TITEL WENKT BEZOEKERS GAAN DOOR EINDELIJK NOG EEN OVERWINNING PROPAGANDAMATCH DEGRADATIEGEVAAR BOEMAN NOG IN GEVAAR VONNIS DEFINITIEF GEVELD ROL GELOST IN TWEEDE HELFT NOG NIET VEILIG BEZOEKERS IN HUN DAG 'T BRUGSKEN EINDIGT STERK 28 - 25.3.1988 - De Voorpost BASKETBAL MODU - ST.-NIKLASE 90-97 De bezoekers die nu hun zege de bal out te werpen en Deb- tegen Beveren op één stap baut bleek de redder in nood. van de titel zaten, hebben met Met een doelpunt en een bo- man en macht moeten vech- nusvrijworp zette hij de ploe- ten om bij Destelbergen de gen gelijk 82-82 en op 10 punten op zak te steken De seconden van het slot kon St.- eerste helft bleef de thuis- Niklase nog winst verwerven, ploeg het beste van zichzelf Debbaut miste echter zijn geven en Danny De Raedt eerste vrijworp en een verlen- bleek onhoudbaar voor de ging bleek noodzakelijk. Om- Klaaskens Het verschil bleef dat bij Modu reeds drie basis- om en bij de zes punten en spelers op de bank zaten (De hoe Debbaut ook afwerkte de Raedt. Van De Velde en Gentenaars stonden bij de Dooms) was dit een koud rust nog op 42-38 voorsprong, kunstje om de match naar hun Mentaal waren de bezoekers hand te zetten. De Cauwer echter op hun taak voorbe- scoorde de beslissende punten reid. Er werd wel veel balver- die een onverwachte zege op- lies geleden, maar de tweede leverden en meteen staan de helft begon de match op een Klaaskens zo goed als zeker foutenslag te lijken. Na 10 op de eerste plaats. Volgend minuten kwam Modu in de weekend moet er slechts te- problemen. Een vierde fout gen hekkensluiter White Star van De Raedt werd wegens winst worden geboekt om de protest aangevuld met promotie naar eerste provin- BEVEREN - DENDERMONDE 86-88 technische fout en meteen ciale als zekerheid te ver mocht de Gense pivot defini- werven, tief naar de bank. St.-Niklase Punten: Modu: De Raedt 25 nog steeds op achterstand p.. Van De Velde 17 p.. Beu- moest echter blijven strijden ten 13 p.. Verhoeven 3 p., voor de punten. Vavourakis Doorns 24 p., Vercuysse 2 p.. kon met vrijworpen voor ver- Van Den Berghe 4 p., De weer zorgen en Debbaut was Coster 3 p. de gevaarlijkste klant De SNBC: Debbaut 33 p.. De laatste minuut ging Modu met Poortere 15 p., Willaert 2 p.. drie punten op voorsprong en Vavourakis 14 p., De Cauwer kon de winst niet meer verlie zen. Toch speelde de thuis- ploee het klaar om tweemaal 5 p.. Vanderlinden 9 p., Sau- viller 13 p., Govaert 6 p. Cibo Zele - Melsele: 85-79 -Iet werd een spannende wed- SBOLBA AALTER - HERMES 100-87 boundoverwicht en De Cau wer mikte van alle kanten strijd lussen de twee ploegen, [ff f° na 10 mi°ulen had die als de eekloeten van het Melsele °Pn'cfw heI COIn. De kollegeploeg wilde kost wat kost de punten thuis hou den. want winst betekende quasi zekerheid van de twee de plaats. In vierde nationale die als de geklopte» van het °Pnlel,w c0™' voorbije serioen mogen aan- !",ando °™tff:nomen met 63- zien worden. De thuisploeg 66 Van dan af werd hel een haakte reeds vroeg af in d? aPa""J"d» ?Iaa» =7 Bil de strijd om de promolieplaat- bezoekers viel Van Goelhem sen. Melsele was langer in de voor fouten uit en Zele ver ren rn..r kon in de slotfase 'oor de laatste minuut Peter naar vooropstellen. Bij Sgol- zich niet doorzetten. Het zijn Moens zodat voorzitter, spe- ba was er foutenlast. want nu twee ploegen uit de mid- en duiveltje-doet-al, Wer- topper Kris De Meyer had al dengroep geworden, die wil- ™- vier fouten, en zo bleef Her- den bewijzen over mogelijk- mes tot 5 minuten op 60-59. heden te beschikken f geeft deze plaats recht op een Het werd dus een dubbeltje Langs het trio De Cauwer-De fasen no8 Sewicht in de match eindronde met vier, om pro- Gp zijn kant want niemand gaf Schepper en Van de Vijver *01? Ieggen" B,J 79"79 waren motie naar derde te bewerk- een duimbreed toe. Bij 67-66 of de rebounders van Melsele polman - Permentier en steliigen Het werd dus een (ife min.) moest Hermes namen ze een lichte voor- Goetmaeckers present om de propagandamatch. want na de toch buigen, want Yvan De sprong. Via 10-16 en 22-27 ,huisP!oeg no8 ecns van de wanprestatie bij leper tapte Meyer zorgde voor een re- halfweg de eerste helft. Cibo °yerwinn'ng ,e laten ge- Hermes uit een ander vaatje, boundoverwicht. Spelmaker had ook een drietal dat zeer "Ie,en Een 2-7 (3e mm.) bracht de Sturtewagen bleef zijn ploeg produktief was. Permentier - £.V",eiïi gewenste stemming in de begeesteren en Hermes trapte Peter Moens overvolle zaal en Sgolba ging ner Van Miegroet, noodge dwongen op het terrein moest de laatste beslissende Cibo Zele: Jan Moens 2-0, op zijn adem Na 15 kers. Na 37-33 vertaalde zich w13"7, o°im^n met De Meyer Kris twee mi- minuten noteerden wij 82-71 dit aan de rust tot 46-43. nuten later naar 10-9. Hermes ging dan op snelheid over. Hermes moest de wet van Permentier-Goetmaeckers en de sterkste ondergaan. E>e af- bijgestaan door een preciesc 12, Peter Moens 12-8, Goet- maeckers 11-13, Heirwegh 2-0 en Van Miegroet 0-0. Melsele: Van Goethem 2-2, speelde ooideelkundig speer- wezigheid van Marin (ziek) en Colman (5 op 6) gaven in de Reisde: Van punt Koekelenbergh uit. en Vercauteren-Bruggen bleken tweede helft de indruk om Van de^V0ver 8-6. De Schep- o—.L-iper 11-7, De Cauwer 19*16 en Van Wauwe 3-5. BF.NO Sgolba moest de bezoekers gedogen tot 23-22 (10e min.) Dan kwam de man noodlottig te zijn voor de gemakkelijk te kunnen win- eindafrekening. Sgolba lukte nen en liepen onmiddellijk uit een 100-87 eindstand, die pre- naar 56-48 Melsele had re- match op het voorplan. Spel- cjes het omgekeerde resultaat maker Sturtewagen lukte is wat in de heenronde Her- twee driepunters na elkaar en mes tegen de kollegeploeg op SPELERSSTAKINll samen met De Meyer zorgde het bord had gezet. Een plus hij voor 35-24 (13e min.J.De punt voor de bezoekers is de MOERZEKE - OOSTAKKER 57-62 bezoekers hadden Stef Van ontbolstering van de jonge Goethem gewisseld voor Polfliet die gaf wat er van hem £en moeilijk wedstrijd van kon de thuisploeg de eerste Geert Polfliet en deze jongere werd verwacht. Moerzeke. dat maar zes spe- helft nog een klein "oordeel Punten: Sgolba: Ongenaet 13- Iers beschikbaar had. De rest opbouwen. 26*p werd aan de 3, Sturtewagen 17-11. Maen- van de spelersgroep zag het rust 33-32 In de tweede helft hout 2-9, De Meyer Kris 20-9, voor bekeken en kwam niet was het aan de 8'minuut 41- De Meyer Yvan 0-12, De opdagen. Uit protest omdat 46 en aan de 14'minuut 49-52. Graeve 0-3, De Wilde 0-2. ze te weinig spelgelegenheid De thuisploeg geraakt met Hermes: Stef. Van Goethem krijgen. Een houding die bij over de bezoekers. 4-0, Alain Van Goethem 4-3, de Moerzeekse klubleiders Volgend seizoen zal Moerze- Polfliet 6-6, Dirckx 4-6, Koe- zeker niet in goede aarde viel. ke ook sportief een andere ckelenbergh 24-9, Lintacker Spreekbuis Louis Coppens keuze moeten maken. Speler- toonde wat hij in zijn mars had. Er werd met veel inzet aan de achterstand geknaagd (39-33) en de laatste minuten voor rust verliepen volledig in het voordeel van de bezoe kers. Geert Polfliet stak sa men met Lintacker het vuur aan de lont en Sgolba zag alle kleuren van de regenboog. Er werd gedraaid met 52-52 en de toeschouwers konden in deze heksenketel geen win- 10-11. Rubo Niel - B.C. Zele: 78-68 Dendermonde, wellicht de ploeg van de tweede ronde, is uit de middenmoot van de rangschikking opgedaagd naar een tweede plaas. Dat kwam er door een onberispe lijke reeks wedstrijden en Be- veren moest dit aan de lijve ondervinden. Een 6-9 (5e min.) bracht de bezoekers op winst en gedurende de ganse wedstrijd bleven de Dender- zonen ook op voorsprong. Halfweg de eerste helft zetten een steengoede Windey en Goossens als scherpschutter hun ploeg op 31-39 en Beve ren kon niet reageren. De ruststand 37-49 was dan ook een teken aan de wand. Wan neer de Beverse pivot Deyaert dan nog na 12 min. met fouten uitviel was het bekeken. Vijf minuten voor tijd (71-80) had Windey met een reeks vrijworpen het ver schil gemaakt en enkel Maes bleek in zijn dag. Toch had de thuisploeg nog genoeg moed in huis om terug te slaan. Het Basketbal. Beveren-Dendermonde 86-88. Bezoeker Win dey (8) belet Van Dorselaer (16) naar de korf op te rukken (Iv) werd door de inzet van oeve- ren nog een spannend wed- strijdslot, want de twee ploe gen stonden één minuut voor het einde op 86-86. Windey lukte twee op twee vrijwor pen en werd de man van de match en langs de andere kant liet de thuisploeg de laatste minuten acht vrijworpen on benut. De laatste poging van Van Dosselaer ging naast en uiteindelijk won de ploeg die gedurende gans de match op voorsprong had gestaan. Den dermonde staat nu definitief op de tweede plaats en dat was meer dan wat basketfana ten hadden durven voor spellen. Punten: Beveren: Deyaert 5 p.. Van Dosselaer 12 p., Maes 29 p., Verstraeten 7 p., Schmitt 8 p.. Van Loo 23 p.. Dujardin 2 p. Dendermonde: Goossens 18 p., De Cock 16 p., Coecke- lenbergh 16 p., Windey 29 p., Willockx 9 p. WEGA Hemaco Dendermonde - Lede: 76-70 De thuisploeg ging zo snel en kundig van start zodat de be zoekers al na 5 minuten in het verweer waren gedrukt. Een 17-6 begin was het resultaat van het hoog conditioneel peil waarop de thuisploeg momen teel drijft en de overwinnin gen op een rijtje zet. De moeilijke competitiestart is er nu de oorzaak van dat Hema co niet als de titelkandidaat staat geklasseerd. Het is zon der twijfel de beste ploeg uit de reeks. Lede dat nog pro motieambities had toen het naar de Dendermondse Noordlaan afzakte, zag die vlug de kop ingedrukt. Aan de 13' minuut stond er nog altijd een 32-16 voordeel op het bord. Lede voelde dat het iets moest doen en plaatste een 0-9, zodat via 39-33, de schade aan de rust tot 43-38 was beperkt. Hun vreugde was van korte duur. want halfweg de tweede helft was het 61-47 en de Collegeploeg liep maximaal tot 65-47 uit. In een ultieme reactie trachten de bezoekers het verschil te verkleinen. Aan de 17' mi nuut kwam er bij 67-60 nog even spanning, maar met een 6-0. maakte Hemaco de zaak af. Punten: Hemaco Dendermonde: Minnebo 18, Luc Van Lem- bergen 17, Pat Van Lember- gen 10, Leys 13, Blancquaert 4. Van Liedekerke 7, De Her- de 3 en Versmessen 4. Lede: Geert Van Driessche 8, Hans Van Driessche 15, Van den Driessche 10, Mertens 9, Goeman 11 en Lievens 17. BENO Monceau - Panters Baasrode 98-79 De zeer eigenaardige wending door de thuisnederlaag van Scheldejeugd Temse tegen Schaarbeek heeft Panters Baasrode nog geen rekenkun dige zekerheid over het be houd gegeven. Het moet dus zondagnamiddag nog winnen thuis van Herseeuw om van alle problemen verlost te zijn. Tegen kampioen Monceau gaf Baasrode zonder Verstap pen, Vermeersch en Mathijn- sens een goede repliek. De thuisploeg liep uit via 15-9 tot 30-18. De bezoekers hadden de kracht om langs Velde- man-Moens en Van Loey de schade met een tussensprong van 39-32 tot een 48-42 te beperken. In de tweede helft toonde Monceau zich sterker, maar Baasrode had de ver dienste te blijven reageren en met een gehalveerde spelers kern zich niet van het terrein te laten spelen. De spelersgroep, die waar schijnlijk voor de slotmatch Verstappen-Mathijnsens kan recupereren, is paraat om voor eigen volk de kompetitie succesvol af te sluiten. Punten Monceau: Dupont 12-12, Bar bier 6-0, Buscart 12-14, Zintz 2-8, Ferron 7-4, Frère 9-6, Stevo 0-4, Godin 0-2. Panters Baasrode: De Cock 3- 0, Van Loey 15-0, Moens 14- 17, Esseldeurs 0-2, Stevens 0- 4, Veldcman 10-8, Goossens 0-4 en Verhulst 0-2. BENO SCHELDEJEUGD TEMSE - SPARTA SCHAARBEEK 58-71 dit als een machtsgreep trainer Hans Coppens ver- naar de leiding en de spelers trekt voor enkele jaren naar zullen dan ook in de toekomst Japan, waar hij zijn studies in maar naar de middelen moe- de Oosterse filologie gaat ten zoeken de basketbalsport voortzetten, te beoefenen, was de reactie Punten: Moerzeke. Coppens van de stichter van de Moer- L Verspecht 16, Bulteel 8, zeekse basketbalclub Die er Verstappen 5, Simard 16. Van ernstig over denkt om er de Hautte 11. De nieuwe, logische neder- het lukken van driepunters. ^rui aan {C geven. Er zal in de Oostakker: Ackerman 14. laag in de vierpuntenmatch Ze lukten er 11 tegenover 3 komende dagen en weken dus Van Waes 10, De Kesel 8, De tegen Niel. heeft Zele gede- voor Zele, zodat daar het ver- nog we! wat gepalaberd Pauw 6. Bontinck 8, Defraig- gradeerd tot een reëele kans- schil in de eindstand te zoe- worden. ne Van der Straeten 6. hebber op degradatie. ken is. Met de beschikbare middelen BENO Na 11-8 gaven de bezoekers Zele heeft nog een voorname de indruk om voor de over- opdracht. Het is scherprech- winning in aanmerking te ko- ter in het degradatiedebat, TISSAC GENTBRUGGE - WAASMUNSTER 106-92 men. Het waren voornamelijk waar het zelf van dichtbij bij De Brauwer-Arcay en Van betrokken is. Het moet zater- den Broeck. die er aanvallend dagavond thuis winnen van het best uitkwamen. Via 24- Kortrijk. Dan zakt Kortrijk 29 aan de 15' minuut kon Zele en is Zele gered. Indien Zele De zege bij Lede had Waso- R'geUe die met Dhae« voor tot de 17-minuut de leiding verliet, komt er nog een test- cub gesterkt om met ver- de tesltsstng eorgden.Een ö- behouden met 29-35. In de ronde met verschillende ploe- meuwde moed bij Tissac m de 61 (5e min.) stand werd in één slotminuten van de eerste gen, waaronder ook Zele. arena te treden. Langs een ruk omgebogen naar 78-69 helft verloor Zele de concen- Het wordt zaterdagavond secure Hofman en met Za- (10e min.) en van dan af wa- tratie en aan de rust was het schudden en beven in sporthal man als bordenveger liepen ren de bezoekers een oge de bezoekers na 10 minuten voor de kat. Fysisch moet 39-38. De slechte tendens VHVD werd de eerste minuten van Punten: de tweede helft doorgetrok- Rubo Niel: Van Nimmer 4-6, uit naar 24-29. De Gentenaars Wasocub in Tissac de meerde- konden wel rekenen op Pa- re erkennen en enkel een inci- ken cn aan de 4° minuut stond Van Besten 4-17, SmetsS-b! trick Rigellc maar een vlo. dent waarbij eenivrijworp de thuisploeg met 47-39 voor. Wuyts 3-0, Van Gestel 12-2. Mertens en een zeer sterk Van Hooydonck 7-8. draaiend Wasocub liet de van Gerlo op ongeoorloofde thuisploeg vijf minuten later wijze, werd afgekeurd bracht BASKETBALKALENDER spelende Van den Broeck Zele: Van Hulle 2-0, Arcay 8- op 36-43. Dan bleef Wasocub nog wat sensatie. Tissac be_ konden Zele nog eens bijtrek- 3. De Brauwer 6-2. Mertens 'n gebreke vooral omdat hield zijn greep op de match ken 63-62 maar het was twee 3-15. Van den Broeck 13-6, Steeman-Van Boven niet ren- en kon van de steriliteit van minuten later al 71-62 en Zele Putteman 6-0 en De Decker deerden en Tissac kwam nog Steeman gebruik maken om kon het vmg^n De thuis- 0-4. voor de rus. terug to, 55-57. verdiend te winnen Wasocub ploeg was bijzonder attent bij BENO De tweede helft was he, weet m.echtet gered. Gembas Knesselare als The Tower dalen naar tweede pro vinciale. De keukenploeg kon de dans ontspringen maar moet voor volgend seizoen toch uit een ander vaatje tap pen om niet elk seizoen in de onderste regionen te moeten kampen tegen de degradatie. Punten: Tissac: Dhaese 19 p Rigclle P. 36 p.. Browaeys 15 p., Slimani 12 p., Collijn 3 p., Demunnynck 16 p.. Dewulf 2 p.. Van De Meynsbrugge 3 p. Wasocub: Gerlo 9-8, Zaman 16-5, Hofman 21-11. Steeman 3-3. Van Boven 0-2, De Kim- pe 8-6. WEGA 2' afdeling heren 20.15 u. (26.3): B.C. Zele - Kortrijk 20.15 u. (26.3). Mcrcurius - Okapi Aalst 3' afdeling 16.00 u.: Panters Baasrode - Hersecuw 16.00 u.: Houtem - Scheldejeugd Temse 4' afdeling C 16.00 u.: Hermes Waasland St.-Niklaas - Op Gent 3* afdeling dames 11.15 u.. Maurage - Zele 1' provinciaal heren 20.15 u. (26.3): Erpe-Mcrc - Hemaco Dender monde 18.00 u.: Wasocub Waasmunster - Sleidinge 2* provinciaal B 20.30 u. (26.3): Grcmbergen - Cibo Zele 20.00 u. (26.3): Dendermonde - Modu 18.00 u. (26.3): Moerzeke - Red Boys 15.45 u.: Oostakkcr - Bazel 20.30 u (26.3): Melsele - Terlindcnboys Aalst 16.00 u.: St -Niklase - White Star 20.15 u. (26.3): Silaba Zclzate - Beveren De thuisnederlaag tegen Ath lon leper bracht Scheldejeugd in een benarde situatie en de twee laatste wedstrijden moesten in winst worden om gezet, wilden de scheepsbou wers hun plaats in derde na tionale veilig stellen. Tegen konkurrent Sparta Schaar beek kon Scheldejeugd slechts 15 min. stand houden. De bezoekers plaatsten Van Den Bosch tegen Kris De Pauw cn de plaatselijke molor werd de eerste helft volledig aan banden gelegd. Aanvan kelijk kon Bleyenbergh de stand via 12-12 (10e min.) op 22-18 (15e min) houden, maar dan kwam Sparta onder stoom. Er werd taktisch ge speeld en Van Den Broeck zorgde voor een 0-10 voor de bezoekers, zodat halfweg een eerste aftekening op het sco rebord kwam (25-30). De thuisploeg werkte erbarmelijk af (33%) en tegen de uitge kookte bezoekers bleek dit dodelijk. Na 5 minuten in de tweede helft noteerden wij 34-44 en dit verschil bleef be stendig bestaan. Boven-Ver- beeck scoorden met de regel maat van een klok en vonden steeds gepast antwoord tegen een mentaal aangeslagen Temse, dat nooit meer zijn draai vond. Het bleek ook dat de motivatie bij Schaarbeek op Zenith stond hetgeen niet kon gezegd worden van de thuisploeg. Scheldejeugd de gradeert nu met zekerheid en het is een feit dat het uitvallen van pivot Van Oeckelen (ver keersongeval) nooit meer werd opgevangen in de loop van het seizoen. Punten: Scheldejeugd: Gillis 5-0. Kris De Pauw 4-11, Mer tens 2-13, Bleyenbergh 10-6, Van Lombergen 2-3, Gossclin 2-0, Van Doorcn 0-0. Sparta. De Smedt 3-2, Van Den Bosch 8-8, Boven 6-11, Basketbal. Beveren-Dendermonde 86-88. Deze aanval van de Beverse Smitt werd door De Cock (D) onderschept (Iv) White Star - Grembergen: 81-77 De bezoekers misten de kans om zich definitief veilig te stellen De verplaatsing naar hekkensluiter White Star moest op een overwinning kunnen uidraaien. In de eer ste helft toonde Grembergen zich de betere. De wedstrijd verliep de eerste 17 minuten evenwichtig met 28-30. Dan plaatsten de bezoekers een 0- 7 tussenspurt, met een collec tieve inspanning van Putte man, De Kimpe. Vermeulen en Jan Van Doorsselaere en 29-37 aan de rust, was een ideale uitgangspositie. In de tweede helft werd het bijzon der spannend, maar uiteinde lijk gingen de bezoekers in de slotfase ten onder Die neder laag betekent dat de onzeker heid blijft en dat ook hier de slotdag uitsluitsel zal brengen. Grembergen moet thuis win nen van gebuur Cibo Zele, dat niets meer te winnen of te verliezen heeft, maar ander zijds mogen ook Red Boys of Terlindcnboys geen punten meer sprokkelen. White Star: Alexander 10-26, Cools 11-12, Valentijn 0-2, Verschaeve 6-9, Van Hamme 2-3. Grembergen: Bart Van Door- selaere 0-9, Vereist 2-0, Jan Van Doorsselaere 9-8, Van Riet 6-8, Vermeulen 6-7, De Kimpe 6-8 cn Putteman 8-0. BENO Bouchez 2-2, Scrron 2-5, Hoornaert 4-2. BAZEL - SILABA ZELZATE 83-91 Becquet was na ziekte aan wederoptreden toe en de thuisploeg wilde van de gele genheid gebruik maken om zijn laatste thuismatch in winst om te zetten. Dat was zonder Silaba gerekend dat met pivot De Decker al heel vroeg schade kwam aanrich ten in de thuisverdediging. Na 10 minuten stond al 22-30 op de bordjes en de inbreng van Jurgen Van Heek bleek een pluspunt te zijn. De Clercq organiseerde echter de bezoe kende aanval en zelf scoorde deze playmakcr een reeks punten op rij. Het resultaat bij de rust (39-47) bleek nade lig voor Bazel want Becquet rendeerde slechts op halve kracht. Wanneer na 13 minu ten Bazel de stand op 76-75 bracht kwam er hoop in de thuisrangen. Spelmaker De Clercq, opgevangen in een box-and-onc, scoorde echter de beslissende korven omdat de thuisdefensie vol gaten zat Aan de overkant misten Van Renterghem-Becquet gemak kelijke korven zodat de be zoekers als winnaar uit de strijd kwamen. Punten: Bazel: Becquet 7 p Van Damme 21 p.. Borgh- graef 4 p.. De Brucker 16 p., De Lamper 2 p.. Van Rentcr- ghem 19 p.. Van Hecke 14 p Silaba Zclzate: De Clercq 33 p.. Verspeeten 11 p., De De cker 24 p., Jansscns 4 p., Leroux 2 p.. De Grijse 16 p. WEGA HAMSE DAMESLIGA Ook in de damescompctitic is het doek nu gevallen wat de competitie betreft. Dat de Lada-Sisters van Garage Rotthier al enkele weken kampioen waren wisten we reeds. In hun laatste wedstryd onderstreepten ze dit nogmaals door Rode lantaarn Kantoren De Clippeleir met forse cijfers te verslaan. Gelukkig had Rotthier een mooie voorsprong opgebouwd tydens de loop van deze competitie want tegen de eindsprint die de dames van 't Brugsken ingezet hebben, zou niet veel verhaal mogelijk geweest zyn. 't Brugsken rekende in de laatste competi- tieweek immers nog af met de Stijve Laars Ladies en de Blue Ranch Girls uit Stekene. Hierdoor komen de meisjes van 't Brugsken nu aan op de tweede plek. Achter dit Hamse team vinden we dan twee teams uit Temse die met de verdere ereplaatsen gaan lopen zijn. S.O.S. Veile won vlot van Wuitensladies terwijl Etmo 86 ook al niet zo veel moeitt scheen te hebben met de Blue Ranch Girls uit het verre Stekene die voor de tweede maal tijdens deze laatste speelweek tussen de lijnen moesten. A.C. Dendermonde dat de forfaitzege tegen Concordia opstreek verbeterde ook aanzienlijk hun klassement en eindigen samen met de Wuitens Ladies als stevige middenmoter. Hetgeen van Blue Ranch Stekene niet kan gezegd worden op de een na laatste plaats in het eindklassement. Zo komen we dan nog eens by de moedige «moeders» van Kantoren De Clippeleir die zonder zege of puntje dit eerste competitiejaar afsluiten. Toch hebben we alle respekt voor deze dames «op rypere leeftijd» die zich elke week sportief ontspannen en bij wie de aloude leuze nog steeds van toepassing is «Meedoen is belangrgker dan winnen». 't Brugsken Ladies 3 St(jve Laars Ladles 1 In hun laatste competitiewed strijd van dit seizoen hebben de Stijve Laars Ladies meer dan goede repliek gegeven aan de nummer twee in de eindstand: 't Brugsken Ladies. Trouwens Veerlc Smet wist voor de Laarsjes een eerste maal over «de Brug» te ko men en zo haar ploeg op een verdiende 0-1 te brengen. Maar naar het einde van de eerste helft toe konden de thuisspeclstcrs Vermeulen Chantal en De Geest Mau reen onder hun beidjes een mooie aanval opbouwen die door laatstgenoemde succes vol voorbij Stijve Laars keepster Mireille Maréchal kon geduwd worden, rust 1-1. De pauze was echter nog maar net voorbij of daar be gon dan toch de Brugsken Motor op volle toeren te draaien Dit resulteerde in mooie doelpunten van Pasca- le Cornclis cn nogmaals Maureen De Geest die een opmerkelijke wedstrijd speel de. Stijve Laars zou nadien nog wel kansen creëren langs Petra Maes en Marina Ver- moens maar thuiskeepstcr In- grid Van Britsom hield alles netjes gesloten. Wuitens Ladies 2 S.O.S. Veile 4 Garage Rotthier 15 Kant. De Clippeleir 0 Ook in deze laatste competi tiewedstrijd heeft het moedi ge «moedersteam» van Kan toren De Clippeleir geen overwinning kunnen behalen. De tegenstand van kampioen garage Rotthier was natuur lijk te zwaar om dan ook maar iets te oogsten. De rust werd door de Lada-sisters reeds be reikt met een 9-0 voorsprong toen Ann Van Moerzeke. Marianna Bcirnacrt. Nicky Vcrcoutcrcn, Dominique Maes cn de Clercq Nancv zorgden voor de doelpunten Dit ondanks het goede kee perswerk van Clippeleir keepster Chris Van Moerze ke, en het puik verdedigen van Nadia Van Olincn. Bei den deden dit gedurende de tweede helft ook. maar kon den toch weer niet verhinde ren dat Carinne Van Damme cn Nicky Vercoutercn de 15-0 eindstand op het bord knal den zodat winst er in deze laatste partij niet meer in zat voor de Kantoren De Clippe leir. Blue Ranch Stekene 0 Etmo 86 Temse 9 Ondanks deze ruime eindsco- re in het voordcel van de Temse Girls heeft Blue Ranch uit Stekene vooral gedurende de eerste helft moedig stand gehouden.

De Voorpost | 1988 | | pagina 28