VOLLEYBALOVERZICHT HEREN VOLLEYBALOVERZICHT DAMES LANG GELEDEN De Voorpost - 27.11.1987 - 23 VOLLEYBAL prestal am vi itc afd /oor et t Wez Ereklasse Anderlecht 3 Vitesse Kruibeke 2 (16-14, 13-15, 11-15, 15-11, 15-5) In de Simonetzaal werd een marathonwedstrijd die pas na ongeveer drie uur de winnaar naar voren bracht, afgewerkt. De thuisploeg moest een be zoekend overwicht toestaan in de beginfase van de wed strijd. Dit was het werk van een stevig Vitesseblok. In de eerste set kon Kruibeke een 10-14 voorsprong verzilveren'. De Brabanders snoepten de Oostvlamingen de setbal af en konden in extremis de eerste deelzege behalen. Vanaf de tweede set ging Ben Croes zijn spelverdeling beter varie ren, maar hij speelde teveel Kolba aan. Die werd veelvul dig afgeblokt door de thuis- spelers. Het was met Bae- klant als voornaamste afwerk- er dat Kruibeke de setstand in evenwicht bracht. Wanneer Guy De Beer en Defour zich eveneens op de voorgrond werkten konden de gasten tot '-2 uitlopen. Anderlecht sleepte een vijfde set uit de brand. Tijdens deze beslissen de vijfde set geraakten de Vitessespelers nog moeilijk door het thuisblok en ze wer den op een grote achterstand geplaatst. Kruibeke kon geen vuist meer maken. 0-0. Bij 4-1 werd er reeds overgegaan met applaus ver vangingen. Tom Speleman verving Eddy Verstraeten en Patrick Van Landeghem kwam in de plaats van Danny Van Acker. Een goede wed strijd van Toff Steendorp hoe wel Diksmuide geen goede waardemeter is. Het bestuur van Steendorp heeft na vier jaren trouwe dienst van Nico Ruttens afgezien van zijn diensten. Ten voorlopige titel wordt er een beroep gedaan op Toine Speleman. Volgen de wedstrijd op Mechelen. Eerste nationale V.C. Zele 3 Spa 0 15-8, 15-13, 15-11) jvertui Eindelijk eens een 3-0 over- )endet winning voor Zele. Na drie jong wedstrijden die pas na de vijf- Ie set zegevierend werd afge- iloten zijn de Zeienaars erin D eslaagd een 3-0 overwinning i e behalen tegen de Francofo- audrot leploeg. Het was geen den- Coort lerende wedstrijd. De eerste quatet et werd gemakkelijk binnen in Got ehaald met aanvallen op de iu) locken. Tijdens de tweede Millia et kon Zele tot 12-5 uitlopen. Va taar de gasten kwamen terug re at 14-13. Het was Danny De laesschalck die het setpunt (blokte. In de derde set loest een 9-11 achterstand ocdgemaakt worden door de astheren. De leidersplocg og steeds ongeslagen, liepen Luikenaren onder de voet de eindfase van deze set. off Steendorp 3 liksmuide 0 15-8, 15-8, 15-1) teendorp had een zware )bber aan de bezoekers in beginfase van de wedstrijd. basisploeg bestond uit ris De Wolf, Eddy Verstrae- MiVhÜ (heroptredend), Bert van ele, Bert De Gcndt, Lieven J rients en Danny Van Acker. iff Steendorp speelde tij- j :ns zijn laatste kompetitie- strijden niet denderend. __..muide dat volgens inge- if(j jden zelfs over een viertal irmar kwetste spelers beschikt die tt kunnen aantreden onder- v. 'dl dit in de rangschikking, tendorp kon via 7-3 tot 11-8 lopen. De bezoekers had- nri n te weinig klasse in huis nn i Steendorp te bedreigen. de tweede set liep Toff uit I 5-0. Dan verdween het npo uit de wedstrijd en de :kers kwamen met 5-6 op iprong. Ondertussen was Speleman Lieven is komen vervangen, de stand op 11-7 was racht was het vuur uit de trijd. De derde voorspel- lanning. Na een volledige (tic was de stand nog altijd Derde landelijke Vosselare 3 V.K. Aalst 2 (15-13, 15-17, 15-6, 14-16, 15- 9) V.K. Aalst, dat hard werkt om opnieuw met de betere ploegen uit de rangschikking te vervoegen, heeft in een spannende en spektakelrijke wedstrijd de duimen moeten leggen. Een erg ontgooche lend scheidsrechtersduo, vooral in de vijfde set zorgde voor een anti-climax. De bezoekers konden met een goed sluitend blok en een puike lage verdediging (via 2- 6 en 4-8) tot 6-13 uitlopen. Vosselare. een temperament vol zestal, vocht terug. Het kon de eerste setbal bemach tigen. Voor het keerpunt in de eerste set zorgde de man in het wit zodat de thuisploeg in extremis de eerste deelzege kon binnenhalen. Tijdens de tweede set kende Aalst weer een goede start. Het liep uit tot 2-6, maar deze voorsprong werd door de gastheren teniet gedaan bij 6- 6. In de tweede helft van deze set gaven beide ploegen el kaar geen duimbreed toe. Vosselare geraakte tot 13-11, maar de gastheren kwamen terug om oververdiend gelijk te stellen. De derde set werd katastro- faal voor Aalst. De inzinking leidde tot een 10-0 achter stand. Zelfs een dubbele wis sel van Wilfried Doorns voor spelverdeler Pascal Boey- ckens en Luc Van Nuffel voor Luc Wasteels konden de ge slagen kloof niet meer over bruggen. In de vierde set her vonden de VK spelers hun tweede adem. De bezoekers met een goede Ivan De Groodt slaagden erin de set standen in evenwicht te bren gen. De vijfde en beslissende set was de meest beruchte van deze partij. Aalst geraakte aan een 1-4 voorsprong. Vos selare werd opnieuw in de wedstrijd geholpen en in de eindfase werd Aalst op onbe grijpelijke wijze benadeeld door het scheidsrechtersduo. Zowel de man op de stoel als de tweede op de vloer gingen over tot onbegrijpelijke tus senkomsten. De Aalsterse spelers gingen over hun toe ren, zodat van degelijke vol ley langs hun kant geen spra ke meer was. Het bestuur van V.K. Aalst had sterke handen nodig om Ivan De Groodt en Luc Van Nuffel te weerhou den om handtastelijkheden uit te voeren op de man in het wit en hen alzo te behoeden voor verdere uitsluiting. Posi tief voor de Aalsterse ploeg is dat Lieven De Schrijver op nieuw zich optimaal voor de ploeg kan inzetten, zodat het blok, de aanval en de organi satie in de goede plooi kan vallen en de prestaties kunnen doorgetrokken worden. Eerste provinciale Mariakerke 3 Oltisj Bazel 2 (15-3, 15-8, 14-16, 2-15, 15-6) Bazel kwam er tijdens de eer ste twee sets niet aan te pas. Teveel persoonlijke fouten waren hier de oorzaak van, zodat de thuisploeg vrij ge makkelijk aan een 2-0 voor sprong kwam. In de derde set zorgde Oltisj voor de sensa tie. Na een spannend duel van meer dan een half uur konden de bezoekers de thuisploeg (die nog twee matchballen in handen hadden gekregen) de setbal ontfutselen. Bazel zette deze morele opkikker om in een ongekende strijdlust tij dens de vierde set. Eenrich- tingsvolleybal dat de ploeg niet kon doortrekken in de vijfde en beslissende set. De leiders uit het Gentse herpak ten zich en Bazel kon punten- loos huiswaarts keren. Melvoc Melsele 3 V.C. St. Pauwels 0 (16-14, 15-5, 15-13) De bezoekers legden in de eerste set het vuur aan de schenen van de thuisploeg. Melsele kende in de eindfase van deze spannende beurt een tikkeltje meeval om de set te doen kantelen. De tweede set werd vrij vlot gewonnen door de gastheren, maar in de der de set was St. Pauwels op nieuw van de partij. De gas ten kwamen zelfs op voor sprong en Melvoc kon via zijn aanval punt per punt van zijn achterstand afknagen. Een gevleide zege van Melsele te gen een verdienstelijk St. Pauwels, dat meer verdiende dan een 3-0 nederlaag. Sigivok St.-Gillis-Waas 3 Hamvoc Hamme 2 (13-15, 15-10, 16-14, 14-16, 15-2) In de eerste set keek Hamvoc tegen een 13-4 achterstand aan terwijl men in de vierde set een 14-4 achterstand liet noteren. Hamvoc remonteer- de tweemaal op schitterende wijze. Onbegrijpelijk hoe Si givok deze grote voorsprong telkens liet teloor gaan. Ham voc mistastte zich in de eind fase van de derde set. In de vijfde en beslissende set kon Sigivok rekenen op een uitste kende Guy Ruts, die Martens verving in de spelverdeling. Een efficiënt spelend Sigivok kon de vijfde set naar zich toe trekken. Derde provinciale Kangoeroes Aalst 2 Zwijnaarde 3 (15-13, 7-15, 15-13, 8-15, 13- 15) Kangoeroes Aalst was van plan iets te verhelpen aan de nederlaag van vorige week. Ze wilden en zouden de ploeg van Zwijnaarde (waartegen vorig seizoen niet kon gewon nen worden) eens tonen wat Kangoeroes in zijn mars had. De eerste set werd dan ook goed gestart. Vlug stond de stand op 5-3. Maar Zwijnaar de is niet een ploeg die zich zo maar laat doen. Er kwam weerwerk van de bezoekers en de stand kwam gelijk: 9-9. De strijd was hard en voor elk punt werd er geknokt. 10-10, 12-10 en 14-13. Kangoeroes verloor de eerste setbal maar won dan wel de tweede, 15- 13. De tweede set speelden de bezoekers het overmoedige Aalst van de kast naar de muur en won afgetekend de tweede set, 7-15. De derde set was opnieuw voor Kangoe roes dat met dezelfde cijfers als set twee nu de derde set binnenhaalde. De vierde set kon de beslissing brengen voor Kangoeroes, maar de bzoekers oordeelden daar an ders over. Met 8-15 werd Kangoeroes naar een vijfde iet gedwongen. Een delikate jaak. Kangoeroes verloor reeds twee wedstrijden met 2- 1 cijfers. Dit was nu ook het geval. Terreinwissel op 1-8, kon Aalst nog terugkomen tot 13-11, maar verloor dan toch de koncentratie en de vijfde set en de wedstrijd: 13-15. Eindstand 2-3 voor de derde maal dit seizoen op zes wed strijden. De reservewedstrijd werd ook verloren met over duidelijke 0-3 cijfers (0-15, 7- 15. 7-15). Volleybal. VC Steendorp-Diksmuide 3-0. Smeets (Steen- dorp) smasht voorbij het Diksmuideblok en de 3-0 zit erop (dw) lies. Het werd meteen duide lijk in de eerste set. Oudegem keek vlug aan tegen een 8-0 achterstand. Renaat Roels werd ingebracht voor Roland Van Beveren. Deze passeurs- wissel had een positief gevolg 8-3. Dank zij het blok De Roos, Tassent werd het nog 8- 5, maar Zele ging onhoudbaar verder tot 15-6. Coach Ro giers riep zijn roodwitte tot de orde met als resultaat dat Ou degem agressiever van achter het net kwam. Een 1-5 voor sprong werd echter te vlug omgebogen tot een 10-6 ach terstand door Zele. Na twee wissels met Van Beveren en Verstrepen kon het tij ge keerd worden. 10-8 en 14-12. Oudegem kon vooral door Houthoofd vier setballen te nietdoen en de bezoekers haalden zelfs de set binnen. De derde set was rampzalig voor Filoes, door een gebrek aan inzet en motivatie kon Zele uitlopen tot 10-5. Zelfs een time-out van coach Rogiers kon het onvermijde lijke niet afwenden: 15-5. De laatste set was zo mogelijk nog desastreuzer. Zele kwam voor met 8-3 en won met 15-3. Van een kollektieve offday van Oudegem kon zelfs geen sprake meer zijn. Oudegem is dus duidelijk aan bezinning toe en het moet zich vlug herpakken. Hopelijk brengt het volgende vrije weekeinde enig soelaas. Denderhoutem 2 Kangoeroes Aalst 3 (15-12, 13-15, 15-13, 13-15, 11-15) Kangoeroes Aalst wordt stil aan gewoon om vijf setten te spelen, en te verliezen. Daar is nu verandering in gekomen. Te Denderhoutem kon Kan goeroes de wedstrijd winnen! De ploegen waren zeker aan elkaar gewaagd: lange wed strijd, twee uur en zestien minuten voor de gehele wed strijd. Zeer spannende sets: de setstanden liegen er niet om. Een zeer belangrijke overwinning. De coach had ook nu eens een effektief op de bank waaronder hij kon beschikken en hij deed dit dan ook zoals het hoorde. De overwinning ligt zeker aan de samenwerking van de ploeg en dit samen met de coach. Is Kangoeroes nu eindelijk op de goede weg? De reservewedstrijd werd eveneens door Kangoeroes gewonnen met 1-2, 10-15, 13- 15 en 15-9. Volgende wed strijd zaterdag 5-12 tegen Le de Leeuwerik, nog een moei lijke klant, maar thuis en met de goede supporters zit er een dikke kans in. 2e provinciale SNUFFEL GREMBERGEN 0 ZELZATE 3 Het was meer dan een jaar geleden dat Snuffel nog eens een kompetitiewedstrijd ver loor in eigen zaal, wist men ons in Grembergen te vertel len. Het werden dan nog dro ge 0-3 verliescijfers maar la ten we hier onmiddellijk aan toevoegen dat de pleog van T. Verstraeten zo een zwaar ver dikt niet verdiende. Zelzate was zondag weliswaar de be tere ploeg maar vooral in de derde set had Snuffel meer verdiend. Een 5-12 achter stand werd omgezet in een 14- 12 voorsprong en in die perio de speelde Snuffel zoals wij het van hen gewend zijn: knap in verdediging, ideeën rijk in aanval en collectief als een sterk geheel. Jammer voor de thuisploeg konden zij twee setballen toen niet be nutten en de anti-climax volg de toen Zelzate uitmaakte in een spelfase die ten zeerste aangevochten werd door de thuisploeg. De smash van A. Van Boterdael raakte het net en ging toen via het blok bui ten maar dat had de scheids rechter niet opgemerkt en meteen was de wedstrijd ten einde. Een van de meest trou we Snuffel supporters gaf niettemin toe dat zijn ploeg vooral tijdens de eerste sets DAMESVOLLEYBALKLUB MODERNA LEBBEKE EEN STEAK VOOR HET BLOK Op zaterdag 5 december 1987 organiseert Moderna Leb- beke, zijn jaarlijkse steakdag in het lokaal Zwamberhof te Lebbeke. Sportliefhebbers, de speelsters en bestuur verwachten U en danken u bij voorbaat. Üeybal. VC Steendorp-Diksmuide 3-0. De Steendorp- 'lers toonden dat zij tweede nationale waard zijn (dw) Juvenes Zele 3 V.C. Oudegem 1 Ondanks de hoog gespannen verwachtingen bracht Filoes er nog niet veel van terecht. Vier uitgesproken nederlagen (op de wedstrijd tegen Ursel na) en een 3-2 winst tegen het zwakke Schellebelle. Enkel tegen Aalter werd duidelijk gewonnen met 3-0. Of Oude gem beter zou doen tegen Zele? Het tegendeel was waar, een smadelijk 3-1 ver- SINT-PAL'WELS 0 GILVOC 3 (11-15,3-15,3-15) De reservewedstrijd werd door Gilvoc met 0-3 gewon nen. De hoofdwedstrijd was een flauwe bedoening. Sint- Pauwels klampte in de eerste set aan tot 11-13 doch daar mee was alles gezegd. Gilvoc moest het gaspedaal niet eens volledig induwen, toch liet het zich meeslepen door het ge knoei van de tegenpartij. De Gilvoc-coach kreeg de ge legenheid om eens iedereen aan het werk te zien. Twee lichtpunten in deze sfeerloze wedstrijd: Kris Scholliers, uit stekend in de aanval en het blok en Nancy Dierickx die stijgende allures etaleerde. Zondag a.s. om 16ul5 (hoofd wedstrijd) ontmoet Gilvoc Watervliet. Indien deze wed strijd gewonnen wordt nestelt Gilvoc zich alleen op de derde plaats. Supporters op post! Ereklasse V.C. TEMSE 3 HERMES OOSTENDE 0 (15-12, 16-14, 15-2) De bezoeksters dienden een harde klap te inkasseren. In minder dan één uur tijd wer den de kustmeisjes door een enthousiast spelend Temse weggeserveerd. Voor de Scheldemeisjes speelden de opslagbeurten een belangrij ke rol. Het opslagwapen werd oordeelkundig benut hoewel het niet zonder risico ge beurde. De eerste set was gelijkop- gaand. Temse gaf een 5-3 voorsprong uit handen en de bezoeksters geraakten via 5-8 op een 9-10 voorsprong. Wan neer Flebus met goede recep ties op de voorgrond trad konden Bea Keyaerts en Hil- de De Meuter met een uitste kende spelverdeling hun aan- valsters aanspelen. Temse won vrij verdiend de eerste set. In de tweede set zagen de gastvrouwen een 4-1 voor sprong teniet gedaan wanneer Van Den Branden vier keer achtereenvolgend buiten smashte. Via 4-5 ging het met gevechtsvolleybal, de beide ploegen vochten voor elke bal. gelijk op tot 10-10. Oos tende kon tot 11-14 met strak ke opslagen op de achterlijn, uitlopen. Maar Van Den Branden en Yo Keyaerts zet ten een schijnbaar hopeloze situatie recht. Temse deed de bezoekende receptie als een kaartenhuisje in elkaar storten. De derde set was éénrich- tingsvolleybal. Een aangesla gen Hermes trachtte met veel vuldige wissels de kadans op nieuw in de ploeg te krijgen. Tevergeefs echter, want Tem se, opgezweept door het on verwachte gelatenheid van de kampioenen, kon zich veroor loven De Caluwé in de ploeg te brengen. Wanneer De Meuter met een soloblok de set afrondde was het feest in de sporthal Tielrodia. Tweede landelijke SINDA ST.-NIKLAAS 3 NOVA SMASH 2 (8-15, 15-4, 12-15, 15-11, 15- 9) In de eerste set konden de Sindameisjes tot 7-8 aanklam pen. Tijdens de eindfase luk ten ze geen enkel punt meer. Gelukkig herpakten de gast vrouwen zich in de tweede set. Een 6-1 voorsprong werd steeds verder uitgebouwd tot een deelzege. Tijdens de der de set geraakte Sinda op nieuw aan een riante voor sprong, maar wanneer de thuisspeelsters bij hun opslag beurten in de fout gingen, kwamen de Gentse meisjes terug en besloten zegevie rend. In de vierde set gaven de Klaasjes een 8-1 voor sprong uit handen. Na een 8-9 achterstand viel voor Sinda alles in de goede plooi. Wan neer ze een vierpunten kloof konden slaan bleven die ook behouden tot het einde In de beslissende vijfde set kwam Sinda 5-1 voor, doch de ga sten wisselden met 5-8 voor sprong van kamp. Bij een 8-9 kantelde de set. Na negen rotaties kon Sinda eindelijk de matchbal benutten. Eerste provinciale MALDEGEM 3 AVO MELSELE 1 (15-11, 13-15, 15-8, 15-12) De neo eerste provincialer zorgde voor een genietbare patij Volleybal. Qua inzet verdiende Melsele een 1-1 ge lijke setstand. Tijdens de der de set kon Melsele een 1-7 voorsprong niet behouden. De thuisploeg remonteerde en ze maakte vrij vlot uit. In de vierde en laatste set dwon gen de Waaslandse meisjes de thuisploeg tot zes match- ballen. ZULTE 3 ATB SINT-NIKLAAS 2 (15-10, 7-10, 14-16. 16-14, 15- 8) ATB St.-Niklaas verdiende de zege. St.-Niklaas was de betere ploeg maar ze lieten in de vierde set een 8-14 voor sprong uit handen gaan. In plaats van een 1-3 winst zagen de klaasjes de totaalzege weg vloeien. ATB kwam het ver lies van de vierde set niet meer te boven in de vijfde en beslissende set. SIGIVOK 1 JUVENES ZELE 3 Bij St.-Gillis ontbrak hun spelverdeelster op het appèl. Daarom moest Sigivok een beroep doen op de zeventien jarige Griet Vereecke. Het gebrek aan ervaring speelde de ploeg parten en de thuis ploeg kon zo moeilijk draai ende gehouden worden. De bezoeksters hadden het niet moeilijk om de grensmeisjes op achterstand te houden. DERDE PROVINCIALE KANGOEROES AALST 3 OUDENAARDE 0 (15-7, 17-15, 15-6) De vroegere glorie uit Oude naarde is reeds lang vergaan. Ooit speelde Oudenaarde in eerste provinciale. Kangoe roes moest en zou winnen. De nederlaag van vorige week zat diep. De eerste, van korte duur: vijftien minuten slechts zag men een sterkspelend Aalst. Vlug stond de stand op 8-3 en 14-7. Kangoeroes had wel drie setballen nodig om de set te kunnen besluiten: 15-7. De tweede set zag men een aanklampend Oudenaar de: 6-3, 9-6, 13-13 en uitein delijk 17-15. Winst op het nippertje voor de thuisploeg. De derde set werd een forma liteit. Oudenaarde was duide lijk uitgeblust en het kon de strijd - en winstlust van Kan goeroes niet de baas. Van 2-2 veranderde de stand vlug in een voorsprong voor Kangoe roes 6-2, 7-5, 10-5 en 1-6 en na twee setballen 15-6. Dus een duidelijke overwinning voor Kangoeroes Aalst, de vierde 3-0 overwinning op vijf wed strijden. De reservenwed- strijd werd gewonnen met 2- 1: 15-17, 15-7, en 15-9. ERWETEGEM 2 KANGOEROES AALST 3 (16-14, 12-15, 15-9, 6-15, 16- 18) De dames van Kangoeroes Aalst vierden feest zondaga vond. Een van de moeilijkste wedstrijden van gans het sei zoen werd gewonnen, met moeite... maar gewonnen. Erwetegem was de ploeg, dat Kangoeroes het meest vrees de, na Vosselare misschien. En tegen deze laatste ploeg werd verloren, maar Erwete gem had het klaar gespeeld om Vosselare te verslaan. Dus nu over de wedstrijd zelf. De eerste set zag onmiddellijk een blitzstart van Aalst. Vlug werd het 0-4. Erwetegem beet zich vast en kwam terug tot 3- 5 en 11-6. Dit konden de bezoekers niet zo maar over zich laten gaan en ze vochten terug tot 13-14. De eindstrijd was hard: 14-14, en uiteinde lijk 16-14 voor de thuisploeg. De tweede set was dan toch voor Kangoeroes: 3-6, 7-12, 12-13 en 12-15. De derde set was weer voor de thuisploeg, die het kort en goed tot 15-9 liet komen en daarmee uit in zeventien minuten. De vierde set ging naar Kangoeroes, met het grootste verschil van de hele wedstrijd: 6-15. Dus vertrok Aalst welgemutst aan de vijfde set, die het gemak kelijk in de euforie van de voorgaande set dacht te win nen. Maar de thuisploeg had het zo niet gezien en het wou kost wat kost de matchzege behalen. De ploegen wissel den van kamp bij een stand van 6-8. Erwetegem klampte aan en het bezorgde Aalst nog kippevel. De bezoekers trok ken huiswaarts met de pun ten. Laatste set 16-18. Kan goeroes kan nu gerust zijn, zij kunnen elke pleog uit de reeks aan. Ook de reserve- wedstrijd werd door Kangoe roes gewonnen: 1-2, 10-15, 15-10, 8-15. Volgende wed strijd: beker op donderdag 26.11.'87 tegen eerste provin cialer Malfegem en op zater dag 28.11 thuis tegen Wet- teren. onder haar mogelijkheden was gebleven. De 10-15 en 13-15 verliescij fers waren te vermijden ge weest zegde de man ons. In elk geval Snuffel blijft goed meedraaien aan de kop van de klassering en voor een nieuwkomer in tweede pro vinciale zeker geen slecht re sultaat. EVA JEUGDVOLLEY Scholieren meisjes SNUFFEL GREMBERGEN 1 SINDA SINT-NIKLAAS 3 De Snuffel jeugd heeft het deze maal niet kunnen waar maken na een wedsdtrijd die slecht begon. De eerste set werd prijsgegeven met 8-15 en in de tweede set beet A. Volckaert en C° eveneens in het zand (11-15). In de derde set bleek het wedstrijdbeeld dan te zullen omslagen. Snuf fel won met 15-4 en speelde toen voortreffelijk. Ook in de vierde set bouwde de thuis ploeg aan een ruime voor sprong maar in een slopend slot moesten zij inbinden met een marathonscore (18-20). Het komend weekeinde wordt tegen datzelfde Sinda een denderende revanche ver wacht van de Snuffelmeisjes. EVA Volleybaltornooi van de Dendermondse politie. KWB-Centrum en de ploeg van de Rechtbank. De KWB-ers verloren de finale tegen de Rijkswacht (foto P. Hermans) Volley baltornooi van de Dendermondse politie. De ploegen van de Rijkswacht en van K\VB-Boonwijk. Rijkswacht won en Boonwijk werd vierde (foto P. Hermans) VOLLEYBALKALENDER HEREN Ere afdeling 28.11 20.00 Vitesse Kruibeke-Ternat Eerste Nationale 29.11 18.00 Alken-V.C. Zele Eerste Landelijke 28 11 17.00 Ieper-Pardaf Kruibeke Eerste Provinciale 28.11 16.15 Rapid St. Niklaas-Nova Smash Tweede Provinciale A 28.11 19 45 Blauw. Hoek Hamme-ATV St. Nikl. Tweede Provinciale B 28.11 20.15 Danny Hofstade-Ronse Derde Provinciale B 28.11 18.00 Kangoeroes Aalst-Gavere Beker Van Oost-Vlaanderen 28.11 20.00 Melvoc Melsele-Rapid St. Niklaas 18.00 Heusden-V.C. Elversele 29.11 15.00 Hemelveerdegcm-Nieuwkerkcn 20.00 Hygiëna Stekene-Ecklo 28.11 20,15 Dannv Hofstade-Mariakerke 28.11 18.00 Gavere-Beveren Waas 29.li 16.00 Vitesse Kruibekc-Oltisj Bazel

De Voorpost | 1987 | | pagina 23