WHITE BOYS LOOPT VERDER UIT - RAPIDE LEBBEKE ZET DOOR TWEEDE PLAATS IN HET BEREIK 22 - 11.3.1988 - De Voorpost VOETBAL De onbetwiste topper in vierde provinciaal tussen De Klinge en Moerbeke eindigde op een gelijkspel na een spannende bedoening. Door dit ene puntje dat Klinge nu toch weer verliest verstevigt White Boys St.-Niklaas de reeds eerder verworven leider splaats door zelf E. Verrebroek puntenloos huiswaarts te sturen. Nog bovenaan de rangtabel haalde de fel verjongde ploeg van V.K. Tielrode nog eens fors uit tegen het de laatste weken toch fel op dreef zijnde Wachtebeke, en wist Eksaarde een logische maar moeilijke zege te behalen op het veld van O. Rupelmonde. Ook Kieldrecht ondervond nogal wat tegenstand van Straatje Stekene maar kon toch de zege thuis houden hetgeen de grensploeg toch ook in de hoogste gelederen houdt. Voor H. Sinaai ligt het wel iets anders. Een zege is er de laatste weken niet meer bij, en ook nu moest het onderspit gedolven worden tegen een goed spelend S.K. Lokeren dat nu meer dan een middenmoter wordt, en zelfs nog een aansluiting naar hogere kringen kan bewerkstellingen indien ook de volgende partijen tot een goed einde worden gebracht. Klinge - Moerbeke 2-2 kamers om een verder strijd- In een vrij gelijkopgaande Plan van hun raadsmannen te match waarbij de thuisploeg aanhoren. Joker Dirk Van Vlierberghe Moerbeke had blijkbaar het moest missen na de veldslag best geluisterd want van bij de vorige speeldag op Eksaarde start van de tweede helft (5 weken gips), nam De Klin- drongen de Suikermannen ge toch een bliksemstart en hard aan bij het doel van kon na amper 5 min. langs thuisportier Ferket. Zo moest Van Hauwermeiren een eer- deze laatste een gevaarlijke ste keer scoren toen deze op kopbal van Claeyé met veel hoekschop van Pol Reyns be- moeite uit zijn doelvlak hou- zoekend doelman De Braban- den terwijl De Vriese even der met een mooie omhaal later de thuisgoalie nog maar wist te verslaan. Deze vroege eens op snelheid dreigde te treffer stimuleerde natuurlijk passeren, maar ook dan trok de Klingse formatie die gedu- Ferket aan het langste eind. rende een hele periode de Een gevaarlijke tegenstoot verdubbeling van de stand na- van Klinge dan in de 60° min. streefde. Maar de achterhoe- leverde een tweede strafschop de van Moerbeke met een uit de wedstrijd op. Mare uitstekende Mark Bonte als Bonte restte in het bezoeken- libero, hield alles onder con- de kamp niets anders dan de trole. Toch was het juist deze bal met de hand te stoppen. Mark Bonte die in de 24' min. zodat Pol Reyns de kans bijna aan de basis lag van een kreeg om zijn ploegop voor- nieuw thuissucces, toen hij sprong te trappen vanop de dan toch eens in de fout ging, stip. Hij deed dit met succes door slecht te ontzetten, zodat zijn ploegmaats vreug- Thuisspelers Luc Vaerewijck dedansen konden maken op die zo in balbezit kwam, miste het doorweekte Grensterrein. echter onbegrijpelijk de hem Lang duurde de dolle thuis- toegemeten unieke kans. vreugde echter niet, want na- Ook doelman De Brabander dat Benny Clayé van het be- voorkwam nadien nog ettelij- zoekend Moerbeke al even ke thuispogingen van de aan gedreigd had met een keihard de start verschenen Vermeu- schot, was het in de 67' min. len. Zo ook toen Vermeulen dan toch raak voor de bezoe- in de 27' min. van dichtbij zijn kers toen Gerry Dieleman kans waagde, maar De Bra- een lage voorzet die tussen bander diens schot nog wist te thuisverdedigers De Kimpe stoppen en ook de hernemen- en Van Dorselaer belandde, de Carl de Wilde kon afstop- van De Plukker, in het Kling pen. Moerbeke, tot dan toe se doel kon schuiven: 2-2. toch wat in de verdrukking, Beide ploegen die nu terug herstelde echter langzaam het naast elkaar stonden bleven evenwicht en toen de suiker- de aanvalsplak zwaaien. Kim mannen in de 31' min. opruk- ge zocht zich een weg langs de ten naar het grensdoel werd vaardige Jimmy Van Gijsel Zaman in de fatale zone door die samen met Marc Magnus Erwin Vermeulen gehaakt, wat probeerde te versieren, De logische strafschop werd terwijl de bezoekers via een onhoudbaar voorbij Erik Fer- hele resem vrije trappen gege- ket getrapt door De Vriese ven door Mare Bonte, hun die de 1-1 op het bord bracht, geluk beproefden. Doch geen Naar het einde toe van de van beide wist zich nog suc- eerste helft zou Klinge zich cesvol, zodat de logische gelij- dan nog een tweetal kansen ke stand op het bord bleef, toemeten langs Carl De Wilde die zijn schot echter voorlangs Ol. Rupelmonde zag gaan, en even later in de Eksaarde 0-2 43e min. toen Vaerewijck Luc Ondanks de verliesbeurt te- diep ging en met een mooie gen het hoog aangeschreven achterwaartse voorzet Jim Eksaarde heeft de thuisploeg Van Gijsel kon bereiken die toch kunnen terugblikken op in één tijd overnam, maar een goede partij waarin door terwijl De Brabander versla- de mannen van de Kanon gen was, redde zijn verdedi- dreef veel weerstand geboden ger De Mey het harde schot werd. op de lijn. Met de nog niets Rupelmonde dat het nu pro- beslissende 1-1 stand, trokken beerde met enkele jongeren de spelers dan richting kleed- waaronder Tom De Laet in de verdediging, dwong zelfs de eerste kans af langs Franky Van Strijdonck maar zijn schot vloog te pletter tegen de dwarsligger zodat Eksaarde hier wel goed weg kwam. Ge leidelijk aan dan nam Eksaar de dan toch het initiatief over van de thuisploeg, en in de 22° min. werd de stand dan ook geopend in het voordeel van de rood-witten. Tom De Laet speelde te kort terug op doel man Wim Brijs en Erwin De Cock toonde nog maar eens dat hij van zijn «Tor-instinkt» niets verloren heeft na zijn lange afwezigheid en was er als de kippen bij om de 0-1 aan te tekenen. Terwijl bij de thuisploeg Chris De Witte de moeilijke taak kreeg om Geert Nimme- geert uit de wedstrijd te hou den, bleef Eksaarde zich meester maken van het spel, maar echt uit het oog sprin gende kansen werden er nooit afgedwongen. De thuisploeg die er probeerde uit te komen wanneer de gelegenheid zich voordeed, kon zich naar het einde van de eerste helft nog de beste kansen toemeten langs Hugo Rouwaert, twee maal Lieven Baetens en Ma rio Baeyens, die nog de beste kansen kreeg toen hij volledig vrijstaand op de op de lijn staande Mensey kopte, en zo van een haartje de gelijkma ker miste kort voor inrukken. De tweede periode werd dan een copy van de eerste perio de met een weeral goed spe lende thuisploeg die zich kan sen creërde langs Lieven Bae tens en Mario Baeyens die naar het middenveld verhuisd was, maar telkens stond ofwel een bezoekend verdediger of wel de klasbak Yvan Van Driessche in de schietbaan. Een dubbele wissel bij Rupel monde tussen De Gendt Johnny die plaats maakte voor Johan Peeters en de ge kwetste Lieven Batens, die de baan ruimde voor Verheggen Ludwig, bracht de thuisploeg ook al niet veel baat bij. Ook al kon de pas ingekomen Ver heggen bij zijn eerste balkon- takt krachtig naar het Eksaardse doel koppen, waar de bal voor de zoveelste maal op de lijn werd weggebor- steld. In de 74' min. bewees Eksaar de dan dat het wat doelkansen afwerken betreft, «rijper» is dan de thuisploeg. Want Chris De Witte verloor een terrein blijkbaar zeer vast in duel met de gevaarlijke Geert de schoenen stond en meteen Nimmegeert en meteen was de verdubbeling van de stand deze laatste gelanceerd voor bewerkstelligde. 2-0. een solo die hij nadat hij ook Wachtebeke dat zo omzeg doelman Brijs omzeild had. gens als K.I. werd gesteld van succesvol besloot en zo de 0-2 bij de beginfase herstelde dan cijfers op het bord ze**~ Ol. toch langzaam het evenwicht Rupelmonde dat r m^ zeel meer dan wat over- wanhoopspoging wi_.it op het middenveld kon met een viermansaanvi.., hep de ploeg niet versieren. In de dan in de 85c min. nog tegen zone der waarheid liep het voor Thijs, Van Damme en Bart Lambrecht dan steeds verkeerd af zod?' het succes dat vo j speel g te6?n Kieldrc,.- bcii_. J was, moeilijk aoor V ..chtebeke zou verngd kern. ,i worden. Tij Je d.uispi' ukte dan •rr :e; r .ns alles i ja alles. k hier werd. wel eens k ns«::? gemist, nt in de 32' min. versche i André De Puysselcii not maar eens voor Van der Jeught, maar miste en ook Yvan De Keyzer werkte te nonchalant af in de handen van de bezoekende portier in de 41c min., zodat we de rust ingingen met de 2-0 het beste van stand op het bord. Direkt na de kampwisseling begon dan echter het recital een counter van dezelfde Geert Nimmegeert aan, maar de inderhar .uggekjii c.' Van Hese 1 se» Geert in de zone dei ..rheid en straf- schoj ."eert Nimmegeert zelf i u-z de b maar hij trapte begrijpelijk ..udst het d.- ,.n Brijs zodat de 0 cijfer net bord bleven sic.t .i tot .wt einde van deze goed. partij voetbal, waarin Rupel monde wel iets meer ver diende. Kieldrecht - Straatje Stekene 3-1 Op een zeer slecht terrein hebben beide teams toch nog getracht van te maken. Thuistrainer Smet was na de wedstrijd zelfs Voetbal. Thuisploeg Boonwijk verloor met 0-2 tegen Wichelen (vh) der de indruk van het gelever de spel, dat het bescheiden Straatje had geleverd op het Kieldrechtse terrein. Vooral tijdens de eerste helft gaf de Stekense ploeg heel wat weer stand en klom zelfs als eerste op voorsprong. Bij -een tegen aanval in de 34' min. waarbij de thuisverdediging met één enkele voorzet op het ver keerde been werd gezet, kon André Smet met een mooie lobbal thuisdoelman Henri Galle eveneens verslaan, zo- Boonwijk-Wichelen 0-2. Thuisspeler Meersman gaat er wel met de bal vandoor, maar vooraan ontbrak de afwerking vh) André De Puysseleir met hemzelf als grootste solist, zoals we dit seizoen van hem nog al eens mochten aan schouwen (Kieldrecht). In de 47' min. was De Puysseleir immers weer als eerste bij een vrije trap van De Caluwé Kurt, zodat hij meteen de 3-0 stand kon verzilveren. Het geen ook de beslissing was want een mogelijke terugkeer van Wachtebeke werd nu wel erg moeilijk. Zeker toen An dré De Puysseleir in de 60' Ook al omdat bij de thuis ploeg spelers als een Kris Ca- luwaert en een Mario Dupont niet direkt het peil haalden dat zij de laatste weken lieten zien. Na de pauze dan toch beter schap bij de thuisploeg die direkt in de 50' min. de gelijk maker kan scoren langs Gun- ther Geleyn die een vrije trap rechtstreeks voorbij bezoe kend doelman Pieters kon krijgen. Van dan af nam Kieldrecht toch de wedstrijd stevig in handen en Kris Caluwaert vond ook blijkbaar zijn oude benen terug want vanuit een moeilijke hoek kon hij in de 68c min. bezoekend doelman Pieters voor een tweede maal het nakijken geven. 2-1. Straatje Stekene kreeg het nu bepaald lastig op het zware veld en doelman Mare Pieters hield lange tijd deze stand op het bord, door zijn geslaagde tussenkomsten. Tot bij de thuisploeg Mario Dupont, die nooit goed in de wedstrijd was gekomen, vervangen werd door Gunter Van Bosch. Het loopt, stelde voor deze wed strijd enkele jongere elemen ten op in de ploeg. En naar we aan de uitslag kunnen af Voetbal. Deze ploeg van Wichelen ging met 0-2 winnen tegen Boonwijk (vh) dat op dat moment Straatje mi"- na voorbereidend werk verdiend deze partij leidde. van Kurt Caluwé vanop eigen -helft vertrok voor een solo die hij succesvol wist af te ronden wat meteen de 4-0 betekende voor het moedige Wachtebe ke. Yvan De Keyzer maakte inmiddels plaats voor de al genoemde Dirk Verstocke toen het voor Wachtebeke he lemaal een zwarte zondag werd, toen scheidsrechter De Beelde wat (te) vlug met de rode kaarten ging zwaaien. Zo moest eerst Colman ver vroegd de kleedkamers op zoeken terwijl in de 86' min. hij het gezelschap kreeg van Ludwig Van Damme, die on begrijpelijk het veld werd af gestuurd toen de ref oordeel de dat hij niet dicht genoeg bij hem stond om zijn nummer te laten noteren. Ondertussen was de wedstrijd wel al ge speeld, want in de periode dat Wachtebeke met tien rond dartelde had Van Damme zelf voor de eerreddende goal kunnen zorgen. Bij deze fase kwetste thuisdoelman Mal- flict zich zo erg, dat hij door Erwin De Maeyer diende ver vangen te worden. Het maakte echter allemaal dan ook deze laatste die n'e« zo vee' meer u'« wan« in de slotfase na een prachtige André De Puysseleir had persoonlijke aktie de nog rui- even voor de tweede uitslui- me 3-1 op het bord wist te «>ng de stand opgedreven tot brengen voor zijn ploeg. Een 5-1 toen hij in twee tijden zege die gezien het beter spel- doelman Luc Van der Jeugt peil tijdens de tweede helft had weten te verslaan, om zo toch verdiend mag te noemen z'Jn echte hattrick rond te zijn, al bewijst Straatje nog maken. Door de ruime cijfers maar eens geen meelopertje alleszins een verdiende zege te zijn voor Tielrode terwijl het voor Wachtebeke een zwarte zon- V.K. Tielrode dag zal blijven. Nadien jon- Wachtebeke 5-1 gens te moeten missen als een Tjelrode-traincr William Colm.n en Liidwis Vao D.m- Janssens die al met de gedach- me' dlc >c 20 ten bij het volgende seizoen maar °>>vu" White Boys Verrebroek 4-0 Gemakkelijke zege voor Whi- Boonwijk-Wichelen 0-2. De Boonwijkse doelman mag gerust zijn, zijn maat blijft meester van de situatie (vh) leiden met succes. Zo werd de «e Boys dat hierdoor zijn lei- in ongenade gevallen Dirk dersplaats ziet verstevigen in Van Remoortel vervangen de algemene klassering, door de jonge Bari Van Goe- Nochtans werd de eerste helft them en kwam ook Bert 'n deze partij geen al te beste Meersman als 18-jarige aan bedoening met heel weinig de aftrap. Wanneer ook nog doelgevaar langs beide kan- Dirk Verstocke zijn opwach- «en- 'n de 20' min. werd het tig maakte bij Tielrode, kon eerste schot tussen de palen de wedstrijd met deze onuit- genoteerd van thuisspeler gegeven ploeg alle richtingen Said die echter van té ver uit. Uiteindelijk voor de afdrukte om bezoekend doel- groen-witten werd het de goe- man Baetens te kunnen be de richting, want na een gave dreigen Na een halfuur spel prestatie werd zonder tegen- dan toch succes voor de lei- spraak de maat genomen van ders die langs Ronny Bres- Wachtebeke dat de laatste «mek konden scoren nadat het weken erg op dreef leek. Al voorbereidend werk van de mogen de bezoekers wel ver- voet kwam van Geert Rooms, zachtende omstandigheden 1-0. inroepen omdat zij door en- E. Verrebroek dat zich zeker kele scheidsrechterlijke gril- niet ingroef trok na deze len deze partij slechts eindig- kleine achterstand dan zeil den met negen Doch op dat richting Gunther Van Kerk- moment wezen de bordjes al hoven, maar uit een geharre- een 4-0 voorsprong aan zodat war kon men dan toch de de wedstrijd dan al beslist verdiende gelijkmaker op dat was moment niet puren. Ver- Reeds in de zevende min. was diend, omdat White Boys het voor de Durmejongens «och beneden de verwachtin- raak toen Dirk Elcwaut een gen bleef en zelfs moest wach- vrije trap op het hoofd schil- «en tot de 41' min. alvorens derde van André De Puysse- nog eens een mooie aktie op leir die meteen een eerste van het getouw kon worden gezet een lange reeks doelpunten langs De Roeck die met een scoorde. 1-0, schot-voorzet bijna nog Ver- Amper drie minuten later was eecken bereikte, die echter bezoekend doelman Luc Van net iets te kort kwam om de der Jeugt alweer een geklopt score in het voordeel van zijn man toen weer Dirk Elewaut P'°cg te doen beslechten net met een mooie dieptepas de voor rust. stevige Yvan De Keyzer kon Toch nog pech voor Verre- bereiken die op dit glibberige broek toen Antoine Laureys terecht rood kreeg van ref. P. Polfliet voor natrappen op Guy Verbeke, net voor inruk ken, zodat de volgende perio de de polderploeg het met zijn tienen hoefde te klaren. Trainer Van Damme aller minst tevreden over het ver toonde spel bij de leiders, bracht dan van bij de aanvang van de tweede helft Ronny Colman en Dirk Rooms in ten naHHp van Süiessens en Ver beke. En blijkbaar wierp dit vruchten af, want in de 68' min. kon de ingekomen Dirk Rooms een afgeweerd schot als eerste over de Verre- broekse lijn duwen zodat de verdubbeling van de stand meteen een feit was. 2-0, White Boys nu duidelijk ge lanceerd kon in de 72' min. dan de stand nog verder op trekken langs Ronny Bres- sinck, die een inzenden van De Roeck voorbij doelman Baetens kon devieren. 3-0. En dat de wissels bij White Boys maximaal rendeerden, bewees Ronny Colman die als ingekomen laatste man in de 80* min. mee oprukkend de 4- 0 op het bord kon brengen, door Baetens van dichtbij te vloeren. Naar het einde toe werd de partij dan terug evenwichtiger in die zin dat White Boys nog uitblinker Ronny Bressinck verloor wegens een zware kwetsuur zodat de laatste mi nuten er tien tegen tien dien de gespeeld. De stand werd echter door geen van beide ploegen nog beroerd zodat de logische thuisoverwinning op het bord bleef. H. Sinaai - S.K. Lokeren 0-1 S.K. Lokeren blijft verwon deren in de positieve zin. Ook nu werd de moeilijke ver plaatsing naar de Tinelge- meente door de jongens van trainer De Schrijver tot een goed einde gebracht. Al wa ren strafschoppen bepalend wat de uitslag betrof. Beide partijen konden immers een elfmetertrap niet voorbij de twee goede doelmannen krij gen. Zodat het late doelpunt van S.K. Lokeren bepalend was voor de uitslag. Bij Lokeren was Gino De Bruine ontegensprekelijk weer de beste man op het veld. Hij creeërde dan ook voor de bezoekers de eerste gevaarlijke standjes aan het doel van de weer voortreffe lijk keepende Gino Brugge- man. Succes was er echter nog niet bij. Ook Sinaai was bij de afwerking weinig succesvol want het zag schoten van Lie ven Ongena en Peter Van Acker over de dwarsligger verdwijnen van bezoekend doelman Stevens, In de 35' min. was Stevens dan weer bij de zaak toen Peter Van Acker mooi had kunnen voortrekken tot bij Johan De Rop die zijn krach tige kopbal zag gestopt door de Lokerse goalie. Voor Si naai moest het dan gebeuren in de 40' min. een ideaal ogenblik dus, toen het een strafschop mocht nemen langs Johan De Rop nadat de door gebroken Peter Van Acker onderuit was gehaald in de fatale zone. Johan De Rop stuitte evenwel tot tweemaal toe op de reflex-parades van Lokeren-doelman Stevens, die zo toch zijn ploeg in de wedstrijd hield. Protesteren achteraf zou doelman Stevens wel nog geel kosten maar dat waren zorgen die voor later bestemd waren, S.K. Lokeren dat zonder Van Hoey en Van de Voorde moest aantreden overleefde dan zonder al te veel kleerscheuren deze eer ste helft zodat de tweede helft wellicht de beslissing moest brengen. Ondertussen was het veld wegens de aanhou dende regenval al herschapen in een grote modderpoel zo dat normaal combineren erg moeilijk werd. Toch was het Stevens die zijn maats in het begin van de tweede helft weer recht moest houden, want op schoten van Schatte- man, Derkinderen en Peter Van Acker reageerde hij weeral attent. Voor Lokeren dan bleef Gino De Bruine steeds op de loer liggen wan neer de counterwapens bo vengehaald werden. Maar ook Bruggeman liet zich niet verrassen. Dit leek echter dan toch te gaan gebeuren toen thuisspeler Rudy Dejaeck in de fout ging en nu Lokeren een strafschop mocht probe ren. Gino De Bruine gelastte zich met deze taak maar ook hij botste op doelman Brug geman zodat de 0-0 stand be houden bleef. Dat leek zo te blijven, tot het laatste fluitsig naal van ref. Verhofstad, tot de ingekomen zuiderling Om ar er anders over besliste. Na een overtreding van Lieven Ongenae mocht Lokeren im mers een vrije trap nemen die door Omar dan toch voorbij een ongelukkige Bruggeman werd getrapt, zodat meteen beide punten richting Loke ren verhuisden in deze toch wel gelijkopgaande partij waarin de thuisploeg meer verdiende dan deze neder laag. De afwerking liet het echter afweten zodat Lokeren met deze éne benutte kans de volle buit binnenhaalde. Mare Stevelinck BLIK OP VIERDE PROVINCIALE minuten in de tweede periode de openingstreffer op het bord prikken. Dat Appels zou reageren lag in de lijn van de verwachtingen. Christiaens, Geldof en Raes legden de basis voor een verdienstelijke overwinning. Racing Boonwijk diende de duimen te leggen tegen Wi chelen. Na een gelijkopgaan de eerste helft wezen de bord jes nog steeds 0-0. De thuis ploeg kende echter tegenslag toen Van Den Bossche de paal trof. Boonwijk zonder Van der Meersch en Luc De Meester moest in de tweede helft de tol betalen voor de inspanningen voor de rust. Voor de nieuwe trainer Ma- reels is er duidelijk nog werk op de winkel. Juventus Schoonaarde kon het tegen Wilskracht Moorscl niet waar maken. Na een kwartier kwam de thuisploeg op winst na een kombinatic tussen Van Weyenbcrgh en Heireman. Kort na de hervat ting liet Schoonaarde de kans onbenut om langszij te ko men. Op twintig minuten van het einde kwam Wauters een tweede keer tot scoren voor Moorscl en meteen was de kous af voor Juventus dat al bij al toch geen onaardige indruk had gelaten. (e.g.) De Lebbeekse vierdepro- vincialer blijft het uitstekend doen. Tot groot ongenoegen uiteraard van zijn voorzitter en kersvers schepen Pierre Brusselmans en natuurlijk ook van andere Lebbeekse voetbalfans. Vorige zondag kwamen de Rapideboys in Baardegem zomaar eventjes vier keer tot scoren. Aan de rust was het lot van de thuis ploeg al bezegeld. Roclandts had toen al twee keer ge scoord en ook Van Puyvclde had de weg naar de netten gevonden. Na de hervatting gelukte het de thuisploeg om even te milderen, maar toen Peter Roelandts daarna een vierde keer raak trof was Leb- beke zeker van de punten. Opstal won deze keer tegen Lutterzcle. De thuisploeg kende haar beste periode tij dens de eerste helft en scoor de langs Luc De Wacgenecr en Walter Daman. Na de her vatting kon Reydt milderen maar de gelijkmaker konden de bezoekers niet meer tot stand brengen. Na een gelijkopgaande eer ste helft kon het bezoekende Moorscl tegen Appels na vijf DAMESHANDBAL 1* NATIONALE Nopri Av. Lebbeke Visé Lebbeke, reeds een tijdje ze ker van een play-off plaats, krijgt na de resultaten van het voorbije weekeinde zelfs nog uitzicht op de tweede plaats, Melveren, zaterdag tc gast in de Lebbeekse sporthal, ver loor totaal onverwacht tegen Meeuwen en mits een Leb beekse zege zaterdag, nadert het op Melveren tot op één punt. Neem daarbij nog dat Lebbeke is doorgedrongen tot de kwart-finale van de Belgi sche Beker op 22 maart in Buggcnhout tegen Sasja en U ziet dat Nopri weer aan een sterk seizoen bezig is. Dit kwam ook zondag tot uiting in een sprankelende eerste helft waarin Visé van het kastje naar dc muur werd gespeeld. Na 9' leidde Lebbeke al met 3-0 en een opvallend gemak kelijk scorende Van Handen- hove zorgde met drie opeen volgende treffers voor 8-1 na 20'. De thuisploeg met de we- dcroptredende H. Bleyacrt leidde aan de rust reeds met 10-4 In de tweede helft pakte Lebbeke de zaken dan wat rustiger aan. Coach Orlowski liet ruim speclgelegenhcid aan iedereen en Visé kon via 7-m worpen de schade beper ken Het werd 13-7 na 40' en 15-7 10' later, Nopri Av. Lebbeke: Van Lan- genhove. De Backer. Bleyacrt 2, Terroir 2. Van Damme 1, Brixhe 3, Maes 1. Lissens 3, Biescmans, Van Handenhove 5. De Rijcke 1. Hermans. EVA

De Voorpost | 1988 | | pagina 22