K ZFC REDS ZAALVOETBALSPORT WORDT TE LEBBEKE DUIDELIJK GEBOYCOT VOETBALKALENDER DUIVENSPORT DYNAMICA ZWAAR TERUGGESLAGEN VRIENDENKRING DE REIS- DUIF-DENDERMONDE PRESENTEERT KAMPIOENENPARADE DUIVENSPORT PATRO D LIEP OP EEN GASBEK 24 - 25.3.1988 - De Voorpost ZAALVOETBAL Er heerst, op z'n zachtst uitgedrukt, ontevredenheid in de schoot van de Lebbeekse zaaivoetbalklub "Reds". Deze klub, gegroeid uit het bekende zaalvoetbaltornooi "Schaal Delsin" - een tornooi dat in de regio al jaren ruime weerklank vindt - is het duidelijk oneens met de uurregeling zoals die vanuit het Lebbeekse sportkomplex, wat betreft het gebruik van de sporthal dan, voorgesteld wordt. Bovendien, aldus de betrokkenen tijdens een vorige week belegde perskonferentie, wordt de "schaal Delsin" geboycot. Vorig jaar moesten we noodgedwongen uitwijken naar Sint-Gillis-Dendermonde. Dit jaar wordt door hen die het voor het zeggen hebben op een gelijkaardige toestand aangestuurd. In hun kritiek aan de verantwoordelijken zyn de zaalvoetballers niet mals: bepaalde klubs en sporten worden duidelijk bevoordeeld. Vanuit de Vlaamse Zaalvoetbalvere niging wordt overigens vastgesteld "dat de samenwerking met het Lebbeekse sportkomplex abominabel te noemen is" en "in Lebbeke de handbalsport gefavori seerd wordt". Al deze toestanden, aldus de betrokkenen, doen by ons vragen ryzen omtrent de kompetentie van de sportfunktionaris en de -beheerder. Negende Schaal Delsin Op 19 februari van vorig jaar, aldus de ZFC Reds-ver- antwoordelijken, formuleer den we een schriftelijke aan vraag (met voorstel van data en uren) omtrent de organisa tie van de 9de editie van de "Schaal Delsin", aan de be heerder van het sportkom plex. De volgende acht uitgaven van dit tornooi hadden steeds plaats in de periode mei/juni. In de Lebbeekse sporthal. Het waren ontegensprekelijk steeds suksesvolle tornooien, enerzijds omdat honderden Lebbeekse en andere (zaal- jvoetbalspelers de kans kre gen, in een keurig georgani seerd tomooiverband, hun sport te beoefenen. Ander zijds omwille van de hoge pu blieke belangstelling, die soms opliep tot 500 toeschou wers per speelavond. Het feit dat wij vedetten als Mom mens, Cluytens, Lubanski, Nijskens, Leo en Swat Van- der Eist aantrokken, was daar beslist niet vreemd aan. Het tomooi groeide dan ook uit tot de bakermat voor de ex pansie van het zaalvoetbal in de Lebbeekse regio. Slechts zes weken na onze aanvraag kregen we de schriftelijke melding dat de negende "Schaal Delsin" geen doorgang kon vinden op de voorgestelde data en uren. Wij kregen slechts 6 uur toe gekend, met de mogelijkheid tot uitbreiding in de loop van de maand juni. Een dode pe riode echter voor elk zaal voetbalspeler, vermits dan de examenperiode valt en men in het voetbal aan de zomerstop toe is. Op 1 april namen we per soonlijk kontakt op met de voorzitter van de Gemeen telijke Sportraad; dit nadat we informeel op de hoogte waren gebracht van het feit dat de Gemeentelijke Sport raad een eigen zaalvoetbaltor nooi organiseerde tijdens de door ons gevraagde periode. Na een telefonisch onder houd van P. Florijn (Sport raadvoorzitter) met de be heerder, werd ons toegezegd dat ons tomooi toch doorgang kon vinden op de oorspronke lijk gevraagde data en uren. Uit opnieuw een telefonisch kontakt met onze klub bleek op 2 april '87, dat de uitnodi gingen voor het tomooi van de sportraad, door de sport funktionaris reeds verstuurd waren, zodat we zonder schroom kunnen spreken van een reeds lang geplande en bewuste boycot van dit tornooi. 's Anderendaags namen we kontakt op met senator O. Van den Broeck, die dergelij ke praktijken - het boycotten van een suksesvol, sportief privé-initiatief - ten zeerste betreurde en ons, na zijn per soonlijke kontaktname met de bevoegde funktionarissen van de sporthal, adviseerde om kontakt op te nemen met sportfunktionaris A. Abbe- loos. Op 4 april probeerden we dat, maar de sportfunktiona ris weigerde ons te woord te staan. Omdat ons nog slechts een relatief korte tijdspanne restte, hebben we - als Leb beekse burger en belastingbe talers - aangeklopt in Den- dermonde en ging ons tornooi door in de sporthal te Sint- Gillis-Dendermonde. In een enorm en tergend kontrast met het sukses van het zaalvoetbaltornooi "Schaal Delsin" werd de uit gave van het tomooi van de sportraad een ware flop. Dit tot ergernis van alle zaalvoet- balminnende Lebbekenaars. Uurregeling kompetitie Op 19 mei van vorig jaar, aldus verder de ZFC Reds- woordvoerders, richtten we een brief aan beheerder D. De Backer omtrent onze aanvraag voor de uur- en da- taregeling van het seizoen '87- '88. Op 4 augustus ontvingen we een kopie van de brief gericht aan de sekretaris van de VZVB-Oost-Vlaanderen, waarin de uurregeling opge nomen was. Een dag later kregen we een schrjven vanuit de VZVB, waarin deze uurre geling aangeklaagd werd. Op diezelfde dag ontvingen we ook een kopie van de brief van de VZVB aan de h. Ab- beloos. waaruit bleek dat slechts 39 uren (3/3 zaal) wer den toegestaan voor 52 wed strijden. Slechts na herhaald aan dringen en een tussenkomst bij de burgemeester ontvin gen we de bevestiging van onze data- en uurregeling. Omdat vanuit de provincie gedreigd wordt ons uit de VZVB-kompetitie te sluiten - vanuit die instantie worden ons ook verplichtingen opge legd - richtten we ons tot de beheerder om de problema tiek samen te bespreken. Na herhaalde toezeggingen die gevolgd werden door uit stellingen, stelde de beheer der op 16 februari jl. dat hij, zonder inspraak van de zaal- voetbalklubs, kontakt zou op nemen met de VZVB We wachten nog altijd op enig nieuws terzake. Schaal ZFC Reds Tijdens de kontaktname met de h. De Backer op 17 december van vorig jaar in formeerden we naar de moge- 1* PROVINCIALE Aalter-SK Lebbeke (Van Damme) E. Meldert-St -Amandsberg (Opdecam) SK Aalst-KV Ertvelde (Weytens) Latem-KAVD (Verniers) RCH Gent-Temse (Vervaeke) 2' PROVINCIALE B H Vrasene-FC Denderleeuw (Okladnicoff) Robur-Borsbckc (De Cock) Schellebelle-Haaltert (Dhont) Kallo-SLV Zelzate (Dierickx) Melsele-Kruibeke (De Vrieze) Kemzeke-Appelterre (Roelandt) 3* PROVINCIALE D Massemen-TK Meldert (Demesmaeker) Hofstade-Serskamp (Roosens) Nieuwerkerken-Kerksken (De Decker) RC Wetteren-Wieze (Melckebeeck) Gijzegem-Vlierzele (Van Lombergen) Berlare-Aaigem (Boeykens) Herzele-Erpe (De Cooman) 3' PROVINCIALE E Sombeke-Gerda (Backaert) St.-Gillis-D. - Excelsior (V.D. Stylen) Buggenhout-KL L.Vrasene (De Wilde) Grembergen-Stekene (Arijs) Lokerse-Waasmunster (Weyn) Baasrode-Heikant (Verstraeten) Bazel-Haasdonk (Van de Weghe) St.-Gillis-W. - St.-Pauwcis (Van Leuven) 4' PROVINCIALE G Woubrechtegem-FC Aalst (Van Spey- broeck) Hillegem-Edixvelde (Herregodts) Merc-Iddergem (Van de Moortere) Doggen-Welle (Redant) Erembodegem-Okegem (Balduck) 4' PROVINCIALE H R. Lebbeke-Opstal (Paul) S. Moorsel-W. Moorsel (De Meulenaer) Opdorp-Boonwijk (Drieghe) Lutterzele-Herdersem (Van Bastelaere) Schoonaarde-Wichelen (Put) Smetlede-Baardegem (Verhofstadt) Oordegem-Appels (Van Mieghem) 4' PROVINCIALE I Wachtebeke-Rupelmonde (Pacqué) Meerdonk-Sinaai (Siccard) Moerbeke-White Boys (Dillis) Eksaarde-Hoogeinde (Teugels) SK Lokeren-Verrebrock (Heerwegh) Straatje-Klinge (Reyniers) lijkheid een zaalvoetbaltor nooi te organiseren in de ge meentelijke sporthal. Ons werd toen gevraagd om spoe dig ons voorstel qua tomooi- regeling (uren en data) in te dienen in de loop van januari 1988. Op 22 januari dienden we onze aanvraag voor orga nisatie in (van begin mei tot begin juni 1988); op 29 janua ri zouden we hieromtrent uit sluitsel krijgen. Wegens ver schuiving van dit kontakt naar I februari, waarop de h. De Backer (onverwittigd) niet aanwezig was, namen we op II februari opnieuw kontakt met hem op, maar werden we verwezen naar 16 februari. Op deze datum bleek dat, net als bij de aanvraag in '87, de sportraad opnieuw in de door ons gevraagde periode een zaalvoetbaltornooi orga niseert, hoewel in vorige kon taktname werd medegedeeld dat dit tomooi, gezien de mis lukte uitgave van 1987, geen doorgang zou vinden Hierdoor worden we op nieuw voor een voldongen feit geplaatst, gezien de toeken ning van onbruikbare "uren en data", want ook in juni van dit jaar zijn er examens. Bo vendien is dan de Europabe ker voor Landenploegen in Duitsland geprogrammeerd. Het spreekt vanzelf dat in dien we ook dit jaar bewust geboycot worden bij de orga nisatie van ons tomooi, al onze inspanningen uit het ver leden om dit tomooi uit te bouwen, weggeveegd worden en we voeling verliezen met de vroegere deelnemende verenigingen. Het spreekt evenzeer van zelf dat we niets kunnen in brengen tegen de organisatie van het tornooi van de sport raad, maar wel tegen de un faire, achterbakse, mens- en sportonterende manier waar op mensen, die zich ten volle willen inzetten voor de uit bouw van hun geliefkoosde sport, voor schut worden ge zet door mensen die inzake kompetentie en bekwaamheid een voorbeeld kunnen nemen aan onze positief ingestelde organisatiekracht. Nog geen oplossing Met het doel aan de diverse problemen een oplossing te geven, richtte ZFC Reds een schrijven aan het kollege van burgemeester en schepenen, waarin de toestand werd uit eengezet. De ZFC Reds- woordvoerders; "Nadat we op 22 februari jl. gehoord wer den, vroeg men ons aanwezig te zijn op de zitting van het schepencollege een week la ter. Tijdens die bijeenkomst kwamen we echter geen stap verder dan we al stonden. Er Lokeren-Charleroi 1-0. Patrick Versavel kreeg een uniekt kans aan de voet om de score te verdubbelen maat doelman Matthijssen stond op de goede plaats (ds) werd volledig naast de kwes tie is gepraat. Alfons Abbe- loos en Désiré De Backer ont weken de problemen en for muleerden dezelfde beloften als deze uit de vorige maanden. Het schepenkollege stuurde ons uiteindelijk wandelen met de bemerking: 'Zoek het maar onder elkaar uit!'. Een oplossing voor onze problemen hebben we dus nog niet gekregen. Van be trokkenen en van de sport raad moeten we blijkbaar op geen toenadering rekenen. ZFC Reds heeft overigens vragen omtrent de werking van de sportraad; Al drie jaar hebben we onze schriftelijke kandidatuur tot opname ge steld. We hebben daarop nog altijd geen reaktie gekregen. We maken dus geen deel uit van de sportraad, maar kre gen wel al één keer een ge meentelijke subsidie (1.700 fr.) uitbetaald... Pierre Van Rossem Naar jaarlijkse gewoonte is ook nu weer de vriendenkring van De Reisuif, aan de Dijkstraat te Dcndermonde paraat om aan de liefhebbers uit de streek een unieke jonge duivenparade te presenteren. De jonge duifjes, die op tweede Paasdag, 4 april om 17 uur te koop aangeboden worden ten voordele van de vriendenkring, stammen uit de beste nationale, provinciale en regionale kampioenen- hokken. Het is ook nu weer een enige gelegenheid voor de streek-melkers om hun eigen kolonie te versterken. De jonge duiven zitten tentoon vanaf 15 uur in het lokaal. Onderstaande toppers verlenen hun medewerking Aerens Daniel, Drongen; Bauwens Julien, Serskamp; Boeykens Jozef, Brccndonk; Bovijn Etienne, Massemen; Brackenier Oscar, Oosterzcle; Criel Maurice, Evergem; De Backer Mark, Merelbeke; De Bruycker José, Wes- trem; De Bruycker Philemon, Schellebelle; De Kocker Raf, Zottegem; De Corte Leon Hubert, Wetteren; De Geest Luc, Aspelare; De Graeve-Van Geert, Smetlede, De Kerpel Edmond, Buggenhout; De Meyer Roger, Massemen; De Moor Maurits, Massemen; De Nutte Gilbert, Oosterzele; De Rouck André. Wondelgem-Gent; De Schouwer Jozef, Buggenhout; Dhaene-Segers, Wette ren; D'Hondt Martin, Vurste; Eeckhoudt Gustaaf, Masse men; Galle Gilbert, Serskamp; Galle Gustaaf, Wetteren (gift); Govaert Paul, Schoonaarde; Joos Romain, St. Amands; Lemeire Arthur, Westrem; Luyckx Raf, Sint- Niklaas; Matthijs August, Schoonaarde; Maerevoet-Joos, Mariekerke; Meyvaert Roger, Ertvelde; Pappaert Pros per, Schellebelle; Pauwels Frans, Bornem; Pauwels Karei, Massemen; Platteaux-Kerremans, Puurs; Philips André, Denderbelle; Poppe Paul, Zele; Props Honoré, Serskamp; Rasschaerdt Noël, Serskamp; Roels Georges, Zelc; Rooman Achiel, Grembergcn; Ryckaert Jules klzn, St. Amandsberg; Hok Slots Daisy, Lede; Stevens Jan, Ruis broek; Tackaert Jan, Berlare; Thienpont-Van Laecke, Gavere; Thierens Roger, Elversele; Van Cleemputte Ronny, Appelterre; Van Den Bossche Aimé, Buggen hout; Van Hassel Gilbert, Zele; Van Hecke André, Zele; Van Kerckhove Henri, Serskamp; Van Nuffel Constant, Aalst; Van Steen Petrus, Dendermonde; Verceckcn Georges, Deerlijk; Verhaevert Maurice, Lebbeke; Vcr- straetc Raoul, Oostakker; Vion August. Kalken; Geldof Alois, Dendermonde; De Moor-Van de Velde, Westrem, Gebberecht Octaaf en Kris, De Nijs Emicl. Zulte BENO In de KVKT-kompetitie eer ste afdeling heet Patro A de bezoekers Dynamica A zwaar teruggeslagen. Patro A was in de heenronde bij Waasmuns ter op een gasbek gelopen en hadden daar een onverwachte 8-2 nederlaag moeten inkasse- ren Dit lag de Hammenaars zwaar op de maag. En nu deze knapen naar de Familia- zaal waren gekomen was dat een ideale gelegenheid om hier te tonen wie de sterkste waren. De Patro's hebben er een ere-zaak van gemaakt om het onderste uit de kan te willen. En het is hun ook gelukt. Ze haalden de bezoe kers neer met grote 10-0 cij fers. De bezoekers kregen hier amper twee sets toebe deeld. Met deze forse uitslag is het zo goed als zeker dat Patro A dit jaar opnieuw nummer één zal worden in de rangschikking. Dynamica A kan nu vechten voor de twee de plaats. Maar daarvan zijn ze nog niet zeker. Want Patro B viseert ook de vice-titel en beiden ploegen moeten elkan der nog eens ontmoeten. Baasrode A kreeg al hekken sluiter ook van BAC A geen geschenken. Ze gingen in de gemeenteschool te Baasrode een 3-7 overwinning wegha len. Het was alleen omdat BAC A gehandikapt aantrad dat de lokalen er konden in slagen de forfaitscore te ont lopen. Spanning was troef bij Patro C Madeion A Buggen hout. Normaal zou het een Hamse overwinning moeten worden. Daar is echter niets van in huis gekomen omdat bij de Hammenaars Paul De Schoesitter onder zijn waarde speelde en geen enkele wed strijd wist te winnen. En dat zal heel lang geleden zijn. In elk geval Madeion A kwam steeds goed mee 2-4 en 4-4. In de tweede laatste wedstrijden haalde het telkens de bezoe ker. Vooral Chris Wasteels met zijn drie overwinningen lag aan de basis van deze overwinning. In de tweede afdeling slaagde Vlierkouter A er niet in om bij BAC B de volle buit te veroveren. Van bij de start was het duidelijk dat de be zoekers het moeilijk zouden krijgen om hier overeind te blijven. Van een 3-3 ging het naar 5-4 op het einde van de enkel-spelen. Het dubbel was een koud kunstje voor het duo D'Hollander - Van den Berghe en meteen kon Vlier- kouter A nog een punt mee pakken. Myriam Muylaert was ongetwijfeld het sterkst element met haar drie over winningen. In de derde afdeling valt di- rekt de vlotte 0-10 overwin ning op van Opwijk A tegen Ons Verhuis C Baardegem. De lokalen waren geen enkel ogenblik in de wedstrijd en kregen dan ook de volle la ding toebedacht. Datzelfde Opwijk A deed het daarna in eigen zaal even vlot tegen Eendracht B. Alleen Frank De Hertog kon met twee overwinningen er voor zorgen dat de forfaitscore kon wor den ontlopen. Maar verder is de fusie-ploeg uit Lebbeke ook niet geraakt 8-2. Dynami ca B Waasmunster is netjes met de hakken over de sloot geraakt op Pardaf D. Aan vankelijk was er geen vuiltje aan de lucht 2-5. Het zou maar naderhand zijn dat ze moeilijkheden kregen om het zesde en overwinnende spel op het scheidsrechtersblad te krijgen. Uiteindelijk is het 4-6 geworden. Zoekend naar het beste element komen we te recht bij Marjolyn van Pou- cke die iedereen schaakmat zette. Ze kreeg daarbij hulp van Dirk de Mol en dat was voldoende om beide punten mee te pakken naar huis. Kemzekc ontving in eigen midden Eendracht B Buggen hout en daze knapen hadden het niet onder de markt. Eerst was de bezoeker die het hoge woord voerde 1-3. Maar deze moesten na een tijdje inbin den 3-3 en toch nog een 3-4. Ongelukkig voor Eendracht vielen ze daarna stil en was het Kemzeke dat maar een na een de overwinning opstapel den. Tot ze op het einde met 6-4 overeind bleven. Vooral Mare Vermeulen met zijn drie overwinningen legde de basis van de nipte overwinning. Bij Eendracht kon Fr. De Hertog tweemaal een overwinning la ten optekenen. In de vierde afdeling een ver rassend goede KWB C-ploeg die Madeion D op een veilige afstond kon houden. De be zoekers waren wel gehandi kapt, maar dat doet niets af van de lokale zege waar Frans Leclercq het goede voorbeeld gaf aan zijn ploegmaten Franky Maes en Rene Van Bogaert zorgden er voor dat de zege binnenliep voor de ploeg uit Kruibcke. Steven De Boeck was bij Madclon D het beste element. 7-3. Dat zelfde KWB C deed het even flink bij de komst van Lede. Gedurende de hele ontmoe ting was het een zij aan zij wedstrijd. De tussenstanden onderlijnen dat 2-2 en 4-4 En om dat nog eens te herhalen werden ook in de twee laatste wedstrijden de overwinningen nog eens gedeeld. 5-5 Frans Leclercq was opnieuw het beste element die zich door niemand liet van de wijs brengen. Herleving kon in de vijfde Afdeling weer een overwin ning rijker worden. Bij Een dracht F werd een 2-8 over winning weggehaald. Daar voor moesten ze weinig moei te doen. Roger Tecqmenne en Quintin J. Cl. haalden drie overwinningen binnen en dat deed de balans overhellen naar de Dendermondse club. Op Sint-Pauwels een aantrek kelijke ontmoeting met Een dracht E als gasten. Bij de start van de wedstrijd was het duidelijk dat Eendracht het op een overwinning gemunt had. Ze namen zonder par don een 1-3 voorsprong. Maar verwonderlijk was wel dat ze daarna voor een tijdje stilvie len Hun vierde overwinning konden ze amper boeken in de allerlaatste wedstrijd. En dan was het te laat om Sint- Pauwels nog van de overwin ning te houden. Ze hadden toen al hun zesde spel binnen gehaald. Eindstand 6-4. Eg- mont schijnt uit het goede hout te zijn gesneden. Toen Juvenes D daar op bezoek zijn gekomen hebben ze een 7-3 overwinning doorgedrukt. In het begin scheen Juvenes toch iets meer te zullen luk ken met een 2-2 stand. Dat was maar strooivuur want in de volgende wedstrijden wer den ze telkens geklopt en kon Egmont nog grote cijfers la ten optekenen. Patro I had Troelant Sinaai op bezoek en dat was een kolfje naar hun hand om grote cijfers te luk ken. Van een 5-1 ging het verder naar een 7-3 overwin ning toe. Vooral Mario De Smet was niet te klopen bij de Patro's en won drie keer Tenslotte waren er in deze reeks nog een viertal forse uitslagen, Artevclde speelde thuis tegen Ons Huis D en lieten een 10-0 afdrukken. Okapi C verloor in eigen nest met een forfaitscore van Bal A. Een andere Okapi-ploeg hun B-ploeg kon een 10-0 luk ken toen Triumf C daar kwam neergestreken. En Dynamica C werd in Ons Juweel met een 0-10 zwaar geklopt door Pa tro's jeugdige I-plocg. HVC In de KB 11 B-speelde Patro D hun laatste wedstrijd. Het is geen overwinning gewor den. Ook al stond de thuis ploeg Immerzeel heel wat la ger geklasseerd dan de Ham menaars. Maar het vlotte niet zo best. Uiteindelijk werd het een 13-3 nederlaag. Patrick Glas was nog het beste ele ment met zijn twee overwin ningen. Walter De Rijcke won eenmaal. Maar zowel Jo zef van Couwenberghe als Francois van Dender wonnen niets. Maar ook al had het een overwinning geworden voor Patro kon aan de eindstand niets meer veranderen. Patro D eindigde als tweede in vier de provinciale net achter Temse B. Maar ook deze plaats houdt een promotie in. Volgend seizoen speelt Patro D in de der de provinciale. Patro B had een inhaalwed strijd te goed tegen Zomer- gem A een formatie die op de vierde plaats staat geklas seerd. En het is voor de Ham menaars een overwinning ge worden 6-10. De grote figuur was ongetwijfeld Dirk Stal- laert die al zijn wedstrijden afronde in overwinningen. Carl Goossens won drie keer. Peter van Cauteren haalde tweekeer een tegenstander neer en De Block Guido won één keer Alles bij elkaar een flink resultaat. Patro B op verplaatsing bij Drive C was een miskleun. Een 11-5 verlies Precies zoals Patro A dat niet verder ge raakte dan een 13-5 nederlaag bij Sleidinge B. Maar bij deze Hamse formatie ontbraken Pierre de Schoesitter (beroep) en de zieke Erik de Clercq Mare De Keyser won wel tweekeer en Johan Van He cke driekeer. Maar de reste rende spelers konden deze overwinningen niet opvullen. Patro C had geen moeilijkhe den om de voorlaatste forma tie in de tweede provinciale Madeion A Buggenhout - Op stal een voetje te lichten. De Hammenaars wonnen hier met grote 4-12 cijfers HVC Door Eendracht Groot, Erem- bodegem Quiévrain 13/3 Jaarse 44 1. 2. 6. 15. Heircman Franck, 3. Van Nuffel W„ 4. Van Langenhove Guido, 5. 9. V.D. Steen Etienne, 7. 8. Van Gucht Jan, 10. 11. Bruy- landt Theo, 12. Weymeersch Ruddy, 13. De Grom Kamiel, 14. Van Rentergem zn. Besluit: 14 przen Snelheid; 1. Heireman Frank en K. Aalst juist uur 12.48.11 Snelh. 1370,43. 15. idem juist uur 13.12.19, snelh. 913,09. DA Oude 12. 7. 11. Bruylandt Theo, 3. V.D. Steen Etienne, 4. 5. Van Gucht Jan, 6. 10. De Leeneer Louis. 8. 9 Wey meersch Ruddy, 12. Van Lan genhove Besluit 12 prijzen. Snelheid: 1. Bruylandt Theo Aalst juist uur 12.51.17, snelh 1274,78, 12. Van Lan genhove Guido, Aalst, juist uur 13.19.15 snelh. 836,95. ,A. De Vriendenkring, Moorsel Vlucht uit Quiévrain, 13 maart 1988, voor 41 jaarse duiven. 1. Timmerman Luc. juist uur: 12 u. 55 min. en 55 sec., 2. Timmerman Luc. 3. Uytter- sprot Camiel, 4. De Croock André, 5. De Croock André, 6. Cooreman gebr., 7. Coore- man gebr., 8. V.d. Ecde Re- mi, 9. Uyttersprot Camiel, 10. Vercauteren Geert. Laatste. 14. De Smedt zn., juist uur 13 u. 03 min. en 57 sec. Bsluit: 14 prijzen Snelheid: 1. Tim merman Luc, Moorsel: 1200,32. 14 De Smedt zoon, Meldert: 1044,14. De Vriendenkring, Moorsel Vlucht uit Quiévrain. 13 maart 1988 los 12 uur, voor 23 oude duiven. 1 Buyl Roger, juist uur: 12 u. 51 min. en 18 sec 2. Uytter sprot Camiel, 3. Vercauteren Geert. 4. Uyttersprot Camiel. 5. Timmerman Luc. 6. De Croock André. 7. Vercaute ren Geert, 8. Uyttersprot Ca miel, juist uur: 13 u. 04 min en 36 sec. Besluit: 8 prijzen. Snelheid: 1. Buyl Roger, Mc<- dert: 1304,03 8. Uyttersprot Camiel, Lebbeke: 1086,44. 't Duifken, Lede Vlucht uit Lessen, 20 maart 1988, los om 13 u.; voor oude duiven. 1. Nijs Albert, juist uur: 13 u. 56 min. en 22 sec., 2. Abdera- zak Farzalla, 3. De Jonge Norbert, 4. De Smet Kris, 5. Abderazak Farzalla, 6. Heysc Marcel, 7. De Troyer Dara- tus, 8. Abderazak Farzalla. 9. Nijs Albert, 10. Heysc Mar cel, laatste: 22. Piscador Frans, juist uur: 14 u. 09 min. en 03 sec. Besluit: 22 prijzen. Snelheid: 1. Nijs Albert. Le de: 1111,08; 22. Piscador Frans, Lede: 803,98. Aalsters Quiévrainverbond, Aalst Vlucht uit Quiévrain, 20 maart 1988, los 9 u. Voor 51 jaarse duiven. 1. Van den Steen Gustaaf. juist uur: 9 u. 40 min. en 05 sec., 2. Van den Steen Etien ne. 3. Rogiers Alain. 4. Van den Steen Etienne, 5. Van den Steen Gustaaf. 6. Rogiers Alain, 7. Rogiers Godelieve. 8. Van den Steen Gustaaf, 9. Rogiers Alain. 10. Van Roycn Julien Dirk. Laat ste: 17. Van Eeckhaut Wal ter, juist uur: 9 u. 45 min. en 11 sec. Bestuit: 17 prijzen. Snelheid: 1. Van den Steen Gustaaf, Aalst: 1628,13; 17. Van Eeckhaut Walter. Aalst: 1431,21 Voor 57 oude duiven: 1. Van den Steen Gustaaf, juist uur: 9 u. 39 min. en 59 sec., 2. Rogiers Godelieve, 3. Rogiers Alain, 4. Van den Steen Gustaaf, 5. Van Roycn Julien Dirk, 6. Rogiers Alain, 7. De Leeneer C'arolus, 8. De Nys Emiel, 9. Batiaens Frans, 10. Van Roven Julien Dirk. Laatste: 19. Van den Steen Etienne, juist uur: 9 u. 43 min. en 10 sec. Besluit: 19 prijzen. Snelheid: 1. Van den Steen Gustaaf. Aalst: 1632,21; 19. Van den Steen Etienne. Aalst: 1514,15. Door Eendracht Groot, Eremhodegem Vlucht uit Quiévrain, 20 maart 1988, los 9 u. - voor 45 jaarse duiven. 1. Heireman Frank K.. juist uur: 9 u. 41 min. en 50 sec., 2. Van Gucht Fr. zn., 3. Van den Steen Etienne, 4. Van Langenhove Guido, 5. Van den Steen Etienne. 6. Van den Steen Etienne. 7. Van Gucht Jon., 8. Van Gucht J., 9 Van Neck Al- bert. 10 Van Gucht J., laat ste: 15. Van Gucht J.. Aalst, juist uur: 9 u. 44 min. en 07 sec. Besluit: vijftien prijzen. Snelheid: 1. Heireman Frank K.. Aalst: 1578,45; 15. Van Gucht J., Aalst: 1469,10. De Nieuwe Bond, Gijzegem Vlucht uit Quiévrain, op 20 maart 1988, los 9 u., voor 21 jaarse duiven. 1 Van den Berghe Eugeen. juist uur: 9 u. 42 min. en 3 sec., 2. De Swaef André. 3. Stcrckx Gustaaf. 4. De De cker Jan, 5. Govaert Eddy, 6. Hillaert Patrick, 7. Ledegen Paul. Laatste: Ledegen Paul. juist uur 9 u. 46 min. en 44 sec Besluit: zeven prijzen. Snelheid: 1. Van den Berghe, Oudegcm: 1623,31, 7, Lcdc- gen Paul. Gijzegem: 1484.74. «Door Eendracht Groot», Eremhodegem Vlucht uit Quiévrain, op 20 maart 1988, los 9 u., voor 41 oude duiven. 1. Van den Steen Etienne. juist uur: 9 u. 40 min. en 35 sec., 2. Podevijn Jozef. 3. Van Gucht J.. 4. Van Gucht J., 5 Van Gucht J.. 6. Van den Steen Etienne. 7. Van Gucht J.. 8. Van den Steen Etienne. 9. Van den Steen G.. 10. Van den Steen Etien ne. Laatste: 14. Van den Steen Etienne. juist uur: 9 u 43 min. en 58 sec. Besluit: veertien prijzen. Snelheid: 1 Van den Steen Etienne, Aalst: 9.40.35; 14. Van den Steen Etienne. Aalst: 9.43.58

De Voorpost | 1988 | | pagina 24