PICGA PAVO NU REEDS UITGETELD? LIEFST 38 DOELPUNTEN IN EERSTE BEKERRONDE EERSTE ZEGE VOOR ON. VAN DAMME ZELE VIERDE GELIJKSPEL OP RIJ MINIVOETBAL 30 - 9.10.1987 - De Voorpost N.O.M.B.-MINIVOETBALKERN DENDERMONDE Frank Van Rillaer en Jan Baetens. per driemaal te grazen. De Donder, ex-KAVD en Ab- binnen. Even later bezorgde LIEFHEBBERSVOETBAL NOMB-KERN DENDERMONDE Op de vierde speeldag leed Picca Pavo, één der favorieten, zijn derde nederlaag tegen Rudy Cars, een andere titelkandidaat, met 6-1. Rudy Cars blijft dus zonder puntenverlies aan de leiding. Titelverdediger Huize Goossens blijft op één punt volgen na een vlotte 2-15 winst tegen All Sport. De meest verrassende uitslag in eerste is de 7- 1 zege van 't Zwijgerke tegen Lada De Leu. Sportivo won de semi-topper tegen Filosoof met 3-4. In de tweede afdeling stonden twee toppers op het programma. Regentboys hield Pappenheimers van zich af met 3-4 en Chiro Wieze II liet Mouton met kopzorgen achter: 9-4. Vorige week schreven we dat Tuitvrienden moeilijk een plaats in de top zou bemachtigen wegens de zwakke wedstrijd tegen Chiro Wieze J, maar deze mening moeten we herzien. Tegen Romeo Bobby's beschikte het slechts over vier spelers, maar toch was het de sterkere ploeg: 3-2. Rond Punt leed tegen Rijkswacht de eerste nederlaag van het seizoen en moet dus lijdzaam toezien hoe het duo Regentboys-Chiro Wieze II afstand neemt. WEDSTRIJD VAN DE WEEK Caxtus 4 Botterboys 4 Het werd een spannende en aantrekkelijke partij, waar van de uitslag best de ploegen kon bevredigen. Botterboys, terug met De Valck in het doel, nam een goede start en kwam via Falat, die zich later zou kwetsen aan de linker voet, verdiend op voor sprong. Dan kwam er meer evenwicht en verdere doel punten bleven in deze eerste periode uit. Ook de tweede periode was evenwichtig en opnieuw werd er maar éénmaal gescoord. Van Dooren bracht de bord jes in evenwicht: 1-1. In de derde periode dwong Botterboys een vierde comer De Decker Botterboys zelfs twee doelpunten voorsprong na een algemene aanval. Caxtus liet het hoofd niet han gen en sloeg gevat terug. Francois bracht met twee schitterende treffers de ploe gen op gelijke hoogte: 3-3. Caxtus miste dan een kans om op voorsprong te komen, want het miste een strafcor- ner, waarop De Decker niet aarzelde om Botterboys op nieuw op winst te schieten: 3- 4. In de slotfaze ging Caxtus verwoed op zoek naar de ge lijkmaker. die er verdiend kwam langs Van Rillaer. Caxtus blijft dus na vier wed strijden zonder nederlaag, terwijl Botterboys zich stilaan omhoog werkt in de rang schikking. Caxtus: Frans en Guy Fran- qois, Danny Saerens, Dirk Van Dooren, Brian Roelandt, Botterboys: Francois Kae- ckelbergh. Francois De Smedt, Guido De Valck, Eric De Decker, Peter Callaert, Mario Falat en Dirk Goossens. All Sport 2 Huize Goossens 15 Huize Goossens was te sterk voor All Sport, dat toch gedu rende twee perioden goed meespeelde en zelfs op 1-1 kwam. Piet Abbeel opende de score na strafcomer in de eer ste periode, maar Gaetano, de zwarte parel van All Boys zorgde voor de gelijkmaker. In de tweede periode brach ten Maes en Abbeel hun ploeg op 1-3. In de derde periode stond slechts één ploeg op het terrein: Huize Goossens! Uitblinker André Maes nam de All-Sport-kee- Minivoetbal in Dendermonde. Regentboys is leider in tweede afdeling en speelde deze week de topper tegen co-leider Chiro Wieze II (verslag in onze editie van volgende week) (vh) beel, ook al een oudgediende van paars-blauw. lieten de portier elk éénmaal kansloos zodat de stand 1-8 werd. Tijdens de laatste periode kon Moriaux een tweede tegen doelpunt scoren, waarna de scoremachine van Huize Goossens opnieuw op gang kwam. Vehent, Praet en Ab beel vonden elk tweemaal de weg naar de netten. De Don der stelde zich met één treffer tevreden, de eindstand zo doende bepalend op 2-15, de grootste zege voor Huize Goossens dit seizoen. All Sport: R. Dierickx, F. Van der Heyden, T. Moriaux, L. Cobbaert, E. De Visscher, P. Van Sinay en V. Gaetano. Huize Goossens: Etienne Goossens, Luc De Donder, André Maes, Jempi Vehent, Danny Praet en Piet Abbeel. Rudy Cars 6 Picca Pavo 1 Rudy Cars wordt bUjkbaar de grootste konkurrent van Hui ze Goossens. Het gaf reeds in de eerste periode deze zege gestalte langs Van Langenho- ve en de Cock. In de tweede periode werd het via De Cock 3-0 en daarmee was de match beslist. Rudy Cars nam gas terug in de derde periode maar Picca sloeg niet terug. Direkt na de aftrap van de vierde periode viel het eerred- dend doelpunt, maar Picca stak opnieuw de neus aan het venster langs Van Langenho- ve (2) en Van Handenhove. Rudy Cars: Marc Daelman, Gunther Van Kerckhove, Ed dy Reid, Norbert Van den Dungen, Etienne Van den Steen, Alfons Den Roover en Johan Cornelis. Pappenheimers 3 Regentboys 4 Regentboys, mee aan de lei ding, behaalde een nipte doch verdiende zege tegen het moeilijk te bekampen Pap penheimers. Het duurde tot twee minuten voor tijd dat de winnende treffer gescoord werd door Jacobs. Regent boys was nochtans snel gestart en kreeg na zeven minuten al een strafcorner. Jacobs tot bij D'Hondt en deze kopte zijn zesde kompetitiedoelpunt te gen de touwen. De tweede periode was zeer evenwichtig, al kon Hubert Van Hauwer- meiren zijn ploeg schitterend langszij brengen. In de derde periode kwam Pappenhei mers zelfs op voorsprong via hun Mertehs, maar zijn naam genoot van Regentboys schoot op de arm van de keeper. Jacobs zette de straf schop om: 2-2. Even later schoot dezelfde speler op doel, de bal werd afgeweerd in de voeten van Mertens die teruglegde naar Jacobs die ongehinderd kon binnendu wen. Tijdens de laatste perio de stelde Paul Van Hauwer- meiren eerst gelijk, maar Ja cobs scoorde zijn derde doel punt van de match en schonk zijn ploeg beide punten. Pappenheimers: Frank Velde- man, Paul en Hubert Van Hauwermeiren, Geert Mer tens, Erik Van Aken, Patrick De Troch en Patrick Belton. Regentboys: Steven Mertens, Rudy Kindermans, Christiaan Van Damme, Chris D'Hondt, Frankie Stallaert. Rudy Ja cobs, Jean-Pierre Gerregat en Danny De Sutter. Chiro Wieze II 9 MVC Mouton 4 Net als de Regentboys blijft Chiro Wieze II aan de leiding. Volgende speeldag ontmoe ten ze mekaar! De Wiezena- ren liepen hard van stapel en na de eerste periode stond het al 5-0, jawel! Van Damme was de grote slokop met drie treffers. Vermeiren en Hans Van Driessche elk één. Tij dens de tweede periode viel Chiro stil en via Buts en Le- cocq (overgenomen van Club 83), kon Mouton opnieuw ho pen: 5-2. In een evenwichtige derde periode vond alleen Van Boven de weg naar het doel: 6-2. In de laatste perio de vielen heelwat doelpunten. Ludo Van Driessche, Stefaan Vermeiren en Hans Van Driessche scoorden voor Wie ze, terwijl Lecocq en Van Bo- terdael aan de overkant voor de 9-4 eindstand zorgden. Chiro Wieze II: Jan Macharis, Leo Coppens, Jo Van Dam me, Hans en Ludo Van Dries sche, Luc Van Boven, Stefaan Vermeiren en Luc Lam- brecht. MVC Mouton: Rudy De Macre, Dirk Mouton. Jan Van Boterdael, Geert Bras- seur. Wouter De Commer, Alain Lecocq en Armand Buts. St. Arnout 3 J.Z. Club 9 Zonder spelmaker Drieghe, die naar Lokeren-Honved was gaan kijken, heeft J.Z. Club de eerste zege van het Uitslagen vierde speeldag lste afdeling Caxtus-Botterboys 4- 4 AD Sport-H. Goossens 2-15 Rudy Cars-Picca Pavo 6- 1 Verz. Pien-Young Boys N.M. Sporthuis-Kastelein 2-12 Filosoof-Sportivo 3- 4 't Zwijgerke-Lada de Leu 7- 1 Okapi-Bl. Duivels 4- 6 1. Rudy cars 4 4 0 0 31-13 8 2. BI. Duivels 4 4 0 0 26-13 8 3. H. Goossens 4 4 0 0 26-13 8 4, Sportivo 4 3 1 0 21-15 6 Caxtus 4 2 0 2 29-13 6 6. Filosoof 4 2 11 19-12 5 Lada de Leu 4 2 1 1 17-18 5 8. Kastelein 4 2 2 0 22-18 4 't Zwijgerke 4 2 2 0 20-20 4 10. Botterboys 4 12 1 23-21 3 11. Young Boys 3 12 0 14-19 2 Picca Pavo 4 1 3 0 16-25 2 AD Sport 4 13 0 14-31 2 14. Okapi 4 0 4 0 12-23 0 Verz. Pien 3 0 3 0 12-22 0 Sporthuis 4 0 4 0 7-38 0 2de afdeling Rijkswacht-Rond Punt 4- 2 Minisparta 2-Mikeno N.M. Chiro Wieze I-Oka Ksa 1-10 Romeo Bobby's-Tuitvr. 2- 3 Pappenh- Regentboys 3- 4 Nottingham-Gub 83 7- 3 St. Arnout-J.z.Club 3- 9 Chiro Wieze II-Mouton 9- 4 1. Chiro Wieze 2 4 3 0 1 35-25 7 Regentboys 4 3 0 1 23-16 7 3. Rijkswacht 4 2 1 1 20-15 5 Rond Punt 4 2 11 14-13 5 5. Mikeno Oka KSA Pappenheimers Mouton Chiro Wieze I Tuitvrienden 11. Minisparta J.z.Club Romeo Bobby's Nottingham 15. Club 83 St. Arnout Wedstrijden voor volgende week (6de s| Appels: Maandag 12/10: 20.00 H. Goossens-Botterboys 21.00 Rudy Cars-Sportivo 22.00 Chiro Wieze II-Club 83 Donderdag 15/10: 18.30 Romeo Bobby's-OKA KSA 19,30 Okapi-Young Boys Vrijdag 16/10: 21.30 Nottingham-Mikeno 22.30 All Sport-Bl. Duivels Oudegem: Maandag 12/10: 19.30 Sporthuis-Filosoof 20.30 Verz. Pien-Picca Pavo 21.30 't Z^vijgerke-Kastelein Dinsdag 13/10: 21.00 Chiro Wieze I-J.z.Club 22.00 Rijkswacht-Pappenheimers Grembergcn: Maandag 12/10: 20.30 Caxtus-Lada de Leu 21.30 Minisparta II-Rond Punt Dinsdag 13/10: 19.30 St. Arnout-Regentboys 20.30 Mouton-Tuitvrienden 3 2 1 0 22- 1 2 2 0 2i rw 1220 r ono 1 2 2 0 IV. st 1 2 2 0 kv li 1 2 2 0 l?- "ey 5 1 11 12- Prv 1 2 1 27- S 1 seizoen behaald, wat ons het beste doet hopen. St. Arnout kon drie keer scoren toen de stand reeds U-7 was langs van den Steen (2) en Van Ranst. Voor J.Z. Club scoorden Van der Vreken (3), De Braban der (3). De ridder (2) en voort. Wuytack een korfje vol. J.Z. Club: Gerrit Van St. Arnout: Gert Van den Vreken. Jan De Braband Steen. Peter De Smedt, Kris Dirk De Bondt, Wim De R De Wolf, Kris Van Nuffel, Jo der, Geert De Smedt en Van Ranst, Lucien Willems, tur Wuytack, Jan Merckx en Marc Van Dic- Minivoetbal in Dendermonde. Rond Punt startte goed, doch na de nederlaag Rijkswacht moest het afhaken vh) t hi LIEFHEBBERS VOETBALTORNOOI VAN STEKENE BEKER VAN STEKENE Uitslagen Groep A Schuttershof - KWB Hellestraat KWB Stekene - Bosdorp Rima - Sporthal Groep B Gouden Leeuw - Cado Anker - Vagebonden Atlantic - Sint-Andries Klassering Groep A KWB Hellestraat Bosdorp Sporthal Rima KWB Stekene Schuttershof Groep B Cado Atlantic Vagebonden Sint-Andries Gouden Leeuw Wedstrijden voor zondag 11.10.1987 Gouden Leeuw - Anker (2) KWB Stekene - KWB Hellestraat (x) Bosdorp - Vagebonden (1) Atlantic - Rima (1) Schuttershof - Sint Andries (2) Sporthal - Cado (2). Tijdens de eerste wedstrijd in de mini-kompetitie voor de «Beker van Stekene» viel geen enkele «échte» verrassing te noteren, al kunnen we bezwaarlijk stellen dat het 3-3 gelijkspel van Rima tegen Sporthal een door-de-weekse uitslag is. Temeer daar de bezoekers reeds na enkele minuten op voorsprong kwamen met ongewilde «medewer king» van de thuisploeg. Opvallend zijn ook de ruime overwinningen van Atlantic tegen een dit seizoen toch fel verbeterend Sint-Andries al werd het in de kompetitie ook 1-7 en van Cado op Gouden Leeuw. Al dienen wc hier onmiddellijk aan toe te voegen dat dit zeker géén verrassingen zijn. Wel een beetje verrassend daarentegen is de 0-7 overwinning van KWB Hellestraat op Schuttershof. Dit voornamelijk gezien in het licht van de KWB-uitslagen tegen Gouden Leeuw (3-3) én... tegen datzelfde Schuttershof, waar KWB thuis met moeite met ééntje tegen nul kon winnen. Dit KWB Hellestraat is goed om weg om de meest onregelmatige ploeg van het seizoenbegin te worden. Denk maar aan de 1-1 uitslag tegen Atlantic... Héél veel doelpunten Kandidaat «dubbelslager» Cado was zonder meer enkele klassen sterker dan Gouden Leeuw en heerste van begin tot einde. In de eerste minu ten verhinderden paal eq lat vroege doelpunten, maar even na het kwartier joeg Hu- go van Overloop een vrije trap tegen de leeuwkestou- 20ste minuut een kans juist z'n tweede goal en na e< naast en... Erwin de Clercq zorgde Jo van den Bussche voor de 0-7 eindstand. Goede leiding Ahdries en de 1-1 tegen Vage bonden), herpakte zich in de ze eerste bekerwedstrijd en klopte zonder veel problemen de «taaie» Vagebonden. Toch konden de bezoekers het slot op hun verdediging houden tot na rust. Daarna ontman telde William Geers de defen sie voor op de 52' minuut 1-0 te scoren. Het werden tien «dolle» Ankerminutcn met 3 goals op een rijtje. De twee overige nal Luc de Saegher voor z'n rekening. Meteen stond het 3 tegen 0 en pas in de laatste minuten kon Ivan Suy de eer redden voor Vage bonden. Ook Bosdorp "draaide terug op volle toeren en won zonder problemen van KWB Steke ne, dat dus niét voor een stunt kon zorgen. Rond het kwar tier kopte De Boevere de eer ste goal tegen de KWB-tou- wen. Thuisploeg KWB rea geerde toen met enkele kans jes langs Dullaert en D'hol- lander? Doch na het halfuur kreeg Bosdorp meer en bete re kansen. Gelukkig was keeper Moens deze keer pa- radt. Na rust ging KWB op zoek naar een onverhoopte gelijkmaker. Colman en Van der Heyden kregen een doch Bosdorp was en gevaarlijker. Benny de vere werd uiteindelijk dé 0 van de match, want met no treffers zorgde hij voor i verdiende 0-3 overwinni van de wit-zwarten. Got leiding. Zondag staat het KWB-d op het programma, ter Cado op bezoek moet Sporthal. Geen echt den rend programma, al zit verrassing er hier of daar legde met 2 doelpunten de 0-4 ruststand vast. De wedstrijd was gespeeld. Even voor het uur zorgde Filip van Steen- huyze met een mooi doelpunt voor de forfaitscore. Steven de Leenheer kopte 0-6 op het bord en na een fraaie inspan ning van Polfliet kon Erwin wen: 0-1. Deze stand verdub- de Clercq er 0-7 van maken- belde wanneer Van Driessche even later een van de lat te rugkerende kopbal van De Clercq in eigen doel deviëer- de. Bijna kwam Gouden De eindscore werd binnenge- kopt door Chris Buyck. Verrassend veel doelpunten ook voor KWB Hellestraat dat zonder meer de betere FC Cado doet momenteel z'n favorietenrol alle eer aan in het Tornooi van Stekene. In de kompetitie prijkt het afgescheiden aan de leiding met het maksimum der punten én in de eerste bekerronde zorgde het voor de ruimste overwinning. (T T) Leeuw nog terug, doch Karei P'oeg was °P Schuttershof, van Hoey kanjerde rond de Dc bezoekers begonnen suk- sesrijk met reeds na enkele minuten een doelpunt van Pa trick van Hove op inzenden van Geerinckx, die op het kwartier dan een aangeven van Erik Vanderlinden suk- sesvol overnam. KWB bleef de betere ploeg, trachtte al voetballend de stand te verho gen doch de afwerking was er niet: het bleef 0-2 tot na de rust. De thuisploeg kon bijna nooit een vuist maken want Ivan Stremersch predikte zo wat in de woestijn. Na rust werd er ook gescoord. Erik Vanderlinden gaf het voor beeld en Jo Van den Bussche deed hem dat bijna onmiddel lijk na: 0-4 op het uur. Het bleef een kwartiertje stil zonder écht veel gevaar en Schuttershof werd meer en meer weggespeeld. Dirk Mar tens loeide 0-5 binnen. Pat Van Hove maakte even later Rima pakt punt Nadat Nick de Witte een doorsteckpas van bezoeker Lemme in eigen doel had ver werkt, werd Sporthal de meest aanvallende ploeg doch de Rima-doelman stond meer dan z'n mannetje. Meer nog: Rima kwam via Gin'o Marin gelijk na een «dwaas» misver stand van een bezoekende verdediger: 1-1. Daarna ging het gelijk op maar de thuis ploeg klom net voor rust op 2- 1 langs Karei Claessens. Na rust zocht Sporthal ijverig naar de gelijkmaker en die kwam er ook verdiend met een afstandsschot van Reggi de Maeyer. Nog in diezelfde minuut maakte diezelfde Claessens er 3-2 én even later mocht Erwin Saman zich gaan wassen want hij kreeg een tweede gele kaart. Met 10 bleef Sporthal de meest aan vallende ploeg, terwijl de sa téjongens gevaarlijk counter den. Met nog een klein kwar tiertje te spelen kon Floris Engels een afgeweerde bal suksesrijk hernemen en met een de 3-3 eindstand vastleg gen, want even voor tijd stuurde Pat de Sacr een open kans over het Rimadocl. Goe de leiding. Anker, tot hiertoe niet zo suksesvol in de kompetitie (zie 1-2 nederlaag tegen Sint- NOMB-NATIONAAL draaischijf Marnix Bqcykcns Door de onbeschikbaarheid 'n de basis sloot ON de eerste van de Lokerse sporthal kon periode af met een 0-2 voor- ON. Van Damme zijn uitwed- sprong dank zij doelpunten strijd bij DB Lokeren in de van Mare Dhollander en Pa- eigen sporthal betwisten. Van tr'ck Burms. Een andere Zc- Damme nam deze unieke lenaar Rudi Bruggeman ver kans te baat en tekende dedigde het Lokerse doel met prompt voor een eerste sei- zoveel allure zodat Van Dam- zoenzege. Opnieuw met me aan de rust n'et verder Tweede nationale D. C. Klinge - Mini Temse 2- De minivoetbalploeg uit Tem se behaalde een vierde gelijk spel op vier wedstrijden. Nu kon men niet winnen van de De Couwer Klinge, doch ook een nederlaag blijft alsnog uit voor de Scheepsbouwers. In de eerste periode was Mini Temse echt op verdedigen aangewezen in deze wedstrijd maar deed dit dan ook voor treffelijk via Freddy Van Breuseghem die zelfs zijn vol le gewicht in de schaal wierp. Maar bij het begin van de tweede periode moest Freddy zich dan toch gewonnen ge ven toen een schot van thuis- speler Pascal Braem onder hem' verdween. 1-0. Lang hoefde Mini Temse echter niet te wachten op een gelijk stellend doelpunt, want Car los Van Hoeylandt wist Klin- ge-doelman Ferket te ver slaan toen deze de bal niet voldoende kon wegwerken. 1- 1Toen de thuisploeg een strafcorner onbenut liet langs Van Gysel konden de scheepsbouwers zorgen dat zij wél een strafcorner met suc ces mochten nemen langs Ru di Beek en zo op een 1-2 voorsprong komen. In een werkelijke adembenemende eindstrijd misten Luc De Waele en Guy Van Hoeylandt dan nog ideale kansen om de overwinning naar Temse mee te pakken. Het waren echter de gastheren uit De Klinge die met een doelpunt van Pe ter Van Hauwermeiren. in de slotfase nog een verdiend ge lijkspel uit de brand konden redden. M.S. afstand nam. Even zo Vcldeman voor spannini 2). Luc Poppe verijdelde mogelijke terugkeer via rake cornerbal 1-3. In dei act kon Illcgems tot 2-3 n ren maar de nederlaag meer verhinderen, In twe| nationale boekte Maes 3 4-7 winst bij CB Tielt. Injf gelijkopgaande eerste perif remonteerden de WesÉ mingen een 0-2 achterst! tot 2-2. Na een 2-3 rustsff effende Maesd in de dfl periode het zegepad met tfl knappetreffers van Lat* Van Nuffel. Doelpunten! Luc Van Doorsselaere j Geert Van Kerckhove ten Tielt definitief verlies. Lantaarn Zele boekte I derde overwinning op rijj nog ongeslagen MVC F beek kreeg een duidelijke! 0 Nederlaag te slikken. treffers van Mare De F Luk De Mets (2), Marc 1 de Velde (2) en Jan Bog$ bereikte de Zeelse deédt tionacr een 6-0 rustscore.l bitsig reagerend Everbj kon enkel lijdzaam hoe De Mets. Karei Willd en Van de Velde (3) er ware demonstratie maakten.

De Voorpost | 1987 | | pagina 30