GROENE WANDELING EN CONF. DE RIJCK VERLIEZEN VELD BEKER VAN HAMME IN SPORTHAL DE WUITEN DEN DRAVER WINT DERBY TEGEN CRIVA ZFC REDS LEBBEKEBELANGSTELLING VOOR DE JEUGD 32 - 25.3.1988 - De Voorpost ZAALVOETBAL TEMSE LIGA «Rfl Enkele toppers sierden de voorbije speeldag het zaalvoetbalgebeuren in de Temse Liga. In de hoogste reeks stonden zo S.O.S. Veile Jeugd en de Groene Wandeling tegenover elkaar. Eerstgenoemde dat dé «boeman» is voor de Groene Wandeling kon evenwel nu niet winnen en moest zelfs nog hard knokken om één puntje uit de brand te halen. Toch kan het nauwelijks een succes voor de Groene Wandeling genoemd worden want leider Vriendenkring kon de twee punten wél veroveren tegen een forfaitgevend Shalke zodat de achterstand steeds groter wordt. Blauw Wit Melsele lijkt zich in deze reeks eindelijk aangepast te hebben en begint nu zowaar subtoppers als een Rupelboys af te troeven. Hetzelfde geldt eigenlijk ook wel voor Tornado dat eindelijk nog eens kon zegevieren tegen een wat tegenvallend H.S.V. dat ook in de inhaalmatch tegen Porky's II geen al te beste indruk naliet ondanks de nipte zege. In tweede afdeling stond er maar één wedstrijd op het programma, maar dan wel een topper tussen F.C. Kramp en Confiserie De Rijck. Eerstgenoemden duidelijk aan een goede tweede competitieronde bezig wonnen dank zij een perfekte tweede periode waarin de Snoep Boys afgemaakt werden door een sublieme Koen Buytaert. Door deze zege komt F.C. Kramp op de tweede stek wat vaster in de schoenen te staan en nadert het tot op drie eenheden van lystaanvoerder S.O.S. Veile ree. In derde afdeling ondervond leider 't Vlietje nogal wat tegenstand van Atletico ter Walle dat slechts diep in de tweede helft kopje onder kon worden geduwd. Real ter Walle deed het beter en rekende af met Sügro, zij het niet zonder moeite want de winnende goal kwam er slechts in de slotfase. Nog in derde vochten de Snorkels voor wat ze waard waren tegen K.L.J. Temse omdat ze niet kunnen dulden dat Porky's III boven hen geklasseerd staan. Het gelijke spel kan dan ook maar als een half succes te noemen zijn voor Snorkel en Co. terwijl men bij K.L.J. Temse gelukkig was met het behaalde puntje als rode lantaarn. Tot slot konden we ook nog eens een nieuwe zege optekenen van W.R.F.S. Tegen F.C. Kramp II gebeurde dit. En dat het niet zonder slag of stoot ging kunnen we afleiden uit de eindcijfers en het wedstrydverloop. S.O.S. Veile Jeugd 6 ze zich hersteld en wist nu ook zich al bij de scoreloze uitslag Groene Wandeling 6 in deze matoh de maat te hield. Dit was dan zonder Er- i„.„l nemen van Confiserie De win Buytaert van Tornado ge- knappe en spannende match rekend die in de slotfase van tussen wee oonaangeven e ecrste was wej in het de wedstrijd Tornado dan I ng van de Tet4e Liga" voordeel van de Confiserie toch nog de rege kon schen- S.O.S. Veile Jeugd, dat dé jongens d,e langs Carlo, Van boeman is voor de jongens goeylnndt (2) en Jean De van de Groene Waidehng. JU"1 °P voorsprong konden kon ook nu wee, voor de ken in deze wedstrijd der ge miste kansen. F.C. Kramp II kon ook nu weer voor de WnnH(.n maar tweemaal W.R.F.S. STnnCSUT8^ «"-0=1 Wee, een goede wedstrijd van r' WnnHeiino ^nroHe Hi doelman Verhelen Johan bol een herboren F.C. Kramp II Z° £LrH zetten. Dit langs Filip He.r- team dat ook al in vorige Heer er, en ever He c D b°ut en K°en Buytaert Na de speeldagen verrassend uit- p nan7p stnnH er dan oeen maat haalde. Nu kon men LF.S. lang in bedwang Jeugd t? gaan door doelpum P™" stond er da" dL. DlJD, meer op een ontketende W.R.F trick" Riské^e^èe^n "rolTmet- Koen Buytaert die nu doolde houden omdat Blommaert ™kd^,Se°,~kN,mi d" wat minde, ,n conditie Bert al in de beginfase de weg een de ruststand was. Na de r D bleef De Groene Wan- ">"de Confisene Boys. Met naar de bezoekende netten pauze o.eei uc uroene wan- gevonde„ had W R.F.S. kon hp lnfnp|eeHenminf-8rcn°cn Jas talentvolle knaap immers het dan via een groot offensief - s-peI- domincren en was ,o, van de bezoekers te beze- langs Charles Wezer en Luc C r> C l„,„ri ctoHc r*r» art, IOt Va" UC OCZUCKCIS IC UCiC- Idllg» V.IIHIIC3 "ktLl vu Lu, fervolêen aangewezen Zo gelen en zo zijn eigen Kramp Christiaens.toch nog.aan de fervolgen aangewezen. Zo >ekers langs - Paul Picssens en Dirk Ver- ,da rangschtkk.ng waar en- kwamin de bezoeken, langs j** SlTïïlWïii weer F.C. Kramp II dat via Wim De Rijck op gelijke hoogte wist te komen en zo de spanning in de wedstrijd hield. Puntenwinst leverde het echter niet op want in de slotminuten kon bezoeker Dirk Huys met een afstand schot dan toch thuisdoelman Dirk Weyn verslaan en zo de zege aan zijn ploeg schenken. rnui ricMtiis en i^iiik ru- - -. coutsren eerst op 1-4 alvorens ^el n" no6 S.O.S. el e Gino Van de Vijver voor de de eni8? hinderms is die F.C. thuisploeg kon milderen tot 3- Kramp in de weg staat op weg -I Maar dan was het weer naar de titel. Patrick Riscké die voor de Groene Wandeling opdreef Tornado tot 3-6 met twee knappe doel- H-s-v- Temse punten. In een spannende Beide teams waren zoals de slotfase wist S.O.S. Jeugd dan uitslag reeds aangeeft, erg aan toch nog een half succes te elkaar gewaagd. Vooral tij- bemachtigen wanneer Joris dens de eerste helft kon geen Clarisse. Stijn Van Opstal en van beide een doelpunt aante- tenslotte Franky Daelman kenen. Dit omdat ook beide nog voor de 6-6 gelijke stand doelmannen. Poschet voor snorkels in deze partij voor K.L.J. toen hij het eerste thuisdoel- punt voorbij Snorkeldoelman Patrick Noens kon duwen Rust 1-3. Terwijl in de tweede periode de scoringsmachines als Bruno Verstraeten en Ed dy Verhulst bij de Snorkels wat stilvielen namen de K.L.J. Jongens van Temse volledig het commando over en zorgden ze tegen het einde van de partij met doelpunten van Eddy Audenaert en nog maals Geert Blommaert nog voor een billijk gelijkspel in deze aantrekkelijke en spor tieve wedstrijd. Tegen de nr. vier uit de alge mene rangschikking in derde heeft leider 't Vlietje het niet gemakkelijk gehad om de ze ge in eigen rangen te houden. De Atletico Boys startten dan ook vrij vlot en met doelpun ten van Kris Foubert en Erik Thijs klommen zij op een 0-2 voorsprong alvorens 't Vlietje kon milderen langs Peter Van Landeghem. 1-2. En de fiere leiders bleven het lastig heb ben met dit ontketend Atleti co want aan de rust was de kloof nog altijd niet gedicht omdat Atletico voor dat 't Vlietje kon scoren langs Luc Suy eerst al voor 1-3 had ge zorgd langs Kurt Vernimmen. Rust 2-3. Kort na de rust zou Atletico zelfs nog verder we ten uit te lopen tot 2-4 langs nogmaals Kurt Vernimmen. Dit betekende dan echter het sein voor de jongens van de Stijlpub 't Vlietje om hun ver antwoordelijkheid op te ne men en via enkele geslaagde baltoetsen toch nog de zege weten te behalen in deze par tij. Rudy Van der Haegen (2), Robby Van Assche, Luc Suy en Gcrry De Jonghe scoorden in één ruk de 7-4 op hei bord zodat de laatste Atletico goal van Kurt Vernimmen wel ver dienstelijk was, maar niet ge noeg om puntenwinst te oog sten voor zijn ploeg. Blauw Wit Melsele 10 Rupelboys 7 Eindelijk hebben we het Blauw-wit van de grote dagen nog eens aan het werk gezien. In een spetterende eerste •i helft hebben de aardbeijon gens reeds de basis gelegd van hun overwinning. Vooral Carl Moens bleek in een grote dag want met drie treffers op rij effende hij het pad voor me- demaats Peter Alpaerts en Mare Santon (2) die de zes Blauw Witte goals voor de rust rondmaakte. De Rupel boys konden nog wel de scha de halveren langs Dirk Van Strijdonck (2) en Koen Ver- bruggen maar na de pauze bleef Blauw Wit toch wel de Temse Zaalvoetballiga: Z.V.C. KLJ Temse (dw) gevaarlijkste ploeg op het veld. Peter Alpaerts was nu de grote uiblinker bij Blauw Wit met drie doelpunten het geen echter Alain Vernim- men van de Rupelboys ook in zijn mars had, maar de kloof die tijdens de eerste helft ge slagen was kon niet meer wor den gedicht door de Rupel- ploeg. Want naar het einde toe bleven de drie doelpunten verschil nog steeds op het bord wanneer voor de thuis ploeg Mare Santon scoorde maar de bezoekers langs Dirk Van Strijdonck replikeerden zodat uiteindelijk de 10-7 op het bord bleef staan bij het eindsignaal van ref. Frankie De Rechter. Sügro 4 Real Ter Walle 5 Spannende wedstrijd tussen twee toonaangevers in derde afdeling. Real ter Walle leek eerst op een gemakkelijke ze ge af te stevenen toen het via 0-1 langs Erik Vaercwijk ver der kon uitlopen naar 1-4 met doelpunten van Dirk Vaere- wijck (2) en Tommy Bau wing. Voor de thuisploeg had Franky Verbeke weten te sco ren en het was dezelfde speler die gedurende de tweede pe riode het de jongens van Real aardig lastig zou maken. Na dat Verbeke eerst met twee treffers op rij zijn ploeg tot in het wiel had gebracht van de Real Boys gaf hij de ideale voorzet aan Vaerendonck Ghislain die de 4-4 wist te scoren. In een vrij spannende eindfase dan zou Erik Thijs dan toch nog de zege voor Real weten te bewerkstelligen door thuisdoelman Van Nieu- wenhove van dichtbij te ver slaan. Temse Zaalvoetballiga: Z.V.C. De Snorkels (dw) DERDE NATIONALE Den Draver Berlare Criva Hamme 8-3 Ondanks de ruime verliescij fers heeft Criva Hamme al weer op bezoek bij één der tenoren in derde afdeling. Den Draver Berlare weer voor een sterke repliek De wedstrijd startte nochtans niet zo best voor Criva want in de beginfase kon de thuis ploeg langs Geert Valk en Piet Abbeel mooi uitlopen tot 3-0 alvorens Jaky Dannijs er met een knappe solo 3-1 van kon maken. Nadat de scheidsrechter dan de thuisploeg wat geholpen had door enkele erg dubieuze beslissingen te nemen en dit dan leidde tot nog twee thuis- treffers stond Criva omzeg gens aan de rust voor een onmogelijke opdracht Toch vocht Criva moedig te rug en nam het gedurende het begin van de tweede helft het initiatief over van de thuis ploeg. Dit resulteerde zich dan in een knappe remonte van Criva langs Lieven Dhol- landcr en Marc Van Brussel die voor 5-3 zorgden. En toen het ei zo na 5-4 werd kon de thuisploeg een aanval onder scheppen van de Criva ploeg en zelf doelman De Rechter weten te verslaan zodat met de 6-3 op het bord nu wel de beslissing gevallen was in deze wedstrijd. Hetgeen later ook bleek want nogmaals Geert Valk en Piet Abbeel konden voor hun Draver ploeg scoren zodaj uiteindelijk (overdre ven) 8-3 eindstand op het bord kwam. Nu vrijdag om 21 u. speelt Criva in verband met de de gradatie een belangrijke top per tegen Middelkcrke in sporthal De Wuiten. Suppor ters zijn steeds welkom. M.S. K.L.J. Temse wisten te zorgen. F.C. Kramp I Conf. De Rijck 3 Belangrijke match in tweede afdeling in verband met de kampioenstitel. FC. Kramp bij de aanvang van de compe titie wat achteruitgeslagen heeft op een schitterende wij- H.S.V. en Aerts Didier bij Tornado hun kooien ballen- vrij hielden Na de pauze ging eerst Tornado via Jan Van Acker en Peter Bogaert dan het geluk beproeven maar zonder succes evenwel. Het zelfde lot was ook bezoekers Foubert Marc en Van Riet Ludo beschoren zodat ieder De Snorkels leken in deze wedstrijd op een gemakkelij ke zege af te stevenen want op een minimum van tijd hebben James Mackin. en Danny De Vos (2) een 0-3 voorsprong bijeen kunnen knallen Doch nog voor de rust, was het thuisspeler Geert Blommaert die de kentering aankondigde De Lebbeekse zaalvoetbal- klubs Reds, die uitkomt in 2de provinciale B van de Bel gische Zaalvoetbalbond, af deling Oost-Vlaanderen, wil zich overduidelijk inzetten voor de promotie van de zaal- voetbalsport bij de jeugd. Deze Lebbeekse klub, in de loop van augustus 1984 ont staan uit het bekende zaal- voetbaltornooi Schaal Delsin, behaalde tijdens haar eerste kompetiticjaar - ze kwam Tijdens de voorbije weken werd in sporthal De Wuiten te Hamme het verdere programma van de zaalvoetbal beker afgewerkt. Meer bepaald de zestiende finales kregen de nog in competitie zijnde herenploegen voorge schoteld. Werden in de vorige ronde heel wat verrassin gen genoteerd, o.m. de uitschakeling van patisserie Antoine, dan was dit deze speelronde veel minder het geval. Al de «verwachte» ploegen wonnen hun wedstrijd al ging dit niet altijd over ene pad vol rozen. Vraag dat maar eens aan Seghers Meirsman, dat slechts met de strafschoppen een aardig voor de dag komend Atletico Brothers opzij kon zetten. Ook Verz. De Clippeleir ondervond nogal wat tegenstand van Veevoeders Cloet, maar al bij al kwamen toch de verwachte winnaars naar voren. Centrum Elversele - De Spijker 5-1 Spannende wedstrijd tussen twee tenoren uit derde afde ling. Nu was het Centrum El versele dat aan de winnende hand bleef met doelpunten van Wim De Kimpe (2). Guy De Vos (2) en Guido Batens. Stalpaert Ronny die wél voor de 1-1 ruststand kon zorgen, kwam met zijn Spijkerploeg in de herneming niet meer in het stuk voor, zodat de zege verdiend naar de thuisploeg ging' Ipso Boys - Concordia 1-7 De Ipso Boys konden gedu rende de eerste helft de scha de beperken langs Mario Van den Bossche, die de eer alvast redde, want in de tweede pe riode stond er geen maat meer op Concordia dat zijn verworven voorsprong langs Dirk De Page en Patrick De Vos verder wist uit te bou wen, via Kenny Rombout (3), Pascal De Vos en nogmaals Dirk De Page. zodat het nog een ruime zege werd voor de ploeg uit Lokeren. V.A.G. De Klok - Z.V.C. Hamme 1-10 Van Hese Freddy werd bij de bezoekers de grote slokop van de wedstrijd. Met zes treffers wist hij immers de V.A.G De Klok-ploeg voor een onover komelijk probleem te plaat sen. Ze waren dan nog netjes verdeeld over de twee helften zodat aan de rust de thuis ploeg toch al gewaarschuwd leek met de 1-3 op het bord (thuisdoelpunt van Due- rinck). Na de pauze dikten voor de bezoekers Serge Van den Bossche (3) en Alfons Eeckhoudt de stand nog ver der aan. zodat de ruime eind stand op het bord verscheen. Verz. Reintje - Sportwereld De Beule 1-8 Tegen de provincialers van Verzekering Reintje heeft de ploeg van Etienne De Beule een knappe zege weten te be halen. Tot aan de ru$! bleef het gelijkopgaand met doel punten voor Sportwereld van Eddy Peeters en Leon Baert, terwijl Raf Philips de verzeke raars in de wedstrijd hield. Niet voor lang echter, want na de pauze zorgden De Puysse- leir (2), Cool Antoine, Ko- ckelkoren Raoul (2) en nog maals Eddy Peeters voor de uiteindelijke 1-8 zege van Sportwereld De Beule, dat een sterke indruk naliet. Elektro Eeckhoudt - Garage Chrono 4-6 Spannende wedstrijd waarin Garage Chrono zich door gaans de betere toonde. Dit konden ze dan voor de rust omzetten in vier doelpunten langs Van Eetvelde Julien en Danny Michiels. De Elektrie- kers konden wel enigszins de schade beperken langs Benny Aendenhof (2), maar na de rust zou toch Garage Chrono de gevaarlijkste ploeg blijven. Luc Collewaert en William Van der Strikt bevestigden dit dan ook door elk nog eenmaal thuis keeper Danny Aenden hof te kloppen, alvorens de thuisploeg de 4-6 eindstand op het bord bracht langs Ben ny Aendenhof. Seghers Meirsman - Atletico Brothers 5-5 Veruit de spannendste wed strijd van deze zestiende fina les. Franqois Verstappen en Guy Keymolen brachten de schilders van Seghers en Meirsman eerst op voor sprong maar de atletische be zoekers sloegen nog voor de rust keihard terug langs Kris Bosman (2) en broer Peter. Rust 2-3. Na de pauze dan de omgekeerde wereld, want dan kon de thuisploeg driemaal bezoekend doelman Didier Meert verslaan, langs Didier Eeckhoudt (2) en Franqois Verstappen, dit terwijl de be zoekende Atletico-ploeg nu vrede moest nemen met twee treffers van de gebroeders Bosman De 5-5 eindstand gaf recht op strafschoppen en hierin toonden de schilders zich bekwamer want zij wre ven de nederlaag in het ge zicht van de brothers door driemaal raak te knallen, i.p.v. twee voor de Atletico's. Picca Friends - San. De iMulder 2-6 Vlotte repliek van de Picca Friends tegen eerste afdeling ploeg: Sanitair De Mulder. Deze laatsten leidden aan de rust de dans met 0-1 zodat alles nog mogelijk was. Na de kampwisseling kon Sanitair De Mulder dan de klus verder afwerken, al kwamen de Pic- ca's in de slotfase via Roger Sterckx nog sterk opzetten. Guy Van Ranst en Racm- donck Alex misten beiden nog twee min. van de partij als belhamels op de strafbank. Gima II - De Doncker 2-7 Revelatie De Doncker dat vo rige speelronde Patisserie An toine uitschakelde, kon ook nu weinig bedreigd worden door Gima II. Aan de rust wezen de bordjes reeds 0-3 aan in het voordeel van De Doncker Boys. Na de pauze zorgden de gebr. Van Puyvcl- de dan voor een verdere uit bouw van de voorsprong ter wijl bij de thuisploeg Mare Weyn en M^urits Hcirwegh de gevaarlijkste heerschappen waren. Voeders Cloet - Verzekering De Clippeleir 2-4 Voeders Cloet heeft als derde afdeling ploeg het «monu ment» uit eerste voor heel wat moeilijkheden gezet. Nadat De Clippeleir op voorsprong was gekomen kon men van Cloct-zijde toch tegen de rust weer langszij komen, zodat alles te herdoen was. Na de pauze dan kon De Clippeleir door twee doelpunten van Jo ris Roels dan toch de zege bewerkstelligen die hun in de 1/8" finale moest brengen. De Ware Vrienden - PaLsy Boys 5-1 Met drie doelpunten in de eerste helft van Verschelden Arthur (2) en Hans Hacntjes wist de thuisploeg zich veilig te stellen. Temeer daar de Patsy Boys maar één treffer in de plaats konden stellen langs Geert Brasscur. Na de pauze konden de Ware Vrienden dan hun voorsprong moeite loos aandikken langs Franklin De Vogel en Tuur Verschel den. zodat de logica geëerbie digd bleef. Desmecht - Rush 6-2 Logische zege van Desmecht dat al in de eerste helft het half dozijn op het bord bracht langs Erik Van Eynde, Yvan De Kcyzer, Johnny Boel. An- dré Bauwens en Ferdi Steels. Na de kampwisseling lieten de thuisspelers dan duidelijk wat stoom af, zodat Rush wat kon terugkomen langs Van Have- re Patrick en De Saeger Chris, maar dit bleek onvol doende om iets te oogsten. Jumo Dholda - M.G.B. 4-2 Beide ploegen die aantreden in de hoogste afdeling van de Hamsc liga hebben er zoals altijd een aangename wed strijd van gemaakt. Jumo Dholda dat de beste start nam door twee treffers van Luc Vercauteren, kon deze voor sprong tot aan de rust goed verdedigen. Na de kampwis sel wist M.G.B. onder aan voering van Roland Willockx, dan toch terug te komen, maar het laatste woord was toch voor Dholda, dat langs Herman Lelie en kapitein Francois Peleman de verdien de zege kon bijeen schoppen. Garage Michta - De Deurdrijvers 5-2 Garage Michta ondertussen ook al kampioen geworden in tweede afdeling van de Ham- se Liga, heeft ook in deze bekerwedstrijd de maat geno men van het weliswaar één reeks lager uitkomend Deur- drijversteam. Nochtans gaf deze laatste ploeg héél wat tegenstand aan de kersverse kampioenen. Aan de rust was trouwens nog niets beslist bij een 1-1 stand Na de pauze dan toch de Ford-boys die langs Mark De Landsheer, Peter Alpaerts, Michel Van der Hengst en Van den Hau- were J.P. voor de definitieve kloof wisten te zorgen. De Decker Mare kon dan in laat ste instantie nog milderen maar dan was de wedstrijd al in het voordcel van Michta beslist. Mare Stevelinck toen uit in 3de provinciale - een eervolle derde plaats. Tij dens het seizoen 1985-86 be reikte de klub echter ongesla gen de promotic naar tweede provinciale, reeks waarin ze nu aan haar tweede toe is. Tijdens datzelfde groeide bij de leden - het be stuur wordt gevormd door voorzitter Dirk Dclsin. sekre- taris Julien Siccard. onder voorzitter Alfons Van de Meerssche en schatbewaarder Dany Abbeel - de idee om ook met jongeren van start te gaan. Met dat doel voor ogen werd in de loop van de maand maart van vorig jaar een ver gadering belegd ten behoeve van de geïnteresseerde klubs uit de streek: de Provinciale Jeugdkommissic was gebo ren. Amper een week later kon Oost-Vlaanderen voor het eerst deelnemen aan de liga-finale voor de jeugd, met Cosmos Aalst (min), ZFC Reds Lcbbeke (kad.) en Zol- derken Berlare (schol.) Belangrijkste doelstelling van de Provinciale Jcugdkom- missie was echter een heuse jcugdkompetitic op de been te brengen, iets" wat in geen enkele andere provincie be staat. Wéér zette ZFC Reds de eerste stap: op 28 augustus van vorig jaar werd het eerste ZFC Redsjcugdtornooi geor ganiseerd. Meteen leek de ban gebroken: zeven ploegen schreven zich prompt in voor het eerste kompetitiejaar 1986-87. De ZFC Reds-kadet- ten sleepten een eervolle der de plaats in de wacht. Voor het tweede seizoen werden negen inschrijvingen genoteerd, zodat een kadet- ten- en een scholiercnrceks kon worden gevormd. ZFC Reds is in beide reeksen ver tegenwoordigd. De kadetten staan momenteel ongeslagen aan de leiding; de scholieren bekleden, ingevolge heel wat tegenslagen, een minder rian te positie. Dat de scholieren echter ook hun mannetje kunnen staan, bewezen zc in de loop van de voorbije februari- maand in Berlare. tijdens de Oostvlaamse jeugdkampioen schappen. Dankzij een goede organisatie en een tomeloze inzet kregen ze zelfs het onge naakbaar geachte team van Berlare aan het wankelen. De Berlaarse jongens toonden zich echter net iets trefzeker der, zodat de Reds zich uit eindelijk met een tweede plaats tevreden moesten stel len. De kadetten slaagden er in. na twee overwinningen en een match met een verloop als een thriller, wel de eerste plaats weg te kapen Op 9 april a.s. zullen de Lebbeekse kadetten te Niel overigens de eer van Oost-Vlaanderen ver dedigen. Jeugdcoach Danny Abbeel heeft volgende kadetten on der zijn hoede: Robby De Ridder, Raf De Wolf, Nico Eeckhaut. Jurgcn Goossens, Johan Heuvinck, Tom Man gelschots en Jan en Piet Per- daens. Het ZFC Reds-scho- liercnteam wordt gevormd door Mare D'Hooghe, Bart De Maeseneir, Marco De Wacgcneir. Johan Heyvaert, Wim Ivcns, Mark Lissens. Philip Triest, John Wesemael en Nordin Zerouabi. ZFC Reds heeft zijn lokaal in Taverne "De Leeuwerik" langs de Opwijksestraat te Lcbbeke. Pikkre Van Ros-skm BILJARTEN Biljarten. In Hamme werd het kampioenschap drieband gespeeld. Gaston V an der Vreken (links zittend) versloeg William De Meyer in de finale en werd kampioen. Derde was Leo Tuylaert. teritijl Leo Gabriels vierde was. André De Munck voerde de algemene regie (vh)

De Voorpost | 1988 | | pagina 32