mm INDIVIDUELE TITELS TOEGEKEND 1 J OKAPI BIJT VAN ZICH AF WEL EN WEE VAN ONZE STREEKPLOEGEN i PROVINCIAAL TAFELTENNIS- KAMPIOENSCHAP IN ZELE DRIVE STERKER DAN LEIDER MINT0NS 1 AC HAMME BRACHT GOUD MEE PETER D'HANIS BESTE MODDERDÜIVEL m-CW 'h 7 - m 30 - 11,3.1988 - De Voorpost BOOGSCHIETEN Schutterstornooi Groot-Stekene Afgelopen zondagvoormid dag ging in het hoofdlokaal de afkamping door voor de ver schillende individuele titels in het «Schutterstornooi van Groot-Stekene». Zoals gebruikelijk waren er ook deze keer 6 titels te ver delen tussen de schutters die zich hadden geplaatst bij het aanschieten tijdens de voor bije weken. Zowel voor de prijs bij de dames, de lage vogels, de hoge vogels, de veteranen als voor de titel «koning der koningen» ston den 3 kandidaten aan de lijn. terwijl voor de prijs van de jeugd slechts 2 jonge schutters in aanmerking kwamen. Opvallend is het wel dat enkel bij de lage vogels de prijs reeds kon worden toegekend na de gebruikelijke 5 ronden van de afkamping. Alle ande re titels en/of prijzen kregen pas een laureaat na herkan singen. Jeugd Voor de «Prijs van de Jeugd» stonden Saron Bogaert en Pascal Baert tegenover el kaar. De eerste ronde bleven beide kampers Bosman, maar in de tweede ronde mikte Pa scal Baert raak, Saron Bogaert daarentegen bleef maar rakalings schieten en na 4 ronden had de jonge Saron nog steeds géén punt. Ook jonge heer Baert bleef op 1 puntje staan. In de 5de en dus laatste ronde lukte Bo gaert dan toch 1 punt. Gelijk dus na 5 ronden: ver lengingen. De spanning was te snijden: liefst acht keer na elkaar ble- van beide jonge schutters Bosman. Zenuwen? Uiteindelijk maakte de reeds nationaal en provinciaal ge lauwerde Pascal Baert er een eind aan in de achtste herkan sing met een raak schot. Een trofee bij! Dames Bij de dames ging de strijd tussen Irene de Rijcke, Ma rianne de Block en Brigitte Massé. Deze vrouwelijke schutters kwamen moeilijk op gang, want tijdens de eerste twee ronden viel er geen enkel punt te noteren. Brigitte Massé opende de sco re in de derde rond. hierin gevolgd door Irene de Rijcke in de vierde ronde. Marianne de Block was blijkbaar de zenuwen niet baas en diende na 5 ronden af te spannen zonder punten. In de herkansing ging het dus tussen De Rijck en Massé. Ook hier duurde het tot de 4 scheut vooraleer de beslissing viel: Brigitte Massé van Wils kracht Kerkstraat schoot raak, terwijl Irene de Rijck miste, zodat Brigitte de «Prijs van de Dames» in ontvnagst mocht nemen. Lage Vogels Voor de «Prijs van de Lage Vogels» was de strijd snel be slist tussen Jimmy Polfliet, Werner de Wilde en Patrick Van Gasse. Werner de Wilde schoot reeds in de eerste ronde raak. ter wijl z'n twee mededingers bosman bleven. De tweede ronde kende een identiek ver loop, zodat De Wilde met 2 punten voorop stond. In de 3de ronde lukte Jimmy Polfliet z'n eerste puntje, maar... De Wilde deed er nog één bij en Patrick van Gasse bleef maar bosmannen. Tijdens de twee laatste ron den schoot niemand nog raak, zodat Werner de Wilde zon der problemen de prijs van de Lage Vogels kreeg toege kend. Hoge Vogels Voor de «Prijs van de Hoge Vogels» ging het tussen Ste- faan Ferket, Patrick In de vierde afdeling blijft Okapi A het goed doen. Maar deze week hadden ze toch heel wat problemen met Een dracht D in de sporthal te Buggenhout. Aanvankelijk scheen het wel te zullen vlot ten 1-3 en 2-5. Naarmate de wedstrijd vorderde werd de ruimte kleiner. Maar toch hield Okapi nog iets over om met 4-6 te winnen dit dank zij vooral de goede prestaties van Luc De Rechter die eens te meer al zijn wedstrijden in winst afrondde. Ook Juvenes C had het niet breed bij de komst van KWB B. Het is een evenwichtige ontmoeting ge worden met 4-3 score en later zou men eindigen met 6-4. Bij de KWB stond alleen Kurt Donckers op de barrikade om de lokalen te bestoken. Van zijn amkkers was er geen hulp te krijgen. Bij Juvenes C won iedereen twee keer. Okapi A was op verplaatsing bij Krui- beke waar het KWB B in de ogen moest kijken. Veel pro blemen hadden ze er niet want de lokalen werden met 2-8 ingepakt. Pauwels Dirk stond bij de KWB-ers aan het kanon. Hij deed dat voortref felijk alleen tegen Luc De Rechter ging het niet. Van Strydonck en Van den Bos sche zouden hun ploegmak- ker ter hulp komen en zo een grote overwinning vastleggen 2-8. In de vijfde afdeling hing de uitslag van Okapi C lang in het onzekere bij de komst van Juvenes D. De bezoekers konden eerst voorsprong ne men 1-3, later liep alles bij elkaar 3-3. De bezoekers lie pen weer weg, maar Okapi C kwam terug 4-4. Toen in de laatste wedstrijden de bezoe ker weer wegliep had Okapi geen kracht genoeg in voor raad om opnieuw gelijk te stellen 4-6. Van Buysschot had een groot aandeel aan deze krappe toch verdiende overwinning. Bij Troelant gaat het niet zo best momen teel. Nu werden ze in eigen midden geklopt met 2-8 cij fers door Eendracht E. Zoals de cijfers verduidelijken was de weerstand van Troelant zeer miniem. Een verrassing van formaat bracht Patro I dat bij de komst van Sint-Pauwels een zege vastlegde en dan nog afgetekende 8-2. Deze jeugdi ge Patro-ploeg liet weinig kansen aan de bezoekers die alleen in het allerlaatste stuk van de wedstrijd nog iets aan de score konden afpeuteren. Maar veel betekende dit niet meer Wie er ook uitgeteld werd was Triumf B De be zoekers KWB D haalden zwaar uit en konden een fikse 3-7 overwinning laten opteke nen. De tussenstanden zeggen dat genoeg 1-2, 2-4 en 3-6. Geert Huyghe was de sterkste man met drie overwinningen. Hekkensluiter Dynamica C moest het ook deze keer zon der overwinning stellen bij het bezoek van Troelant A. Want deze knapen gingen met een 3-7 overwinning aan de haal. Van Bosch was niet te verslagen bij de Lokerense formatie. Tom Van Eetvelde was bij de thuisploeg het sterkst met zijn twee overwin ningen. Troelant deed het de ze week dan nog maar eens in hun thuiswedstrijd tegen Triumf B. Hier lieten ze een 7-3 zege vastleggen die vooral het werk was van E. Van Bossche. Viktory B uit Ham- me verloren in eigen midden i van Sint Pauwels met 3-7 cij- j fers. Cyriel De Waele was de enige Hammenaar die iets kon oogsten. Zijn drie over winningen waren het enigste tegengewicht bij Sint-Pau wels. Patro I deed het gewel dig bij KWB D en gapten daar een 3-7 overwinning mee. De jongeren van Patro De Smet en Van Cauteren speelden hier het sterkst en wonnen alles. Wat beloofd Voor de toekomst. Bij de ver liezers won iedereen één ikeer. Patro I maar dan met een andere samenstelling kon het laken weer naar zich toe trekken toen Triumf C in de Familia-zaal te gast was. De bezoekers uit Lokeren kon den dadelijk een 0-2 vastleg gen. Verder zijn ze niet ge raakt want de resterende wed strijden werden telkens op nieuw door de thuisspelers opgeraapt. Mario De Smet won drie keer. De andere overwinningen kwamen van Claeye Serge en Van Caute ren Herman. Tenslotte waren er nog twee wedstrijden van Viktory B. In een eerste wed strijd gingen ze te Kruibeke door de knien tegen KWB D met grote 8-2 cijfers. Willem De Waele was bij Viktory de rots in de branding. Veel ver der dan twee wedstrijden ge raakte hij niet. Eddy Van Hoeyweghen was de grote fi guur bij de thuisploeg met drie overwinningen. En bij Troelant A ging ook Viktoiy B opnieuw door de knieën met 8-2 cijfers. Van Bosch zette bij Troelant iedereen in zijn hemd. drie overwinnin gen. Met de steun van Ver- cauteren L. en Van Bossche U. werden tenslotte de eind cijfers vastgelegd. HVC PETANQUE Alosta verloor in Ere-klasse van Knokke-Heist met nipte 5-4 score. In Eerste A behaal de Alosta een zege tegen Ar- tevelde (6-3) en in Tweede A won Alosta de derby op Apol- ib met 3-6. In Tweede B werd Zelzate met zware 8-1 cijfers naar huis gestuurd. Reynaert won op Apollo met nipte 4-5 cijfers in Eerste A. Ruime zege van Reynaert in Tweede B tegen Meetjesland (7-2). In Derde A won Rey naert op Mistral met 3-6 en in Derde C verloor Reynaert thuis van Meetjesland met 3- 6. Apollo moest de meerdere erkennen in Reynaert in Eer ste A (4-5) en in Tweede A werd verloren tegen Apollo met 3-6. Nederkouter won ander maal zijn wedstrijd en lijkt in goede doen. Coninxdonck werd met 7-2 cijfers naar huis gestuurd. Lebbeke won zonder moei te met 9-0 tegen een zwak PC Gent, Zaterdag komt Rey naert Lokeren op bezoek, dat mits winst nog kans maakt op de titel indien Eeklo het laat afweten op deze laatste speeldag. Uitslagen 6/3/1988 Ere-afdeling: Knokke-Heist-Alosta 5-4 Eerste afdeling A: Apollo-Reynaert 4-5 6-3 Alosta-Artevelde Eerste afdeling B: Nederkouter-Coninxdonck 7-2. Tweede afdeling A: Apollo-Alosta 3-6 Tweede afdeling B: Reynaert-Meetjesland 7-2 Alosta-Zelzate 8-1 Derde afdeling A: Mistral-Reynaert 3-6 Lebbeke-Gent 9-0 Derde afdeling C: Reynaert-Meetjesland 3-6 Kalender 13/3/1988 (aanvang 15 uur): Ere-afdeling: Moeskroen-Alosta Eerste afdeling A: Reynaert-Schorpioen (12/3, 20 u.) Alosta-Apollo Eerste afdeling B: Nederkouter-Midi-Delft Tweede afdeling A: Apollo-Artevelde Schorpioen-AIosta Tweede afdeling B: AIosta-Reynacrt Derde afdeling A: Lebbeke-Reynaert (12/3, 19 u.) Het lokaal van Alosta is gelegen Pin het domein Beukenhof, Langestraat 16 te Aalst. Ver antwoordelijke is Van Damme Louis, Geraardsbcrgscstraat 116, Aalst. Tel. 053/21.90,53. Apollo Aalst is gevestigd in de S. J. Geerinckx 2 te Aalst (Kasteel Terlinden). Tel. 053/77.34.94. Verantwoordelijke is Roelandt C-, Botermelkstraat 45, Aalst. Tel. 053/21.97.12. De terreinen van Reynaert Lo keren zijn gelegen in de Oude Bruglaan 35 te Lokeren. Ver antwoordelijke is Guy De Maesschalck, H. Gcestmolen- straat 131, Lokeren. Tel. 091/ 48.12.24. Nederkouter Wichelen speelt zijn wedstrijden te Wichelen, Margote 93. Verantwoordelijke is Impens Erian, Nederkouter 37, 9298 Wichelen. Tel. 052/ 42.29.90. De pleinen van Petanqueclub Lebbeke «Hof Ter Burst» zijn gelegen in het Tenniscentrum Hof Ter Burst. Hof Ter Burst- baan 3, tel. 052/35.59.29. Ver antwoordelijke is Robert Van Overloop, De Dammenlaan 54, 9330 Dcndcrmonde. Tel. 052/ 21.64.73. 's Vrijdags vanaf 19 u. en 's zondags vanaf 14 u. is er speelgelegenheid. naar de grootste barbecue van uw leven op Tenerife TEK@BEL LIEFHEBBERSVOETBAL MTSA - DIGEST Eerste Alexander - Giwo AZ 77-Octopus Camu - De Kring Endoka - Abdijshottcr Exclsior - Waterval Melckenbeeckvrienden - Snas Piasken Edo Tweede Animalia - Zandput Breughcls - Blauw/Wit Cobilas - OC Aalst Groen-Wit - City Leeuwerik B-Jong Timarcha Rayo Espanol-Leeuwerik A i Royal Sportief-Dresscl 1-5 Witte Pa; d - Pie Boys KVKT-Oost-Vlaanderen organiseert haar jaarlijks provin ciaal kampioenschap op zondag 20 maart e.k. in sporthal «De Zeven» Koevliet 1 te Zele. De volgende reeksen zijn voorzien 9 u. Reeks niet- geklasseerden en heren jeugd niet-geklasseerden, 10 u. Heren reeks F en heren reeks E 11 u. Reeks heren reeks D, heren C en heren E te 12 uur. Rekreatie-reeks 13 uur. Reeks dames niet-geklasseerden, dames C en dames B. Vanaf 14 u. de reeksen veteranen (open reeks) dames jeugd niet-geklasseerd, dames en heren geklasseerd. Het inschrijvingsgeld bedraagt 70 fr. per reeks. Jeugdreek sen 50 fr. Men kan enkel inschrijven in zijn klassementsreeks en in de veteranenreeks. De heren en dames jeugdspelers (niet geklasseerd) mogen niet meespelen in de heren en dames niet-geklasseerd. Dames mogen deelnemen in de heren reeksen, Men is jeugdspeler indien men geen 17 jaar meer was en veteranen als men wel 40 jaar is op 1 juli 1987 Om iedereen een kans te geven veel te spelen wordt er gespeeld in poules. Inschrijvingen worden schriftelijk ingewacht bij Freddy Van Strydonck, Eyckensbeekstraat 4 te 2760 Kruibeke, Uitsluitend de spelers die deelnemen aan deze provinciale kampioenschappen kunnen geselekteerd worden voor de federale kampioenschappen te Schelle in mei e.k. HVC Adriaenssens en Mare Ver- eecken. Ook hier hadden de deelne mers een aanloopperiode no dig, want tijdans de eerste twee ronden werd er niet ge scoord. In de derde ronde schoot Mare Vereecken de hoogvo gel tegen 't zeil, terwijl z'n konkurenten bosman bleven. Stefaan Ferket kwam in de vierde ronde op gelijke hoog te, maar Patrick Adriaenssens bleef zonder punten De 5de ronde bleef punten- loos zodat Vereecken en Fer ket dienden verder te kam pen. Uiteindelijk was het Mare Vereecken die in de 5de ronde van de herkansing een zij vogel neerlegde, zonder dat Ferket daar iets tegenover kon stellen. Meteen kreeg Mare Vereec ken de prijs voor de hoge vogels. Veteranen Voor de hoogste onderscheid ing bij de veteranen ging het tussen Bernard Haeck. Achiel de Vos en Aster D'Hollander. Hier wel onmiddellijk sukses, BADMINTON want Haeck schoot reeds in de eerste ronde raak. Nie mand deed hem dat na en de tweede ronde werd er niet gescoord. In de derde ronde daarente gen kwam Aster D'Hollander op gelijke hoogte én zo bleef het, want daarna werd niet meer raak geschoten. Het kwam dus tot een herkan sing tussen Bernard Haeck en Aster D'Hollander én... in die eerste herkansingsronde schoten beide deelnemers raak. Verder dus: ronde per ronde tot iemand afstand kon nemen. In de 5de ronde mikte Ber nard Haeck nogmaals raak terwijl een repliek van D'Hol lander uitbleef. Haeck werd dus de beste Veteraan van dit Tornooi van Stekene. Koningen Drie koningen stonden aan de lijn om het tegen elkaar op te nemen voor de titel «koning der koningen», namelijk Ed- mond Geers, Denise van Goethem en Mare Bocklandt. Deze titel wordt geschoten over 3 ronden. Edmond Geers nam de beste start, want in de tweede ronde keilde hij reeds de hoge naar beneden. Niemand deed hem dit na. In de derde ronde evenwel mikte ook Mare Bocklandt raak, terwijl Denise van Goe them bosman bleef. Voor de herkansing ging het dus tussen Geers en Bock landt. Het pleit was tamelijk snel beslist, want «Monneke» Geers schoot in de tweede herkansing de hoogvogel voor 'n tweede keer tegen 't zeil en Mare Bocklandt kon hem dit niet nadoen. Edmond Geers kreeg dus de prestigieuze titel van «koning der koningen» van het Schut- tersverbond van Groot-Steke- Volgende week wordt er in lokaal «Stuyvenberg» te Kem- zeke nog geschoten voor de fusiebeker van Groot-Stekene tussen de 3 groepswinnaars van het aanschieten, namelijk Stuyvenberg zelf. Herleving Kemzeke en Canada uit Ste kene Hellestraat. TenT IJEUGDBADMINTON VELDLOPEN Deze v/eek waren de AC- Hamme atleten in de wolken. Vanuit Zottegem brachten ze twee gouden en twee zilveren medailles mee. In de reeks pupillen 1978 was er geen probleem voor Ben Quintelier, Hij hernieuwde hier opnieuw zijn titel. Derde was hier, en goed voor brons, Bart Van de Velde. Wesley De Smet, tot halfweg nog al tijd in strijd om een ere-plaats zakte stilaan toch weg en werd uiteindelijk zevende. Een slecht gestarte Tommy Van Praet liep als tiende over de eindmeet. Bij de pupillen 1979 starten de AC-atleten niet zo best. Gelukkig konden ze nader hand hun posities wat verbe teren. Dat leverde voor Hen drik Van Ekert een vierde plaats op. Stefan Verdonck en Tim Coppieters komen als tiende en als vijftiende in de uitslag voor. Geen wonder dat de pupillen hier afgete kend het clubklassement Spannend voor Hamme ging het er aan toe bij de minie men 1976. Er was daarin maar één Hamse vertegenwoordi ger Gert Van Herck. Deze knaap liep gedurende de wed strijd in de vuurlinie. En na een spektakulaire afdaling kwam hij zelfs aan kop. Jam mer genoeg moest deze moe dige Hamse knaap in de eind spurt het afleggen tegen De Wolf F. Bij de tweedejaars miniemen was Dirk Permenticr goed voor een vijfde plaats. Peter Van de Velde en Kurt Corne lls werden respektievelijk 11c en 16e. Wat later volgden nog Andy Poppe (25), De Clercq Wim (26), Stefan Coppieters (28) en Roels Kristof (40). De veteranen waren onver deeld in vijf kategorieën. Fons Durinck werd achtste in de reeks D, die schitterend gewonnen werd door Paul Annes. Die zijn titel van ver leden jaar kon verlengen. Pierre D'Haen was zeer goed gestart en liep in het begin mee aan de leiding. Nader hand moest hij gas terugne men maar kwam toch als der de aan bij de C-reeks. In de B-reeks liep Hector De Key set een goede wedstrijd. Hij kwam tenslotte als tweede aan. Dus goed voor zilver. In de A-reeks tenslotte kwa men de AC-mensen goed aan bod. Norbert Bosman werd hier de beste Hammenaar met een zeventiende plaats. Van Praet Ferdinand werd zestien de, Van Eetvelde Rene als 21ste en Andre Geerinck kwam als 42ste binnen. In de 16e internationale wed strijd te Zandhoven finishte Benny Van Geeteruyen als 27c op 70 deelnemers binnen. Jozef Claessens werd derde bij de veteranen van 35 tot 39 jaar. In de reeks ouder dan 50 jaar liep Paul Annes als acht ste binnen. (hvc) Ondertussen zijn we weer toe aan de derde uitgave van de provinciale jeugdinterklub. Lokatie was deze keer de ste delijke sporthal aan de Sport- laan te Lokeren. Thuishaven van een nog jonge maar zeer aktieve klub wat betreft jeugdwerking. Lokerse was trouwens de klub die met het meest aantal ploe gen inschreef voor de jeugd- kompetitie. Bij de jongens in de reeks -14 jarigen staat er geen maat op de jeugd van Drive van St.- .Gillis-Dendermonde. Peter Hermans en Ive De Ruys- scher hebben hier gewoonweg 'geen tegenstand. Opvallend was afgelopen zaterdag de prestatie van de Flying Shutt les tegen Lokerse. De drie wedstrijden werden verloren door de Flying Shuttles maar de dubbel bij de jongens ver liep dan toch in drie sets. Drive staat hier ongeslagen aan de leiding met 18 punten, gevolgd door Lokeren met 9 en als laatsten de Flying Shuttles zonder punten. Bij de meisjes in dezelfde reeks spelen uitsluitend Lo kerse ploegen. Een harde kompetitie in deze nog zeer jonge groep, waar alle vier de ploegen sterk aan elkaar ge waagd zijn. Nooit werd een ontmoeting door een bepaal de ploeg overtuigend met 3-0 gewonnen. Alles is hier dus nog mogelijk. Lokeren 4 staat hier aan de leiding met 8 pun ten, gevolgd door Lokeren 3 met 7, Lokeren 2 met 5 en Lokeren 1 als laatsten met 4 punten. Bij de meisjes in de reeks 14- 16 jarigen staat ook een Lo kerse ploeg aan de leiding, op de voet gevolgd door Drive uit St.-Gillis-Dendermonde. Dat de Lokerse meisjes Ae- rens en Steels toch de beteren zijn, bleek uit de konfrontatie tussen beide ploegen. Hoewel Greet De Jagher drie sets speelde tegen Barbara Steels werd de ontmoeting door Lo keren met 3-0 gewonnen. Vooral Greet De Jagher, die training mist, was de zwakke schakel bij Drive Ook tegen Stekene verloor Greet de enkel en de dubbel. Alleen Joke De Puysseleir zorgde voor de enige Drive overwinning. Door dit dubbel verlies van de Drive meisjes wordt hun tweede plaats nu sterk bedreigd door Stekene dat nog één wedstrijd te goed heeft. Lokeren staat hier aan de lei ding met 14 punten, gevolgd door Drive met 11 punten. Stekene met 7. Buggenhout met 3 en de Mintons met 1 punt. Door het groot aantal in schrijvingen in de reeks van de jongens werd deze ver deeld in drie poules. In de A poule staat er geen maat op Buggenhout Hoewel Rik Declercq van Stekene met twee keer 15-8 verloor van Hans Verheyden, werd zijn speldoorzicht ge waardeerd door interklublei- der Jacques Van Dacle. Buggenhout staat hier aan de leiding met 8 punten, gevolgd door Stekene met 5, Lokeren 2 met 4 en Lokeren 5 met 1 punt. Lokeren 1 is met Frederik Verstraete en Tom De Four zeker de sterkste ploeg in de B-rceks, en zelfs de beste ploeg uit de leeftijdsgroep 14- 16 jarigen volgens Jacques Van Daele. De Flying Shuttles die in deze reeks voor stevig weerwerk zorgden, zullen noodgedwon gen hun ploeg uit kompetitie moeten terugtrekken. Ronny Verslijcken kwetste zich im mers zeer ernstig aan de achil lespees. Er zou geen vervan ger zijn bij de Flying Shuttles. Lokeren 1 is hier een klasse sterker en saat met 12 punten aan de leiding, gevolgd door de Flying Shuttles met 9. Lo keren 3 met 2 en de Mintons 1 met 1 punt. Drie ploegen in de reeks C, waar Drive spelers Thierry De Decker. Christof Van Malder en Alain Berckmoes zorgden voor de verrassing door met 2-1 te winnen van leiders de Mintons 1De De cker had drie sets nodig om te winnen van Wauman. Een zeer spannende partij trou wens die door de Drive speler nipt in de derde set werd gewonnen met 18-17. Van Malder won de tweede enkel van Pissens met twee keer 15- 12. Lokeren 4 gaf forfait in eigen zaal. De Mintons 1 staan hier met nog twee wedstrijden voor de boeg, definitief met 15 punten aan de leiding, gevolgd door Drive met 8 en Lokeren 4 met 4 punten. Volgend seizoen wordt deze reeks niet meer onderver deeld, zodat elke ploeg elkaar zeker één keer ontmoet. L.C. TURNEN MOTORCROSS B.L.B. CROSS-MELSEN f #T it mrr Turnen. Ritmica Belsele kreeg heelwat belangstelling voor het jaarlijks turnfeest dw 0-2 Derde Bamboe - Grocndal FF 5-0 Barcclken - Bartan ff 0-5 BI. Vlam - Onder den Toren 3-4 Brughuis - Vrij Denderleeuw 0-12 Nieuw Mofstade - Baccara 0-1 Zondag Gipak - S'ar boys Koszcn - Nieuwe wijk Real Familial - Rode Roos Sportief 81 - Park Sportkring - Amapolo Sunset - Pano Peter D'Hanis heeft zeker de start van het nieuwe seizoen niet gemist. Met twee tweede plaatsen won Peter verdiend de eindstand. Voor Peter een zege die ongetwijfeld goed doet. De Hondarijder kende een barslecht seizoen 1987, waarbij hij door vele kwetsu ren een groot deel van de wedstrijden moest missen, In de eerste reeks inters 500 kwam Peter D'Hanis als vier de uit de startblokken en reed een erg verstandige wedstrijd, kampioen Dhaemers die ge volgd werd door de Splenter, van Boom en D'Hanis reed een erg snelle wedstrijd maar moest halfkoers de strijd sta ken door een gebroken ket ting; zo kwam de Splenter aan de leiding, maar ook hij moest de strijd staken door een valpartij. Nu was het de beurt aan Peter om de leiding in handen te nemen maar moest, door een valpartij, de zege aan Pierre Schroyen la ten. In de tweede reeks kwam Dhaemers na een viertal ron den aan de leiding en dat bleef zo gans de wedstrijd. Peter die inmiddels naar een tweede plaats was opgerukt, ten nadele van de Splenter kon verder de strijd naar zijn hand zetten en won zo door twee tweede plaatsen ver diend de openingscross van de B.L.B. AI bij al een overver- diende zege en prachtige bloemen voor zijn jarige ver loofde. (fdr) Turnen. Ritmica Belsele toonde deze gemengde Spaanse dans tijdens liet turnfeest (dw)

De Voorpost | 1988 | | pagina 30