ROEIEN MET DE RIEMEN WILLEBROEK ZAAIT MAAR SINT-NIKLAAS MAAIT FAZEKAS BLIJFT AANVALLEND VOETBAL PREDIKEN mi wmmm EENDRACHT AALST: WEER OP KRUISSNELHEID? FAZEKAS "TOTALE AANVAL BLUFT LONEND" VWHAMME ZONDER D'HONDT EN LENAERTS EENRICHTINGSVOETBAL 18 - 18.3.1988 - De Voorpost VOETBAL Eendracht Aalst ontvangt zondag a.s. FC Eeklo dat het voor zijn eerste seizoen in tweede nationale verrassend goed doet. De inzet en het doorzicht van de nieuwe trainer Walter Elegeert is daar niet vreemd aan. Voor Elegeert wordt het in het P. Cornelisstadion, waar hij enkele jaren geleden triomfen vierde als speler, beslist een prettig weerzien. Voor Eendracht Aalst langs de andere kant moet opnieuw "full-speed" gespeeld worden. Het is een publiek geheim dat de wit-zwarten een plaats in de eindronde blijven viseren. Het team van Fazekas draait op volle toeren en is fysisch sterk genoeg om er vanaf het startsein met de volle beuk in te gaan. Daar schuilt o.i. de kracht bij de Eendrachters, die de tegenstrevers blijven verrassen met hun voetbal fris van de lever. In de loop van de week sukkelde Chunga met een lichte kniekwetsuur en ook Zakkas miste een training wegens een griepaanval. Volgens de jongste berichten zullen beiden echter paraat zjin voor de belangrijke ontmoeting tegen Eeklo. Urzua van zijn kant schijnt naar een betere vorm te groeien, naargelang de kompetitie vordert. Lange tijd werd getwij feld aan zijn intrinsieke waarden. De Chileen had het bijzonder moeilijk om zich aan te passen aan ons eigen kompetitievoetbal. Urzua heeft volgens oefenmeester Fa zekas de oude gewaden afgelegd en akteert thans op het niveau van een volwaardige prof. (abl) SK SINT-NIKLAAS - WILLEBROEK 2-0 Sportkring Sint-Niklaas heeft dank zij het beter benutten van de doelkansen een overwinning kunnen behalen tegen een goed tot zeer goed voetballend Willebroek. De "DuveP'-jongens deden hun naam trouwens alle eer aan want ze startten ook werkelijk als duveltjes en drongen Sint-Niklaas in de beginfaze terug op eigen helft. De opportunistische Joris Cornet wist dan echter weer met enkele rake klappen de bezoekers af te maken. Een bezoekende ploeg die trouwens wanneer het zélf op scoren aankwam monddood bleef en daardoor wellicht niets kon oogsten in de Wase hoofdstede. De Borger en Moorthamer gevaarlijk, maar Cornet scoort Onder het waakzaam oog van de hele Hamse delegatie met natuurlijk trainer Meers- eerste serieuze aanval man op kop die hun wedstrijd thuisploeg en meteen verdedigend opstelde in dit Sint-Niklaas de lengte van Gi- laten met een gestrekt schot duel, hetgeen we van heel wat no Nijs goed bruikbaar wan- in de verste hoek: 2-0. andere tegenstanders wél ge- neer deze lange verdediger zien hebben. een kopbal van Moorthamer Willebroek komt maar niet r>~ in» van de lijn moet halen en zo tot scoren Op de 20e minuut dan de r e De Mayer moest bijstaan. h» Even later was het Na de pauze nam thuistrai- uitui up ivup uiv. 11UI1 nvujuiju uiuupiucg CI1 U1CICCU WUS IICl n D ^meetS j3" S"0 r'S''C0 S op het veld van Leest zagen raak. Daniel Maes, voorheen weer de ,rt aan De Borger meer met de al gekwetste Willebroek de wat onzeker in zijn baltoet- "m rijn geluk nog maar eens e.„e. u.... uitgesteld, betere start. De frele maar o sen, was op rechts toch kun- zo wendbare De Borger zaai- nen doorgaan en had gepast de meermaals paniek in de naar Peter Quintelier kunnen Klaasjeslinies die tijdens deze doorschuiven. Peter drong de M'Rabet en bracht Tim Huy- te beproeven maar zijn (te) chen in de ploeg. individualistische strandde in de armen van de thuisdoelman. Willebroek alleen nog De Maeyer voor zich plaatste hij de bal nog over het doel zodat dit toch wel een typerend beeld geeft voor de wedstrijd. Een steeds maar aanvallend Willebroek dat door de thuisploeg plots gecounterd wordt en zo volle dig op een zijspoor geran geerd werd. Ook in deze tweede helft creëerde Sint-Niklaas zich zo de beste kansen Al moet de afwerking ook bij de Klaasjes wel door Joris Cornet gebeu ren om suksesvol te zijn. Want in de 53e minuut plaat ste hij een lobbal over de wat ver uit zijn doel staande Den dal terwijl hij even later een mooie voorzet van Peter Quintelier bijna samen met Struyf op de vuisten van Den- Net als tijdens de eerste dal kopte. van Danny Bonne was het toch weer die kleine Joris Cornet die met een grootse daad zijn maats een rust zon der al te veel zorgen bezorg de. In de 42e minuut werd Joris namelijk het leder toe gespeeld door Peter Quinte lier aan de rand van het straf schopgebied. Met een fikse haakbeweging zette hij verde diger Brits opzij om vervol gens ook Dendal kansloos te beginfase hierop weinig ant- grote rechthoek in en haalde ^'as z°doende zeker de even- Vm» ("in vint.MiMuuc mot. woord konden vinden. keihard uit naar Dendel die in Wanneer dan ook nog eens eerste instantie redding kon De Clercq zich als gevaarlijke brengen in de Willebroekse bezoekende spits kwam aan- muit met de vusten. Ongeluk- melden, vreesden we zelfs kiglijk genoeg voor Wille- voor Sint-Niklaas het ergste in broek kwam het ronde ding deze wedstrijd. In de 12e mi- bij de vrijstaande Joris Cor- knie van Sint-Niklaas maar alleen de afwerking lang op helft namen de gasten ook nu weer bij het begin van de tweede helft het initiatief in handen. Doch de onmondig heid voor het doel bleef gedu- een andere golflengte. Nadat rende deze wedstrijd de Wil- Dendal dan pogingen had ge- lebroekse ploeg parten spe- stopt van Quintelier afleggertje van M'Rabet en op een gekend afstandsschot WATERSCHEI - E. AALST 0-1 nuut was Willebroek trou wens heel dicht bij de ope- len. Zo mocht Colman in de 51e minuut alleen doorgaan op het randje buitenspel maar Toch bleef Willebroek moedig verder aanvallen en op de 68e minuut had dit bijna weer sukses toen De Clercq nog maar eens alleen op de De Maeyer mocht af gaan na een slechte thuiste- rugspeelbal. De Maeyer was echter gepast uit zijn doel ge komen en kon het gevaar op nieuw bezweren tegen de "du vels". In de 70e minuut dan nog maar eens De Clercq die onbegrijpelijk mist nadat een hoekschop tot bij hem dwar relde en hij over kopte. Sint- Niklaas-trainer Smeets wissel de dan in de 74e minuut Struyf voor de jonge Roskam hetgeen zéér tegen de zin was van eerstgenoemde. Dit terwijl bij Willebroek De Moore inkwam voor Thie- lemans nadat Kuterna al eer der zijn opwachting had ge daan voor Brits. Veel veran derde dit allemaal niet meer aan het spelbeeld al kregen beide teams nog een kans in de slotfaze. Voor Sint-Niklaas miste Patrick Vinck na een lange solo de kracht om een klassedoelman als Dendal te verslaan terwijl in de 89e mi nuut De Clercq zijn zoveelste open kans verknalde op aan geven van uitblinker De Borger. Zo bleef de 2-0 stand be houden en won de ploeg die de opportuniteit bezat om de doelkansen af te dwingen. Marc Stevelinck net. Zo'n kans moet je i tuurlijk de topschutter uit de ningstreffer toen dezelfde De reeks niet geven en meteen Clercq een mooie voorzet gaf wees he*, scorebord 1-0 aan. naar Moorthamer die echter Voor Willebroek natuurlijk zijn schot door De Maeyer een koud stortbad, voor Sint- zag gestuit. En thuisdoelman Niklaas een verkwikkend op- De Maeyer bleef aan het werk kikkertje. met deze goed opkomende Toch was Willebroek BEVEREN- GENT 0-0 spitsen van Willebroek. Het geenszins aangeslagen door dient trouwens gezegd dat deze tegenslag en amper en- Willebroek zich zeker niet kele minuten later Na de nipte, maar uiterst verdiende zege tegen Water schei, mogen we Eendracht Aalst gaan beschouwen als een serieuze kandidaat voor de eindronde. De poulains van Fazekas boekten de jong ste weken een 10 op 12 met daartussen enkele zware ver plaatsingen Positief is ook het feit dat Eendracht zich niet weg steekt maar in iedere wedstrijd vrankweg zijn kan sen gaat en dat wordt uiter aard een vertoon dat zeer wordt geapprecieerd door de kijker. Trouwens, Fazekas is dui delijk een trainer die niet houdt van stug verdedigen. Bij de aanvang van het sei zoen heeft hij kunnen vast stellen dat zijn verdedigers als zonebeschermers uitstekend voetballen, maar in man-te- gen-man situaties nogal dik wijls tekort schieten. In elk geval, die 0-1 zege tegen Wa terschei was zeker overver- diend. De Limburgers kregen praktisch geen enkele kans om het Aalsterse doel serieus te bedreigen. In de achterste regionen presenteerden De- rijck en De Wolf een prima vertoning en was ook De Maerc - die de jongste weken een stijgende vorm vertoon de - niet te vermurwen. Aalst beschikt momenteel met De Winne, Van Peteghem, Pee- ters en Chunga over een ijzer- sterke ruggegraat, terwijl vooraan Urzua zeer beweeg lijk speelde en samen met Zakkas bij de infiltraties de plaatselijke verdediging tot een dubbele voorzichtigheid noopte. Al bij al een uitste kende kollektieve verrichting van Eendracht, dat zich nu deze week kan opmaken voor de schok tegen Eeklo (abl) E. Aalst zette zaterdagavond Waterschei in de eerste helft, met een wervelend voetbal, dat snel en akkuraat werd uitgevoerd vroegtijdig voor een voldongen feit. In Limburg had men na de wedstrijd alle lof over dat "gedurfd aanvallend voetbal", met veel lef geëtaleerd en, op verplaatsing dan nog wel. Dat spelpatroon wordt de jongste weken regelmatig aangewend door oefenmeester Fazekas. De Hongaar schrikt er niet voor terug het onderste uit de kan te halen bij zijn spelers. "In eigen huis zijn al enkele gereputeerde tegenstanders aan onze wurggreep tenonder gegaan, waarom dezelfde taktiek dan niet toepassen op vreemde bodem? Ik beschik over een uitstekend strateeg en denker in de persoon van Chunga en vooraan heb ik twee snelle spitsen draven die flink technisch geschoold zijn en doorlopend herrie kun nen zaaien in het doelgebied van de tegenstrever. De optie voor een totale aanval werkt niet alleen verrassend voor onze tegenstanders, maar belet hen tevens onze eigen defensie onder druk te komen plaatsen Bovendien be schik ik voor de rest van de kompetitie nog over Gee- raerts. Die wordt klaargestoomd in het reservenpotentieel om tegen de aanvang van april het laatste zware werk aan te kunnen", dixit Fazekas. Zo te zien blijft Eendracht een serieuze kandidaat voor de eindronde. (abl) Eigenlijk vond men het bij VW Hamme jammer dat de match op Leest werd uitgesteld. Geweten was dat de tegenstander af te rekenen had met een paar onbeschikba re titularissen Nu blijkt wel dat het veld er dusdanig verzopen bij lag dat voetbal spelen vrijwel onmogelijk was. Wellicht was Dirk Van Nieuwenhuyse de enige voetballer bij VW Hamme die tevreden was met de afgelasting. Hij kreeg metéén een week meer gelegenheid om te rekupereren van een aanslepend letsel. Voor de match tegen Duffel kan de leider geen beroep doen op Johnny Lenaerts en Marc D'Hondt. De twee spelers waren normaal vorige zondag geschorst. Door het afgelasten van de wedstrijd schuift die schorsing uiteraard ook een week op. "Tegen Duffel moeten we in elk geval een overwinning nastreven, meent Willy Meersman. Zeker op eigen veld mogen we ons in de gegeven omstandigheden geen puntenverlies veroorloven. We staan er uitstekend voor. De voorsprong op Sint-Niklaas en Diegem bedraagt drie punten. Bovendien hebben we een wedstrijd minder gespeeld. Natuurlijk moeten we die ook nog winnen In dat geval wordt onze positie er nog komfortabeler op. Behalve de twee geschorsten is iedereen paraat. Ik hoop niet dat er paniekerig wordt gereageerd zoals veertien dagen geleden. Ik kreeg er haast een hartziekte van. Ik vraag de jongens dat ze mij dat toch maar niet aandoen." De ploeg: De Wilde, Moens, Verbustel, De Paepe. Diels. Geldof, Vermeir, Smet, Van Nieuwenhuyse, Pirelli, Van Bogaert of Van Geyte (Van Hemelrijck, Van Buyten). (e.g.) bij In het verleden was het duel tussen Beveren en AA Gent steevast goed voor een zowat vol Freethiel en die kykers kregen toen van de voetballers ook negentig minuten lang spannend voetbal met totale inzet. Zondagnamiddag was het helemaal anders. Aan de Klapperstraat stonden twee elftallen tegenover elkaar die al de ganse kompetitie bleek en angstig over het gras bewegen. Zowel Beveren als Gent wisten dat enige puntenwinst hen wellicht definitief uit de degradatiezone zou halen en een puntendeling zagen de twee Oostvlaamse toppers als de ideale oplossing. Dat na het ontstellend zwak partijtje voetbal de beide trainers tegenover de pers hun tevredenheid durfden uiten liet de ware voetballiefheb ber toch even de wenkbrauwen optrekken. Trainer Van Moer kon als keek verontschuldiging nog wel het ook scheidsrechter Pirau op zijn klok. De 0-t' laattijdig uitvallen van Maes ruststand was voor Beverei inroepen. Na Schmedding en echt te lonend. Lemoine nieuwe problemen De twee ploegen vereche- voor geel en blauw. Bij Gent nen verrassend met dezelfde liepen Augustine, op interna- elftallen op het veld en behal- schap aan wat David Fair- clough presteerde en de lange Brit moest zeer tegen de zin de plaats ruimen voor Vander Heyden. René Vandereycken trachtte een kwartier voor het einde Beveren nog een hand- tionale uitstap, en Forte er ve de ontgoochelde toeschou- je toe te steken maar zijn niet bij. Ronny Martens speelde zondag zijn 250ste keerds te zien. Beveren kon wedstrijd in eerste klasse en trouwens wat meer gewicht vermits Ronny daarvan ook op de wedstrijd leggen en geel i leek niemand iets ver- "schot" werd door doelman Laurijssen nog knap onscha delijk gemaakt Beveren kreeg bijna meer dan dat waar het recht op had toen de snelle Van Britsom één van de weinige goede passes van Stalmans meenam en de bal hard op de Gentse doelman schoot. De kijkers, er waren er toch nog een zesduizend, lie ten hun ongenoegen blijken. Trainer Van Moer moest toe geven dat het vertoon maar mager was maar hij haastte zich erbij te vermelden dat de puntendeling het opzet was. "Wij roeien met de riemen die we hebben", zei Wilfried. Het gccl-blauwe bootje moet dan ook in geen storm terecht komen. Hugo Aerts vermits Ronny daarvan ook op de wedstrijd leggen en geel TT TlTl^T WTT1T TOT1 een groot aantal in geel en en blauw kwam zelfs dicht bij H.I.K H. H. |\J H H I M I blauwe shirt speelde wilde ie- een openingsdoelpunt via AJUAA UJJ11 AJIAJJUJ, X speelde dereen wel meewerken het feest. Het wedstrijdbegin was in elk geval heel lief. Voordeckers deed wat tegen draads want op de tiende openingsdoelpunt eerst Stalmans en even verder de Noor Johansen. Het lijkt er ondertussen VV AALTER - TEMSE 1-1 trouwens sterk op dat Johan- K.S.V. Temse dat opnieuw Patrick Van de Vel moest ?cn,in april ^eer naa^ z'Jn missen wegens schorsing heeft wellicht op het veld van voor Beveren de meubelen kwam immers mei PSV Eind- »lz«n- V°»ral ho°B zou redden. Voordeckers hoven tot een akkoord om- het was Juist gedurende deze periode dat Temse dé kans bleef gevaarlijk en Ronny trent de overgang van Eric heeft laten liggen om de wedstrijd definitief in het Martens voelde de strakke Van Kessel. De talentrijke voordeel te beslechten. Terug met Filip Snijckers van bij bjikken van trainer Fafié en linksvoetige belofte zou het de aftrap erbij in de plaats van de ongelukkige Jan J" J",~' probleem op de linkerflank Pieters die wellicht out zal zyn voor de rest van het moeten oplossen. seizoen, startte Temse heel sterk. De Wase stormloop duurde niet lang. Na lien minuten N? d? 8a>>ru,kel,|ke sludie- hij ging ook tussen de doelpa len trappen. Bij Beveren kon niemand wat lijn in de wedstrijd leg gen. Het bleef bij stapelvoet- ronde die een tiental minuten SK AALST - SK LEBBEKE 3-1 Zonder de geschorste Bart De Bruyn diende Aalst de strijd tegen de uren uit Leb- beke aan te gaan. Zo'n partij spreekt altijd tot de verbeel ding, ook al is het degrada tiespook uit de Denderstad verdwenen. SK was werkelijk zinnens om zijn trouwe sup- voet. Bij een misverstand in de Lebbeekse verdediging knalde De Jaegher eerst op de bezoekende portier maar de 1* NATIONALE bal ketste in de voeten van De KV Mechclen-SC Lokeren Naeyer die droog in doel SK Bcveren-AA Gent schoot (2-12* NATIONALE De tweede helft wist Aalst Waterschei-E. Aalst zijn overwicht nog nadrukke- y NATIONALE A portere nog eens iets goeds lijker door te drukken. De J. Lcdc-La Louvière voor te schotelen. ingekomen Van Laethem wist H. Zele-SK Roeselare De start van de partij was de eindstand vast te leggen (3- BEVORDERING B alvast allesbehalve rooskleu- 1). Hij verving Waegeman en W Lcest-VW Hamme rig. Cooreman drukte de bal was meteen suksesvol. De St.-Niklaaj-Willebroekse voorbij de verbouwereerde meerdere kansen die er kwa- PROVINCIALE De Saedeleer. Dit was met- men waren niet voldoende om E. Mcldcrt-SV G'bergcn een de vierde opeenvolgende de score nog verder uit te SK Aalst-SK Lebbeke maal dat Aalst in de eerste breiden. Olsene-JCAVD SK Aalst: De Saedeleer, Pi- ron. De Jonge, Verbestel, Dierickx, Waegeman, Key- molen, Roelandt, De Naeyer. De Jaegher en Lievens Lebbeke: Vinck, Hals, Pele- man, Elskcns, De Malssche, Van Damme, Cooreman, Werner Van Heek, Geens, RCwTtterVn-'^nkMiD De Kinder, Van Damme VOETBALUITSLAGEN minuut op achterstand werd geplaatst. De Aalstenaare wisten zich te herstellen onder initiatief van De Jaegher. Hij kreeg eerst een reuzekans maar mis te. Daarna, op aangeven van Peter Roelandt was het wel raak. Ook in het tweede Aal sterse doelpunt had hij een was het gedaan en het was het was opvallend hoe opnieuw Gent dat op het doel besla8 nam ^a!,hlft al ™et" zwak Pecraer-Stalmans op de van Rosez ging drukken. Dirk een r .VO?.r de Scheepsbou- mat stonden. In de eerste bleef gelukkig de beste speler were in de 11e minuut. Yvan helft kreeg Beveren slechts op het terrein. Bij Beveren T. wc" ZC5r Joed op hc' één doelkansje maar toen had Van Moer geen bood- middcnveld bediende met een magistrale pas Frank Van Buynder die op zijn beurt de bal voor doel bracht waar de snelle Waem kon binnenkop- pen voorbij thuisdoelman Amcloot, 0-1. En Temse bleef de aan valsfront roffelen, zo moest Ameloot in de 18e minuut in twee tijden een schot van Yvan Riské stoppen nadat Pa trick Waem nu de voorberei ding op zich had genomen, terwijl in de 23e minuut de thuisdoelman andermaal in twee tijden moest redding brengen wanneer Patrick Waem met een achterwaarts hieltje Frank Van Buynder in schietpositie bracht. Temse, dat de aanvallen maar aan elkaar bleef rijgen, kreeg in de 36e minuut van de wedstrijd dan toch al een eer- li ste waarschuwing van de 6-1 thuisploeg dat zij ook nog wel 641 degelijk in het spelvertoon 2* PROVINCIALE B Schelle bcllc-Borsbeke Kallo-Mcisc Kemzcke-SLV Zelzatc H. Vrasene-Kniibeke Robur-Appelterre 3' PROVINCIALE D Hofstadc-TK Mcldcrt Wieze-Kerkskcn Gijzegem-Berlarc Masscmcn-Aaigem Burst-Erpe O"1 3* PROVINCIALE E Buggenhoui-Gerda 1-1 Grembergen-Excelsior 2-5 Lokerse-KIcin Laar Waasmunster-Slekene Sp. Baasrode-Bazel St -Gillis-W.-Heikant Sombckc-Haasdonk St.-Gillis-D.-St.-Pauwcis 2 4* PROVINCIALE G Terjoden-FC Aalst ff Merc-Edixvelde 1 Lcbcke-Erembodcgem M 4* PROVINCIALE H Dü| uitg. 3-0 Smctledc-Oudcgcm R. Lcbbckc-Appcls 1-0 S. Moorsel-Eroiidcgcm Coin fyjUrrem wenste betrokken te worden. Marc Bosman was echter bij de zaak toen eerst Hcyscn met een afstandsschot dreigde terwijl Van de Walle in de zelfde minuut van iets dichter Bosman ook al tot een opmer kelijke safe dwong. Deze thuisopflakkering was echter van korte duur en in de 37e minuut had Filip Snijkers zich weeral goed. Goed vrijgc- specld na een ideale voorzet van Wendel Storms, eerstgc- voorzet van Frank Van Buyn der nogmaals op Ameloot richtte. Vanaf dat moment keerde het spelbeeld zich dan lichtjes en was het de thuisploeg die toch de bovenhand probeerde te halen. Dit merkte men reeds op door het feit dat Rudy Pcersman met geel be straft werd toen hij thuisspe- ler Heysen foutief van de bal moest zetten. En nog wat la ter begon dan thuisspcler Langbeen zijn nummertje op te voeren waarmee de Tcmse- defensic nog heel wat last zou krijgen. Zo mocht Langbeen in de 58e minuut een vrije trap nemen die Marc Bosman slechts met moeite én met de hulp van Luc Volckcrick kon stoppen, maar in de 67e mi nuut was dezelfde Langbeen dan toch suksesvol toen hij ongehinderd plots in balbezit kwam en natuurlijk deze kans niet liet liggen om zijn ploeg langszij te brengen: 1-1. Op de 75e minuut ander maal Langbeen die nu met een vluchtschot Bosman trachtte te verslaan maar deze laatste kon knap in hoekschop redden. Nadien werd het spel ruwer en volgden er nog een aantal gele kaarten voor on dermeer Yvan Riské voor fout op Van de Walle terwijl Floris Verstraeten en Heysen ook nog met dezelfde onder scheiding bedacht werden door een geen al te sterk lei dende ref Van Zandc. De stand bleef evenwel onaange roerd zodat beide teams ge zien hun verdienste in elke helft gelijk beloond werden. noemde bemerkte echter de Al had Temse gedurende de volledig vrijstaande Floris Verstraeten niet en haalde dan maar zelf uit met een hard schot hetgeen door eerste helft de betere kansen gehad die geen afwerker vonden. Nu zondag komt bij Temse Ameloot nog maar eens gered de ploeg van Olsene op be- werd, zodat hij het feitelijk zoek. Alleszins weer geen ge was die zijn ploeg met deze 0- 1 achterstand naar de pauze kon loodsen. makkelijke opdracht, temeer Rudy Pcersman en Bert Brijs gcelgcschorst zijn. Op 30 SK Aalst-Lebbeke. Doelman Vinck kan het leder boven de Elskens, Geens en Dierickx (da) Tijdens die rust werd bij dc maart zal Temse een vriend thuisploeg dan Van Orewe- schappelijke partij afwerken ghe vervangen door Van Kcr- tegen Eendracht Aalst terwijl rcbroeck maar het was Temse op 2 april meer dan waar dat, eens op het veld, toch schijnltjk Red Star Haasdonk weer de eerste tien minuten partij zal gegeven worden, dwarslal tippen. Kijkers zijn SK Aalst-SK Lebbeke. De Jaegher vergeet bijna het leder terwijl Van Dorselaer probeert dc^lTuw-witt^fornTa^e niet H^k kader.06" vricndschappe' van hem te stoppen (da) afwerken langs Waem die een (m.s.)

De Voorpost | 1988 | | pagina 18