«IK HEB NOG NOOIT EEN EIGEN DUIF ZIEN VALLEN» OPWIJK A HAD HET NIET GEMAKKELIJK PRIMA RESULTAAT VOOR TEMSE 3 DUIVENSPORT VAN DE SINAÏ NAAR JERUZALEM HAMSE ROMY VAN MOERZEKE WON PATRO B VERLIEST KOSTBARE PUNTEN Vlierkouter klopt leiders RENAAT BIESEMANS IS NIET MEER 24 - 27.11.1987 - De Voorpost TAFELTENNIS PRATEN MET WIM DE LATHOUWER Het zachte stemgeluid van de in Zele wonende Dender- mondenaar Wim De Lathouwer kent vrijwel iedereen, vooral de duivenliefhebbers. Naast zijn aktiviteiten bij BRT 1 elke zondagmorgen tijdens het duivenseizoen is hij ook verantwoordelijk voor de Wereldomroep. Wim - of Willy - is een veelzijdig man, die ook op vele Vlaamse podia te zien en te horen is als presentator bij talrijke feestelijke gelegenheden. Die Wereldomroep is een uit- eerst gespannen naar de radio daging, zegt hij. Een boeien- hebben zitten luisteren en na- de bezigheid omdat het voor dien zich de kas zitten opvre- vele landgenoten de enige ten tijdens het wachten op de band is met de heimat. Dat aankomst, we veel beluisterd worden be- DDT. wijzen de 22.000 brieven die b" de BRT onze administratie per jaar te ermt verwerken krijgt." Het begint met vroeg op- staan. In het hoofdseizoen Speel je zelf met de duiven? moet ik om vijf uur 's mor- Eigenlijk niet. Gewoon gens present zijn in Brussel, We staan voortdurend in omdat ik er geen tijd voor want om tien over vijf be- binding met de lossingsplaat- heb. Ik kan niet tegelijkertijd ginnen de korrespondenten al sen en de kleinste verandering in Brussel zijn en mijn duiven te telefoneren. Die klus moet in het tijdschema moet direkt verzoreen. Ik besef dat het binnen een halfuur geklaard aan de liefhebbers meege- spannendste moment voor zijn. Om vijf minuten over ,JJ" *rA'K een duivenliefhebber het halfzes stipt worden we opge- neerstrijken van de duif op roepen door mevrouw Pyck het hok is, maar dat is voor uit Parijs, een dame die vrij- mij niet weggelegd, al kan ik wel haar ganse leven aan de meevoelen met de mensen die duivensport heeft gewijd. Zij In de eerste afdeling van de hun eerste puntenverlies. Zo- KVKT tafeltenniskompetitie ver is het echter niet geko- blijft Dynamica A Waas- men. In het laatste enkel was munster het goede spoor vol- Danny Vermeulen van Op- gen. Deze week hebben ze wijk duidelijk sterker dan thuis Baasrode A met een Mare Vermeulen. Het dubbel forfaitscore naar huis gezon- dat als inzet had een puntje den 10-0. Het was om het in was uitermate spannend, voetbaltermen te zeggen een Toch werd het een 0-2 over- éénrichtingswedstrijd. Baas- winning voor de bezoekers rode A zal moeilijk onderaan maar met welke setcijfers: de klassering weggeraken. tweemaal 20-22. En dan moet In de tweede afdeling kwam men wel een tikkeltje geluk een verrassing van formaat, hebben. De KWB-jongens die daar Hekkensluiter Pardaf D pakte aan de leiding prijkten wer- er weer naast toen Patro F in den op verplaatsing bij hun de Sint-Ceciliazaal kwam buren Pardaf A Kruibeke tot neergestreken. Aanvankelijk de orde geroepen. Ze kregen stond Pardaf D er niet zo daar een 10-0 op het blad. slecht voor als we de tussen- Trouwens ze werden vaak standen bekijken 1-2 en 2-4. overklast door de Pardafjon- Dan pas begon de Pardaf- gens. Misschien is de score afbrokkeling. Want de loka- wel iets overdreven want de len werden van dan af be- bezoekers konden een zestal stookt en haalden geen enkele keren een belle afdwingen, overwinning nog binnen 2-8. Maar telkens opnieuw waren Fr. Van Strydonck bleef al daar in de thuisspelers iets leen met zijn twee overwin sterker zodat ze steeds het ningen. Zijn ploegmakkers laken naar zich toe trokken, konden niets oogsten. Marcel Voor de KWB-jongens met De Grave met drie overwin- heeft ondertussen met haar vrij laten. In november 1956 Meerschaut, Van Craen, Van ningen was niet te temmen. Franse medewerkers gebeld deed ik al enkele losse op- Acker en vrienden is dat een Dynamica B Waasmunster is Duivensport. Wim De Lathouwer in zijn keuken (da) WONDEREN van de OUDE WERELD Fantastische vondsten van de archeologie IN DE BIJBELSE LANDEN: UIT EEN REEKS VAN 5 BOEIENDE DIAVERTONINGEN MAANDAG 30 NOVEMBER om 20 u. Het oude Israël achterna! De Sinaï is meer dan een woestijn en een gebergte van overrompelende schoonheid Jeruzalem, bakermat en twistappel van drie werelden en gods diensten. Presentator: J. GOETSCHALCKX AYMONZAAL en REYNOUTZAAL van het STADHUIS GROTE MARKT - DENDERMONDE Inkom: 70/50F (3* leeftijd, gehandicapten, studenten) 48/265-VS brengt ons die berichten drachten voor de BRT. Ik over. Dan volgt uiteraard enig sprak dan vooral de kommen- vertaalwerk. De rest kan je taar in van dokumentaire eigenlijk volgen op de radio, films. Anderhalf jaar later J -- was ik vastbenoemd. Hobby's Ik heb mij een tijdlang met voetbal beziggehouden. Maar deeld worden. Tegen de lunch liefst van al zoek ik ontspan- zijn we doodop. ning in de keuken. Ik heb enkele uitstekende recepten Men voorspelt niet veel Zelf samengesteld, maar die goeds over de toekomst van de geef ik niet prijs, al kan ik er duivensport.uren over praten met bijvoor- Er wordt inderdaad vaak beeld een vriend van een verteld dat het aantal duiven- Knoks visrestaurant, die ik liefhebbers afneemt. Dat graag ga bezoeken. We tasten schijnt ook zo te zijn, maar dan mekaars kennis af, maar daarentegen kan men ook komen weinig of niets te we- zeggen dat elke liefhebber ten. Al ben ik maar een hob- meer beestjes op zijn hok by-kok, zolang hij me niets heeft, zodat het totale duiven- vertelt over zijn recepten, bestand zeker niet vermin- krijgt hij van mij ook niets, derdis. Dat duurt nu al jaren... Hoe ben je eigenlijk begon- nen? Ik kan het mij nog vrij goed herinneren We stonden met onbekende. In het een vijftal kandtdaten-oniroe- gegin%an de „!tigcr jar„ pers te wachten in het Bres schreef hjj een merkwaardige seise Noordstationop bus 71 bjjd' ovcr de die ons naar het Flageypletn va« he( der moest brengen. Daa waren ^„^„digc Rechters, één ongeveer 260 kandidaten voor dcr lujken van he, G()ds hele streep door de rekening, een zeer zwakke formatie Maar kom de kompetitie is geen wonder dat ze nog geen nog niet gedaan. enkel punt konden laten opte- Kallo uit het goede hout te zijn gesneden. Ze hebben zich helemaal vooraan in de klas sering gewerkt en beten daar flink van zich af. Deze week kregen ze KWB B voorge schoteld, een van de betere ploegen in deze reeks. Maar er was geen houden aan de thuisploeg die weerom een forse 8-2 lukten. Luc De Rechter en Franky Van Stry donck waren de twee die alle wedstrijden in winst konden ombuigen. Voor de KWB B werd de eer gered door Dirk Pauwels en Carl Lardon. BZP Lokeren verleden sei zoen getuimeld uit derde doet het nu een reeks lager stuk ken beter. Vooral Noël Wit- tock en André Van de Voor de zijn de steunpilaren waar op de club werd gebouwd. Deze week tegen Eendracht D hielden deze twee weer alle overwinningen thuis en dat legde de grondslag voor een fikse 7-3 overwinning. Jos Vermoessen en Dirk Van Praet konden voor de bezoe kers toch de eer redden. Met een blijft Eendracht D nog altijd puntenloos bengelen in de staart van deze reeks. Ju- venes C die momenteel de Een andere verrassing van kenen. Toen ze op Ons Huis leiding heeft in deze reeks formaat kwam van Eendracht B Baardegem neerstreken A dat de vice-leiders Patro D was er ook weer niets te ra- deed rood worden van schaamte. Want de Hamme- naars werden getrakteerd op een forse en zeker onver wachte 1-9 nederlaag. Jozef Van Couwenberghe was de enige die voor de lokalen de pen. Ze werden volledig over klast en met een zware 10-0 nederlaag huiswaarts ge stuurd Alleen in het dubbel was er enige spanning. Het duo uit Waasmunster De Mol-Oosterlinck had graag de eer kon redden door John De eer gered tegen Pieters-Ro- Man te verslaan. Voor de rest bijns. Toch kwamen ze dicht was het al Eendracht A dat de bij de overwinning. De setcij- heeft in eigen midden een zeer gevaarlijke konkurrent uitgeschakeld. Voktory A Hamme dat hun op de voet volgde werd getrakteerd op hun eerste nederlaag van het seizoen. In de start van de ontmoeting was het niet erg duidelijk hoe de wedstrijd zou verlopen 2-2. En dan plots brak de lokale formatie door, Jan Van Acker liet zich door toonde de lokale man Gaston Wittenberge zich geweldig sterk en liet Hans Berckmans geen kans 5-4. In het dubbel was Sterke Stut duidelijk de betere formatie en Egmont werd op het laatste nippertje nog een puntje afhandig ge maakt. Het eerste in deze kompetitie. Dirk Poreau was de sterkste man bij Sterke Stut, alleen tegen de eerder genoemde Wittenberghe had hij geen verhaal. Trouwens deze knaap won alle wedstrij den. Sterke Stut B stond te vens deze week tegenover hun C-formatie. En dat werd een knap en evenwichtig duel. Het werd 3-3 en 5-4. Het zou enkel in het dubbel zijn dat de B-ploeg het laken naar zich toe kon trekken. Eindstand 6- 4. Niemand kon hier al zijn wedstrijden winnen. Juvenes C onderlijnde nog eens haar kracht door Okapi C Kallo met een 10-0 neder laag in hun valies naar huis te sturen. Er stond geen maat op de lokale formatie. In deze reeks was er nog een wed strijd in de sporthal van Bug- genhout waar Eendracht F uitkwam tegen Sterke Stut C. De lokalen waren echt te zwak om enige weerstand te bieden. Het werd een 2-8 ne derlaag. Degelain Jan en Fr. Verhelst wonnen elk een wed strijd voor de plaatselijken. In de B-reeks was Troelant Sinaai er als de kippen bij om op verplaatsing bij Triumf B Lokeren een forse 2-8 over winning vast te leggen. Ze kregen alleen tegenwind van I José Baeyens die zorgde voor de twee tegenpunten. Voor Wim De Lathouwer is ook voor de lezers van De Voor de stemproeven. Samen met de gebroeders Van Eyck, Kemzeke! In het begin van de te moeten doen om hekken- uit de Sint-Baafskathedraal in ontmoeting was er geen vuil- sluiter Madeion D van de Gent. Een reeks artikels die tje aan de lucht. De jongens overwinning te houden. Ze heelwat opschudding hebben uit Opwijk gingen gezwind hebben zelfs forse cijfers uit- verwekt en waarin enkele naar een 1-4 voorsprong. In gelokt 9-1. In de voorlaatste klok sloeg. Marcel De Bruyne fers zeggen dat voldoende 22- niemand van de wijs brengen de rest was het alleen Troe- en vrienden büjven mikken 20, 19-21 en 22-20. en meteen kantelde de wed- naar de top en heei veel naast In de vierde afdeling reeks A strijd in het voordeel van Ju- zullen ze zeker niet zijn. valt de onverwachte overwin- vens C die uiteindelijk een 7-3 In de derde afdeling wordt het ning op van Patro G dat bij nederlaag moesten slikken, schijnbaar een duel tussen het betere geklasseerde Op- Dat Viktory er niet graag bij Sterke Stut A en Opwijk A. wijk B ging winnen en dan was met deze onverwachte In elk geval momenteel nogal met duidelijk uitgespro- opdoffer lag voor de hand. schijnt het toch zulke richting ken cijfers. Na een 1-2 en een Achteraf bekeken was het al- uit te gaan. Eerstgenoemde 2-4 was er geen houden meer leen Andre De Kimpe die formatie heeft hun ambities aan de Hamse formatie die moest instaan voor de Vikto- deze week onderlijnd door dan regelrecht naar een fikse rypunten. Eendracht B met een zware 3-7 overwinning gingen. In de vijfde afdeling reeks A 10-0 huiswaarts te zenden. Vooral Nico Schelfhout speelde Arteveldc A thuis te- Weliswaar konden de gasten schijnt uit het goede hout te gen Eendracht F. De bezoe- een paar sets losweken maar zijn gesneden. Hij won alles kers begonnen schitterend en dat was ook alles. en liet zelfs aan zijn tegen- Opwijk A van zijn kant had standers geen enkel setje, het moeilijker om overeind te Medeleider in deze reeks blijven op verplaatsing naar Eendracht C heeft geen moei- mij werden Jos Boudewijn, Raymond Driessens en Nand Baert aanvaard. Het waren allemaal mensen die ook op bus 71 zaten. Toeval of niet? Jos Boudewijn was de eerste merkwaardige standpunten ai c rn /nXn worden genomen geslaagde. Een tijdje nadien wjm duidelijk ,11- round man die op menige BADMINTON Toen ik Emiel Verheyden van ning reeds voor ogen. Een 3-5 Buggenhout 2 vroeg naar de of zelfs een 2-6 overwinning ontmoeting in derde provin- zat er zeker in. werden we opgeroepen stage te lopen. Ik kreeg het wel evenmoeilijk want mijn toenmalige werkgever, de s ^MBS, kon me niet direkt VELDLOPEN sportavond een graaggeziene die periode had alleen Gun- wedstrijd klopte Yves Vla- ther Heyndrickx eens de Op- minck de lokale Raedemac- wijkman Stan Brijs doen kers en meteen was de eer knielen. Naarmate echter de gered. Verder geraakten de wedstrijd vorderde kwam jongens uit Buggenhout-Op- Kemzeke meer en meer in de stal niet. Zoals de toestand wedstrijd vooral omdat Mare zich nu manifesteert schijnt Vermeulen steeds weer kon het een duel te zullen worden winnen. Tot ieders verwon- tussen Juvenes B en Een- dering kwamen beide ploegen dracht C met Lede als derde gelijk 4-4 en Opwijk scheen hond. op de drempel te staan van In de B-reeks schijnt Okapi A lant die het voor het zeggen had. Sint-Pauwels kreeg in eigen lokaal de volle lading van Pa tro I, een formatie die noch tans heel wat lager geklas seerd staat. De Smet Mario en Davy Van Cauteren waren zeer sterk en wonnen alles. Alleen Geert Claye slaagde er niet in een overwinning vasl te leggen. Datzelfde Patro I werd in een uitgestelde wed strijd dan weer van de over winning gehouden op Triumf liepen uit tot 0-2. En plots was C. Een bewijs hoe wisselvallig het gedaan in de resterende de Hamse formatie speeit. wedstrijden ging de overwin- Vooral Didier Cailliet speelde ning altijd naar de thuisploeg zeer sterk bij de Lokerse die meteen een forse 8-2 lie- ploeg en trok telkens opnieuw ten afdrukken. Vooral Walter de zege naar zich toe. Uitein Praet was de sterke man bij delijk werd het een lokale 7-! de overwinnaars met drie overwinning, overwinningen op evenveel Tenslotte waren er hier no wedstrijden. twee forse uitslagen. Een 0-1 Spanning was er te over in de overwinning van Troelant oj ontmoeting Egmont-Sterke Viktory B en eenzelfde uitsla) Stut B. Gans de wedstrijd was lukte Okapi B in hun thuis het een zij-aan-zij ontmoeting wedstrijd tegen Dynamica C. 3-3 en 4-4. In het laatste enkel HV( In de KBTTB-kompetitie eer- zaï ci icici ui Leider Galmaarden A kwan- dale B tussen leiders Temse 3 Want normaliter is Buggen- De Hamse lopers waren te volgden nog Chantal Vercam- deze week naar de Vlierkou- en Buggenhout 2. begon hij hout 2 in deze reeks de on- gast in Grobbendonk. B.j de men (24) en een 26 plaats ,er. De Vlierkouter A-jon- zijn betoog met: -Slecht ge- klopbare ploeg. Met normaal scholieren was daar het her- voor Peggy De Keyser. gcns moesten zich dringend speeld. niet in vorm, een als heren de Cl spelers Danny optreden van Patrick Van Eenpodiumplaats watlerwoor herpakken na het onverwach- - §met Emiel Verheyden en Praet. Dat de weg terug moei- Kanne Quinteher dij de twee- te puntenverlies tegen Rooi- vice-leiders K'eldrecht A. Al ste provinciale stond Patro A iedereen verwacht had dat A oog in oog met Sleidinge B Hammenaars kansloos zou een formatie halfweg in de den geweest zijn tegen der zijn reeks stand te kunnen middenmoot van dc rang- formatie had men er nan houden. Deze week moest het schikking. Echt geen proble- gegokt. Het is een spannend zich een stukje veiliger stellen men voor de Wuitens die een kamp geworden met heel »i fnree 7.1 i mmnutnninn mnn onnnn urpflCtnirlpn Van PÉ gens moesten zich dringend omdat het uitkwam tegen slechte dag> Nochtans begon de ontmoe ting zeer goed voor Buggen hout. Verheyden-Bas wonnen provinciale de dubbel bij de heren ge- makkelijk met 2-15 en 12-15 van De Beule-Van Britsom. opmaak van de kompetitieka- Ook de Buggenhoutse dames ,ender was Hedwig Tilley im- Nurmas-De Bondt wonnen de mers n0 een C1 dubbel gemakkelijk^met 3-15 yyat er gebeurde in het eerste gemengd valt niet te beschrij- forse 3-13 overwinning mee goede wedstrijden. Van ec middellijke voorganger Rese- huis brachten. Vooral 0-2 ging het naar 2-2 en 3-S da A. Maar daarin is het niet Mare de Keyser en Johan van Het bleef boeiend en naarmi •- te het einde naderde zat VQen en IlaCl. uai Uk Wk.5 wiug UIUUI auiuu. W J IC puilicn rui 1IC3 ivgcil 1VCICI1- ua n. wu""» *J TT 1 Hprlwic- Tillev was Bueeen- lijk is ondervond hij alras, dejaars die een derde plaats gem C en Patro C. Vlierkou- gelukt. Het werd slechts een Hecke waren niet te nouden. hout 2 te sterk voor derde Toch scheen hij tevreden met veroverde. Vicky Van Geert fer heeft het goed gedaan en wonncn allebc' hun v,er maar kwam een zijn 32' plaats. Gino van Gey- werd hier achttiende. de leiders gingen onderuit, punt tekort om direkt in twee- te en Kris Denijs waren de Het schot in dejoos kwam Kurt De Cock was opnieuw hebben. De kans drawn en dat moest een over- «o"""1 allebei «"«vier nog een reéle kans in op el winning zijn om nog hoop te wedstrijden Enk de Clercq draw. Maar voor de zoveeB - r haalde dne tegenstanders keer verloor Patro B de w« neer. Terwijl Pierre de Schoe- strijd met de kleinstjnogei n de terug val naar vierde provinciale te H<> tV kunnen starten Bii de Hamse vertegenwoordigers van Sally Van Goethem die de grote man met vier over- r bij de senioren. Eerstgenoem- de spurt won bij de eerste winningen op evenveel wed- vermijden wordt nu zeer sitter zorgde voor de resteren de zette zich bij de start dade- jaarskadetten. Annemieken strijden. Daniël Dehon die dit klein. Alleen Dany D'Hollan- de twee overwinningen lijk vooraan samen met Mare De Keyser moest vrede ne- seizoen niet zo sterk speelde der won al zijn wedstrijden i 7-15 van Maes-De Beule. Maar dan kwam de grote ver rassing. Emiel Verheyden (Cl) van Buggenhout 2 open de de enkel tegen Ward Bru- neel, zoals verwacht, heel sterk en won de eerste set met 9-15. Wat er in de tweede set gebeurde is onverklaarbaar maar Emiel Verheyden ver loor die met 15-12. Verhey den herpakte zich in de derde ven. Na zijn falen in de enkel ging het Emiel Verheyden nog slechter in het gemengd. Met Diana Nurmas kwam Verheyden er helemaal niet aan te pas, en verloor met 15- 4 van B. Van Britsom-Maes. Ook Koen Bas en Heidi De Bondt moesten voluit gaan om de eerste set met 12-15 te winnen van Bart De Beule en - J 1 1 VTI1111CII Tail uuil CC MVUIV v. set en kwam uiteindelijk toch Ann De Beu|e van Xemse 3 op matchpunt maar slaagde er pe tweede set was nog inten- niet in de partij uit te maken. ser jsjadat de buggenhoutena- Ward Bruneel van Temse 3 ren 0p matchpunt hadden ge zag zich de kans schoon en staan verloren ze die set heel won de game met 17-15. Koen ni met 17_16 Bas spaarde Bart De Beule Bas.De Bondt herstelde de zeker niet en won de tweede sne| jn dcrde set en maal met 5-15 en 12-15. jjepen uit tot 2-9 voorsprong. Jonge belofte voor Temse De Beule-De Beule schakelde Britta Maes maakte de 1-3 toen over in vijfde vrsnelling achterstand van haar ploeg en overbrugden niet alleen de weer enigszins goed door met jd00f maar wonnen ook de 11-8 en 11-3 te winnen van een half dozijn kanshebbers. Marijke De Kerf liep er als won drie keer. Twee overwin- Halfweg wedstrijd ging Smits zesentwintigste binnen in de ningen kwamen er van Bert met sukses ten aanval en Gino reeks kadetten 1973 Sandy Verstraete. Igor Van Assche, moest hem laten gaan. Hij Van Goethem liep aan de lei- die voor het eerst optrad met eindigde tenslotte op 15 se- ding bij de start van de scho- deze ploeg, deed een goede konden van Smits de overwin- |ieren in 1972, maar werd na- intrede en haalde twee over- naar. Kris De Nijs liep heel de derhand teruggeslagen bij de winningen binnen, wedstrijd tussen de 35' en de aankomst, waar ze als elfde De B-ploeg van Vlierkouter 40* plaats. Met een laatste aankwam. Magy van Uyt- reisde naar Sleidinge F. Al- inspanning kwam hij als vij- vanghe kreeg de 24' plaats hoewel deze formatie maar op fendertigste aan. toegewezen. Romy Van de zevende plaats stond in de Bij de veteranen starte op- Moerzeke was mee vooraan rangschikking is ze thuis nieuw Ferdinand Van Praet jn de scholieren-reeks om uit- moeilijk te verslaan. Dat on- die buiten alle verwachtingen eindelijk nog nipt het schavot- dervonden de Vlierkouter- een zesde plaats veroverde. je te halen met een derde jongens en haalden zeer nipt ke cijfers 7-9. Carl Gooss« bleek weer best in form te zij Voor Patro B was de wed- met drie overwinningen. Dii strijd op Drive C van groot Stallaert won twee keer. Peti Smits, achterna gezeten door men met een zestiende plaats, deed het nu stukken beter en (4), Guy Van den Berghe (2) - u-.r u- r»- i;.„ oic J-:, i-r.gn £ddy Quinteher won één belang. Het zijn immers twee van Couteren en Guido Een beperkte groep Hamme- plaats, naars starte te Oostende op Junior Nadia De Keyser wist de Wellington renbaan, waar beslag te leggen op de zeven- dit jaar de Belgische kam- tiende plaats. Bij de vetera- pioenschappen zullen worden nen klasseerde Godelieve een 7-9 overwinning uit het vuur. Jan Van de Velde was de beste man met vier over winningen. Mare Vermeulen haalde drie overwinningen ingericht. Bart van de Velde Mettepeningen zich als elfde binnen. Patrick Van den Bos- behaalde hier een 29* plaats net na Rita Gossens, Ingrid sche won twee keer en Dirk en broer Peter liep als vierde De Vogel werd tot slot als 27' Verstraete moest het zonder Diana Nurmas. De 14-jarige Heidi De Bondt wedstrijd met 11-15. Een overwachte 4-4 uitslag voor een jonge veelbelovende bracht Buggenhout 2 op een Wase Temse 3 SIaat hoopgevende 2-4 voorsprong hier aan de leiding met 11 door met 9-11 en 6-11 te win- punten ibet verloor met 0-8 nen van Ann De Beule. Na de va„ Drive 3 omda, het wedstrijd was ploegkapitein scheidsrechterblad nog steeds Verheyden van Buggenhout 2 niet is toegekomen op de ontgoocheld over de prestatie sportcommissie), Buggenhout van Diana Nurmas tegen Brit- 7 volgt met 9 evenals Hamse ta Maes. Maar hij vergeet dan 2 Danlje 3 heeft 6 punten en dat Britta toch reeds twee dan vol Drive 3 met 4> tornooifinales op haar palma- Snaar Af met 3 Hamse j met res heeft staan en Diana Nur- 2 en als laatsten Scaldis 4 mas nog vrij onbekend is!! zonder punten. Buggenhout 2 zag dus voor aanvang van de twee ge- binnen in de miniemenreeks. Een verrassing was de over winning bij de scholieren da mes van Romy van Moerzeke die haar eerste wedstrijd van het seizoen met een ruime voorsprong afsloot. Peter Tassent werd vierde bij de junioren en daar volgde op de tiende plaats Peter Osselaere. Bij de senioren moest Bart de Keyser alleen de leiding af staan en werd uiteindelijk toch nog tweede. Verder op volgde Antoine Van De Vel de met een 43' plaats. In de dames-cross te Sinaai toonde Sandra Clacsscns zich langs haar beste zijde bij de miniemen, geboortejaar 1976, geklasseerd. een overwinning stellen. Vlierkouter C spartelt om in mengd dubbels de overwin- (L.C.) en werd er vierde. Verder en c.uuy vjuuuciici wun ccn o; ---- j keer, terwijl Leo De Ridder formaties die alle punten kun- Block kwamen niet vera helemaal niets won nen gebruiken om zich onder- dan één overwinning. Ta Vlierkouter D deed het weer «erken. Het is een stak er meer in deze ontmo goed en haalde een grote zeer boeiende wedstrijd ge- ring. Denken we maar aan i overwinning binnen tegen St. »°rden waarin geen enkele wedstnjd tussen Peter Vi Flieius Gentbrut.ee C* 1-15 P!oeg er in slaagde een ruime Cauteren en de Nederland Alleen Johan Van der Vreken voorsprong af te dwingen. Wilfned Dumez (84) »u moest een nederlaag toe- Het werd 7-7 en in de twee ,n de derde set de bezoek staan. Voor de rest waren het laatste wedstrijden zou dan de tot het uiterste moest gaand dus allemaal Hamse overwin- beslissing moeten vallen, te winnen. njnjten Jammer genoeg voor Patro B Patro C in de tweede provi Tenslotte was er nog Vlier- ê'nso" Heide overwinningen eiale trok naar Madeion kouter E dat er niet in slaagde naar de lokalen toe en kreeg Buggenhout - Opstal en d zijn schamele punten wat fan Patro C met 9-7 het deksel op was een kolfje voor de Ham te dikken. Op verplaatsing bij hun neus. Carl Goossens was ploeg om weer twee pun« Terenamonda B Dendermon- het beste element met dne weg te halen. 5-11. Drie s de verloren ze met grote 11-5 overwinningen. Peter Van Iers wonnen hier dne cijfers. Robby Van Hemelrijk Cauteren won wee keer. stnjden; Paul de Schoes won twee keer net zoveel als Maar zowel Dirk Stallaert als Sief Goossens en H lm Glenn Kevmolen Guido de Block deden het Straetman. Mare Stallae Marc Permentier (1) en Pros minder goed. Zij wonnen elk won twee keer Stilaan nu Van den Bossche (0). amper één wedstnjd. zeker trekt Patro C zich opi HVL Deze week stonden ze in ei- de degradatie-zone gen Familia-zaal tegenover de In de vierde provinciale krd Patro D onverwachts een Ui op verplaatsing bij Immers ATLETIEKKLUB LEBBEKE IN ROUW De Lebbeekse Atletiekklub werd in grote rouw volgde h(j op de voet. gedompeld door het plotse heengaan van haar voor- De bestuursmensen zullen Renaat missen. Voor z(jn zitter. Een man die we gekend hebben als iemand die voor zyn klub leefde en voor wie niets te veel was familieleden een troost te weten hoeveel vrienden Renaat rond zich wist te verzamelen en die b(j zijn Regelmatig bezorgde hij persoonlijk de pers de heengaan het hoofd buigen. Aan z(jn echtgenote, uitslagen van zijn atleten en voor ieder van hen had h(j een goed woord over. De Lebbeekse veldlopen waren ook organisaties waar hij volledig achter stond en de voorbereidingen kinderen en familie bieden we in naam van De Voorpost onze christelijke deelneming aan. André De Wit B. Daar lieten ze een punt in de brand 8-8. Frangois t g Dender kon drie persoonli overwinningen laten optel nen. Jozef van Couwenber en zoon Bart elk twee Patrick Glas was goed v één overwinning. Achtt bekeken zat er iets meer Want Frangois van Den verloor zijn vierde wedstt in de belle met 22-20 cijfcl Deze week speelde Patro thuis tegen Denderleeuw C hier hadden de Hammen» het niet moeilijk om een vast te spijkeren.

De Voorpost | 1987 | | pagina 24