c D c c c D I- J J J> Wyc Lokeren Lebbeke Stekene BEECKMAN 053/70.02.93 JO-SPORT 052/21.17.59 NIEUWLANDT 053/70.28.61 PUBLICITEIT 052/21.40.60 De Voorpost - 23.10.1987 - 11 J va Int 'OOlti kleurwedstrijd Uitslag van de kinder-kleurwedstrijd ingericht ter gelegenheid van de zesde Knotsfeesten in de Geemstraat. 1. Olivier, Vooruitgangstraat, 2. Kaatje, Geemstraat 58 en Cian Karabu- lut, Geemstraat 64. Prijzen af te halen vzw De Knots, Seemstraat 75 KAV De vijf KA V-afdelingen van Hamme organiseren een bijeen komst voor alle kernleden op maandag 9 november om 19u15 in zaal 't Spinnershof, Heirbaan 232 te Hamme-Zogge. Het is de afdeling Hamme-Zogge dat deze keer de gastvrouw is. Op het programma staat ondermeer groepswerk rond de aktuele KAV onderwerpen, ontspanning door eigen leden. Einde rond 22u30. Inschrijvingen voor deze bijeenkomst worden inge wacht bij de verschillende besturen voor 28 oktober. Deelna meprijs is vastgelegd op 150 fr. Annick-Fanclub De club van zangeres Annick telt al 103 leden die zich nu al voorbereiden op het vijfde Fan-bal dat volgend jaar zal plaats hebben. Verschillende zangers en zangeressen zijn daarvoor al vastgelegd. Wellicht wordt daarvoor een sporthal afge huurd. Annick nam weer een nieuw singeltje op «Melancho- ie» eigenlijk een vertaling van een nummer uit de jaren 1950 ■Plaisir d'Amour». Ook met haar optredens gaat het prima. Ze zal aantreden in Buggenhout, Opstal, Schoonaarde, Asbeek, Eeklo en Bornem, enz. Fakkeltocht Krir ivorri zaterdag 24 oktober wordt er een grote fakkeltochtrally ^georganiseerd rond de Oude Durme. De omloop is afgete- "n96|kend langs de boorden van de Oude Durme en de omliggende [velden. De eersten vertrekken om 19 u. De laatsten om 20 u. Er zullen tijdens de wandeling enkele eenvoudige opdrachten dienen opgelost te worden. Voor de deelname aan de tocht zijn de fakkels ter plaatse te bekomen. Inlichtingen en vertrek aan het lokaal «De Watermolen» Waterstraat. rarac «0 OCMW Het OCMW deelt mede dat er door de zorgen van het OCMW warme maaltijden aan huis bezorgd worden. Deze dagelijkse verse bereide en warme middagmalen worden aangeboden van maandag tot zaterdag. Ook voor dieet, zoutarme of suikerarme middagmaaltijden kan men daar terecht. Het OCMW voorziet ook een tussenkomst in de kostprijs voor bepaalde groepen van de bevolking. Voor inlichtingen komt u terecht bij de sociale dienst van het OCMW tel. 052-47 72.12 of Hospitaalstraat 24. Men zal u welwillend te woord staan avon ■e wy endei Lang Verloofdenwerking Jonge mensen welke weldra gaan trouwen worden uitgeno digd om de verloofdencursus te volgen op zondag 25 oktober e.k. Aanvang te 14u30. Deze bijeenkomst gaat door in Huize Sint Pieter, Spoorwegstraat 1A. Voor inlichtingen en inschrij- vingen E H. Deken Bottermans, Markt 39 of Emiel Van Den VOOj Bossche-Poelaert, Hof ter Bossen 47. Handwerklessen KAV-Center start met een nieuwe kursus handwerklessen. Men wil hier leren plezierig en kreatief omgaan met haakpen en garen. De lessen zullen plaatshebben elke maandag van I3u30 tot 16 u. in zaal Den Bond, Kapellestraat vanaf 2 november e.k. Voor de eerste les brengt men een bol katoen en een aangepaste haakpen mede. Voor koffie en koekjes 40 fr, Inschrijvingen kunnen ter plaatse gebeuren Bruiloften De volgende gezinnen zullen in november hun huwelijksjubi leum vieren: 50 jaar gehuwd: Colman Jozef en Suy Maria, Toetomststraat 41A (16 nov.), Stultjens Albert en Van De Veile Germaine, Noordstraat 193 (5 nov.), en Wauters Wen en Segers Victorina, Ripipiaberg 10 (19 nov.), 60 jaar gehand: Raemdonck Armand en Van Damme Anna, Bookmo- /enstraat 28 (15 nov.), Boel Jozefhus en Malfliet Bianca, Drapstraal 44 (25 nov.). Info-avond rond vrede Op vrijdag 23 oktober wordt in het Processiehuis aan de erk om 19.30 uur een info-avond gegeven over «vrede willen er wat aan doen». Het is een voorbereiding op de vredesbeto- ging van zondag. Alle meisjes van 13 tot 17 jaar zijn welkom op deze door JVKAJ georganizeerde manifestatie. Ze kunnen kontakt opnemen met Ann Van Mol, Baardegemsestraat 6 te Lebbeke (052/35.75.39). Speelgoedtentoonstelling Galerij Paraf, de gloednieuwe kunstgalerij aan de Dender- mondsesteenweg organizeert op zaterrdag 24 en zondag 25 oktober in samenwerking met Squadra Femina een speel goedbeurs. Deze beurs is gratis toegankelijk op zaterdag van 15.00 tot 24.00 uur en op zondag van 15.00 tot 23.00 uur. In paraf loopt bovendien nog tot het eind van deze maand een tentoonstelling van werken van de Lebbeekse air-brush kun stenaar André Callebaut. Kerfstkoncert Op vrijdag 23 oktober organiseert de Koninklijke Fanfare 'De Jonge Denderlingen' haar vierde «Herfstkoncert». Georges De Kerpel, direkteur van de Muziekschool van Gooik, leraar aan het Brusselse muziekkonservatorium, lid van het Klarinet- tenkwartet van België én dirigent van 'De Jonge Denderlingen' leidt dit koncert. Uitgekeken wordt bovendien naar een gastoptreden van het pcrkussieduo Erik Buyle en Betty Vloebergs. Dit koncert, de toegang is gratis, gaat door op vrijdag 23 oktober te 20 u., in zaal 'De Ster', Dorp te Denderbelle. Hobbytentoonstelling Vanaf vrijdag 23 oktober tot en met zondag 27 oktober, loopt in Zaal Casino, Laurierstraat 12 te Lebbeke, een tentoonstel ling van zelfgemaakt brei-, haak-, borduur- en schilderwerk op doek en glas. Organisator is de hobbyclub 'Eekhoorntje'. Deze tentoonstel ling is gratis toegankelijk, elke dag, van 14 tot 19 u. Men serveert bovendien koffie en pannekoeken tegen krisisprijzen. Incar In de schoot van Incar de leden van de kunstgroep genieten momenteel nog na van een geslaagde reis naar Joegoslavië worden nu reeds plannen gesmeed rond de viering van het dertigjarig bestaan van de groep, verjaardag die gevierd wordt in de loop van 1988. Dit jubileum zal wel niet gepaard gaan met de kreatie van een nieuw programma, maar wel zijn tal van andere manifestaties gepland. O.a. een koncert, op 24 april 1988, van Will Tura te Wieze. Midderwijl toert Incar nog altijd door het land met zijn programma 'Odyssee', waarvan voorstellingen worden gege ven op 7 (Berchem), 21 (Paal) en 28 november (Rupel- monde). Op 5 en 6 december a.s. organiseert Incar nogmaals een verkoop van ongebruikte kledij uit de optredens. Geïnteres seerden die nog fraaie kostuums op de kop willen tikken, kunnen op die dagen terecht in de Incar-zaal, Poststraat te Lebbeke. Verder informatie is te bekomen via het telefoon nummer 052-21.96.14. Tentoonstellingen in Galerij De Vuyst De Kunstgalerij De Vuyst in de Kerkstraat te Lokeren kondigt twee grote tentoonstellingen aan. Dit voor de periode van 24 oktober tot 23 november. In de grote zaal staan een groot aantal schilderijen van Floris Jespers tentoon. In de groene zaal kan men recente beeld houwwerken en pastels bewonderen van Roland Rens. Beide tentoonstellingen worden geopend op zaterdag 24 oktober om 17 u. Deze opening gaat gepaard met muzikale begeleiding van het Musica Selecta ensemble. Deze tentoonstellingen zijn dagelijks geopend van 10 tot 12 u. en van 14 tot 18u30. En naar gewoonte gesloten op dinsdag. Eveneens in Galerij De Vuyst: Lezingen Europalia Oostenrijk:, Gustav Klimt, door Mare Lambrechts, op donderdag 5 novem ber om 20 u., Egon Schiele, door Bart Verschaffel, op donderdag 12 november om 20 u., Oskar Kokoschka, door Michel Dutrieux, op donderdag 19 november om 20 u. De toegang bedraagt hier telkens 125 fr. En men gelieve op voorhand plaatsen te bespreken. SSnt»Niklaa$ ftvechtssportstage agemeentelijke sportinstellingen organiseren in de gemeen- '■jke sporthal Meulenbroek een gevechtsstage voor alle 8 tot 'trigen en dit van 3 tot en met 5 november. De deelname- bedraagt 400 fr. Inlichtingen en inschrijvingen in de eentelijke sporthal elke voormiddag. Dit is een organisatie i Chikara Karate club, Jitsu Kwai judoclub en Bujin VTB 'i in samenwerking met Bloso. JU! UW i9ul Petanque W Voor de eerste maal wordt in Hamme een kursus petanque naifjai georganiseerd door de gemeentelijke sportinstellingen Daar- voor werden er drie nieuwe banen aangelegd naast de irocft sporthal Op woensdag 21 november om 15 u. zal een «J fi^nomeerd speler iets meer uitleg komen verstrekken over deze boeiende sport. Alle geïnteresseerden zijn uiteraard van orn- harte welkom, scto i Bon Demonstratie 'rhaï Cen,er organiseert een demonstratie van de praktische Vartd 50,1001 op maanda9 26 oktober te 19u30 in zaal Den Bond, iol* *apellestraat 1 Het wordt een kursus in minder gekende imaao ®roen,en Tussenkomst in de onkosten 40 fr. roevr Samen op weg et va maanda9 26 oktober te 19u30 is er in zaal de Zouaaf een jg bijeenkomst voor alle belangstellende vrouwen. Lore-Anna Zoua. ^'"aerts komt er praten over «Samen op weg». Nadien is er "een etentje en ontspanning door eigen volk. Inschrijvingen 3art Dnen 90beuren bij De Geest Annie, Kruisbeeldstraat 78, Lea Van Goethem, Vlierkouter 40 of Van Nieuwenhuyse ge ve a9da' Toekomststraat 40. 3ogae V"in9"de Amfora eghC De wijngilde Amfora, lokaal gemeentelijk jeugdcentrum, orga- riseert op zaterdag 31 oktober een wijnproefavond om 20 u. Op deze avond wil men aandacht schenken voor de afwerking van onze flessen: etiket, kurk, enz. Men wil bewijzen dat ook i qoed ?nder 90slaagde wijnen best interessant kunnen zijn, In de liswei f»P vai?. het komend seizoen wil men ook verschillende duivi "^'Wijn-brood» avonden organiseren. Een eerste avond is n ini8 90P'and voor zaterdag 12 december. koJ Moerzeke Pepe Pronostiekersclub ■Onder den Toren» bij Julien Verhofstadt. Bertrand Colman 'erd de enige winnaar met 10 punten. De top van de rangschikking; 1 Marianne Van Riet 52 punten, 2. Bertrand Solman 51 punten. De rode lantaarn is in handen van Martine van Langenhove met 17 punten. 'edstrijden In 't Zonneke c® Mslagen van de maandelijkse kaartwedstrijden in café 't "nneken aan de Brusselsesteenweg te Lebbeke. Belotten: 1. tis Buslot met 4.568 pt., 2. Achiel Van Den Bossche met J-442 pt., 3. Gustaaf Van Biesen met 4.193 pt.. 4 Maurice Van Brempt met 4.065 pt., 5. Richard Bosman met 4.055 pt., 6 Frans De Hauwer met 3.955 pt., 7. Leon Matthias met 3.928 PL 8. René De Proft met 3.741 pt., 9 Helena Heyvaert met '16 pt. en 10. Victor Cornelis met 3.557 pt. Pandoeren: (dubbelen boek), 1. Maurice De Waegeneer, nerre Merckx en Willy Bosman 24 pt., 4. Jos Mariman, j Helena Heyvaert en Herman De Cock 18 pt., 7. Jozef Van 17 pt., 8. M. Vermoesen 14 pt. en 9. Mare Hofman en *Slj|ABons Buslot 12 pt. volgende wedstrijd belotten heeft plaats op zaterdag 7 november om 20 u. en de kaartwedstrijd pandoeren op zaterdag 21 november eveneens om 20 u. Bebloemingsaktle Het is reeds voor de derde keer dat de stedelijke Gezinsraad van Lokeren een bebloemingsaktie organizeerde. Op zondag 18 oktober werden de laureaten van deze aktie gehuldigd op het stadhuis. Uit de hele reeks eervolle vermeldingen werden dan 15 laureaten aangeduid, wat voor de jury wel geen gemakkelijke taak zal geweest zijn. Bij de reeks «Geveltuin tjes» waren er 3 laureaten: Geert Moors uit de Hoveniers straat, Arnold Kint uit de Donkere Wolk, en daarnaast het Restaurant De Klare Hemel, beiden uit de Torenstraat. Voor de reeks «bloembakken» waren er 12 laureaten voorzien: Hubert Verdurme van de Waasmunsterbaan, Adolf De Block uit de Kanaalstraat, Gisèle Van Steenkiste van Daknamdorp, Willy Janssens uit de Snepstraat, Esther Lowie van het Stationsplein, Hugo Verhofstadt uit de Groendreef, Max Van Laere-Van Den Hende uit de Poststraat, Gentiel Walschaert uit de Bleekmeersstraat, Marcel Van Bastelaere uit de Nijver heidsstraat, Patrick De Prest uit de Bleekmeersstraat, André Lesaffere en Constant Van Slijcken, beiden uit de Groendreef. Sportdienst en Sportraad Tijdens de herfstvakantie van dinsdag 3 tot vrijdag 6 novem ber organiseert de stedelijke sportdienst van de stad Lokeren, met medewerking jan BLOSO een aantal sportkampen. In de voormiddag komen badminton, omnisport en omnizwemsport (diepzeeduiken, waterpolo en zwemstijlverbetering) aan bod. De namiddag staat volledig in het teken van de handbalsport, een sport die te Lokeren, dank zij een dynamisch «Handbal club Lokeren» een enorme opbloei kent. Voor al deze sportkampen zijn momenteel nog steeds plaatsen vrij. Schrijf vandaag nog in bij de stedelijke sportdienst. Sportlaan 2 te Lokeren, tel. 48.31.99. Badminton 12 - 16 j., dagelijks van 10 tot 12 u. 350 fr. Omnisport 7 - 10 j., dagelijks van 10 tot 12 u. 350 fr. Omnisport 10 - 12 j. dagelijks van 10 tot 12 u. 350 fr. Omnizwemsport 12 j. dagelijks van 10 tot 12 u. 350 fr. Handbal 7 -12 j. dagelijks van 14 tot 16 u. 350 fr. Handbal 12 j. dagelijks van 10 tot 12 u. 350 fr. Tafeltennis voor jongeren Vanaf zaterdag 11 november organiseert Tafeltennisclub Triumf, in samenwerking met de stedelijke sportdiensten en het BLOSO terug een lessenreeks tafeltennis in de Stedelijke sporthal. Deze lessenreeks richt zich tot alle jongeren vanaf 12 j., zowel beginnelingen als gevorderden. De eerste lessen reeks start op zaterdag 14 november en loopt tot zaterdag 6 februari '88, en dit telkens van 11 u. tot 12u30. De tweede lessenreeks start op zaterdag 13 februari '88 en loopt tot eind april. Inschrijven kan per lessenreeks of voor het ganse jaar. Deelname kost 500 fr. per lessenreeks. Inschrijven kan bij Kurt De Cock, Eyermanstraat 35, te Lokeren, tel. 48.17.81, of bij de Stedelijke Sportdienst in de Sportlaan, tel. 48.31.99. Hormonenschandaal voorbij, wat nu De storm rond het hormonenschandaal is wat geluwd. Bete kent dit dat er nu minder hormonen worden gebruikt? Of zijn er weer fijnere technieken die het opsporen bemoeilijken of zelfs onmogelijk maken?De VELT, wat staat voor «De Vereniging voor Ecologische Leef- en Teeltwijze», is ten zeerste begaan met de gezonde voeding, wars van elk overdreven geldgewin of ekonomisch belang. Zij blijft met deze vragen opgescheept zitten. Om in het gebruik van hormonen en het waarom van hormonenvrij vlees enigerlei inzicht te krijgen heeft de Velt- Lokeren de heer Geldof van de VZW Plattelandsontwikkeling uitgenodigd om enige klaarheid te brengen in de materie. Alle belangstellenden zijn uiteraard welkom op deze voor dracht die plaats heeft pp vrijdag 30 oktober om 20 u. in het «Centrum», Kerkstraat 2, te Lokeren. Leden komen gratis binnen. Niet-leden betalen 50 fr. Vogelbeurs De Moedige Vogelvrienden organizeren op zaterdag 24 oktober van 9 tot 17 u in de mall van het Koopcentrum Waasland een grote vogelbeurs. Elke vogelliefhebber kan vogels kopen, verkopen of ruilen. Verder is er op 31 oktober en 1 november een grote tentoonstelling van siervogels in zaal Ons Huis, Schoolstraat 284. Vogels in Sinaal De Sinaaise Pestvogel organizeert zijn twintigste vogelten toonstelling op 24 en 25 oktober in zaal Dorpspaleis, Vlees houwerstraat. Op zondagvoormiddag vanaf 9 u grote vogel beurs. ledereen kan komen kopen of verkopen. Toegang vrij op zaterdag van 14 tot 21 u en zondag van 9 tot 19 u. Begraafplaatsen De stedelijke begraafplaatsen zullen op zaterdag 31 oktober toegankelijk zijn van 8 tot 17 u. Dan mogen echter geen gedenktekens of grafzerken meer geplaatst of hersteld wor den. Alle voertuigen, herstellingsmateriaal en gereedschap pen moeten op vrijdag 30 oktober vóór 17 u verwijderd zijn. Met Allerheiligen (zondag 1 november) en Allerzielen (maan dag 2 november) zijn de begraafplaatsen voor het publiek toegankelijk van 8 tot 17 u en dat enkel voor het neerleggen van bloemen en andere versierselen. Weens kamerkoor Op 29 oktober om 20 u koncerteren in de kollegekerk om 20 u het kamerkoor van het Weense muziekgymnasium en De Averulle uit het Land van Waas, in het kader van Europalia. Filmforum De film «Abel» van Alex Van Warmerdam (Nederland, 1985) is op 28 oktober om 20.15 u te zien in de Select, Parklaan. Operette De operette «Venus in Seide» wordt door het Sint-Niklase Belcantogezelschap nog uitgevoerd in de schouwburg op 24 oktober en 25 oktober om 20 u. Rijen en Vrijen Het Fakkeltheater brengt op maandag 28 oktober om 20 u «Rijen en Vrijen» in de schouwburg. Russissche folklore Dinsdag 27 oktober is op uitnodiging van Jeugd en Muziek in de schouwburg te gast de folkloregroep Pjenitsa uit Moldavië in de USSR, met zang en dans. Om 19.30 u. Avant garde-poëzie In het buurthuis te Sinaai wordt zaterdag 24 oktober om 20.30 u een literaire primeur aangeboden. Pieter Hansen zal zijn dicht(bundel)tape voorstellen. Met behulp van Danny Van Britsom, slagwerk, zal de schrijver zelf zijn gedichten tussen de roffels vibreren. Het programma wordt herhaald op zondag 25 oktober om 10.30 u en 15.30 u. Een initiatief van het Kolfektief Doorbreek. Verzamelaars De dertiende «Expo van de verzamelaar» is mee te maken op 24 en 25 oktober van 10 tot 17 u in zaal Renova van het Gildenhuis in Sint-Niklaas. Doorlopend tentoonstelling en gelegenheidsafstempeling. Benefietavond Film- en diaklub Close Up brengt een benefiet ten voordele van Sint-Niklaas Hand in Hand op 24 oktober om 20 u in zaal Familia aan de Truweelstraat. Bekroonde werken van de leden worden vertoond. Schotland Vrijdag 23 oktober om 20 u is in Studio Renova aan het Heymanplein een diareeks over Schotland van juffrouw De- fraene te bekijken. Vakantiegenot organizeert. Volksdans Zaterdag 24 oktober van 19 tot 22 u verzorgt Speelschaar Ossaart een optreden in de smidse van de Sint-Niklase stadszalen. Sinterklaas Op zondag 25 oktober om 14 30 u wordt de Sinterklaasstoet aan het station gevormd. De optocht doet uiteraard de centrumstraten aan. Ruysscheveldekoor De koorherhalingen van het Stekense volwassenenkoor Ruysscheveldekoor zijn reeds gestart in het nieuwe werkjaar. Al wie interesse heeft om zich aan te sluiten bij de vereniging is van harte welkom: de repetities van het koor gaan door elke dinsdag vanaf 20 u in de zaal van de vrije lagere jongens school, Kerkstraat 63 te Stekene. Gildenhuis De grote zaal van het Gildenhuis nadert z'n voltooiing. De bovenzaal, met ongeveer 60 plaatsen, is nu reeds beschik baar voor feesten en etentjes. De toiletten en de keuken zijn volledig hernieuwd. Reserveren op tel. 03/779.88.88. Oost-West Centrum Waasland In het studie- en informatiecentrum voor makrobiotiek en natuurlijke levenswijze is een kursus «Voga voor iedereen» gestart: een reeks van 12 lessen op donderdag. De beginners van 19 tot 20u30, de gevorderden van 20u30 tot 22 u. Geïnteresseerden kunnen nog steeds inspringen. Er loopt momenteel ook een kursus «Yoga intensief» met ki- oefenavonden. Dit is eveneens een reeks van 12 lessen, telkens op een dinsdag van 20 tot 21 u30. Deze lessen worden gegeven zodanig dat zowel beginners als geoefenden zonder enig probleem kunnen volgen. Adres: Nationalestraat 50, Kemzeke, tel. 779.64.76. De Smokkelaars WSV De Smokkelaars, wandelklub, raadt z'n leden aan om zaterdag 24 oktober te gaan wandelen in Lanaken over 6, 12 en 18 km. met vertrek tussen 8 en 14 u aan de kantine van Lanaken. Zondag kan men terecht te Wetteren, waar WSV Wetteren tochten organiseert over 7, 14, 21, 28 en 35 km. Zondag is er ook een organisatie te Bredene-dorp, waar WSV Keignaerttrippers tochten inricht over 7, 14 en 25 km. met vrij vertrek tussen 9 en 14 u aan de Cappelerie, Dorpsstraat te Bredene. Klauwaerts-kwis Op vrijdag 23 oktober organiseert voetbalklub Klauwaerts Kemzeke, met begin om 13u30 in de kantine op het voetbal terrein (Stationsstraat te Kemzeke), voor de eerste maal z'n grote «Klauwaertskwis». Inschrijven bij Richard Van Driessen, Regentiestraat 57 (tel. 03/779.94.97), bij Roger Mels, Nationa lestraat 56 (tel. 03/779.87.68), bij Dirk Bracke, Drieschouwen 96 (tel. 03/779.64.50) ofwel bij Wim Van Duyse, Oost- Eindeken 5 (tel. 03/779.67.81). Verantwoord speelgoed In de Mariaschool, Verkenstraat 2A te Stekene, was op zaterdag 24 en zondag 25 oktober een speelgoedbeurs gepland van «verantwoord speelgoed». Door 'omstandighe den' kan deze manifestatie niet doorgaan. Algemene vergadering KAV Onder het motto «Samen is er een weg» gaat op maandag 26 oktober de algemene ledenvergadering van KAV-Stekene in de meisjesschool, Kerkstraat te Stekene met begin om 19u30. Mevrouw Van Vlierberghe spreekt over het jaarthema. Thea ter «Asjemenu» brengt enkele vrolijke sketches. Op donderdag 5 november organiseert het bestuur van KAV een demonstratie «Ons feestmenu». Om 13 en om 19u30 brengt mevrouw De Cubber in het Gildenhuis een reeks fijne recepten. Keep-fit-lessen In opdracht van het gemeentebestuur denkt de gemeentelijke sportdienst er over om voor de 50-plussers «keep-fit» lessen te organiseren. Wie interesse heeft om per week een uurtje aan lichaamsoefeningen te komen doen in de gemeentelijke sporthal, kan zijn naam opgeven bij de sportdienst op het gemeentehuis, tel. 03/779.78.01. CMBV-aktiviteiten Vermits oktober de rozenkransmaand is, gaat de kontaktklub van CMBV-Stekene op bedevaart naar Gaverland op dinsdag 27 oktober. De deelnemers vertrekken met eigen middelen op de Stekense markt om 13u30. Kiekeboe De plaatselijke afdeling van de Culturele Centrale organiseert op zaterdag 24 oktober een fantastische spelnamiddag met «Boer Harms» die «Kiekeboe» speelt... Deze spetterende kindemamiddag start vanaf 14 u en duurt tot ongeveer 17 u en gaat door in de feestzaal van de Bond Moyson, Dorpsstraat 71 te Stekene. Temse Scholencross t.v.v. gehandlkapten Het Interscolair Sportverbond organiseert op woensdag 28 oktober z'n vijfde scholencross op de terreinen aan de gemeentelijke sporthal. De eerste start gaat om 14 u stipt en alle leerlingen van het lager en middelbaar onderwijs van groot-Stekene kunnen deelnemen. De opbrengst van deze scholencross gaat integraal naar het prachtige initiatief «Sa men sportief sporten» én dus naar de Stekense gehandikap- tenverenigingen. KVLV-nieuws Voor de sportievelingen loopt een turnlessenreeks van tien weken, die doorgaat onder leiding van mejuffer Pascale Franckaert op maandag van 20 tot 21 uur in de turnzaal van de Jongensschool. Bijdrage in de onkosten is 30 fr. per avond voor de leden, terwijl niet-leden welkom zijn aan 35 fr. per les. Natuurvoeding Op 24 oktober is er een les over volwaardige vleesvervangers in Kemzeke. Op 31 oktober gaat het over broodbeleg. Al deze lessen gaan door aan de Nationalestraat 48 Deelnemers betalen 300 fr. per les. Leden OCMW krijgen 10% korting. Inschrijven op voorhand is noodzakelijk op tel. 03/779.64.76. WTV De Sneltrappers Al wie graag fietst kon terecht bij de Stekense wielertoeris- tenklub WTC De Sneltrappers die steeds één of meerdere tochten organiseert. Het seizoen is nu afgelopen en na het klublaureaatschap is er op 24 oktober nog een gezellig samenzijn voor alle leden en hun dames. De natuur Vrijdag 23 oktober om 20 u organizeert Vakantiegenoegens in Het Volk aan de Oeverstraat een toeristische avond over de Azurenkust en de Pyreneëen onder het motto «In de schaduw van de natuur». Noël Ryde uit Brugge prezenteert. De Troetelbeertjes In de feestzaal van de Broedersschool, Akkerstraat, wordt op woensdag 28 oktober om 14.30 u de film «De Troetelbeertjes» voorgesteld. Jefi (BGJG) organizeert. Bloemdekoraties Woensdag 28 oktober kan je in het CM-huis Amelberga (Oeverstraat) zelf bloemdekoraties leren maken in het vooruit zicht van Allerheiligen. De kristelijke mutualiteit organizeert. Leerproblemen Donderdag 29 oktober spreekt in zaal Den Oever, Oeverstraat 30 in Temse, de heer Verdoodt over leerproblemen. CMBV Temse organizeert. Fietstocht Culturele Centrale De Brug organizeert op 27 oktober een fietstocht langs de Schelde. Vertrek om 13.30 u op het marktplein. Wase kunstenaars De Culturele Centrale Temse organizeert een groepstentoon stelling met Wase kunstenaars. Opening op 23 oktober om 19.30 u in het Gemeentemuseum. Toegankelijk op 24, 31 oktober en 7 november van 14 tot 18 u; zondagen 25 oktober en 1 en 8 november van 10 tot 12 en van 14 tot 18 u. Zele Over het geloofsboek Vrijdag 23 oktober om 20 u wordt in het Gildenhuis gepraat over het geloofsboek van de Belgische bisschoppen Een organisatie van KAV en KWB. KAV startvergadering Dinsdag 27 oktober om 19.30 u heeft in de grote zaal van het Gildenhuis de startvergadering plaats van alle grotpen van KAV. Men werkt rond het tema «samen is er een weg» Te koop aan UITZONDERLIJK LAfiE prijzen: Partij alu., P.V.C. ramen en deuren. 3 modelveranda's. 15 garageboxen z w Mobelec BVBA Stwg. op Scherpenheuvel 81 3280 ZICHEM 41/0070-DC De specialist in maatwerk. De laagste prijzen der matrassen Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super- Bultex. Bergemeersenstraat 18 k AALST r DENDERMONDSE RIJSCHOOL 052/21.37.94 Praktisch en theoretisch onderricht door gespecializeerde personen. De Dendermondse Rijschool op slechts 1 adres: Veldstraat 47 Sint-Gillis- V Dendermonde a Alles, maar dan ook alles van sportartikelen alsook sportkledij en camping. Statiestraat 21Lebbeke. Kroostrijke Gezinszegels Woonverbouwing van de kelder tot het dak ook onderhoud verbeteren en herstellen Langestraat 116 9300 AALST Een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een eenvoudig begrip wordt omgezet. Raadpleeg haar specialisten

De Voorpost | 1987 | | pagina 11