OP EEN STAP VAN TITEL PANTERS GERED DEGRADATIE KAN NOG WINST MAAR GEEN VREUGDE STAP NAAR HET BEHOUD OP DE TWEEDE PLAATS MOEILIJK GAAT OOK ONSPORTIEVE GASTEN WANPRESTATIE 16-0 NA DE RUST 26 - 18.3.1988 - De Voorpost BASKETBAL ST.-NIKLASE - BEVEREN 75-68 Het burenderby tussen de Klaaskens en opponent Beve- ren bracht heel wat kijklusti- gen naar de Wase sporthal. Twee ploegen met veel inzet aan de opworp, zorgden de eerste helft voor spanning. Was de kwaliteit van het spel niet hoogstaand, toch kamp ten beide ploegen met volle overgave. Een 7-5 (5e min.) bracht geen afscheiding om dat alle spelers hun nervosi teit niet de baas konden. Het bleef bij een ongeordende ge doe tot 12-13 (10e min.) en bij de bezoekers kon men enkel rekenen op Maes. Een tem poverhoging van de thuis ploeg bracht de kwieke De Poortere op snelheid onder de ring en deze man van de match zorgde drie minuten later voor een eerste afschei ding (21-15). Beveren vond geen afwerkers vanop afstand en moest toezien hoe onder impuls van De Poortere een kloof van 29-18 tot stand kwam. Deyaert ging zich nu onder de borden even waar maken en met veel energie verbruik kon Beveren toch nog een 37-34 ruststand op het bord zetten. Debbaut die de ganse eerste helft op de spelverdelersplaats had ge speeld was niet in de wed strijd gekomen en het waren De Poortere - Willaert die voor de voorsprong hadden gezorgd. De tweede helft kwam Sauvil- ler op zijn vertrouwde plaats postvatten, en de Klaaskens verschoven hun pionnen op het schaakbord. Willaert moest met vier fouten naar de bank (3e min.), maar Sauvil- ler kon met infiltraties toch zijn ploeg op 46-40 houden. Een nieuwe bevlieging van Franky De Poortere zorgde voor 51-44 (6e min.) en Beve ren moest weer alle hens aan dek roepen. Van Dosselaere spande zich voor de wagen en de Beverse spelmaker bracht alles weer samen (51-48) De thuisploeg ging nu zenuwach tig tewerk maar de redding kwam er door een technische fout van de Beverse bank. De Klaaskens liepen hierdoor uit naar 58-51 (12e min.) en deze kloof kon niet meer over brugd worden. Beveren had geen schutters in huis. speelde een te statische 1-4 aanval en enkel door de foutenlast van de thuisploeg zat er nog even spanning in. Twee minuten voor tijd miste Van Loo zijn inloper bij een 70-64 stand cn van dan af kon Sint-Niklase op balbezit spelend en met de werkkracht van een steengoe de Vavourakis de winst op zak steken. St.-Niklase met De Poortere-Vavourakis en Sauviller bleek heel wat routi- nerijker dan de ganse Beverse ploeg, en de punten gingen dus onverdiend naar de thuis ploeg. De eerste stap naar de titel is gezet en het is nu volharden tot de eindstreep om het doel te bereiken. Punten: SNBC: Willaert 10-2, De Poortere 16-10, De Cau- wer 2-0, Debbaut 5-7, Vavou rakis 4-13, Sauviller 0-5. Beveren Schmitt 2-5, Deyaert 10-0, Verstraeten 3- 0. Macs 10-7, Van Dosselaer 5-10, Van Loo 4-12. WEGA BASKETBALKALENDER 2e afdeling heren 20.15 u: (19.3): Rubo'Niel-Zele 20.15 u: (19.3): Okapi-Willcbroek 3e afdeling 20 15 u (19.3); Monceau-Pantcrs Baasrode 20.15 u (19.3): Schcldcjcugd Tcmse-Schaarbeck 4e afdeling C: 20.15 u (19.3): Sgolba Aaltcr-Hcrmcs Waasland St.-Niklaas le provinciaal 15.45 u: Berger du Nord Aalst-Erpc Mere 17.15 u: Tissac Gentbruggc-Wasocub Waas 20.45 u (19.3): Eikcnlo Ecklo-The Tower Aalst 20.30 u (19.3): Hemaco Dcndcrmondc-Lcdc 3e provinciaal B: 16.15 u: White Star-Grembcrgcn 18.00 u: Tcrlindcnboys Aalst-Rcd Boys 20.15 u: (19.3): Modu-St. Niklase 20.30 u: (19.3). Bazel-Silaba Zclzatc 20.45 u: (19.3): Bcvcren-Dcndcrmondc 18.00 u: Mocrzckc-Oostukkcr 18.00 u: Cibo Zelc-Mclselc 3e afdeling dames: 11.15 u: BC Zcle-Moeskrocn BCZele Turnhout De meest fervente Zeelse aanhanger zal moeten be amen, dat met de wijze waar op Zele momenteel basketbal brengt, hun plaats in tweede afdeling in vraag mag gesteld worden Ze kregen basketbal les van Turnhout, dat met draaischijven als Bruyninckx en Meulemans. de nummers één en twee uit de schutters- stand in tweede afdeling, ze een ploegspel produceren waaruit vloeiende kombina- ties komen. Verschillende ke ren zagen we de bezoekers na de meest eenvoudige bewe ging van het basketbal, de give-and-go, scoren. Bij Zele zagen we niets dan loop- en dribbelwerk van individuelen. Positieve vaststellingen waren de eens te meer knappe pres tatie van kapitein Herman Van den Broeck, die in verde diging alles moest pakken en in de aanval nog goed was voor een 7 op 10. Een tweede knappe prestatie kwam van de steeds tot invaller gebom bardeerde Johan De Brau- wer, die op één minuut voor de rust en vlug nog vier pun ten scoorde, waardoor de ach terstand tot 39-43 verminderd werd. In de tweede helft hield hij met een 9 op 13 zijn ploeg in de match en bracht ze zelfs voor, maar kende tegenslag toen hij bij 75-78 op 3 minu ten voor tijd een inloper mis te. Hij verkeek daar de kans om tot matchwinnaar uit te groeien en zijn ploeg defini tief te redden. Het is ken schetsend voor de mentaliteit in de kern. De Brauwer is steeds gemotiveerd ook al zit hij meestal op de bank Steeds is hij bereid om het onderste uit de kan. sportief dan, te halen. Een schril kon trast met de wijze waarop Ze le zich naar het einde van de kompetitie sleept en nog één overwinning nodig heeft om zeker van het behoud te zijn Indien zaterdag bij nog een ploeg in de penarie. Niel, wordt verloren, dat moet het op de slotdag thuis tegen Kortrijk gebeuren. Punten: Zele: Van Hulle 2-3, Arcay 6- 6, De Decker 3-0, De Brau wer 4-16, Mertens 12-9, Van den Broeck 8-6, Putteman 4- 3. Turnhout: Bruyninckx 19-9, Saviolo 4-0, Govaerts 6-4, Goris 2-2, Meulemans 10-16, Guns 2-13. BENO Basketbal. Scheldejeugd Temse-Athlon leper 73-77. On- kans en enkele scheidsrechterlijke dwalingen zoals deze fout op Pauwels die niet bestraft werd, beïnvloedden de uitslag (dw) LEDE - WASOCUB 106-108 Het tragische gebeuren waar bij Wasocub speler Tony De Clercq de dood vond heeft zijn stempel gedrukt op de ganse ploeg van Jaak Gerlo. In een afzonderlijke bijdrage leest u omtrent deze grillige speling van het noodlot. De bezoekers wilden toch hun wedstrijd op I.ede, ploeg in strijd voor de titel, waarma ken en de eerste helft werd er met veel overgave gespeeld. De thuisploeg toonde zich echter met de gebroeders Van Driessche en Lievens zeker van hun taak. De bordjes evo lueerden van 27-22 (10e min) naar een 65-50 ruststand. De bezoekers bleven in zichzelf geloven en speelden een tweede helft die niemand nog verwachtte. Een met faal angst overladen Lede moest toezien hoe de match kantel de tussen de 10e (85-76) en de 15e min. (91-94). Steeman was de afwerker van dienst en met inzet van alle krachten ging Wasocub op zijn elan door Mertens reageerde nog bij 105-104 maar De Kimpe scoorde een gouden doelpunt en wanneer Lede toch naar de overwinning stevende kwam de klap op de vuurpijl. Op 9 seconden van het einde (106- 105) ontfutselde Hofman de bal van een thuisspeler cn zette de netten bol. Konster- natie bij Lede dat de titel aan zijn neus ziet voorbijgaan, vreugde bij Wasocub die ech ter na enkele seconden om sloeg in verdriet, wanneer men dacht aan hun overleden medespeler. Langs deze weg ook onze oprechtet gevoelens van deelneming aan de diep getroffen familie en ook voor Wasocub, die zijn speler ver lies waarop het de eerstvol gende jaren wilde bouwen Punten: Lede: Vandendries- sche 9-8, De Borger 0-2, G. Van Driessche 17-2, H. Van Driessche 12-6, Lievens 15-3, Mertens 4-16, Goeman 8-4. Wasocub- Steeman 14-16, Za- man 17-9, Gerlo 3-11, Van Boven 13-11, De Kimpe 0-2, Hofman 2-9. WEGA Basketbal. Burgemeester Dierick waagt een poging naar de korf voor de derby Grembergen-Moerzeke, door de lokale ploeg gewonnen met 62-61. Ook sportschepen Van Damme is van de partij. 39-29 op het bord stond. In de nard uit voor Grembergen. Punten: tweede helft kon Van Doors- Bulteel kwam maar tot 5 op Grembergen: Bart Van selacre het lokaal voordeel 26 en dit gemiddelde stak Doorsselaere 8-0, Vermeulen intakt houden, maar de be- schril af bij dit van Jan Van 2-6, Jan Van Doorsselaere 12- zoekers kwamen op kousc- Doorsselaere (8 op 14) en Luc 8, De Kimpe 9-4, Van Riet 8- voeten opzetten cn kenden Van Riet (6 op 9). Bij 60-55 5. tegenslag toen Bruneel met naderde Moerzeke nog eens Moerzekc: Bulteel 5-8, Ver een kwetsuur uitviel. Een tol 60-59 en het waren Van stappen 2-0, Coppens 7-2, knappe Verspecht gaf de Riet met een driepunter en Verspecht 6-16. Van Hautte match een serieuse wending. Vermeulen met een fieldgoal 0-6, Simard 5-0. Bruneel 4-0. Via 48-47 en 51-47 zorgde hij die de kostbare punten voor BENO voor 51-55 en het zag er be- Grembergen thuishielden. Dendermonde 95 Terlindenboys 71 De zege van de thuisploeg brengt de ploeg op een ge deelde tweede plaats, met nog altijd uitzicht op de titel en anderzijds was het een steun tje voor stadsgenoot Grem bergen, dat daarmee Terlin denboys in de degradatiestrijd achter zich laat. De thuisploeg, zonder Goos- sens, voelde zich niet zeker en BAZEL - WHITE STAR 96-92 Bazel met de heroptredende Van Renterghem in zijn ran gen liet slechts flitsen zien van hetgeen de ploeg in huis heeft. Tegen hekkensluiter White Star werd halfweg de eerste helft een 30-25 stand op de bordjes gezet. De Gente naars met Alexander en Cools als uitblinkers moesten zelfs voor de rust de rol lossen De thuisploeg dacht met een 55- 43 ruststand de schaapjes op het droge, maar de hekken sluiters bleven in zichzelf ge loven. Van Dammc en De Brucker zorgden wel Voor 75- 72 (10e min.) maar de bezoe kers bleven in het spoor van Bazel. White Star kreeg ech ter foutenlast en dat zou zich de laatste minuten wreken. Met heel veel vrijworpen ble ven de Gentenaars tot twee minuten van het slot voor de zege kampen, maar eens Ba zel zich vijf punten had voor gezet was de winst binnen. De thuisploeg speelde op balbezit en won zij het meer dan moei lijk toch verdiend. Uit betrouwbare bron verna men wij dat volgend seizoen Luk De Pauw (Scheldejeugd Temse) en nu trainer van Ani mo Borncm als oefenmeestei zou worden aangetrokken. Punten: Bazel: Becquet 17 p. Borghgraef 12 p.. Van Ren terghem 11 p.Dc Sutter 7 p. Van Damme 25 p.. De Bru cker 20 p., Vanderlindcn 2 p., Dc Lamper 2 p. White Star: Alexander 30 p.. Cools 25 p.. Van De Kauter 9 p Vcrschaeve 9 p.De Bacr- demaeckcr 3 p., Vcrbruggen 2 p.. Van Hammc 10 p. WEGA De Muizeval van Agatha Christie is aan zijn 35e sei zoen plaats in Londen waar het nu gespeeld wordt in het St. Martin's Theater. Niet minder dan 222 Britse akteurs en aktriccs hebben er hun boterham mee verdiend. Van 1935 tot 1987 zou men onder meer 1.4 kilometer hemdlinnen hebben gestreken voor dc akteurs en zou er in de zaal voor 262 ton ijskreem verorberd zijn. Het stuk heeft 8 Amerikaanse presidenten en evenveel Britse premiers overleefd. dit liet zich in de eerste helft goed aanvoelen. Na 10-6 cn 22-20, waren het de bezoekers die langs Bellon en Lenoir de leiding overnamen en via 29- 30 de rust met 34-38 ingingen. De Aalstenaars geloofden in hun winstkansen en liepen verder uit met 40-53 aan dc 6e minuut. Dc thuisploeg, die hun spelerskern beperkt zag, schakelde dan toch noodge dwongen van een zoneverde diging naar een individuele afweer over en kwam dichter bij. Het verloor aan de 12e minuut bij 57-62 Willockx voor vijf fouten. Verhas kwam cn in verdediging was dit voor Dendermonde een sterke pion. Anderzijds scho ten Coeckclbcrgh en Windey aanvallend uit hun sloffen. Via 71-64 aan de 15c minuut werden de bezoekers in de slotminuten totaal overspeeld en Dendermonde won met af getekende cijfers. Het zit door dc nederlagen van Beve ren en Mclsele op een tweede plaats. Een springplank naar de titel of is dit toch een te zware opdracht voor Dender monde? Punten: Dendermonde: Coeckclbcrgh 10-22, Piron 2-2, Windey 11- 26, Willockx 5-4, Dc Cock 6- 7, Verhas 0-0. Tcrlindcnboys: Bellon 10-12, D'Hcrdt 2-2, Impens 6-0. Lc- nois 18-13. Marcoen 0-4. Bon ner 2-2. BENO Basketbal. In Aalst speelde The Tower tegen Hemaco (jvdb) Panters Baasrode 85 Wilsele 81 Met twee opeenvolgende overwinningen, in moeilijke omstandigheden, telkens zon der Vermeersch, Verstappen, heeft Baasrode de plaats in derde afdeling nu toch wel veilig gesteld. Gemakkelijk was het in geen geval. Wilse le. dat vorige week spelmaker Ronny Faes aan de deur zet te, speelde goed mee en aan de 5e minuut was het 14-12. Panters scoorde met Mathijn- sens. Van Loey goed vanop de vleugels en ook Moens liet zich niet onbetuigd, hetgeen halfweg de eerste helft leidde naar een 28-18 voorsprong. Een ideale oppepper om die voorsprong verder uit te bou wen en aan de rust met 49-33 te leiden en bijna zeker van de zege te zijn. Het was de eerste helft al opgevallen dat de verdediging een zorgen kind was. De bezoekers be heersten de rebound. Een on derdeel waarvan de thuis ploeg wist dat Wilsele daar sterk in was. Het voordeel voor Panters was dat de Bra banders hun balbezit niet in korven konden omzetten. In de eerste helft lukte Panters 17 korven uit 37 pogingen en Wilsele kwam maar tot 19 op 49. In de tweede helft zorgden Stevens-Mathijnsans en Moens er voor dat er een 54- 35 voorsprong op het bord kwam. Wilsele had op dat moment geen enkele kans meer om terug te keren. Ba sisspelers als Landeloos, Da- ris, hadden meer oog voor geredetwist met de scheids rechters dan korven te scoren. Vooraleer Landeloos met fouten uitviel, toonde hij toch dat hij kan afwerken. Daris moest er ook uit. De versterk te Wilseelse reserven trokken zich op aan de preciesheid van Vermeiren (3 op 3, waaron der twee driepunters) en een onhoudbare Verbeeck, die Veldeman alle kleuren van de regenboog liet zien. omdat er geen hulpdekking kwam. Ook Panters kreeg foutenlast. Ste vens met vier fouten werd vervangen door Esseldeurs en Mathijnsens die te weinig aan verdedigen dacht, werd ge wisseld voor Goossens. An derzijds verging het de thuis ploeg minder goed in de aan val. Het had minder balbezit en was minder precies. De nervositeit sloop in de ploeg en aan de 12e minuut stonden de bezoekers langszij (69-69). Het werd een zenuwslag. Baasrode had duidelijk pro blemen en aan de 14e minuut stond het met 69-76 achter Wilsele verloor ook Van Mee- nen. Het was nu alleen Ver beeck die bleef scoren. Ge lukkig kon de thuisploeg voordeel halen uit de vrijwor pen. Van Loey met een 4 op 4, verkleinde het verschil tot 72-76. Een bezoekende tech nische fout, de vrijworpen en het balbezit, leidde tot 76-76 Bij 79-80 ging de laatste mi nuut in. Veldeman zorgde voor 81-80 Mathijnsen met 2 vrijworpen en uiteindelijk Veldeman hielden de uiter mate belangrijke matchpun- ten thuis. Voor Panters bete kent dit zo goed als zeker het behoud in derde afdeling. Panters Baasrode zal volgend seizoen naar een andere trai ner-coach moeten uitkijken. Na de verlossende zege deel de Hubert Van Hecke aan de spelersgroep dat hij er nood gedwongen moet mee ophou den. De Hamse gentleman- coach moet een operatie aan de heupen ondergaan, zodat hij op 48-jarige leeftijd, met pijn in het hart besloot om definitief afscheid van een trainersfunktie te nemen. Geen goede zaak voor de bas- ketbalsport. Hubert was één van die coaches, die een aan vallend en spontaan basketbal voorhield. Punten: Panters Baasrode: 28 op 65 shot, 24 op 35 vrijworpen en 5 driepunters. Van Loey 11-4, Moens 15-9, Esseldeurs 0-0, Goossens 0-0. Stevens 2-6, Mathijnsens 17- 5, Veldeman 4-12. Wilsele: 34 op 88 shot, 10 op 15 vrijworpen en 3 driepun ters. Landeloos 12-7, Vermeiren 4- 8, Van Deuren 7-6, Verbeeck 6-19, Daris 4-4, Van Meenen 0-4. BENO Basketbal. Scheldejeugd Temse-Athlon leper 73-77. Een fel gehinderde De Pauw zal toch scoren (dw) SCHELDEJEUGD TEMSE - ATHLON IEPER 73-77 IEBAC IEPER - HERMES 83-66 Met drie zegepralen op rij was Hermes best gewapend om leper, in strijd tegen de de gradatie, te bekampen. De eerste studieronde (9-8) bracht zeven punten op rij van Alain Van Goethem maar de Ieperse ploeg liet niet be gaan. Coussée schoot met scherp en ontglipte keer op keer zijn bewaker. De thuis- verdediging hield stand en omdat Koeckeienbergh te weinig bij de bal kwam kon Hermes nooit dichter komen dan 28-24 (15e min Wan neer ook Deleu van zijn be waker de nodige vrijheid kreeg kwam er een eerste af tekening. De thuisploeg kon gaan rusten met 40-30 en Her mes kwam nooit bij het vorm- peil van de laatste weken. De tweede helft verging het de bezoekers van kwaad tot er ger. Er zat helemaal geen co hesie meer in de ploeg en Deleu-Coussée plaatsten een 18-0. Het duurde inderdaad volle acht minuten eer Her mes zijn eerste punt door de ring kreeg )58-30) Koeckeien bergh begon aan een one-man recital doch na 76-45 (15e min.) kreeg Hermes de verne dering van de kompetitie. De terugkeer in de laatste minu ten kwam er omdat Iebac met applausvervangingen zijn vreugde niet meer op kon, terwijl de Hermes-invaller de geboden kansen waar maakte. In elk geval een wanvertoning van de bezoekers die hun be stuursleden meer dan een re vanche verschuldigd zijn. Punten: leper: Sucaet 2-1, Coussée 12-17, Ketels 6-4, Mottrie 6-3, Deleu 12-8, Van Besien 2-8. Hermes: Alain Van Goethem 9-0. Dirckx 3-3, Marin 2-7, Koeckeienbergh 11-20, Stef. Van Goethem 2-0, Lintacker 1-2. Vandermeulen 0-4. WEGA Athlon leper dat bij de Tucht- kommissie, wegens wanorde lijkheden tijdens een thuis wedstrijd, een boete toebe deeld kreeg van 30.000 fr., ging nu ook op verplaatsing zijn reputatie eer aan doen. Na een 7-15 (10e min.) oor deelde Scheldejeugd er an ders over en Kris De Pauw sleurde zijn ploeg in de ge wenste versnelling. Er moest hard gewerkt worden om de Ieperlingen, met Mark Tem merman in een glansrol bij te benen (19-21) en de laatste minuten gaf niemand nog een vin toe. De inzet bleek dat Jo Muller (nog een bekende van de Nationale Tuchtraad) er met de grove borstel door ging. Na 29-34 rustcijfi rs bleef deze Gentse tandaru de man die het vuur aan .iet kruidvat stak. Er werd bijzon der bitsig gespeeld en de rou tine van de bezoekers bracht hen van 40-43 naar 47-58 (10e min.) voorsprong. Mark Tem merman met vier driepunters was de dooddoener want nie mand kon deze Gentse klasse- man aan banden leggen. Wanneer de reactie van Tem se er kwam door Kris De Pauw en Bleyenbergh moest men konstateren dat in bas ketbal dikwijls de scheids rechters de beslissing bren gen. Bij 69-74 kreeg Kris De Pauw zijn tweede vrijwillige fout, nadat hijzelf in dc grond werd geboord door de Ieperse defensie. De Scheldejeugd motor moest naar de bank en Temse kwam niet meer dich ter. De bezoekers wonnen met weinig glans en na de wedstrijd was het nogmaals een onsportieve Jo Muller die zich aan handtastelijkheden te buiten ging. Niettemin degradeert Temse waarschijnlijk naar vierde na tionaal, want zowel Houtem, Sparta Schaarbeek en Panters Baasrode wonnen de kostbare inzet. De ploeg van Egon De Pauw moet nu zijn twee laat ste matchen winnen om nog kans op behoud te hebben. Punten: Scheldejeugd: De Pauw Kris 14-8, Mertens 4-8, Bleyenbergh 0-12, Van Lom- bergen 5-7. Van Dooren 2-5, Gillis 4-4. leper: Muller 2-6, Temmer man 16-19, Cuvelier 7-1, Haeck 5-2, Deprez 2-6, Holle voet 2-9. WEGA Grembergen 62 Moerzeke 61 Voor de tiende keer dit sei zoen eindigde een wedstrijd waarin Grembergen was be trokken met één punt ver schil. Zes keer trokken de jongens van voorzitter Geert Van Keer aan het kortste eind. De overwinning tegen gebuur Moerzeke is zeer be langrijk in het licht van de strijd om het behoud. De thuisploeg bewees eens te meer dat ze een plaats in tweede provinciaal overwaard is. De laatste weken heeft de ploeg een serieuse inspanning gedaan om de klassering te verbeteren. Het heeft nu het lot in eigen handen. Het moet winnen en daar is het momen teel best in staat toe. Het zou ons verwonderen moest coach De Vriese er niet in lukken de degradatie te ontlopen. Tegen zijn vroegere ploeg maats was Luc Van Riet bij zonder gemotiveerd en daar vaarde zijn huidige ploeg het best mee. Hij zette de thuis ploeg op voorsprong, die met de hulp van Jan Van Doorsse laere en Mare De Kimpe aan het kwartier tot 31-21 uit groeide. Moerzeke kon geen uitschieter voor de afwerking vinden, zodat aan de rust er Oostakker 100 Cibo Zele 89 De Zeelse ploeg sleept zich moeizaam naar het einde van de kompetitie. Te Oostakker, een ploeg die de laatste we ken ook niet meer zulke knal- uitslagen neerzet en als titel kandidaat is teruggevallen, werd het tussen de twee 'ont goochelingen' van de kompe titie een gclijkopgaande eer ste helft. Tot de rust kon Permenticr Cibo in de match houden (43-42). Onmiddellijk 3 na de rust kregen de bezoe- kers, bij gebrek aan concen- tratie, een 16-0 opdoffer te 1 slikken. Met een 59-42 achter- I stand konden Peter Moens, Goetmaeckers en Van Dam me alleen nog de schade be perken. Punten: Oostakker: Van Waes 4-8, De Kesel 5-11, De Pauw 8-11. Peelman 7-0, Defraigne 11- 19, Van der Straeten 8-8. Cibo Zele: Permenticr 22-13, Peter Moens 8-6, Jan Moens 0-2, Goetmaeckers 5-8, Van Dammc 3-16, Hcirwegh 4-2. BENO

De Voorpost | 1988 | | pagina 26