I c J Het Vlaamse Kruis «Zestig jaar jong» ook te Aalst Herdersem en de regio namen afscheid van pastoor Mussche «BRASIL FOLIES» King's Singers superieur Lede imbodegem TRAVESTIESHOW 1987 De Voorpost - 2.10.1987 - 9 ■nveld 18 op 57-jarige leeftijd. Hij was de «patron» van ilsterse kelners. Hij was echter ook een amateur-schilder leewerkte aan de Vrijetijdsweek die pas afgelopen is. ^PPitoonstellingen jiwelen- en kunstgalerij Muylaert - Hofman stelt Piet Van Boom van vrijdag 9 tot en met zaterdag 31 oktober Wen, grafiek en mini-sculpturen tentoon. Piet Van den PS, im is een veertiger die zijn opleiding tot goudsmid genoot jolingen en Hanau, in Zwitserland werkzaam was en sinds 4 als zelfstandig kunstenaar in Pforzheim leeft, s een gekend designer voor juwelen en andere objekten, f kleinplastiek en grafiek en tevens tekenleraar voor l.91.8Ïsmeden. Hij stelde tentoon en kreeg onderscheidingen in de heï60 verschillende landen. 'k^jnpioenendag Vinkeniers !r van#en zaterdag 3 oktober in de feestzaal van het stadhuis rijdaaënde Kampioenendag van de Vinkeniers van het Aalster- peginte16u. iooiste duif leèns de Week voorde Vrije tijd werd ook een wedstrijd lanizeerd van nationaal niveau op het vlak van houtsnij- Een vliegende duif op ware grootte uit hout snijden was tracht. Niet alle kunstwerken voldeden aan de gestelde en kwamen dan ook niet in aanmerking voor een prijs, tergaai werd afgeschoten door Charles Van Bellinghen it-Jans-Molenbeek met een duif gesneden uit wit hout. ikasseerde dan ook de 50.000 fr. vóór Bruno Winghe uit -irzeel en Geert Bourguignon uit Mechelen. ^personenvennootschap I de éénpersonengemeenschap met beperkte aansprake- teid juridisch, fiskaal en administratief betekent, rekening tiend met de geplande belastinghervorming en de recente gingen inzake vennootschappen behandelt José Haus- :e bedrijfsrevisor op dinsdag 6 oktoberte Dendermonde in jaadzaal van het stadhuis te 20 u., op donderdag 8 te Sint pas in de vergaderzaal, BBL, O.L.V. plein 38.en te Aalst in stzaal van het stadhuis op donderdag 15 oktober te 20 i organisatie van de BBL. e Mikisklub in oktober frnsdag 7 oktober om 14.30 uur grote show-namiddag voor tierde leeftijd met Jean Walter, Freddy Grey en Katrien lez. 3t, tel!9an9 3-plussers: 25 fr. Anderen: 50 fr. ndag^reen van harte welkom. hnisatie: Vriendenkring 3d0 Leeftijd De Eenheid, lerdag 22 oktober om 20 üur: Marokkaanse avorid met letting door Jef Michiels, Marokkaanse muziek, poëzie, telfstand, tentoonstelling, hapjes en drankjes. Toegang vrij. Brdag 24 oktober vanaf 19.30 uur grote mosselsouper, s: 02| per grote portie met brood bedraagt 200 fr. érdag 31 oktober: belotting met prachtige naturaphjzen. Kaartersklub «De Vier Azen». aktiviteiten gaan door in de Mikisklub, Nieuwbeekstraat je Aalst. seIdsfonds Mijlbeek saterdag 24 oktober te 20 uur in de parochiale feestzaal, rselbaan 128, kleinkunstavond met de winnaar van de Ferdy en de Armand Preud'hommeprijs Rik Gorissen. 150 len 60 fr. 120 fr. idenfeest in VTI rdag 17 oktober 1987 te 21 uur houdt de sociale dienst te Led ons Vrije Technisch Instituut zijn zeventiende vrienden- ging in de Keizershallen te Aalst. igst van dit feest gaat integraal naar leerlingen, die iële nood verkeren. Op die wijze hebben veel in hun studies aan ons instituut kunnen voortzetten en n. gVop'J) jaar na geboorte Adolf Daens iarsL^89is het 150 jaar geleden dat priester Adolf Daens te irghns^st *fd geboren. Om dat op een passende wijze te «denken werd op 26 september 1987 te Aalst een voorlopig «fenkingscomité opgericht. Het rciht zich tot de hele bevol ken tof alle culturele en sociale verenigingen van de stad. T'ssing werden op 26 september niet alle verenigingen digd. Het is de bedoeling niemand uit te sluiten en een te doen op de medewerking van alle verenigingen van •Aalst. •rlopig komitee zal in een volgende vergadering het ima opstellen van de herdenking die zo groots moge- irdt opgevat en heel Aalst er in betrekt, siten I kan nog bij het komitee aansluiten en wij doen hiervoor Sproep. oorlopig contactadres is het secretariaat van het Daens- i; Grote Baan 51 - 2990 Wespelaar. definitief contactadres te Aalst zal bepaald worden in Bnwerking met het stadsbestuur 2(k Groot-Aalst nu n st'jn an de PW-mandatarissen op zaterdag 10 oktober van 18 tot nopzoTKlag 11 van 11.30 u. tot 16 u. in de nieuwe feestzaa! «De E6fl Ultl6iï16 QTOGt Davidsfondskursus «En, hoe zit het met de gezond heid?» Drie avonden, telkens te 20 uur in de Crypte. 2 oktober: Dr. De Coninck, Erpe-Mere: «Gezonde voeding». 16 oktober: Dr. Govaerts, Willebroek: «Gebruik en misbruik van geneesmiddelen». 30 oktober: Dr. De Coen, Dilbeek: «Leven met stress». Deelname: 100 F voor de 3 avonden, 50 F per aparte avond. Koorherhalingen St.-Amanduskoor Zondag 11 en 25 oktober te 9.30 u. in de St.-Amanduskerk (Ten Bos). Nieuwe koorleden steeds welkom! A Capellakoor Termuren Dinsdag 6 oktober om 20 uur herbeginnen de wekelijkse koorherhalingen van het gemengd A Capellakoor Termuren, o.l.v. Mw. Merlijn-Coghe. De eerste kooruitvoering van het nieuwe koorjaar zal plaats hebben op Allerheiligen tijdens de hoogmis (10 uur) in de O.L.Vr. Hemelvaartkerk. Het Gregoriaans koor heeft iedere donderdag koorherhaling en zal elke eerste zondag van de maand de hoogmis van 10 uur met Gregoriaanse gezangen opluisteren. Nieuwe koorle den zijn altijd welkom! 5* Grote barbecue ingericht door Jiu-Jitsuklub Akijama-Aalst Op zaterdag 3 oktober van 18 tot 21 uur en op zondag 4 oktober van 12 tot 21 uur in Jeugdhuis Eureka, Keppestraat 52 te Erembodegem. Op de spijskaart: brochetten of kip met frieten, sla en sausen. Prijs: 220F, kindermenu: 110 F. Wie de jiu-jitsuka's van Akyama-Aalst graag aan het werk ziet, kan elke woensdag- en vrijdagavond vanaf 19.30 u. terecht in de lokalen van Jeugdhuis Eureka. De kleintjes (7-14 jaar) trainen er elke woensdagavond om 18.30 u. Bloedinzameling Het Rode Kruis Maandag 5 oktober van 18.30 tot 20 uur in de Rijksmiddelb. school, Leuvestraat, Erembodegem Doggen-kermis 11 oktober 1987: wandelkoncert door K.F. Niets zonder Arbeid-Erembodegem. Ter gelegenheid van Doggen-kermis richt Dartsklub Corona (Resselbeke 28) in: Vrijdag 2 oktober: grote belotting: 2.000 F vooruit en 50 fr. inleg. Aanvang 20 u. Vrijdag 9 oktober: kompetitiewedstrijd: Corona-Volkskirng. Aanvang 20 u. Zaterdag 10 oktober: T.D. «The Best Music in the Town» met D.J. Ron. Aanvang 20 u. Toegang gratis! Zondag 11 oktober: dartstornooi. 5.000 F prijzen en 5.000 F trofeeën. Aanvang 15 u., en T.D. vanaf 20 u. Maandag 12 oktober: verkiezing «De leukste korte broek van Erembodegem» te 20 u. Dinsdag 13 oktober: dartswedstrijd: te 20 u. 2.000 F vooruit inleg. K.A.V. hobbynamiddag Maandag 5 oktober te 13.30 u. in het Parochiehuis. K.V.L.V. bezoekt Tiense suikerrafinaderij Maandag 19 oktober: Vertrek: 13.30 u. met autobus. Verwelkoming in de fabriek om 15 uur. Van 17 tot 18 is iedereen vrij. Een bezoekje aan de Grote Markt met o.a. stadhuis, de beschermde O.L.Vr.-ten-Poel kerk verdient een aanbeveling. Om 18 uur samenkomst in «Tea-room Ten Poel» waar voor 240 fr. een broodmaaltijd te bekomen is. Prijs busreis: 220 fr. Inschrijven voor 5 oktoberij de bestuursle den K.V.L.V. -Eremb. Voor meer info: Florine Motaert-De Cremer, tel. 053/21.70.87. Voetbal 4 oktober -15 u. Doggen - Meerbeke (4e Prov. G) Hillegem - Erembodegem (4* Prov. G) Initiatiekursus akteren In samenwerking met toneelvereniging «Tijl en Nele» uit Erembodegem, organizeert het A.K.V.T. Oost-Vlaanderen een tweedaagse initiatiekursus akteren op zondag 11 en 25 oktober, telkens van 9 tot 13 uur in de Volkskring. Kaai te Erembodegem. Deelnameprijs: 100 fr. per lesdag. Gelieve vooraf in te schrijven KWB-Toneel Tijl en Nele, Dr. Carlierlaan 1, Erembo degem, tel. 053/78.34.67 Toneelgroep «Onder den Toren» speelt voor be jaarden 26 september jl. trad de Erembodegemse toneel groep «Onder den Toren» met sketches op in het Rustoord Hopperank te Erembodegem. Zaterdag 3 oktober is deze toneelgroep te gast in het Aalsterse Rusthuis St. Job, te 14.30 u. De sketches worden daar afgewisseld met zang en muziek gebracht door Erembodegemse volkszangers en de K.F. Niets zonder Arbeid. Herdersem Voetbal thuis ging heeft plaats in de parochiekerk van Huise (Oudenaarde) op zondag 11 oktober. Meldert Kravaalruiters Jaarlijkse pensenkermis, ook koteletten met friet in de ge meenteschool morgen zaterdag 3 oktober vanar 18 u. en zondag 4 van 12 tot 21 u. ten voordele van de Kravaalruiters Thor Kokerij Grote belottipg ten voordele van de jeugdploegen van Thor- Kokerij op zaterdag 10 oktober te 20 u. in de kantien. Molenstraat. Inleg 50 fr. 3.000 fr. vooruit. Eva's Groot eetfestijn georganizeerd door de «Eva's» van Thor- Kokerij, tomatensoep met balletjes, varkensgebraad of kote letten wortelen erwten, kroketten, rosbief en bloemkool met kroketten op zaterdag 17 oktober vanaf 19 u. en zondag 18 van 11.30 u. tot 15 u. Matige prijs, verzorgde bediening. PAROCHIECENTRUM Ontvangen u dit weekend: Jos en Patricia Lambrecht. Tien jaar scouts De Hopduveltjes zijn tien jaar aktief. Op zondag 4 oktober te 10 u. jeugdviering. Te 14 u. poppenspelen speurtocht. Ook vanaf 14 u. filmvoorstelling voor 10 13-jangen. Breng vrienden mee. Moorsel KAV U kan leren pyjama's maken met de KAV op maandagen 9 en 26 oktober telkens te 19.30 uur. j: SK Knapen - S. Moorsel, 14 u. SK Scholieren - SK Aalst, 15.30 u. Zondag: Patro II - Atoom Lebbeke, 10.30 u. Patro Kadetten - Nazareth, 10.30 u. Patro miniemen - JC Eeklo, 9.15 u. SK Reserven B-Baasrode, 10 u. SK I - W. Moorsel 15 u. Namis Pastoor Mussche Plechtige namis voor Pastoor Armand Mussche a.s. zondag 4 4 oktober te 10 u. Diaken Mgr. Van Peteghem wijdt Herdersemnaar Frangois Hutsebaut tot permanent diaken op 4 oktober te 15 u. in de Sint- Baafskatedraal te Gent. De eucharistieviering van dankzeg- Kursus kunstgeschiedenis Organisatie: V.T.B. Kuinstkring. Data: 8 okt. '87, 15 okt., 22 okt., 29 okt., 12 nov. en 19 nov. Plaats: Galerij 't Hof te Puttens, Wichelsestraat 20-22, 9310 Lede. Tel. 053/80.51.30. Om 19.45 u. Gastspreker: Mevrouw Marie-Jeanne Belpaire. Onderwerpen: 1De symboliek in het oeuvre van Jeroen Bosch 2. Het impressionisme invloed in België. 3. Het post-impressionisme invloed in België. 4. Minne als vertolker van het symbolisme. 5. De Art Nouveau met accent op de grafische kunsten. 6. Het Fauvisme invloed in België. Prijs: leden Kunstkring 700 F - niet-leden: 1.000 F. Inschrijven tijdens de openingsuren van de galerij (vrijd. 19-22 u., zaterdag, zondag, maandag van 14 tot 22 u.) of door overschrijving op rekening 000-0593640-97 van De Smet, Lede vóór 1 oktober. - D.B. Het Vlaamse Kruis (Algemeen Sekretariaat, St.-Pieters- nieuwstraat 93, Gent) is 60 jaar jong en als alternatieve kruisvereniging aktief in de preventieve gezondheids zorg en in de volksopleiding door het organiseren van Nijverheids-, EHBO-, en Ambulancierskursussen. De 36 aktieve afdelingen verspreid over de Vlaamse Gemeen schap groeperen duizenden vrijwilligers. De hulpploe gen worden ingezet op sportmanifestaties, manifestaties met grote volkstoeloop, ongevallen en rampsituaties. De vereniging is ook aktief in de sektor van het ziekenver- voer en de preventieve hulpverlening. leentlj!0 wil9"' Ho9ewe9 82 te Erembodegem Steaks, kip, kinderscho- i.. Parkeergelegenheid ter plekke de fe (4! >ekle< ardegem !k 10 jaar Scoutsbeweging te Baardegem b litel van de brochure die tijdens ons feestweekend te i zal aangeboden wordon. en een volledige lijst van alle leden, leiding en kampen, at dit werk interviews met mensen van diverse pluimage allen op één of andere manier in scouting te Baardegem erkra Dageerd geweest zijn. Natuurlijk ontbreken ook de nodi- de kDlos niet en het geheel is doorweven met het verhaal van et ze 9roeP in de zomer van 1987. stukje geschiedenis van Baardegem, maar ook en vooral ele authentieke getuigenissen van idealisme en belanglo- proj Ket, van generaties en conflicten, van pret en plezier. mels te missen. Prijs: 100 fr. ietwea9e: 250 exemplaren, jtsje meer inlichtingen? oenen: Van Den Bossche Ilse, De Boeck Hilde, Van 'enbergh Johan. oen: Boeykens Jan, Joost Cobbout, Verheyen Raf. s. De Bock Wouter, Pessemier Erwin, Mergan Jeroen Van Lembergen L., Roelandt Frank, Fieremans Erik. Eén van de aktieve afde lingen is Gewest Aalst. Ook in deze regio wordt, vooral tijdens de maand oktober, aandacht besteed aan de aktie «60 jaar vrij willigerswerk Het Vlaam se Kruis», op alle terrei nen waar de vereniging ak tief is. Laten we even de ge plande aktiviteiten van dichterbij bekijken. De veertiendaagse van het Vlaamse Kruis loopt van zondag 27 september 1987 tot 11 oktober '87! In de regio Aalst zullen Vlaamse Kruis vrijwilli- gersploegen al dan niet met één van de vijf zieken wagens hier en daar postvatten om informatie te verspreiden i.v.m. de eigen werking en om prak tisch hulpmateriaal aan de man te brengen. Op 18 oktober gaat in de zaal «Kring» Dr. De Moorstraat (nabij parking Hospitaal Aalst) voor de vierde keer een eetfestijn door. Op de spijskaart: soep, steak, brochetten, friet. Deelnameprijs: 300 fr. voor volwassenen en 150 fr. voor kinderen - 12 jaar. De opbrengst hier van zal aangewend worden voor onderhoud van be staand materiaal en als tussenkomst in de aan koop van een nieuwe zie kenwagen, die gepland is voor 1987. Vrijdagavond 23 okto ber staat een akademische zitting op het programma in het kasteel Terlinden: een korte inleiding en ver welkoming zal gegeven worden door dhr. De Kuy- per, provinciaal monitor Oost-Vlaanderen. Nadien zal het woord gegeven worden aan dr. Med. An- dries, die een boeiende uiteenzetting zal geven i.v.m. de bebloeding van het menselijk hart, moei lijkheden die hierbij kun nen voorkomen, welke hulpmogelijkheden er zijn en hoe deze problemen kunnen voorkomen wor den. Tevens zullen vragen van het publiek hierom trent worden beantwoord. Verder zullen een aantal verdienstelijke leden (ju bilarissen en kursisten) spreekwoordelijk in de bloemetjes worden gezet en een mooi aandenken ontvangen. Tevens zullen de winnaars van de E.H. B.O.-wedstrijd georgani zeerd t.g.v. de Aalsterse Week van de Vrijetijdsbe steding hun prijs overhan digd krijgen. Om deze akademische zitting af te ronden wordt aan alle aan wezigen een drink aange boden. Op zaterdag 3 oktober start een kursus E.H.B.O. die loopt over 20 lesuren, telkens gegeven op zater dag van 9 uur tot 12.15 uur.. Deze kursus richt zich vooral tot werknemers in industrie en werkplaatsen. Een meer uitgebreide kur sus zal starten op dinsdag 5 januari 1988 in zaal Wem- bly. te Aalst en omvat ver schillende opeenvolgende maandag- en dinsdagavon den van 20 tot 22.15 u. totaal 40 uren. Verdere informatie i.v.m. deze kursussen, ook i.v.m. de Vlaamse Kruiswerking in het Gewest Aalst, kan steeds verkregen worden op het gewestelijk sekreta riaat Rozendreef 165/30 te 9300 Aalst (tel. 053/ 78.34.19) of bij dhr. J. De Bruvn, monitor, tel. 053/ 77.46.60. D.B. Alhoewel door zyn laatste wilsbeschikkingen bedoeld als seren, een eenvoudige begrafenis, groeide door de massale In de kerk aan het altaar aanwezigheid van heel Herdersem en velen uit de o.a. Monseigneur De Ke- omgeving «er stonden twee kerken buiten» het afscheid van pastoor Armand Mussche uit tot een ultiem afscheid van de hele regio. Gerust kan gesteld worden dat praktisch uit elk gezin minstens één Herdersemnaar present was. sel, de deken van Naza reth die als streek- en klas genoot in de eucharis tieviering voorging, mede- pastoor pater rektor Paul Van Looy s.j. en in de ste de loopbaan van de kerk namens het stadsbe- aflijvige en memoreerde al stuur schepenen Juliaan het goede dat E.H. Ar- Vinck en Paul Stockman mand Mussche te Herder- en raadsleden Willy Bos- sem had weten te reali- teels, Eddy Cockuyt en ken. un« ibourgjaarmarkt eelte 60 van de tombola af te halen tot 15 oktober op het ■lokai etanaat' Kerkstraat 40 of op kantoor De Pauw, Kerkstraat m het programma van K.S.A. Amandus-Erembodegem uwkes en jong-knapen: 4 oktober: groot bosspel, 18 vu l)er: leeuwkes verwachten een hoge gast en jong-knapen J™ ten het bos in. '?ee pen; oktober: oriëntatieloop; 25 oktober: kwis. 9-hernleuwers en hernieuwers: 11 oktober: tochttech- ardst f1' 30 ok,ober: ontspanning, gebedstocht, kommando- let h srstaihet programma van K.B.G. Erembodegem °9 61 derdag 8 oktober: in het teken van de milieumaand en medewerking van het stadsbestuur: natuurwandeling sde Dendervallei. Vertrek te 14 uur van de Denderbrug. ing: dhr. Jozef Garriau. ledereen welkom! sJdagg ber: start reeks danslessen, te 14 uur in de il van de Volkskring, Kaai, Erembodegem. .13 oktober: te 15 uur in het Gerstenhof, gezellige fitafel en gezelschapsspelen. Kaartgelegenheid. .derdag 15 oktober: te 15 uur in de Crypte: gespreksna- hg «K.B.G. eigentijds, met gepensioneerden in bewe- Bdag 20 oktober: herfstreis met show in de zaal Uylen- )el te Beerse, middagmaal en bezoek aan een winkelcen- derdag 29 oktober: te 13 uur in het Parochiehuis: woni gorging. De parochieherder had het dan ook ruim verdiend alhoewel hij nooit naar de populariteit gevist had. Door zijn inzet voor ieder parochiaan van om het even welke gezindheid tnrct liéVk'riïg^gèk'reêerd" d?e Festlval van Vlaanderen te Aalst weinigen hem kunnen nadoen. Geboren te Kaprijke (Sint-Jan in Eremo), «De Benyille» werd hij priester gewijd op 22 mei 1948. Hij werd hulppriester in het klooster te Knesselare van '48 tot '49, leraar in het College te Oudenaarde van '49 tot '56, medepa stoor in Sint-Jozef Aalst van '57 tot '73 en pastoor te Herdersem van 1973. In de pastorie werd het anderhalf uur lang een aanhoudend begroeten van het stoffelijk over schot en in de kerk zorg den zeven priesters voor een koncelebratie die, naar de wens van de afge storvene, «een dankmis» werd. Opgeluisterd door de beide zangkoren: het Koninklijk Parochiaal Ge mengd Zangkoor en het Hardingkoor. Voorzitter van de Kerkfa briek Denis De Wit'schet- Frans De Meersman. De burgemeester, zoals vele anderen weerhouden door de opening van de Dienst Kijk- en Luistergeld te Aalst liet zich vertegen woordigen door echtgeno te Malvina. De koninklijke Harmonie «Concordia et Docilitas» begeleide hem naar zijn laatste rustplaats waar een ontroerend afscheid zich afspeelde. Naar de uitdrukkelijke wens van de pastoor zali ger had dan in het Paro chiaal Centrum een maal tijd plaats met 250 geno digden. Onder hen o.m. de leden van de Kerkraad, de raad van beheer van het paro chiaal centrum, de voorzit ters en sekretarissen van alle Herdersemse vereni gingen, de katechisten, lektoren en zangers en het onderwijzend personeel van beide Herdersemse scholen. Een waardig opvolger voor Pastoor Mussche vin den zal voor de bisschop pelijke instanties geen si necure worden. LH Met het optreden van «The King's Singers», een Brits vocaal sextet dat eerder reeds in het Dirk Martens- jaar (1973) te Aalst optrad beleefde muziekminnend Aalst een topprestatie. Deze uit het King's College in Cambridge gesproten groep uiteraard perma nent aan vernieuwing toe is inderdaad in zijn gen re uniek in de hele wereld. Het feit dat per jaar zowat ÏOO koncerten worden ge geven, dat wordt opgetre den in alle landen in alle kontinenten, dat het aan tal plaatopnames niet meer te tellen is en dat diverse komponisten speciaal voor deze groep komponeerden spreekt alleszins boek delen. Professioneel geschoold, met uitzonderlijk mooie stemmen gaande van diepe bas tot ultra-hoge tenor (ik sohrcef bijna sopraan), akrobatisch qua diktie, vol charme en uitstraling is het meemaken van «The King's Singers» in de Kei zerlijke Stede alvast een koninklijk gebeuren. Een enthousiast pubhek riep hen dan ook herhaaldelijk terug en dwong het door permanent applaus tot di verse bisnummer8. Het programma was wel enigszins gewijzigd. Insi ders zullen wel weten waarom. Begonnen werd door deze formatie die vier-, vijf- of zesstemmig zong, steeds capella, met een stuk van onze landgenoot Orlandus Lassus. Een Te Deum waarbij afwisselend een vers unisono werd ge bracht met dan als repliek een volumineus veelstem mig antwoord. Na een werkje waarin een verba zende dictie en artikulatie- vermogen aan de basis la gen werden wondermooie madrigalen gebracht uit de zestiende eeuw, o.ih. van Monteverdi. Het eerste deel werd beslo ten met eigentijds werk van Peter Maxwell Reger, speciaal voor deze formatie gekomponeerd. Een archi- moeilijk werk dat wellicht met het genre niet ver trouwde luisteraars van de ene dissonant naar de an dere heeft gevoerd zonder veel gevoel van schoonheid doch dat minder-leken tot de hoogste toppen van de hedendaagse kunst leidde. Na de pauze werd een spet terend vuurwerk ten beste gegeven. De Schepping in diverse fasen, het Aards Paradijs, Adam en Eva, het kwam allemaal op ons toe quasi visueel. De mutatie kracht, de inventiviteit en kreativiteit van deze groep is inderdaad onovertref baar. LH PRINSENCAEMERE AALST Zaal 't Kapelleken Meuleschettestraat AALST 2-9-10-11-16-17 oktober 1987 Inlichtingen: Simon D'Hondt 053-21.15.64

De Voorpost | 1987 | | pagina 9