6IMA II VERRAST DE DEURDRIJVERS! KEYZERBOYS TWEEMAAL WINST! Z.V.T. BRIDGE VERSLAAT K.W.B. KRUIBEKE! I.S.A.TEMSE HELPT CERA OP TROON ELKEEN HELFT De Voorpost - 26.2.1988 - 31 ZAALVOETBAL Zaalvoetbal. Gima uit de Hamse Liga vh) HAMSE LIGA JEUGDKOMPETITIE In de jeugdcompetitie van de moeten het voorlopig met Temse liga zijn er tijdens de heel wat minder doen. Por- voorbije speelperiode enkele ky's mag in verband met de opmerkelijke uitslagen op het koppositie ook niet over het bord gekomen die de rangta- hoofd gezien worden. Want bel toch aanzienlijk heeft met slechts een beperkt aantal overhoop gehaald. Zo was er wedstrijden op het aktief staat een lach en een traan voor het de Tielroodse formatie niet zo I.S.A. dat eerste leider Jong- slecht geklasseerd. Hetgeen Valencia wist te kloppen met ook van R.M.S. mag gezegd zware cijfers maar nadien worden, want in een recht door de nieuwe leiders. Cera streeks duel konden laatstge- Elversele, van hetzelfde laken noemden geen afstand nemen een broek kreeg aangepast, van elkaar Helemaal onder- Cera Elversele zou immers aan dan, blijft Veile Sportief nog later Graaftex ook al pro- als jongste ploeg het Sportief bleemloos opzij weten te zet- opnemen tegen dc grote ten zodat de Flverselcnaars broers Via deze harde leet- wel eens een duchtig titelkan- school word er te Veile zo didaat zouden kunnen zijn. toch weeral jeugdig talent op- De Renners kwamen, aangc- geleidt om voor d<- aflossing zien het wielerseizoen met van de wacht te voorzien, rasse schreden nadert, het vaakst tussen de lijnen. De A- kern klom zo op naar de vier- Mare Stevelinck de stek maar de B-jongens Nu de kampioenen in derde afdeling gekend zijn gaat onze aandacht in de eerste plaats naar de strijd om de dichtste ereplaatsen, dit om eventueel bekomende stijgers eens in het zonnetje te zetten. In derde A hebben we in dit verband al gans de competitie drie ploegen die stryden voor de tweede plaats achter De Doncker dat onklopbaar lijkt. Twee van de drie, Veevoeders Cloet en de Picca Friends stonden in een rechtstreeks duel tegenover elkaar maar gaven elkaar niets toe zodat het een maat voor niets werd. De Deurdrijvers, de derde ploeg in kwestie, liet deze speeldag een enorme steek vallen door te verliezen tegen Gima II hetgeen hun promotiekansen een ferme deuk heeft gegeven. Het driemanschap komt zodoende nog dichter by elkaar en wordt nu zelfs al op de voet gevolgd door V.A.G. De Klok dat in haar zegereeks nu probleemloos De Sjotters opzij zette. In de middenmoot in derde A speelden de Ware Vrienden en Verzekering Van Huychem A als het ware haasje over, terwijl onderaan Den Trap en De Sjotters een verwoed gevecht leveren om het meest tegendoelpunten te laten scoren. In derde afdeling B heeft Centrum Elversele een belangryke stap gezet in de richting van de promotie. Door V.K. Post te verslaan naderen de Elverselenaars immers tot op één puntje van De Spijker de nummer twee in de rangschikking achter het al kampioen zijn Concordia. Wanneer men weet dat de laatste speeldag juist de Spijker moet uitkomen tegen Centrum Elversele mag men zich dus ook in deze reeks nog aan een erg spannend slot verwachten. Onderaan deze reeks konden de Ipso Boys hun goede prestatie van verleden week wel overdoen maar deze maal niet omzetten in een zege tegen O.V.B.K., hetzelfde geldt dan ook voor Verzekering Van Huychem B dat nipt moest onderdoen voor Pelemanie hetgeen hun samen met de Ipso Boys onderaan derde afdeling houd. van Marc Matthijs, Danny Moeseke die de 6-1 ruststand Van Ranst en Erpels J.P. overmaat van ramp voor de op het bord kon brengen. Na de pauze zouden de Sjotters Picca's kon de thuisploeg dan hun produktiviteit verder zet- bij de eerste tegenaktie de ten want Heylen Michel zou openingstreffer wél scoren voorbij hun doelman André Leys, dit via Uiano K.. Toch geschiedde voor het rustsig- naal van ref. Mon De Lands heer nog gerechtigheid toen op een persoonlijke poging de tweede Sjottersgoal voorbij thuiskeeper Luc Baert kun nen krijgen 6-2. Toch had de thuisploeg het laatste woord in deze wed- Gerry Van Ranst de «Piccadi- strijd toen Lieven Brameur, Peter Duerinck en Mare Ma rien de eindstand op het bord konden knallen. Nog steeds een beperkte kalender in de Temse liga wegens de karnavalperikelen. In de hoogste reeks kwamen zo maar vier ploegen tussen de lijnen. Verhuizingen Hoskens schuift wel verder op richting top door Porky's II zonder problemen te verslaan terwyl S.O.S. Veile jeugd net hetzelfde doet door Blauw Wit Melsele kansloos te laten. In afdeling twee ook al een beperkte aanwezigheid. Leider S.O.S. Veile Recreatief maakte wel van de gelegenheid gebruik om over de moeilyke Korrea klip te komen en zich zo nog steviger in het zadel te hysen. De stunt van deze speelweek kwam echter van de Keyzerboys die twee maal op het zegepad waren. Zowel Appelsvoorde als de Palm Boys moesten hun meerdere erkennen in de ploeg van De Keyzer en Co. Meteen sluiten de Keyzerboys weer aan vooraan zij het wel met enkele wedstrijden voorgift. In derde afdeling werd niet op een inspanning gekeken door de ploegen. Atletico ter Walle heeft zelfs een sterke prestatie geleverd door eerst Porky's te verslaan om vervolgens het hooggeklasseerde Zeehond een moeilyke speeldag voor te schotelen. En wat dacht je van Porky's? Een rasechte zege tegen Real Ter Walle zal de ploeg het nodige vertrouwen schenken in de toekomst. De Snorkels hebben ook op geen inspanning gekeken en hielden verdiend W.R.F.S. in bedwang. Tot slot waren er geen problemen voor de mannen van stijlpub 't Vlietje die de katholieke landelijke Jeugd en Temse kortweg K.L.J. geen kruimel lieten en zo hun doelpuntensaldo weer wat de hoogte induwen. Ware vrienden 6 Verz. V. Huychem A II Doelpuntrijke match die toch pas in de tweede helft naar een hoogtepunt zou opklim men. Tijdens de eerste helft visten de ploegen zich meer /an elkaar gewaagd want na dat Van Huychem de score kon openen langs Paul Van Moeseke (2) konden de Ware Vrienden langs Franklin De Vogel en Tuurke Verschelden terug tot op gelijke hoogte komen van de Verzekeraars. Net voor de rust evenwel moest terug het initiatief aan de bezoekers gelaten worden omdat deze verder wisten uit te lopen langs Kurt Hcirwegh cn Jef Straetmans tot 2-4. Zoals reeds gemeld kwam de bezoekende scoringsmachine pas tijdens de tweede helft volop op gang. Bert Roose- mont en Paul Van Moeseke versloegen zo elk nog drie maal thuisdoelman Ronny Moreels die meteen al tien maal verslagen was. 2-10. Toen de zege dan binnen leek voor de Van Huychem Boys verzwakte ook de concentra tie zodat de thuisploeg langs Franklin De Vogel (2), Hans Haentjes en André Weyn nog vrij positief konden milderen tot 6-10. Het laatste woord in deze partij was dan toch weer voor de bezoekers die langs Jef Straetmans de 6-11 eind stand op het bord brachten. Ipso Boys 3 O.V.B.K. 6 De Ipso Boys hebben tegen een sterk O.V.B.K. hun stunt van verleden speeldag niet meer kunnen herhalen. Al leek het er tijdens de eerste helft wel naar. De Ipso Boys hadden immers met een snelle start de financieerdcrs kun nen verrassen en langs Fred Van De Voorde en Mario Van Den Bossche een 2-0 voorsprong kunnen bewerk stelligen. De bezoekers die niet direkt een tegenzet von den konden in de eerste helft dan ook enkel en alleen de schade weten te beperken langs Rudy Van De Velde die zo zijn ploeg toch in de wed strijd hield met zijn aanslui- tingsdoelpunt. Hetgeen tij dens de tweede helft trouwens bewezen werd toen Johan Fi- lips van O.V.B.K. plots zijn schuttersbenen terug vond en met vier rake klappen thuis doelman Guy De Mot kon verslaan. Nog even zag het er naar uit dat dc Opso-Jongens langs Mario Van Den Bossche nog voor wat weerwerk zouden zorgen maar tenslotte haald O.V.B.K. toch weer de bo venhand met een laatste tref fer van Rudy Heirwegh die de eindstand op het bord plaatste. Deze toch belangrijke wed strijd in verband met een eventuele bijkomende stijger naar tweede afdeling werd door Centrum Elversele met duidelijke cijfers gewonnen tegen de Post Boys. Het wa ren nochtans de fakteurs die Zaalvoetbal. V.K. De Post uit de Hamse Liga (vh) de score openden langs Jef Van Hoey maar niet lang vreugde beleefden aan hun voorsprong want Centrum El versele sloeg niet lang hierna terug langs Freddy Vermor gen en Gav Dc Vos tö)-diazo' de 3-1 ruststrfnd .op net börd brachten. Na de korte pauze zou V.K. Post dan er nog wel even de spanning in weten te houden toen Jef Van Hoey de aansluitingstreffer wist te sco ren. Doch Freddy Vermorgen van de thuisploeg stelde met een weer orde op zaken want met twee doelpunten op rij wist hij de beslissende kloof te slaan die nodig was voor deze belangrijke zege. Want hoe V.K. Post zich ook nog weer de verder dan een derde doel punt van nog maar Jef Van Hoey zou het niet meer ko men. Integendeel het was de van zenuwen verlostte thuis ploeg die nog een zesde tref fer voorbij Postdoelman Jaak Baert kon krijgen en hiermee dc promotiedeur nog op een kier houdt. GIMA II 3 DE DEURDRIJVERS 2 Gima II in superform of na sleep van karnaval te Baasro de? De ware oorzaak van dit verlies van De Deurdrijvers tegen een super gemotiveerd Gima II zullen we wellicht nooit achterhalen. De feiten wel! Van bij dc start speelde de onderhoudsjongens met hun tegenstanders die dan ook al vlug tegen een 3-0 achterstand aankeken. Etien- ne Roels, Mare Weyn en Werner Bactens hadden im mers met succes Deurdrijvers doelman Marc Maes elk één maal weten te verslaan. De Deur(zakkers)drijvers. kon den toch de schade beperken tot deze cijfers omdat scheids rechter Leo Claus het verras sende rustsignaal aankondig de. Na de pauze kwamen de Deurdrijvers dan toch moei zaam op gang maar de thuis ploeg verschalken was er voorlopig nog niet bij. Ook al omdat thuisdoelman Geert Van Moerzeke bij de zaak was. Naar het einde toe luk ten Willy De Decker, samen met broer Mare dan toch de aansluitingstreffers die echter geen aanloop meer konden vormen naar puntenwinst in deze wedstrijd omdat Gima II met succes het ene overgeble ven bonusdoelpunt kon blij ven verdedigen. Veevoeders Cloct 2 Picca Friends 2 Belangrijke strijd in derde af deling A in verband met dc promotiekandidatuur. De Picca Friends die van aanvang het meesterschap opeisten konden dit niet in doelpunten omzetten. Daar voor was thuisdoelman R Gcerinck in een veel te goeie doen. Zo stopte hij onder meer «gemaakte» doelpunten gen voor de promotie. V.A.G. De Klok De Sjotters ly's» kon terugbrengen en deze wedstrijd terug span kracht gaf. Nog meer span kracht kwam er dan tijdens de tweede periode toen beide De Doncker 22 ploegen al vlug éénmaal kon- Den Trap 2 den doelen. Christiaens voor De Doncker, de kersverse de Voeders Cloet terwijl kampioenen uit derde A, heb- Chris D'Hondt de Picca ben met een monsterscore de- Friends terug langszij bracht. IWlWTWSlïïcht willen vieren. Tijdens een adembenemende Met netjes evenveel doelpun- sloifase met heel wat balwor- ten in beide helften heeft het stelingen voor beide doelen oog van de vele aanwezigen zou tenslotte de stand niet dus ook wat gekregen. Eddy meer veranderen zodat de Van Puyvelde (5), Danny laatste twee speeldagen de be- Van Puyvelde (5), en eenzaat slissing zullen moeten bren- Mare Ghijsels zorgden voor Atletico Ter Walle de elf thuistreffers tijdens de De Zeehond 3-4 eerste, helft terwijl Gino Wil- Spannende strijd bovenaan de laert gevierd werd als een top van de klassering in derde prins bij Den Trap voor zijn afdeling. Atletico dat de broertjes van Real een dienst kon bewijzen door de Zee- ■teurs.'-Eddy .en'Danny Van hond te verslaan leek aanvan- temperatuur cn begonnen zij Puyvelde samen negen rozen kelijk in het opzet te slagen, aan een ongelooflijke remon- legden met Danny Everaert want via een snelle start kon te. Luc Van Landeghem (2). De Keyzerboys-Palm Boys 7-2 wedstrijd met enkele en Mare Ghijssels de 22 thuis- het de leiders van deze reeks Pascal Buytaert en Yvo De Het overwicht dat de Keyzer- «G.T.I.»» zorgde al dadelijk doelpunten vast. Frankie De op een 2-0 achterstand plaat- Pauw zorgden dan voor een boys naar <je zege ieiddc voor een 6-0 stand op het Graeve van Den Trap kreeg sen. Kris Foubert zorgde voor spektaculaire ommekeer het kwam er pas in de tweede bord langs Peter Duerinck dan even later de eer om de deze stunt. Toen na de pauze geen De Zeehond toch nog de periode. Want tijdens de eer- (2), Waterschoot P. (2). Mare laatste goal uit deze partij te zelfs de 3-0 op het bord kon mogelijkheid gaf deze wed- ste helft waren de Palm Boys Marien en Luc Van de Walle scoren hetgeen hij dan ook worden gebracht door Johan strijd winnend af te sluiten, 't zeker de evenknie van de alvorens de Sjotters wat terug met succes deed wat de eind- Foubert leek de tweede sei- Vlietje moet nu zijn champag- thuisploeg. Trouwens nadat konden doen langs Mare score op 22-2 bracht. zoensnederlaag van de Zee- ne zelf zien te verdienen in de Yoeri De Pauw en Patrick slrijd tegen De Zeehond, en Verlackt de Keyzerboys op zeggen dat dit de laatste u voorsprong hadden gebracht konden de Palm Boys via Wil ly Van Brussel alvast de aan sluitingstreffer op het bord brengen dat tevens ook de rust aankondigde. Na de rust dan zoals gemeld zouden enkele persoonlijke Een hard tempo van bij de tegentreffer. Na de pauze het- j». /.elide scénario en -dito s ij de '2 start déedvde fj>ttef*tW'$|t- een de das om ifi dfcze $éd- strijd. V.A.G. De Klok dui delijk afgezakt naar deze hond een feit. De beloofde kwam want alleen Erik Vae- champagne van aandachtig rewijck Jo Foubert en Jurgen meevolgend 't Vlietje werd Verlent waren nog bij macht- bovengehaald en de glazen te om wat terug te doen, doch gekoeld. Doch naarmate de verder dan de zes tegentref- wedstrijd verder vorderde fers zouden zij hun Kruibeek- kwamen de bezoekers op se ploeg niet kunnen brengen. ZAALVOETBALKOMPETITIE TE BAZEL DULPOP In de Bazelse zaalvoetbalconipetitie Dulpop heeft Z.V.T. Bridge de slechte wedstrijd van vorige speeldag niet herhaald. Integendeel met snel en variabel spel hebben de mannen van «den Blok» de K.W.B.-ers van Kruibeke nu ingeblikt. speeldag op het programma staat... Porky's HI-Real Ter Walle 8-6 Onverwacht verlies van Real ter Walle tegen een super ge motiveerd Porky's III team dat via een uitstekende Frank De Cock vrij vlug op een 2-0 aktie's van Patrick Verlackt voorsprong kon teren. Toch (2) en Ronald De Graef (2) weerwerk kunnen verrichten, kon Real de schade nog enigs- Aan de rust wezen de bordjes zins beperken en zelfs aan het al een 0-7 aan in het voordeel rustsignaal van ref. Patrick van Nova toen Mike Coeck, Wauters de leiding nemen Jan dc Smet (3) en Alfons De met goals van Jo Foubert en Wolf (3) de weg naar de net- Jurgen Verlent. 2-3. Na de Zo blijft Bridge in running voor de oppergaai terwijl ten gevonden hadden; de we- pauze evenwel kwam het ta- K.W.B. tevreden zal moeten zijn met een zijvogel. De deroptredende Fons De Wolf lent van Bert Adriaanssens absolute toppers Nova en Vriendenkring lieten op deze had er blijkbaar zin in want (Marawitta) naar voren en sa- speeldag eveneens niets aan het toeval over. Beide hij zette zijn ploegmaats terug men met de Porky's klasse favorieten klopten met dezelfde cijfers Club 67 en de °P hel goede spoor tijdens de keeper Steven Van Heygen Ferguson Boys. F.C. Droms lijkt de kamavalsinzinking ™eedd P»'"fe met deAcht- beslisten ze het lot van Real le boven z|jn gekomen en had nu weinig moeite met Mini De Gend?°aJan DeVe™n Franck De CoTa" eS Ster dat mei forse cufers tipz(| tverd gezel. Meer Mike Cock zijn voorbee|d Osselaer (2) en Gerry De onderaan de rangtabel konden Geel Blauw en Schau- volgden was het droeve lot Graef gingen scoren stond dries geen afstand nemen van elkaar in een rechtstreeks van Club 67 vlug beslecht. Real voor een onmogelijke duel. Geen nood echter voor beide teams een mogelijke terugkeer van de Koolmijn zal nog niet voor morgen zijn want weer een nieuwe nederlaag tegen Mercator houdt de koolmijnjongens onderaan de tabel. Mare Stevelinck opdracht. Hetgeen tot uiting CRIVA HAMME - PETRA BRUGGE 3-3 K.W.B. Kruibeke Bridge 3-4 Spektaculaire en spannende match van beide teams die sportief streden om de zege. En strijd was er in alle hevig heid. De K.W.B. Boys namen tijdens de eerste helft alle ini tiatieven en liepen dan ook vrij vlot uit tot 3-0 langs Ben ny Goossens de topscoorder in deze kompetitie. Voor de rust konden de bezoekers geen antwoord vinden op de ze sterke thuisploeg. Maar na de pauze kwam dan de spek taculaire ommekeer. Via Pa trick Riscké (2), Geert Ver- de bezoekers op afstand zet ten. Toen zelfs Ronny De Keyzer de gelijknamige ploeg een zevende doelpunt bij bracht kon het tweede bezoe kende doelpunt de eindstand in deze partij niet meer be ivloeden. Porky's II- Verhuizingen Hoskens 2-11 Porky's II kon ook maar wei nig inbrengen tegen een weer op volle toeren draaiend Ver huizingen Hoskens. Via Mare Oste (3), Sciacca Giovanni (2) en Sciacca Salvatore konden Verhuizers zes doelpunten overbrengen in het Porky's doel dat verdedigd werd door Dirk Van Puyenbroeck. Net voor de rust kon de thuisploeg Z.V.T. bmuCT vot» Schaudnes en Dc toms) van hcl onderaa„ d(J hd(t kon d thuisploeg J?™1 dc 'eddcn kn8s biauyMcsüuabe een hele tild ««klas,eerde Pelra Brugge „ooi, meer hel peil cn tl? Wrllaert en dat bleek nog zo'n meester Todi moesten bei- voor dc Hamse Cnya kombinalie's tentoon sprei- g«n slecht idee want ook t,,- den zich nogmaals gewonnen formatie normaliter geen hin- den zoals men dat de eerste dens.de tweede helft zou Ver geven toen Courbcf Bernard dernis van betekenis worden helft wel had kunnen doen. huiz'ngen Hoskens fors door- eerst de Uiuispd^^^ voor- "et gevolgwas dat Petra Mare Oste, Sciacca Giovanni en Aquisto Antonio brengen maar nadien Boev- d™s de eerste helft leek de Brugge voelde dat er meer H f nacms Benny de bezoekeïs rhu,sPloc8 d™ °ok regelrecht zat dan men had vermoed legden de 11 bezoekende tref- terug langszij kon brenge" -[ .«Y-enen op een pro- Me, een nog „ooi. geziene «rs vas, terw.,1 Porky's maar Zodat dc logische gelijke 5kemloze ze8=- "«'S™" 1°" ,'jver begon men meer en stapd op het bord verscheen. Jg was om zelf uit de bedreig- meer de Criva Boys op eigen dc zone weg te komen. Via helft terug te dringen om suk- Ferguson Boys - Marc Van Buyten, die werke- sesvol toe te slaan wanneer de Vriendenkring 0-13 lijk op een hoog peil draaide, gelegenheid zich voordeed. Ondanks deze ruime zege kon de thuisploeg vrij snel de Wat natuurlijk niet kon uit- heeft leider Vriendenkring openingstreffer scoren op blijven gebeurde. Brugge wist vuvwc het toch lastiger gehad dan aangeven van Johan Baert. nog tweemaal de thuisnetten helst en Ronny De Leenheer mcn zou vermoeden. Getuige Toen even later Jacky Dannys bol te zetten om zo nog ver zorgden de Brigde-jongens hiervan was de karige rust- de stand verdubbelde na sa- dienstelijk, dat wel. nog een voor een 3-4 voorsprong die stand die slechts twee treffers nienspcl met Dirk Van Buy- puntje uit de brand te slepen, tenslotte ook de eindstand opbracht voor de leiders, dit ten leek de thuisploeg op weg Al had Criva in de slotfase zou worden. langs Eddy Vergauwen en naar een vr'J niooie zege. Ze- wel pech toen een schot van Guido Laureys. Na de kamp- ker toen no8 maar eens Mare Jacky Dannis nog op de Schaudries - Geel Blauw 2-2 wisseling evenwel kwamen de ^an Buyten net voor de pau- dwarsligger strandde Aange- Wedstrijd in de onderste re- leiders onder stoom en zorg- ze met een halve omhaal de 3- zien beide klubs elk één helft gionen van dc rangtabel die den Rudi De Roeck (2), Ron- °P bet bord wist te krijgen, op eisten is de uitslag een toch aantrekkelijk was door ny Peeters (4), Guy Dc Jong- Toch mochten de bezoekers ware weergave van deze par- de spankracht die er heerste he (2) cn Guido Laureys (2) n'el 20 maar onderschat wor- tij. Criva speelde met; Mare omdat beide teams aan elkaar nog voor de ruime eindcijfers. dcn want net voor inrukken Van Buyten. Marc Van Brus- ,e langs Van Laecken. a \r.A ui: j, konden ze toch alvast, zo sel, Jacky Dannijs. Roger Christiaens en Huys Dirk. 5- dacht men in Hamme, de eer Christiaens, Dirk Van Buyten 'n een sPar>nenc|c slotfase redden in deze wedstrijd. en Johan Baert. wisten de Snorkels langs Gun- draaiend Nova heeft de Maar de Bruggelingen deden 'hers Lepimcns nog het ge- een tegendoelpunt werd ge duld tijdens deze tweede pe riode van Andries Anthony. W.R.F.S.-Snorkels 5-5 Spanning troef in deze wed strijd waarin de Snorkels tij dens de eerste helft het voor beeld gaven en liefst vier maal scoorden langs Gunther Lem- mens (2), Eddy Verhulst en James Mackin. W.R.F.S. dat begreep dat het hieraan wat moest verhelpen kon toch tot 2-4 milderen aan de rust langs Bert Van Laecken en Luc Christiaens. Na de pauze nam W.R.F.S. dan het initiatief e gewaagd waren. Van bij de start viel immers op dat sco- Club 67 - Nova 0-13 ren erg moeilijk zou worden Tegen een weer op volle toe voor elk team. Tijdens de ste helft konden Eddy Moort- ploeg van Club 67 niet veel veel meer dan dat. In de twee- M.S. lijkspel af te dwingen. Zaalvoetbal. Patisserie Antoine, een vaste waarde in de Hamse Liga vh) TEMSE LIGA

De Voorpost | 1988 | | pagina 31