OL. RUPELMONDE VERRAST KIELDRECHT RAPIDE LEBBEKE STEVIG IN HET ZADEL Borsbe|(e'Kcinze|cc 22 - 4.12.1987 - De Voorpost VOETBAL Kieldrecht blijft verder zwalpen. Nadat de grensploeg in de aanloop van deze competitie de toon aangaf in vierde provinciaal stapelde de ploeg van secretaris Vlegels de nederlagen nu nebjes achter elkaar op. Nu kon Olympia Rupelmonde, dat de laatste weken echt goed aan het voetballen was, de volle buit thuishouden en zo het vertrouwen met een ruk de hoogte weten in te duwen. K.S.K. Klinge de andere Grensploeg had geen of weinig moeite met een toch niet zo slecht spelend Tielrode. V.K. faalde echter jammerlijk in de afwerking om dit duel toch nog een spannend verloop te hebben kunnen geven. Wellicht zaten de twee verplichte rustweken wegens de kalenderperikelen er voor iets tussen. White Boys, de leider in Vierde, had heel wat meer moeite dan de eindcijfers later vermoeden om Wachtebeke van zich af te schudden. Een nieuwe nederlaag voor Verrebroek tegen Moerbeke, toch ook een van de toonaangevers uit de reeks lag in de lijn der verwachtingen dit terwijl Meerdonk slechts in laatste instantie kon bijgehaald worden door thuisploeg Hoogeinde in een weinig hoogstaande partij. Sinaai won zonder overtuiging tegen Straatje Stekene en blijft nog steeds te laag geklasseerd staan volgens de mogelijkheden die de tite|jongens toch hebben. Het derby tenslotte tussen S.K. Lokeren en Eksaarde eindigde dan ook met «normale» derbycijfers want belde ploegen deelden de punten in een aantrekkelij ke partij. OLYMPIA RUPELMON DE 2 S.K. KIELDRECHT I In een gelijkopgaande eerste helft kon een nog maar eens herschikte thuisploeg, waar Etienne Thibbe nu de libero plaats waarnam en Erwin Van Camp als draaischijf op het middenveld werd uitgespeeld, gelijke tred houden met Kiel drecht. De bezoekers kwa men zelfs goed weg toen Hu- go Rauwaert, ook terug in de ploeg, van dichtbij miste en dit voorbeeld aanstekelijk werkte voor thuisspelers Lie ven Baetens die ook al ver zuimde van de thuisploeg op winst te zetten. Een strak schot van Koen Buytaert op doelman Henri Galle die nog steeds in het Kieldrechtse doel postvat. Buiten één en kele kans van Erik Scheifout die op de paal knalde net voor het rustsignaal van ref. Rey- niers bleven de Kieldrechtse kansen heel schaars en mocht Rupelmonde terrecht de bete re ploeg op het terrein ge noemd worden. Doch zoals zo dikwijls dit sei zoen kreeg het beste paard (Rupelmonde) aanvankelijk niet de haver die het ver diende. Na amper 10 minuten in de tweede plaats kon Kieldrecht immers op voorsprong ko men. Een hoge voorzet werd voor doel gebracht waar de jonge thuisdoelman Wim Brijs heel onzeker op deed. Zijn twijfelend uitkomen werd ongenadig afgestraft door bezoeker Kris De Calu- waert die, tegen de gang van het spel in, de bal tegen de Rupelmondes netten kopte, 0-1 53ste min. Gelukkig voor Rupelmonde, en voor de match, stelde Olympia nog in dezelfde mi nuut gelijk. Koen Buytaert bemachtigde het leder op het middenveld en ging fors door, toen hij zijn moment geko men achtte knalde hij keihard op doel waar Henri Galle en kel maar het nakijken had en de bal zag verdwijnen in het dak van het doel 1-1. Rupelmonde gesterkt door dit succes bleef verder voetballen zoals het dat al heel de match, en misschien wel de competi tie heeft gedaan... het kwam dan ook in de slotfase van de partijen verdiend op winst toen Etiennen Thibbe een verre strakke voorzet tot bij Hugo Rauwaert kon brengen die twee Kieldrechtse verde digers omspeelde en Mooi de weer alleen staande Mario Baeyens kon bereiken die niet twijfelde en Rupelmonde op winst plaatste met een mooie schuiver waartegen Galle geen verhaal had. 2-1, 80ste min. Kieldrecht nam nu achteraan veel risico's door iedereen, die nog enig zins kon, vooruit te sturen. Verder dan nog enkele kans jes voor Erik Scheifout ge raakten de bezoekers niet meer omdat Olympia ver diend deze partij kon afslui ten met winst. Hopelijk zijn de jongens van André Bracke nu gelanceerd voor een lange reeks suksessen. Nu zondag zal dit misschien al bewaar heid worden want dan treed Rupelmonde aan op het veld van V.K. Tielrode waar men toch puntenwinst moet kun nen sprokkelen. Erwin Van Camp en co zouden zo wel eens de revelatie's van de tweede ronde kunnen worden. WHITE BOYS 4 WACHTEBEKE 1 Ondanks de nog ruime zege van de thuisploeg geen den derende prestatie aan de Puit voet. Al kan de leidersploeg uit St.-Niklaas wél verzach tende omstandigheden inroe pen door dat basisspelers, Ronny Bressinck, Guy Ver- beke en Smet gekwetst langs de lijn moeten blijven. Tot overmaat van ramp moest ook Peter Glibert dé goalma ker op dit ogenblik bij White Boys wegens gele overlast een weekje zijn maats van aan de kant aanmoedigen. Glibert die vanaf deze week onder de wapens moet en na zijn oplei ding naar Duitsland zal moe ten om verder soldaatje te spelen zal wel eens een dure «pion» kunnen worden voor de titelkandidaten want ie mand als Peter vervang je niet zomaar in je elftal. Wachtebeke nam werkelijk de beste start in deze match en dwong de bleke leiders dan ook gedurende een tiental mi nuten in het eigen doelgebied terug. Dame Fortuna was voor de White Boys echter ook van de partij of was het een vroeg klaasjesgeschenk van Wach tebeke. Feit was dat bezoe kend verdediger Luc Colman met een perfekte aktie zijn eigen doelman De Clercq ver sloeg en meteen White Bovs BLIK OP VIERDE PROVINCIALE Het verlies van Moorsel heeft ertoe geleid dat Rapide Lebbeke als leider postvat in vierde provinciale. De Lebbe- kenaars hebben nochtans bij Racing Boon wijk geen hoog staande verrichting geleverd. De thuisploeg liet vooral in de eerste helft een betere indruk, hoewel de opponent eigenlijk weinig werd bedreigd. Na de hervatting pakte Rapide de zaken helemaal anders aan. Peter Roelandt kwam binnen de kortste keren twee keer tot scoren. Lebbeke begon daar na toch wat overmoedig te doen, wat tot een reaktie leid de van de thuisploeg die ook nog de eer kon redden. OpstaJ-Oudegem werd een behoorlijke wedstrijd met vooral spanning tijdens de eerste helft. Eigenaardig eer ste doelpunt aan de 32ste mi nuut toen de Oudegemse doelman De Vroe de bal uit trapte op het lichaam van een verdediger en Yves Muyse- winckel in het bezit kwam van de bal en in het ledige doel besloot. Toch gaf Oudegem zich niet gewonnen en de sne dige akties van de aalvlugge Bert Vercauter zaaiden her haaldelijk paniek in de lokale rangen, In die prangende mo menten redde doelman Spruyt de lokalen alleszins van de gelijkmaker. In de tweede helft nam Op stal meer en meer het initia tief. In de 62ste minuut op inzenden van Van Langenho- ve kon Muysewinckel in één tijd overnemen en voor de thuisploeg een tweede doel punt op het bord zetten. De zelfde Muysewinckel schoot nadien nog eens op de paal en ook Cooreman kreeg nog een paar kansen, zodat de zege van de thuisploeg zeker ver diend te noemen is. Appels-Smetlede werd een snertwedstrijd waarin geen van beide ploegen erin slaag de om maar één ordentelijke aanval op poten te zetten. Wichelen had het niet moei lijk om Red Star Opdorp op zijn plaats te zetten. Al in de eerste helft hadden De Saede- leer en Nijs (2) gescoord en stond Red Star meteen voor een voldongen feit. Ver- heuen, De Visscher, Ver- donck en twee keer Verstrae- ten dreven de cijfers verder op. Lutterzele pakte aanvanke lijk goed uit op Schoonaarde met een doelpunt van Reid. Na de hervatting keerden de rollen. Bogaert, Deabu en Van den Abbeele brachten Schoonaarde on 3-1Reid zou nog tegenscoren maar Van Den Abbeele legde daarna de eindcijfers vast. (E.G.) aan de leiding bracht in deze partij: 1-0 11de minuut. Ondanks deze meevaller kon White Boys zijn stempel op het wedstrijdverloop niet drukken en moest het terug het initiatief aan de bezoekers laten. In de 15de minuut scoorde Wachtebeke dan weer opnieuw, ditmaal in het goede doel. Luc Colman zette zijn foutje van daarnet terug recht en speelde mooi Ludwig Van- Damme an die doelman Van Kerkhove van White Boys kansloos liet en deze mooie kombinatie suksesrijk afsloot. 1-1 én verdiend. Ter wijl Wachtebeke dan door gaans zich op de helft bevond van White Boys kon de thuis ploeg uit nog één enkele kans in de eerste helft dan ook scoren. Een inzenden van Pa trick De Roeck werd aan de tweede paal ingekopt door Said die in de ploeg was geko men voor de zoals reeds geci teerde geel geschorste Gli bert. 2-1 27ste min. Johan Lambrecht en Pascal De Nolf kregen dan beiden nog een ideale scoringskans om beide ploegen met een gelijke stand naar de kleedka mers te doen trekken maar het geluk lachte Wachtebeke iets minder toe dan de thuis ploeg. Toch trok Wachtebeke, net zoals bij het begin van de wedstrijd, terug met volle moed ten aanval in de tweede periode, terwijl Ludwig Van Damme op een haartje na dan toch de gelijkmaker miste voor Wachtebeke staken de White Boys een derde thui- saanval van de wedstrijd in elkaar. Een voor de derde keer op rij was doelman De Clercq van Wachtebeke ver slagen. Verschaffeit kon nu op zijn beurt de bal voor doel brengen waar de jonge Kurt Daelman het derde thuisdoel- punt kon binnenkoppen. 3-1 60ste min. Tien minuten later was Kurt Daelman dan nog eens gevaarlijk toen hij alleen voor doel zijn lob juist naast zag gaan zodat de 3-1 stand op het bord bleef. Een duidelijk ontgoocheld Wachtebeke moest dan in ex tremis toch nog een vierde doelpunt verwerken op een domme manier. Doelman De Clercq trapte bij een uittrap het leder tegen de rug van thuisspeler Dirk Vereecken waardoor Kurt Daelman in het bezit van de bal kwam die niet aarzelde en meteen de 4- 1 eindstand aantekende in de ze partij die met (te) ruime cijfers werd gewonnen door de leidersploeg die omzeg gens scoorde aan 100% HERLEVING SINAAI 2 STRAATJE STEKENE 0 Zonder Patrick Impens die van de aardbol lijkt verdwe nen te zijn, heeft Sinaai toch beide punten aan huis kunnen houden. De eerste helft werd een maat voor niets in de tinelgemeente want beide teams waren sterk aan elkaar gewaagd maar hun verdedi gingen kweten zich naar be horen van hun taak, Sinaai dat eveneens nog steeds de diensten moet missen van spelverdeler én doelpunten maker Wim De Greyt kreeg langs Peter en Patrick Van Acker wel de beste kansen maar De Stekense portier hield zijn netten ongeschon den. Na de pauze in de 47ste min. opende thuisspeler Pa trick Van Acker dan toch de score voor de thuisploeg toen hij als triomfator uit een ge harrewar kwam en meteen de thuisploeg op een 1-0 voor sprong kon brengen. Straatje trok dan onmiddellijk in" het offensief maar de thuisverde- diging met Luc Der Kinderen, Marc Maes en Frank De Vleeshouwer hield de stroom aanvallen goed tegen en coun terde gepast. Zo kwam Pa trick Van Acker in de 72ste min. nog dichtbij een tweede treffer maar zijn schot beland de een metertje naast het doel van Stekene. Peter Van Acker had in de 85e min. meer geluk dan zijn naamgenoot want vanop 20 meter knalde hij via de paal dan toch nummer twee bin nen voor Herleving dat nu meteen zeker was van de overwinning. Hoe erg bezoe ker Dirk Verberckmoes zich ook nog inspande om deze uitzichtloze situatie nog recht te zetten niets kon de uitslag nog bepalen Herleving dat deze week Kieldrecht ont vangt dat de laatste weken toch geen geheel meer vormt moet terug in staat worden geacht om beide punten aan huis te houden. K.S.L. KLINGE 5 V.K. TIELRODE 0 Ondanks de forfaitcijfers heeft V.K. Tielrode toch heel wat weerwerk geboden aan de grens tegen Klinge. De twee weken verplichte rust hebben de spelers van trainer William Janssens echter meer slecht dan goed gedaan want dit was trouwens te merken aan het feit dat André De Puyseleir in zijn laatste optreden over een drietal weken nog goed was voor vier treffers (op Kiel drecht) nu geen enkele van de vele kansen die hij kreeg kon benutten. De Kalenderma kers, of «de hoge heren van de bond» worden dan ook als de grote zondebokken versle ten bij heel wat vierdeprovin- cialers. Na een gelijkopgaand begin schoot Klinge wel als eerste uit de krammen. In de 12de min. mocht Paul Reyns een hoekschop nemen op rechts en vond het hoofd van de mee opgerukte linkerverdediger Peter Janssens die onhoud baar voorbij Tielrode portier Eddy Malfliet kopte 1-0. En meteen een droomstart van de oranjehemden. V.K. Tiel rode liet echter het hoofd niet hangen en speelde vlot mee wat zich toch resulteerde ih enkele mooie doelkansen voor André De Puyseleir die het peil van zijn laatste com petitiewedstrijd niet meer haalde en dan ook telkens miste. In de 20ste minuut dan toch terug een levensgrote kans voor Klinge toen het Duo Vaerewijck-Carl De Wilde aan de haal gingen maar het schot van deze laatste ging echter net over de dwarslig ger. Het was maar uitgesteld voor de thuisaanhang die weer in grote getallen aanwe zig waren want in de 22ste minuut werd de Tierlrode de fensie op een hoopje gespeeld door Marc Magnus die zijn inspanningen beloond zag met een tweede thuistreffer 2- 0. Toch mocht Klinge nog niet denken dat de schaapjes reeds op het droge waren want V.K. Tielrode voetbalde meer dan behoorlijk mee. André De Puyseleir mistte dan even voor het half uur dan terug een enorme kans door een hoge voorzet voor langs het doel te koppen van Klinge doelman Erik Ferket terwijl dit alleen nog zijn laat ste belager was. Even later werd het spel dan toch wat heviger en bitsiger. Zo erg zelfs dat in de 32ste minuut twee belhamels zich al ver vroegd mochten gaan omkle den in deze partij. Kurt De Caluwé had immers met een kopstoot de maker van het eerste Klingedoelpunt Peter Janssens naar de grond ge haald. Deze laatste revan cheerde zich op de Tielrode speler en meteen mochten beide ploegen met 10 akteurs het stuk verder spelen. Logi sche beslissingen van ref. Heerwegh, In al dit tumult profiteerde de kleine Jimmy Van Gijsel van de situatie en een wat K.O. bezoekende defensie werd door hem meermaals gepas seerd. Zo ook in de 44ste min. toen hij 3 verdedigers opzij zette en laag binnenschoot wat meteen de ruime 3-0 cij fers op het bord bracht aan de rust. Na de pauze een enorme druk van V.K. Tielrode maar de afwerking bleef ongelukkig en een reuze doelman Erik Fer ket van Klinge hield dan ook nog met enkele prachtrefle- xen zijn kooi ongeschonden. Zo zweefde hij op de 50ste min. een vrije schop van Buy taert uit de kruising en moest hij nadien tot tweemaal toe in de voeten van De Puyseleir. Volledig tegen de gang van het spel in kwam de thuis ploeg dan in de 55ste min. op een (te) ruime 4-0 voorsprong toen Carl De Wilde een solo suksesrijk kon afronden. Joke Van Vlierberghe weer enkele minuten op het terrein beslis te dan twee minuten later in de 57ste min. door een center van Carl De Wilde hard in te koppen, dit te harde verdikt voor Tielrode. Met deze 5-0 op het bord had de wedstrijd natuurlijk niet veel meer te bieden wat de spankracht be trof. Wel waren er nog ettelij ke kansen voor beide ploegen maar zonder sukses ditmaal zodat de eindstand in deze toch wel aangename partij al na een uur spel bereikt werd. S.K. LOKEREN 1 EKSAARDE 1 Nadat we vorige weck gezien hadden van Eksaarde tegen, weliswaar hekkesluiter Verre broek hadden we een ruime uitzege verwacht van de rood- witten op het veld van S.K. Lokeren. Dat rond een derby altijd een apart sfeertje hangt zal dan weer maar eens be waarheid worden want na de 90 minuten wezen de bordjes een 1-1 gelijke stand aan waar beide elftallen zich tevreden moesten mee stellen. Eksaarde zonder raspaardje Chris De Cock die geel ge schorst was had het immers in de beginfase van de wedstrijd nogal moeilijk met een agres sief, maar sportief spelend S.K. Lokeren. Zo kreeg thuisspeler Van Kerschaever al tijdens het eerste kwartier twee enorme scoringskansen maar het doelhout stond tel kens in de lijn van het leder. Rond het halfuur kwam de goed spelende thuisploeg dan toch op voorsprong toen Eksaarde verdediger Henk SK Lokeren-Eksaarde 7-7. In de eerste helft was at iei Mentsey met eeni té late ta- thuisploeg meer in de aanval en kon de stand langi Al rtf» f nniccrw»i*»r lïannv Van A y Laureys voorbij invallers- minuten een harde maar juij doelman Ronny De Smedt gerichte kopbal van Danni kon koppen. Gelukkig voor Herroufosse nadat deze mod Moerbeke herstelde speler was aangespeeld door Ben trainer Mare Bonte enkele Van Landeghem. minuten nadien het evenwicht En amper enkele minuten la in de partij toen hij een vrij schop staalhard voorbij de ter Maes aarzelde dan ook geen ogenblik en legde de bal op de stip. Thuisspeler Fran- cky Droesbeke liet zich deze kans niet ontglippen en plaat ste de thuisploeg op dat mo ment niet onverdiend op voorsprong. 1-0 30ste min. Met deze stand trokken beide ploegen dan ook de kleedka mers in zodat alles mogelijk bleef in de tweede periode. Dat kwam dan ook dadelijk tot uiting toen Eksaarde na amper vijf minuten in de her neming al langszij wist te ko men. Een verre inworp van Geert Nimmegeers belandde bij Filip Van Hille die de thuisportier kansloos liet en de 1-1 op het bord bracht. Van dan af namen de bezoe kers trouwens het iniatief in deze partij en was S.K. Loke ren op verdedigen aangewe zen. Zo leverde een forcing van Eksaarde langs Filip Van Loo, Geert Nimmegeers net niet het voorsprongdoelpunt op dat de club nastreefde. Kurt Van Hille die de geelge- schorste Chris De Bock ver ving kon evenmin als 18-jari- ge het tij doen keren zodat het gelijke spel op het bord bleef tot aan het laatste Quit ter was de Hoogeinde portie! weer attent toen wellicht Verrebroekse muur én doel- mooiste Meerdonk aanval iii di< man Wim Baetens wist te elkaar werd gestoken. Johaij pk plaatsen, 1-1 15de min. De Wrede luidde deze aanval rei Op vrijwel dezelfde manier in tot bij William Waem diJ ms kwam de thuisploeg dan even op zijn beurt enkele plaatse Ee later in de 25ste min. op ach- lijken omspeelde en gevaar wa kl< terstand. Nu stond Gerry Die- lijk doorschoof naar Dannj leman van Moerbeke achter Heroufosse die van dichtbij het leder en met een geweldi- mocht aanleggen maar zoal! ge knal die weliswaar richting veranderde zette hij doelman Baetens op het ver keerde been en meteen de 1-2 op het bord. gemeld was Verstrepen wee paraat. In de 37ste min. was de thuisj doelman er dan toch aan v de moeite. Johan De Wrede! Verrebroek dat weer zwaar werkelijk ongrijpbaar, had aangeslagen leek door deze twee mokerslagen van de sui- w maar eens voorgetrokkea en vond nu William Waem dié kerboys werd nu als het ware met het hoofd deze kans t 'erpletterd onder de bezoe kende aanvallen. Met een knappe solo kon Benny Clayé dan in de 35ste min. van de eerste helft num mer drie binnentikken voorbij de tevergeefs grabbelende thuisdoelman. En om Verre- broek helemaal de genade- stoot te geven zorgde Mare Van Gaevere in de 40ste min. vuil vjdcvcic lil uc unie iniii signaa van ref. Maes die een 6 met een perfekte lobbal van- anede werktninleininp arnter goede wedstrijdleiding achter de rug had. Al moest hij nog de Lokerse Kapitein Wim Van De Voorde met geel on derscheiden nadat deze een kniestoot plaatste in de ribben van Jo De Mey. Al met al toch een sportieve partij die aandachtig gevolgd werd door heel wat kijklustigen. Bij Eksaarde wacht men nu onge duldig op de terugkeer van Erwin De Cock en van Johan Van Driessche die de ploeg in op zowat 20 meter van de wat ver uit zijn doel staande Bae tens voor de ruime én ver diende 4-1 cijfers aan de rust. Dat de spankracht dan ook uit de wedstrijd verdwenen was kwam tijdens de tweede helft tot uiting toen het spel verwa terde en nooit meer het peil van de eerste helft werd be reikt. Tot overmaat van ramp bij Moerbeke kwetsten Mare Van Gaeveren en Benny d"e rwIëdTheïftvanTE 'S, petitie iaat ongekende hoog- k j P ten zullen he,sen durfde ge Pauwds'e„ eHenk Dhoore faed'^kC; aLch.en 1" P"?«- Hierdoor kon raert te verklaren. Afwachten wordt alleszins hier ook de boodschap. EENDRACHT BROEK 1 F.C. MOERBEKE 4 Net als de arbeiders uit de Verrebroek toch wat meer i de wedstrijd komen maar eens in de zone van de waar- VERRE- heid bleven de thuiskanonnen zwijgen zodat de bezoekers verdiend met de volle buit terug huiswaarts konden. suikerfabriek zijn de spelers HOOGEINDE uit Moerbeke toch bezig met ws. meerdonk I een goede «kampanje» te r- voereS in deze kompetitie Een van de beste part,jen van Met Ronny De Smedt in het J""" ,S'ar <*«e ^strijd op Hoogeinde. Van bij aanvang doe' die de gekwetste doel- ]aat„en dc J man Kns De Brabander nog ner Frangois Pfaff de offensie- steeds moe vervangen en met richtHjnen ui, die hun een dnetal juniores tn de ,,ji„ hl,„ nutte en Meerdonk verdien! op 0-1 bracht. Nadat Dannj Herroufosse nog een derdi goede scoringskans had gei mist trokken beide ploegei terug de kleedkamers in 01 nieuwe strijdplannen smeden. In de tweede helft kwam Gei ry Van Daele dan in het vel! bij Meerdonk voor de gei kwetste William Waem di' terwijl Hoogeinde het tij pro beerde te doen keren doo man tegen man te gaan spe len. Meerdonk trok zich ech ter van dit thuisstrijdpian niejl veel aan en ging terug resoÉ luut zijn kans. Maar weeifl stond die drommelse thuisjl doelman alle kansen uit zijil doel te ranselen. Zo kwam d<fl thuisploeg nog op gelijkll hoogte van White Star, zij heil wel in blessuretijd. Een vrijjl trap kwam ongelukkig op di| voet van Dré Vereecken dijl zo eigen doelman De Vleel schouwer versloeg. 1-1 93stu min. Dit own doelpunt kosttjl Meerdonk dan op valreep no| een punt nadat het zeker d<PW volle inzet verdiend had i treel deze wedstrijd. Wellicht kom^_ de overwinning er met ee^| weekje vertraging want dez^H speeldag staat het derby me^ gebuur Verrebroek op hei programma zodat nieuwQ puntenwinst mag verwachf worden. Meerdonk dat op verplaatsing nog maar weinii heeft laten liggen dit seizoenAals Mare Stevelinclj? Teg< tieve leider hun opgedragen |||w^a i-. - had. Hoogeinde bleef dan UITKLAGEN It Moerbeke tod! .etwat me, ook niet zonder moeite over- ploeg later zelfs vijf, begon een bang hartje aan deze par- - j eind en het was dank zij het Uj. Dit werd dsn ook nog vocrtreffelijk werk van Rudi gestimuleerd toen Eendracht Verstrepen in het plaatselijke Verrebroek m de 10de mm doej da7 de „pfaf( bri j van de partij al op voorsprong nie, tot scoren kwam. kon komen toen Danny De [eddc Verstrepen al na 10 Mayer een voorzet van Stan- 1* NATIONALE Beveren-Charleroi Gent-Lokeren P| I 3* NATIONALE Charleroi-J Lede \X/y E. Zele-Bergen BEVORDERING Waarschoot-Meldert HT t^ÊÊSrM FC Dcndcrlccuw-Melsele j- JK Meldcrt-Bcrlarc Wieze-Hofstade |HRHB Aaigcm-Gijzegeni Veteranenvoetbal. De veteranen van Robur Moerzeke mochten nog eens een matchke 3* provinciale E spelen tegen hun kollega's van Jong Lede (vh) Gcrda-Bazcl Excelsior-Sl-Gillis-W. KL Vrasene-Sombekc n»*». Stekene Sp -St.-Gillis-D (rl c»<r\ Waasmunster-Buggenhout Haasdonk-Baasrode Schoonaarde - Lut te rzclc Verrebroek-FC Moerbeke Veteranenvoetbal. De veteranen van VC Jong Lede speelden tegen hun leeftijdsgenoten SK Lokeren-Eksaarde van Robur Moerzeke vh) Klingc-Tielrode

De Voorpost | 1987 | | pagina 22