'OVERZICHT HERENVOLLEYBAL OVERZICHT DAMESVOLLEYBAL t.C. TEMSE DAMES VOL VERTEOUWEN IR NIEUW SEIZOEN m ZWARTE PANTERS (H) EN THE POOL (D) NIEUWE LEIDERS VOLLEYBAL De Voorpost - 23.10.1987 - 23 (dat België het gastland was gedurende de maand september voor de Europese Beybalkampioenschappen komt de nationale kompetitie voor zowel heren als dames I 's lands hoogste klasse pas eind deze maand oktober op gang. }t de uitverkorenen in de ere-afdeling dames behoort ook V.C. Temse Dames, dat L haar vierde seizoen begint in deze reeks nadat deze evenveel jaren terug is gericht. Voorheen was V.C. Temse Dames ook al vaandeldrager in het Waasland. Je de Temse dametjes zo hoog in de top geraakt zyn en wat hun verwachtingen zijn tfde drempel van dit nieuwe seizoen leest u in de volgende bijdrage. elijk palmares lat in Temse de wieg stond het volleybalgebeuren in Waasland toen de Temse oeg i en. indertijd V.C. Con- \ctam, de pannen van het nsicadak speelden kwam een schuchtere dames- ieg van Temse een balletje #n We zeggen en schrijven bSjd Dra dne seizoenen wel en wee int b :h reeds een eers,e aanw'j* ^-dat dit meisjeszestal uit goede volleybalhout ge en was, want in 1971-72 niets of niemand de titel Dum Krs,e Prov'nc'aal in de we8 Ifs geen enkel ploeg in het kon weerwerk verrichten «n V.C. Temse want in 75-76 belandde Temse, na ruk te zijn doorgesto- eerste nationale. Een sde plaats en de beker van st-Vlaanderen was alsnog eindpunt voor V.C. mse. In 1978-79 werd men i-kampioen en veroverde :n de Beker. Hetgeen de ksesrijke Temse dames- Kg toeliet voor het eerst in iar bestaan mee te dingen in Konfederale Beker (Euro- ibeker). Hét hoogtepunt lag ele hu chter in het seizoen 1981-82, waarin de landstitel ver- d werd én Temse halve j V inalist werd in de Beker. Tot ip heden blijft V.C. Temse én van de toonaangevende ]ubs in België die moeilijk lit de top drie te houden is, waaraan dan natuurlijk ook telkenjare Europees volleybal opd*' nog) D" dagen Tot daar wat het suksesrijke verleden betreft. Wat nu de direkte toekomst aangaat en in eerste instantie het nieuwe seizoen, vroegen we aan de man die er alles van afweet: Luc Janssens de stuwende motor achter V.C. Temse Dames. Katleen Flebus en Jo Kayaerts versterken de groep «Nadat verleden jaar reeds enkele nieuwe speelsters moesten ingelast worden, hebben we zowat een over gangsjaar achter de rug. Toch Iconden we op het nippertje nog een Europees ticket ha len. Op 8 november treden onze meisjes hierin aan tegen het Portugese Villa Dereal in sporthal Tilroda, de thuisha ven van V.C. Temse. De verwachtingen van dit sei zoen zou ik kunnen beschrij ven in twee punten. Ten eer ste moet deze ploeg binnen de top drie van de rangschikking kunnen meedraaien. Heren tals wordt wellicht de moei lijkste klant voor de titel en zal hopelijk met ons af te rekenen krijgen. Een tweede punt is dat wij twee knappe aanwinsten kun nen realizeren hebben door bij Ibis Kortrijk Katleen Fle bus weg te halen. Katleen die over een goede linkshandige aanval beschikt en daarenbo ven bij manier van spreken nog heel de vloer «afdweilt» als de tegenstanders in de aanval zijn, moet toch een enorme versterking beteke nen voor onze klub. Een tweede versterking konden we binnenhalen door bij Saco Halle Jo Kayaerts weg te ha len. Deze rijzige aanvalster zal natuurlijk vlug ingebur gerd zijn in de ploeg omdat tweelingzus Bea Kayaerts al lid is van V.C. Temse. Wel, als deze twee meisjes zich ver der kunnen inzetten als vroe ger het geval was bij hun klub wordt dit Temse wellicht weer de toonaangever in de ere- afdeling», aldus de welbe spraakte Luc Janssens die al les in één adem vertelt alsof hij dit al jaren op voorhand ingestudeerd had. Hugo Huybrechts en Anita Janssens: trainersduo Om Luc even op adem te laten komen steken we daar om ons licht even op bij Hugo Huybrechts, de trainer. Die haalt evenwel direkt verster king in de persoon van Anita Janssens als assistent-trainster een nieuwigheid in Temse. «Anita zal inderdaad dit sei zoen meehelpen om de fysie ke paraatheid van onze dames mee op peil te proberen hou den. Toch heeft zij nog een tweede taak binnen de ploeg nl. de spelverdeelsters of in de volksmond «passeuses» opti maal voor te bereiden op hun belangrijke taak binnen de ploeg. Hilde De Meuter en Bea Kayaerts blijven in die optiek de hoofdspelverdeel- sters terwijl Anita Astrid Claes^ onder haar speciale hoede zal nemen om haar eveneens klaar te stomen voor het grote werk. Dat grote werk begint echter al tijdens de eerste kompeti tiewedstrijd op 31.10.87 in Sporthal Tilroda waar we nie mand minder dan Herentals in de ogen moeten kijken. Toch mag onze groep niet bang zijn van deze tegenstan der. Wij bezitten toch ook nog Bieke De Caluwé een der beste middenaanvalsters ten lande en Nadia Van de Bran- de, wellicht de beste aanvals ter. Voeg daarbij dan nog «eigen» produkten Petra Van Glabeke en kapiteine Lieve Van De Velde die er wellicht bij was van in het begin, dan begrijpt ge dat we over een zéér stevig geheel beschikken. Toch kan je een kompetitie moeilijk vooraf beoordelen. Zo merken we dat er dit jaar niet minder dan 4 nieuwko mers zijn. Wervik en Vlamer- tinge als rechtmatige kam pioenen en Yvoir, dat samen met Waver de beide verdwe nen formaties Eupen en Ibis Kortrijk komen vervangen. De sfeer in de groep is echter zéér goed. Dat Lieve Van de Velde die er een punt achter wou zetten verleden jaar, be sloot er nog een (schepje) jaartje bovenop te doen be wijst dat ons vertrouwen niet stuk kan en dat ik mij terecht een gelukkig trainer kan noe men flink geholpen door as sistente, speelsters en be stuur, zegt trainer Hugo Huy brechts. Technische fiche: Kernspeelsters: Flebus Ka tleen, Claes Astrid (1,74 m), Petra Van Glabeke (1.74 m) Lieve Van De Velde (kap. 1.79 m) Kayaerts Jo, Van den Brande Nadia (1.80), Kayaerts Bea (1.72), Hilde De Meuter (1.73 m) Bieke De Caluwé (1.77). Verder heeft V.C. Temse da- Imde landelijke A „.ia! Bififjm - Volleyteam Toff Sletulorp 0-3 ('U, 5-15 en 10-15) Hoff-Steendorp, dat tot op he- 'i één twee op twee scoor- staat momenteel op de Prste plaats. De gerealiseer- transferten zijn voltreffers «orden Dit moesten Ooi- m en tijdens het voorbije ,anV Rkeinde Bissegem tot hun ""l™ ijt ondervinden. eendorp leverde in de West- an laamse provincie een puike >na® restatie. Al zouden de setcij- I trs laten uitblijken, dat Bis- r tgem een zwak broertje was, ÏS j, iets is minder waar. De nisploeg, dat St.-Amands- Ul erg de nederlaag toediende m. n dan wel op eigen terrein, fa eefde in volle euforie. Maar '8 et werd door de bezoekers ipnieuw met beide voeten op s arde gezet. Steendorp kon a leze week allerminst opti- c «al trainen. Het moest de oorbije week voor zijn trai- )n ungcn uitwijken naar het II Im ^ntwerPse en dit wegens een 8s roots opgezette modeshow 'ne i de Temse sporthal. '°°r hun wedstrijd deed '""tv "Ieend°rP een beroep op Van n Mele. De Gendt, Speleman, r Wolf, Van Acker en nVnents. Eddy Verstraeten n' *as heropgevist, maar hij E.( *erd op de bank gehouden. Never change a winning team! In de eerste set konden de jasten (via 1-4, 4-7 en 7-13) na tweeëntwintig minuten speeltijd een 0-1 op het bord prikken. De tweede set was nog grandiozer voor de be zoekers, die na 2-1 tot 3-13 onlfi ""Nopen. Tijdens de derde ecl,i Kt namen de Toff-boys bij ozeftcen ^"14 stand even wat gas jn 'enig. Een grootse kollektie- an 1 !e Slansprestatie van Steen- eemi dorP' dat zich nu opmaakt icci P0* de derby tegen Pardaf r i Kruibeke en dit op zaterdag a ara ^°Ntober te 20 u; de voor lig R "edstrijd vangt aan om 18.30 en i ^00r Steendorp staat een :ldn ""Nhele ontmoeting op het cn« ,r°gr3mma dit weekeinde. In nenl kader van de beker van p, België ontvangt Toff-Steen- lijni 1T eerste nationaler Sipico 1S Leuven en dit op zondag 25 gros °ktober te 18.00 uur. Deze licht! ^ee wedstrijden hebben m j ™°rgang in de sporthal Tem- nin'j 81:3 Sipico Leuven wordt mo de ®er|tecl getraind door Roger ,p oi ue Braeckeleer. Indien e N ?®endorP zich weet te kwali- 2» weren voor de volgende ron- „a °e. dan ontvangt het ereklas- cviiKr Vitesse Kruibeke. Een tand fPcrthoogdag voor deze Wase n a «lub ligt jn het verschiet. ^erde landelijke A icf Komen - V.K. Aalst 3-0 cn. U5-15, 15-9, 15-4) (Li Bezoekers hebben ve ne- derende cijfers moeten inkas- seren. Hun magere prestaties staken schril af tegen hun spelpeil van tegen Roeselare. Het gebrek aan inzet van de V.K. spelers deed voorzitter Boeyckens naar de haren grijpen. In de eerste set werden de gasten op een 10-3 achter stand getrakteerd. Ondanks hun lusteloze inzet kon V.K. alsnog een setbal bij 14-15 in handen krijgen. Vanaf de tweede set was alle motivatie en inspiratie bij de bezoekers zoek. De gekoesterde ambi ties (voor een gunstige klasse ring) kunnen ze wanneer er geen kentering optreedt, een jaar opbergen. Wanneer men een vergelijking doortrekt met Komen, een degradatie kandidaat. zal het niet lang duren of V.K. Aalst vertoeft in de onderste regionen. Het bestuur van V.K. Aalst vindt dit na financiële inspanningen op de transfertmarkt, wraak roepend. Ze steken hun mis noegdheid niet onder stoelen of banken. Het verminderen van hun spelpeil kan allerminst goed gepraat worden. Trainen en nog eens trainen, al kan elke speler niet elke training aan wezig zijn wegens de werk zaamheden (ploegsysteem). Zo moet trainer-coach, Wil- fried Doorns, zijn trainingen afwerken met drie h vier ba sisspelers, hetgeen niet bevor derlijk is voor het plocgspel. Chris Iemants lijkt na zijn zwaar autoongeluk tijdens het voorbije weekeinde wel defi nitief verloren voor het vol leybal (rugletsel). Eerste provinciale Mariakcrke - Rapid St.-Ni- klaas 3-1 (9-15, 15-3, 15-4, 15-5) De thuisploeg zocht in de eer ste set naar het juiste ritme, hiervan profiteerden de Ra- pidspelers om een set binnen te halen. Vanaf de tweede set draaide het heel wat beter bij de gastheren. Enkele vervan gingen en de thuisploeg bracht de ommekeer. In de derde set keek Rapid tegen een 8-0 achterstand aan, zo dat de tegenstand afknakte. De bezoekers speelden verder zonder noemenswaardige tegenstand te bieden. Eenzelfde spelbeeld in de vierde set. Oltisj Bazel - Eeklo 3-1 (0-15, 15-10, 15-3 en 15-7) De markeerder van Bazel ver gat een speler in te schrijven op het scheidsrechtersblad en de lokale coach liet deze spe ler aantreden. Door deze manke coördinatie verloor Bazel door een domme fout de eerste set met forfaitcij- fers. In het begin van de tweede set was de thuisploeg nog altijd aangeslagen en het kwam met 0-4 achter. Enkele time-outs bracht rust in de ploeg. Eens Oltisj zijn draai gevonden had deed het de wedstrijd kante len. Vanaf de derde set kon Bazel de bovenhand houden en dit dank zij een beter blok. V.C. Elversele - Michelbeke 3-0 (15-12, 15-12, 15-10) Geen hoogstaande wedstrijd. Beide ploegen brachten wei nig spektakel. In de eerste set konden de bezoekers de thuisploeg via 2-6 op een 7-11 achterstand plaatsen. Elverse le kon de kloof dichten, dank zij de ervaring die in de ploeg schuilt. In de tweede set een zelfde spelbeeld. Een suk- sesvolle achtervolging van El versele. Tijdens de derde set profiteerde Elversele van de te veel persoonlijke fouten van de bezoekers. Matige wedstrijd. Tweede provinciale A Kontakt Temse St.-Laureins 3-2 (10-15, 15-11, 14-16, 15-11 en 15-8) Temse kon in de eerste set tot 5-4 aanklampen. Wanneer de bezoekers tot 6-12 uitliepen werd alles op de tweede set gezet en de basisspelers rust gegund. Vanaf de tweede set kwamen de Kontaktspelers meer en meer in de wedstrijd. Via 7-3 en 12-7 werd de set stand in evenwicht gebracht. De derde set bracht spanning cn suspens in de zaal. Temse kon tot 11-3 uitlopen en ze moesten nadien toezien hoe ze in dezelfde opstelling, elf punten te inkasseren kregen. De bezoekers zochten hun heil in plaatsballen hetgeen goed rendeerde. Alzo moest Kontakt zich reppen in de vierde set om de totaalzege in de vijfde set alsnog naar zich te kunnen halen. In deze be slissende vijfde set zag het er allerminst schitterend uit voor de gastheren, die een 1-6 en 4- 8 kregen aangesmeerd. Na de kampwisseling was Mare Geerts onstuitbaar aan het net. Na meer dan twee uur wedstrijd won Kontakt de match na een weinig dende rende prestatie. Derde provinciale A Evergem - V.C. Oudegem 3-1 (11-15, 16-14, 15-13 en 15-13) Na drie wedstrijden heeft Ou degem alle watertjes reeds doorzwommen: winnen en verliezen. Verleden weekend stond namelijk volgens trai ner-coach, Leo Rogiers, een tamelijk moeilijke verplaat sing naar Evergem op het pro gramma. Achteraf bleek dat Volleybalklub Temse stelde de damesploeg voor aan de pers (dw) mes nog een ploeg spelen in 2de provinciale, waar nieuw en opkomend talent rustig de kans krijgt te rijpen om ten gepasten tijde in de ere-afde- ling-kern ingeschakeld te worden. Trainer coach: Huybrechts Hugo Hulptrainer-coach: Anita Janssens Bestuur: Voorzitter: Fonny Boesman, Sekretaris: Van Bruyssel Patrick, Leden: Van Put Karina, Van Hoeylandt Carlos, Vercouteren Theo- phiel, Vercouteren Mare, Van Wauwe Maurice, Van Renterghem Baziel, Essche Mare en Janssens Luc. Scheidsrechters: De Beer Marc en De Wert Dirk. Thuissporthal: Sporthal Tilro da. Antwerpse Steenweg Tielrode Sponsors voor dit seizoen: N.V. Tis, Sloan parke Davis, Renault Waasland, P.V.B.A. Boel, Leberg bronnen. De Vijlder Chemie en Molten. Tot slot hoopt V.C. Temse Dames ieder sportieveling te mogen begroeten in Sporthal Tilroda bij de thuiswedstrij den op zaterdagavond (zie ge meentelijk Sportkalender) die zullen aanvangen om 20.00 u. Mare Stevelinck Evergem best te nemen was, maar het pakte geheel anders uit. Het begon nochtans veel belovend voor de bezoekers. Oudegem geraakte in de eer ste set met 2-4 voor. De thuis ploeg vond blijkbaar, dat het terrein te klein was en de gastheren kieperden elke bal buiten de lijnen. De smash machine, Rombaut-Cool kwam op gang en Filoes liep tot 4-7 uit. Vooral Michael Houthoofd leverde puik werd in het achterveld door vele bijna hopeloos gewaande bal len op te halen. Evergem kwam toch nog terug tot 11- 11, maar Filoes ging met de setwinst lopen: 11-15. De tweede set verliep volgens een gelijkwaardig scenario. Ever gem klom tot 7-4 en Oudegem vocht zich langszij op 9-9. Toen liep Evergem plots uit tot 13-9. Rumoer op de Oude- gemse bank. Door een gebrek aan variatie in het bezoeken de aanvalsspel was het voor de tegenstander gemakkelijk alles af te blokken. Met geva rieerder passenspel van Ro land Van Bever kon Filoes dan terugkomen tot 14-14, waarbij vooral Luc De Roos zich in de kijker speelde. Het Evergemse zestal redde zich met 16-14 een set uit de brand. Na die opdoffer moest Oudegem terugslaan, wat echter niet mogelijk leek. Op een 5-0 achterstand probeer de coach Rogiers een time out, met als resultaat dat Fi loes zich nadien herpakte en via 5-5 tot 10-10 kon bijblij ven, waarin alweer De Roos een groot aandeel had. Door persoonlijke fouten van de Oudegemse spelers kon Ever gem gelijke tred houden tot 13-13, maar het haalde de tweede setwinst binnen met 15-13 (dit dankzij een steuntje van de scheidsrechter). Hierdoor aangeslagen door zoveel onrecht begon Oude gem de vierde set met een 5-2 achterstand. Het ontbrak Fi loes, met een weliswaar erg betrouwbare en sterk afwer kende Cool, aan precisie in de receptie en een slecht sluitend blok. De stand werd op 9-5 gebracht. Vervangingen van F. Van den Abbeele en vooral het goed terugvechten van de overige Oudegemse spelers, bracht Filoes de stand bij 10- 10 op gelijke hoogte. De be zoekers konden de wenkende setwinst niet veilig stellen. Een en ander vlotte niet zoals het hoorde. Gevolg, in een wip 13-10 en even later 15-13. Oudegem staat echter klaar om Evergem in de terugronde aan huis van hetzelfde laken een broek te geven. Eerste landelijke V.C. Stekense O Merelbeke 3 (5-15, 4-15, 13-15) Hetgeen als een topper werd aangekondigd, is uitgedraaid op een matige wedstrijd. Een erg zwakke thuisploeg vooral in de eerste twee sets, deed geen beroep op Brigitte De Jans en Jenny De Puyseleer. In de wedstrijdaanvang kon het op geen enkel ogenblik wedijveren met een snel en krachtig spelende Gentse ploeg. De gastvrouwen moesten de eerste twee sets de wet van de sterkste ondergaan en ze wa ren voor Merelbeke maar een formaliteit. Voor de derde set haalde coach Fonck dan toch Jenny De Puyseleer van de bank. Haar inbreng in het basiszes tal bracht een kentering te weeg. Tesamen met Chris Heyman, die bijzonder goed was in de receptie, kon Ste kense enkele punten voor sprong nemen. Bij 13-10 had den de thuisspelers de wed strijd nog in handen, maar wanneer de bezoeksters over schakelden naar hun sneller spel, was Stekene er aan voor de moeite. Eerste provinciale L. Gent 3 AVO Melsele 0 (15-8, 15-3, 15-8) Het volleybal in eerste pro vinciale vraagt een aanpas singsperiode voor de AVO meisjes. Het niveau ligt er heel wat hoger dan in tweede provinciale, waar Melsele aar dig voor de dag kwam. In de eerste set konden de bezoek sters met heel goed aanvals- werk tot 6-6 aanklampen. Wanneer Gent hun kramp achtig gedoe liet varen werd de tegenstand van de gasten in de kiem gesmoord. Vanaf de tweede set dreef de thuis ploeg nog op een hoger tempo en Melsele werd wegge speeld. Zelfs met vervangin gen van dc lokale coach aan zijn basisopstelling brachten Melsele niet verder dan via 6- 2 tot 9-6. Tweede landelijke Sinda St.-Niklaas 3 Saco Halle 1 (15-11, 11-15, 15-9, 15-10) SINDA KNOOPTE AAN MET EEN ZEGE. Dank zij een goede kollektieve presta tie werd het verhoopte sukses binnengehaald. Geenszins verwacht, want Halle is zoals in het verleden bewezen heeft een moeilijk te bekampen ploeg. Voor Sinda een heel belangrijke zege temeer om haar doelstellingen te bewerk stelligen: zich handhaven in de landelijke reeks. Met de huidige ploeg zit er anders niet meer in, zodat de ploeg zich rept om uit de onderste regionen te geraken. Tegen Halle had St.-Niklaas de wed strijd stevig in handen met uitzondering van de tweede set, wanneer ze iets te over moedig werden en de set ver speelde. De bezoeksters zorg den ditmaal maar voor weinig tegenstand, zodat Sinda wei nig problemen kende. Tweede provinciale A V.C. Oudegem V.K. Aalst (6-15, 12-15, 9-15) De reservewedstrijd werd be slecht in het voordeel van de thuisploeg met 3-0. De set standen waren 15-4, 15-0 en 15-5. Het duel van de A teams viel, in minder dan één uur, in het voordeel uit van de bezoe kers. Regine Hofman die vo rig seizoen V.K. Aalst naar de titel hielp verzorgt thans de trainingen in de Dender- mondse deelgemeente, gaf volmondig toe dat Aalst over een beter zestal beschikte. In de eerste set kon Aalst tot 2-7 uitlopen vooraleer de coach van Oudegem in haar eerste time-out vluchtte. On danks alle raadgevingen ver grootte de achterstand van de thuisploeg tot 6-12. Wanneer Bracke (V.K.) in de opslagzo ne verscheen was het voor de gastvrouwen bekeken. Tij dens de tweede set kon Oude gem met 3-1 de leiding ne men, maar Vercauteren (V.K.) bracht de stand via 3-8 tot 3-12. Ondertussen werd A. De Kimpe bij 9-10 in de ploeg gebracht in plaats van G. De Kimpe. Alle wissels en spelonderbrekingen ten spijt. Tania Van de Vondel rondde af bij de vierde setbal. Het zelfde scenario in de beginfa se van de derde set. Een 3-2 voorsprong van Oudegem werd door V.K. Aalst teniet gedaan. Bij 3-6 kwam A. De Kimpe, Croeyer vervangen. Het draaide iets beter bij Ou degem dat nu kon aanklam pen via 5-6, 7-9. Bij 9-11 moesten de thuisspeelsters definitief de rol lossen. Tania Van de Vondel drijft op een hoog peil en ze wordt goed bijgestaan door haar mede speelsters, zodat V.K. Aalst verdiend won. Vierde provinciale A V.C. Buggenhout 0 Waarschoot 3 (9-15, 8-15, 1-15) De reservewedstrijd werd bij een 2-0 stand (15-13, 15-8) door de scheidsrechter stop gezet en dit wegens gebrek aan tijd. Sommige speelsters hebben het totaal verkorven bij trainer-coach, Hugo Thienpondt. De nonchalance en de rekreatiementaliteit van vooral Mariens en Creyelman ligt hem zwaar op de maag. In de eerste set werd Buggen hout (via 2-7) op een 5-10 achterstand geplaatst. De in breng van De Croock in de plaats van Karine Bas deed de hoop even opleven wanneer de thuisploeg tot 8-12 kon aanklampen. Tijdens de twee de set konden de Boskrabbers enkel tot 2-2 aanklampen. Bij 2-6 waren er negen rataties, met lange rally's, die de wed strijd sierde. Wanneer Bas de plaats van Mariens innam kwam Buggenhout terug tot 5-7 maar moest dan loslaten. De derde set duurde amper ien minuten. Via 0-7 en 1-12 was het vlug bekeken. Met meer inzet van de Buggen- houtse speelsters was een be ter resultaat mogelijk. De thuisploeg moet zich herpak ken. Kan dit gebeuren tijdens de ontmoeting op en tegen Oostakker het komend week einde? HAMSE VOLLEYLIGA B.G.J.G. tegen Renilde was de enige wedstrijd in de derde speeldag die op een vijfsetter eindigde. Vooral eerstge noemde ploeg begint er een patent op te nemen om er steeds een vijfsetter van te maken. Deze maal echter moesten Bondjongens de dui men leggen tegen een fysiek, sterker renilde team. De Duvels die het de vorige twee speeldagen zeer heet hadden gevonden en telkens het onderspit moesten delven, hadden nu een ware pechdag. De Zwarte Panters haalde niet zonder moeite de eerste twee sets binnen met slechts twee puntjes verschil. Toen in de derde set beide ploegen op 15-15 kwamen te staan wisten de Zwarte panters toch nog de wedstrijdwinst binnen te halen. En wat méér is De Zwarte Panters worden ook meteen alleen leider in de herenreeks. Mooie balwisselingen en spitsvondige afleggertjes wa ren de kruiden van een wed strijdsoep die hamvoc en WAS er van gemaakt hebben. WAS deed goed mee maar het hoofdgerecht zijnde drie sets was toch tenslotte voor Hamvoc. Dat Hamme Center op een benijdenswaardige forme draaft bewijzen wel dat zij eerder deze week al het Na een Rommelige partij vol- Liefhebbersvolley irt Hamme. De mannen van "Contra" (vh) O.C.M.W. verpletterden en leybal waarin weinig te bele- nu ook het Dendërmondse ven viel wonnen de Dames Contra puntenloos huiswaarts van Jef overtuigend van de stuurden. Met 4 op 4 worden Coconuts waarmee alles over zij wellicht dé te kloppen deze partij gezegd is. ploeg in deze competitie. Dat Tot slot misschien wel dé ver- Winnen tegen The Pool moei- rassing van dit weekend. Con- lijk is ondervonden nu ook de tra Dames won één set tegen Dametjes van ATN. In min- de B.G.J.G. dames. Dit zul- der dan geen tijd wezen de len de Contra dametjes wei bordjes duidelijk in de rich- licht nooit durven dromen ting van The Pool die wellicht hebben wanneer zij vorige het mooie weer zullen maken vrijdag in afzondering gingen deze winter in de Hamse Wui- in de Wase Bosrijke streken, tenshal JEUGDVOLLEY Scholieren meisjes Mare Stevelinck UITSLAGEN EN STANDEN HAMSE VOLLEYLIGA: Uitslagen: Contra Heren - Hamme Center Duvels - Zwarte panters B.G.J.G. heren - Renilde Hamvoc - WAS Jef - Coconuts A.T.N.-The Pool Contra Dames - G.G.J.G. Dames Volgende speeldag Randde - Zwarte panters. 25.10.87, 9 u O.C.M.W. - WAS. 25.10.87, 9 u. B.G.J.G. (H) - De Molen, 25.10.87. 10.30 u. Contra (H) - Hamvoc. 25.10.87, 10.30 u. Rangschikking 2 2 0 6 0 4 2 115 3 3 2 113 3 3 2 113 4 3 2 113 4 3 2 0 2 16 2 3 3 0 9 16 3 2 17 5 5 3 2 16 5 5 2 2 0 6 0 4 2 2 0 6 14 2 114 5 3 3 0 3 2 9 3 3 0 3 2 9 3 10 10 3 1 SIGIVOK 0 SNUFFEL GREMBERGEN 3 Sigivok, in het verleden steeds een moeilijk te bekam pen tegenstander voor de Snuffel jeugd, maakte zater dag geen kans tegen het sterk spelend Snuffel team. Bij bei de ploegen ontbraken welis waar enkele basispionnen maar wij mogen stellen dat ook hier de lat gelijk lag. Snuffel speelde een iets an ders spelpatroon en het werd een droge 3-0. Setstanden 15-8, 15-8, 15-6. Na*, de duur bevochten 3-2 zege in de heenmatch toch een opmerkelijke uitslag voor de Grembergenaars. Sint-Gillis-Waas speelde met L. Thuy, De Wolf, Dobbelae- re, M. Thuy, Van Stichel, P. Buys, De Looze. Snuffel speelde met Volckaert, Go- vaert, Impens, Dierick, Die- leman, Stuyven, De Koning. EVA

De Voorpost | 1987 | | pagina 23