TROEPENSCHOUWING l MADELON-A IN BEDWANG GEHOUDEN ATLANTIS LEBBEKE: EERSTE NEDERLAAG OOST-VLAANDEREN ZESKLUBSTORNOOI GESLAAGD WARE VRIENDEN HULDIGEN KAMPIOENI 28 - 9.10.1987 - De Voorpost Badminton. In de Oudegemse sporthal kwam Danlie uit Hamme naar vot reekswinnaar tijdens het tornooi <jj) C De Vla Moerheii [azenlec >cck-Mo fiijlkcn Izcr-Lo! nersantc KRACHTBAL BADMINTON KORFBAL TAFELTENNIS K.V.K.T.-TAFELTENNISKOMPETITIE Wedstrijdkalender 1' afd. Zo. 10.00 Jabbeke - SAKK (res. 11.00) Zo. 10.00 Aalter - Temse (res. 11.00) Zo. 15.00 't Klaverken - Edegem (res. 14.00) Zo. 9.30 St. Rita - Aalst (res. 10.30) 2C afd. Zo. 9.30 Opstal - Beveren (res. 10.30) Zo. 10.00 Boechout - Dynamo Zo. 10.00 Ramskapelle - Baasrode (res. 9.00) Za. 13.30 Snellegem - Dries 3' afd. Zo. 10.30 SAKK A - Ertvelde Zo. 10.00 Temse - Halle Zo. 9.00 St. Denijs - Opstal Dames Zo. 10.30 Knokke - Buggenhout Zo. 11.00 Temse - Brugge Zo. 10.30 Opstal - St.-Michiels De eerste wedstrijden kon den al een glimp laten opvan gen van de sterkte der ploegen. Al ccn verrassing in de eer ste reeks. Madelon-A speel de gelijk tegen de eigen B- formatie: 5-5. Na 2-2 werd he 4-2 voor de A-ploeg. Maar na het dubbel en een overwin ning van Eddy Van den Broeck op Guy Buyens kwam alles opnieuw samen op twee wedstrijden van het einde, maar ook die werden broe derlijk gedeeld zodat het 5-5 werd. Roel Baeck won drie maal. In de B-formatie waren Remi Vergauwen en Van den Broeck het best in vorm met twee overwinningen. BAC-A heeft moedig ge streden tegen Hingene-A om één punt los te peuteren. Het is daarin niet geslaagd. Na vier wedstrijden stond het al 4-0. Toch kwam het nog zeer dicht met 4-2 en 5-4. De laat ste wedstrijd was fataal, om dat De Neve ontbrak. Nu stonden Lieven Peeters en Dirk Vanden Branden alleen op de bres om Hingene te bestoken. Niemand won al zijn wedstrijden. Pairo-C tegen Patro-A werd een éénrichtingswed- strijd. Patro-A verloor één wedstrijd toen Johan Van He- cke in de belle geklopt werd door Hilaire Straetman. In de tweede afdeling stonden ook Patro-D en Patro-E tegen over mekaar. De D-ploeg won met 8-2. Bart Van Cou- wenberghe, die alles won, was de uitblinker. Ook Erik Ver- donck en Walter De Rijcke mogen terugblikken op goede wedstrijden, zodat de forfait score niet bereikt werd. Ons Huis-A uit Baarde- gem heeft het thuis moeilijk gekregen tegen Vlierkouter- A. Het werd 2-2 en 4-4. In het laatste enkelspel kon Jef De Meyer ervoor zorgen dat Baardegem al zeker was van een punt. In het dubbel was het echter de lokale ploeg met Van Damme-Van Langcnho- ve, die Vlierkouter voor schut zette. Op te merken is de opvallende prestatie van Pa trick Van den Bossche. Ons Huis-B was naar Pa- tro-F afgereisd om er iets mee te graaien. Het is echter an ders uitgevallen. Na vier wed strijden stond het al 4-0, maar toch werd het nog 5-3. Verder is Ons Huis niet geraakt Pa- tro-F met een sterke Marcel De Graeve smeet de boeken toe en won met 7-3. Gilbert Robijns was de beste ver liezer. Sint-Pauwels schijnt uit het goede hout gesneden In eigen midden won het tegen Victory-B met 10-0. De be zoekers wonnen zelfs geen set. Is Sint-Pauwels dan toch te sterk voor deze reeks? In vierde afdeling kreeg Opwijk-B Lede op bezoek en het werd een spannend duel. Langs De Gusseme en Dagrez bouwde Lede een 0-2 voorsprong op, maar dan vlotte het minder. In één ruk ging de thuisploeg naar 5-2. Lede kwam nog terug tot 5-4, maar in het dubbel kwam het er niet aan te pas. Vasten- avondt en Ruysberghe waren de besten van de thuisploeg. Eendracht, de fusieploeg Lebbeke-Buggenhout, heeft met de C-ploeg al met een forse 7-3 uitgepakt tegen Ons Hvis-C uit Baardegem Via 3- 1 ging het naar 5-2 om met 7-3 te eindigen. Een rustige avond voor Eendracht dat vooral langs Vermoesen het hoge woord voerde. Hij won alles, maar werd flink bijge staan door Raedemaeckers en Heymans. Prado heeft het seizoen goed ingezet met een zege tegen Madelon-B Vla- minckx won de eerste wed strijd voor de thuisploeg te? gen Segers. De Madelonboys moesten dan wachten tot de laatste match om nog eens te juichen. Dezelfde speler klop te dan Permentier en meteen stond de 2-8 stand op het bord. Meer spanning was er op BAC-C waar Madelon-C op bezoek was. Aanvankelijk leek er voor Madeion geen vuiltje aan de lucht: 1-3. Half weg wedstrijd was het echter al 3-3. Toen nam Madeion voorsprong langs het duo Vermeir-Peeters: 3-4. In de drie resterende enkelspelen trok BAC-C toch het laken naar zich toe en meteen werd de volle buit thuis gehouden: 6-4 Spannend was ook de wed strijd tussen Artevelde en Ju- venes-D. In het begin liepen de bezoekers uit tot 0-2 en 1- 3, maar na de eerste reeks enkels stond het al 3-3 gelijk. De thuisploeg bleef overeind dankzij Dirk Osselaer, maar toch kwam Juvenes-D op winst: 4-5. In het dubbel was Artevelde dan weer sterker en zo werd het 5-5. Patro-I kende geen proble men met het bezoekende KWB-D uit Kruibeke. Het werd 8-2. Antoine De Wilde, de zwakste thuisspelcr, moest tweemaal de duimen leggen tegen Geert Huyghe en JP Meersman. Clayé en De Smet waren de besten van het lot met elk drie overwinningen. PatrO-H speelde een span nende wedstrijd tegen Par- daf-E. Na 1-1 en 2-2 werd het schijnbaar een klus voor Pa- tro met 4-2. Het verloor dan het dubbel: 4«3. Het kon zich echter vrij snel herstellen: 5- 3, maar verder is het niet geraakt. Het werd nog 5-5 en daarmee waren beide ploegen best tevreden. Herleving Dendermonde is dit seizoen goed gestart. Het ging winnen bij Ons Huis-D met mooie 3-7 cijfers. Roger Tecqmenne was de grote figuur met drie zeges, uitgedrukt in droge cijfers. Bij de lokalen kon alleen Fons De Gols enig weerwerk bieden. Hij won tweemaal, alleen Tecqmenne was hem te sterk. Eendracht&F had geen en kel probleem met Okapi-C uit Kallo, als was er na vier wedstrijden nog geen kloof geslagen: 2-2. Pas nadien schoten de Eendrachtjongens uit hun krammen: 8-2. Tenslotte waren er nog twee fel afgelijnde uitslagen. Eendracht-E had geen pro blemen met Okapi: 1-9. Al leen Van Strijdonck redde de eer. Egmont, een nieuweling, deed fors zijn interde. won met 9-1 tegen Of «nse-Wi C. Bennv Van Gucht chl R"P de eer. Vncndci H or-Habl loeren-^ t - De Zi Er worden zes weekendbnt- moetingen gepland. Drie om de heenronde af te werken en drie om een einde te brengen aan de terugronde. Per gewonnen wedstrijd wordt één punt toegekend. De voorkeur shuttle voor de jeugdinterklub is de Carlton Tournament die gratis zal worden geschonken door de firma Pro Fi Sport Equip ments. Tot slot van deze PBO be stuursvergadering wist Jac ques Van Daele nog te vertel- ILENl Woodsi len dat 20 jongeren wt toegelaten tot de jeugds -v tie. Die selektie zal weer H°8er nemen aan een interpr ciale ontmoeting met dt vlaamse provincies. Maar deze ontmoeting z het jaar door een anders vincie worden georgania Moeten we nog verrr: dat het weer dankzij G I***00 is dat de trainingen van jeugdselektie volledig e zijn? erwrax - SopriT DcVoc waar Vercammen en Blom- maert wel vooraan eindigden. De laatste wedstrijd zou dus de beslissing moeten brengen. Gust Blommaert eindigde vijfde in die laatste wedstrijd, maar wel voor Vercammen, Blommaert dus koning. Roef alsnog tweede op twee pun ten, Vercammen gaat met brons lopen, zijn achterstand bedroeg vijf punten. En dat Blommaert een verdiend win naar is mag blijken uit de gegevens die ons werden doorgespeeld. Hij won vier wedstrijden. De Keizerstitel werd ge wonnen door Tony Roef voor Hendrik Pierquet. Deze wed strijd werd op één dag afge haspeld, Roef haalde 33.800 gr. vis op het droge, Pierquet kwam 'slechts' aan 24.800 gr. Dat de club na iets meer dan één jaar bestaan is uitge groeid tot één der sterkste van Dendermonde werd bewezen tijdens de interclub. Daar pakten zij een derde plaats, achter Moed en Geduld en 33 Sanders, maar voor de gere nommeerde club Okapi, één der betere clubs in Vlaande- HENGELEN Boys-P ■ock-Sp Kshuis 'f Vorige week werd bij de Dendermondse visvereniging "De Ware Vrienden" de laat ste schiftingswedstrijd van het kampioenschap 1987 gehou den. De negen vorige schif tingswedstrijden gingen door op verschillende vijvers, zo dat enkel een goed all-roun der koning kon worden. Langs deze weg wil het be stuur trouwens Leon De Cor- te (visvijver Moerzeke-Kas- tel), Roger Tavernier (Hum beek), Dolf Van der Vreken (Grembergen), de eigenaars van de visvijver te Meldert en het stadsbestuur van Dender monde (Brusselse Forten) danken omdat zij hun waters ter beschikking stelden van de club. Tot de voorlaatste wed strijd streden nog drie leden voor de zo begeerde titel. Het waren lokaalhouder Tony Roef, Lesley Vercammen, zoon van ex-internationaal Hugo Vercammen en Gust Blommaert. Maar op de wa ters van de Brusselse Forten verloor Tony Roef vrijwel alle kansen op de eindzege door slechts zevende te eindigen. p he ds ren zelfs. En in een wedstrijd de club van Tavernii Humbeek, op aanvra deze Tavernier, werd lijk gewonnen. Volgen a* komen de Brabanders op de waters van de Bru Forten. Op 23 novembc er een vergadering op h gramma, en nu reeds we dat een tiental goed sers volgend seizoen de kleuren willen verdei zodat de Ware Vrienden men van de interclul toch de grootste onder ding voor een Denderro klub. Op de foto ziet U overgebleven aanwezig den Het was toen reed 1' Iaat en menig visser wt der de vrouw al gaan ken, wel met een goedge maag want bij terugkoi het lokaal werden zij gastvrouw Sonja verga: lekker stoofvlees met b i En voor ondergetel P bleef niets meer over. Sf Rudy Ji toerhcii okhuis-f Vaasmu KWB E :lsele-J ignamii Boeren- Boys-A Ui Istock - achi (vri jlboys-H J cn Vrc lakrals - rrema-C igentcn SLA< ER lierkout lshuis-E 'nenden l-Stccnd "tyeteoor- r (vrij lub '66 (vrij) rop-KWi tkske - L Boys (v Sjle JcKerf kSinaai - Pelkom Hengelen. De leden van Vissersklub 't Pompierke uit Dendermonde (foto p Kruibcl flsele-pc hermt s,raal Een niet voltallig PBO-be- stuur vergaderde afgelopen zaterdagavond thuis bij voor zitter Jacques Van Daele in Stekene. Eerste punt op de agenda was natuurlijk het nakend provin ciaal kampioenschap te Wet- teren. Interessante is dat de winnaar de eerste keuze heeft uit de naturaprijzen. Keuze tussen een Carlton t-shirt of een ko ker synthetische of veren shuttles. De jeugdpoules zullen zater dag worden uitgewerkt, ter wijl de poulewinnaars de 1/2 Dit weekend is het nog maar de vierde speeldag en dus is het nog erg vroeg om konklusies te trekken. Toch mogen we veronderstellen dat de totnogtoe behaalde resultaten een waardemeter ztfn om vooropgestelde ambities al dan niet tot uiting te laten komen. Een analyse van de prestaties der streekploegen leert ons al een en ander. De eersteklas sers uit Temse zullen het zich wel anders voorgesteld heb ben. Nog geen enkele over winning, wel twee gelijke spe len en een nederlaag. Alois Nobels wijst wel op kwetsu ren en de onbeschikbaarheid van enkele spelers zoals Jan Osselaer en Luc Nobels, maar toch... Knokke hield Temse in be dwang tijdens de eerste speel dag (16-16), maar verloor zelf met 20-13 tegen Edegem. Dit Edegem is ook niet de echte topper in de reeks, ondanks de aanwezigheid van een Ka- rel Baert. 't Klaverken Buggenhout doet het iets beter: één over winning. één drawn en één nederlaag. Men mag echter niet uit het oog verliezen dat het vorig jaar degradeerde. In een reeks waarin vele klubs aan mekaar gewaagd zijn is het uit den boze om regelma tig een steek te laten vallen. De derde streekploeg in eer ste klasse is SAKK Sint- Amands. De Scheldejongens wonnen tweemaal en verloren één keer met slechts één punt je verschil tegen Osiris Aalst (10-11 op de eerste speeldag). In de algemene rangschikking staan deze twee laatstge noemde klubs dan ook hoogst genoteerd. Aalst is met drie overwinningen enig leider. SAKK klasseert zich tweede. Algemene rangschikking 1. Aalst 12, 2. SAKK 10, 3. Loppem 10, 4. Sint-Rita 10, 5. Buggenhout 9, 6. Waardam- me 9, 7. Edegem 9, 8. Knok ke 9, 9. Aalter 8, 10. Jabbeke 8, 11. Temse 8, 12. Sp. Brug ge 6. In de tweede klasse doen er zich zware moeilijkheden voor bij de Baasrodenaren. Twee zware nederlagen, te gen Beveren en Dries, waar bij slechts viermaal gescoord werd en 63 tegendoelpunten werden genoteerd. Men kijkt in Baasrode hoopvol uit naar de rentree van Swa De Ble- ser, die deze week de trainin gen hernam. Beveren, zesde in de stand, won dus de match tegen Baasrode, maar verloor tegen Oedelem en speelde ge lijk tegen Snellegem, wat een onverhoopt sukses was. Se- kretaris Dirk Bosman ziet als enige valse noot de gebrekki ge afwerking van de Beveren- se laatste-worpen. De drie Buggenhoutse twee deklassers blijven in de run ning voor tijdelijk leiderschap in deze reeks. Dynamo Buggenhout ver sloeg Oedelem en Sint-De- nijs-Westrem, maar ging de boot in tegen Opstal. Sterspe ler Geert Emmanuel heeft nog niet gespeeld, hij wordt nog altijd geplaagd door een staartbeenkwetsuur. Het is dus vooralsnog Dirk Verton gen die de leidersrol op zich moet nemen. KBC Opstal trok aan het kortste eind te gen Lichtervelde, één van de Westvlaamse titelpretenden- ten. 16-14 werd het vorige zondag. Hiermee maakten de Lichterveldenaren het verlies van de eerste speeldag tegen Snellegem goed. Er is echter niets verloren voor Opstal. Naar alle waarschijnlijkheid zal er zich tussen de vijf a zes titelkandidaten een gelijkop- gaande strijd voordoen. Sporthopedic Dries wil in die strijd blijkbaar een woordje meespreken. Het scoorde na melijk twaalf op twaalf. Ver geten We echter niet dat het de blijkbaar drie zwakste broertjes uit de reeks te be kampen he^ft. Algemene rangschikking 1. Dries 10, 2. Opstal 10, 3. Lichiervelde 10, 4. Dynamo 10, 5. Ramskapelle 10, 6. Be veren 9, 7. Oedelem 8, 8. Snellegem 7, 9. Sint-Denijs 6, 10. Bouchout 4, 11. Baasrode 4. De derdeklassers werken een vrij marginale kompetitie af. De Sint-Amandse ploegen wonnen beide tweemaal en verloren één wedstrijd. Op stal, dat aantreedt met een ploeg die praktisch helemaal uit juniores en scholieren be staat, verloor reeds driemaal. Temse speelde twee wedstrij den: één zege en één neder laag prijken tot dusver op de «kleine» erelijst. Dé te klop pen ploeg schijnt Helios Halle te zijn. Algemene rangschikking 1. Halle 12, 2. SAKK A 10, 3. SAKK B 10, 4. Opstal 6, 5. Temse 6, 6. Sint-Denijs 6, 7. Ertvelde 4. Volgende week geven we het overzicht van de dames- en reservereeksen, evenals een round-up van één maand «Regelmatigheidscriterium De Voorpost». WILBAR Atlantis Lebbeke leed vorige zondag zijn eerste nederlaag van het seizoen. In Loenhout, op een boogscheut van de Belgisch-Nederlandse grens, ging de Lebbeekse club met 10-2 de boot in. Meteen val len de Lebbekenaars van de leiding naar de derde plaats terug in de rangschikking van de bevorderingsreeks. Deze duidelijke nederlaag plaatste echter geen domper op het enthousiasme van de poulains van voorzitter Cyriel Maerschalck. Na de wedstrijd werden trouwens al duidelijk plannen gesmeed om de Ant werpse Kempenaars tijdens de terugwedstrijd te pakken. Overrompeld Het Atlantis-team werd tij dens het begin van de wed strijd werkelijk overrompeld door de Loenhoutenaars, die met een snel en agressief korf bal uitpakten, het lichamelijk kontakt daarbij niet schuw den, maar van een lakse scheidsrechter een Ant werpenaar, en dat zegt ge noeg in het Belgische korfbal hun gang mochten gaan. Op bepaalde momenten meenden we ons zelfs op een rugbyterrein verzeild. Na twintig minuten keek At lantis dan ook reeds op een 6- 0 achterstand aan, totaal aan geslagen als de spelers waren door de stevige aanpak van Loenhout en door de bijval van de Kempenaars bij de afwerking. Elke bal die rich ting korf geworpen werd, be landde waar hij hoorde te be landen. Achteraf spraken de Loenhoutenaars daar trou wens zelf hun verwondering over uit. Anderzijds was het ook zo dat sommige Lebbekenaars eer der tam op het terrein ston den en de 9-1 achterstand bij de rust was dan ook een weer gave van het spelbeeld. Loen hout was duidelijk beter. Gelijkopgaande tweede helft De tweede speelhelft bood een totaal ander beeld. Loen hout leek fysisch aan het eind van zijn bobijntje, wat de Lebbekenaars. meteen de kans gaf beter weerwerk te leveren. De afwerking bleek daarbij echter achterwege en van een verkleinen van de achterstand was helemaal geen sprake. Beide teams skoorden elk nog één korf, zodat de wedstrijd afgesloten werd met een 10-2 stand. Voor de Lebbeekse korven zorgden Bart De Meersman hij werd tijdens de tweede helft vervangen door Joeri Pissens en Sandy Van den Broeck. Luc Vermeir miste nog een strafworp. Trainer-coach Rudy Van den Broeck: «Vandaag trokken we aan het kortste eind, vol gende week mikken we op nieuw op een overwinning. Loenhout was vooral tijdens de eerste speelhelft de betere ploeg. Dat we eens met de nederlaag zouden worden ge- konfronteerd, wisten we van tevoren. Wij zijn deze kom petitie niet begonnen met de idee de kampioenstitel binnen te halen. Onze jonge ploeg moet immers nog leren en groeien. Moet dus leergeld betalen». Wat de jeugdploegen betreft Atlantis kan bogen op een uitstekende jeugdwerking verloren de miniemen met 58- 60 van Sikopi B, mochten de kadetten een forfaitzege (5-0) noteren tegen Gentse en blik ten de scholieren Neerlandia in met 0-15. Het Atlantis fanionteam speelt op zondag 11 oktober zijn volgende wedstrijd. Op het binnenterrein vari.de atle- tiekpiste van het Gemeen telijk Sportkompleks wordt dan te 15.30 u. E.J. Vleugt partij gegeven. Van Rossem Voor de tweede maal werd op zaterdag 3 oktober 1987 het zesklubstomooi, met name «gemengd dubbel wisselbeker Drive», gespeeld. De deelnemende teams wa ren: Plumula Bornem, Drop Merchtem, Oudegem BC, Danlie Hamme, Bab Buggen hout en Drive St. Gillis. In de eerste reeks kwam Plu mula Bornem als beste uit de bus. Gilbert Nakkaerts en Luc Doms behaalden het maximum aantal punten (10) en wonnen dus vijf wedstrij den met 2-0 cijfers. In reeks twee echter waren het de spe lers van Drive St. Gillis die de eer opstrijkten. Niettegen staande ze een wedstrijd ver loren, (2-1), kwam de eerste plaats van Mireille Pieters en Patrick Van Weyenbergh niet in gevaar. De volgende poules werden gewonnen door: Poule 3: Dorp Merchtem, poule 4: Plumula Bornem, poule 5: Danlie Hamme, poule 6: Drop Merchtem en poule 7: Oudegem. Willen we echter wel vermel den dat in reeks 7 enkel de jeugd aan bod kwam. Joke De Puysseleir en Peter Her mans uit de klub Drive St. Gillis hebben hun beste beentje voorgezet om toch een vijftal punten te verzame len. Ook voor hen proficiat! In het eindklassement ging de ploeg Drop Merchtem voor de tweede opeenvolgende maal met de wisselbeker aan de haal. Uitslag: 1. Drop Merchtem, 2. Plu mula Bornem, 3. Oudegem BC, 4. Drive St. Gillis, 5. Danlie Hamme, 6. Bab Bug genhout. (LC) Badminton (jj) in De |Laar - C t. Steen Sinaai rtif Beve 'Vriender kWB El en finale zondag zullen be twisten. Aan het PBO rekreatietor- nooi, dat moet model staan voor alle rekreatietomooien in onze provincie, zullen al leen rekreanten met een NBL lidkaart worden toegelaten. Uitzondering zijn de C2 spe lers die per seizoen maximum twee tornooien spelen en niet deelnemen aan de interklub. Het inschrijvingsgeld be draagt 100 fr. En er wordt uitsluitend dubbel gespeeld. De C2 spelers worden natuur lijk in afzonderlijke poules ondergebracht. Elke deelnemer ontvangt een herinneringsmedaille. Dit conform aan de voorschriften van de NBL. Als voorzitter van de PBO is één van de taken van Jacques Van Daele deelnemen aan de vergaderingen van de raad van beheer van de NBL. Ver slag van de laatste NBL ver gadering. De BRT televisie zal op 19 maart 1988 een gans program ma wijden aan het badmin ton. Om deel te nemen aan het programma Speel op sport vaardigen 4 Vlaamse provin cies, West-Vlaanderen doet niet mee, te samen 12 spelers af. Die worden in drie ploe gen onderverdeeld. Vier mi niemen, kadetten en scholie ren. De uitzending wordt ver zorgd van op het Sportsalon. Nieuws voor onze provincie is dat Danlie-Hamme op 6 en 7 februari 1988 de nationale kampioenschappen voor se nioren zal organiseren. Minder goed niews is dat de NBL tot geen overeenkomst is gekomen met het Gemeen tekrediet en dus de nationale jeugdtrofee vervalt. Dat is minder belangrijk voor onze provincie maar nu een zeer aktief jeugdbeleid wordt gevoerd. Na de Carltoncup, de provin ciale jcugdselectie, twee jeugdreeksen op het provin ciaal kampioenschap en op 14 februari het nationaal jeugd tornooi van Drive te Oude gem, start de PBO dit seizoen met een provinciale jeugdin terklub. Zes ploegen: Lokeren, Drive, De Mintons, Buggenhout, Stekene en the Flying Shutt les, schreven in voor de jeugdinterklub en vertegen woordigen samen 22 ploegen. Topper is Lokeren met 10 ploegen (evenwel zonder der de speler) dan volgen Drive en de Mintons met drie ploe gen en Buggenhout, Stekene en the Flying Shuttles nemen deel met twee ploegen. Zo zal reeks 1 bestaan uit 4 meisjes- en 3 jongensploegen en reeks 2 uit 5 meisjes eri 10 jongensploegen. Drive-Dendermonde organiseerde een tornooi in de sporthal van

De Voorpost | 1987 | | pagina 28