VRIENDENKRING WINT TOPPER TEGEN VERHUIZINGEN HOSKENS! MINI STER ENIG «UITWINNAAR»! DE MOLEN (H) EN A.T.N. (D) DE NIEUWE LEIDERS!! A.V.Z.A.-DIGEST TWEEDE GROOTS JUMBO KERSTTORNOOI VAN DE TEMSE LIGA Ontgoochelend WZK bij Scaldis door, Kim- Maar Dirk verse- want :lpunt slist. Van, itaarn 'ooral eman waar stand] zn opj ;erste] n van] 'erze-| n nog l het Boys is die n ak- ZAALVOETBAL ht dat :n na- rmuur bedro- rwegh groter K. de I. Een iorthal Ge- kon- em en deze elk de 6-6 og uit '.B.K. vroe- lar de 1 van gt het I: On- Beter In de hoogste afdeling van de Temse Liga stond dit weekend de onbetwiste topper op het menu tussen Vriendenkring en Verhuizingen Hoskens. Na een zenuwslopende partij won de ploeg van Vriendenkring deze belangrijke match. A.S.O. Olvmpic had al evenmm moe,te met Tornado en blijft samen met Vriendenkring op de eerste plaats i?' deed een prima zaak door de R"pell>°.vs terug te wijzen en Porky's II deed hetzelfde met Shalke. Onderaan deelden Blauw Wit en Porky's I de punten'en blyven dan ook broederlijk staan op deze weinig benijdenswaardige plaatsen. In afdeling II blyven de Snoepboys van Confiserie De Rijck de rangschikking aanvoeren. Nu werd K.L.J. Tielrode te licht bevonden. S.O.S. Veile Recreatief won eerder moeizaam van de Keyzerboys en' moet nü de Pelikanen op de tweede plaats laten komen nadat deze laatsten met ruim verschil de maat namen van de F.C. Rocker. Kramp I komt ook goed terug al had het niet veel overschot tegen een goed spe end Appelsvoorde. Palm Boys kan zijn goede start niet meer blijven aanhouden en verloor nu van Korrea in deze reeks. In derde afdeling blijft 't Vlietje voorlopig als enige ongeslagen ploeg in de Temse Liga verder op kop staan na een nieuwe zege tegen W.R.F.S. De Zeehond blijft nu alleen op de tweede plaats na winst op rechtstreeks concurrent Real ter Walle. Atletico ter 3 e daarentegen won \vél tegen de Snorkels en rukken zo verder op richting top. De Zeehond - Real Ter Wall die hun naar de overwinning dan ook direkt in enkele kans- De ploeg van de Zeehond moesten leiden. Voor de jes voor W.R.F.S. langs Dirk thuisploeg liep een ongrijpba- Huys en Charles Wezer De re Marcel De Kerf tussen de thuisdoelman Walter De lijnen die Real ter Walle op Jonghe hield op dat moment zijn eentje op verlies zette, dan werkelijk zijn ploeg over- de Real ter Walle uit Kruibe- Net a's voor de rust wist Mar- eind. Op een kritiek moment, ke. Twee aan elkaar gewaag- ce' met twee doelpunten zijn net voor rust, konden de lei- de ploegen namen een uitste- P'°eg op voorsprong te bren- ders dan toch een gaatje vin kende start in deze topper in gen. 4-2. In een echte «clup- den in de W.R.F.S. verdedi- de derde afdeling van de sfeer» werden dan de laatste ging. Gerry De Jonghe had Temse Liga. Marcel De Kerf minuten afgehaspeld van deze als kapitein zijn medemaats was dé schutter bij uitstek partij. Dit leverde Real ter van't Vlietje de weg getoond voor de thuisploeg. Samen Walle nog één doelpunt op ékiSoelman Luc De Rijck van met Gunther De Buyser kon 'angs Jurgen Verlent en één W.R.F.S. weten te verslaan De Kerf al direkt voor een 2-0 gele kaart voor Erik Vaere- met een knap schot Pas na de voorsprong zorgen voor zijn wijek. Meer zat er niet in voor kampwisseling kwam de team. Real ter Walle liet zich het bezoekende team zodat thuisploeg onder volle stoom echter ook van zijn beste kant met een nipte nederlaag vrede en vlotten de combinaties moest genomen worden. zoals het hoorde. Mare Smet 't Vlietie W R F S 7 n ,LU$ S"y Gerry Dc vnetje W.K.KS. 7-0 Jonghe 2x zetten dan Qok in De leiders in derde afdeling een minimum van tijd de 7-0 't Vlietje. hebben toch moeite eindcijfers op het bord. De nei ooro te orengen. gehad om W.R.F.S. van zich bezoekers werd zelfs geen Beide ploegen die niet moch- af te schudden in deze partij, eerreddend doelpunt gegund ten verliezen om geen verdere dit ondanks de nog ruime door de autoritaire leiders die voeling te verliezen met leider eindcijfers. In de eerste perio- wellicht regelrecht afstevenen 't Vlietje vochten dan in de de draaide het team van op de titel in derde afdeling. tweede periode verbeten door 't Vlietje dan ook niet zoals op zoek naar de doelpunten het hoorde. Dit resulteerde Confiserie De Rijck - K.L.J. Tielrode 10-4 De Snoepboys van Confiserie De Rijck hebben weinig pro blemen gehad om de Lande lijke jeugd van Tielrode die bovendien nog katholiek zijn op afstand te houden. Raf De Rijck en natuurlijk Staf Ar- bijn, scoorden naar hartelust in de beginfase van de wed strijd. Zo kwam al vlug de 5-0 op het bord. Filip Colman de «elektrische» motor van zijn ploeg wist gelukkig net voor het rustsignaal van ref. De Roeck alvast de eer te redden voor de K.L.J. boys. Rust 5- 1. Na de rust toen de Confise rie gasten al dachten dat de buit binnen was, zou K.L.J. dan toch wat meer in de wed- Patyn nogmaals 7 doelpunten voor zijn rekening terwijl Raoul Waterschoot nu tevre den moest zijn met twee tref fers. Om de Pelikanen zaak uiteindelijk af te ronden, zet te Luc Janssen in de slotfase de zestiende en laatste goal van dit treffen op het bord. Verhuizingen Hoskens - Vriendenkring 2-3 Deze onbetwiste topper van de week in de Temse Liga werd in extremis nog gewon nen door Vriendenkring na dat beide ploegen heel dc duur van de wedstrijd geen afstand konden nemen van elkaar. Vooral in de eerste periode waren zowel Hoskens heeft haar foutjes van vorige speeldag terug goed gemaakt door nu de maat te nemen van het eveneens hoog geklasseer de Real ter Walle uit Kruibe- Zaalvoetbal in de Dulpop. Vriendenkring won de topper tegen KWB Kruibeke dw zien en Dirk Vaerewijck en Jurgen Verlent wisten met elk één doelpunt toch direkt de zaken weer recht te trekken en zo de gelijke ruststand op het bord te brengen. nisch sterke Blauw wit uit Melsele in bedwang gehouden worden. De bezoekers wisten wel uit te lopen tot 0-2 langs Mare Santon en Peter Al- paerts, maar de Porky's sloe gen ongenadig nog terug voor het rustsignaal van ref. Frank De Rechter, door driemaal te scoren bij doelman Jimmy Firlefijn van Blauw wit. Frank De Cöck 2x en Tino Albrecht waren de prijsschutters. Na de kampwissel bleven beide ploegen sterk aan elkaar ge waagd voetballen. Blauw wit zou toch weer als eerste ploeg twee doelpunten kunnen aan tekenen langs Peter Alpaerts en Mare Santon die later nog met geel werd «getrakteerd». In een spannende slotfase konden de Porky's dan toch verdiend de gelijkmaker sco ren die hun een gratis consu- matie opbracht. Lange Frank De Cock werd dan ook rijke lijk overladen met felicitaties van de medespelers als maker van de gelijke eindstand. Shalke 82 - Porky's II 3-8 Nieuwe nederlaag voor Shal ke 82 dat nu wel erg benauwe lijk onderaan blijft staan, te gen Porky's II dat opnieuw met de zege heraanknoopt. In de eerste helft bleven beide clubs aan elkaAr gewaagd. Toch kon Porky/s II met winst de rust ingaan toen Bart D'Hanis 2x had kunnen sco ren tegen Shalke-doelman Geert Copieters. Shalke zelf had de schade alvast kunnen beperken door de aanslui tingstreffer te lukken langs Jo Gosselin. Nadat Marcel Ver- helst met een gele kaart aan de kant moest blijven in de tweede periode voor Shalke konden de Porky's hiervan goed gebruik maken. Bart D'hanis 2x. Gunther Van Uf- felen. Frank De Graef. Osse- 'aer Peter en Gerry De Graef scoorden de 8 goals bij elkaar. De late thuistreffers van Jo Gosselin en Luc Baeyens kon den de eindstand niet be ïnvloeden. M.S. Zaalvoetbal. De «snoepjongens» van Confiserie De Rijck spelen in de Temse Liga (dw) 5 Zaalvoetbal. Appelvoorde ZAALVOETBALKOMPETITIE DULPOP IN BAZEL Deze week in de Dulpop niets dan normale uitslagen. Nova won, zy het niet zonder veel moeite, van het bescheiden Club 67 en leider Vriendenkring had in een sportieve party weinig tegenstand van de Fergusonboys die zich naar de wil van de sterkste schikten. Schaudries blijft het goed doen. Ondanks de nederlaag tegen K.W.B. Kruibeke gaven de Schaudriesboys toch lange tijd de indruk puntenwinst te zulien vergaren. Bridge is de best geplaatste ploeg in theorie achter leider Vriendenkring. Nu werd Leel-Blauw opzij gezet zonder veel moeite en met nog twee inhaalmatchen voor de boeg zullen de mannen van «den blok» nog hoog eindigen als de kompetitie een i keerpunt neemt. Mini-Ster uit Rupelmonde was de enige ploeg die «buitenshuis» iets 1 kon oogsten. Mercator werd in een spannende, maar harde wedstrijd kopje onder geduwd door een wederoptredende Koen Verbruggen, die zijn teamgenoten naar een hoger spelpeil sleepte. strijd komen. Maar dan wel nadat de thuisploeg was uitge lopen tot 8-1 langs Staf Ar- bijn, Alain Van Avermaete en natuurlijk goalendief An- dré De Wolf. Geert Van Leu- genhaege 2 x en David Blom- maert konden dan de K.L.J - ploeg terugbrengen tot 8-4. Het eindschot was dan terug voor Confiserie De Rijck dat de nummers negen en tien zag gescoord door Jean De Rijck en Carlos Van Hoeylandt zo dat men een nieuwe overwin ning kon vieren. Pelikanen - F.C. Rocker 16-1 De Pelikanen een van de kop- ploegen in tweede afdeling, had weinig moeite om in deze wedstrijd het zwakke F.C' Rocker met ruim verschil te verslaan. De Pelikanen kon den zich zelfs veroorloven om hun klassedoelman Patrick Peelman te vervangen door André Van de Walle, Van de Walle moest maar één maal een bal (zonder slagroom) la ten doorgaan tot tegen de net ten. een schot van Patrick Hemelaer van de Rockers. Maar dit was al diep in de tweede periode toen de zege van de thuisploeg al lang vast stond. Aan de rust wezen dc bordjes immers al 0-6 in het voordeel van de Pelikanen. Ronny Patyn 3x en Raoul Waterschoot 3x waren de schutters met dienst geweest. Na de kampwissel nam Ronny als Vriendenkring sterk aan elkaar gewaagd. In zoverre zelfs dat geen van beide teams kon scoren. Al zaten beide doelmannen, Antonio D'A- quisto voor Hoskens en Non- neman Fred voor Vrienden kring, daar wel voor iets tus sen. Na de kleine rustpauze doorbrak Vriendenkring dan als eerste deze doelpuntarme wedstrijd door nummer één te scoren langs Rudi Stuer. Rafaele Sciacca bracht echter kort na deze openingstreffer beide ploegen terug op gelijke hoogte. 1-1, Deze gelijke stand zou ook al geen lang leven gegund worden, want Kris De Wolf zou de verhui zingen Hoskens al direkt te rug voor een kleine achter stand plaatsen. Dit leek weer geen probleem voor Rafaclc Sciacca want met een vlotte combinatie met broer Ignazio kon «Rafke» de gelijkmaker voor de tweede maal op het bord brengen niet zo heel lang van het einde. Sensatie dan nog in de slotseconden toen de altijd op de loer liggende Rudi Stuer de winningsgoal voor Vriendenkring voorbij Antonio D'Aquisto kon du wen en zo zijn ploeg aan de leiding houden in de hoogste afdeling. Porky's I - Blauw wit Mel sele 4-4 Porky's I lijkt gelanceerd na de overwinning in de vorige speeldag. Nu kon het tech- HAMSE VOLLEYLIGA speler T. Vermorgen pre steerden de Centerjongens weer ongelooflijk goed zodat de overwinning verdiend mag genoemd worden. Om 9.00 uur stonden de num mers één en twee dan wel tegenover elkaar bij de heren. Gek eigenlijk dat de wedstrij den van dit vroege uur beter bijgewoond worden dan de wat latere op de morgen. Zwarte Panters, dat wilde be wijzen dat ze niet ten onrech te hoog in de rangtabel ston den, begon sterk aan de wed strijd. De eerste set werd dan ook logischer wijze binnenge haald. Naarmate de ochtend vorderde kwam er dan meer wind door de Molenrangen gewaaid wat van dan af ook resulteerde in setwinst. De tweede set werd gewonnen door de Grembergenaars met spannende 18-20'cijfers. De veer was duidelijk gebroken bij de Zwarte Panters die nu plots «poesjes» leken te wor den. De Molen «draaide» echter vlot verder en won dan ook probleemloos deze wed strijd en komt zo alleen aan het commando. WAS komt nu de tweede stel- Uitgestelde wedstrijden is het enige negatieve dat te vertel len valt over deze speeldag. Bij de dames kwamen zo zelfs maar twee van de zes ploegen tussen de lijnen. Dames in de toekomst wat sportiever zijn! A.T.N. en Contra Dender- monde die dus wél aan spelen toe waren maakten er een spannend en aangenaam kijk stuk van. Contra nog maar een setje op het aktief dit seizoen bood heel wat weer stand maar moest het veel sterkere A.T.N. toch laten, voorgaan. Een droge 3-0 ne derlaag voor Contra was hun dank voor de aanwezigheid. Bij de heren slechts ook één wedstrijd met aanyangsuur 10.30 u. Heren a.u.b. laat aan de zaterdagavond wat vroeger een einde komen. Gelukkig waren de nummers 4 en 5 zijnde Hamme center en Hamvoc wel tijdig onder de wol gekropen en stonden ze met getrokken messen tegen over elkaar. Wat een wed strijd. In een ruim twee uren durend duel kon de ploeg van Hamme center dan toch het laken naar zjch toetrekken. Onder impuls van hun ster ling innemen nadat men pro bleemloos won van B.G.J.G. waar toch meer tegenstand van verwacht werd. Zo werd WAS winnaar van een toch aangename partij. En dan nu Probleem Duvels dat weke lijks lijkt terug te keren. Nu konden de gewetenloze heren niet over de Renilde klip ge raken. Wat een aantrekkelij ke partij had moeten worden eindigde in een ordeloze stoeipartij met een verdiende overwinning voor Renilde. Volgende week kijken de Du vels dan Hamme center in de ogen. Met deze forme zijn de Duvels al op voorhand «ver doemd». In bestuurskringen werd nog beslist dat speler Leeman L. (Hamvoc) voor twee wedstrij den geschorst word na de uit sluiting tegen De Molen. Ook de wedstrijd Zwarte Panters - Hamme Center zal worden overgespeeld na de reeds ge kende bestuurlijke dwaling. Over het uitstellen van wed strijden werd blijkbaar niet vergaderd, zodat men dit al vast op de agenda brengt voor de volgende bestuursvergade- MS Mercator - Mini-Ster 5-6 bannende maar veel te harde tedstrijd. vooral langs de kant van de thuisploeg. Toch ^ist Mercator het eerst suc- 'srijk te zijn in deze partij, an Cculen Ronny, Theo Stoop en Ronny Persiau wis ten immers na knappe combi naties dc bezoekende doel man elk éénmaal te verslaan. Mini-Ster dat niet bij de pak ken bleef zitten, kon nog net w>or het rustsignaal de aan- iluitingstreffer weten te sco- 'en langs Johan De Cauwcr Gerry Heirman Na de ampwisscling wist dc Mini- ploeg uit Rupelmonde zelfs foor te gaan op het élan en fohan De Cauwer en Gerry Heirman brachten met hun oelpunt dc bezoekers met- :n op een 3-4 stand. Dit tot «genoegen van de thuisploeg iie nu agressiever ging voet- illcn. Een gele kaart voor leo Stoop was hiervan het evolg. De bezoekers toch verrast door deze speel wijze moesten diep in de veede helft nog twee doel- unten slikken toen Van Hae- penberg Dirk en Persiau Ron- "y nog eens met succes had- en uitgehaald voor Merca- >r. Toen iedereen van de kuisplocg dan dacht dat de "lit binnen was. besliste de ederoptredende Koen Ver liggen in zijn eentje daar «nders over. Met twee mooie doelpunten wist hij in de slot fase r.og in extremis de over winning voor zijn ploeg te bezorgen in deze wedstrijd goed geleid door ref Julicn Verstrepen. Z.V.T. Bridge - Geel Blauw 7-1 Patrick Riské tegen Geel Blauw zou evengoed de titel kunnen geweest zijn boven dit wedstrijdverslag. In de eerste helft wist de in een fantas tische vorm stekende Riské reeds vijfmaal te scoren tegen een machteloze Geel blauw- verdediging. Herman Van Bogaert kon op pas van Raoul Lijssens dan net even voor het rustsignaal alvast de eer red den voor zijn Geel blauwe ploeg in de voor hem gekende stijl. Na dc kampwissel viel Patrick Riské wat stil en met hem ook dc wedstrijd. Getuige hiervan zijn de twee schamele doel punten die nog gescoord wer den in de tweede periode. Beiden langs dc kant van Bridge. Riské zelf en Jantje Van Giisel mankten He klus af zodat de probleemloze zege met 7-1 cijfers meteen op het bord stond. K.W.B. Kruibeke - Schau dries 4-3 Wellicht de spannendste wed strijd van deze speeldag. KWB Kruibeke dat toch hoog in de rangtabel staat kwam vrij vlug op achterstand toen Marc Baetens van Schaudries mooi thuisdoelman Goossens kon verslaan. Kruibeke enig zins verrast door deze snelle bezoekende start gaf gepast antwoord en scoorde twee maal langs Benny Goossens en Ronny Van Polfliet. 2-1. Tevens ruststand. Na de kam pwissel bleven beide ploegen sterk aan elkaar gewaagd. Dit resulteerde zich dan ook in een spannend scoreverloop. Bernard Courbet maakte ge lijk voor Schaudries 2-2, maar Luc Van Osselaer van de thuisploeg zorgde nog in de zelfde minuut voor de 3-2 cij- .fers. In de slotfase kwam dan nog het spannendste deel van de partij. Nadat Schaudries eerst terug op gelijke hoogte was gekomen van KWB langs Felix Danny, kon in de aller laatste minuut de altijd klaar- kijkende Benny Goossens het winnende vierde doelpunt aantekenen voor zijn ploeg toen hij een mooie solopoging voorbij een uitstekende Schaudriesdoelman Mare Brijssinck kon krijgen. Een gelijkspel in deze partij had een betere weergave geweest van het vertoonde spel, maar voetbal kan zoals je weet hard zijn. M.S. Om de winstenstop zo goed mogelijk op te vangen richt de Temse Liga haar tweede Jumbo Kersttornooi in voor zaalvoetbalploegen. Op 13 december wordt de opening voorzien van dit gebeuren in sporthal Tilroda en eventueel Temsica te Temse. Dit naargelang het aantal inschrijvingen. 19 en 20 december samen met 26 en 27 december zullen ons naar het hoogtepunt brengen van dit tweede Groots Kersttornooi. Verleden seizoen kregen we niet minder dan 32 ploegen aan het vertrek die allen veel lof hadden voor de organi satie. Hopelijk mogen we uw ploeg ook in deze uitgave verwach ten om deze geweldige sfeer die rond dit tornooi hangt te mogen proeven. Vul daafom onderstaande strook in en stuur hem op naar de secretaris van de Temse Liga Marc Stevelinck K Cardijnlaan 19, 2690 Temse. Tel. 03/771.41.89. Ook in sporthal Tilroda kan je onderstaande strook afgeven voor 1 december. Dc kostprijs bedraagt 1.000 fr.. voor de reeksen. Want elke ploeg zal onderverdeeld worden in een reeks van 4 ploegen, waarvan de winnaar zal doorstoten naar de finaledag (of eventueel de tweede geklasseerde dit naarge lang het aantal inschrijvingen). Voor de Finale-dag betaalt de ploeg die hiervoor in aanmerking komt 250 fr. Er wordt gespeeld in wedstrijden die 2 x 20 min. duren met 5 min. Rust. Clubs die aantreden met twee ploegen mogen TWEE spelers dubbel zetten op hun spelerslijst. Wacht niet te lang en stuur vandaag nog deze strook in of geef hem af in sportha^oTilroda, Antwerpsesteenweg. Tilrode. Tel. 03/ De spelerslijsten worden ten laatste afgegeven, voor de start van de eerste wedstrijd. (ms) De uitslagen Dendcrdal-Maeva Republiek 84-Forum De Pollekens-Fortuna Dc Kanaries-De Sportvr. Jol 84-Dc Muis The Play Boys-Speelhol 10 De Kluizen-Pompfaff Erembodegem 04-Ten Bos Juventus-Rcpubliekskcn 82 Maeva-Sp, Aalst De stand 1De Kluizen 2. Juventus 3. Erembodegem 04 4. The Play Boys 5. Denderdal 6. Republieksken 82 7. Fortuna 8. Mae va 9. Sp. Aalst 10. Rcpublieksken 84 11 Ten Bos 12. De Pollekens 13. Forum 14. De Kanaries 15. Dc Muis 16 De Sportvrienden 17. Speelhol 10 18 Jol 84 19. Pompfaff De kalender za. 28 november: DD 17 u. Sp. Aalst - Denderdal 18 u. De Kanaries - Erembodegem 04 19 u. Forum - Dc Pollekcns 20 u. Fortuna - De Kluizen 21 u Republieksken 82 - Jol 84 TR 17 u. Maeva - Juventus 18 u. De Sportvr. - Republieksken 84 zondag 29 november DD 9 u. The Play Boys - Ten Bos TR 9 u. Pompfaff - Speelhol 10. JM Heymans WATERPOLO De verplaatsing naar het pun- tenloze Scaldis in Antwerpen, dat door WZK als een haalba re kaart werd beschouwd, is op een totale ontgoocheling uitgelopen. Er werd na een mindere prestatie vrij afgete kend verloren. Als het de play-offs voor dedegradatie wil ontwijken zal er moeten gereageerd worden op spor tief vlak. Scaldis - WZK 14-9 Tijdens de eerste periode was WZK duidelijk beter. Scaldis moest vooral verdedigen, maar ondanks de vele kansen faalden de bezoekers in de afwerking en zo werd de mo gelijkheid op een ruime voor sprong verkeken. Er werd met 1-1 gedraaid. Het Wase doelpunt werd gescoord door Stefaan Thibaut" In de tweede periode werd het spelbeeld evenwichtiger. WZK speelde toen te statisch. Er werden te weinig initiatieven genomen en Scaldis kon de 'schaarse aanvallen gemakkelijk opvan gen om nadien zelf aan bod te komen. Bij het einde van de ze periode, waarin Jan Dc Maesschalck na drie persoon lijke fouten al vroeg op het droge moest, wees het bord 5- 5. De Wase doelpunten wer den gemaakt door Franky Lyssens. Jan Foubert. Yve's Thiébaut en Stefaan Thibaut. Ook in de derde periode kwam er geen beterschap en Scaldis bleef in de wedstrijd. Ondanks de WZK-treffers van Jan Foubert, Yves Thié baut en Hervé Schelfhaut, werd er gedraaid met 9-8 winst voor de Sinjoren. Dat was een stimulans voor Scaldis dat de eerste winst binnen bereik voelde en er zegedriftig tegenaan ging. WZK stapelde dan achteraan de fouten op en Scaldis stond zowaar op een 13-8 voor sprong. De Wase veer was gebroken en met een laatste doelpunt van Jan Foubert werd een smadelijke 14-9 ne derlaag geleden. WZK staat nu zevende met zes gespeelde wedstrijden en drie punten. Het staat daar mee eigenlijk op de voorlaat ste plaats want de drie achter volgers, Scaldis, Gentse Z.V. en Maccabi hebben elk twee punten. Moeskroen. de zes de, heeft al een driepunten- kloof geslagen, net als Mee tjesland (5C). De Voorpost - 27.11.1987 - 31

De Voorpost | 1987 | | pagina 31