GARAGE MICHTA EN PAT. ANT0INE TERECHTE LEIDERS 'T BRUGSKEN LADIES IN HET SPOOR VAN R0TTHIER... ZAALVOETBAL 12 2 lijzonder goede week voor - - I iet team van 't Brugsken dat n een dubbele speeldag zowel ;on winnen van De Stijve -aars Ladies als van het ster- 12 l£e Concordia uit Lokeren. 17 jjHierdoor schuiven de dames >an Het Brugsken op tot in iet spoor van leider garage (otthier dat nog altijd zonder 'erliespunt stevig op de troon tit. Kantoren De Clippeleir noest tegen de leiders dan lok ondervinden dat er een lemelsbreed verschil zit tus- ien kop en staart. Etmo 86 uit emse blijft het ook schifte end doen. Nu werd Blue lanch uit Stekene probleem- oos overwonnen door de Et- no dames die hiervoor mooi ip een derde plaats geklas- eerd worden. O.S. Veile de tweede ploeg lit Temse in deze reeks staat net nog twee inhaalwedstrij- len voor de boeg ook goed cklasseerd. Zeker na de vlot- overwinning tegen de Wui- ensladies. Zo komen we on- leraan de rangtabel want de Vuitensladies vertoeven nog teeds in het gezelschap van Ie Stijve Laars Sisters in de nderstc regionen van de angtabel samen met Blue lanch Stekene en natuurlijk kantoren de Clippeleir die noeilijk van de allerlaatste 'laats te verdringen zullen ijn. Al heeft deze plaats ze er in het damesvoetbal ook 'aar Charmes... oncordia Girls 4 Brugsken Ladies 7 4- leeds van bij de aanvang van leze partij werden de dames an Concordia voor onover- 0 oombare problemen ge- g. 'laatst door het team van 't 7. 'rugsken. Vooral Kristel Fe- 2 3- nes was de grote ongrijpbare ilame voor de Concordia-ver- lediging. Met drie treffers op rij zette ze alras de 0-3 op het bord en toen ze ook nog ploeggenoten Pascale Corne lls 2 x en Chantal Vermeulen liet scoren wezen de bordjes meteen 0-6 aan in het voor deel van de Hamse club. Het enige wat Concordia dan ook kon doen was op het einde van de eerste periode alvast een eerreddend doelpunt sco ren langs Maggy De Ruys- scher. Rust 1-6. De precisie bij de Brugskens- dames was blijkbaar in de kleedkamers gebleven tijdens de korte pauze want na de rust waren de kanonnen bij zonder slecht gericht. Zo kon de thuisploeg dc kloof nog bijna dichten. Sylvia Van Ca- neghem, Maggy De Ruys- scher en Van Goethem Karin trokken immers de Concordia score op tot vier eenheden. Gelukkig voor 't Brugsken haalde Marion Thienpondt nog eens uit zoals in de eerste helft en meteen was thuis- keepster Peggy Dhondt voor de zevende maal verslagen. Er restte Concordia dan geen tijd meer om de opgelopen schade te herstellen zodat 't Brugsken gezien de betere eerste helft toch nog verdiend deze partij won. S.O.S. Veile 9 Wuitens Ladies 0 S.O.S. Veile leek voor de Wuitens Ladies een té sterke tegenstander. Dit kwam al vlug tot uiting toen Els Van Daele, Marijke Heirman, en Rita Van Rumst onder hun drieën voor een vijftal doel punten zorgden nog voor het rustsignaal van gelegenheids- scheidsrechter Staf Arbijn die zijn taak naar behoren vervul de, Na de rust kwamen de Wuitensladies langs Roosen boom Anja en Betina Van Broeck nog dicht bij een Damesvolley in de Hamse Liga: de speelsters van A.T.N. (vh) tegendoelpunt maar Veile doelvrouw Marijke D'Hollan- der kwam gepast tussenbeide. S.O.S. Veile had meer succes met de afwerking want zowel Els Van Daele als Rita Van Rumst troffen nog twee maal raak bij Karin Verbeke de moedige doelvrouw van de Wuitens Ladies die aan deze eindstand niets kon ver helpen. Etmo 86 Temse 6 Blue Ranch Stekene 1 Etmo blijft het goed doen in deze Damesreeks. Nu werd in sporthal Tilroda weer afgere kend met de Stekense zaal voetbaldames. Mariska Brijs, Vaerewijck Veerle en Peggy Van Puymbroeek sloegen al dadelijk een kloof van 3-0. De Blue Ranch meisjes reageer den wel fel langs Leentje De Vos en Willaert Cindy maar de heroptredende thuiskeeps- ter Bertha Van Mele hield haar kooi ongeschonden. Dit kon haar opponent in het Ste kense doel niet voorleggen want in de tweede perioda wisten Yolande Van Walle, Mariska Brijs en Van Puym- broek Peggy met elk nog een doelpunt de stand op trekken naar 6-0. In de slotfase kon Calle Chris tel dan voor Stekene dan toch de eer redden met een mooi doelpunt. Stekens Doelvrouw Persiaux Pascale hield dan al le thuisaanvallen onder con trole zodat dit de einduitslag werd in deze sportieve partij goed geleid door Etienne Cornelis die de dames be hoorlijk onder kontrole kon houden. Criva heeft wellicht een van haar slechtste thuiswedstrij den gespeeld dit seizoen. Zonder Dirk maar met Mare Van Buy ten konden de Ham- menaars in deze wedstrijd echter toch de eerste 10 min. opeisen. Maar door een te groot aantal kansen te missen langs Marc Van Brussel en Marc Van Buy ten konden de bezoekers zachtjes uitlopen tot 0-3 aan de rust. Dit on danks het knappe doelwach- terswerk van thuisdoelman Renaat De Bruine. Hoe thui- scoach Jan Malfliet ook aan zijn Criva ploeg sleutelde hij kon de sputterende motor maar niet op volle toeren krij gen. De Kust jongens daaren tegen werkten in de tweede helft beheerst af en konden net zoals in de eerste periode nog drie maal de netten van doelman De Bruine doen trillen. Met twee wedstrijden tegen Brugse ploegen in het ver schiet moet Criva nu toch punten kunnen pakken om zo deze mindere match snel te kunnen vergeten. M.S. Sty ve Laars Ladies 't Brugsken Ladies Ook deze inhaalwedstrijd wi sten de dames van 't Brugsken tot een goed einde te bren gen. Stijve Laars werd al van bij het startschot van Mon De Landsheer op een 0-5 achter stand geplaatst. Christel Fe- lies met vier treffers en Pasca le Cornelis waren de gelukki ge kannoniersters. Net voor de rustsignaal kon Petra Maes toch alvast de eer redden voor Stijve Laars. Van terugkomen in de tweede periode was ech ter geen sprake want Cornelis Pascale en Felies Christel deelden onder hun beidjes weer vijf rake meppen uit aan Laars-doelvrouw Maréchal Mireille. Het laatste doeltje was voor de thuisploeg dat weer Petra Maes zag scoren op aangeven van Veerle Smet. Mare Stevelinck AVZA-DIGEST Sporting Aalst - Denderdal 8-1 De Kanaries - Erembodegem 04 3-5 Forum - De Pollekens 4-4 Fortuna - De Kluizen 0-3 Republieksken 82 - Jol 84 11-1 Maeva-Juventus 5-5 De Sportvrienden - Republieksken 84 5-4 The Play Boys - Ten Bos 6-3 Pompfaff - Speelhol 10 1-4 De stand 1De Kluizen 14 12 2 0 64 32 24 2. Erembodegem 04 14 11 1 2 58 34 24 3. Juventus 14 10 1 3 81 40 23 4. The Play Boys 14 10 2 2 104 48 22 5. Denderdal 14 9 4 1 72 46 19 6. Republieksken 82 14 9 4 1 61 43 19 7. Maeva 15 7 5 3 75 68 17 8. Sporting Aalst 14 8 6 0 64 35 16 9. Fortuna 14 7 5 2 57 36 16 10. Republieksken 84 14 5 6 3 74 59 13 11 De Pollekens 14 5 6 3 52 49 13 12. Ten Bos 15 6 7 1 50 63 13 13. Forum 15 4 6 5 61 79 13 14. De Kanaries 14 4 8 2 52 57 10 15. De Muis 13 4 8 1 54 63 9 16. De Sportvrienden 14 3 10 1 38 80 7 17. Speelhol 10 14 2 11 1 46 82 5 18. Jol 84 13 1 12 0 30 111 2 19. Pompfaff 13 0 12 1 28 75 1 De kalender Zaterdag 5 december DD 20 u.: Republicksken 84 - Denderdal (X) 21 u.: De Kluizen - Forum (x) TR: 17 u.: Erembodegem 04 - Republieksken 82 (SF) 18 u De Kanaries - De Muis (SF) 19 u.: De Pollekens - De Sportvrienden (VDPK) 20 u.; Juventus - Sporting Aalst (CY) 21 u..- Jol 84 - Maeva (CY) Zondag 6 december DD 9 u.: Speelhol 10 - Fortuna (VHJ) 10 u De Muis - De Pollekens (VHJ) 11 u.: Pompfaff - The Play Boys (BJ) JM Heyman MTSA-UITSLAGEN Eerste afdeling Abdijshotters - Excelsior Alexander - De Kring Endoka - AZ 77 Melckenbceckvrienden - Camu Oktopus - GiWo Piasken - Waterval Snas - Edo Tweede afdeling Breughel - Dressel Cobilas - Groen-Wit Jong Timarcha - City. Leeuwerik A - Zandput OC Aalst - Blauw-Wit Rayo Espanol - Leeuwerik B Royal Sportief - Anemonia Derde afdeling Bamboe - Bareelken Drie Velden - Blauwe Vlam Groendal - Witte Paard Nieuw Hofstade - Brughuis Onder den Toren - Baccara Vrij Denderleeuw - Pie Boys Zondag Adelaars - Sunset Amapola - Rode Roos Gipak - Koszcn Pano - Real Familial Sporting Nieuwe Wijk Star Boys - Park 3-1 JM Heyman HAMSE LIGA - damesreeks OFF DAY VAN CRIVA HAMME Derde nationale CRIVA HAMME - BREDENE: 0-6 HAMSE LIGA AFD. I EN II De Voorpost - 4.12.1987 - 31 In de hoogste afdeling van de Hamse liga bewees deze week Patisserie Antoine dat het te recht op de eerste plaats staat. Verzekering De Clippeleir werd nu met beschamende cijfers terug huiswaarts ge stuurd. Gima I blijft echter op vinkenslag liggen al werd er nu eerder moeizaam gewon nen tegen Sportwereld. De- smecht rukt ook weer wat op naar de top na een niet zo overtuigende zege tegen Vleeshal Thierens dat zich toch bij de degradatiekandi daten bevindt. M.G.B. en Stijve Laars konden elkaar niet afschudden in een recht streeks duel en zo komt Jumo Dholda dat wél wist te winnen van Sanitair De Mulder dicht in hun buurt. De Mulder zakt hopeloos weg naar de staart van het peloton waar Elektro Eeckhoudt, dank zij een der de opeenvolgende overwin ning nu tegen Seghers Meirs- man, nu voorlopig weg schijnt te komen. In afdeling II heeft Garage Michta deze week korte met ten gemaakt met Royal Leb- beke de medeleider tot voor de partij. Met een ongelooflij ke score maakte Michta dui delijk dat wie kampioen wil worden met de «Fordjes» zal af te rekenen krijgen. Garage Chrono dat won van de Atle- tico Brothers is trouwens de énige ploeg die in het zog kan blijven. Toch mag ook het team 't Gangsken niet uit het oog verloren worden. Na een nieuwe zege op het Hamse Tivoli team, hebben de Gangskens zich bovenaan de rangtabel geworsteld. Met 97 goals op het aktief zek^r een te volgen titelkandidaat. Op beuring won met weinig over tuiging van Rush maar sluit toch als laatste de kopgroep. Het achtervolgend peloton wordt aangevoerd door Super Lux Verbeke dat nipt won van Vossenhoek en door de Donalds uit Grembergen die nét baas bleven over de Patsy Boys. Deze laatsten moeten trouwens samen met de Atle- tico Brothers en Tivoli drin gend punten sprokkelen wil len ze het behoud verzekeren in deze reeks. Sportwereld 2 Gima I 8 Sportwereld heeft de nieuwe sponsors niet kunnen plezie ren met een overwinning te gen Gima I. De Onderhouds- boys waren vooral in de eerste helft ongrijpbaar voor de thuisverdedigers. Zo konden Ronny Maes, Jan De Smedt, Patrick Verhelst, Mare De Hauwere en Luc Weyn reeds aan de rust zorgen voor een ruime 0-5 voorsprong voor hun Gima team. Na de pauze zouden de Sportwereld spe lers echter onder impuls van hun klaarkijkende coach An toine Cools nog voor heel wat weerwerk weten te zorgen. Een terugkeer naar 2-5 was een eerste waarschuwing voor Gima I. Quïntelier Georges en Baert Leon waren de schutters met dienst voor Sportwereld. De bezoekers van Gima I zagen bijtijds het gevaar en via Luc Weyn en Ronny Maes zorgden ze voor een gunstiger verloop van de score, 2-7. Dit was de gena desteek voor Sportwereld en zelfs sponsor De Beule had begrepen dat een nederlaag onafwendbaar was. Een acht ste bezoekende doelpunt van Mare De Hauwere bracht dan de defenitieve eindstand op het Wuitensbord. Sportwe reld had zich ondanks de ne derlaag toch méér dan be hoorlijk verdedigd en krijgt het verdere vertrouwen van de sponsors. Sanitair De Mulder 3 Jumo Dholda 7 Belangrijke partij voor beide ploegen omdat ze in de klas sering netjes naast elkaar ge rangschikt stonden, evenveel punten op het aktief tellend. Dit resulteerde zich dan tij dens de eerste periode ook toen bleek dat beide teams moeilijk afstand van elkaar konden nemen. Nadat Jumo Dholda de openingstreffers voor rekening hadden geno men langs Luc Vercouteren 2x en Herman Lelie konden immers de thuisspelers van De Mulder direkt weer ko men aansluiten en de schade beperken tot 2-3 langs Gerry Vernimmen. Na de kampwis sel bleek Jumo Dholda echter over de beste fysieke krachten te beschikken en liep vrij vlot verder uit van de thuisploeg. Weer Luc Vercouteren met 2 goals samen met Peelman Francois en Brondeel Jackie lagen aan de basis van de nog ruime Jumo Dholda zege want de thuisploeg wist in de tweede periode slechts één maal de netten te vinden van Jumo doelman Geert De Graef langs De Schoonvliet Y. Verdiende zege van Jumo dat zo een trapje hoger komt te staan dan Sanitair De Mul der in de rangtabel. Desmecht 6 Vleeshal Thierens 4 Dit Elverseels onderonsje hier werd met nipte maar ver diende cijfers gewonnen door de krantenboys van De smecht. Van bij de aanvang toonden ze hun trefkracht aan de vleesboys. Erik Van Eynde en Johnny Boel troffen im- laalvoetbal in de Hamse Liga. De ploeg O.V.B.K. (vh) mers direkt elk tweemaal raak bij Vleeshal doelman Francky Bombeke. Gelukkig voor de Vleeshandelaars kon Danny Rotthier op slag van rust de stand toch wat toonbaarder maken door tweemaal te sco ren 4-2. Deze twee goals ach terstand zou Vleeshal Thie rens hier nooit meer kunnen inhalen tijdens de match. Walter Van Goethem en Johnny Boel hadden immers eerst voor een 6-2 stand ge zorgd voor Desmecht alvo rens Thierens kon terugslaan langs Hugo De Baere en Kurt De Keyzer die nog enkel dè 6- 4 eindstand op het bord kon den brengen. Verzekering De Clippeleir I Pat. Antoine 11 Verzekering De Clippeleir én Leo De Block zaten na afloop van deze partij diep in de put. Geen wonder natuurlijk als je de uitslag bekijkt. Van in de aanvangsfase gingen de koe- kebakkers er dan ook fors tegenaan. Hans D'Hollander 2x, Van Haver, Kris Van Couteren en Johan Baert scoorden vrij vlot de 0-5 op het bord. Gelukkig voor De Clippeleir kon Van Couteren Patrick nog voor het rustsig naal alvast de eer redden. Want na de pauze sloegen de Pat. boys wéér ongenadig toe langs Gerry Van Der Stockt 2x, D'Hollander Hans, Kris Van Couteren en Johan Baert die de ruime 1-11 stand op het bord brachten in deze wed strijd waar, langs De Clippe- leirs kant zoveel van verwacht werd. Dat Pat. Antoine mo menteel de waardige nr. 1 is werd hier dan ook bewezen. Garage Michta 14 Royal Lebbeke 3 Ongelooflijke score in deze topper in tweede afdeling tus sen Michta en Royal. Het duo Mare De Landsheer - Peter Alpaerts akteerde bij de Fordboys op hoog niveau en deden de cijfers dan ook on gekende hoogten aannemen. Royal doelman Eddy Tonne- lier kon dan ook niet verhin deren dat Mare De Landsheer en Peter Alpaerts nog voor het rustsignaal van scheids rechter Leo Claus, door'bei den reeds vièr maal gepas seerd werd. Een vlug einde was deze topper dus bescho ren want het tegendoelpunt van Royal speler en kapitein Andy Florijn was enkel meer om de eer een beetje te red den. Rust 8-1. Wie dacht dat Royal na de pauze de zaken enigszins zou rechttrekken kwam bedrogen uit. De Lebbekenaars moes ten lijdzaam toezien hoe een goed «gesmeerd» lopend Ga rage Michta team verder af stand van hen nam. Theo Van Huygevoort en Vicky Willaert waren met vijf doelpunten on der hun beidjes nu de grote boemannen voor Royal doel man Tonnelier die wellicht zich deze avond nog lang zal herinneren, 13-1. Naar het einde toe kon Royal dan toch de 'pil' wat verzachten langs Davy De Smet die de twee laatste Royal doelpunten ach ter zijn naam bracht. Het slot woord was echter voor Gara ge Michta en Peter Alpaerts die de 14c en, gelukkig voor Royal, laatste Michta Goal wist aan te tekenen op het scorebord. Vossenhoek 3 Super Lux Verbeke 4 Dat beide teams eikaars ge zelschap hebben in de klasse ring kan men ook afleiden uit de eindstand. Een nipte zege voor Super Lux na een zeer spannend wedstrijdverloop. Patrick Wauters had immers de Vossenhoek al vlug op een 1-0 voorsprong weten te bren gen door Super Lux doelman Dirk Joostens van dichtbij te verslaan. Maar al vrij vlug sloegen de spelers van Verbe ke hard terug want Dirk Puy- laert kon tweemaal tegensco- ren nog voor de rust telkens op aangeven van Frank De Sutter. Rust 1-2. Na de pauze kon de thuisploeg dan weer op voorsprong komen toen Gunther De Leenheer met twee bevliegingen evenveel maal raak trof. Dit kon Super Lux niet laten gebeuren en kapitein Kris De Smet bracht al diep in de tweede helft de ploegen naast elkaar met een perfekt afstandschot buiten bereik van Vossenhoek doel man Guido De Looze. Ter wijl dit gelijkspel een betere weergave zou zijn geweest van de partij wist Super Lux dan in de slotminuut nog de overwinning te halen door een doelpunt van de altijd op de loer liggende Kris Puylaert die de 3-4 eindstand meteen op het scorebord bracht in deze spannende maar sportie ve partij. Garage Chrono 10 Atletico Brothers 6 Heel wat weerwerk van de Atlètieo Brothers tegen het hoog geklasseèrde Garage Team van Chrono. Nochtans begon de partij voor de Atle tische Bloeders niet zo best. Na amper enkele baltoetsen gegeven te hebben stonden de thuisspelers van Chrono, die altijd «Super» van start gaan, al met 6-0 aan de leiding. Danny Van Der Strickt 4x, Luc Calluwaert en Guido De Saedelaere waren de ongrijp- baren voor de Atletico verde diging. Gelukkig voor Atleti co kwamen er voor de rust geen ballen meer voorbij Zaalvoetbal in de Hamse Liga. De mannen van De Smeekt (vh) doelman Meert Didier, zodat De Saedelaere besefte het ge- met deze stand kon gekeerd vaar en kon door zélf eenmaal worden. De pauze had de Ga- te scoren zijn medespelers De ragisten van Chrono blijkbaar Saedelaere Eddy en Hofman meer slecht dan goed gedaan Luc ook tot wat meer produk- want Atletico kon direkt te- tiviteit aanzetten, 10-4. Toch rugkomen tot 6-4 langs Etien- had Atletico het tempo te ne De Wolf 3x en Peter Bos- pakken gekregen en scoorde man. Chrono kapitein Peter het ook nog tweemaal in de slotfase langs Peter Bosman en Van Nuffel Omer die on der hun beidjes de 10-6 eind stand op het scorebord brach ten in deze aantrekkelijke wedstrijd waarin de bezoe kers voor hun inzet iets meer verdienden dan de nederlaag. Kruibeke. Het gemeentelijk brandweerkorps huldigde zijn kampioenen (dw) Boogschieten. In Beveren werd Mariska Bontinck uit Melsele kampioene op de liggende wip. Bij de 60-plussers was het Petrus Trijman die kampioen werd en Willy Van Remoortere van Haasdonk scoorde de meeste punten (Iv)

De Voorpost | 1987 | | pagina 31