RESULTAATHANDBAL LEIDT NAAR DERDE PLAATS AJAX LEBBEKE VIRTUEEL CO-LEIDER! DANKZIJ SCHITTERENDE EERSTE 40 MINUTEN RUIM OVERWICHT VAN H.K. WAASMUNSTER LOKEREN HAALT PUNT IN HOBOKEN UPS EN DOWNS HANDBALKALENDER NET OP TIJD GEDAAN TOPSPIN ZELE ZET KAMPIOENEN IN DE BLOEMETJES E.V. AALST TE STERK VOOR ROBUCO HECHTEL VOLWAARDIGE TITELKANDIDAAT KVKT-KLASSEMENTEN NA VIJF WEDSTRIJDEN 22 - 27.11.1987 - De Voorpost HANDBAL 4e afdeling 1e NATIONALE AVANTI BUGGENHOUT OLSE MERKSEM 21-18 3e afdeling Na acht wedstrijden is Avanti Buggenhout opgeklom men naar de derde plaats in de rangschikking. Welis waar speelde de ploeg van trainer-speler Orlowski een wedstrijd meer dan de rechtstreekse konkurrenten maar een plaats in de play-offs behoort beslist tot de mogelijk heden. Vooral omdat Beyne, op de vijfde plaats regelma tig een steek laat vallen zoals zondag in Evere. En toch kan men onmogelijk tevreden zijn over de prestaties van de Buggenhoutenaars. Avanti speelt een resultaat handbal dat wij nooit van hen gewoon zijn geweest. Snelle en vloeiende kombinaties ko men vrijwel niet bewaker werd bedacht, leidde de thuisploeg met 5-1 na 10'. Die Orlowski is een enorm sterke speler die bijzonder ge makkelijk scoort maar jam met enige weemoed dachten mer genoeg zich te veel vedet- wij terug aan de wedstrijden te-allures aanmeet en daar tussen Avanti en Merksem door soms irriterend over een paar jaar terug toen twee komt bij vriend en tegenstan- technisch en taktisch sterke der. Maar één zaak is duide- ploegen ware propaganda lijk, zonder Orlowski zou brachten Toen ging het er Avanti niet staan waar het nu ook hardnekkig aan toe maar staat in de rangschikking. El nooit in die mate dat er dan 30' straftijd werden uitge deeld waarvan Buggenhout er zeventwintig voor zijn reke ning moest nemen zoals zater dag. Wij zullen er moeten mee leren leven, het hoge school handbal is bij Avanti verdwenen, resultaathandbal primeert. Zolang er gewon- Hafi was natuurlijk de eerse eerste Avantispeler die na 11' een 2' straftijd moest gaan uitzitten. De straftijden zou den nu in snel tempo elkaar opvolgen en Avanti, regelma tig met 4 tegen 6 veldspelers, zag Merksem, met ex-Avanti speler J. Van Onsem, nade ren tot 8-6, 6' voor de rust. nen wordt zullen de suppor- Gelukkig beschikte Buggen- ters er allicht geen aanstoot hout opnieuw over een out- aan nemen maar de objektie- standing spelende doelman ve handballiefhebber heeft Vinck anders had de 10-8 hier beslist geen boodschap ruststand wel eens veel ver- aan. Zaterdag nam Avanti ontrustender kunnen zijn een schitterende start. Ook tijdens de tweede helft Met doelpunten van Orlows- bleef Vinck prachtig «kee- ki, die even later met een pen» en na 40' leidde Avanti met 14-9. Merksem «vocht» nu ook terug maar het krach tiger Buggenhout dreef de voorsprong maximaal op tot 20-13 8' voor het einde. Mun- dabi, gelukkig als een kind op St.-Niklaas als hij een doel punt scoort, zorgde nog voor enige hilariteit in de zaal maar Avanti moest toch nog toe staan dat de bezoekers de schade beperkten tijdens de slotminuten. Over 14 dagen ontvangt Avanti het Hasselt van ex-trainer E. De Smedt en wij zijn echt benieuwd naar het resultaat van de ont moeting tussen totaal ver schillend spelopvattingen. Avanti Buggenhout: C. Vinck. Maesen, El Hafi, Jaichi 3. Orloswski 6, Agneessens. Maes 1, Mundabi 3, Van Mol 2, De Pauw 1, Megos 1, Van Ransbeeck 4. Reserven: Avanti Buggenhout - Olse Merksem 12-16 Avanti, voor de eerste maal met doelman Haddad op de spelerslijst, kon het niet waar maken tegen het technisch sterkere en snelle Merksem. Ruststand 2-8. In de tweede helft kon Rathmes de schade nog beperken. Avanti: Maesen, Haddad, Van Langenhove. Brouillard 1, Vereecken. Mundabi 3. De Hauwere. De Smet 1. De Maeyer 2, Rathmes 4, Ag neessens 1. H.K. Waasmunster 30 leper 16 Net zoals verwacht demon streerde Waasmunster een ruim overwicht tegen Ieperse dat enkel in het eerste kwar tier in staat was enig valabel weerwerk te bieden tegen het superieure Waasmunster. Na die eerste 15' (6-5) was het liedje echter uit voor de be zoekers die zich nqg enkel konden beperken tot de rol van sportieve sparring-part ner. H. Borgers werd welis waar bedacht met een per soonlijke bewaker maar het duo Du Tré - Van Mele nam de rol van afwerker op zich en via 9-5 na 20' leidde de ploeg van trainer-speler De Vlieger met 14-7 aan de rust. Ook in de tweede helft bleef Waas munster een rustig mees terschap demonstreren. leper kon weliswaar even gelijke tred houden tijdens de eerste minuten (17-11 na 37') maar dan kwam de Waasmunsterse scoremachine pas goed op gang. Tien minuten voor het einde wees het scorebord al 25-14 aan en de 30-16 eindcij fers hoeven geen verdere kommentaar. Borgers viel 5' voor het einde nog uit met een enkelkwetsuur en bij Waasmunster hoopt men dat deze waardevolle speler zal kunnen gerekupereerd wor den voor de topper tegen Zwijnaarde voor zaterdag. H.K. Waasmunster: D'Hanis, De Graeve. M. Verdurmen 2, Thierens 1, Du Tré 5. De Vlieger 8. Gijssels 1. Borgers 5. Van Mele 4. Berckmoes 2, De Clercq 2, De Bode. EVA Sasja 2 H.K. Lokeren 15 15 Bij Lokeren blies men warm en koud na het gelijkspel in Hoboken. Men wist blijkbaar niet goed of men tevreden of ontevreden moest zijn met het behaalde punt. Het komt inderdaad zwaar aan als men twee sekonden voor het einde nog een doelpunt moet inkas- seren dat ongetwijfeld te ver mijden was. Maar amper 2' vroeger stond Lokeren nog op een doelpunt achterstand! Naar ons gevoel is een puntje meepikken in Hoboken geen slecht resultaat, vooral niet na een zeer degelijke wedstrijd waarin de scheidsrechters licht home-getint werden ge noemd door de Waaslanders. Vanaf de eerste minuut was het duidelijk dat beide ploe gen over zeer gemotiveerde verdedigingen beschikken. Sasja speelde kollektief sterk en gaf beslist geen krimp maar ook Lokeren, met een uitstekende Van Vaerenbergh in het doel, bleek stevig in defensie zodat de score amper 3-4 aanwees na 20'. Aanval lend ging het iets minder vlpt bij de Waaslanders, ook al omdat L. Van Cauwenberghe gekwetst aan de arm, aan de wedstrijd was begonnen en Verhofstadt in die eerste helft ook niet optimaal funktio- neerde. Lnags een opportune J. Van Hille we^d het niet temin 4-6 na 22' maar een mindere periode van Lokeren liet Sasja toe met 8-6 te gaan leiden aan de rust. Maar Lo keren hervatte zich volledig onmiddellijk na de kampwis seling. Verhofstadt schoot uit zijn krammen en samen met Van Hille zorgde hij voor 10- 12 na 47' en met nog 11' te spelen leidde Lokeren steeds met 11-13 Maar dan viel hei opnieuw stil bij de bezoekers en 3' voor het einde waren zij opnieuw op achtervolgen aan gewezen (14-13). Het bleef zo tot minder dan 2' voor hel einde maar dan zorgden Dc Brouwer en Verhofstadt er voor dat Lokeren de overwin ning voor het grijpen had (14- 15). Een wanhoopspoging van Sasja, een doelworp vanop tien meter, werd nog geraakt door verdediger Lenaerts en doelman Van Vaerenbergh. kende twee sekonden van hei einde nog onverwacht sukses waardoor de wedstrijd eindig de op een gelijkspel. H.K. Lokeren: Van Vaeren bergh. Smet. Van Cauwen berghe. Vergult. Verhofstad 5. Versele 2. Van Hille 4 Lenaerts. Bocklandt. Ingels J De Smedt. De Brouwer 4 VERVIERS AJAX LEBBEKE 18-21 H.B.C. Dendermonde Meise Dendermonde-Meise werd een van die wedstrijden die moeilijk te analyseren zijn. Om beurten domineerde één van beide ploegen het wed- strijdgebeuren, dit zonder verklaarbare reden, maar zoals het dan altijd afloopt, de sterkste ploeg trekt uiteinde lijk het laken naar zich toe. Dendermonde was ongetwij feld het sterkste geheel en dit kwam onmiddellijk tot uiting met een adembenemende start van de thuisploeg. Na 9' leidde H.B.C. reeds met 4-1 en het werd 7-1 vooraleer Meise, na 18', nog eens kon scoren. Maar dan viel het vol ledig stil bij de thuisploeg en zonder duidelijke oorzaken werd Meise nu meester op het terrein. Het werd 8-6 na 25' en aan de rust leidden de bezoekers zowaar met 8-9! In de tweede helft duurde het nog een vijftal minuten (9-10) vooraleer de thuisploeg op nieuw het initiatief kon over nemen. Maar trainer-speler P. Hertsens vond het toen blijkbaar welletjes en samen met een uitstekende doelman Van Renterghem zorgde hij ervoor dat Meise opnieuw op achterstand werd geplaatst. Het werd 14-10 11' voor het- einde, in de laatste 10' werden de bezoekers totaal over speeld door een weer sterk spelend Dendermonde. Het werd nog 20-13 na een wed strijd die twee verschillende gezichten had getoond. H.B.C. Dendermonde: Van Renterghem 1, Van Hecke, Hertsens 10, Asaert 2. Bou- teille, Sanders. Grijp 2. De Swaef. Impens 1. Hoorelbeke 2. EVA Heren - 2' nationale Zat. 28.11 te 20.15 u.: Ajax Lebbeke - Heusden Zond. 29.11 te 17 u Hechtel - E.V. Aalst R.B Dendermonde Robuco Buggenhout - Squ» Zat. 28.11 te 20 u Lokeren - Meiveren 4' afdeling Zond. 29-11 te 19.45 u.. H.B.C. Dendermonde - KI. Mechelen 2 Zat. 28.11 te 18.15 u H.K. Waasmunster - D.B. Zwijnaarde Provinciaal Zond. 29.11 te 15.15 u.: Denderbelle 1 - Dender belle 2 Zat. 28.11 te 17.10 u.: Merchtem - Temsc- Zond. 29.11 te 20.15 u Bcrlare - H.K. Waas munster 2 Dames - 1' nationale Zat. 28.11 te 17.15 u.: In Hasselt - Nopn Lebbeke 2' afdeling Zond. 29 11 te 16.45 u. Opglabbeek Zat. 28.11 te 19 dra Lebbeke Zond 29.11 te 14.15 u.: Haachtse - E.V. Aalst 3* afdeling Zat. 28.11 te 18.30 u.: Merksem - Lokeren Zond. 29.11 te 16.45 u.: Nopri Lebbeke 2 - Sasjai Jeugd - Miniemen Zond. 29.11 te 15.40 u.: H.B.C Dendermonde Lokcren Zat. 28.11 te 14 u Waasmunster 1 - D.B Zwijnaarde Zat. 28.11 te 16.30 u.: Ajax Lebbeke - Gent Zat. 28.11 te 13 u.: Waasmunster 2 - Kortrijk Kadetten Zal. 28.11 te 15 u.: Waasmunster - D.B. Zwi naarde Zat. 28.11 te 14.30 u.: Kortrijk - E.V Aalst WEDSTRIJDTELEGRAMMEN DAMESHANDBAL - 1" NATIONALE Ajax Lebbeke viruteel co-lei der in 2' nationale, misschien vergezocht zult U zeggen maar als men de rangschik king opmaakt aan de hand van de verloren punten, leidt Ajax samen met Mechelen en Charleroi, een trio dat vier punten verloor. Eigenlijk een prachtresultaat voor het pas uit derde afdeling gepromo veerde Lebbeke. Niettemin blijft men bij Ajax met beide voeten stevig op de grond, het parool was en blijft van wed strijd naar wedstrijd toeleven en punten pakken als het kan. Dat de waardeverhoudingen echt niet ver uit elkaar liggen wist men reeds bij Ajax en ook tegen het nochtans pun- tenloze Verviers was het op letten geblazen. Dat onder vond Ajax zaterdag in de ijs koude Waalse sporthal. Onder impuls van een zich in de ploeg volledig integreren de en steeds efficiénter spelen de Verlinden werd het wel 0-2 na 4' maar een met kniepijn sukkelende De Ridder kon van weinig nut zijn temeer omdat hij vrijwel onmiddel lijk van dichtbij in het oog werd gehouden. Na 7' (2-4) viel ook J. De Man gekwetst uit en meteen kreeg Ajax het moeilijk. Na een kwartier was Verviers op gelijke hoogte ge raakt en aan de rust moesten de Ajaxieden zich zelf bezin nen over een 9-7 achterstand. Onmiddellijk na de rust werd het zelfs 10-7 maar interim- coach Van Biesen kon geluk kig rekenen op een goed spe lend keepers-duo en het was Verlinden die Ajax opnieuw in de wedstrijd bracht. Toch diende Lebbeke nog te wach ten tot de 46' minuut voor aleer F. De Ridder - dan toch - met drie opeenvolgen de treffers de wedstrijd op nieuw openbrak (14-14). W. De Proft, een knappe wed strijd, deed dan de balans in het voordeel van Ajax over hellen en met nog 7' te spelen leidde Ajax met 15-18. Ver viers schakelde dan over naar een man tegen man situatie maar dit is nu juist een kolfje naar de hand van het tech nisch sterke Ajax dat zijn pas verworven drie-punten-voor- sprong tot het einde kan bewaren. Ajax Lebbeke: Vermeiren. De Bruyn, Luypaert 4, Van Biesen 2. De Proft 4. Quidé, Verlinden 7. De Man. De Ridder 3, Vlassenroot 1, Christiaens, Bosteels. Reserven: Verviers - Ajax Lebbeke 18-17 Ajax lee in Verviers zijn eer ste kompetitienederlaag. En kele spelers beschikten duide lijk niet over al hun mogelijk heden en de ijskoude sporthal speelde de andere spelers par ten. Rust 8-7. Christiaens ver zette nog bergen werk maar in de slotfase liet Ajax toch nog een 16-17 voorsprong ont glippen. Ajax Lebbeke: Van Bosbeke, Vermeiren, Moens 1, Ver- cammen, Crhstiacns 9, Coor- eman 1, Verheyden, Van Gucht, Bosman 1. Van der Jeught 1, Cleymans, Bosteels Nopri Av. Lebbeke Overpelt Tegen het fysiek sterke Over pelt kende Nopri Lebbeke een bijzonder moeilijk wed- strijdslot. De Lebbeekse ploeg was duidelijk de peda len kwijt geraakt tijdens de laatste 10' en een riante voor sprong smolt als sneeuw voor de zon. Het was dan ook de hoogste tijd dat de zestig mi nuten rond waren zoniet had Nopri nog een punt, of slech ter nog twee punten moeten prijsgeven. De thuisploeg was nochtans ijzersterk begonnen. Na 20' leidde Lebbeke met 7- 0 en het duurde tot de 22' minuut vooraleer Van Lan genhove het eerste Limburgse doelpunt diende te inkasse- ren. Met een 8-3 voorsprong aan dc rust leek niets een ruime Nopri-zege in dc weg te staan. Het werd zelfs 9-3 on middellijk na de rust maar plots vlotte het niet meer bij de thuisploeg. Het snelle Overpelt maakte van elk Leb- beeks balverlies gebruik om tot 9-7 te naderen (37' mi nuut) vooraleer Nopri op nieuw in de plooi te zijn ge vallen. Een 16-10 voorsprong prijkte op het scorebord. Maar plots vlotte het opnieuw niet meer bij Lebbeke en 5' voor het einde werd het 16- 14. De thuisploeg sleepte zich werkelijk naar het einde en toen 2' voor tijd Overpelt via een 7-m worp zelfs naderde tot 16-15 was het «pompen of verzuipen». Lebbeke kon toch nog dat één doelpuntje voorsprong behouden dat het de overwinning opleverde, een overwinning die lange tijd zo voor het grijpen scheen... Nopri Av. Lebbeke: Van Lan genhove, Dc Backer. Terroir 2, Van Damma 5, Brixhe 3, Segcrs 2, Macs, Hermans 1, Lissens, Biescmans 3, Van Handenhove, Anné EVA H.B.C. Dendermonde 2 17 Berlare 29 Berlare toonde zich de betere ploeg en leidde aan de rust met 7-13. H.B.C. Dendermonde 2: Van Heck, Van den Abbeele, Van Renterghem 2, Verhofstadt 2. Vekemans 5, Van Steen 1, Smekens 1. Mertens, Grijp 4, Sanders 2. Berlare: De Vos, D'Haese, Van Kerckhove 1. De Lausnaye 3, Plaetinck, Walraevens 10, Van De Weyer 6, Van Den Bossche 7, Arbijn 1. Langbeen 1. E.V. Aalst 2 24 Evergem 11 Het ervaringrijke E.V Aalst ondervond weinig tegenstand van Evergem. Rust 11-5. E.V. Aalst: Van Pottelber- ghe, Coen, F. Van Herrewe- ghe 2. De Jaegher 1. Verpe ten 1, De Gendt, Steenhout. Van Nieuwenborgh 4. Van Goethem 2, M Bayens 2. Cooreman 5. R. Van Herre- weghe 7. Brabo Denderbelle 2 11 At. Temse 18 ilott Dgesl; Spa (15- Temse liet een weinig overtui Eini gende indruk tegen Dendei rini belle 2 dat met een jong *ed ploeg gelijke tred hield tij de s dens de tweede helft. Rust 3-9. Denderbelle 2: Van Goethem, F. Goeman Van der Pooten. Caudrot tepl Cassiman. Van Keer. Coort lere man 1, Meert. Quisquatet et Delannoy 2, Dan. Van Got cha them 6. At. Temse: D But loei taert. Van Buyten 1. Millia et k 5, E. Buytaert 8. Baeck. Va Hoeyweghen 1Vercautere at 1 2. Lyssens 1. lae bk EVA E.V. AALST R.P.S. MONTEGNEE 21-20 2* afdeling Het werd nog een dubbeltje op zijn kant voor het punten- hongerige Aalst dat pas op de valreep, een lange tijd vrijwel zekere zege. definitief kon grijpen. Aalst speelde inder daad een schitterende eerste helft. Met een outstanding spelende Moens tussen lat en palen - hij stopte o.a. drie 7-m wor- Den - werden de Waalse aan vallen monddood gemaakt en een kollektief sterk spelend Aalst teisterde de Monteg- née-verdediging. Dc afwer king verliep deze maal vlek keloos en het zag er naar uit dat de bezoekers geen schijn van kans zouden maken tegen dit Aalst Vooral niet toen de rust aanbrak met een 16-9 stand, niemand kon nog ver wachten dat Aalst nog in moeilijkheden zou kunnen komen. Ook dc eerste 10' van de tweede helft bleef Een dracht de betere ploeg zodat het scorebord 20-13 aanwees na 39'. Montegnée ging dan zijn verdediging rcorgani- De Waalse coach plaatste een mannetje op M Bayens en liet zijn verdediging agressief tot aan dc vrijworplijn de Aalstcrsc aanval opvangen en Eendracht geraakte volledig van de kook. Aanvallend vlotte het plots niet meer, de kansen werden niet meer af gewerkt, veel halverlies en de bezoekers kwamen steeds maar sterker opzetten. De Aalsterse riante voorsprong smolt als sneeuw voor de zon en 5' voor het einde was alles zowaar te herdoen voor de Ajuinen (20-20). Dc laatste 5' werden dan nog enorm span nend en gelukkig voor Aalst kon Steemans toen nog een aanval afronden waardoor Eendracht dc twee broodno dige puntjes toch in de Ro- .zendrecf kon houden. Trainer Buelens had ook geen verkla ring hoe het in hemelsnaam mogelijk was dat zijn toch niet onervaren ploeg zo in de fout ging tijdens dc laatste 20'. Gelukkig liep het nog goed af... E.V. Aalst: Moens. Van Pot- telberghe. G Van Malderen 1. W. Bomon 3. De Ketelbut- ter 3, Van Nuffel 1. Arijs, Steemans 4, Van Der Borght 4, D. Bayens 2. M. Bayens 1. Brixhe 2. Reserven: E.V. Aalst - Mon tegnée 17-16 Eerste overwinning voor de Eendrachtdoublures die nochtans aan de rust met 7-8 in het krijt stonden. E.V. Aalst: Van Pottelberghe 1. K. Bomon 2. Van Hemel- njck 1. B. Arijs 3. R. Arijs 1. Verpeten 1. Van Goethem 2, Van Herreweghe 4. De Don- cker 2. Cooreman. De Jaegher. EVA Robuco heeft zich zoals ver wacht moeten beperken tot een wilskrachtige tegenstand tegen het sterkere E.V. Aalst. De ploeg van trainer-coach De Vuyst die man kreeg rood na 48' opende wel de score na 7' maar zodrea Aalst gelijkstelde na 11' was Robu co eraan voor zijn moeite. De Nederlandse Bouwmeester verzette weliswaar bergen werk maar Aalst, langs de snelle C. Simal, maakte er 4-1 van na 19' en aan de rust leidde de thuisploeg met 6-2. Ook in de tweede helft bleef Aalst veruit de betere ploeg en goalie Iris Van Den Borre moest zich enkel gewonnen geven na 22' in dc tweede helft (12-3). E.V. Aalst: 1. Van den Borrc. M. Van Mal deren, C. Simal 5. Herman. Laurcys 1: Dc Coock 1. K. Van Malderen 2. Cl. Simal. Buyle 1. Bleywcert. De Schrijver, Van den Borre 2. Robuco Buggenhout: Jans- sens. Bouwmeester 2. Ver tongen. Vereecken, Coore man 1, Bleyaert, I. Calu- wacrts, L Caluwaerts, De Freyne 1. Tennisklub Topspin heeft zijn provinciale en nationale kam pioenen in een hulde betrok ken. Zij tennisten het voor bije seizoen een indrukwek kend palmares bijeen. In de belangstelling stonden de na tionale titels van Sabine Ap pelmans (vrouwen A en vrou wen B in- en outdoor), Stefa- nie Dincq bij de kadetten meisjes en Elsie Van Over loop bij dc scholieren meisjes. Op het provinciale vlak triom feerden Tim Blondccl (man nen B outdoor). Kris Baele (mannen B indoor), en Filip De Pauw (mannen C) Win naar van het kriterium van Belgic werd Ben Maes. In de interklubkompetitie behaal den de preminiemen met Bart De Mey. Gregory Bauwens en Toon Van Der Kelen dc Oostvlaamse titel. Dc man- nenplocg in reeks 5 met And\ Vehent (kapitein), Kurt Dc Leenheer, Gert De Meyer. Filip Dc Pauw. Kris Dc Pauw. Kristof Platteaux en Koen Soetens toonden zich provin ciaal de beste kombinatic. De eindronde om de nationale titel leverde hen een halve finaleplaats op. In de KB-cup voor jeugdploegcn ging Top spin met vier trofeeën aan de haal dank zij een eerste plaats voor de jongens-preminiemen (Bart Dc Mcy. Gregory Bau wens. Toon Van Der Kelen), de meisjes-preminiemen (Svl- Jed ifitl oe e L de off >iks 15-8 teei via De Neef. Sofie De Grev Dominique Vrijdaghs). e jongens-miniemen (Stevt Schepens. Anthony Bauwen 'ls,! Didier Appelmans. Micha Lievois) en de meisjes-mini men (Vanessa Cosyns. Buys. Kris,:en Bontinck Karolien Eeckhout). Vcrme denswaard was de prestal vrouwenteam Topspin uit dc eerste afd L ling. Kathleen Schuurman Ilse Dc Ruysschcr. Sabil Appelmans en Elsie V Overloop, zorgden voor ei |en( spannende finale met Wczt P1 Een 3-3 puntcndeling smofl de dc ultieme hoop op et 1 nationale titel in dc kiem. r r'cn .off JEUGDHANDBAL Jongens kadetten Avanti 5 H.K. Waasmunster 3 Dat de Waasmunsterse kadet- tenplocg de concurrenten met kop en schouders domineert, bleek nog maar eens tegen het onervaren ploegjc van Avan ti. Mocht de thuisploeg enige hoop hebben gekoesterd, na een 2-1 voorsprong, hun am bities werden snel dc kop in gedrukt en aan de rust leidde H K W. reeds met 2-16. Het werd zelfs 2-28 vooraleer het moedige Avanti ploegjc nog eens kon tegenscoren. Dc ka detten van Waasmunster kun nen ongetwijfeld weer brok ken maken in de eindronden van het seizoen 1987-1988. Voor Avanti scoorden Van Beveren 2, Maerschalk 1. Walraevens 1. Van Den Bor rc 1. H.K. Waasmunster: Des- seaux, Taelman 2, Tcrnest 6, De Groote 7, Roels 9, De Bode 4, De Graeve 3, C. Desseaux 2. R.B. Dendermonde 10 Hechtel 26 Het pas uit l' nationale gede gradeerde Hechtel bewees in Dendermonde zowat de sterkste ploeg uit de reeks te zijn cn meteen zette het zijn ambities kracht bij om vol gend seizoen opnieuw post te vatten tussen het kruim van het Belgische handbal Het pas gepromoveerde Ros Bei aard maakte dan ook geen enkele kans maar dc 10 ge scoorde doelpunten worden niettemin als positief ervaren in Dendcrmondse kringen. Na het eerste kwartier leidde Hechtel reeds met 1-5 cn dc thuisploeg diende zich te be perken tot zoveel mogelijk dc schade tc beperken Via een 4-ll ruststand werd het 5-17 na 40' maar Ros Beiaard liet toch de armen niet zakken. Met het 10-26 eindresultaat is men in Dendermonde. de m- standigheden in acht g .to men. niet ontevreden. R B. Dendermonde: Van Hove. Hcirman 1. De Man. Van Boven 2. Eecklut I. Hof man Van Hemeltijck 5. Van der Jeught. D'Haes. 1. Goubcrt. EVA Tennis. TC Topspin uil Zele vierde haar provinciale en nationale kampioenen (bvw) le afdeling: 1. Dvnamica A Waasmunster 10 p.. 2. Patro A Hammc 8. 3. Hingene 7. 4. Patro B 7. 5. BAC A Hammc 5. 6. Patro C 5. 7 Triumf A Lokeren 4. 8. Madclon A Buggenhout Op stal 1. 9 Madeion B I. 10. Baasrode A 0 p. 2e afdeling: I. Juvenes A Zele 10 p 2. Ons Huis A Baardcgcm 8. 3. Eendracht A Lebbeke 6. 4. Pardaf A Kruibeke 6. 5. KWB A Kruibeke 6, 6. Patro D 5. 7. BAC B 5. 8. Vlierkou- ter A 4. 9. Patro E 0. 10. Pardaf B 0 p. Derde afdeling: I. Opwiik A 10 p.. 2 Vlier- kouter B 9. 3. Balegem A 8. 4 Kemzekc 6. 5. Patro F 5. 6. Ons Huis B 4 7. Pardaf C Kruibeke 3. 8. Eendracht B 1. 9. Pardaf D 1. 10. Dynamica B 1 p. Vierde afdeling: 1. Juvenes B Zele 10 p., 2 Eendracht C' 10. 3. Lede 6. 4. Opwijk B 6. 5. Vlammers A Hamme-Zoggc 6. 6 Prado 4. 7. Patrco G 4. 8 Ons Huis C 2. 9. KWB C 2. 10. Madeion D 0 p. Vierde afdeling B: 1. Okapi A Kallo 8 p.. 2. Viktorv A Hammc 8 3, Ju venes C 8. 4. BZP Lokeren 7. 5. KWB B 6. (v BAC ('4,7. Patro H 2. 8. Eendracht D 2. 9. Pardaf E I. 10. Madelt] op Vijfde afdeling A: 1 Egmont 9 p.. 2 Hcrld Dendermonde S. 3 Bah] B 7. 4. Artevelde 7. nes D 7. (i Eendracht Fl Sterke Stut C 4. S OpwiB 2. 9. Okapi C' 0. 10. Ons" C 0 p. Vijfde afdeling B: 1Eendracht E 8 p Pauwels 8. 3. Okapi B K 6. 4, Troelant Sinat Triumf B Lokeren 6. 6. ft I 5. 7. Triumf C 4. S KWl 2. 9. Dynamica C I. tory B p. lleyb 'Iers

De Voorpost | 1987 | | pagina 22