Intercom distributie Noord stelde nieuwe promotiecampagne voor Elektriciteitsprijs daalde Je moet het hebben meegemaakt om te beseffen boe heerlijk een feestvakantie met TV-EKSPRES op TEN-BEL wel is. Voor de derde keer in drie jaar zoekt TV-EKSPRES 200 lezers om gratis mee te feesten op Tenerife. BVS Dendermonde De spanning zit hem in de staart De Voorpost Rock and roll danskursus voor beginners |Rtarget D.J.'s club Bij TARGET D.J.'S CLUB gans het jaar koopjes Een bloemlezing uit de honderden spontane brieven van vroegere winnaars. Koop TV-EKSPRES en let op uw geluksgetal I 16 - 18.3.1988 - De Voorpost Architekten en energiebesparing Hoe belangrijk energie en vooral energieverbruik in onze huidige samenleving is geworden en hoeveel aandacht aan energiebesparende maatregelen wordt besteed bij het bouwen en verbouwen, dat was de boodschap die Intercom distributie Noord in het Hof Tersig aan de architekten wenste duidelijk te maken. Misschien een tegenstrijdigheid dat een energiebedrijf zoals Intercom zoveel aandacht wil besteden aan de energiebesparende maatregelen en daar zelfs een wedstrijd voor op het getouw zet. Maar dat komt, zoals de heer Beudts van de klantendienst uiteenzette, omdat Intercom klantvriendelijk is en er vanuit gaat dat het de klant is die de voordelen moet genieten die hem kunnen verschaft worden. Klantenburo's De klant staat centraal. Dat was het uitgangspunt. Dat hield voor Intercom distributie Noord in dat men aanpassingen diende door te voeren. Onder meer een forse decentrali- zatie en een opleiding van een aantal personeelsle den die binnen de nieuwe struktuur een schakelfunk- tie zouden krijgen. Een. korrekte, snelle en volledi ge toelichting op elke vraag, daartoe moest men komen. Met al die vragen kan het kliënteel nu te recht in klantenburo's, zelfstandig werkende een heden die momenteel in Dendermonde en Aalst optimaal funktioneren en ondertussen bewezen heb ben dat ze hoognodig zijn. Het aantal bezoekers aan het klantenburo is in ver gelijking met vroegere «Voor U» kantoren ver dubbeld. En wat nog be langrijker is: die bezoe kers gaan tevreden naar huis, want het antwoord dat ze kregen op hun vraag was deskundig en ade- kwaat. Daarbij komt nog dat het personeel van deze klan tenburo's op zijn beurt te vreden is met de bereikte resultaten. Promotiecampagnes Mevrowu van Cauwen- berghe zette uiteen dat ook voor 1988 een promo tiecampagne loopt. Die is tweeëerlei. Een eerste richt zich tot de aardgas verbruikers. Zowel voor bestaande woningen als voor nieuwbouw liggen er een aantal niet te versma den voordelen weggelegd. Voor bestaande woningen is dat onder meer een voordelige aansluitings- kost, een flinke korting op alle supplementen, gratis financiering, een gratis ombouw en de affiche ak- tie waarbij de klant een som van 5.000 fr. kan win nen. Voor de nieuwbou- wers komt er een nieuw- bouwcheque met een waarde van 10.000 fr., een installatiepremie, een gra tis warmtestudie, een prijsvriendelijke verhuring van aardgaskachels en ook de affiche-aktie. Aan de hand van cijfergegevens werd uiteengezet dat aard gas een goedkope energie is, met een hoog rende ment en zuinig verbruik. Een tweede promotieluik richt zich tot de elektrici teit. Ook hier genieten nieuwbouwers en ver- nieuwbouwers enkele voordelen die er mogen zijn. Voor de nieuwbou wers is er een uitzonderlijk voordelenpakket bestaan de uit een nieuwbouwche- que van 10.000 fr. (korting op aansluitingskosten als men de nieuwe woning met elektriciteit ver warmt), een extra korting op akkumulatie-verwar- ming, een gratis warmte studie en deelname aan de affiche-aktie. Voor ver nieuwbouw gaat het om een aangepaste meter voor de spaarkachel zodat men kan genieten van elektrici teit aan halve prijs, een spaarboiler die heel wat voordelen oplevert en de afficheaktie. En bij dat al les komt zowel voor aard gas als voor elektriciteit de spreekwoordelijke dienst verlening en het gratis ad vies van Intergem. Architektenwedstrijd De verantwoordelijken van Intercom distributie Noord dringen ook aan op energiebewust bouwen. We moeten immers zuinig omspringen met onze energie. Daarop werd in 1987 een wedstrijd uitge schreven voor architekten die hun ideeën over ener giebesparingen uitteken den en ook realizeerden in een gezinswoning. Onder de talrijke inzen dingen werden twaalf lau reaten en drie winnaars gelauwerd. Voor de aard gasverwarming ging de overwinning naar de archi tekten E. Geens en E. Verbeeck uit Sint-Katelij- ne Waver. De laureaten in VOORLICHTINGSVERGADERING Datum: vrijdag 18 maart 1988 Uur: 20.00 uur Plaats: Stedelijk Ziekhuis (zaal van het O.C.M.W.) Kerkstraat 115 - 9330 Dendermonde Spreker: Dr. An De Wachter, oogarts verbonden aan het Academisch Ziekenhuis St.-Jan te Brugge Onderwerp: Oogletsels bij diabetici Appelse Kwiskompetitie Op de voorlaatste kwisdag in eerste afdeling van het AKV is er geen duidelijk heid gekomen omtrent de degradatie naar tweede. Na de avond Fiasco is de situatie in de staart van de rangschikking, zelfs ondui delijker dan daarvoor. Unaniem en Entity speel den een sterke avond en zij schuiven wat weg van ATB. ATB zal vermoede lijk wel zakken maar nu komt ook Aquila nog in de problemen. Aquila, Entity en Unaniem moeten begin mei op de avond van Tiem uitvechten wie met ATB naar tweede moet. Fiasco maakte een goede kwis en vooral Entity greep de kans om zich wat uit het onmiddellijk ge- Onafhankelijk weekblad Uitgeverij De Cuyper n.v. jaarabonnement 2.000 F 6 maand 1 040 F 3 maand 520 F Aangesloten bij Verantwoordelijke uitgever: D. De Cuyper Drukkerij A. De Cuyper-Robberecht Drukkerijstraat 11 vaar te werken. Ook Una niem ging na de pauze nog naar een hoge score. Volgend Jaar Beter kreeg de beste referenties want de ploeg van Mark De Laet scoorde drie soloant- woorden. Met Deutekom, de Oostenrijkse psycho loog Popper en Vivaldi kwam VJB goed uit de hoek en het bracht de ploeg naar de vierde plaats in de totaalstand. Ook voor Unaniem met Ben Youssof was er een so- loantwoord terwijl het on gekend muziekwerk van Liszt onbeantwoord bleef. De winnaar werd natuur lijk weer... ploeg X. Het lijkt trouwens gewenst die ploeg volgend seizoen met een handikap aan de kwis- tafels te zetten om de spanning in eerste klasse te houden. De uitslag 1. Ploeg X 100 p., 2. Team en Entity 91 p., 4. VJB en Unaniem 89 p., 6. Knok 85 p., 7. ATB 79 p., 8. Aquila 68 p., 9. Wodeis- medoade 63 p. H.A. En zelfs meer dan rock and roll alleen. Ook swing en mambo voor beginners staan op het programma dat vanaf 27 maart in de Schreef te Aalst loopt. De lessen vangen aan om 17 uur en worden tien weken na elkaar gegeven. De dansen die worden aange leerd zijn allen direkt bruikbaar in discoteken want zeg nu zelf rock and roll, swing en mambo, ze doen het weer uitstekend. Dat de film «Dirty Dan cing» voor een flink stuk heeft bijgedragen tot de herwaardering van de mambo hoeft geen betoog. Wie belangstelling heeft voor deze kursus kan te recht op het telefoonnum mer 091/48.56.13. Dendermonde. De vertrouwde Integem-gezichten (foto G. Breckx) deze reeks waren: H. Adriaenssens uit Olen, G. De Lestre uit Waasmuns ter, P. Imbrechts en L. Vanhoren uit Leuven, M. Lavreysen uit Heverlee en L. Vydt uit Sint-Niklaas. In de reeks elektrische verwarming werden twee winnaars gelauwerd: P Bellemans uit Lichtaart en F. Berghman uit Opwijk. De laureaten in deze reeks waren R. De Lathouwer en W. Geens uit Lebbeke en Sint-Truiden, L. De Petter uit Dendermonde, J. Van Herzele uit Den derleeuw en L. Vydt uit Sint-Niklaas. Voor 1989 wordt opnieuw een architektenwedstrijd georganizeerd. De prijs zal worden toegekend aan architekten die in hun ge- realizeerde bouwwerken met sukses een biezondere aandacht hebben besteed aan het rationaal gebruik van energie. De woning moet verwarmd worden met aardgas of met elektri citeit en moet aangesloten worden op het distributie net van Intercom distribu tie Noord. De uiterste da tum van inzending is 31 december 1989 en een deelnemingsformulier kan aangevraagd worden bij Intercom distributie Noord, Klantendeparte- prijzen bedragen 50.000 ment. Elektriciteitsstraat fr.de twee tweede prijzen 68, te 2800 Mechelen, tel. 30.000 fr. en de twee der- 015-21.53.61. De eerste de prijzen 20.000 fr. Intergem maakte bekend dat in 1987 voor wat betreft het Denderland het gasverbruik dat in 1986 met 2% afslankte in 1987 met 3,5% werd aange zwengeld. In de huishoudelijke sektor stemt dit overeen met een penetratie van 64% waarvan vier vijfden gasverwarming. Wat betreft elektriciteit blijft Intergem met 4,5% toename in 1987 enkele tienden onder het nationaal gemiddelde. Hoofdzakelijk zou echter de reden hiervan een interne herstrukturering zijn. Temat, Roosdaal en Liedekerke stapten inderdaad over naar Unerg. Is er stijging van het verbruik, anderzijds is er daling van de elektriciteitsprijs. Volgens Intercom komt deze daling omdat zowat 66% van de gepro duceerde elektriciteit nu voortkomt uit kernenergie en die is duidelijk goedkoopst. De prijs van het aardgas was lang een probleem nadat de stookolie een zo plotselinge terugval van prijs kreeg. De aardgasprijs ligt echter voor een niet onaanzienlijk deel vast wegens kontrakten o.m. via Distrigas met Algerije. Aan deze kobtrakten wordt momenteel «gewerkt». Verschillen worden zo goed als mogelijk door Intercom geneutraliseerd via promotiecampagnes en bijkomende voordelen. In uw klantenburo vertelt men er U verder alles van. zonnestraat 86 aalst tel 053/21.02.26 serpentstraat 20 gent 091/24.41.40 Alle enkel LP's 350 Alle dubbel LP's 500 Singels 10O Dendermonde. De Intergem verantwoordelijken Buedts en De Bie omringen de winnende architekten Robert De Lathouwer en Luc De Petter (foto G. Breckx Extra kortingen voor mensen met beroepsdoeleinden Het was voor mij de voorbije week een onvergetelijke belevenis een week te mogen doorbrengen als gast van TV-EKSPRES in het hotelpark Ten-Bel op Tenerife. Ik ben u dar. ook heel dankbaar dat ik dit heb mogen meemaken, samen met vele onbekende prijs winnaars, die in de kortst moge lijke tijd allemaal vrienden onder elkaar zijn geworden. In Zaventem voelden we ons nog een beetje onwennig, doch eens in Ten-Bel voelden we ons al spoedig één grote vriendenkring. Elke dag was hier een feestdag, zowel het klimaat als de feestelij ke gerechten Ook het optreden van onze eigen vedetten en van de Spaanse groepen viel in eenieders smaak. Mijn wens is dat nog veel mensen in de toekomst zo'n droomva kantie mogen meemaken. F JANSSENS-LEYSSENS, Lage Kaart 113, Brasschaat. U bent inmiddels gewend aan lof- betuigingen in verband met de door u georganiseerde Tenerife- reizen. en u verdient het. Alle superlatieven kunnen niet voldoende uitdrukken wat u be reikt hebt. Deze unieke fiesta tropicana» is haast onverbeterlijk, maar wat wij bijzonder gewaardeerd heb ben is de bekwame en toegewijde begeleiding van de mensen van TV-EKSPRES en Ten-Bel. De behandeling als vrienden ging ons werkelijk naar het hart Gaby en Hubert COPPENS, BredesIraat 46. Ekeren. Wij hebben geen fietsen, TV's of reizen om aan u te geven, maar wat wij wél geven is onze dank, onze lach, ons hart dat u gestolen hebt en ons leesgenot aan TV-EKSPRES. Deze dagen zullen voor altijd in onze gedachten gegrift blijven Dit vergeten wij nooit. Marcel NIVELLE, Bevrijdingsstraat 3. Hasselt Het is een onvergetelijke reis ge worden. We zijn verzorgd ge weest als koningen. Bij het lezen van TV-EKSPRES zal mij re gelmatig het beeld van Ten-Be! tevoorschijn komen. Verzorging, eten en service.al les was prima Van harte dank daarvoor Jacques BOGGIJN, Brechtsebaan 264, Schoten. We vonden het beslist de moeite waard. Dit hadden we helemaal niet verwacht We hebben mets dan bewondering voor de organi- zatoren en begeleiders die de groep geanimeerd hebben. Nogmaals van ganser harte be dankt. Fam. COX-MUSSEN, Lindekensveld 56, Lummen. Onze vakantie was gewoon reu ze. Qua organisatie is alles 100 cf meegevallen. De dagen zijn echt voorbijge vlogen. Ook het eten was prima. Alles was in één woordfantas tisch. Daniel DONKERS, Hydeparkstraat 2, Hoboken. Hartelijk dank aan hel team van TV-EKSPRES en Ten-Bel voor de reis en het prachtige en onver getelijke verblijf in Tenerife. Zoiets organiseren vraagt veel moeite en werk. Daar verdienen jullie een pluimpje voor. Jaklien DE IIANDSCHUTTER, Anemoonlaan 26, St. - Pieters- Leeuw. Een succes over de ganse lijn. U hebt zichzelf overtroffen... dit was een schitterende reis. U hebt ons niets voorgelogen. Integen deel de werkelijkheid is nog stukken fantastischer geworden. Wij hebben hier toffe mensen ontmoet, en vooral veel vrienden gemaakt. Driemaal hip-hip-hoera Paul SLEYTER, Onafhankelijkheidsstraat 5, Oostende. Ik hoop dal ik nog eens de kans krijg om terug te komen. Het was allemaal om ter best. Het eten, de bediening... we leefden hier als God in Frankrijk. De uitstap naar de Teide is mij bijzonder meegevallen. Ik dank jullie allemaal voor de goede ontvangst en zie jullie ho pelijk een volgende keer weer. Rosette VAN DE MOORTELE, Koekoekstraat 91. St.-Eloois-Vijve. Ons verblijf is moeilijk onder woorden te brengen. Het was ge woon fantastisch en onvergete lijk. Onze oprechte dank voor dit alles. SCHAER1AEKEN- WELLENS, Prinsenstraat 30, Mechelen. Super Alles was tot in de puntjes geregeldHet eten, de animatie, de omgeving en de sfeer in de groep waren uitstekendDaarom van harte proficiat aan TV-EK SPRES en Ten-Bel. Wij komen zeker terug Zelden wordt er gegeven wat men beloofd heeft, maar jullie hebben jezelf overtroffen Sandra LYCKE, Steensedijk 127, Oostende. Wij voelen dankbaarheid voor al les wat u ginds voor ons en de rest van de groep gedaan hebt En ook bewondering voor de wijze waarop u zich hebt ingezet om hel iedereen zo aangenaam mo gelijk te maken. Dat mijn vrouw en ikzelf met spijt in het hart van jullie afscheid namen, had niet alleen te maken met het feit dat wij moesten terug vliegen naar de realiteit van elke dag. Die spijt was ook gemengd met onze dankbaarheid en be wondering. Georges en Godelieve HEEKHOUT-WOUTERS, Bollewcrkstraat 9, Berlare.

De Voorpost | 1988 | | pagina 16