hnci TÜRNFEEST VAN RITMICA BELSELE MET WISSELEND SUKSES... OMNISPORT DE KLIN6E WEER DRIE OOSTVLAAMSE TITELS OOK EERSTE KLEIN-SINAAISE JAARMARKTJOGGING EN - STRATENLOOP UITGEREGEND KLINGSE JUDOKA'S OP HET GEMEENTEHUIS KC APPELS: NIPTE NEDERLAAG OP BORNEM JUDO-WIEZE FLOREERT... VLUCHTPROGRAMMA DUIVENMAATSCHAPPIJ 'T DUIFKEN LEDE TWEE HAMSE OVERWINNINGEN 26 - 25.3.1988 - De Voorpost TURNEN Een vrij goede belangstelling voor het jaarlijks turnfeest van Ritmica Belsele. waarvan de draad in de Sint-Niklase sporthal terug werd opgeno men. Inderdaad, tijdens het vorige seizoen en mede door bepaalde omstandigheden, werd deze happening van de klubkalender geschrapt en met een gewijzigde kern. heeft Ritmica Belsele deze traditie weer hersteld. Mis schien moet het allemaal nog een beetje wennen en in dat opzicht, moet ook het jongste turnfeest van Ritmica Belsele worden bekeken. Een veelzij dig programma trouwens met enkele hoogtepunten en aan de nummers met minder volu me. kan in de toekomst nog altijd worden gesleuteld. Ook aan de «drafwedstrijden» der werkloze gymnasten die meestal nogal storend en to taal afleidend overkwamen. Het enige negatieve overigens bij het turnfeest van Ritmica Belsele dat op een vrij be hoorlijke organisatie kon steunen. Spitsvondigheden staken er ook voldoende in het programma en daar begon het allemaal mee. Een leuk openingsnummertje trouwens met een 30-tal kleintjes van Tovenaar Merlijn, welke ook de verdere aankondigingen zou waarnemen. De eerste opwindende en grappige mo menten waarvoor het publiek spontaan zou appiaudisere. werden vertolkt door Mark Ivens en zijn Vliegende Clowns. Zeer goed en geza- melijk bijna foutloos, haalde Brigitte D'Hooghe met haar groep Loly-pops en met de Fe versong een hoge skore. Dat bereikten sommigen ook bij het Olympisch turnen na dien en voor de meest gevor derden van Ritmica Belsele, werd dat nummer een ideale gelegenheid om het ontlui kend turnt alent te demonstre ren. Na een keurige ritmische inleiding werd na de pauze met De Clowns en De Hek sen, nog een degelijk peil be reikt en Junglebook, hield in verband met de kostumering méér mogelijkheden in. Veel beter en uiterst aantrekkelijk werden de danspasjes der to readors en de signorita's on der de Spaanse zon. Na de Far-West met een rijke waai er aan tumblingoefeningen. zou dit turnfeest van Ritmica Belsele nog een tweetal hoog staande nummers aanbieden. Vooral met De Dirigent be wees de Belseelse turnkring en ook de De Baere's met Leen, Chantal en Kristel, tot een uitstekende planning in staat te zijn. Een vlot en zeer indrukwekkend nummer waarbij de juiste timing door de klassieke muziek werd aangegeven en met de bijko mende varianten, nog tot een groots spektakel werd opge trokken. In die sfeer verliep ook de Apotheose met alle deelnemers in de arena en een sympathiek bloemetje voor de leiding. Meteen het einde van een prettige namiddag met ook nog de interesse van enkele stadsprominenten en gouwsekretaresse Simonne Brijssonck en tenslotte kon het jaarlijks turnfeest van Rit mica Belsele, nog als geslaagd worden beschouwd. Roger Van Laere ï.r. Mario Giger (hulptrainer), Vicky Van Landegem, Christof Van Buynder, s, Eric De Moor en Robby Braem (4de dan en hoofdtrainer) (mjp) Op het provinciaal kampioen schap judo te Nevele hebben de Klingse miniemen van Omnisport De Klinge weer om flink gepresteerd. Zij be haalden met vijf deelnemers niet minder dan drie titels, een derde en een vierde plaats. Een hoopgevende ge woonte voor de Klingse club als men stelt dat zijn ook in 1987 reeds drie provinciale ti tels wegkaapten. Bert Jacobs. Christof Van Buynder en Eric De Moor waren de jongens die zich met de provinciale titel lauwerden. Bert Jacobs nam voor het eerst deel aan kompetitiejudo. Hij behaalde resoluut een eerste plaats. Zijn drie kampen wist hij overtuigend te winnen. Chri stof Van Buynder was even eens goed voor de hoogste trede van het podium. Hij zijn drie kam pen De derde titel ging naar Eric De Moor, reeds in '87 Oostvlaams kampioen Eric verlengde zijn titel door even eens zijn drie kampen te win nen. Vicky Van Landeghem kon bogen op een prachtpre- statie die beloond werd met een derde plaats. Als laatste Klingse Judoka was het Jim my De Keizer die een vierde plaats overhield aan het ge beuren in Nevele. Trainer Robby Braem zijn volgelin gen doen het de laatste tijd gewoon uitstekend. Waar de Klingse judoka's zich aanbie den zijn zij steeds goed voor prijzengewin. Deze drie nieu we titels zijn het bewijs dat de doorgedreven training zijn vruchten begint af te werpen. MJP Judo. Omnisport De Klinge werd gehuldigd in Sint-Gillis-Waas. We zien Erik Vermeulen, Erik De Moor en Monica van Houtekerke met hun familie (Iv) Vrijetijdsvereniging Shaloom uit de kleinste Stekense deel gemeente organiseerde, in sa menwerking met het plaatse lijke sportkomitee «Het Vlie gend Wiel», reeds vele jaren een veldloop ter gelegenheid van de jaarmarkt te Klein- Sinaai. In het verleden kon men met bijna stellige zekerheid zeg gen dat het precies die zondag slecht weer zou zijn. Inderdaad, met Klein-Sinaai jaarmarkt was het nog bitter koud of regende het onop houdend. Ofwel was het koud én regende het... De inrichters hebben dit jaar de traditionele veldloop om geruild voor de «Eerste Jaar- marktjogging en -straten- loop». Maar... aan het weer hebben ze niets gedaan. In tegendeel. Blijkbaar hebben de organisa toren alweer nagelaten eie ren naar de Arme Klaren te brengen. Ze waren nochtans gewaarschuwd. Nog goed dat het er deze keer in de straten van Klein-Sinaai diende te worden gelopen, want het regende deze keer zo ongenadig hard en lang dat de veldloop een echte ploeter- partij zou zijn geworden. Wél deelnemers, bijna géén toeschouwers Even na 14u30 startte, in de regen, de Jaarmarktjogging voor alle leeftijden. De deel nemers hadden de keuze uit 1,5 km., 3 km en 6 km. of met andere woorden, 1, 2 of 4 ronden. De bedoeling van deze jog ging was voornamelijk dat de deelnemers zichzelf aan een test onderwierpen en de uit slag was volledig bijkomstig. Beschut onder regenscher men en dergelijke zagen de weinige toeschouers dan ook zowel jonge kinders als eerder «gezette» joggers hun meters afleggen, zowel kindertjes- aan-de-hand-van-papa als échte veteranen die zichzelf wilden overtreffen. Ondanks het bijzonder natte weer lieten zich toch nog 92 loop-toeristen inschrijven voor een herinnering. En... wie weet: voor een prijs, want op de rugnummers was een tombola. Onder een aanhoudende, soms pletsende regen gingen later op de namiddag, telkens over 10,5 km dan nog twee stratenlopen door: om 15u30 voor seniores en om 16u30 voor veteranen. Maar dan wa ren de schaarse toeschouwers al lang droge kleren gaan aan trekken... Voor deze twee reeksen werd wél een klassement opge maakt én was er een ruime prijzentafel voorzien. Sant in eigen land Bij de senioren vormde zich onmiddellijk een kopgroep van 8 stratenlopers met als voornaamsten Brusselmans, Verbeke. Huyghe, Bogaert en Van Heyfte. Dit kopgroepje bleef twee en een halve ronde samen, want halfweg de derde ronde ging Stekenaar Kris Verbeke aan de gekende figuurlijke boom schudden. Het groepje werd een langge rekt lint en in de vierde ronde vielen de eerste bladeren af. Aan het kommando zagen we Kris Verbeke en Leo Brussel mans om beurten «sleuren» en het had resultaat: na 5 ronden lieten de twee de an dere vluchters in de steek. Patrick Bogaert volgde op en kele meters, met Huyghe in z'n spoor. Van Heyfte, De Westerlinck, Van Vlierberghe en De Boom konden het ver geten. Het leidersduo diepte z'n voorsprong stelselmatig uit. Ondermeer door het feit dat Brusselmans alle moeite deed om Verbeke er af te lopen. Thuisloper Verbeke volgde evenwel «gemakkelijk» én plaatste in de laatste ronde zelf een onweerstaanbare de marrage. Hij won dan ook onbedreigd en verdiend in de pletsende regen... De uitslagen Seniores heren I. Kris Verbeke (Walo), 2. Leo Brusselmans (Walo), 3. Jan Huyghe (Opwijk), 4. Pa trick Bogaert (Walo), 5. Dirk Van Heyfte (AC Rieme). 6. De Westerlinck (Walo), 7. Marc Van Vlierberghe (AC Waasland), 8. Daniël Smet (Walo), 9. De Paep (Walo), 10. De Plukker (Vlierzele), II. Van Eynde (Walo), 12. Van Peteghem (Walo). 13. Van De Walle (ACNS), 14. Van Hoye (Walo), 15. Van KORFBAL Britsom (Kil lo\ 17. Eert^ meulen (KLP), 19. Mees (Merelbeke), 20. Caeldries (AVLO). Seniores dames: 1. Rita Van Hove (Walo), 2. Van Beeck (Walo) en 3. ver- plancke (ACNS). Veteranen heren: 1. De Kimpe Julien (Walo), 2. De Westerlinck (Walo), 3. De Ker (Walo), 4. Celi (AVL), 5. Van Kerckhove (AC Waasland), 6. Fierens (AVL), 7. De Decker (Wa lo), 8. Vereecken (Walo), 9. Van Puyvelde (ACNS), 10. Schoenmakers (KLP), 11. De Witte (AC Lebbeke), 12. Verstrepen (Opwijk), 13. Colman (AVL), 14 Van De Walle (ACNS), 15. Dhanis (AV Lokeren), 16. Schauw- vlieghe (KLP), 17. Schobijn (AVLO), 18. Onghena (KLP), 19. De Smet (AV Lo keren), 20. Aerens (AVLO). Veteranen dames: 1. Van Damme (AC Zele), 2. Van Britsom (Walo), 3. Bru- tijn (BO), 4. Eggermont (AVL). TenT De eerste wedstrijd die KC Appels na het hervatten van de veldkompetitie kon betwi sten - de weersomstandighe den in de voorbije drie weken hadden ervoor gezorgd dat de Dendermondse klub evenveel wedstrijden uitgesteld zag - had het venijn in de staart. Met nog amper één minuut wedstrijd voor de boeg beging Edwin Borms een dekkings- fout en thuisploeg Bornem kon een 7-7 stand nog ombui gen in een 8-7 overwinning Over de wedstrijd Anne Schuddinck: «Inderdaad. Die fout heeft ons één punt ge kost. Ik vind echter dat we die blunder niet mogen opblazen Het kan iedereen overkomen. Normaal gezien moeten we het overigens tegen Bornem makkelijk kunnen halen. On ze thuiswedstrijd tegen de Bomemnaars hebben we overigens overtuigend gewon nen. Feit is echter dat we zondag met een gewijzigd team tussen de lijnen ston den, omdat we nieuw bloed en kans in het basisteam wil den geven. Bovendien was het vijf weken geleden dat we nog een wed strijd betwist hadden: de laat ste zaalwedstrijd tegen Espe- ro werd afgelast, achteraf on dergingen drie ontmoetingen in het veld hetzelfde lot. Kw wedstrijdritme verschenen we dus ook gehandikapt in het veld. Verdedigend verliep al les - op die ene uitzondering na - zoals het hoort, ook in het middenvak vlotte het naar behoren, aanvallend liep ech ter nog een en ander mank. Bij de rust hadden we al bij al toch de leiding in handen: 2-3. Driekwart van de wedstrijd was Bornem overigens op achtervolgen aangewezen. We liepen zelfs uit tot 4-6. Dan echter begonnen de aan- valsbewegingen te stokken. Het werd 7-7 in het voordeel van de thuisploeg en dan had den we teveel tijd nodig om gelijk te stellen. Trainer Hec tor Theuns bezwoer ons toen geen risiko's meer te nemen in de verdediging. In die laat ste minuut gebeurde het toch... Vermelden we nog dat de Ap- pelse korven geskoord wer den door Dirk Van Royen (3), Vcronique De Paepe (1), Anne Schuddinck (1), Chris Van Den Steen (1) en Edwin Borms (1). Volgende zondag betwist KC Appels een thuis wedstrijd. Tegenstander is dan Volba. Begin van de wed strijd: 15u30, op het terrein langs de Rijkclstraat. Pierre Van Rossem Omwille van het feit dat een drietal jeugdige judoka's van de Klingse «Omnisport»-ju- do-afdeling in 1987 provin ciaal kampioen werden, mochten aij ontvangen wor den op het St.-Gillisse ge meentehuis. Deze ontvangst had reeds in 1987 moeten doorgaan maar was door de dirigenten van de club te laat aangevraagd. Hierdoor komt het dat de provinciale titels '88 reeds uitgereikt zijn en men toch pas de kampioenen '87 huldigde. Schepen Karei Vereist die, samen met burgemeester De Mey, de ontvangst leidde, schetste de geschiedenis van de club. Niettegenstaande de ze pas in 1985 ontstond was meteen ruime belangstelling wat resulteerde in reeds 85 aktieve leden. In deze korte periode wist de club zich op te werpen als een zeer competi tief geheel en deze provinciale titels zijn zowat de kroon op het werk van trainer Robby Braem en de hele bestuurs- ploeg. In Oudenaarde behaalde men twee provinciale titels bij de jongens. In de kategorie mi niemen behaalde Erik De Moor (12 jaar) als groene gor del de titel bij de -42 kg. frik Vermeulen, eveneens 12 jaar en groene gordel deed dit bij de -35 kg. In Mariakerkc was de 14-jarige Monica Van Hautekerke de sterkste in de kategorie -43 kg. Al deze kampioenen zijn niet aan hun proefstuk toe. Erik Vermeu len heeft er reeds 7 jaar judo opzitten. Hij begon zijn sport in Nederland om in 1985 aan te sluiten bij Omnisport De Klinge Erik De Moor, startte in 1985, Monica Van Haute kerke begon slechts in 1986 maar wist op die korte perio de reeds 4 tornooien in de wacht te slepen. Zij is het nichtje van trainer Robby Braem. Namens Omnisport dankte voorzitter Erik Maes voor de ontvangst en ook voor de materiele steun die zijn vereniging krijgt Ook trainer Braem en zijn be- stuursploeg kregen woorden van dank. MJP JEUGDHANDBAL Kadetten OVERTUIGENDE LEIDERS Kortrijk H.K. Waasmunster H.K. Waasmunster liet het op de tweede plaats gerangschik te Kortrijk geen enkele kans. Na een kwartier leidden de Waaslanders reeds met 0-7 en aan de rust wees het score bord 2-9 aan. In de tweede helft pakte H.K.W. dan be wust gas terug wat aan Kort rijk toeliet toch voor wat meer repliek te zorgen. H.K. Waasmunster: Desseaux, Taclman 3, Ternest 2, Van Uden 1, Goossens 4, Roels 3, De Bode 1, De Graeve 3, De Meerschman 3. EVA Lokeren-Charleroi 1-0. Angelo Nijskens, alleen op weg naar het Waalse doel, werd door Silvagni neergemaaid. Niks aan de hand, meent Costantin (ds) Omtrek Quiévrain Lede, Wichelen, Schoonaar- de, Serskamp, Impe, Wanze- le, Smetlede en Erpe Omtrek Noyon Lede, Impe, Erpe, Wanzele, Wichelen, Serskamp, Schoon- aarde, Smetlede, Hofstade en Aalst Lossingsuren Quiévrain 8 uur Noyon 7 uur Vergezeller Quiévrain V.S. Frans Gooik alsook voor Noyon. Leervluchten Dinsdag: Lessen inkorven op maandag van 18.30 tot 21 uur. Donderdag: Quiévrain inkor ven op woensdag van 18.30 tot 21 uur. Zaterdag Lessen inkorven op zaterdag van 8.30 tot 12 uur. Vervolg kampioenschappen Noyon Jonge Meeste prijzen jongen: 1000 fr. foto of trofee. Meeste prijzen eerste afgege ven jonge: 1000 fr. foto of trofee. Meeste prijzen eerste twee de afgegeven jonge: 1000 fr. foto of trofee. Meeste prijzen eerste twee de derde afgegeven jonge 1000 fr. foto of trofee. Asduif jonge duiven: 1000 fr. foto of trofee NOTA: De algemene kam pioenen kunnen geen andere geldprijzen meer winnen. De gewone kampioenen kunnen één geldprijs winnen zowel op Quiévrain als Noyon. Iedere kampioen kan kiezen tussen een foto of trofee. Maximum één foto. De personen die hun hoklijst 1988 in het lokaal binnenbrengen zijn gratis lid van de maatschappij. De an dere liefhebbers die lid wen sen te worden betalen 100 fr. dit voor 1 mei en kunnen zo deelnemen aan de gratis kam pioenschappen ter waarde van 61.000 fr. foto's trofeeën. Dubbelingen tellen enkel mee voor de algemene kampioenschappen meeste prijzen. Men kan algemeen kampioen en superkampioen worden. Bonvluchten Bonvluchten uit Quiévrain voor oude en jaarlingen op 24 april 1988 aan 200 fr. de serie Vast oude: 3000 - 2000 - 1000 Vast jaarse: 3000 - 2000 -1000 Verder in evenredigheid: 500 500 500 500 500 500 500 500 500 500 500 500 500 500 500 500 Bonvlucht uit Quiévrain voor jonge duiven op 29 mei 1988. aan 100 fr. de serie twee aan geduid. 3000- 2000 - 1000 500 - 500 - 500 - 500 - 500 - 500 - 500 - 500 - 500 - 500 - 500 - 500 - 500 Bonvlucht uit Noyon voor jonge duiven op 12 juni 1988 aan 100 fr. de serie twee aan geduid. Kampioenschappen 88 1 Algemeen Kampioen Quié vrain Noyon 5000 foto of trofee 2. Algemeen Kampioen Quié vrain 3000 foto of trofee 3. Algemeen Kampioen Noyon - 3000 foto of trofee Te winnen Kampioenschappen Quiévrain Oude Meeste prijzen bij de oude: 1000 fr foto of trofee Meeste prijzen eerste afgege ven oude: 1000 fr. foto of trofee. Meeste prijzen eerste en tweede afgegeven oude: 1000 fr. of trofee. Meeste prijzen eerste en tweede afgegeven en derde afgegeven oude: 1000 fr. foto Asduif oude: 1000 fr. foto trofee. Jaarlingen Meeste prijzen jaarse: 1000 fr. foto of trofee- Meeste prijzen eerste afgege ven jaarse: 1000 fr. foto of trofee Meeste prijzen 1' en 2' afgege ven jaarse: 1000 fr. foto of trofee. Meeste prijzen 1' en 2' derde afgegeven jaarse: 1000 fr. foto of trofee. Asduif jaarse: 1000 fr. foto of trofee. Jonge Meeste prijzen bij de jonge: 1000 fr. foto of trofee Meeste prijzen eerste afgege ven jonge: 1000 fr. trofee of foto. Meeste prijzen eerste twee de afgegeven jonge: 1000 fr. foto of trofee Meeste prijzen eerste twee de derde afgegeven jonge: 1000 fr. foto of trofee Te winnen kampioenschappen op Noyon Oude Meeste prijzen bij de oude. 1000 fr. foto of trofee Meeste prijzen eerste afgege ven oude: 1000 fr. foto of trofee Meeste prijzen eerste twee de afgegeven oude: 1000 fr. foto trofee Meeste prijzen eerste twee de derde afgegeven oude: 1000 fr. foto of trofee Asduif oude- 1000 fr. foto trofee Bij de jaarlingen Meeste prijzen bij de jaarlin gen: 1000 fr. foto trofee Meeste prijzen eerste twee de afgegeven jaarlingen 1000 fr. foto of trofee Meeste prijzen eerste twee de derde afgegeven jaarlin gen: 1000 fr. foto of trofee. Asduif jaarlingen: 1000 fr. foto of trofee meeste prijzen eerste afgegeven jaarling: 1000 fr. foto of trofee. Yluchtprogramma De kampioenschappen van Ouiévrain beginnen vanaf 27 maart tot 25 september Het staat als een paal boven water dat de Judoklub «Ko- horo Kwai» van Wieze de laatste tijd flink in opgang is. Vooreerst is er een groeiend ledenaantal, wat aantoont dat de mensen veel belangstelling hebben voor deze fatastischc sport die de geestelijke ont wikkeling passend kombi- neert met lichaamsoefenin gen. Verder wordt er door de «club met succes deelgenomen aan verschillende kompetities en tornooien, zonder dat daarbij de rekreatiesport ver waarloosd wordt. Judo is goed voor jong en oud, zo voor een begaafd atleet als voor een sporter om de spor.. De aangeleerde technieken als grepen, klemmen, wor pen, vallen, enz. zijn immers dienstbaar voor iedereen. Om alles tot en goed einde te brengen kan Kohoro Kwai re kenen op een knap bestuur en een toegewijd trainer Mare Jacob. Met zijn allen willen ze hun klub tot een modelorga nisatie uitbouwen. Weer jezelf! In die optiek werd vorige maandag gestart met een nieuw initiatief, nl. een kursus in zelfverdediging voor da mes. In deze lessenreeks zul len aan de deelneemsters (al meer dan 10 ingeschrevenen) een aantal technieken aange leerd worden waardoor ze zich gemakkelijker te weer zullen kunnen stellen bij eventuele agressie, gauwdic- verij. opdringerigheid, en an dere nctige situaties. De lessen kunnen gevolgd worden door meisjes (vanaf 14 jaar) en door dames die een beetje beter «hun man» willen staan. Ze worden gege ven door een bekwaam trai ner, in de gemeentelijke turn zaal, elke maandag en woens dag vanaf 20 u. Belangstellenden kunnen zich voor meer inlichtingen en voor eventuele inschrijving wenden tot de voorzitter Etiennc Moens, Schrover- straat 81, Wieze. Tel. 053/ 21.81.36, klubsccretaris Fran cois Renders, Moerstraat 100. tel. 052/21.97.02. St.-Gillis- Dendermondc of bij bestuurs lid Marcel Van den Abeel, Molenveldstraat 6, Dender belle. tel. 052/21 65.01. Het kan ook tijdens de trainingsu ren op de genoemde turnzaal: woensdag van 18 tot 21.30 u., vrijdag van 19 tot 21.30 u. en zaterdag van 16 tot 17 u. J Van Landuyt Te Vilvoorde mochten de AC-ledcn juichen. De pupil- lenwedstrijd werd gewonnen door Ben Ouintelier. Wat la ter kwamen Bart Van De Vel de (19) Wesley Smet (22) en Tomy Van Pract (30) over de eindmeet. Er waren 94 ver trekkers. Bij de pupillen-meisjes was het Sarah Jacobs die het haal de. Annie De Kcyscr werd 37ste. Bij de kadetten 1973 werd Picters 58ste en Jordi Lessaffer werd 50ste bij de kadetten-jongens 1973. Bij de scholieren kreeg men de volgende uitslagen: Maggy Van Uytvanghe (53ste) Romy Van Mocrzckc (16de) en Pic ters Iriana (21ste). In Bierbeek deed miniem Pe ter Van De Velde mee aan de minicmencross en kwam als elfde over de eindmeet. In Kruibckc bij de veteranen noteerden men een tweede plaats voor Jef Clacsscns en in de algemene eindstand van de kritcriumcross werd hij even eens tweede in de algemene eindstand. Bij de seniores werd Guy Van Dammc vijfde en Benny Van Gceteruyen kwam als achtste over de eindmeet. In de hele marathon te Wem mei kwamen 895 deelnemers aan de start. Er waren ook daartussen zeven leden van AC-Hamme. De gebroeders De Kcyser eindigden binnen de eerste tien. Bart werd der de nadat hij de ganse wed strijd mee in de kop van de wedstrijd had gelopen en haalde een goede tijd van 58'09". Wim werd zevende en zijn tijd was 59*12". Wat verder volgdcr. nog als 83ste Van Pract Ferdinand in lu()8'58". Hij was de achtste veteraan. Ludwig Van Ekcrt werd 93ste in 1 u.10'06". Staf De Keyser kwam als 275e over dc eindmeet met lu.18'30". Fons Durinck kwam even later binnen als 289ste in lul9'08" en Jacky Van Brussel werd geklasseerd als 332ste in lu20'32". IIVS

De Voorpost | 1988 | | pagina 26