EERSTE OVERWINNING VOOR VOSSENHOEK EN NEDERLAAG VOOR GIMAI VERHUIZINGEN HOSKENS VERLIEST EN BLAUW WIT WINT PUNT - 9.10.1987 - De Voorpost ZAALVOETBAL In de eerste afdeling van de Hamse Liga noteren we dit weekend een eerste verlies voor de kampioenen van het afgelopen seizoen. Verzekering de Clippeleir kon het, zij met nipte cijfers, halen van kampioen Gima I. Koploper Desmecht bleef aan de winnende hand tegen een goed spelende Jumo Dholda en kan alleen Patisserie Antoine niet afschudden dat nu weer won van Elektro Eeckhoudt al was dat niet zonder moeite Onderaan een eerste puntje voor Verzekeraar Van Gaeveren dat nog wel een match te goed heeft net zoals Elektro Eeckhoudt. Eenzaam onderaan de jongens van Vleeshal I hierens die ook nu weer een goede rammeling kregen van Styve Laars dat hierdoor een grote sprong maakt richting top. I"^de,l«g b'Üft de Garagenstrijd voortduren zodat we met belangstelling uitkijken hoe beide teams het er van af brengen wanneer zij deze week tegenover elkaar staan. In deze reeks een eerste overwinning van Vossenhoek dat de Atletico ki°.n verslaan en de rode lantaarn aan deze laatsten doorgeeft. Royal Lebbeke bluft ook hier goed volgen en hou de opgang van T'Gangsken maar bij zn schuiven ook geruisloos mee naar de top. Dit laatste geldt ook voor Rush dat wel een eerste puntje moest laten aan de Donalds uit Grembergen maar toch ook in de bovenste helft van de rangtabel te vinden is. Opbeuring en Super Lux Verbeke konden hun goede stort met meer bevestigen en moeten zo noodgedwongen wat plaatsen prnsgeven. Misschien wordt de volgende speeldag terug een nieuwe start en sprokkelen ze punten. wedstrijd spannend voor het talrijk opgekomen publiek, dat Eeckhout Didier de ploe gen zelfs naast elkaar zag brengen met een mooi Seg- hers Meirsman doelpunt. De Puysseleir Geert en Franske Van Gaeveren zorgden onder hun beidjes dan dat de over winning naar hun thuisclub zou komen met twee prachti ge combinaties. Dat was na tuurlijk ook zo geweest mocht Francois Verstappen zijn Verz. Van Gaever Seghers-Meirsman 6 Spannende partij voetbal met twee aan elkaar gewaagde ploegen. Dit resulteerde zich dan ook in een logisch gelijk spel. Verzekeringen Van Gaever liep het vlotste van stapel en kon via Franske Van Gaeveren al rap op een 2-0 voorsprong komen. Etienne Eeckhoudt zag het gevaar van deze voorsprong en scoorde voor de bezoekende Seghers- Meirsmanploeg de gelijkma kende doelpunten. 2-2. Thuis- kapitein Hans Calluy zag met het aankomen van de rust de noodzaak in van enkele nieu we doelpunten en scoorde dan ook de nummers 3 en 4 voor de Verzekeraars. Toch zag de alomgekende Francois Verstappen nog nét de kans om de schildersploeg terug in het zog van de Van Gaeveren- ploeg te brengen. Rust 4-3. Ook na de herneming bleef de snelle benen niet teruggevon den hebben. Want nog twee maal wist Francois de Verze keraars uit zijn zog te lopen om ook zoveel maal te scoren Dit bracht de 6-6 stand op het bord en deze zou niet meer gewijzigd worden want refe ree Van Handenhove Jean maakte met een laatste fluit signaal een einde aan deze aantrekkelijke partij. Patisserie Antoine 8 Elektro Eeckhoudt 6 Ondanks de zege van de Pa tisserieboys hebben ze het toch knap lastig gehad met een fel opzittend en goed spe lend Elektroteam. D'HoIlan- der Hans, Van Brussel Mare en Staf Van Haver zetten de Patisserie Antoine in de juiste richting wat de overwinning betrof. Doch de Elektriciens van Eeckhoudt kwamen nu onder st(r)oom en Adriaan De Korte, Chris De Ceuninck en Rikse De Kuyper zetten in een minimum van tijd de bordjes weer in evenwicht. Zelfs de rust kon beide teams niet scheiden want zowel Hans D'Hollander als Rik De Kuyper scoorden voor beide teams nog éénmaal voor de rust 4-4. Kort na de herneming mocht de gevaarlijkste Patisserie- spits Hugo Van Geyte dan twee maal de bezoekende net ten bol zetten wat hen een kleine maar voldoende voor sprong opleverde om de over winning te behalen. Want hoe hard Rik De Kuyper en Adn De Korte zich ook inspanden met elk hun doelpunt voor Elektro Eeckhoudt, ze kon den de Bakkerszonen niet meer verontrusten want ook hier hadden Staf Van Haver en Mare Van Brussel nog maar eens de juiste richting gevonden opi een goede Dan ny »Aendenhof te verslaan van de Elektrozaak. Scheids rechter Steeman leidde goed en autoritair deze knappe partij Zaalvoetbal. Ruch, uit de Hamse Liga, speelt elke week beter en beter (vh) Jumo Dholda 4 Desmecht 6 Dat het pas gepromoveerde Jumo Dholda geen meelo- pertje is bewezen ze weeral door de leider uit de Hamse Liga hoofdreeks Desmecht het nu knap lastig te maken. Tot aan de rust konden de Jumo's zelfs gelijke tred hou den met de leiders. Toen Luc Luc Vercouteren het eerste doelpunt had gemaakt voor de thuisploeg moest Des mecht zelfs hard knokken om op slag van rust nog gelijk te kunnen komen langs Erik Van Den Eynde. Rust 1-1. Na de rust kregen we dan een persoonlijke strijd tussen de topscoorders uit beide clubs Luc Verstraeten voor Jumo Dholda en Ivan De Keyzer voor Desmecht. De strijd bleef ook hierin onbeslist want beiden maakten 3 doel punten voor hun resp. ploeg. 4-4. De doelpunten naar het einde toe bij de bezoekers van Walter Van Goethem en An- dré Bauwens gaven dan ook de doorslag en bepaalden over winst en verlies in deze spannende partij. Atletico Brothers 4 Vossenhoek 9 Eerste overwinning voor de mannen van de Vossenhoek in deze nog nieuwe competitie en nu de rode lantaarn door geven aan hun tegenstrevers de Atletico Brothers. Noch tans konden beide teams moeilijk afstand nemen van elkaar in de eerste helft want met een thuisdoelpunt van Flor Vermeiren en tegentref fers van Hermans Geert en Jan Callaert leiden de Vos- senhockboys maar met een nipte 1-2 winst. Na de kampwisseling konden de «lepe» Vossen dan vlug de kloof maken die nodig was om de wedstrijd in hun voor deel te doen beslissen lapgs Johan Dierickx die 3 maal scoorde. 1-4. Toen bezoeker Gunther De Leenheer met ook nog twee doeltjes de stand op 1-6 kon brengen was het liedje uit voor de Atleti sche Broeders. Toch was er een Brother die zich niet bij de stand van zaken kon neer leggen, Etienne De Wolf bracht met eveneens 3 goals de Vossendefensie even in de war, maar verder dan deze doelpunten geraakte de thuis ploeg niet. 4-6. De bezoekers daarentegen wisten nog drie maal Atletico doelman Chris Daelemans te vloeren langs Hermans Geert en Jan Cal laert en legden zo deze nog ruime eindzege vast. T'Gansken 13 Super Lux Verbeke 8 T'Gangsken zet zijn opmars verder na de mislukte sei zoenstart. Nu werd in een doelpuntenrijke strijd de maat genomen van Super Lux Verbeke dat reeds na de eer ste helft de partij verloren had. Bij T'Gangsken waren De Nijs Joris en Peter Meys- man het best bij schot want al vlug zetten zij zes doelpunten op het Wuitensbord. Keymo- len Glen, De Smet Kris en Puylaert Kris waren de enigen bij de »Super Lux bezoekers die voor wat weerwerk kon den zorgen door elk hun doel- puntje te scoren. 6-3. Thuis- speler Mark De Brabander legde met een zevende thui- streffer de ruststand vast op 7- 3. Joris De Nijs kon voor de Gangskensploeg net doen wat hij ook al in de eerste periode deed: drie maal socren en zo de stand op 10-3 brengen. Nadat de thuisploeg dan wat stoom afliet konden Ozen Nu- ri en Puylaert Kris elk met twee goalen de bezoekers dan wat terugbrengen tot 10-7. Dolf Buggenhout, Deulkens Danny en Meysman Peter zorgden dan me elk nog één thuisdoelount dat 13 het eind cijfer werd voor de winnaars. Key olen Glen had het maatste woord in deze aangename partij door het achtste Super Lux doelpunt te scoren dat echter geen puntengewin op leverde. Rush 5 Donalds Grembergen 5 Het merendeel van de doel punten ih deze spannende wedstrijd waren al gemaakt toen scheidsrechter Dirk Van Remoortel het rustsignaal floot. Toen wezen de bordjes al een 4-4 gelijke stand aan. Vier spelers hadden immers twee maal de weg naar de netten van de tegenstrevers weten te vinden. Ruys Ronny en Van Houck Patrick voor Rush en Jan Van Boterdacl met Borms Jurgen voor de Bloemenmannen uit Grem bergen. Rust 4-4. Na de kampwisseling zag het er naar uit dat Rush de zege zou behalen met een doelpunt van Patrick Van Houck Maar in een alles of niets stijl wisten de Donalds enkele minuten voor inrukken dan toch nog gelijk te stellen langs Mare De Pieker die het logische gelijk- Litslagen en standen Derde speeldag Afdeling I en II Jumo Dholda-Desmecht Verz. De Clippeleir-Gima I Verz. Van Gaeveren-Seghers-Meirsman Pat. Antoine-Elektro Eeckhoudt Sanitair De Mulder-M.G.B. Vleeshal Thierens-Stijve Laars Garage Chrono-Tivoli Atletico Brothers-Vossenhoek T'Gangsken -Super Lux Verbeke Opbeuring-Garage Michta Patsy Boys-Royal Lebbeke Rush-Donalds Grembergen Rangschikking Afdeling I 1. Desmecht 2. Patisserie Antoine 3. M.G.B. 4. Seghers Meirsman 5. Gimal 6. De Stijve Laars 7. Sanitair De Mulder 8. Verz. De Clippeleir 9. Jumo Dholda 10. Verz. Van Gaeveren 11. Elektro Eeckhoudt 12. Vleeshal Thierens Afdeling II 1. Garage Michta 2. Garage Chrono 3. Royal Lebbeke 4. T'Gangsken 5.' Rush 6. Opbeuring 7. Super Lux Verbeke 8. PatsyBoys 9. Vossenhoek 10. Tivoli 11Donalds Grembergen 12. Atletico Brothers 3 3 0 0 21 1 3 2 0 1 18 3 3 2 1 0 20 1 3 1 0 2 13 II 3 1 1 1 26 1 3 1 1 1 20 ifl J 3 1 1 1 10 lf 3 1 1 1 11 li 3 1 2 0 10 f 2 0 11 2 0 2 0 3 0 3 0 3 3 0 0 25 1 3 3 0 0 24 1 3 2 0 1 20 f 3 2 1 0 24 3 3 1 1 1 16 fl 3 1 1 1 17 3 1 2 0 24 3 1 2 0 13 3 1 2 0 15 3 1 2 0 13 3 0 2 1 10 3 0 3 0 10 Volgende speeldag Ma 5.10 21.00 M.G.B.-Verz. De Clippeleir Wo 7.10 21.00 Desmecht - Pat. Antoine Vr 9.10 19.00 Gima I - Jumo Dholda Vr 9.10 20.00 Stijve Laars-Verz. Van Gaeveren Vr 9.10 22.00 Vleeshal Thierens-Elektro Eeckhoudt Vr 9.10 22.00 San. De Mulder-Seghers Meirsman Ma 5.10 19.00 Patsy Boys-Vossenhoek Ma 5.10 19.00 Royal Lebbeke-T'Gangsken Ma 5.10 20.00 Donalds - Atletico Brothers Wo 7.10 20.00 Garage Michta-Garage Chrono Do 8.10 21.00 Opbeuring - Super Lux Verbeke Do 8.10 22.00 Tivoli - Rush spel op het bord bracht. Patsy Boys 4 Royal Lebbeke 7 Spannende wedstrijd ondanks de nog ruime zege van de bezoekers. De Patsy Boys kwamen het best uit de start blokken en scoorden langs Buts Armand, Deurinckx Guy en Cortjens Theo 3-0. Gepast antwoord van Royal Lebbeke dat met doelpunten van Verleyzen Jan. Albert Florijn en Jan Van Weycn- berg terug op gelijke ho kwam. 3-3 tevens ruststa Na de kampwisseling m* Jan Verleyzen bij de lokt ploeg dan het winmnt rsh< vrij door nog twee mi «a, scoren 3-5. Guy Deurin^^ de «Coiffeurs» dan toi wat hoop door een mix, te scoren 4-5. Jan Vet en André Florijn namen het einde toe dan alle tl weg en scoorden de eg fers op het bord. Z.V.B. TEMSE LIGA Op deze beperkte speeldag viel er toch weer heel wat animo te beleven in de succesrijke competitie van de Temse Liga. T'Hollemientje dat zich liet omdopen tot Verhuizingen Hoskens liep tegen een supergemotiveerd A.S.O. Olympic een eerst seizoensnederlaag op. Terwijl onderaan de rangtabel in de hoogste afdeling het Melseelse Blauw Wit een eerste puntje kon sprokkelen tegen het plaatselijke Porky's 11. 11.h. V blijft eveneens m running voor de hoofd vogel dit seizoen want nu werd'de toonaangever van verleden seizoen t ornado moeiteloos ingepakt. Onderaan moeten .12? en Porky's I nu toch wel dringend punten gaan sprokkelen willen zij in deze reeks blijven spelen. In reeks 3 kwamen de «groten» dit weekend hun talenten ten toon spreiden. 'T vlietje de koploper, had het knap lastig met Sügro dat één helft gelijke tred kon houden. Real ler VValle had met de minste moeite om een jonge Porky's III ploeg te verslaan, maar hun maats van Atletico ter Walle geraakten niet over de Zeehond klip en zakken nu terug weg in het peloton der geslagenen. Toch weeral een knappe prestatie van De Zeehond, want amper aan een vijfde competitiematch toe blijft deze getalenteerde ploeg mee aan de leiding in reeks 3. D« Topscorer, i„ de Temse A,bijn Staf (Co„r1Serie de ben het knap laslig gehad te- AfH»imo i. n d I Dl Rijck). 11 doelp. Andries Ma- gen een zeer goed spelende èl? Lc K P' s,c "oJKorrea). Sügro ploeg die zelfs tot aan Patrick (A.S.O. Olympic), 11 Afdeling III: 15 doelp. Vaere- de rust gelijke tred kon hou- doelp. De Roeck Rudi, en wijck Dirk (Real Ter Walle), den met TVlietje. Laureys Guido (Vrienden- 13 doelp. Suy Luc (T'Vlietje) Nadat Guy De Jonghe knng), 10 doelp. Peeters 12 doelp. De Kerfel Marcel T'Vlietje reeds vroeg in de Ronny (VriendenkrSciacca (De Zeehond). wedstrijd op voorsprong had Afdeling'IIM8 doelp. Pa.yn SUgro - T'VUe.je 2 ^OjlTTg Ronny (Pelikanen). 17 doelp. De leiders uit reeks drie heb- langs Francky Verbeke. 1-1. En toen Luc Suy de leiders- ploeg toch weer op winst kon schieten was het dezelfde Francky Verbeke die zijn Sü- 05770577gromaats terug langs; bracht. 2-2 en tevens rust stand. Bij deze twee doelpun ten bleef het dan voor de Sügroboys want geen enkele maal konden ze in de tweede periode doelman Walter De Jonghe verslaan. De spitsen van T'Vlietje konden wél de weg vinden naar Sügroportier Van Nieuwenhove en deze nog vier maal verslaan Mare Polfliet 2x Luc Suy en Guy De Jonghe waren de schutters met dienst. Ondanks dit ver lies toch een knappe prestatie van de Sügroploeg die nog maar aan het eerste competi tiejaar toe is. Real Ter Walle 1( Porky's III 1 Rustig meesterschap van de Verhuizingen Hoskens 5 Ter Walle ploeg die op geen A.S.O. Olympic 8 enkel moment van de wed- Bewogen weekend voor de strijd in gevaar kwam door de vroegere Hollemientjesploeé tegenstrevers, met name de Porky's III. De grote Slokop in deze wed strijd was Ter Wallespeler Dirk Vaerewijck die reeds in de eerste helft drie doelpun ten lukte voor zijn ploeg. Toen broer Erik dan nummer vier voorbij Porky's doelman Anthony Andries schoot was meteen de ruststand bereikt. Na de kampwisseling deed Dirk Vaerewijck dan nog maals zijn nummertje over dat hij tijdens de eerste helft ook al demonstreerde nl weer drie maal scoren. 7-0. Pas dan konden de moedige Porky's wat aan hun achter stand doen en Francky De Graef en Peter Baetens scoor den de 7-2 stand op het bord. Toch moest de bordjesman nogmaals aan het werk toen Erik Vaerewijl en Peter Mat- thijssens de 10-2 eindcijfers vastlegden in deze sportieve partij. De Zeehond 8 Atletico Ter Walle 1 De Zeehond blijft verbazen in de Temse Liga competitie. Als eerstcjaar competitie- ploeg behalen zij succes na succes en staan de jonge Zee hondjes mee bovenaan de top van de rangtabel in reeks drie. Ditmaal was het anders sterke Atletico ter Walle het slacht offer van de Zeehondspitsen. Luc Van Landeghem en Mar- 'cel De Kerfel openden dan ook vlot de score voor De Zeehond met elk twee tref fers. 4-0. Het enige wat Atle tico Ter Walle kon terug doen voor de rust was één tegen- doeltje van Johan Foubert. Daar bleef het dan ook bij voor de moedige Kruibekena- ren want De Zeehond leek niet meer te stoppen Marcel De Kerfel Luc Van Lande ghem en Karei Moerman leg den de vlotte thuiszege vast met knappe treffers allen goed voorbereid door De Buyser Ghunter. die vanaf dit weekend omge toverd werd in Verhuizingen Hoskens. Voor de eerste maal uitkomen onder deze naam leden zij ook meteen een eer ste seizoensnederlaag, het geen Olympic vorige speeldag was overkomen. De eerste helft bracht twee aan elkaar gewaagde ploegen tegenover eikaar. Verhuizingen Hos kens werd toch eerst op ach terstand geplaatst door Johan De Caussemaeker maar kon tegen het rustsignaal een kleine 2-1 winst bij elkaar trappen langs Seppe D'Aquis- to en Zoef Sciacca. Toen de Verhuizingen Hoskens na de kampwisseling vlot uitliepen tot 4-1 langs Rafke Sciacca en Seppe D'Aquisto gaf niemand "van het talrijke publiek nog een kans voor de Olympic- boys. Doch de persoonlijke nummertjes in de Hoskens- ploeg werden duur betaald want drie maal balverlies werd door Patrick Riské Zaalvoetbal. FC Kramp 11 uit de Temse Liga (dw) evenveel maal afgestraft 4-4. De overhaasting bij de thuis ploeg zette zich voort en hier van maakten bezoekers Jozef Budts 2x en Dirk Vercoute ren dankbaar gebruik om nog verdiende 4-8 cijfers te sco ren. In de laatste speelminuut kon D'Aquisto Guiseppc dan uiteindelijk nog milderen tot 5-8 maar meer zat er voor Verhuizingen Hoskens niet meer in. Spannende en ge nietbare partij met twee goed voetballende ploegen. SCHUTTERSKONING VAN DAKNAM Zaalvoetbal. Sugro, een geduchte tegenstander in de Temse Liga (dw) n WBKEm /Ef. fflin In de Koninklijke Schuttersmaatschappij Daknam Recht straat te Lokeren schoot Jaack D'Hooghe zich verrassend tot nieuwe sire van deze bloeiende schutlersklub. Na een bijzonder spannende strijd versloeg de nieuwe sire de vooropgezette en gedoodverfde kandidaat met klank. De heer D'Hooghe is in Daknam en omstreken een gekend figuur, want hij zetelt ook onder meer in de kulturele raad van de stad Lokeren. tgJi steli steer Verhuizingen Hoskens - A.S.O. Olympic H.S.V. Temse - Tornado Porky's II - Blauw wit Melsele Vriendenkring - Porky's I Sügro - T'Vlietje De Zeehond - Atletico Ter Walle Shalke 82 - S.O.S. Veile Jeugd Real Ter Walle - Porky's III Volgende speeldag F C. Kamp I - S.O.S. Veile Ree., 10.10.87, zat. 16 u F C. Kramp II - De Zeehond, 10.10.87, zat. 17 u Sügro - De Snorkels, 11.10.87. zon. 13 u. W.R.F.S. - K.L.J. Temse, 11.10.87, zon. 14 u. Palm-Boys - Pelikanen, 11.10.87, zon. 15 u. Korrea - F.C. Rocker. 11.10.87. zon. 16 u. Porky's I - S.O.S. Veile Jeugd, 11.10.87. zon. 17 u. A.S.O. Olympic - H.S.V. Temse, 11.10.87, zon. 18 u. Shalke 82 - Verhuizingen Hoskens, 11.10.87, zon. 19 u. Porky's II - Rupelboys. 11.10.87, zon. 20 u. Tornado - Blauw wit Melsele, 11.10.87, zon. 21 u Rangschikking Afdeling I 1 Vriendenkring 2. Verhuizingen Hoskens 3. H.S.V. Temse 4. A.S.O. Olympic Temse 5. Rupelboys 6. S.O.S. Veile Jeugd 7. Tornado 8. Porky's II 9. Shalke 82 10. Blauw Wit Melsele 11. Porky's I stuk joen clogi evo j idaa I :nd l rijdt H ensc 6 5 1 0 56 13 6 4 1 1 37 22 6 3 0 3 33 21 5 4 1 0 28 21 5 3 1 1 38 19 6 3 2 1 32 19 5 2 3 0 13 27j 5 1 3 1 14 33! 5 14 0 7 37 6 0 5 1 15 39 5 0 5 0 12 341 fag. iede nten dc 1 W rd is byist: jndaj lijk :k. iatse! inny pain werk i nsth rvato he id-H Afdeling III 1. T'Vlietje Temse 2. De Zeehond 3. Real Ter Walle 4. W.R.F.S. 5. Sügro 6. Snorkels 7. Atletico Ter Walle 8. K.L.J. Temse 9. Porky's III 10. F.C. Kamp II 5 5 0 0 44 4 4 0 0 32 4 4 0 0 33 12 4 2 2 0 13 17 5 2 3 0 15 27 4 1 2 1 13 13 4 1 3 0 16 20 4 I 3 0 12 36 4 0 3 1 4 0 4 0 13 32

De Voorpost | 1987 | | pagina 32