REGENTBOYS LOOPT UIT SKliS mnm «QUICK SHOP SLUIT AAN BIJ DE TOP WINST VOOR VAN DAMME, MAES EN DE LANTAARN TE ZWAAR VERDIKT LADA DE LEU GEEFT ALGEMEEN FORFAIT K.W.C. TERJODEN HULDIGDE ZIJN KAMPIOENEN T VOETBALKALENDER 30 - 4.12.1987- De Voorpost MINIVOETBAL MINIVOETBALKOMPETITIE DENDERMONDE In de tweede afdeling van de Dendermondse minivoet- Met Blauwe Duivels gaat het niet zoals by het begin van balkompetitie lijkt Regentboys nu toch de belangrijkste het seizoen. Uit de laatste twee wedstrijden haalde het kanshebber op de fel begeerde titel te zijn. Het had slechts één puntje, 6-6 tegen Caxtus. En Picca Pavo, dat nochtans weinig overschot tegen een goed spelend J.z. slecht was gestart, lijkt zich definitief uit de problemen Club, maar de onmiddellijke achtervolger, het Hamse te hebben geworsteld, tegen Sporthuis behaalde het z'n Tuitvrienden, ging helemaal onderuit tegen Minisparta. vyfde overwinning. Het gevaar voor Regentboys lijkt vooral uit die hoek te zullen komen. Al blijft ook Rijkswacht verbazen door WEDSTRIJD VAN DE WEEK z'n hoge scores. Ditmaal moest Oka KSA, uit Schellebel- le, een korf doelpunten toestaan. Onderaan doen zich geen verschuivingen voor, het zal volgende speeldag zeker gebeuren als de laatste vier, Blauwe Duivels 6 Caxtus 6 Beide ploegen wilden zich herpakken na de verrassende dub 83, Olta KSA, J.I." Club en St.-Arnout elkaar "ede'lMS Jjj de voordien hadden geleden. Het werd een aantrekkelijke wedstrijd, gekruid met mooie doelpunten. In de eerste periode overweldigde Caxtus z'n tegenstander met vlug voetbal. Dat leverde een 0-2 voorsprong op, beide doelpunten werden gescoord door Geldof, die de rol leek over te nemen van goalgetter Frans Francois, die niet aanwezig was op deze wedstrijd. Met een doelpunt van Uyttenhove geraakte BI. Duivels aan de aansluitingstreffer, we zijn dan reeds in de tweede periode aangekomen, maar met een derde doelpunt van Geldof g door de werkkracht van de knappe combinaties ver- door de benen van de goalie reeds eerder genoemde scheen het geregeld voor de tegen de netten joeg. Bij een Drieghe en aanvoerder Van- Grembergse doelmond. Eén foutief uitverdedigen van keer leverde dat succes op, D'Hondt geraakte Drieghe in het was Jacobs die, na een balbezit en tegen zijn schot ontmoeten. In de eerste reeks moest Rudy Cars niet spelen door het forfait van Lada De Leu. Daardoor komt Huize Goossens op één punt, maar wel met een wedstrijd meer gespeeld. Deze week stonden beide tenoren tegenover elkaar en bij winst zou H. Goossens even over Rudy Cars naar de leiding springen. J.z.Club Regentboys De Grembergenaars, op- der Vreken bleef het span- nieuw met Drieghe in de nend tot het laatste fluitsig- u[uut[i| iv vu u u ploeg, hebben het de Dender- naai. Regentboys was noch- dubbelpas met Va'n Damme" haddoelman*De B^êr giêen mondse leiders bijzonder tans van start gegaan zoals het alleen voor de doelverdediger verhaal. bedroeg het verschil weer twee doelpunten. Dan vond Luc Van Hauwermeiren, ongetwijfeld één der betere spelers in de kompetitie, de weg naar het doel en met twee doelpunten, waarvan één met de borst, jawel, zorgde hij voor een gelijke 3- 3 stand bij de rust. Ook in de derde periode bleven beide ploegen aan elkaar gewaagd, al kunnen we er niet naast kijken dat BI. Duivels het meest in balbezit was. Dat leverde een doelpunt op via Van Hauwermeiren, wie anders, en dit betekende de eerste keer voorsprong voor de Ledeganckzonen. Tijdens de laatste periode dachten de aanwezigen in een film van de bekende Alfred Hitchcock te zijn verzeild geraakt. Eerst scoorde Van Rillaer de gelijkmaker voor Caxtus, waarna Beelaert z'n ploeg terug op voorsprong schoot. De reactie van Caxtus was enorm en met twee treffers van Geldhof, vijf stuks in deze wedstrijd dus, zag het ernaar uit dat BI. Duivels z'n tweede opeenvol gende nederlaag zou oplopen. Maar in de allerlaatste minuut was er weer Luc Van Hauwermeiren die voor de logische gelijkmaker zorgde: 6-6. BI. Duivels: Van Hauwermeiren Eddy, Mark, Luc en Geert, Uyttenhove Geert, Verhofstadt Elie en Beelaert Eric. Caxtus: Van Dooren Dirk, Geldof Geert, Roelandt Brian, Philips Marc, Van Rillaer Frank en Frangois Guv. moeilijk gemaakt. Vooral een leidersploeg past: Met van J.z.C. kwam en de bal In de tweede periode liep Re- gentboys uit tot 1-3, doelpun ten van Mertens en De Sutter, telkens op aangeven van Ja cobs. Maar uit twee stilstaan de fasen kon J.z.C. terug op gelijke hoogte komen, telkens was het Vander Vreken die scoorde. In de derde periode liep Re gentboys terug twee doelpun ten uit. Na twintig seconden dwong Jacobs de vierde cor ner af, hijzelf liet D'Hondt toe binnen te koppen. En even later was het Mertens die z'n tweede doelpunt scoorde, ditmaal na een per soonlijke actie: 3-5. Regentboys kreeg in die der de periode nog de kans om de wedstrijd te beslissen, het ver zuimde de geboden kansen te benutten. In de vierde perio de zouden Vander Vreken en De Ridder hun ploeg terug langszij brengen. Regentboys leek het even moeilijk te gaan trt WE Minivoetbal. Het werd een gezellige bedoening in de Appelse sporthal, waar de familie Van Damme een partijtje minivoetbal speelde tegen de Molenhuisvrienden (c) krijgen, maar dan brak Jacobs uit en liet De Sutter toe z'n ploeg nogmaals op winst te schieten. Twee minuten voor affluiten zou Drieghe echter voor 6-6 zorgen, aan de kant werd J.z.Club aangemoedigd door de reeds klaarstaande Rond Puntspelers. Maar geen minuut later zou Regentboys het laken definitief naar zich toe trekken. Een schot van Jacobs werd onvoldoende af geweerd en de topschutter uit de tweede reeks, De Sutter, stond op de goede plaats om binnen te duwen. J.z.Club: Vander Vreken Gerrit, De Smedt Geert, De Brabander Jan, De Ridder Wim, Drieghe Rik, Wuytack Arthur en Fierens Christiaan. Regentboys: Mertens Steven, Jacobs Rudy, De Sutter Dan ny, Van Damme Kris, Stal- laert Frankie, D'Hondt Chris, De Backer Frans. Botterboys 7 Verz. Pien 4 Het was lang geleden dat Bot terboys zich nog eens moeten inzetten heeft om' de beide punten te veroveren. De laat ste weken liep alles gesmeerd, zo goed zelfs dat velen in Botterboys de toekomstige kampioen zien. Maar zover zijn we zeker nog niet, tegen Verz. Pien, ploeg uit de on derste helft van de rangschik king, heeft het de zege niet op een presenteerblaadje aange boden gekregen. Jo Daman had de score geopend in Botterboys' voor deel, Van Nuffel zou voor de gelijkmaker zorgen, nog in de eerste periode. In de tweede periode zou Bot terboys uitlopen tot 3-1, doel punten gescoord door Van Keer en De Decker. De doel man van Verz. Pien, Geerts, voorkwam verder onheil op schoten van onder meer Kae- kelberg en Daman. Als Botterboys in het begin van de derde periode tot 4-1 uitloopt met een doelpunt van Daman leek de wedstrijd ge speeld. Maar Verz. Pien dwong eerst een strafcorner af, omgezet door Vereert- brugghen, en scoorde daarna via Baeyens, om zodoende op 4-3 te komen. Verz. Pien nam in de laatste periode aanval lend meer risico's en dat werd N.O.M.B. - KERN D.S.D Uitslagen Kleding Octaaf - Markt 6-2 Honky Tonk - Zwamberhof 4-2 M.V.C. - Givana 2-7 Eves - Stoom FF 0-10 Dendermotors - Wit Hof 5-7 Minishotters - Snuffelaartje 10-1 Moerstraat - Verhofstadt 10-3 Sobofï - Quick Shop 3-10 Rangschikking 1. Givana 13 13 0 0 143 39 26 2. Kleding Octaaf 13 11 1 1 117 42 23 3. Quick Shop 13 10 3 0 98 60 20 4. Moerstraat 13 9 4 0 86 50 18 5. Markt 13 8 4 1 86 56 17 6. M.V.C. 13 8 4 1 68 53 17 7. Verhofstadt 13 7 5 1 65 66 15 8. Minishotters 13 6 6 1 72 63 13 9. Soboft 13 6 7 0 91 67 12 10. Zwamberhof 13 5 7 1 81 75 11 11. Honky Tonk 13 5 7 1 61 71 11 12. Wit Hof 13 4 8 1 68 87 9 13. Eves 13 3 9 1 67 114 7 14. Stoom 13 2 10 1 47 15 5 15. Snuffelaartje 13 1 12 0 38 157 2 16. Dendermotors 13 1 12 0 27 99 2 In de nationale reeksen van de NOMB boekten de Zeelse klubs suksessen met drie overwinningen op evenveel wedstrijden. In eerste beves tigde Van Damme tegen PS. Brugge het vormpeil uit de jongste wedstrijden. De 3-2 zege kwam er moeizaam om dat de Westvlamingen besten dig met vijf in de aanval to gen. Marnix Boeykens lukte het eerste doelpunt en stelde zijn voorsprong veilig tot in de derde periode. Internatio naal Rotsaert bracht na een strafcorner de bordjes in evenwicht. In de vierde perio de hielden de doelpalen een zegedriftig Van Damme van een ruimere overwinning. Ro bert Baranski en Patrick Burms vonden uiteindelijk toch een gaatje in de Brugse defensie hoewel Icket tussen in nog voor een 2-2 score had gezorgd. In tweede pakte Maes nog eens uit met de overwinning. Topscorer Ju- lien Van Eetvelde drukte een 2-1 rustscore door nadat Slei- dinge een strafcorner onbenut liet. Met tussenscores als 2-2 en 4-3 bleef er lang twijfel omtrent de overwinning. Die nam in de laatste periode vas te vorm aan wanneer Van Eetvelde en Geert Van Kerckhove (2) de 8-3 over winning doordrukten. Een wilskrachtig en goed spelend Brakel begaf slechts in de vierde herneming tegen De Lantaarn. De thuisploeg her stelde zich van een 0-2 uit de aanvangsfaze toen Luk De Mets (4) en Mark Van De Velde (2) opportunistisch uit pakten. Twee persoonlijke pogingen van De Mets be zorgden de Zeienaars een 4-5 voorsprong. Toen Jan Bo- gaert op zijn beurt tweemaal op rij scoorde en De Mets nog maar afwerkte was voor Bra kel aan 5-8 definitief de kous af. (AJZ) door het ervaringrijke Botter boys maximaal afgestraft. Da- man en tweemaal Van Keer dreven de voorsprong op. Geerts kon aan de overzijde nog eens tegenscoren, het veranderde niets meer aan de situatie. Botterboys: De Smedt Fran- gois, Daman Johan, Van Keer Eddy, Callaert Peter, De De cker Eric, Kaekelbergh Fran- gois. Young Boys 2 't Zwijgerke 7 Iedereen keek uit naar wat Young Boys tegen 't Zwijger ke zou presteren na de over tuigende zege tegen Kaste lein, een week eerder. Maar 't Zwijgerke, de laatste we ken ook aan een opmerkelij ke remonte bezig, bleek te sterk voor dit Young Boys. Halverwege de tweede perio de wezen de bordjes reeds 0-4 aan, de wedstrijd was op dat moment reeds gespeeld. Doelpunten van De Ridder (3) en Van Herreweghen. Via Vijt, in de tweede en Verhelst in de derde periode, halveer de Young Boys het verschil wel maar dan was hun liedje uitgezongen. Moons, Truyens en Van Herreweghen zouden het lot van de Moerzekenaars trouwens bezegelen. Young Boys: Peelman Henri, Edward en Leo, Colman Jo han en Eric, Vijt Hendrik, Verhelst Jan en Robberecht Geert. 't Zwijgerke: Moons Kurt, Truyens Luc, Haegeman Pe ter, Scholliers Marc, Van Herreweghen Jan, De Ridder Karei, Matthijs Stefaan. Mouton 7 Nottingham 7 Deze wedstrijd tussen twee middenmotors is uitgedraaid op een puntendeling, al had niemand daar nog op gere kend zes minuten voor tijd. Toen stond Nottingham im mers met 2-6 voor, door on der meer vijf doelpunten van een schitterende De Baerde- maker Maar toen brak Van Boter- dael los bij de Gremberge naars en met succes. Door zelf drie keer te scoren, en z'n maats Buts en Mouton in de gelegenheid te stellen te sco ren, sleepte Mouton toch nog een punt uit de brand. Tussenstanden: 1-1, 2-4, 2-6, 7-7. Voor Mouton scoorden Van Boterdael (3), Buts (2) en Luc Mouton (2). Nottingham scoorde via De Baerdemaker (5), Van Rans- beeck en De Wilde. Mouton: Buts Armand, Van Boterdael Jan, De Commer Wouter, De Maere Rudy, Mouton Dirk en Luc. Nottingham: Coppy Rudy en Benny, De Baerdemaeker Geert, Van Ransbeeck Pa trick en De Wilde Johan. Oka KSA 5 Rijkswacht 12 De Dendermondse ordehand havers hebben alweer toege slagen tijdens het tweede wedstrijdgedeelte. In de wed strijd tegen Oka KSA keek het bij de rust tegen een 5-4 achterstand aan, maar tijdens de twee laatste periodes liep het over een moegespeeld Oka heen. Misschien dat het uitslaan van Stroobant er voor iets tussen zat. Becque had twee keer gescoord voor Oka in de eerste periode. De Roo scoorde tegen voor Rijks wacht. In de tweede periode vonden Schotte en Claeye een opening in het verdedigings- net van Oka, maar door doel punten van Becque, terug twee, en Uyttenhove ging de ploeg uit Schellebelle toch met voorsprong rusten. En dan was het liedje uitge zongen voor Oka KSA. In de derde periode doelden de Rijkswachters vijf keer via Claeye (2), Malfliet (2) en Van Impe. De wedstrijd was gespeeld, tijdens de laatste periode dreven Claeye, Putte- man en Goovaert de voor sprong nog op. Opvallend is dus dat bij Rijkswacht enkel doelverdediger Saelens niet scoorde. Oka KSA: Matthijs Kris, Uyttenhove Dirk, Oste Filip, Stroobant Erik, De Winter Antoine en Becque Dirk. Rijkswacht: Saelens Alain, Schotte Geert, Claeye Luc, De Roo Filip, Putteman Fred dy, Goovaert Ignace, Malfliet Hans en Van Impe Peter. WIELERTOERISME TWEEDE NATIONALE Mariekerke - Mini Temse 8-2 Ondanks de zware verliescij fers heeft Mini Temse toch een goede prestatie weggeven in Gent, de thuisploeg die wellicht haar beste match van dit lopende seizoen afwerkte scoorde aan 100%, dit terwijl Mini Temse liefst zesmaal de doelpaal trof In de tweede periode opende de Gentse doelman Gert De- sot de stand. Want in de eer ste spelbeurt hadden beide ploegen geen afstand kunnen nemen van elkaar. Nadat Temse aanvaller Carlos Van Hoeylandt de ploegen weer langszij had gebracht was het toch weer de mee opgekomen Gert Desot die voor de 2-1 cijfers kon zorgen. Terwijl Mini Temse in de der de periode drie maal tegen de paal trapte wist thuisspeler Patrick Ravier met twee scho ten die wél tussen de palen belanden van Mini Temse, doelman Freddy Van Breu- seghem de stand op te trek ken naar 4-1, Temse dat aan trad met een best meevallen de nieuweling Benny Van Polfliet miste in deze periode nog ettelijk open kansen. De gastheren, en vooral Pa trick Ravier, misten echter niets en mat nog eens drie doelpunten op rij zette deze speler mini Temse voor een onoverkoombare achter stand, 7-1. Nadat Carlos Van Hoeylandt een algemene Temse aanval samen met Staf Arbijn en Dré De Wolf kon binnenduwen (7-2) was de laatste goal toch weer voor de thuisploeg langs Peter Claus. Zo werd dit te zwaar verdikt op het bord gebracht dat Temse geenszins verdiende. Misschien zat de afwezigheid van Guy Van Hoeylandt er wel voor iets tussen. Indien dit zo is zullen zijn maats het nog knap lastig krijgen de komende weken want Guy die gekwetst moet achterblijven zal nog niet aan een wederoptreden toe zijn de eerstvolgende weken. M.S. De kogel is door de kerk, Lada de Leu, één der betere minivoetbalploegen van de laatste jaren in de Dender streek, stopt ermee. Dat werd beslist nadat de club enkele zware nederlagen te inkasseren kreeg. Dat kwam ook doordat enkele spelers waarvan yoor de aanvang veel verwacht werd. niet of weinig konden aantreden. Zo speelde Meysman liever in de Hamse liga met 't Gangsken en moest Van Heek steeds trainen op de dagen dat Lada spelen moest. Het forfait van Lada dc Leu doet ook de rangschikking grondig veranderen. Alle ploegen die tegen Lada wonnen moeten die beide punten terug inleveren. Ook worden de gescoor de doelpunten geschrapt, waardoor vooral Eddy Van Keer een pak doelpunten verliest. De juiste rangschikking vindt U elders in dit blad. Zoals ieder jaar bekroonde de wielertoeristenklub Terjoden zijn kampioenen. Dat het een geslaagd seizoen geweest is zal niemand betwijfelen, met deel namen aan o.a Parijs-Roubaix en de trofee «Karei Van Wij- nendaele», die wordt verreden op het parcours van de Ronde van Vlaanderen, bewees K.W.C.T. dat zij naast de ande re Oostvlaamse klubs mogen plaatsnemen. Als nieuwe kampioen 1987 werd Noël Sammy gekroond met liefst 7.538 km, als nieuw komer bij de wielertoeristen troonde hij boven allen uit. Moreel gesteund door zijn beste vriend Bucqué Benoit sedert vele jaren een ervaren wieler toerist, fietsten zij met succes alle audaxbrevettcn vanaf bre vet 200 - 300 - 400 - 600 en brevet 1000 km Haaltert-Mont Ventoux (Frankrijk). Bucqué Benoit werd trouwens tweede met 6.219 km, het verdere klas sement zag er als volgt uit: 3. Van Vaerenbergh Erik 5622 4. Piron Cyriel 5581 5. De Meyer Paul 5486 6. Coppens Daniël 5008 7. Verleyen Marcel 4756 8 Roelandt Henri 4539 9. Van Hauwermeiren Frans 4411 10.Temmerman Paul 3630 11. Verleyen Eddy 3354 12. De Bruyn Paul 3294 Kampioen met de punten werden: Piron Cyriel en Verleyen Mar cel die eveneens een prachtige beker in ontvangst mochten nemen. Noël Sammy en Van Vaeren bergh Erik behaalden voor hun eerste maal het kenteken «Zil veren Arend» van de K.B.W.B. alsook het plakket «Gouden Wiel». Bucqué Benoit is reeds aan zijn 4C Zilveren Arend toe; ook een «Gouden Arend» be hoort hem reeds toe. Ondanks het geslaagde seizoen van Terjoden dat alleszins goeie sponsors achter zich heeft (meubelen St.-Antoon - juwe lier De Donder) valt er toch te betreuren dat de drie cerstge- rangschikten van het klasse ment, K.W.C.T. gaan verlaten om volgend seizoen onder de kleuren van W.T.C. Trekvogels Haaltert te fietsen. De armen laat men niet hangen bij Terjo den nu ze alvast een prima klub- lokaal gevonden hebben met name Café Sportwereld aan het station te Haaltert alwaar Kari- ne Verlé achter de tapkast staat. Rangschikking 1* Afdeling: 1. Rudy Cars 2. H. Goossens 3. Sportivo 4. Botterboys 5. BI. Duivels 6. Filosoof 7. Caxtus 8. Picca Pavo 't Zwijgerke 10. Verz. Pien 11. Okapi All Sport Kastelein 14. Young Boys 15. Sporthuis Lada de Leu: forfait. 11 21 12 20 12 18 11 17 11 15 11 12 10 11 10 10 11 10 11 8 11 6 11 6 12 6 11 4 11 2 algemeen 2* Afdeling: 1Regentboys 12 2. Ch. Wieze 1 12 Rijkswacht 12 4. Ch. Wieze 2 12 Rond Punt 12 Minisparta 12 Tuitvrienden 12 8. Mikeno 12 9. Pappenheimers 12 10. Mouton 12 Bobby's 12 Nottingham 12 13. Club 83 12 Oka KSA 12 15. J.z.Club 12 16. St.-Arnout 12 HAI ion aars C< li, Wielertoerisme. In Lokeren werden de leden van de Durmespurters die de diverse ploegen met sukses aflegden, gehuldigd (polo) NATIONALE KV Mechelen-Beveren (Goris. 5.12. 20.00 u.) Lokeren-Winterslag Vermeersch 2" NATIONALE E. Aalsi-Hasseh (Van Langenhove, 15.00) 3' NATIONALE J. Lede-E. Zele (Moons. 5.12, 20.00) BEVORDERING St.-Niklaas-Leest (Surkijn, 5.12, 20.00) Halle-VW Hamme (de Hoog) V PROVINCIALE E. Meldert-S.L.HOutem (Okladnicoff) Latem-SK Lebbeke (Van Damme) KAVD-Temse Helderweireldt Olsa-SK Aalst (Lievens) 2' PROVINCIALE B Robur-Heldergem (De Corte) H. Vrasene-Haaltert (Lauwereys) Kemzeke-St. - Kruis -W. (De Decker) Melsele-Borsbeke (Vercauteren) Kruibeke-Appelterre (Van Damme) Kallo-Schellebelle (Aelbrecht) 3' PROVINCIALE D Hofstade-RC Wetteren (Weyn) Burst-Wieze (De Clercq) Herzele-Serskamp (Redant) Berlare-Bambrugge (Put) Vlierzele-TK Melden Mollaen Aaigem-Erpe (Lambrechts) Gijzegem-Nieuwerkerken (Van Renterghem 3' PROVINCIALE E Buggenhout-Lokerse (De Cock) St.-Gillis-D.-Waasmunster (Melckebeeck) Sombeke-Stekene (Wauters) St.-Gillis-W.-KL.L. Vrasene (Teugels) Bazel-Excelsior (Moons) Heikant-Gerda (Maes) Haasdonk-St.-Pauwels Verstraeten) Baasrode-Grembergen (Van Leuven) 4' PROVINCIALE G Terjoden-Doggen (Van Lombergen Erembodegem-Edixvelde (Raveel) Lebeke-Mere (Roosens) 4' PROVINCIALE H Opdorp-Schoonaarde (Siccard) S. Moorsel-Wichclen (T'Sjoen) R Lebbeke- Herdersem (Buggenhout) Oudegem-W. Moorsel (Gheerolfs) Baardegem-Opstal (Van de Weghe) Appels-Erembodegem (Aendenhof) Smetlede-Lutterzele (Delmotte) Wedstrijden voor volgende week (week 14): Appels: Ma. 07/12 20.00 Rudy Cars - Blauwe Duivels 21.00 Sporthuis - Botterboys 22.00 Minisparta 2 - Nottingham Do. 10/12 18.30 St.-Arnout - Tuitvrienden 19.30 Rijkswacht - Club 83 Vr. 11/12 22.30 Verz. Pien - Okapi Sportivo: vrij. Oudegem: Ma. 07/12 19.30 AU Sport - Caxtus 20.30 Young Boys - Filosoof 21.30 Kastelein - Picca Pavo Di. 08/12 21.00 Chiro Wieze 1 - Mouton 22.00 Pappenheimers - Oka KSA Grembergen: Ma. 07/12 20.30 Mikeno - Regentboys 21.30 't Zwijgerke - Huize Goossens Di. 08/12 19.30 J.z.Club - Rond Punt 20.30 Chiro Wieze 2 - Romeo Bobby's N.O.M.B.-KERN DENDERMONDE Uitslagen: Mouton - Nottingham Oka KSA - Rijkswacht Mikeno - Ch. Wieze 1 Sportivo - All Sport Picca Pavo - Sporthuis H. Goossens - Okapi Kastelein - Filosoof 9- 2 12- 5 16- 5 6-16 Club 83 - Bobby's Tuitvrienden - Minisparta 2 Young Boys - 't Zwijgerke Botterboys - V. Pien BI. Duivels - Caxtus J.z.Club - Regentboys Rond Punt - St.-Arnout Pappenheimers - Ch. Wieze 2 3' crlie tit. 1 noesi lok leme! ien kt cms, end land oos c ito d: >p ee eerd OS ut Tc net n Ien v eklas ove ensla, leraat Vuite leeds Ie Sti nder Lin to toeili ilaats er in laar C -oncoi I Brug leeds leze p 'an C oomb 'laatst jrugsk es wa amc ledigir

De Voorpost | 1987 | | pagina 30