C 3 Beckett en Pinter naar Lebbeke René Bekaert, bohémienartiest van vlees en bloed Lebbekenaar Juul Keppens in 't Hof te Puttens in Lede Tien jaar poppentheater «Klak» Toneel in Erpe-Mere: De Merelaar met «de bemoeial» op de planken De Voorpost - 30.10.1987 - 7 PVV-JO en begroting Nadat m september de PVV-Jongeren de technische en idmmistratieve aspekten van de OCMW-begroting onder de wpe hadden genomen o.l.v. OCMW-sekretaris Erpe-Mere louis De Langhe volgt nu op dinsdag 3 november met als fepreker Karei De Gucht, Europarlementslid en schepen van financiën te Lebbeke een politieke benadering van de OCMW- broblematiek te 20 u. in de Graaf van Egmont, Grote Markt. Wet bestuur van de PVV-Jongeren Aalst bestaat uit: voorzitter be Moyer Emmanuel- ondervoorzitters Daneels Guy en De [Gols Michel; politiek secretaris Holderbeke Mare; administr. sekretaris De Pessemier Patrick; pers- en propagandaver- jFjantw. Van Der Eist Koenraad; penningmeester D'Hauwers Rudy; bestuursleden Coppens Armand, De Boeck Peter, De Cock Guy, De Freyne Dino, De Lat Marc, Lambrecht Betty, .ambrecht Lily, Meerpoel Anne-Marie, Stijlemans Johan, 1 yandemaele Rudy, Van Der Borght Eric, Van Der Eecken Eddy. Van Herreweghe Werner, Wattez Gunnar. •1\ Arbeiderskunstenaars )p vrijdag 6 november in zaal «De Rode Roos», Blektestraat [1, opening van de tentoonstelling van werken van Felix De 3root, Richard Breckpot, Simon Van Extergem, Julien Lie- jaerde, Mariette Goedvriendt, Henry De Smedt, Pol Simoens, Felix De Meerleer, Laura Vidy, Jan Meert en Raoul Leyman. jiding door Eddy Dierickx en toespraak door Mare Galle, ..ksvertegenwoordiger. toegankelijk op zaterdag 7/11 van 14 tot 20 u. en op zondag H van 10 tot 19 u. |12' Antiek- en Rommelmarkt p zondag 1 november van 11 u. tot het donker wordt antiek- n rommelmarkt in de verkeersvrije Abdijstraat bij de Abdij Wfigem. Baardegem j Parochieraad De jongste parochieraad handelde over het jaarthema, de aktie «Kerkhofgebed», de 11.11.11 aktie en het KVLV- iljaar, de lokalen van Chiro, de scouts, de parochiefeesten, 'de welzijnszorg en de komende vieringen. 'Erembodegem dernnt Kinderfeest andac Jong K.V.L.V. organizeert op zondag 8 november om 14 uur in iel Parochiehuis een groot kinderfeest met poppenspel en lekkere verrassingen ledereen welkom! Kaarten aan 40 fr. ing h: zijn te bekomen bij de bestuursleden van K.V.L.V. ioepi and«,6 vóór <hec? 177. 3ezor uis (wachtzaal) -oor i nenz^.A.-groep «Om Mekaar» iroepsvergadering, woensdag 4 november te 20 uur in het 'arochiehuis (bovenzaal). Fietsgravering te Erembodegem iprda edereen kan ziin ,iets (dames-, heren- en racefiets) laten Faveren van maandag 2 november tot en met vrijdag 6 ovember. telkens van 8.30 u tot 11.30 u. en van 13.30 u. tot in het Dienstencentrum Erembodegem. BMX- en ónderfietsen worden niet gegraveerd. Geen graveringen op taterdag en zondag. Ter attentie van de tennisliefhebbers Tennisliefhebbers kunnen deze sport beoefenen in sporthal Denderdal Erembodegem, tijdens de schooluren van 8 tot 17 uur, maar ook op woensdagnamiddag, zaterdag, zondag of feestdagen. Tarief: 250 fr per uur tijdens de schooluren, 400 bonö per uur woensdagnamiddag, zaterdag, zondag of feestdag q tnt Afhuren tennismachine: 100 fr. per uur. Abonnement per 10 l°' beurten: 10% korting 3ge. Reservatie: Sportdienst stad Aalst, Kattestraat 33, tel. 053/ "177.11.11 toestel 281. Weefkursus /anaf woensdag 18 novemer organizeren de VTB-VAB afde- Jngen Erembodegem en Aalst een kursus primitief weven in 5 fessen in de zaal van café «Den Coninck van Spagnien», arate Markt Aalst, telkens van 19.30 tot 22 uur Deelnemings- "ijs 700 fr (VTB-VAB-leden) en 850 fr. (niet-leden). Men kan schrijven bij Annie De Smet, Wilgstraat, Erembodegem, tel. 053/77.44,97. Herdersem >or la ergadering dinsdag 3 november te 20 uur in het Parochie- au Dodenherdenking ■ert.i 15.30 uur: Plechtige H. Mis in de kerk van O.L.V. Hemelvaart. Na de dienst optocht naar de begraafplaats. Hofstade Torensbeek ,a Tussen «Torensveld», sociale woonwijk van «Veilig Wonen» jen «Doriksveld», ondertussen bebouwde percelen van de nterkommunale Land van Aalst loopt de Torensbeek, een Ven, stinkende riool. Bovendien een gevaar voor spelende onderen. :ddy Dierickx, OCMW-raadslid signaleerde deze toestand aan schepen De Maght en memoreerde de in de bouwvergun- 0 «Jmng opgenomen verplichting om aldaar een koliektor in de beek te leggen. Schepen De Maght gaf reeds enige tijd terug □inge83" de Technische Dienst opdracht deze moeilijkheden te y onderzoeken en te toetsen naar de verplichtingen die destijds stora nde bouwvergunning «Veilig Wonen» en de verkavelingsver- T)unning «Land van Aalst» waren vervat. :on<J'"Driekleurige lichtsignalisatie Met de plaatselijke bevolking organiseerde Eddy Dierickx bjdens de zomervakantie een aktie tegen de huidige verkeers- ögnalisatie aan het kruispunt op rijksweg nr. 41 Terbeken- straat - Hendrik Consciencestraat. Hij mocht nu van burge meester De Kerpel volgend schrijven ontvangen waaruit blijkt c1131 het dossier °P de 9°ede baan zit. j30 *ln antwoord op uw brief van 17 juli '87 betreffende de «ovengenoemde aangelegenheid, kan ik U mededelen dat de delijke verkeerskommissie in vergadering van 17 septem- 300 bereen 9uns,'9 advies heeft verleend nopens het plaatsen e van een driekleurige lichtsignalisatie op kwestieus kruispunt. per zelfde post dring ik in een gemotiveerd schrijven aan bij bet Bestuur der Wegen onder wiens bevoegdheid deze rijksweg valt, om de stad te volgen in haar zienswijze en het nodige te ondernemen voor de uitvoering ervan. Tegelijkertijd zal ik de aandacht van het betrokken Ministerie vestigen op de gevaarlijke situatie, met name de kans op aanrijdingen tussen inhalende en links afslaande voertuigen, op het punt waar de N 41 herleid wordt tot één rijbaan met twee rijstroken. Om mogelijke aanrijdingen aldaar te vermij den zou het aangewezen zijn de rijksweg voordien tot één rijstrook te herleiden en dit door middel van wegmarkeringen en fysische ingrepen». Meldert Hout en Bouw De christelijke Centrale Hout en Bouw organiseert in het Parochiecentrum Stevensveldstraat op dinsdag 10 november te 20 u. een informatievergadering waarop alle bouwvakkers en houtbewerkers welkom zijn. Belletrekkersavond Morgen zaterdag 31 oktober te 19 u. in het Cultureel Centrum, Abdijstraat 6, «Belletrekkersavond» met diareportages i.v.m. een 4-daagse reis naar Bretagne e.a.m. Parochiecentrum Ontvangen U dit weekend Gustaaf en Maria Fliers. Gemeenteschool De Vriendenkring van de Gemengde Gemeenteschool organi seert het jaarlijks eetfestijn op zaterdag 14 november vanaf 18 u. en op zondag 15 vanaf 11.30 u. ledereen welkom. Moorsel 20 jaar Alewin Jeugdklub Alewin bestaat 20 jaar. Reden om te vieren. Op zondag 8 november komt Raymond van het Groenewoud voor de Katolieke kring in de Nieuwstraat. Deuren 18.30 u. Kassa 200 fr. In voorverkoop 150 fr. Voorprogramma: The Fake Band. Lede Algemene ledenvergadering De kristelijke centrale Hout en Bouw organizeert een algeme ne ledenvergadering voor zijn leden van Lede. op vrijdag 6 november '87 te 20 uur in de Volkskring. Alle bouwvakkers en houtbewerkers zijn er hartelijk welkom! ACW-kaarting Eerste ACW-kaarting winterkriterium '87-'88 vrijdag 30 okto ber te 20 uur in de Volkskring. De kaartingen hebben plaats iedere laatste vrijdag van de maand (uitgezonderd 18.12.87) en dit tot en met april 1988 Prijsuitreiking van het kriterium op de Rerum Novarumkaarting van mei 1988. Prijsuitreiking eveneens op elke individuele kaartavond. Tentoonstelling in 't Hof te Puttens Van 31 oktober tot 29 november stelt Juul Keppens zijn landschappen en stillevens tentoon. De vooropening van deze tentoonstelling wordt op vrijdag 30 oktober gehouden om 20 uur met een artistieke inleiding door Joris De Smet. Verder kan men op deze tentoonstelling terecht op vrijdagen van 19 tot 22 uur, zaterdagen, zondagen en maandaqen van 14 tot 22 uur. Toneelvoorstellingen Toneelvereniging «Tijl en Nele» van KWB-Erembodegem speelt «Vijf is meer dan genoeg», een blijspel van P. 'lingSoetewey en J. Steen, in de regie van Willy Van Boxstael, op aan l zaterdag 14 november om 20 uur, zondag 15 november om 19 uur, vrijdag 20 en zaterdag 21 november om 20 uur, in het Parochiehuis Erembodegem Inkom 120 fr. Kaarten in voorver koop: 100 fr. 1 v ster Davidsfonds-avond Vrijdag 30 oktober: In de reeks «En hoe is het met de kun gezondheid?» te 20 uur in de Crypte: «Leven met stress», verzorgd door de Vereniging van Vlaamse huisartsen. Inkom 50 fr. KS-A.-aktivlteiten K.S.A.-St. Amandusbond vergadert op zondagen 8 en 22 november en op 6 december telkens van 14 tot 17 uur in het heem in de Bredestraat. Voor informatie i.v.m. K.S.A.-St. Amandusbond Erembode- gsm: Hendrik Verhegge, Redestraat 31, Erembodegem t j&mdssekretaris). Bondsleider: Peter Verleysen, Brusselbaan 2W,Erembodegem, tel. 053/77.82.55. '1 KK.LV. ein 2f.kVe breien een polo» dinsdag 3 november te 13.30 u. in het sdagparochiehuis (bovenzaal). if. zeAl Anon Tot en met zondag 15 november kan U in het stedelijk museum Oud-Hospitaal aan de Oude Vismarkt achter de Sint-Martinuskerk terecht voor een retrospectieve tentoonstelling van wer ken van Aalstenaar René Bekaert. Bij de vernissage stelde sche en dissonante effek- kultuurschepen Chris ten, een avontuur dat ons Borms de kunstenaar in elke houvast aan gevestig- het licht en situeerde zijn de waarden ontneemt. geen werk. René tracht door de hoofd- maar De kunstenaar René Be- vorm te verstoren gevoe- kaert kreeg zijn opleiding lens en emoties op te wek- aan de Aalsterse Academie ken. Dit gebeurt op zulke voor Schone Kunsten. In wijze dat de achtergrond, 1957 behaalde hij er de de kern, het geheel, in har- Prijs Valerius de Saede- monie houdt. Dit bereikt leerIn het Nationaal Ho- hij door de sensatie van het ger Instituut en Konink- ontdekken en uitvinden, lijke Akademie te Antwer- Hij houdt de menselijke fi- pen werd hij in 1960 be- guur in het vage, wat de kroond met de Prijs van de realistische uitbeelding be- Prins. Het werkstuk een treft, maar wint aan inner- zelfport ret werd aan het lijke kracht, waardoor het Museum Nathama in Is- werk geloofwaardiger rael geschonken. Datzelf- wordt. Hij werkt in de de jaar behaalde hij een diepte. Zijn fijngevoelig- vermelding Prijs de Gode- heid en bekommernis over charles te Brussel. In 1972 het «verschijnsel mens» werd hij 3° geselekteerde karakteriseert hij in vol op de Prijs Felix De Boeck. gende uitspraak: «Tegen- René is een eerder beschei- woordig wordt de vluchti- den en teruggetrokken ge relatie van de twee as- persoonlijkheid die zijn pekten van het menselijke ware aard in een sterk ge- 'zijn' door uiteenvallen be- kleurd pélet uitdrukt. Hij dreigd. Ik ben dan ook is voortdurend op dankbaar misschien iets te naar een strikt onveran- hebben bijgedragen om de derlijk en onpersoonlijk scheuring tussen de geest oerpatroon waaruit alle en de natuur, tussen het vormen kunnen afgeleid onbewuste en bewuste, te worden. Het lijkt wel of hebben hersteld». René Bekaert van het ab- strakte denken naar het T)e passievrucht in het figuratieve evolueert in- stille leven plaats van vice versa. In Ronny Janssens ervaart zijn metafysische en amor- René Bekaert als objektief fe wereld beleven wij in een niet te benaderen, kleurenspel met harmoni- Ook in Aalst drinkt René Bekaert met volle teugen uit beide bekers; die van romantiek en realiteit. Door zijn eerder slordige, onbeholpen en naïeve ver schijning lijkt hij niet in onze wereld te leven. Niets is minder waar. René Be kaert is geen redenaar, filosoof of moralist, hij voelt... Zo door grondt hij gevoelens, be doelingen, stemmingen, kortom de sferen waarin hij zich beweegt. Breekt men dan toch het slot van zijn mond - iets waarin men eerder zelden slaagt clan uit hij zich, op zijn eigen karakteristieke ma nier, glashelder, kompro- misloos en vrank. Doch meestal drukt hij zijn ge moedstoestand uit in een krachtig kleurenpalet «zijn taal» bij uitstek. Soms lijkt het wel dat Be kaert van het abstrakte denken naar het figuratie ve evolueert, in plaats van het omgekeerde. Soms houdt René Bekaert de menselijke figuur in het vage, wat de realistische uitbeelding betreft, en laadt in de diepte kracht op. Ook zijn figuratieve werken getuigen van een grote gevoeligheid, scherp waarnemingsvermogen en fijnzinnige expressie. Bekaert, mens van vlees en bloed Julien Librecht ziet Be kaert als een man van eenvoud. Eenvoudig dat hij geen kunstenaarsfilosofie wil verspreiden, dat hij niets wil voorspiegelen, niets uitdrukken, niets theoreti seren, niets moraliseren. Wanneer hij zich aan het schilderen zet doet hij dat niet om filosofieën te ver kopen, hij doet het om te kijken, om zintuiglijk te genieten, om het leven te verhevigen, om te eten, om te zijn, om zijn onafhanke lijkheidszin bot te vieren, om zichzelf op te dringen aan zijn penseel, om ener giek wild te zijn, om uit te stijgen boven de materie en boven zichzelf. De lij dende, feestende, beru stende, zieltogende wereld beroert hem niet. Hij on dergaat het leven egocen trisch en innerlijk. Zijn groot voordeel is dat hij meer hartstocht kent dan rede. Hij heeft het welsla gen van een schilderij meer te danken aan zijn impulsief talent dan wel aan het werk dat hij eraan doet. Hij eigent zich de to tale creatieve vrijheid toe en minacht alles wat er nadien over hem en zijn werk gezegd en geschre ven wordt. Daarom dat schijnwerpers als deze voor de mens in kwestie van groot belang zijn. Innerlijk en kreatief heeft Bekaert ze niet no dig, maar als mens van vlees en bloed zal hij er enkel gelukkig mee zijn. LH Koninklijk Zangkoor Sint-Job Hét Koninklijk Zangkoor Sint-Job brengt een Au gust De Boeckhulde. Het is immers 50 jaar geleden dat deze Vlaamse kompo- nist overleed. Op zondag 1 november om 9u30 brengt het Sint-Job Zangkoor in de Sint-Antoniuskerk de «Messe a trois voix égales» van deze komponist. Het wordt een uitvoering met een orkestbegeleidihg. Het Koninklijk Zangkoor Sint-Job werkt nauw sa men met de symfonie «Door Eendracht Groot» en wordt geleid door Ro ger Van De Wiele. JM Heyman Van 31 oktober tot 29 no- gegeven ei vember expozeert de be- door hun kende Lebbeekse kunst- schoonheid, schilder Juul Keppens zijn chateau uitblinken Kunstkring van 't Hof te 500 fr. voor ere-leden) op eenvoud en Puttens te Lede op zondag rekening nummer OOO- Marcel Du- 6 december een bezoek aan 1559037-53 van de Vlaam- over Kep- de Koninklijke Musea voor se Toeristenbond, afdeling werken in de VTB Galerij 't pens: «in de interieurs die Schone Kunsten te Brussel Wichelen of door te betalen Hof te Puttens in de Wi- Keppens schildert is de waar tentoonstellingen lo- in de Galerij zelf. chel8estraat te Lede. stemming dezelfde als in Juul Keppens, ere-burger zijn landschappen: deze van Lebbeke, voorstellen is van stilte en ingetogen- niet meer nodig Deze heid die doorgaans be- kunstschilder van formaat schouwd wordt als lande- heeftin binnen-en buiten- lijke poëzie», land tentoonstellingen De tentoonstelling wordt achter de rug en overal geopend op vrijdag 30 ok- waar men zijn werken tober om 20 u. door Joris heeft kunnen bewonderen De Smet Bezoekers kun- is de kommentaar una- nen er terecht elke vrijdag niem: biezonder goed, van 19 tot 22 u., op zater- sfeervol, stemmig. Kep- dag, zondag en maandag pens schildert landschap- van 14 tot 22 u., en op de pen en interieurs die uit- andere dagen, op afspraak munten door hun heel 053-80.51.30. aparte warme kleuren rijkdom. Het zijn herken- VTB Kunstkring bare dingen van elke dag In het kader van Europalia die treffend worden weer- Oostenrijk brengt de VTB ve, ere-leden nemen boven dien nog eens deel aan de verloting van een ets van Paul Van Peteghem. De publieke trekking heeft plaats in 't Hof te Puttens Wie voor 1 januari lid op vrijdag 29 januari om wordt neemt deel aan de 20 u. Jaarlijks worden verloting van een akwarel door de Kunstkring een van André Van Langenho- tiental kunstgerichte ma nifestaties georganizeerd. Leden kunnen hieraan gratis of aan sterk geredu ceerde prijzen deelnemen. De lidkaart is een ge- zinskaart. Voor meer in formatie 't Hof te Putten, Wichelsestraat 20-22 te 9310 Lede. tel. 053- 80.51.30 pen over Gustav Klimt en Fernand Knopss. In de loop van de namiddag wordt het Paleis voor Scho ne Kunsten aangedaan waar de Kunst- en Schat ten van het Gulden Vlies te bekijken zijn. Men vertrekt met eigen wagens aan 't Hof te Put tens om 9ul0. Inschrijven is noodzakelijk. Leden van de kunstkring betalen al- Met «De Bemoeial» van J. zeer de mogelijkheid om er per. De intriges volgen el- leen de toegang 150 fr. en Popplewell zet de Merelaar een humoristishe opvoer- kaar op wat de oplossing niet leden 250 fr. (geleid uit Mere zijn 26ste speel- ing van te maken. geenszins in de hand bezoek). seizoen in. Hiermee wil het Het begint met de ver- werkt, vooral omdat er tij- Men kan lid worden van de gezelschap slechts even af- meende moord op de maat- dens het onderzoek echte Kunstkring door het over- wijken van de traditionele schappij-direkteur Mars- slachtoffers vallen en het maken van 200 fr. (250 fr. voor steunende leden en klucht maar toch biedt de ze komische thriller even- Tijdens vorig weekend was Aalst in de ban van het poppentheater. KLAK vierde inderdaad zijn tiei\jarig bestaan en dat ging lang niet onopgemerkt voorbij. Verleden zaterdag speelde Poppentoneel Festival uit Gentbrugge «Jan Borluut» en verleden zondag kwam Sloeber uit Berlare met «Cirkus in het Dorp». De viering van het eerste maar evenzeer met Fritz decennium ging echter De Coninck, Mare De reeds vrijdag van start met Cock, Vic Mees, Frans een openingsplechtigheid Gits, Marc Van Laethem door burgemeester Mauri- en Jan De Wilde, ce De Kerpel, met de ver nissage van de tentoonstel- Op zolder ling op de verdieping van Toen o.m. Luc Holvoet en feestzaal «'t Kapelleken» Luc D'haese, aktief in de ter uit de dertiger jaren. Bleek dan dat dit heel wat was. Hele reeksen pop- doen. Amateurisme dat niet betekent dat niet Opti maal zou worden gewérkt hail en het daarop volgend is een hele taak om het onderzoek door de verkou- kluwen te ontwarren, den kommissaris Baxter Kaarten zijn te bekomen en rechercheur Goddard. bij de bestuursleden van de De problemen voor deze Merelaar, de opvoeringen laatste twee nemen grotere gaan door in de zaal van het Sint-Jozefsinstituut te Mere op zaterdag 21 en 28 november om 19.30 u. pen, dekors en heel wat en de perfektie niet zou attributen. Een handgift worden nagestreefd. On- vorm aan omdat het lijk van het slachtoffer onvind baar is en zij in hun onder zoek voortdurend geVemd op zondag 22 november worden door een bemoei- om 19 uur. zieke buurvrouw Mrs Pi- JV die voorzitter Luc Holvoet en sekretaris Luc D'Haese goed van pas kwam. Het projekt kreeg geleide lijk aan steeds meer vorm en de medewerkers lieten der hen zijn er zelfs die professioneel solistisch op treden niet uit de weg zou den gaan. Momenteel heeft Klak verschillende stukken op in de Meuleschettestraat. Klak stelde er het eigen materiaal, stang- en staaf- poppen, dekors, kos- jeugdbeweging ermee kapten, wilden ze toch nog iets doen voor de kinde ren, voor de jeugd. Jaren tuums, allerlei attributen aktiviteit in de jeugdbewe- tentoon en liet de bezoe- ging hadden de liefde voor kers een kijkje achter de de kinderen steeds aange- schermen van de poppen- zwengeld. Vandaag, vrijdag 30 okto- nage, over de macht van ber, ontvangt Paraf het de regisseur over en ak- BKT (Brussels Kamerto- teur. Hij tekent ons de neel) met de stukken manipulatie op de scène, meiervergoeding, in heel «°ne d°,T. the ««d» van Het toneel wordt daarbij Vlaanderen. Er is keuze Haro)d P,nterp en «pta" een symbool voor een we- medewerking tussen «Donkere wolken «ophe» van Samuel Be- reld vol groteske tragiek, - - boven Kabouterland» ckeU' Paraf wd hiermee waar verworpelingen «De verdwenen zonnestra- =en s'eentje bijdragen tot schtjnboksen tegen ver- Ien> en «De grote ruimte- het verrutmem van de meende almachtigen I phrtnoL'co trtnaalKamal f1I show», zich niet pramen. Geert zijn repertoire waarmee Daeleman en Annemie De kan opgetreden worden, Vadder zorgden voor tek- met naast een demokrati- sten en passende inbreng sche uitkoopsom ook kilo- en Danny De Boom werd de technieker van dienst Verdere kwam van Guido De Cock, Eddy De Laender, Mieke De Neve en Karine Duquet. kast nemen. Maar ook an dere Aalsterse poppen theaters werkten mee aan deze expo. Zo o.m. Sloef, 't Ajuintje en De Kast. Aalst is trouwens een stad waar poppentheater welig bloeit met voorlopers als de eigen mensen van Klak Geopteerd werd voor pop penkast. Een gelukkig toeval zette hen dadelijk op het goede spoor. Chiro-proost E.H. Lim- pens had op zolder nog het een en ander wat over bleef van een poppenthea- Amateurs De mensen van Klak zijn amateurs, liefhebbers in de ware zin van het woord. Mensen die met liefde. LH Lebbeekse toneelhemel. «One for the road» van Terecht trouwens. Wie Pinter is een bijzonder be- dergelijke stukken wil zien klemmend stuk dat de toe- ze zijn beslist de moeite schouwers van het eerste waard moet dus steeds tot het laatste woord in naar de grootsteden. Af en zijn ban houdt. De Regie der Posterijen zal op 16 november een speciale toe zaj Paraïechtèr deree" zegel met toeslag uitgeven ge- lijke stukken naar T phhp r» con amore voor de ktnde- wijd aan de feesten van Kerst- ?yT »lUKKen naar Leooe- De voorstelling vangt aan ren spelen en die er zich in mis en Nieuwjaar. Op de ze- Ke l3a,en- te 20.30 u. Plaats van het verheugen dat ze dat ook gel een afbeelding van de 1° «Katastrofe» reflekteert gebeuren: «Paraf». Den ver buiten de grenzen van schilderij «Heilige Familie» Beckett op de macht van dermondsesteenweg 6 te de eigen regio kunnen van e-^- L®ns- de auteur over zijn perso- Lebbeke.

De Voorpost | 1987 | | pagina 7