APPELSVOORDE EN DE ZEEHOND HALEN ZWAAR UIT! CLUB 67 IN HET OFFENSIEF KIRO HOUDT LEIDER IN BEDWANG DAT KON SNUFFEL NOG NIET AAN 32 - 4.12.1987 - De Voorpost ZAALVOETBAL Zaalvoetbal. K.L.J. Tielrode uit de Temse Liga (dw) i wmntfA De voorbije speeldag kwa men de tenoren van afdeling drie en twee tussen de lijnen in de Temse liga. In afdeling twee haalde Appelsvoorde al le aandacht naar zich. De Wijkjongens behaalden hun tweede overwinning tegen F.C. Rocker die nu wel een toontje lager zingen op de rangtabel. Onderaan hebben ze het gezelschap van K.L.J. Tielrode dat ondanks een prachtige prestatie tegen de ZAALVOETBALKOMPETITIE DULPOP TE BAZEL De zogenaamde 'kleintjes' hebben zich de voorbije speeldag in de Bazelse kom petitie «Dulpop» weer aardig in de kijker gespeeld. Club 67 gaf het goede voorbeeld en won met nipte, maar verdien de, cijfers van Mercator dat nu de aansluiting met de kop groep wel kan vergeten. Mini Ster dat de laatste weken een uitstekende indruk naliet be vestigde dan ook tegen F.C. Droms. Het was slechts moei zaam dat de «drommekes» over de «Mini-sterren» ge raakten na een spannende partij. De Ferguson Boys ga ven ook heel wat weerwerk tegen Bridge. Toch een logi sche overwinning van de 'mannen van den blok'. Geel blauw en De Koolmijn ten slotte, konden echter niet op tornen tegen respectievelijk Nova en K.W.B. Kruibeke. Hier liep de score dan ook vrij vlug de hoogte in zodat deze wedstrijden wel spektakel stukken waren maar toch minder spannend dan de rest van het rijkgevulde pro gramma. Mini Ster - F.C. Droms 2-3 Zoals de eindstand al laat ver moeden werd deze partij een spannend kijkstuk voor de talrijk opgekomen supporters van beide ploegen: F.C. Droms, één der toonaange- vers in deze competitie, stak het best van wal. Francky Van Drom en «ouwe taaie» Fran cois Meersman hadden im mers hun ploeg op een mooie 0-2 weten te brengen. Mini Ster wou zich niet laten naar de slachtbank leiden en sloeg nog voor het rustsignaal toe langs Heyrman Gerry die zo de aansluitingstreffer op het bord plaatste. Na de kamp wissel bleven beide ploegen sterk akteren. Vooral Mini- doelman Franky Vermeulen, zorgde met enkele parades dat de sterren niet uit de lucht vielen. Toch moest hij zich gewonnen geven toen Fran cky Puttens diep in de tweede helft voor de Droms een vrije trap mooi voorbij de muur plaatste. 1-3. In een spannen de slotfase kon Mini-Ster dan nog terugkomen tot in het spoor van de Droms door een doelpunt van Koen Verbrug- gen. De gelijkmaker zat er echter niet meer in zodat het verdiende gelijkspel niet op het bord verscheen. Club 67 - Mercator 7-6 Club 67 had verleden week al laten zien in de wedstrijd te gen Nova dat het de goede kadans te pakken had. Dit moest nu ook het team van Mercator ondervinden want al vrij vlug in de partij stond het 3-0 in het voordeel van de Club uit 67. Wim De Cock en Rudi Verhulst zorgden voor de thuistreffers. Mercator kon nog wel op gelijke hoogte ko men van de thuisploeg toen Ronny Van Ceulen en Van Haevenbergh Dirk eveneens raak konden treffen voor hun ploeg. Club 67 zorgde dan langs Erwin Buyssens dat men op het einde van de eerste helft leidde met 4-3, door een knappe goal in het dak van het Mercatordoel te scoren. Toch gingen beide ploegen zij aan zij de rustpauze in, want Persiau Ronny kon in de slot minuut van de eerste helft de 4-4 stand op het bord brengen zodat Mercator en Club 67 netjes hun zegekansen bleven behouden bij het begin van de tweede periode. Kort in deze tweede helft zorgden dan Club 67 spelers Buyssens Er- win en Wim De Cock dat hun ploeg eensklaps met drie doelpunten voorsprong de eindfase kon ingaan. Hiervan hield men tot slot nog één doeltje over aan het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Verstrepen, want Van Hae venbergh Dirk en Ronny Van Ceulen konden nog elk één maal de weg naar de Club 67 netten vinden. Ferguson Boys - Z.V.T. Bridge 0-5 Bridge ondervond heel wat tegenstand van het team van de Fergusons. In de beginfase was er zelfs een knappe doel man Buyens Franky nodig om het Bridge-doel ongeschon den te houden op Ferguson- schoten van Van Holvere Charel en De Wrede Mare. Na een kwartiertje wedstrijd kon, Bridge-draaischijf Pa trick Riske dan ploegmaats Gerry Verhelst, Peter Moer man en Jan Van Gijsel elk éénmaal laten scoren, zodat Bridge toch met een 0-3 stand de rust kon ingaan. Na de kampwissel bleven de Fergusons zich best verdedi gen tegen een niet zo best meer spelend Bridge-team. Toch wisten deze laatsten in het wedstrijdeinde nog twee maal te scoren langs Verhelst Geert en «Lucske» Rombout, zodat de 0-S eindstand met een op het bord kwam. Mare Steveiinck pelikanen maar met weg komt van deze rode lantaarnplaats. Confiserie De Rijck, de herfstkampioen in deze reeks had het ook al niet breed om Korrea er onder te krijgen zodat enkel S.O.S. Veile ree. het van de kopploegen wat gemakkelijker had door hun ruime zege tegen de Palm Boys. De Keyzerboys vallen weg uit dit selekt gezelschap door een nieuwe nederlaag tegen F.C. Kramp I dat nu zelf de dichtst belager wordt van de Hooggeplaatste ploegen. In derde afdeling werd leider 't Vliet je van zijn voetstuk gelicht door een knap spelend team van De Zeehond. Met een hebben alle ploegen in de Temse Liga puntenverlies ge leden. De Zeehond, dat nog een wedstrijd te goed heeft, kan nu mist deze met succes af te sluiten op gelijke hoogte komen van leider 't Vlietje zodat de herfstkampioen in deze reeks nog niet gekend is. Real ter Walle blijft ook nog, zij het op wat meer afstand, aanklampen door nieuwe winst tegen de Snorkels en Siigro sluit voorlopig het rijtje kanshebbers af door eveneens met ruime cijfers te winnen van K.L.J. Temse. Porky's III verbeterde door een nipte maar verdiende ze ge tegen W.R.F.S. gevoelig zijn klassement net als F.C. Kramp II dat verrassend maar eveneens dik verdiend Atleti- co, het tweede Ter Walle team opzij zette. F.C. Rocker 4 Appelsvoorde 11 Twee ploegen die bevestigden wat de voorbije weken aan gaat. F.C. Rocker blijft zwal pen en raakt kant nog wal als het op doelpogingen op aan komt terwijl Appelsvoorde, dat veel bijgeleerd heeft door te kijken naar de Pelikanen, week na week beter begint te voetballen. Vooral Luc Ver- dickt geeft zich tenvolle bij Appelsvoorde nu het «Cre- me-Glace seizoen» voorbij is. Dit demonstreerde hij dan ook door direkt twee potten te maken in het Rocker doel dat verdedigd werd door Koen De Cock (zonder gitaar dit keer). De Rockers die maar met vijf moedigen aan de aftrap ver schenen konden toch in de beginperiode gelijke tred houden want zowel Pirre De Schepper als Stef Van der Gucht wisten Appelsvoorde doelman Eddy Van Putte te verslaan. Waarschijnlijk was deze laatste in gedachte nog niet bij deze wedstrijd. Luc Janssens van de Appelsploeg kon de gelijke stand niet op het bord zien hangen en scoorde net voor het rustsig naal van Ref. Brijs Mare nummer drie voor Appels- voorde wat hen meteen ook met winst de rust liet induike- len. Na de kampwissel kwam bij Appelsvoorde het geheime wapen, Danny Maes, op het veld. Met vier doelpunten op rij zette hij in zijn eentje de Rockers op een andere golf lengte. De «spionkop» van Appelsvoorde, voor het over grote deel allemaal «Pelika nen» was nu door het dolle heen en schreeuwde hun ploeg dan ook naar ongeken de hoogte. Zo scoorden Jo- han Waumans, Luc Janssens en zelfs Benny Van Damme elk nog een doeltje zodat de ruime elf doelpunten op het bord verschenen na enig zoekwerk. In al deze «euforie» konden de Rockers dan nog tweemaal tot scoren komen langs Pierre De Schepper en Stef. Peirs- man (Pierre Richard). Ap pelsvoorde gunde echter de thuisspelers deze kleine atten tie zodat ieder met de 4-11 eindstand dik tevreden de Kantine bezochten waar nog lang nagekaart werd. F.C. Kramp II 8 Atletico Ter Walle 5 Knappe overwinning van de thuisploeg tegen een toch hoog aangeschreven Atletico Ter Walle dat niet kon optor nen tegen het lager geklas seerde F.C. Kramp II. Vermeiren Werner 2x en ka pitein Mare Slowack, de pool se aanwinst van Kramp II, brachten al vrij een 3-0 stand op het bord voor hun ploeg. Enkel Atletico speler Erik Zaalvoetbal Temse Liga: ZVC Korrea dw Thijs akteerde «op niveau» bij zijn ploeg en kon dan ook op slag van rust een tegen doelpunt lukken bij thuisdoel- man Dirk Weyn die verbeterd zoals de wijn... Werner Vermeiren was de sterkste thuisspeler want net zoals in de eerste helft toonde hij zijn maats met drie doel punten de weg in de tweede periode. 6-1. Atletico vondt het toen welletjes en kon te rug tot in het spoor komen van F.C. Kramp langs Erik Thijs, Luc Thijs, Luc Verheg gen en Jürgen verlent 6-5. Een klaarkijkende Wim De Rijck knalde in de slotfase echter nog twee maal voorbij doelman Luc Reyntjes van Atletico zodat een verdiende 8-5 eindstand op het score bord werd gezet. Porky's UI 4 W.R.F.S. 3 Verrassende zege van Porky's III tegen W.R.F.S. dat toch hoger in de rangtabel stond geklasseerd. Francky De Graef, Andries Anthony en Mare de Neef zorgden voor een snelle start bij de thuis ploeg en met elk één doelpunt legden ze meteen de basis voor de overwinning van hun ploeg. Ook al hield W.R.F.S. de deur nog op een kier toen Dirk Huys net voor de rust een eerreddend doelpunt kon scoren. Na de pauze zou Por ky's III dan reeds vrij vlug een vierde treffer weten te scoren langs De Graef Gerry. En gelukkig maar want in een sensationeel slot kwamen de gasten nog terug tot 4-3 langs Dirk Huys en Luc Christiaens die met elk één doelpunt ech ter iets te kort kwamen om een gelijk spel op de valreep af te dwingen. 't Vlietje 2 De Zeehond 11 't Vlietje de ongeslagen leider in derde afdeling van de Tem se Liga heeft in deze topper tegen de nummer twee uit de rangtabel een dik pak voor de broek gekregen. De Zeehond nam van bij de aanvangsfase direkt het initiatief en liep via een sterk spelende Frank De Daele uit tot 0-3. Toen ook nog Ronny De Kerf en Buy- taert Pascal doelman Walter De Jonghe van 't Vlietje gin gen kloppen met elk één doeltje was de spanning met een uit deze topper verdwe nen. Nadat Marcel De Kerf het einde van de eerste perio de er 0-6 van had gemaakt kon de thuisploeg alvast enke le ogenblikken later de eer redden langs Luc Suy. Rust 1- 6. Ook na de rust kon de noghtns goed spelende ploeg van 't Vlietje niet optornen tegen het moordend spel dat De Zeehond ten toon bracht. Frank De Daele dé onbetwis te uitblinker uit deze partij scoorde terug viermaal en liet Gunther De Buyscher de elf de en laatste Zeehondjes tref fer tegen de natten jassen van een ongelukkige thuisdoel- man De Jonghe. Het laatste doelpunt uit de partij was voor de thuisploeg langs Peier Van Landeghcm maar dat Zaalvoetbal. FC Bridge speelt de kompetitie van Dulpop te Bazel (dw) was slechts een kleine troost voor deze laatste want bij de ze fase kwetste hij zich zoda nig aan het oog dat het meer leek ofdat hij van een boks wedstrijd terug kwam dan van deze partij die ondertussen beëindgt werd door het laat ste fluitsignaal van Scheids rechter De Rechter Frankie. Keyzerboys 4 F.C. Kramp I 11 De Keyzerboys tot voor kort nog hoog in de rangtabel te vinden moesten in deze partij hun meerdere herkennen in de ploeg van Kramp I die van bij de start ongenadig toe sloeg. Frank Heirbaut, Koen Buytaert en Bart Van Lae- them hadden immers F.C. Kramp al na enkele baltoet- sen op een mooie 0-3 voor sprong weten te brengen. Een tegendoelpunt van de thuis ploeg langs Yoeri De Pauw bracht ook niet de gewenste kentering teweeg die de Key zerboys gehoopt hadden want Gert Cools bracht met twee staalharde knallen de Bezoe kers net voor de rust op een confortabele 1-5 voorsprong. Na de pauze bleef F.C. Kramp het spel beheersen wat VOLLEYBAL zich dan ook resulteerde in een resem doelpunten. Frank Heirbaut was dé grote boe man voor de «Keyzerlijke» verdedigers want met vier doelpunten op rij deed hij de bordjes meteen doordraaien naar nummer negen. Een kleine heropflakkering van de Keyzerboys langs Yoeri De Pauw en Eugecn De Roeck die de stand konden milderen tot 4-9 was het laatste wapen feit van de thuisploeg, want het laatste woord was voor Koen Buytaert die de num mers tien en elf tegen de thuisnetten kegelde zodat de ze vlotte winst verdiend mag worden genoemd. Sportieve wedstrijd met goede leiding van Dirk D'Hondt. zilveren. Na de rust kon d thuisploeg dan niet meer op tornen tegen het aanvallend eve geweld van de Sügroboyj Luc Daelemans leek wel or grijpbaar want met nog een drie doelpunten op rij zett hij de 0-7 op het bord. H< was dan ook een gelukki; thuisspeler Audenaert E. d in deze moeilijke periode a vast de eer redde voor K.L. Temse De confiseriespecii listen gingen echter door t< aan het «gaatje» en scoorde forti K.L.J. Temse Sügro Eenrichtingsvoetbal in deze match want Siigro was werke lijk té sterk voor K.L.J. Tem se. Toch konden de thuisspe lers in de eerste helft dankzij doelman Van Dillen Ludwig de schade enigszins beperken tot 0-4. Luc Daelemans en Francky Verbeke hadden im mers voor Sügro elk «maar» twee doelpunten weten te ver- nog een viertal maal Johny Van Gijseghem, Sta janssens Fred en Franck Verbeke die uiteindelijk ruime 1-11 cijfers op het bot brachten in deze sportief partij die in goede bane werd geleid door ref. Danr - St De Roeck. Pelikanen-KLJ Tielrode 4 FC Rocker-Appelsvoorde 4-1 FC Kramp II-Atletico ter Walle Shalke 82-Tornado Palm Boys-SOS Veile Ree. Porky's 1II-WRFS Real Ter Walle-Snorkels KLJ Temse-Sügro Keyzerboys-FC Kramp I 't Vlietje-De Zeehond Korrea-Confiserie De Rijck Zat< Prin Kei; Vrij ning kale TEMSE LIGA - WEEKKOMPETITIE Dé topper van deze week- kompetitie tussen Kiro en Aspro Bruis werd een maat voor niets. Beide ploegen konden na een spannend duel geen afstand nemen van el kaar. Hierdoor komt Firap dat een knappe verrichting weg gaf tegen een versterkt V.K. Houtbriel mede op de leiderstroon zij het ook al niet met het maximum van de punten. Dit voorrecht is tot nu toe alleen nog maar voor behouden aan P.M.S. dat echter door de overwinning op F.C. Schrijberg nog maar aan de eerste wedstrijd toe was in deze kompetitie. Gemeentepersoneel haalde eveneens de eerste puntjes binnen in een spannend duel met Bayern Noens, beide prijken ze nu zij aan zij in het klassement. Onderaan staat Schrijberg moedeloos alleen op de laatste plaats. Al dient gezegd dat de ploeg in de laatste wedstrijd al heel wat vorderingen liet opmerken zodat een eerste winst mag verwacht worden eerlangs in deze kompetitie. Kiro 5 Aspro Bruis 5 Deze «topper van de maand» werd een mooi en aangenaam kijkstuk voor de vele suppor ters die beide teams achter hen staan hebben. Aspro Bruis liep het best van stapel en kon langs Bart D'Hanis al vrij spoedig uitlopen tot 0-2. Hoe hard de Kiro boys zich ook inspanden, ze vonden geen manier om de Aspro's te verslaan in de eerste periode. Tot Dirk Vernimmen in de tweede helft dan met enkele nummertjes plots de Aspro defensie liet «oplossen». Liefst drie maal op rij kon vaardige «Dies» raak treffen bij een «bleke» Aspro doel man Ronny De Clercq. 3-2. Bart D'Hanis wou echter van geen wijken weten bij de be zoekers en met eveneens drie doelpunten op rij zette hij zijn ploeg op een mooie 3-5 voor sprong. Dat Kiro zo maar geen meelopertje is in deze competitie bewezen ze dan ook toen Gerry De Graef en Geert Peersman in de slotfase nog de verdiende 5-5 gelijke stand konden aantekenen in deze sportieve partij goed ge leid door ref. Patrick Peelman. Schr(jberg 2 P.M.S. 6 Een eerste optreden in deze kompetitie leverde de ploeg van P.M.S. uit Sint-Niklaas ook meteen een eerste zege op. Aan de rust was de eind zege al goed voorbereid want toen leidden de P.M.S. boys al met 0-4 door doelpunten van Jan De Rocker, Luc Wauman en Luc De Clercq. Wat concentratieverlies in de P.M.S. rangen deed F.C. Schrijberg dan toch wat terug komen in dc tweede periode langs De Maesschalk Etienne en Luc Dhooghe die doelman Verstraete van P.M.S. elk éénmaal wisten te verslaan. 2- 4. Jan De Rocker en Luc Wauman van P.M.S. vonden het dan welletjes en scoorden op hun beurt ieder één goal bij thuisdoelman Eddy La- heyne van Schrijberg, wat meteen de eindstand was in deze partij. Bayern Noens 3 Gemeentepersoneel 4 In een spannende partij na- mefi de Gemeenteboys de beste start en dit resulteerde zich dan ook vrij spoedig in een 0-3 winst toen Hugo De Gendt en André De Puyseleir de weg naar de Bayern netten vonden. Met deze ruime rust stand dacht het Gemeen tepersoneel de schaapjes op het droge maar dit was zonder Bayern Noens gerekend. Rits Yvan en Goedemé Georges zorgden samen met «Jefke» Budts voor de gelijke stand diep in de tweede helft. In een spannende slotfase wist Hugo De Gendt dan voor de Ge meentejongens toch nog een doelpunt te scoren zodat de eerste puntjes meteen binnen waren voor het Gemeenteper soneel. Snuffel Grembergen-Avanti In het kader van de Beker- kompetitie moest Snuffel het opnemen tegen Avanti Aal ter, een ploeg die uitkomt in de le provinciale reeks en het de laatste weken bijzonder goed doet. Zaterdag liet het Michelbcke nog met 3-0 kans loos en zondag in Grember- gen zag het er even naar uit dat het opnieuw een 0-3 zege ging worden. Ondanks een 1- 0 voorgift bij elke set bleek Snuffel niet in staat de bezoe kers te verontrusten. Het werd tweemaal 5-15 setverlies Aalter: 1-3 en wat ons in die periode het meest opviel was het feit dat de thuisploeg er vrijwel nooit in slaagde een valabel blok te plaatsen. Tijdens de derde set keerde echter het tij, de Grembergse aanval kon nu wel het bezoekende blok ont wijken en ook de verdediging bleek nu in staat de harde aanvallen van de bezoekers op te vangen. Het werd 15-10 setwinst en even zagen wij twijfels in het bezoekende team. De vierde set was Aal ter echter opnieuw de betere ploeg en ondanks men bij Snuffelsupporters sterk gi aandringen op vervanging! zou dit ook geen aarde aan dijk hebben gebracht. F werd 5-15 verlies tegen e ploeg die op dit ogenblik e trapje hoger staat dan Gre bergen. Voor Snuffel spe den: G. De Ridder, C. Clai K. Depouillon, P. Vlaemint M. Waegeman, A. Van B tcrdael, K. De Blende, Caudron, A. Van Hecke. E\1 Zaalvoetbal Liga Temse: De Palmboys kunnen er na de match nog eentje verzetten ook (dw) JEUGDVOLLEYBAL Sinda St. Niklaas-Snuffel Grembergen: 3-2 Na de 1-3 nederlaag in de de vijfde en beslissende set heenmatch tegen Snuffel met werd van kamp gewisseld met revanche-gedachten naar de een 6-8 voorsprong voor leiders gereisd. In de twee Grembergen. Het werd zelfs eerste sets zag het er nochtans 6-12 maar plots ging het ver- Firap V.K. Houtbriel V.K. Houtbriel dat zich dui delijk versterkt had na de moeilijke seizoensaanhef heeft toch heel wat moeite ondervonden met een sterk spelend Firap team.. Firap klom trouwens als eerste op winst toen Dirk Joos doelman Antonio D'Aquisto wist te verslaan. Ignazio D'Aquisto bracht dan net voor het rust- signaal Houtbriel op gelijke hoogte van het knap spelend Firap. Want dat Firap een ernstig titelkandidaat zal zijn bewees het alras in de tweede periode toen Dirk Joos en Danny Van Uytfang elk nog éénmaal konden scoren bij een klassedoelman D'Aquis to. Gelukkig voor Houtbriel waren Mare Oste en Salva Sciacca ook goed bij schot zodat tegen het eindsignaal een gelijke 3-3 stand op het bord verscheen in deze span nende maar sportieve partij. Schrijberg 6 7 Beide ploegen konden tot vóór dit treffen de overwin ning nog niet smaken. Dit resulteerde dan ook in een spannend duel. V.M.I. boys aan de rust met 2-3 door doeltjes langs Lucicn Mcer- schaert 2x en Frans De Mol. De Schrijberg treffers waren van de voet van Etienne De Maesschalk. Na de pauze wis ten Mare Moens, Lucien Mecrschaert en Frans Dc Mol dan dc zeven V.M.I. treffers op het bord te brengen. En gelukkig maar want met vier treffers op rij hield thuisspeler Luc D'Hooghe zijn ploeg tot het einde in running voor de zege. naar uit dat Sinda korte met ten ging maken met de bezoe kers. Het werd 15-5 en 15-3, keerd bij de bezoekers. De receptie ging nog al eens in de fout en Sinda kreeg nieuwe maar vanaf de derde set zag moed. Via 11-12 werd het nog men een ander Snuffel aan 11-14 maar Snuffel kon 5 het werk. Het werd 5-15 voor matchballen niet benutten om Grembergen en ook in de definitief uit te maken. Ook vierde set toonde Snuffel zich Sinda had bij een 15-14 stand de sterkere ploeg (10-15). In drie matchballen nodig om uiteindelijk niet 16-14 de z< te pakken. St. Niklaas zal wel als eerste eindigen m Snuffel moet in staat wor< geacht mee naar de cindroi te gaan via een tweede pla; Voor Snuffel speelden: C. pens, I. Goevaert, E. Bogaert, H. Dicrick. A. V ckaert, A. Stuiven, V. V Aerschot, S. De Schrijver, Dieleman. El JEUGDKALENDER Jongens kadetien 5.12: 11.00: Ninove-Hamvoc I lamme 6.12: 10.30: Juvcncs Zelc-Einc Jongens scholieren A 5.12: 10.15: Hamvoc Hammc-Pardaf Kruibeke Jongens scholieren D 6.12: 16.00: Ajax Aaigcm-Appclterrc Jongens scholieren E 5.12: 13.30: VK Aalst-Juvenes Zcle Jongens junioren A 5.12: 10.30: Rapid St. Niklaas-VBK Bcvcrcn 17.00: VC Kemzcke-Oltisj Bazel Jongens junioren D 5.12: 10.00: VK Aalst-Wctteren Beker van België 9.12: 20.00: Boechoutse-VC Stckensc 20.30: Astcrix Kicldrccht-Herme Oostende 10.12: 20.00: Pardaf Kruibckc-Ant Hcrentals Zon king ten 11 t karr Mar Don Ron den Verl Zate 14.0 18.0 jaans 198S 'l9.3 Oud tc N 21.0 Zont 13.0 stoel 14.0 valst sters gen tisch de 2 sters kale tient gingt 15.01 karn Marl Harr Oorc gens scha] karn divid zette voor Van karn in di med; gen kens Dezt afgej jubil de i een van 1 19.31 muzi de T 21.01 koop tot I bus t

De Voorpost | 1987 | | pagina 32