de kampwis sel zou Laurens Vernimmen de Stijve thuisploeg zelfs op een 3-2 voorsprong weten te brengen. In een adembene mend en ongelooflijk span nend slot zouden Raemdonk Alain en Vernimmen Guy de bezoekers eerst weer op winst plaatsen maar thuisspeler Luc De Clippeleir zou in de laatste minuut de gelijke stand op het bord brengen voor beide par tijen. Gima I 4 Pat. Antoine 4 Bijna wisten de bakkerszonen voor dé verrassing te zorgen op deze tweede speeldag in de hoogste afdeling. Daartegen over kunnen we wel stellen dat Gima zich als een waardig kampioen heeft gedragen na een moedige terugkeer uit een verloren positie. Zo kwa men de Gimaspelcrs al vlug in deze partij op een 0-3 achter stand toen Hugo Van Geyte 2 maal en Staf Van Haver de vlotte voorsprongcijfers voor de Patisserie op het bord kon den knallen. Alleen de rust kon de Warme Bakkers uit hun scoringstempo halen. Na een kort maar hevig gesprek van de Gima coach tijdens de rust kregen we een heel ande re thuisploeg op het Wuiten- sterrein. Ronny Maes wellicht het hardst geschrokken verra ste al direkt twee maal na elkaar de bezoekende doel man Guy de Wilde 2-3. En natuurlijk dolle vreugde bij de Gima thuisploeg toen Jan tje Oreel op tien min. van het einde de gelijkmaker kon bin nenduwen 3-3. Antoine, van de Patisserie naar zijn naam genoemd, verhoogde dan de winstpremie, een jaar gratis koeken voor de spelers, die dat natuurlijk in dank afna men en de 3-4 op het bord plaatsten langs Hugo Van Geyte, dol op deze lekkernij. Luc Weyn van Gima werd dan ook door de bezoekende delegatie verwenst naar over zeese streken toen hij in de laatste minuut nog de 4-4 kon bewerkstelligen en zo Gima toch nog verdiend, door hun betere tweede helft, een ge lijkspel bezorgde. Seghers-Meirsman 4 Verz. De Clippeleir 4 Gelukkig was scheidsrechter Dirk Van Remoortel weer in een goede dag om deze té hard betwiste wedstrijd te lei den. De thuisploeg had geluk kig 8 spelers afgevaardigd naar deze partij want anders hadden ze wellicht deze partij niet kunnen afmaken. Twee gele kaarten was hun eindta- rief. Nochtans waren de Se- gers-Meirsmannen goed aan deze wedstrijd begonnen en liepen ze vlot uit tot 3-0 langs Jef Van den Bossche 2x en Marc Roels. Met deze score konden de schilders gaan rus ten. Na deze korte rusttijd kwamen de mannen van de Verzekering De clippeleir dan postvatten voor het thuisdoel dat belegerd werd onder de goed ingestudeerde nummer tjes. Walter Coen zorgde al ras voor de 3-2 en toen Piet Vercouteren er 3-3 van maak te mochten Didier Eeckhout en Henri Dhoey vervroegd de kleedkamers gaan opzoeken wegens herhaaldelijk protest op de goede leiding. Toch konden de thuisspelers n «zagemannen» er nog een vierde treffer li langs Eeckhout Eric, kig kon Theo Nobels de I ten na een schitterende aai] nog langszij brengen deze wedstrijd op een gei 4-4 stand brengen. M.G.B. Desmecht Een van de weinige wedsl den die een ploeg als ovenf naar kreeg op deze twi speeldag. De duidelijke ei cijfers zouden niet laten moeden dat de stand i rust maar nipt in het vooril was van de bezoekende Q smecht formatie die dricnj had weten te scoren Ivan De Keyzer 2x en Jol Boel. M.G.B. liet zich ecl niet verpikken en zorgde I twee doelpunten langs k.0f^ü eques De Graeve en Wal^ Eric van Eynde dan Meert voor een nog niets gende ruststand. Na de ming legde bezoeker Wi Van Goethem- met mooie goals de basis van bezoekende overwinning,! Toen Johny Boel en kaj mers 6 en 7 wisten was het thuisdoelpunt vanl han Waegeman enkel om de eindstand vast te' gen op 3-7. Vleeshal Thierens Jumo Dholda Nieuw verlies voor de Vli hal ploeg hier, zij het mindere cijfers dan tijdens openingsdag. Voor de r stonden de mannen van set taris Daelemans zelfs met voor door een doelpunt Freddy Verbeke. In een t de tweede helft kwamen Jumo spelers terug en Vercouteren bracht zelfs de 2 op het bord. Nadat Hcrm Lelie geel had gekregen vo een fout op Francky Boml ke voor de bezoekers wi dezelfde bezoekers toch verder uit te lopen tot langs Mare Oste en Peter die beiden nog eenmi Thierendoelman Luc Moeseke wisten te verslaan [dw) AM! ds 2f II 't en e vr welli jotte noj reeks reke ts, vt po de v f na Laetn den Mik MINIVOETBAL KERN In de dames reeks steken twee teams reeds ver boven de anderen uit: Garage Rotthier en Concordia Girls uit Lokeren. Garage Rotthier lijkt de beste aanval uit deze reeks te bezitten terwijl de Concordia dames wel weten hoe men het doel moet afschermen want nog geen enkele tegenspeelster wist een doelpunt aan te tekenen bij de Concordia ploeg. S.O.S. Veile en T'Brugsken worden wellicht de moeilijkste klanten voor beide kopploegen. Onderaanbehaalde Etmo 86 de eerste overwinning tegen De Stijve Laars Ladies die nu samen met de Wuitens Ladies en de Kant. De Clippeleir op een weinig benei- denswaardige laatste plaats staan. A.C. Dendermonde en de Ranch girls uit Stekene mogen de overwinningen niet meer langer uitstellen willen zij geen grotere achter stand meer oplopen voor een eventuele ereplaats. Etmo 86 5 De verliezer uit deze partij Stijve Laars Ladies 2 zou dus eenzaam onderaan de Wedstrijd tussen twee verlie- rangtabel blijven hangen ho- zers uit de eerste speeldag, pend op betere en produktie- UITSLAGEN EN STANDEN TWEEDE SPEELDAG DAMESitEEKS Etmo 86 - Stijve Laars Ladies 5-2 Gar. Rotthier - Wuitens Ladies 11-1 T'Brugsken - A.C. Dendermonde 4-1 Concordia - Kan De Clippeleir 9-0 VOLGENDE SPEELDAG Stijve Laars - Kan. De Clippeleir - 29.09.87: 19 u, Hamme Wuitensladies - Etmo 86 - 1.10.87; 19 u., Hamme T'Brugsken - Gar. Rotthier - 1.10.87: 20 u., Hamme Concordia - Stckcnc - 3.10.87: 20 u., Hamme RANGSCHIKKING 1Garage Rotthier 2. Concordia 3. S.O.S. Veile 2 4. T'Brugsken 5. A.C. Dendermonde 6. Bleu Ranch Stekene 7. Etmo 86 8. Stijve Laars Ladies 9. Wuitens Ladies 10. Kant. De Clippeleir 2 2 0 0 20 1 2 2 0 0 13 0 1 1 0 0 7 1 1 1 0 0 4 1 2 1 1 0 5 5 2 1 1 0 2 7 2 1 1 0 5 11 2 0 2 0 2 9 2 0 2 0 2 15 2 0 2 0 0 10 vere tijden. Etmo 86 had deze wetenschap blijkbaar ook in het achterhoofd en liep vrij vlot uit tot een 3-0 voor sprong. Bij de rust door doel punten van Peggy Van Puyen- broeck, Brijs Mariskaen An Fonteyn. Pas na de kampwis seling zoude de Stijve Laars bezoeksters nog even kunnen terugkeren toen Mireille Ma- réchal met een mooie vrije trap Etmo's gelegenheids- doelvrouw Carine De Beule kon verslaan. 3-1. Nog span nender werd het toen Petra Maes de Stijve Laars Ladies tot in het spoor kon brengen van Etmo met een mooi doel punt goed aangegeven dpor Conny Verdurmen. Etmo werd echter tijdig ge wekt door de enthousiaste aanhangers en Peggy Van Puymbroeck slolomde twee maal met succes doorheen de Stijve Laars defensie om zo de 5-2 eindcijfers vast te leg gen in deze sportieve dames wedstrijd goed onder controle gehouden door Ref. Van de Velde Walter de eenzame man in het bonte gezelschap. Garage Rotthier Wuitens Ladies Opnieuw een ruime zege voor de Garageladies van Rotthier die echter in deze wedstrijd beschikte over dieselmotors want aan de rust was in deze partij nog niets beslist, toen wezen de bordjes nog maar een 3-1 voorsprong aan voor de Garagedames. Nancy De Clercq, Marianne Beernaert, en Katia Dclanottc hadden drie maal weten te scoren voor de thuisdames. Annick Van Keer had met een tegen doelpunt alvast de eer weten te redden nog voor het rust- signaal. Dat het daar bij zou blijven kwam enkel omdat de Rotthier meisjes pas in de tweede herneming het volle rendement haalden uit hun motors en nog acht maal pas seerden langs het Wuitens- doel dat nogthans voortreffe lijk verdedigd werd door An- ja Roosenboom. Toch kon dit arme meisje niets anders doen dan Viermaal een bal uit haar net halen van Beernaert Ma rianne, twee maal een bal van Nicky Vercouteren en eenza me pogingen van Nancy De Clercq en Delanotte Katia eindigden ook al met een bal die de Wuitensnetten schroeiden. Zo eindigde deze partij toch nog in een doeltjeskermis voor de thuisploeg die pas Iaat werd ingezet. Misschien heb ben de zusjes Derweduwen van de Wuitensploeg de strijdbijl té vroeg opgeborgen en zat er beslist meer in dan lijdzaam het lot van de sterk ste ondergaan. T' B rugsken Ladies 4 A.C. Dendermonde 1 Spannende dames partij tus sen twee goed voetballende ploegen. De thuisploeg wist wel de béste kansen te verzil veren en werkte deze dan ook nog feilloos af. Nogthand we zen de bordjes bij de rust nog maar een 1-0 voorsprong aan voor de thuisploeg. Een mooi doelpunt gescoord door Blin deman Linda mooi geassi steerd door de zusjes Van Britsom Ingrid en karine. Rust 1-0. Na de rust konden de bezoekende Dendermond- se dames eerst gelijke tred houden met de thuisploeg )eurd nnenc ARSENAL - THE YOUNG PICCADILLY SHOTTERS 6-3 Beide ploegen maakten er een echte propagandawed- strijd van en de bezoekers gingen vrij hun kans wat hen een verdiende 0-2 voorsprong gaf. Maar... toen kwam Piet Abbeel los en daar waren de Denderzonen niet tegen op gewassen. Toch bleef de span ning erin maar de thuisploeg stond de leiding niet meer af, en in een aangename sfeer eindigde dit sfeervolle treffen. Piet Abbeel 4, Erwin V.D. Cauter 2, Rene Van Marcke 2 en Guy Goossens 1. Standen: 0-1, 3-2, 4-2 en 6-3. ALBO/POPPE - VERZ. V.D. STRAETEN 2-2 Ploegen zeer aan elkaar ge waagd en eigenaardigheid voor deze match, de vier doel punten werden gemaakt op strafcorner! Luc Poppe lukte toen Diny Dops een bal in het thuisdoel dropte over een ver bolgen Brugsken keepster Vermeulen Chantal 1-1. Toch liet de thuisploeg geen twijfel bestaan over winst of verlies in deze wedstrijd. Thienpondt Marion, Flies Christel en Van Britsom Kari ne legden elk met enkele mooie aktie's en dito doel punten de 4-1 eindcijfers vast in deze zeker te bekijken waard wedstrijd die ondanks het spannend verloop toch een sportieve aangelegenheid was. de twee thuisdoelpunten en Patrick Vernimmen deed dit voor de bezoekers. Standen 1- 0, 1-0, 1-1, 2-2. MV LA RUELLE - SHAMROCK 2-7 Bezoekers schoten nog eens uit hun krammen en blijven hierdoor ongeslagen. Bij half weg liet niets voorzien dat de zege zo uitgesproken zou wor den maar de twee laatste pe rioden konden thuisspelers niet meer doelen. H. Murphy 3, Fr. Van Dorp en D. Van Puyenbroeck elk 2 treffers, G. Van Damme en Dirk De Vlieger elk één goal. Standen 1-1, 2-4, 2-5 en 2-7. 't STRIKJE - AVEVE/COLMAN 2-2 De nieuwkomer schijnt zich meer dan goed aan te passen in de kernreeks en nu wisten zij een toch niet te onder schatten Colman één punt af handig te maken! Freddie De Meyer en Etiennc Kesteleyn elk één treffer, Eric Kint 2, Standen waren 0-0,0-1, 1-1 en 2-2. ATHLETICO - FORD NEYT 0-11 Met deze overwinning doen de bezoekers een stevige stap naar voren in de rangschik king, in afwachting van ster kere tegenstanders toch een deugddoende zege. Armand Christiaens 4, Patrick Herre- bout 3, Bouharrak Abdella en De Maesschalck Luc elk 2 treffers. Standen 0-1, 0-2, 0-4 en 0-11. FIAT VERHEYDEN - OPTIEK DE BISSCHOP 1-3 Nipte zege voor de bezoekers die slechts in de laatste perio de zekerheid hadden, want thuisploeg beet flink van zich af. Michel Dauwe lukte 2 tref fers, Boeykens Peter één, Luc Maes lukte tegentreffer. Stan den 0-1, 1-2, 1-2 en 1-3. O N/BONTINCK - DE BALANS 7-0 Bezoekers hebben hun stunt van verlopen seizoen niet kunnen overdoen en moesten deze maal zware cijfers incas seren. Karei Poppe en Frank De Daele elk 2 treffers, Pa trick Burms, Luc Haentjes en Luc De Mets elk één. Standen •0-0, 3-0, 3-0 en 7-0. MV DURMEN - DE PIK/DE KROON 6-6 Spanning troef tot in de laat ste seconde en waar de scheidsrechter meer werk had dan hem lief was. In de laatste periode namen beide ploegen om de beurt de leiding en werd er hard voor iedere bal gestreden. Bij het eindsignaal stonden beide ploegen even ver als bij de start, gelijk! Jaak Steeman en V.D. Hae- gen G. elk 2 treffers. Danny De Vleeschouwer en Luc De Vijlder elk één. Danny Van Britsom 3, Tom De Wilde, Hans Van Wielc, Martin Ver hulst elk één, 1-1, 2-3, 4-3 en 6-6! A-HYP - MVZ TELELEC 5-7 Beloftevolle wedstrijd waarin de bezoekers steeds aan de -g >n mg n waa Iman tege Mu voor leiding stonden maar naar te het einde naderde volk uit de hand liep wegens j sportief gedrag van bcpai spelers waardoor er 4 gele één rode kaart te noteren lcn. Bij de bezoekers Coeman op het einde uit gens een zware fout van eer thuisspeler Standen 0-2, ker 4-5 en 5-7! Rudy Bruggen 2, Robert Van Dorpe, Paul |p, Waelc en Van Hecke Alljj elk één doel. Jan Van C ren en Marc Van de Velde 2, Frank Coeman, Kris Waelc, Paul Quintyn elk treffer. iën N akti Deu kon de el V ter der Veteranen SATRACO - BAC 3-3 Met dit gelijk spel moet thuisploeg de leiding event lossen, want bij de tegenpJ stond een zekere Michel D wc die zeker een punt zijn ploeg heeft gewot naast hem doelden ook cel Landuyt en Freddy sart eenmaal. Alois De Bl( 2 treffers en Bux Giust éénmaal. De periodestal waren 0-0, 1-1, 3-2 en 3-3| DE STUBE/VAN SCHE - BOUW. DE RAEj 5-0 Eén periode konden de I zoekers stand houden i met doelpunten van Kant Dc Meycr 2, Dirk Vermei] 2 en Gerard De Beule f was de kous af. De tussl standen waren 0-0, 3-0, 4-€| 5-0.

De Voorpost | 1987 | | pagina 30