WINST VOOR ATL. BROTHERS EN SANITAIR DE MULDER! CONCORDIA EN DE DONCKER DOEN BESTE ZAAK! danny danny danny danny. 32 - 11.12.1987 - De Voorpost van I om c naan lien I moe< kersc zo v< kans naasi GARAGE S.ARR0SSE81E peric daar maar teger als h Lokc wat echte Fere: verre Erwi veel danny SPO«* j danitj. evei ZAALVOETBAL De Doncker - De Sjotters 15-4 Overdonderend meesterschap van de leiders uit derde A tegen het onderaan geklas seerde team van de Sjotters die hun naam weinig eer aan doen in deze competitie. Liefst negenmaal moest Sjot- terdoelman Thuysbaert Philip zich omdraaien gedurende de eerste helft. Ghysels Mare 3 x, Danny Van Puyvelde 2 x, Eddy Van Puyvelde, Everaert Danny, Schelfout Rudy en Maache Patrick waren hem immers te vlug afgeweest met mooie combinaties en dito doelpunten. Gelukkig voor De Sjotters wisten Geerinck Peter en Verschelden Hugo op het einde van de eerste periode elk een tegendoeltje te lukken. Het was echter maar een kleine heropflakke ring want na de pauze moes ten de Sjotters weer de voet bal aan de Doncker-spelers laten. Maache Patrick 3 x, Schelfhout Rudy 2 x en Mare Ghysels brachten zo de 15 thuisdoelpunten op het bord. Tussendoor hadden de Sjot ters ook nog tweemaal weten te scoren langs Michel Heylen en Peter Geerinck maar dit leek achteraf onvoldoende om op puntenwinst aanspraak te mogen maken Sportieve partij goed geleid door ref. Dirk Van Remoortele. Picca Friends - De Deurdry vers 6-6 De Picca Friends lijken zich nu toch wat hersteld te heb ben van hun inzinking waar mee ze de laatste wedstrijden af te rekenen hadden. De Deurdrijvers ondertussen al opgeklommen naar de tweede stek in derde A werden nu in bedwang gehouden door de cx-lcidcrs. In een spannende eerste helft wisten beide ploe gen ook al geen afstand van elkaar te nemen, want nadat de Piccas de stand geopend hadden langs Danny Van Ranst, wisten de Deurdrijvers direkt terug langszij te komen langs Luc De Decker. Rust 1- scorend. Seghers Meirsman 1 Patisserie Antoine 2 Hebben de leiders van Patis serie Antoine nu in nauwe schoentjes gezeten! Waar schijnlijk heeft het vele werk dat Sinterklaas met zich mee brengt de warme bakkers par ten gespeeld. Dit wil echter nog niet zeggen dat Antoine zélf voor Sinterklaas moet spelen. Zonder Kris Van Couteren vonden de leiders blijkbaar hun draai niet want amper één doeltje kon wor den gemaakt tijdens de eerste helft langs Hugo Van Geyte, Gelukkig voor de Patisserie boys stond er dan nog een knappe doelman Willy Van Royen tussen de palen zodat Seghers Meirsman niet tot scoren kwam in deze partij al waren er kansen genoeg voor Peelman Patrick en Eeck- houdt Didier. Rust 0-1. Na de pauze kon Patiserie Antoine ook niet het spel ontwikkelen dat de ploeg de laatste weken sierde zodat Seghers Meirs man verdiend kon terugko men langs Van den Bossche. Naar het einde toe zou de leidersploeg dan toch onder impuls van kapitein Hans D'Hollander weten terug te komen toen hij ploegmaat Gerry Van der Stockt de win ningsgoal voor de voeten schoof. Zo bleef de Patisserie van de roede gespaard al was het niet allemaal koek en ei wat het ploegspel betrof. Jumo Dholda 3 M.G.M. 3 Zoals de eindstand al laat ver moeden was dit een spannen de partij tussen twee aan el kaar gewaagde ploegen. Jumo Dholda dat in de rangschik king toch enkele eenheden achterstand telde op M.G.B. liep aanvankelijk het hardst van stapel toen Herman Lelie en Brondeel Jakie M.G.B. doelman Quintelier Guy kon den verslaan met elk één treffer. M.G.B. dat een nederlaag liefst wou vermijden vocht verbeten terug maar verder dan de aansluitingstreffer van kapitein Walter Meert kon den de M.G.B.'ers niet ko men in de eerste helft. Toen de thuisploeg van een foutje in de M.G.B. verdediging kon profiteren kort na rust en op 3-1 kon komen langs Luc Ver- couteren zag het er toch vrij benard uit voor de M.G.B. Boys. In een spektaculaire en spannende eindstrijd vond M.G.B. echter langs Walter Meert en Jaak De Graeve dekracht om zich naast de Jumo Dholda's te hijsen en zo nog een verdiend gelijk spel veilig te stellen in deze faire match. 1. Na de pauze werd deze wed strijd dan een onderonsje tus sen de families Van Ranst voor de Picca's en natuurlijk de familie De Decker voor de Deurdrijvers. Nadat Guy en Danny Van Ranst immers elk twee doelpunten gescoord hadden voor de thuisploeg kwamen de Deurdrijvers langszij door Eric en Luc De Decker die eveneens elk tweemaal Picca doelman An- dré Leys konden verslaan. 5- 5. In een adembenemende eindstrijd scoorden beide ploegen nog elk éénmaal. Jean-Pierre Engels voor de thuisploeg en Paul De Decker voor de bezoekers legden zo de eindcijfers vast in deze par tij die wat spankracht betrof gerust een cijfer 10 kreeg. Gima II - Veevoeders Cloet I- 5 Ondanks het grote verschil in de rangschikking heeft het be scheiden Gima II team toch voor heel wat weerwerk ge zorgd in deze wedstrijd tegen het hooggeplaatste Voeders Cloet. Baetens Werner bracht de onderhoudsjongens zelfs als eerste op voorsprong, al vorens de bezoekende defen sie georganiseerd was. En dank zij het voortreffelij ke keeperswerk van Gimt doelman Geert Van Moerze- ke bleef deze stand dan ook bijna de hele eerste periode op het bord. Want tegen het °®en einde van de eerste speelhelfl konden G. De Wilde Michiels van Voeders Cloet dan enkele grove foutjes in de thuisverdediging uitbuiten Rust 1-2. Na de kampwissel bleef Gima II goed meespelen en kregen Heirewegh Maurits en Etien- ne Roels nog mooie scorings kansen. Cloct-doelman Rud Geerinckx hield echter goe< stand. Dit kon niet van dc thuisverdediging gezegd wor den want net als in de eerstt periode werden enkel) «schoonheids»-foutjcs straft door Mare Baert, Kris Martens en Dirk Vcrcammea van de Voeders Cloet. Zo werd het nog een ruime zegt in deze aantrekkelijke sportieve partij in goede ba nen geleid door Mon Dt Landsheer. Zaalvoetbal in de Hamse LigaDe Deurdrijvers (vh) trcffl haalt de b toonaangever in derde B mag genoemd worden. Van Huy- chem B wist zelfs langs Paul Van Remoortel het openings doelpunt te scoren. En het duurde dan bijna een hele speeihelft lang alvorens de V.K. Post-mannen op gelijke hoogte konden komen. Mare De Looze wist trouwens op slag van rust Van Huychem- doelman Raf Wouters te ver slaan. Rust 1-1. Na de kam pwisseling gaven beide teams aanvankelijk elkaar nog geen duimbreed toe. Zo scoorde V.K. Post eerst de 1-3 op het bord langs Danny De Sutter, maar herstelde de thuisploeg zich snel langs kapitein Jan De Blende. Dat «fakteurs» over een betere fysiek be schikken dan «Verzekeraars» kwam dan in de slotfase van deze wedstrijd naar buiten. V.K Post wist immers nog netjes driemaal te scoren langs «dc Jcf» Van Hoey die meteen ook de eindstand op het bord plaatste. Ipso Boys - V.P. Boys 4-7 Tweede opeenvolgende over winning voor de V.P. Boys die hiermee natuurlijk hun klassering gevoelig verbete ren. De Ipso Boys werden al verrast van in de start want V.P. kapitein Freddy Ivens wist samen met Patrick D'Haese een 0-4 bijeen te schoppen. Voor het rustsig- naal van scheidsrechter Louis Aendenhof kon de thuisploeg geen gaatje vinden in de V.P. verdediging. Na de pauze zou dit dan echter wél lukken want Leon De Keyzer kon zelfs met drie goals op rij zijn Ipso ploeg tot in het zog van de V.P. boys brengen. De bezoekers bewezen in de slot fase echter hun sterkte langs Jurgen De Smcdt en Freddy Ivens, die de zeven V.P.-tref fers rondmaakten. Fred Van de Voorde scoorde nadien nog de vierde thuisgoal die echter geen puntenwinst meer opleverde. Hamse Liga: HAMSE LIGA AFD. I II Ondanks de Sinterklaastijd kreeg Patiserie Antoine als leider in de hoogste afdeling geen geschenken aangeboden van de Concurrentie, zijnde Seghers Meirsman. Ook het tweede geklasseerde Gima I kon maar net op de valreep over dé revelatie van de laatste weken, Elektro Eeckhoudt geraken. Desmecht komt terug plaatsnemen op de derde stek door rechtstreeks concurrent Stijve Laars met succes te verslaan. M.G.B. en Jumo Dholda die geen afstand van elkaar konden nemen in een rechtstreeks duel voeren een imposante middengroep aan die eindigt op de tiende plaats waar Elektro Eeckhoudt voorlopig nog gerangschikt staat Sanitair De Mulder heeft zich dank zij een mooie overwinning op Vleeshal Thierens eveneens in deze groep geworsteld en laat nu de Vleeshal hier en Sportwereld hopeloos allen op de laatste plaatsen. Inmiddels scheidden zes punten laatstgenoemden van de middengroep. In tweede afdeling was er na het verlies van het hooggeklasseerde 't Gangsken tegen leider Chrono alvast de overwinning van de Atletico Brothers tegen Super Lux Verbeke die opviel. De Atletische figuren verbeteren zo alvast hun klassement gevoelig en laten zelfs de rode lantaarn aan de Patsy Boys die verloren van een sterk Opbeuring. Geen problemen hier voor Garage Michta, eveneens leider, dat vlot Rush opzij zette terwijl Royal Lebbeke de misstap van verleden week weer goed maakte door de Donals terug zonder punten richting Grembergen te sturen. Tot slot blijft thuisploeg Tivoli in de Hamse Wuitencompetitie onderaan de rangtabel na nieuw verlies tegen Vossenhoek. Topscorensstand Afd. II: De Nys Joris ('t Gangsken) 36 dpn. De Lands heer Marc (G. Michta) 23Dpn. Verleyzen Yvan (Royal Lebbeke) 21 dpn. Van Moerzeke Geert (Opbeuring) 18 dpn. Afd. I: Vercouteren Luc (J. Dholda) 19 dpn. Ronsmans Rudi (El. Eeckhoudt) 15 dpn. Verstappen Francois (S. Meirsman) 15 dpn. De Hau- were Marc (Gima I) 15 dpn, Maes Ronny Gima I 15 dpn. 't Gansken 3 Garage Chrono 7 De ploeg van 't Gansken heeft een ernstige steek laten vallen in de tweede afdeling. Nadat ze een knappe remonte hadden gedaan ondanks de mislukte competitiestart wa ren ze nadien toch aan een mooie reeks begonnen zonder nederlaag. Tegen Garage Chrono één der leiders in de ze reeks moesten de Gangs ken spelers echter nu hun meerdere erkennen. Hofman Luc en Van Eetvelde Julien konden immers voor Garage Chrono in de eerste helft tot scoren komen ondanks het knappe weerwerk van thuis- doelman Mare Simoen. Bon- naerens Danny en Buggen- hout Rudolf misten net voor het rustsignaal de uitstekende kans om hun Gangsken ploeg terug in de partij te brengen. Geen nood echter want in de tweede periode konden hun ploegmaats De Nys Joris en Peter Mcysman dan toch de beslissende voorzetten geven om hun te laten scoren zodat de 2-3 stand alsnog op het bord kwam. Niet voor lang echter want Garage Chrono duwde even op het gaspedaal en liepen terug vlot weg van de Gangskenbovs. Peter De Saedelaere, Luc Hofman, Ju lien Van Eetvelde en Lucske Calluwaert scoorden zo vlot de zeven Chrono goals bij elkaar. Een laat thuisdoel- punt van kapitein Joris De Nys bracht de leiders niet meer in gevaar zodat de twee belangrijke punten binnen waren in een sportieve partij die hoge toppen scheerde. Patsy Boys 5 Opbeuring 7 De optie op de eindzege werd door Opbeuring al genomen na de aanvangsfase in de par tij want toen wisten Eddy Van Buynder en Eddy Suy met elk twee doelpunten reeds de mooie en ruime 0-4 stand op het bord te brengen. Toch was de spankracht zeker niet uit de partij want al bleef deze stand ook meegaan in de rust pauze, na de kampwissel zorgde de Patsy Boys voor Zaalvoetbal in de Hamse Liga: De Ware Vrienden (vh) Desmecht 8 Stfj ve Laars 5 Onder impuls van een on grijpbare Ivan De Keyzer hebben de jongens van Des mecht verdiend deze partij gewonnen. In de aanvangsfa se maakte Yvan met het «ver schrikkelijke» schot al direkt met drie doelpunten op rij het verschil door Desmecht. Van Den Eynde Erik en Bauwens André volgden Yvan's voor beeld en trapten de 6-0 cijfers bij elkaar. Toch wist De Stij ve Laars nog voor het rustsig naal zijn achterstand te halve ren langs Coppieters Ronny 2x en Johan Maes. Rust 6-3. Na de pauze was het beste wel van de soep want beide ploe gen wisten maar tweemaal te scoren. De Keyzer Yvan voor Desmecht «Door» Verbeke voor Stijve Laars waren de schutters die deze aantrekke lijke partij afsloten al was dan ook enkel maar voor de statistieken in deze sportie ve partij, goed geleid door scheidsrechter Roger De Backer. Centrum Elversele - De Spijker 9-5 Aan een moordend tempo be gonnen beide partijen aan de ze doelpuntrijke match. De Spijker de nummer twee in afdeling drie B kreeg van in de aanvangsfase heel wat tegenstand van het in deze competitie zo goed begonnen Centrum Elversele. Zo liepen de Centrumboys al vrij vlug uit tot 2-0 langs Frankcy De Graef en Freddy Vermorgen. De Spijker dat zich geen ver lies kon veroorloven, zette aanvankelijk deze achter stand nog om in een 2-3 voor sprong bij de rust. Schutters met dienst Stefaan Thierens, Willem Van Buyten en Stal- paert Benny. Na dc pauze echter bleef Centrum Elverse le met aanhoudend snel spel de lakens uitdelen. Zo wist de thuisploeg in één ruk op en over de Spijkerjongens te gaan langs Guy De Vos, Aa- kid Baorami en Kris Keymo- len. 5-3. Nog even zag het er dan naar uit dat De Spijker zou terugkomen toen Peter Van Rysseghem de aanslui tingstreffer lukte, maar dit was wel enigzins zonder Fred dy Vermorgen gerekend van de thuisploeg. Met 3 doelpun ten op rij bezorgde hij zijn Elverseelse maats meteen een geruststellende voorsprong. 8-4. De doelpunten van thuis- speler K. Van Ghamari en Willem Van Buyten van de bezoekers in de slotfase ver anderde alleen de eindscore maar, want de spankracht was dan al lang uit deze knappe wedstrijd verdwenen. Van Huychem B - V.K. Post Dendermonde 3-6 Sterke prestatie van het be scheiden Van Huychem B team tegen V.K. Post Den dermonde dat toch als een Ht Loke der midd de ploeg Opbeuring vh) draai een spectakulaire terugkeer. Zo zouden ze zelfs tot twee maal toe op gelijke hoogte komen van Opbeuring ook wel gekend in Hamse mid dens onder de naam Siera. Cortjens Theo met drie tref fers en Marc van Haut zorg den aanvankelijk voor de 4-4 stand en nadat Opbeuring te rug op winst was gekomen via Tom Van Moerzeke kon Guy Duerinck de Patsy Boys een tweede maal naast Opbeuring brengen. Het was dan ook spijtig voor de thuisploeg dat Eddy Van Buynder in de slot fase nog tweemaal Patsy doel man Peter de Maere kon ver slaan zodat een verdiend ge lijk spel aan Patsy haar neus voorbij ging. Donalds Grembergen 2 Royal Lebbeke Knappe repliek van de Do nalds die onder impuls van een onvermoeibare Eddy Merckx één der beste sei- zoensprestatie's neerzetten. 'Nadat Royal als beste gestart waren langs Francky Verhey- den en Gaudeus Kris die on der hun beidjes drie doelpun ten wisten aan te tekenen bij Donalds doelman Martin Bontinck kon de thuisploeg nog voor het rustsignaal de aansluitingstreffers op het Wuitensbord brengen langs Van Boterdael Jan en Van Avermaet Mare. rust 2-3. Na de rust zouden de Donalds nog goed blijven meespelen maar de verscheidene kansen die het kon bewerkstelligen werden niet succesvol benut. Royal daarentegen maakte el ke kans af. Zo scoorden Fran cky Verheyden nog tweemaal en wisten ook Jan Van Weyenberg en Jan Verleyen hun inzet beloond met een doelpunt zodat Royal toch als overwinnaar uit het strijdperk kwam. HAMSE LIGA AFD. Ill A B In derde afdeling A heeft de enige ongeslagen ploeg in de Hamse Liga De Doncker een goede speeldag achter de rug. Zelf wonnen de Donckerboys met ruime cijfers van het onderaan geklasseerde Sjotters team maar zeker zo belangrijk was het gelijke spel dat de nummer twee, De Deurdrijvers, moest toestaan tegen de Piccafriends. Zo schiet het sterke Doncker-team de ruimte in. Al blijft Voeders Cloet ook wel in de buurt na een nieuwe zege tegen Gima U. Dat V.A.G. de Klok gewonnen heeft zal wellicht nog niemand verbazen. Nu konden de Ware Vrienden eens ondervinden hoe snel de Volks wagenjongens wel zijn. Onderaan nog steeds broederlijk bij elkaar De Sjotter en Den Trap. In reeks B deden de V.P. boys de beste zaak door een overwinning tegen rechtstreeks concurrent de Ipso Boys. Hierdoor schuiven de V.P. jongens wat verder op in de rangtabel. Helemaal bovenaan staat hier Concordia dat geen moeite had om O.V.B.K. zonder punten te stellen. Dit kon niet gezegd worden van de nummer twee in de rangschikking, de Spijker, dat het onderspit moest delven tegen Centrum Elversele hier. Hierdoor schuift V.K. Post Dendermonde ook terug wat dichterbij na de mooie zege tegen Verzekeringen Van Huychem B de hekkesluiter in deze reeks. Concordia - O.V.B.K. 5-1 Dat O.V.B.K. de laatste we ken voortreffelijk aan het spe len is weet men nu ook in de ploeg van Concordia uit Lo keren. Concordia, leider in derde B, wist zelfs gedurende de eerste helft geen enkele maal de O.V B.K. verdedi ging te kloppen. O.V.B.K. doelman Lucien De Schepper hield wel met enkele knappe parades zijn ploeg overeind. Na de rust moest Lucien zich dan toch gewonnen geven te gen een niet aflatende leider sploeg. Pascal De Vos 2 x, Paz Perez José en Vermeirsch Jean-Pierre scoorden zo de wat overdreven 4-0- op het bord. Het was dan ook ver diend te noemen dat O.V.B.K. spits Johan Mi chiels in de slotfase van deze partij alvast de eer redde voor zijn ploeg. Een laatste thuis- doelpunt van Patrick De Vos Wielrennen-Zaalvoetbal. Enkele beroepsrenners uit de streek speelden in de Berlaarse sporthal een partij minivoetbal. We zien Marc Maertens, Carlos Malfait, Dirk Heirweg, Stefaan Van Lee uwe, Ronny Westelinck en nieuweling Jurgen D'Heer. Ook Paul De Baerdemaeker en Eddy Van Puyvelde waren op het appèl. De renners wonnen met 11-7 tegen Malpertuus-Donk (jj) Zaalvoetbal in de Hamse Lif Gima I 7 Electro Eeckhoudt 7 Welücht één der beste par tijen die dit competitiejaar ge speeld is in sporthal de Wui- ten tussen Gima I en Eeck houdt. Via ongelooflijk knap pe aktie's en dito doelpunten werd deze match een streling voor het oog van de talrijke toeschouwers en supporters. Gima I schoot het best uit de startblokken en via Ronny Maes werd het al vlug 2-0. De Electriekers wilden echter de kloof niet groter laten worden en Benny Aendenhof zorgde niet lang er na voor de aan sluitingstreffer. 2-1. Toch moesten ze nadien terug het initiatief aan de onderhouds- boys laten want twee treffers van Mare De Hauwere bracht ■a: The Donalds (vh) de Gima ploeg met een mooie 4-1 voorsprong. Dat Ronny Ronsmans van E. Eeckhoudt nét voor de rust de 4-2 stand kon laten optekenen na een mooie combinatie met Chris de Keuninck was vooralsnog geen ramp voor Gima I. Ze ker niet wanneer weer een prachtaanval de vijfde Gima treffer op het bord bracht na enkele minuten in de tweede helft. Dat Elecktro Eeckhoudt dé «comingploeg» wordt van de tweede ronde bevestigden ze dan in enkele sprankelende minuten waarbij ze de Gima defensie werkelijk op het doel plakten. Dit resulteerde dan ook in een 5-5 stand wanneer Danny Aendenhof 2x en Chris de Keuninck Gima doelman Geert De Graef geen schijn van kans gaven. Terwijl Elecktro Eeckhoudt nu het spel volledig onder controle had bleef de Gima ploeg echter heel wat inzet vertonen in deze partij. Juist deze inzet beloonde dan de Gima I spelers want in de laatste minuten van partij wis ten de «twee Jantjes» Jan Oreel en Jan De Smedt met snelle tegenaanvallen deze nog onverhoopte Gima zege te bewerkstelligen. Ontgoo cheling natuurlijk bij de Eeckhoudtboys, toch hebben ze nog een ronde voor de boeg waar een en ander kan rechtgezet worden.

De Voorpost | 1987 | | pagina 32