VRIENDENKRING, CONFISERIE DE RIJCK EN DE ZEEHOND HERFSTKAMPIOEN! El S.O.S. VELLE IN FEEST!! V.K. POST DENDERMONDE RUKT OP EN DE DEURDRIJVERS HAKEN AF! mi :igh; 30 - 18.12.1987 - De Voorpost ZAALVOETBAL TEMSE LIGA Op deze laatste speeldag van de heenronde in de Temse Liga heeft Vriendenkring zich in de hoogste reeks tot herfstkampioen gekroond door duidelijk te winnen van een steeds maar zwakker akterend H.S.V. Temse. Mede doordat A.S.O. Olympic niet over de Rupelboys kon geraken wordt vriendenkring zo de (verwachte) herfstkampioen. Verhuizingen Hoskens blijft door een zege tegen S.O.S. Veile jeugd echter ook in running wat de kopplaatsen betre.ft en de verhuizers kennende zullen ze alles in het werk stellen om in de terugronde de rangschikking door elkaar te halen. Wat ook nog eens deugd deed was de zege van Tornado met een monsterscore tegen Shalke 82 dat zich moeilijk zal kunnen handhaven in deze reeks indien men niet wat produktiever wordt. Porky's I schuift immers steeds maar op want ook nu werden de punten gedeeld met broer Porky's II dat toch wat gunstiger geklasseerd staat. In afdeling twee was de herfstkampioen, Confiserie De Rijck al langer bekend, zodat we direkt overspringen naar derde afdeling waar de Zeehond op de laatste speeldag van de heenronde 't Vlietje van de troon haalt. Met een ruime score won De Zeehond het Zeeduel tegen de Snorkels zodat het gunstiger doelpuntensaldo de doorslag gaf. Real ter walle miste een unieke kans om wat dichter te schuiven want het verloor tegen een herboren W.R.F.S. dat echter niet opschuift in de rangtabel want Atletico, de andere Ter Walle ploeg won wél hun partij tegen het nog steeds onderaan geklasseerde K.L.J. Temse. F.C. Kramp tot slot moest zich bij het meesterschap van het jongste Porky broertje neerleggen en beide ploegen spelen nu haasje over in de rangschikking die 1987 afsluit Porky's I 3 Porky's II 3 Elk seizoen hét evenement in sporthal Tilroda is de strijd tussen de familie Porky. Geen van beide formatie's wilt on derdoen voor de ander zodat er werkelijk gespeeld wordt op het scherp van de snee. Porky's liep dan ook vrij vlug uit tot 1-0 maar hun vreugde was van korte duur want hun broertjes van Porky's II kon den na het doelpunt van An tony Andries zelfs twee maal scoren bij doelman Frank De Keyzer langs Danny Vaeren- donck. 1-2. Tot aan de rust zou deze stand niet meer ver andert worden zodat er met nieuwe moed aan de tweede periode begonnen werd. Hierin bracht Porky I speler Franck de Cock zijn ploeg in minder dan geentijd naast de Porky's II 2-2. Doch dat kon den die van den II niet verdra gen en Gunther Van Uffelen wrong zich in zijn bekende Porky's stijl door de lage ver dediging van Porky's I en bracht Porky II opnieuw op voorsprong. 2-3. Maar zoals het echte broeders past konden de Porky's I naar het einde toe dan toch de ploegen naast elkaar brengen langs Dirk Kuppens die met een de 3-3 eindstand op het bord bracht in deze sportieve maar spannende Porky's par ty jaargang twee. A.S.O. Olympic 10 Rupelboys 10 Spektaculaire wedstrijd zoals de einduitslag al laat vermoe den. Beide ploegen die voluit in de aanval trokken scoorden dan ook vlot. Rupelboys openden de score langs Alain Vernimmen en Koen Ver- bruggen maar A.S.O. bleef niet achterwege want Koen de Cleen zorgde alvast voor de aansluitingstreffer. 1-2. Nadat Koen Verbruggen dan toch de Rupelboys weer wat ruimer had gezet op het scorebord door twee maal een zwak ak- terende doelman Mare Steve- linck te verslaan kon Patrick Riské A.S.O. toch in de partij houden door op slag van rust de tweede thuistreffer te sco ren. 2-4. Zoals het al dikwijls gebeurde deze competitie sloeg A.S.O. dan weer ongenadig toe in de tweede helft toen de achter stand omgetoverd werd tot een 5-4 voorsprong; Luc De Wael en Jozef Budts waren de schutters met dienst. De rest van de wedstrijd werd dan een duel tussen Patrick Riské van A.S.O. die vier maal wist te scoren en het duo Alain Vernimmen Koen Verbrug gen die eveneens vier maal de weg naar de Olympic netten wisten te vinden. 9-8. In een adembenemende slotfase konden de konden de Rupel boys dan langs Meersman Martin en Batens Guido als eerst uitzicht krijgen op wed strijdwinst toen ze beiden elk nog éénmaal konden scoren tegen A.S.O. Gelukkig voor deze laatste ploeg kon Patrick Riské in laatste instantie nog de 10-10 gelijke stand op het bord knallen zodat het net geen verliesmatch werd. S.O.S. Veile Jeugd 2 Verhuizingen Hoskens 6 Knappe repliek van S.O.S. Veile jeugd tegen het toch hooggeplaatste team van Hos kens Verhuizingen. S.O.S. kwam zelfs als eerste op voor sprong langs de vaardige Stijn Van Opstal Verhuizingen Hoskens dat niet draaide zoals het hoorde kon enkel via Rafke Sciacca wat terug doen. Raf scoorde dan wel tweemaal wat uiteindelijk ook de ruststand werd. Het was dezelfde Raf Sciacca die na de kampwissel de S.O.S. Veile jeugd de das om deed want met nog 3 treffers zorgde hij meteen voor een 1-5 tussen stand. S.O.S. kon nog wel wat terugkomen langs doelman Van Goethem die een straf schop succesvol omzette 2-5 maar het laatste wapenfeit van de partij was toch een Verhuizingen Hoskens doel punt langs D'Aquisto Stefano die meteen de 2-6 eindstand liet optekenen. Atletico Ter Walle K.L.J. Temse 4 Bijzonder spannende wed strijd die de talrijke toeschou wers meer dan genoeg kon boeien. Dat K.L.J. Temse zich niet naar de slachtbank liet leiden ondanks hun min der gunstige klassering onder vonden de Ter Walle spelers al vlug want Geert Blom- maert scoorde voor de bezoe kers de openingstreffer. En nadat Peter Schippers Atleti co eerst langszij had gebracht zorgde Rudi Verhulst van K.L.J. direkt dat zijn ploeg terug op voorsprong kwam 1- 2, Atletico had het in deze periode echt moeilijk. Doch Johan Foubert bleek een red der in nood te zijn voor de Ter Walle ploeg want net voor het rustsignaal van scheidsrechter Robert De Rechter scoorde hij de gelijk maker en liet nadien nog ploegmaat Kurt Vernimmen de 3-2 ruststand op het bord aantekenen. Toen na de rust Atletico wist verderuit te lopen tot 4-2 langs Schippers Peter gaf men de bezoekers nog maar weinig kans in dit duel. Toch waren ze echter niet uitgesteld want Rudi Verhulst scoorde alvast de aansluitingstreffer. Naar het einde toe maakte Dirk Vaerewijck van de thuisploeg dan het verschil door twee maal doelman Danny Maes te verslaan van K.L.J. Temse. 6-, 3. Nadat Kurt Vernimmen er dan zelfs nog 7-3 van had gemaakt scoorde. Tot slot van deze partij Geert Blommaert de vierde en laatste K.L.J. treffer in deze sportieve partij. Porky's III 5 F.C. Kramp 2 Porky's III blijft het goed doen in deze reeks. Nu werd er gewonnen van F.C. Kramp II dat al vrij vlug op een 3-0 achterstand kwam te staan toen Bert Adriaanssens en Gunter Van Uffelen onder hun beidjes de doeltjes ver deelden. F.C. Kramp beet na dien echter goed van zich af en kwam terug in het spoor van de Porky's door doelpun ten van Mare Slowack en Koen Hemelaer nadat de fou- rier met dienst werd gespeeld door Renaat Van Geel. Met deze stand gingen beide ploegen de rust in. Toen de korte rustpauze voorbij was kwam er al vlug verandering in want Porky's ging vlot door langs Gerry De Graef en Pe ter Osselaer die al vrij vlug de eindstand op het bord prikten ook al omdat Kramp doelman Dirk Weyn de rest allemaal tegenhield. Snorkels 0 De Zeehond 11 De Zeehond mag zich terecht tot nieuwe herfstkampioen kronen dit nadat 't Vli< bijna heel de duur van dl lopende competitie zicht gekregen op deze plaats Snorkesl erg verzwakt a aftrap omdat doelman Nol belet moest geven erg onstabiel Gunter Lt mens het Snorkeldoel verdedigen. Diu beviel hl niet zo goed want waren de Zeehondjes daai die langs Pascal Buytac Marcel De Kerf, Luc Landeghem en Ronny Kerf om hem viermaal te slaan. Tot aan de rust kom de Snorkels dan de Zeeht in bedwang houden. Na rust kregen de Snorkels de eerste kansen in dit «i der Zee» langs Moens Bert James Mackin doch Bert Hoeylandt waakte als een varen zeehonddoelman was trouwens zijn ploegi ker Marcel de Kerf die n treffers op rij de 0-8 op bord wist te zetten. Naar einde toe waren de lee| streden Snorkeltjes een makkelijke prooi voor nooit doelpuntenhonger lende Zeehondploeg. G| ther de Buyscher. Guido Damme en Pascal Buyti scoorden dan ook netjes] deze volgorde de eindstani deze partij. NTI Cof levers ;ampi( IAT 1 Bi ibijnc va >laats :hap, mpi< ac L :rschc 'orld ilaats Iwitse ïoul, unch )up N iuropi Iratisl Aip C [2. arate isch 1 :ht o 1 (laats HAMSE DAMESLIGA Wat een feest «op de Veile» in Temse waar het plaatse lijk dames team op één speelweek tijd zomaar eventjes drie wedstrijden dienden af te haspelen én ze nog won ook. Zowel A.C. Dendermonde, t' Brugsken Ladies als Concordia Girls konden niet optornen tegen de over macht én klasse van de Velse dames. Met zes punten meer op het aktief dan vorige speeldag doet S.O.S. natuurlijk een grote sprong voorwaarts in de rangtabel en steekt het zelfs het eveneens uit Temse komende Etmo 86 voorbij. Deze laatsten verdienden echter vooraan te blijven postvatten want zij hebben het Garage Rotthier team lange tijd onder kunnen houden en het was slechts in de laatste sec. van de partij dat de leiders hun. nipte voorsprong konden bewerkstelligen. A.C. Dendermonde dat de laatste weken behoorlijk liep te sjotten kon deze trend niet verder zetten en verloor twee maal. Vooral de verliesbeurt tegen de Wuitensla- dies zal hun nog zuur opbreken want die spelen nu haasje over. Zelfs Blue Ranch Stekene komt terug opzetten na de logische zege tegen een toch goed van zich afbijtend damesteam van Kantoren de Clippeleir dat op de laatste plaats de rode lantaarn met klasse blijft verdedigen. Concordia tot slot sluit met een ruime zege tegen de Stijve Laars Ladies de kopgroep af waarin nog alles mogelijk wordt wat de ereplaatsen betreft achter het ongenaakbare Rotthier team. BLEU RANCH STEKENE 5 KANT. DE CLIPPELEIR 0 Onder impuls van een alles gevende kapitein Nada Van Olmen hebben de meisjes (lees dames van Kantoren De Clippeleir wellicht een van hun beste partijen gespeeld van dit seizoen). Ondanks de ze inzet werd het toch nog een nederlaag maar met de vorde ringen die gemaakt worden wordt een eerste overwinning eerlang verwacht. Ciny Wil- laert was de grote ongrijpbare dame voor de Kantoren want met drie treffers op rij zette ze haar Stekense ploeggenoten direkt op rozen aan het einde van de eerste periode. Na de kampwisseling kwamen de bezoeksters wat meer in de wedstrijd doch zowel Chris Van Moeseke, Jaeninne Sayes als Monique Van Praet kwamen niet tot scoren. De Blue Ranch dames kon den dit via Leentje De Vos en Karine Buys wél en meteen stond de 5-0 eindstand op het bord in deze sportieve partij goed geleidt door Claus Leo. 'T BRUGSKEN LADIES 4 S.O.S. VELLE 5 Eindelijk begint S.O.S. Veile op volle toeren te draaien. Het heeft lang geduurd eer de «diesel-dames» van trainer Staf Arbijn zulke verrichtin gen ten tone konden brengen. Tegen t' Brugsken Ladies kreeg men zelfs na de wed strijd applaus vanop alle vol- gersbanken. Els De Gols en Marijke Heirman wisten dan ook in de aanvangsfase t'Brugskenkeepster Van Britsom Ingnd elk éénmaal te verslaan, t' Brugsken toch de nummer twee in de klassering moest nadien op al hun kunde beroep doen om via Felies Christel nog voor het rustsig naal van de eerste periode langszij te komen. Rust 2-2. Ook na de kampwissel bleef de wedstrijd spannend en het scoreverloop boeiend, want nadat Ria Harteel met twee doelpunten S.O.S. Veile te rug op voorsprong had ge schoten wist wie anders dan Christel Felies de Brugskens dames weer langszij te bren gen door éveneens twee tref fers voorbij S.O.S. keepster Marijke D'Hollander te jas sen 4-4. In een adembenemende slot fase konden de dames uit Temse dan via Els Van Daele nog de Winningsgoal scoren die hun verdiend deze partij liet afsluiten. WUITENSLADIES 5 A.C. DENDERMONDE 0 Knappe prestatie van de Wui- tensladies die door hun over winning tegen A.C. Dender monde meteen in het zog ko men van deze laatste ploeg wat de rangschikking betreft. Toch konden de Wuitensda- mes in de eerste helft maar moeizaam op voorsprong ko men want enkel Annick Van Keer wist te scoren op slag ■yan nisr Na £p kampwjssel was A.C. keepster Esther Blommaerts echter meer gevi- zeerd door Annick Van Keer want met nog twee treffers achter haar naam bracht ze haar ploeg op een mooie 3-0 voorsprong. Ondanks het mooie verdedigende werk van A.C. verdedigster Dinny Dops (D.D.) konden de Wui- tensladies in de slotfase de stand nog optrekken naar 5-0 langs Bettina Van Broeck die de eindstand in deze partij bepaalde op deze cijfers. ETMO 86 TEMSE 4 GARAGE ROTTHIER 5 Leider Garage Rotthier is in Temse bijzonder goed wegge komen bij het sterke etmo team. Het was pas in de laat ste seconden dat de zege kon worden bewerkstelligd. Rot thier was nochtans vrij snel op voorsprong gekomen langs Katia Schuddings maar moest deze voorgift al even vlug af staan toen de thuisploeg 3 maal op rij scoorde via Peggy Van Puymbroeck en Yolande Van Walle. Toch wisten de Lada-Sisters nog op slag van rust op gelijke hoogte te ko men door twee goals van Katy Ide. Rust 3-3. Na de pauze was het weer Etmo dat de plak zwaaide want Peggy Van Puymbroeck. scoorde nummer vier voor de Scheldepioeg 4-3. In een spektaculaire eind strijd wist Garage Rotthier dan eerst nog gelijk te stellen langs Dominique Maes en in de slotsecond, nadat Etmo nog een bal op de lijn gestopt had gezien door Mady Lerno Rotthierkeepster, kon Katy Ide de winningsgoal voor Rot thier voor Berth Van Mele jassen in het Etmo doel. Spannende topper goed ge leidt door Dirk Van Re- moortel. HAMSE LIGA III* AFD. A B In derde afdeling van de Hamse Liga was men de voorbije speelweek al bezig met de terugronde. Net als in de eerste partij van deze kompetitie won De Doncker ook nu het pleit van De Deurdryvers. Hierdoor lopen de mannen van De Doncker liefst v(jf eenheden uit op hun reeds genoemde rivalen. Veevoeders Cloet ondervond nu ook wat het is te moeten uit komen tegen V.A.G. De Klok en eindelijk lieten de Picca Friends nog eens een zege optekenen die er mocht zijn al deden de Sjotters, vooral de eerste helft goed mee. Den Trap haalde deze speelweek in de tweede ronde al evenveel punten als in de hele eerste ronde. Een gelijkspel tegen De Ware Vrienden lag hier aan de basis. Normale uitslag voor Van Huychem A dat Giwa II kansloos liet, een Gima dat nu toch moet oppassen want als Den Trap nog wat punten kan sprokkelen zal de kloof vlug gedicht zyn. In reeks B stond er eveneens een topper op het programma bij het begin van de Tweede ronde. Net als in de heenwedstrijd konden Concordia en De Spijker geen afstand riemen van ëlkaar en verdeelden ze de punten broederlijk. V.K. Post Dendermonde kon hieruit nog de meeste winst puren door de zege tegen Pelemanie want nu worden zy de eerste achtervolgers op een gehandikapt Concordia team dat meerdere weken hun doelman zal moeten missen wegens zware kwetsuur. Centrum Elversele schijnt hier eveneens terug de tweede adem gevonden te hebben want hier tegen O.V.B.K. werd een ruime score byeen geschopt. Verz. Van Huychem tot slot komt vrij goedkoop weg van de laatste plaats omdat hun tegenstander de Ipso Boys niet kwamen opdagen zodat ze deze laatsten zelf de rode lantaarn opdringen in deze competitie. Topscorerstand Derde Afdeling Van Puyvelde Eddy (De Don cker) 23 doelpunten Sterck Roger (Picca Friends) 14 doelpunten Matthijs Stef (Picca Friends) 11 doelpunten De Decker Erik (Deurdrij vers) 11 doelpunten V.A.G. DE KLOK 4 VEEVOEDERS CLOET 1 Veevoeders Cloet die voor de wedstrijd nog aangaven dat zij al als eerste V.A.G. De Klok hun zegereeks gingen onderbreken kwamen net als hun voorgangers-van een kale markt terug. Al leek het er in eerste instantie wel op dat ze in hun opzet zouden slagen want V.A.G. De Klok kwam in deze eerste periode maar éénmaal tot scoren langs Wa terschoot Eddy en dit hadden de Veevoeders ook gekund langs Iliano K. In de tweede periode moesten ze de nu op volle toerental draaiende Volkswagenboys laten gaan en Voeders Cloet doelman Geerinck kreeg dan ook meer werk dan hem lief was. De aanhoudende V.A.G. druk kon niet worden inge toomd en Guy Van Damme, Waterschoot E., Duetrinck Eugeen konden elk met één doeltje de 4-1 eindstand be werkstelligen in deze sportie ve wedstrijd goed geleid door De Landsheer Mon. DE DONCKER 4 DE DEURDRUVERS I De absolute topper deze speelweek in sporthal de Wui- ten tussen de nrs 1 en 2 uit derde afdeling A. Dat beide ploegen dan ook aan elkaar gewaagd waren hoeft geen be toog. Zo konden de leiders van De Doncker slechts een moeizame 1-0 stand op het bord brengen op het einde van de eerste helft. Danny Everaert was de thuisschutter met dienst geweest die Deur- drijversdoelman Maes Mare te grazen had genomen. Span ning alom toen bij het begin van de tweede helft de familie De Decker de gelijkmaker kon netten langs Mare, de handigste in het Deckerhuis houden. 1-1. Doch handig heid alleen volstond niet om de enige ploeg die nog geen puntje moest prijsgeven in de ze competitie, te verslaan. Het waren integendeel de lei ders die via enkele pracht- combinaties het Deckerhuis houden uit verband haalden. Danny Everaert, Danny Van Puyvelde en Eddy Van Puy velde bezegelden het lot van de moedige Deurdrijvers met elk nog één doelpunt in deze tweede periode. Ondanks de grote belangen van beide par tijen toch één sportieve partij in goeden banen geleid door ref. Leo Claus. DEN TRAP 4 WARE VRIENDEN 4 Den Trap speelde wellicht één der beste partijen van deze kompetitie tegen het toch hoog geklasseerde team van de Ware Vrienden. Den Trap op de laatste plaats in de rangtabel klom zelfs als eerste op voorsprong in deze wed strijd toen Nelis Guido twee maal achter elkaar zowaar Ware Vriendendoelman Ivan De Ridder wist te verslaan. 2- 0. Lang duurde de geluk- sprongen van de thuisploeg echter niet want nog voor het rustsignaal wisten de Ware Vrienden langs Patrick Vinckx en Franklin De Vogel nog op én over Den Trap te geraken. 2-3. Terwijl ieder een weer een verliesbeurt zag aankomen van Den Trap, be halve hun afgevaardigde Tas- sent Dirk die wegens een schot in zijn richting niets De uitslagen Jol 84-Republieksken 84 De Kluizen-Dcnderda! Speelhol 10-De Sportvrienden Ercmbodegem 04-Sponing Aalst Fortuna-The Play Boys Pompfaff-De Kanaries De Pollekcns-Juvcntus Ten Bos-Maeva De Muis-Kepulbieksken 82 Pompfaff-Jol 84 De stand 1Ercmbodegem 04 2. De Kluizen 3. The Play Boys 4. Juventus 5. Dcnderdal 6. Mae va 7. Sporting Aalst 8. Replubieksken 82 9. Fortuna 10. Republicksken 84 16 12 01 03 61 16 12 02 02 64 16 11 02 03 119 16 11 02 03 94 16 11 04 01 81 17 09 05 03 92 16 09 06 01 67 16 09 06 01 63 16 08 05 03 65 16 06 07 03 85 36 27 40 26 52 25 42 25 50 23 73 21 37 19 46 19 42 19 65 15 11. De Pollekens 12. De Kanaries 13. De Muis 14 Ten Bos 15. Forum 16. Speelhol 10 17. De Sportvrienden 18. Pompfaff 19. Jol 84 17 06 08 03 63 68 15 16 06 08 02 61 61 14 16 06 09 01 64 72 13 16 06 09 01 53 67 13 16 04 07 05 61 82 13 16 03 12 01 63 88 07 16 03 12 0 43 101 07 16 01 14 01 33 92 03 16 01 15 00 35 137 02 De kalender Zaterdag 19 december DD 20 u. Ten Bos - Pompfaff DD 21 u. Rcpubliekskcn 84-Sporting Aalst TR 17 u. Juventus - De Sportvrienden 18 u De Pollekens - De Kanaries 19 u. Jol 84 - Forum 20 u. De Kluizen - Republicksken 82 21 u Ercmbodegem 04 - Fortuna Zondag 20 december DD 10 u. Speelhol 10 - De Muis 11 u. Dendcrdal - The Play Boys. J.M.H. meer zag, konden thuisspelers Nelis Johan en broertje Gino onder hun beidjes gezellig de 4-3 voorsprong op het bord brengen in sporthal de Wui- ten. Den Trap voor het eerst in de competitie op winst zo dicht tegen het einde, dat Dirk Tassent dit niet meer kon zien. Voor de jongens van Den Trap die de wed strijd wel mochten aanschou wen was het echter des te erger toen ze Ware Vriend Patrick Vinckx in de slotfase - nog de 4-4 gelijke stand voor bij hun doelman Johannes Jespers zagen knallen. Al met al waren ze bij Den Trap toch gelukkig met het behaalde punt zodat ze de rode lan taarn doorgeven aan De Sjot ters al kon hun afgevaardigde op dat moment wel wat licht gebruiken... V.K. POST DENDERMONDE 7 PELEMANIE 4 Bijzonder spannende wed strijd tussen deze twee goed voetballende ploegen in derde B Dat beide teams in de rangtabel dan ook niet ver van elkaar te vinden waren resulteerde zich dan ook tij dens de wedstrijd. V.K. Post kon wel de openingstreffer scoren langs Jef Van Hoey maar als betaald antwoord ga ven de Pelemanie jongens Post-doelman Jaak Baert tweemaal het nakijken langs Dirk Van Haelst en Dirk Pe lentan. Met deze stand werd ook de rust bereikt, zodat alles nog mogelijk was in de tweede periode. Dat bleek dan ook toen de fakteurs hun tweede adem vonden en via vooral de snelle Danny De Sutter op een 4-2 voorsprong konden komen toen bewuste speler drie maal op rij Mamik Leeman de Pelemanie doel man wist te vloeren, Pelema nie wilde echter niet onder doen en nogmaals Dirk Pele ntan en Dirk Van Haelst scoorden beiden hun doeltje zodat de 4-4 gelijke stand op het bord verscheen. In een prangende eindfase deed Postman Jef Van Hoey dan nog maar eens «zijn ron de» en deponeerde netjes twee doelpunten voorbij de Pelemanie doelman. 6-4. Pelemanie dat kost wat kost de zaak nog wou rechtzetten kreeg dan ook inderdaad de rekening gepresenteerd tJ Mare De Looze op countcrl 7-4 eindstand op hét wuiteB bord bracht in deze spanna de maar aangename partij.F CENTRUMELVERSELE O.V.B.K. De thuisploeg heeft weinigB geen moeilijkheden gehad f een wat terugvallefl O.V.B.K. er onder te krijgJ Freddy Vermorgen 2x, De Vos en Keymolen Clf zorgden dat de stand bij Keven rust reeds opgelopen was 4-0 Na de pauze krfl| O.V.B.K. kapitein Rudy De Velde samen met plofl maat Johan Michiels nog f kele mooie kansen om dc d te redden maar Centrf doelman Jurgen Van Branden redde alle O.V.Bl pogingen. Dit kon niet geza worden van O.V.B.K. dol man Lucien Dc Schepper I zich nog liefst zegen maal a gepasseerd in deze he| Freddy Vermorgen met treffer was de grote slokop I de thuisploeg Toch liet r nog wat (kruimel) doelpunB over voor Guy De Vos J Mare De Rechter die de l| eindstand op het brachten. GIMA II VERZ. VAN HUYCHEM Ook tegen de Verzekei Van Huychem A kon het derhoudsteam van Gima niet veel inbrengen. De zoekers liepen dan ook hardst van stapel en Gi Michiels kon samen met trick Van Huychem, die t strafschoppen omzette, geel rode ploeg al op cc "erclc mooie 0-4 brengen. Tegen rustsignaal aan echter her den dc Gima Boys zich wa Theo Waegeman kon de ;£r terstand halveren door maal te scoren. Rust 2-4. Na de rust bleef Van I '®m' chem echter de gevaarlij 4-05.8 ploeg, al speelden de zeep gens zeer goed wisten de bezoekers bete te werken en zo konden I c"aP Heirwegh, Raoul Fan Mo ontact ke, Luc Vcrbustel en Str mans Jozef de vlotte 2-8 w voor hun ploeg veilig stel Gima II mist momentcel ^ol mand die de verworven Iff" sen ook werkelijk kan nutten. Beven lc lop» licht ningha - Bo (arate 5.02.8 [èvere -j- tracht, t. (laats (ontak (laats E (laats lout ;ampic 10.09.8 lont.Ki 5. Ka 24.01 S Zaalvoetbal in de Hamse Liga: Van Huyghem (vh) Paardensport. Het schepencollege van Sint-Gillis-Wt ®Pen ontving de Rijvereniging Sint- Egidius, die provincial stadjo'n kampioen werd in de klasse I (Iv) 110 m. 100 sec

De Voorpost | 1987 | | pagina 14