K.A.V.D. VERLIEST WEER KOSTBAAR PUNT REF MORTIER HELPT EEN HANDJE ONBEGRIJPELIJKE PANIEK BIJ VW HAMME GOUDEN PUNTEN VOOR SK LEBBEKE HOGER OP MERCHTEM ALLICHT VEROORDEELD ONVERDIEND De Voorpost - 11.3.1988 - 19 VOETBAL KAV DENDERMONDE - E. AALTER 1 -1 De Dendermondse eerste provincialer liet tegen Een dracht Aalter, vooral tijdens de eerste helft, een slechte indruk. Het leek erop dat het paarsblauwe team uit toeristen in plaats van voetballers bestaat. In geen enkel opzicht kon de thuisploeg zich laten gelden, ook al was het voor een team met frisse ideeën geen onoverkomelij ke opdracht om het bezoekende elftal van Eendracht Aalter in een valstrik te lokken. KAVD slaagde er maar nauwelijks in om een vuist te maken. Pas na 23 minuten werd er voor het eerst een degelijke aktie opgezet langs Theo Bordui maar de noch tans vrijgespeelde Van Keer dook onder de bal door. Me téén kwam er toch wat meer animo in de match. Op de 25ste minuut schakelde Van Keer een opponent uit. be trok Guy Rodrigo bij zijn ideeën die vervolgens laag te gen de grond in doel knalde (1-0). De bezoekers hebben niet lang gewacht om de achter stand van het bord te vegen Minder dan een minuut later werd een bijna ingedommelde Dendermondse defensie op een tekortkoming betrapt en Langbeen nam meteen de wenkende kans te baat om keeper Van Meirvenne voor een voldongen feit te plaat sen. In het derde kwartier kregen de bezoekers, langs Van de Walle, nog een doel kans en kon ook de thuisploeg nog een redelijke kombinatie op het getouw zetten die, wanneer puntje bij paaltje kwam, onafgewerkt bleef. Onmiddellijk na de hervatting poogden de gasten met een paar snedige akties het lokale team voor een voldongen feit te plaatsen. Blijkbaar had men bij Dendermonde door dat het wel eens op een neder laag kon uitdraaien indien niet dringend anders werd ge reageerd. In het laatste half uur nam KAVD dan eindelijk wat meer initiatieven, dwong een. zij het lichte, veldmeer- derheid af maar slaagde er niet in om in extremis een overwinning in de wacht te slepen. Eigenlijk leek die puntendeling ook nog het meest logische resultaat, want ook al was KAVD tijdens het slot meer in het offensief, be zwaarlijk kon worden gezegd dat Eendracht Aalter zich in die periode onbetuigd liet. Pringels, Lobijn en De Schrij- ver (KAVD) en Heyse en De Bruycker (Aalter) kregen nog geel voorgeschoteld. De fut is er uit Na afloop van de wedstrijd tegen Eendracht Aalter heer ste er in Dendermondse voet balmiddens omwille van het verliespunt een bedrukte stemming. Oefenmeester Toon Pfaff toonde zich overi gens maar weinig vleiend over de verrichtingen van zijn voetballers. "Vooral tijdens de eerste helft werd er ondermaats ge presteerd, aldus de KAVD- trainer. Ik had bijwijlen de indruk dat sommige spelers op het veld stonden te slapen. Ik begrijp die reaktie niet Er werden nauwelijks initiatie ven genomen. Bovendien hebben we een voorsprong prijsgegeven. Dat had niet mogen gebeuren. Het bezoe kende doelpunt is er alleen maar kunnen komen door een gebrek aan koncentratie. In de tweede helft kwam er wat beterschap, maar ook toen KAVD - Haaltert 1-1. Mi- KAVD - Aalter 1-1. Theo chelet kon ook de ploeg niet Bordui, de beste schutter uit op gang krijgen (vh) de reeks, kwam deze keer niet tot scoren vh) VOETBALKALENDER 1' NATIONALE KV Mechelen-SC Lokeren (Gernay. 12.3, 20.00) SK Beveren-AA Gent (Piraux) 2' NATIONALE Waterschei-E. Aalst (Stassart, 12.3, 20.00) 3' NATIONALE A J. Lede-La Louvière (Bils) E. Zele-SK Roeselare (Sanzot) BEVORDERING B VV Leest-VW Hamme (Van Nijlen) St.-Niklaas-Willebroekse (Huyghe) 1' PROVINCIALE E. Meldert-SV Geraardsbergen (De Vrieze) SK Aalst-SK Lebbeke (Mejor) Olsene-KAVD (Vervaeke) Aalter-Tcmse (Van Zande) 2' PROVINCIALE B Schellebelle-Borsbeke (Vercauteren) Kallo-Meise (Van der Eecken) Kemzeke-SLV Zelzate (Boone) H. Vrasene-Kruibeke (Van Leuven) Robur-Appelterre (De Buysscher) 3' PROVINCIALE D Hofstade-TK Meldert (Verstraeten) RC Wetteren-Serskamp (Arijs) Wieze-Kerksken (Moons) Gijzegem-Berlare (Van Hoey) Massemen-Aaigem ('T Sjoen) Burst-Erpe (Van de Weghe) 3' PROVINCIALE E Buggenhout-Gerda (Haers) Grembergen-Excelsior (De Decker) Lokerse-Klein Laar (De Reu) Waasmunster-Stekene Sp. (Wauters) Baasrode-Bazel (Van Zande) St.-Gillis-W.-Heikant (Van Bogaert) Sombeke-Haasdonk (De Cock) St.-GilIis-D.-St.-Pauwels(Coppens) 4' PROVINCIALE G Terjoden-FC Aalst (Verhofstadt) Mere-Edixvelde (Van de Perre) Lebeke-Erembodegem (De Cooman) 4' PROVINCIALE H Opdorp-Opstal (Lambrechts) Lutterzele-W. Moorsel (Van der Stylen) Schoonaarde-Boonwijk (Maes) Wichelen-FIerdersem (Heerwegh) Smetlede-Oudegem (De Beelde) R. Lebbeke-Appels (Van den Berghe) S. Moorsel-Erondegem (De Loose) 4C PROVINCIALE I FC Moerbeke-Rupelmonde (De Wilde) Eksaarde-Sinaai (Van Mieghem) SK Lokeren-White Boys (Reyniers) Verrebroek-Hoogeinde (Meganck) Straatje-Tielrode (De Middclacr) Meerdonk-Klinge (Dillis) R. BERLAAR-ST.-NIKLAAS 2-2 Nadat vorige speeldag er weer hoop rees by de klaasjes omdat zy terug naderden tot op vier eenheden van leider V.W. Hamme, werd na de wedstryd op het veld van het Antwerpse Rita Berlaar deze hoop weer volledig ten gronde gericht. Een vlotte aanloop voor St.-Niklaas werd met 2 goals door scheidsrechter Mortier in een sensationele match waarin hy de thuisploeg twee strafschoppen toekende, vlug teniet gedaan zodat men zich met een puntendeling tevreden moest stellen in het Klaasjeshuis. Dit betekent wellicht dat de strijd voor de titel gestreden zal zyn, want opponet Hamme kon, zy het eerder moeizaam, thuis toch de volle buit halen tegen Asse zodat terug een vijf puntenkloof rest tussen beide teams. Joris Cornet weer opper machtig St.-Niklaas dat wellicht nu al les op de tweede plaats zal zetten, hetgeen bij een even tuele Limburgse fusie nog een promotieplaats kan opleveren vertrok weer zéér sterk en in de 7de min. al moest thuis- keeper Vandaele Joris Cornet van het openingsdoelpunt houden met een geslaagde tussenkomst Voor St.-Niklaas was het ope ningsdoelpunt slechts uitge steld want even voor het kwartier was het weer dat kleine duiveltje-uit-het-doos- je Joris Cornet die uitbrak Nu kon verdediger Geyse- mans niets anders doen dan de lichtvoetige Cornet onder uit halen maar dan wel ten koste van een strafschop na tuurlijk. Peter Quintelicr zet te deze feilloos om wat met een de Waaslanders op 0-1 bracht. De thuisploeg nog wat aange slagen door dit vroege tegen doelpunt kreeg amper drie min later alweer een opdof fer van formaat toen Peter Ouintelier alweer aan het feest was. Afgezonderd door de zuiderling M'Rabct haalde Peter krachtig uit maar de thuisdoelman stopte in eerste instantie zijn schot, wanneer deze het leder echter op een domme manier weer kwijt raakte kon Peter Quintclier naar eigen zeggen het gemak kelijkste doelpunt uit zijn car rière scoren. 0-2 20ste min. Strafschoppen bepalend Veel vreugde beleefden de klaasjes evenwel niet aan hun mooie voorsprong want am per één minuut later kreeg de thuisploeg een ware kompen- satie strafschop toegekend wanneer een «normaal» duel tussen Everaert en thuisspits Van Noten zwaar genoeg was voor Mortier om de zwaarste sanktic te vellen Strafschop dus. Matevski van de thuis ploeg liet de Sint-Niklase LEBBEKE - ST.-LIEVENS-HOUTEM 2-1 Het lijkt er nu meer en meer op dat SK Lebbeke er tal in slagen om het behoud in de hoogste provinciale afde ling veilig te stellen. De Kon- kelgocdploeg werd tegen Sint-Lievcns-Houtcm niet on verdienstelijk de eigenaar van twee belangrijke punten na een konfrontatie die onder de middelmaat kon worden gere kend De slechte weersom standigheden hadden boven op een nefaste invloed. "Eigenlijk zijn we blij met het resultaat, zegt klublcidcr Willy Meert. Het ging in feite om een vierpuntenmatch ivant de bezoekers konden ge zien hun ongunstige positie ook best nog de punten ge bruiken, Erg aantrekkelijk verliep de wedstrijd nu ook weer niet. maar voor ons zijn het, gelet op de omstandighe den, de punten die belang rijkst zijn. Veel kansen waren er niet Wc zijn op voorsprong geko men in het derde kwartier na een fout op Eric De Vis. Gar- ty De Kinder heeft de elfme- tertrap binncngcknald Na de hervatting resulteerde een kombinatie tussen De Kinder en Bruno Van Bladcl in een tweede doelpunt. Metéén kregen we uitzicht op een overwinning, hoewel de be zoekers nog getracht hebben om in extremis de zaken te forceren. Uit een geharrewar werd de tegentreffer geboren In het slot hebben we nog de beste kansen gekregen langs Garry De Kinder en Bruno Van Bladel. Ik meen dat we een verdiende zege hebben behaald. Bovendien moesten we het stellen zonder Eddy De Malsche. Hij was ge schorst. Daarenboven viel Frankie Van Hecke al na een halfuur uit door een bloed storting in de dij. Van Bladel heeft hem opgevolgd. Hij was vertrokken als wisselspeler maar liet op het veld een gunstige indruk. We totalise ren nu 21 punten. Vooral de laatste weken gaat het beter met de ploeg in haar geheel en dat stemt ons natuurlijk hoopvol. Ik meen toch dat we nog een punt of drie moeten bijeenbrengen om in veilige haven te zijn. Hopelijk komt dat zo vlug mogelijk voor me kaar. zodat we het kompeti- tieslot in rustige omstandighe den mogen beleven, aldus de Lcbbcckse klublcidcr (E.G.) doelman De Maeyer geen schijn van kans en meteen was het verschil tussen beide ploegen terug herleid tot één doelpunt. Na dit toch wel vrij sensatie rijk begin van de wedstrijd waren de beste kansen in de resterende tijd van de eerste helft toch voor de Wase hoofdstedelingen. Zo ver diende de duikkopbal van een meer terug getrokken spelen de Erik Lacroix beslist meer en op de schoten van de mee opkomende Struyf en Peter Ouintelier was thuisdoelman Van Daele in gevaar. Toch veranderde er niets meer aan de stand zodat met de 2-1 tussenstand gerust werd. Na de pauze zakte het spelpeil dan langs beide kanten ver weg, mede door de slechte staat van het terrein dat her schapen was in een modder- brei. M'rabet werd dan door trainer Smeets vervangen door de wat stevigere Tim Huygen maar veel beterschap bracht dit ook al niet teweeg. Naar het einde toe werd het dan voor St.-Niklaas dan nog een echte rampdag toen het eerst een tweede strafschop tegen zich zag gefloten en Ma tevski weer niet aarzelde om zijn ploeg nu voorgoed lang szij te brengen, en even later nog Danny Bonne verloor we gens wat haak en duwwerk met een thuisspeler en daar voor door de veel te hoog moedig leidende scheidsrech ter Mortier nog de rode kaart onder de neus voor geduwd. Zo eindigde deze wedstrijd die voor Sint-Niklaas zo schit terend begonnen was nog in mineur. Alles zal nu bij de Klaasjes op de tweede plaats dienen afgestemd te worden, en in deze optiek ontvangt Sint-Niklase nu zondag Wille- brock, een ploeg die van ver is teruggekomen en een op merkelijke remonte heeft ge daan tijdens de tweede ronde. Oppassen is dus weer de boodschap voor de elf van trainer Smeets. M.S. Jeugdvoetbal. De knapen van Herleving Vrasene (Iv) hebben we niet kunnen over tuigen. Nu moet ik er toch ook aan toevoegen dat wc in deze kompetitie nog geen greintje bijval hebben gehad. In geen enkele match is ons meer te beurt gevallen dan wat we eigenlijk verdienden Dat is iets wat bijvoorbeeld leider Standaard Wetteren niet mag zeggen. Uiteraard vergoelijkt dat niet de on gunstige verrichting tegen Aalter Wc hadden kunnen winnen, hoewel het gelijkspel nu ook weer niet onlogisch is." Marc Van de Perre was de enige voetballer die door Toon Pfaff met een "goed" werd gekrediteerd. Een me ning die allicht door iedereen werd gedeeld. Zowel defen sief als aanvallend liet de jon ge Waaslander zich gelden. Bovendien was hij vaak in het bezit van de bal en vrijwel nooit liet hij zich op een te kortkoming betrappen De Dendermondse trainer kon langs de andere kant geen enkel begrip opbrengen voor de houding van enkele "sup porters" die het blijkbaar op Benny Lobijn gemunt had den. Iemand die eigen spelers uitfluit kan zich bezwaarlijk supporter noemen, meent Pfaff die van oordeel was dat Lobijn zeker niet tot de slechtstcn kon worden gere kend. In elk geval lijkt hei ons dat de fut er uit is bij KAVD en dat de kansen om de kompeti tie als tweede geplaatste te besluiten er met de week kleiner op worden. (E.G.) VW HAMME - ASSE 1-0 VOETBALUITSLAGEN 1' NATIONALE Winterslag-SK Bcvcrcn SC Lokcrcn-Rac. Jet 2* NATIONALE E. Aalsl-Bcringcn .V NATIONALE A Mcrchtcm-J Lede St. Leuven-E. Zcle BEVORDERING II Rila Bcrlaar-St.-Niklasc VW Hamme-SV Asse 1* PROVINCIALE Tcmse-E Meldert KAVD-Aallcr SK Lcbbckc-St.L.Houtcm SV G'bergcn-SK Aalsl 2' PROVINCIALE B Kniibcke-Robur SLV Zclzate-H. Vrasene Melsclc-Kemzeke FC Dendcrlceuw-Schcllcbcllc Haaltcrt-Kallo PROVINCIALE D E rpc-Hof stade Aaigcm-Burst Berlarc-Hcrzcle Scrskamp-Wieze TK Meldcn-Nicuwerkcrkcn Kcrksken-Gijzcgcm i' PROVINCIALE E St.-Pauwels-Buggenhout °"2 Hausdonk-St.-Gillis-D Hcikant-Sombckc 3-2 KI. Laar-Waasmunster Execlsior-Lokerse Gerda-Grembcrgcn StekeneSp.-Baasrode 4' PROVINCIALE G Meerbckc-Tcrjoden I jj Okegcm-HUlegcra Ercmbodcgcm-Edc Edixvclde-Doggen 2-1 FCAalst-Mcre 4' PROVINCIALE H Erondcgem-Opdorp Appels-S. Moorsel Baardcgcm-R Lebbeke 2-1 Boonwijk-Wichelcn 1-0 W. Moorsel-Sehoonaardc 1-0 Opstal-Luttcrzclc 2-1 Herdereem-Smetlcde 4' PROVINCIALE I Klingc-FC Mocrbeke 3-2 Tielrodc-Wachtebckc 3-2 Kicldrceht-Straatjc 3-1 White Boys-Verrebroek 3-2 Sinaai-SK Lokcren 1-1 Rupelmonde-Eksaardc 4-2 De leider uit Hamme is er niet zonder moeite in ge slaagd om de twee punten thuis te houden. Gemakkelijk is dat niet gegaan. Het bezoe kende Asse huldigde van bij de start defensieve principes en daar hadden Vermeir en zijn maats nogal wat moeite mee. Tijdens de eerste helft viel er overigens ook niets te beleven en alleen Franco Pi relli voerde zo nu en dan een nummertje op. Van doelkan sen was er nauwelijks sprake. In de tweede helft schakelde de thuisploeg over naar een hogere versnelling. De bezoe kers kregen het toen bijwijlen wel warm maar verstonden blijkbaar de kunst om hun doelgebied toch oordeelkun dig af te schermen. Uiteinde lijk is Johnny Lenaerts tot scoren gekomen. Hij hernam de rebound nadat Paul Ver meir eerder een doeltrap had afgevuurd die door de Bra bantse doelman onvoldoende onder kontrole werd ge houden. Bijna werd Claudio De Paepe auteur van een tweede doelpunt, maar hij knalde de wenkende kans hoog over de muit. Het liet zich aanzien dat Vigor Wuitens op een rustige zege zou afstevenen, maar naarmate de match naar haar einde liep. geraakten de loka le verdedigers zo overmand door zenuwen, wat de ene paniekreactie na de andere tot gevolg had en bijna tot de bezoekende gelijkmaker leid de. Doelman Johan De Wilde zag zich in het slot zelfs ge noodzaakt om een Brabantse aanvaller foutief onderuit te halen, wat hem een rode kaart en de uitsluiting ople verde. In de allerlaatste se- konde was nog een attente Eric Diels nodig om de bal van de lijn te keren. Oefenmeester Willy Meers man was na afloop niet te spreken over de reaktie van zijn voetballers. "De doelpunten die we in deze kompetitie moesten toe staan zijn allemaal het gevolg van dergelijke stommiteiten, flapte de Hamse coach eruit. Johnny Lenaerts, onbetwist een van de betere Hamse voetballers, toonde zich rus tiger. "Het is moeilijk voetballen tegen ploegen die van in de aanvang negen manschappen in verdediging houden, zegde Johnny. Vooral de toeschou wers zijn het slachtoffer van dergelijke opvattingen. Kan je tegen een team als Asse in de eerste helft tot scoren ko men, dan win je de match op één been. Ik heb eigenlijk ook niet goed begrepen waarom mijn collega's achteraan plots door paniek werden bevangen. We moeten in de komende weken dergelijke reaktics vermijden willen we puntenverlies ver mijden. Langs de andere kant is het ook weer zo dat je als leider een zware druk moer doorstaan. Dat zal er allicht niet op verbeteren naarmate de kompetitie vordert. Reden tot paniek is er in geen geval. We staan nog altijd uitste kend gerangschikt en dat moet toch een gunstige in vloed hebben op het ver trouwen." Een paar Hamse voetbal lers lieten ons deze keer geen al te beste indruk. Dat was het geval voor Robbie Smet en Hugo Van Gcyte. Laatst genoemde verving de gewon de Van Nieuwcnhuyse. V.W. Hamme zal moeten leren zichzelf te blijven. Als het de titel laat ontglippen zal het niet door andermans fouten zijn (F..G.) SPORTIEFJES UIT HAMME Opening gemeentelijk verwarmd openluchtzwembad vrij en gratis zwemmen voor luni zal het zwembad geopend Op zaterdag 7 iedereen tussen 15-18 u. Tijdens de maanden mei zijn op woensdag 14-18 u. en 18.30 - 20 u. (volwassenen verenigingen). Zaterdag zondag: 10-12 u. en 14-18 u. (volwassenen en verenigingen) Voor de zomerperiode '88 (mci-augustus) worden er tevens redders gevraagd. Schriftelijke kandidaturen, ver gezeld van een afschrift van het rcddersdiploma versturen naar Dhr. P. Vcrmcire. voorzitter vzw Gemeentelijke Sportinstellingen, Marktplein 1. 9160 Hamme Gemeentelyke visserijen Visput «De Gespoelde»: vergunning 250 fr. Visput «Meulenbrock»: vergunning 250 fr. Op deze laatste put mag NIET gevist worden vóór 15 mei '88!!! Er mag ook GEEN vis worden meegenomen. Een vergunning voor beide putten kost 400 fr. Deze vergunningen kunnen gekocht worden op volgen de adressen: - Sportsecrctariaat, sporthal Meulenbroek Hamme. - Gemeentehuis, dienst burgerlijke stand Hamme - Dhr. Willaert Ferdinand, Geeststraat 11, 9168 Moer- zckc. M.S. i H.O. MERCHTEM - J. LEDE 0-1 Jong Lede is nipt maar verdiend gaan winnen bij Merchtem. Voor de Ledenaars, ook niet meteen in een schitterende vorm, werd deze verplaatsing duidelijk met argwaan aangevat. Merchtem had de punten hard nodig wou men voorlopig uit de degradatiezone wegvluchten. Lede kwam alvast niet aandraven met een laat einde jaarsgeschenk. Voor trainer Julicn De Lantshecr is het lot van Merchtem nu bezegeld. Ho ger Op gaat lager af. De geest bij bestuur en spelers werkt deze gedachte volledig in de hand. Enkel de jonge spelers weren zich nog als duivels in een wijwatervat maar dat zal niet veel zoden aan de dijk brengen. Wie zich op dit niveau niet elk jaar versterkt, moet kost wat kost eens de tol betalen. In enkele jaren tijd liet Merchtem Kieckens, Kep- pens. De Vits en Vcrdonck vertrekken. Dit afgeroomde Merchtem heeft daarom geen plaats meer in derde nationa le. Lede kon zodoende ver diend winnen van een voor mij onkennelijk Merchtem. Van Der Mijnsbrugge deed de foutieve ingreep rond de 25ste minuut die leidde tot een strafschop. Rik Van Cau- tcr klaarde de klus feilloos. Lede kon verder rustig de wedstrijd uitpedaleren. Merchtem poogde wel om de bakens te verzetten maar bleef machteloos. Enkel de ingekomen Ecker bezorgde de Leedse defensie enkele moeilijke momenten maar de kwieke Baten wist het gevaar- Ecker tot een minimum te beperken. Lede legt, na deze overwin ning, beslag op een fraaie tweede plaats Enkel Stade Leuven gaat hen met twee punten vooraf. Nu La Louviè re op bezoek komt leeft bij Lede alweer de hoop om zelfs die eerste plaats in de klasse ring te bemachtigen. Alhoe wel de vraag dan rijst: durft Lede dit wel? Merchtem: De Buyser. De Pauw, Ariano, Biescmans, Heyvaert. Dirix. Leemans. Van Der Mynsbrugge, Ver meir (46' Ecker), Vermeiren en Verschaeren. Jong Lede: Vijt, Droessaert. Asselberghs, Baten. Bogaert. Loopmans, Eeckhoudt, Lor- ré. De Winne, Van Cautcr en Carlier. (C.D.T.) ST. LEUVEN - E. ZELE 1-0 Bij dc Brabantse Icidêrsploeg liep een wilskrachtig Eendracht een onverdiende nederlaag op. De Zeienaars toonden zich over de volle negentig minuten de evenknie van hun tegenstander. Door dit verlies raakt de fusie- ploeg het kontakt kwijt met de top van het klassement. Dat was er nodig om de zwakke publieke belangstelling opnieuw naar een hoger peil te tillen. Ondanks dc l-O nederlaag tekenden dc Zeienaars voor een positieve prestatie. Leu ven kon nooit imponeren. Het had zelfs een vrijschop nodig om het winnende doel punt door te drukken. In de slotfazc realiseerde doelman Huysmans zelfs twee rniraku- leuze reddingen om dc beide punten thuis te houden. In dit bezoekend slotoffensief zagen zowel Patrick Maache als Fi- lip Plaetinck hun doelpoging gestopt. Ook Jan Goossens kopte nipt naast zodat het verdiende punt dc mist inging. Eendrachttrainer Freddy Heirman was uiteraard ont goocheld over de uitslag maar zag opnieuw een gemotiveer de en gckoncentreerde ploeg aan het werk "De uitslag geeft een vertekend beeld van de wedstrijd. Het imponeren de Leuven uit de heenronde heb ik niet aan het werk ge zien. Met Patrick Maache als bewaker van dribbelaar Ba- novic. Filip Plaetinck op Le- cloux en Mare De Brabander op Rijseburg kwam Leuven zelfs met de kopbalsterke Ta- kac nauwelijks tot een uitge speelde doelkans. Aan de rust mocht ik stille hoop koesteren op een punt. Het doelpunt dat dc wedstrijd beslechtte is er uiteindelijk gekomen na een vrijschop van Banovic waarop Luyten kon inkoppen Dc spelers valt niets te verwijten. Ze toonden zich de evenknie van dit getalenteerd geheel en bevestigen al het goede van de laatste weken. In de heen- ronde lieten ze zich nog be trappen op koncentratie-. er- lies. Sinds Nieuwjaar lijkt de ze tekortkoming weggewerkt. De ploeg is uitgegroeid tot een sterk blok dat enkel nog wat tekort schiet bij dc af werking. Zoniet draaiden we vlot mee met de top. Onze opdracht is nu zoveel moge lijk punten te pakken. Meer dan dertig punten totaliseren hebben we ons tot streefdoel gesteld Dat betekent meer dan één punt per wedstrijd. Met dc huidige ingesteldheid van de kern lijkt dit best reali seerbaar." Joost Akkns

De Voorpost | 1988 | | pagina 19