IN WAAS EN DENDER DUIVENSPORT «HET HOK BOSMAN» UIT OORDEGEM Aalsterse Vierverbond TWEEVERBOND BAARDE6EM - HEKELGEM FAMILIE BONNAERENS UIT IMPE De Voorpost - 8.4.1988 - 27 Besluit Om aan de wens van vele liefhebbers tegemoet te ko men hebben vier Aalsterse maatschappijen besloten de handen in elkaar te slagen en pakten uit met een gezamelijk Noyon- en St.-Denisprogram- ma. Het is de enige oplossing die leid naar mooiere en bete re sportieve resultaten om de duivensport in het geheel te bevorderen. Noyon omtrekt: Volgende ge meenten/steden komen hier voor in aanmerking. Impe, Lede, Schoonaarde, Oude- gem, Mespelare. Denderbel le, Appels, Dendermonde, St.-Gillis, Lebbeke, Wieze. Hekelgem, Teralfene, Liede- kerke, Denderleeuw, Welle. Iddergem, Denderhoutem, Kerksken, Haaltert, Mere. Erpe, Erondegem en Otter- gem. Er is een plaatselijke dubbeling voorzien voor de liefhebbers uit Groot-Aalst, Erpe Wieze. Men is ver plicht zijn duiven eerst in de normale omtrek te tekenen alvorens men kan dubbelen (gratis dubbelen). Kampioenschappen Grote Omtrek: 15.00 fr. Kleine omtrek 10.000 fr. Merkenstrijd Gewaarborgd: 35.000 fr. ver meerderd met het aantal deel nemende liefhebbers aan 300 fr. Te winnen met de twee best geklasseerde duiven van de vier eerste afgeven duiven. Merkenstrijd alleen in grote omtrek. Aangevraagde vluch ten van 10.4.88 tot 27.9.88. St.-Denis Omtrek: zelfde omtrekt als Noyon Geen plaatselijke dubbelingen voorzien kam pioenschappen: 15.000 fr. Markenstrijd gewaarborgd 25.000 fr. vermeerderd met het aantal deelnemende lief hebbers. Aangevraagd vlucht- periode van 1.5.88 tot 27.9.88 Algemeenheden Vergezeller is Lathouwers, Wolvertem. Los vanaf zeven uur. Vanaf 5.6.88 zullen de jonge duiven gelost worden vanaf 7.20 u. Rekeninghou dende met de omstandighe den om lid te worden be draagt het lidgeld 100 fr. In schrijvingen uiterlijk tot 14.5.88. Merkenstrijd Noyon en St.- Denis elk 300 fr. men moet eerst lid zijn alvorens men zich kan laten inschrijven voor de merkenstrijd. Dubbe lingen tellen mee voor de merkenstrijd. Alle vluchten (eveneens uitgestelde) tellen mee voor merkenstrijd en kampioenschappen. Niet vol le prijzen tellen mee voor merkenstrijd en kampioen schappen. Inkorving Elke zaterdag van 15 tot 17.30 uur. Elke inkorving gebeurt beurtelings in ondervermelde verbondlokalen. Eerlijk en Vrij, Binnenstraat 29, De Toekomst, Oude Gentbaan, Land Van Aalst, Pontstraat 74 en Eendracht Burgemeesterplein (aan Stadspark). (DA) Duivensport. Inkorven voor Quiévrain bij "Eerlijk en Vrij" in de Aalsterse Binnenstraat (a) Reeds drie jaar zijn Yvonne en Willy actief in het duiven- wereldje. Alles begon toeval lig tijdens een gesprek. Een duifje houden, opleren en er gens in de onmiddellijke om geving even de vrijheid ge ven. Natuurlijk zijn de ver wachtingen gespannen. 'Gaat dat naar het hokje vliegen?!' Het gevolg ervan was gerust stellend Alles verliep naar wens. Dat duifje was er eentje van Gilbert Galle (Sers- kamp) «En zo zijn we met ons beidjes dan begonnen», aldus Willy Uitbreiding De kolonie breidt zich stilaan uit. Gevolg, het bestaande hokje wordt te klein. Dit jaar startte men met een ruimer hok, voorzien van allerlei ac comodate. Kolonie De kolonie van Willy bestaat uit zestien jaarse en 23 jonge duiven. - En hoe zit het met dc ver wachtingen. willen we weten? «Dat moet je heel nuchter en koel bekijken. Gewoon een afwachtende houding aanne men. De afgelopen Quiévra- Volgende lokalen maken deel uit van het tweeverbond. Lo kaal Baardegem Rap zijn Wint, Hoogstraat 88. Tel. 052/35.75.62. Tweede lokaal Hekelgem «De Reisduif» tel. 053/66.05.19. Vluchten 88 Voor wat betreft Quiévrain iedere zon- en feestdag van maart tot einde seizoen. Eer ste Noyonvlucht op 17 april as. en dit tot einde september 88. De omtrek voor Quiévra in en Noyon. Als basis 684040/445810. Straal 9000 M. kleine omtrek. Speelwijze Nummer een bon 75 fr. per duif. Miezen per drietal. Poels per vier tal. Specials per vijftal. Nummer twee ins. 120 fr. per duif. Nummer drie is 280 fr. per duif. Seriekens aang., onaang., raak per tien tal. Bonseries drie aangedui de of twee aangeduide. Spe ciale sprint nummer een kost 20 fr., wint 200 fr., Nummer in-vluchten waren zéér guns tig verlopen», aldus Willy Bonnaerens. Barcelona «Dit jaar spelen we met enke le vrienden samen op deze gigantische vlucht. Gezamen lijk zullen we een algemeen plan bepalen dat in onze mo gelijkheden ligt». Zelf heeft Willy een duiver die voor de ze vlucht in aanmerking' komt. «Maar in het achter hoofd speelt wel een beetje de gedachte dat hij niet terug zal komen De lok roept, mee moet hij toch!» Zo gaat de familie verder met de duiven hogerop. «Zeker Dourdan en Noyon komen er dit jaar bij. Deze duiven van de vrienden en van mij korven we dan in voor Noyon e.d. Het is een loting... alles of niets. Als de dag van inkorving volgt voor deze adembenemende vlucht zal ik hem een kruisje geven voordat hij ingekorfd wordt. Het komt hierop neer, in de eerste plaats blijft het een hobby en wat belangrijker is, dc prestaties van onze duifjes tellen en daarmee is alles gezegd». (DA.) twee kost 50 fr., wint 500 fr. Nummer drie kost 100 fr. en wint 1.000 fr. Nummer 100 kost 220 fr. onkosten inbegre pen. Wint laatste prijs 500 fr. zuiver. Kampioenschappen 88 Enkel voor leden. Voor hen die noch lid wensen te wor den, inschrijving voor 15 mei '88. Alle vluchten komen in aanmerking zowel voor Quié vrain en Noyon vanaf maart tot einde. Algemeen kam pioen wint een geldprijs van 1500 fr. Meeste prijzen per kat. 1200 fr. Drie eerste per kat. 1.000 fr., twee eerste per kat. 700 fr. Winnaar asduif 500 fr. Men kan slechts een kampioenschap winnen eventueel de asduif. Merkenstrijd 88 Enkel bestend voor leden. Quiévrainvluchten kategorie oude en jaarse. Vluchten van april, mei, juni en juli. Enkel de drie eerste afgegeven dui ven bekomen volgende pun ten 3, 2 en 1. Voor jonge duiven maanden juni, juli, au gustus en september. De drie eerst afgegeven duiven pun tenverdeling 3, 2 en 1 punt. Noyonvluchten voor oude, jaarse en jonge alle vluchten komen in aanmerking, de drie eerste enkel. Opgelet uitge stelde vluchten worden niet meegerekend. Prijzen voor merkenstrijd zowel voor Quiévrain als Noyon: oude, jaarse, jonge 3000, 2000, 1000, 750, 500, 500, 500, 500, 500, 500. Een prijzenpot van 150.000 fr. gratis voor de leden. Kampioenenhulde Gebeurt in zaal Ons Huis, Hoogstraat 88, Baardegem, de tweede zondag van decem ber 88. Opleving Uurregeling zie uithangbord in vermelde lokalen. Niet ver van de kerk te Oor- degem, woont Achiel Bos man. Van in zijn prille jeugd groeide onbewust de interesse voor deze hobby. Papa, een gerenomeerde liefhebber en thuis op alle fronten in het duivenwereldje, kon uren praten over het reilen en zei len ervan. Kortom, vader was het boegbeeld en raadsman van het eerste uur. Hierbij voegden zich dan andere ge reputeerde vrienden - colle ga's. Dit alles vormde de ba sislijn van Achiel... Als liefhebber Achiel begon met jonge dui ven te spelen ('69). En elk seizoen waren de verwachtin gen dan ook hoog gespannen. Maar resultaten waren er! De voorkeur van Achiel gaat uit naar het fondspel, dat rustiger is dan de vitessevluchten. Fondduif «Als ervaren liefhebber zie je onmiddellijk of een duif voor het fondspel geschikt is of niet. Ze worden er als het ware voor geboren. Echte goede fondduiven keren steeds na lossing huiswaarts, hoe slecht de weersomstan digheden ook zijn. Een onge luk is echter nooit uitgesloten. Dat overkomt trouwens ieder van ons, ook in het dagelijkse leven. Een fondduif is op haar sterkste tussen drie en vijf jaar. Helaas, veel duiven heb ben op dat ogenblik hun beste pijlen reeds verspeeld, door dat ze té veel gevlogen hebben». Kuren «Over het 'kuren' wordt veel gezegd en geschreven en het is allemaal overroepen. Per soonlijk kuur ik niet veel. En kel om de drie maand met een bepaald produkt.» - Wat zegt U Paramixo? «Daar kan ik niet van mee praten. Je moet dit voorko men door passende maatrege len te treffen. Jonge duiven worden tweemaal per jaar in geënt voordat deze vliegen en na zes weken vlucht nog eens». Mooiste herinnering Dat is voor het hok Bosman de overwinning van de auto- vlucht in Zottegem (71) met jonge duiven op Etampes. «Formidabel is wel als twee duiven vallen in minder dan vijf seconden. Dat leverde op eerste serie van twee aange duide duiven 1 2 op». Uitzicht duif «Een gezonde duif moet mooi gespierd, fijn en goed van Helaas, elke duif is er niet voor geschikt. Vooral als het zo'n lastige en daarbij afmat tende vlucht is ook. Een week onderweg met trein in die zo merse temperatuur die hoog kan oplopen is niet niks. «Neem bijvoorbeeld nu de af gelegen vlucht van vorig sei zoen. Een duif moet er naar opgeleid worden, zodanig dat ze rustig het nodige heeft meegemaakt. En dan is het afwachten geblazen.» Duivensport. Achiel Bosman op zijn duivenhok. Daar vergeet hij de zorgen van elke dag (da) vleugel zijn, in het bijzonder voor de fond. Het mooiste van de duivenhobby is in het algemeen het vallen van de duiven. Maar vooral als «mij ne Barcelona» valt dan!» Het 'fenomeen Barcelona' Elke liefhebber speelt wel eens graag op «Barcelona». Uitslag - prestaties Achiel speelt reeds vier jaar op rij met dezelfde duif. Hij vliegt nooit te vroeg en het ringnummer van deze, zeg ge rust 'gevleugelde vriend', tref je steeds aan in de duizend eerste, zowel nationaal als in ternationaal. (DA). PIETERS-DE BRAECKELEER, VERHELST-DE VLIEGER, ROBERT VAN BOXELAER, PIET MARIMAN, HUBERT TEMMERMAN, DE MAN EN ZOON, GILBERT TEMMERMAN, FRANS AEYELS, PHILEMOND STAES Duivensport. Willy en enkele vrienden uit Impe met o hok a de achtergrond het vernieuwde Verenigde maatschappij Temse-Steendorp 03.04.88 - 201 oude: 1. Van Goethem Temse, 2. Bauwens Petrus Temse, 3. Meersman Eduard Temse, 4. Van Goethem Henri Temse, 5. Mees Roger Steendorp, 6. De Gendt Roger Temse. 7. Tweeverbond Baardegem en Hekelgem. Vlucht uit Quiévrain van 27.3.88 voor 81 oude duiven 1. Dc Pleckcr Eticnnc, 2. Van Riet Emiel, 3. Van Lembcr- gen Arthur, 4 Van Damme Jean, 5. Van Pottelbergh Frans, 6. Van Damme Jean, 7. Van Riet Emiel, 8. Schau- kens J.P., 9. Laurent en zoon, 10. Plas Willy Besluit 27, prijzen Snelheid juiste uur I. De Pleckcr Etienne, Baar degem, 1255,65, uur: II.54.43. 27. De Koker Frans, Baarde gem 910,8, uur: 12.15.48 Dc Vriendenkring, Moorsel. Vlucht uit Quiévrain van 27.3.88 voor 57 jaarse duiven. 1. Uyttersprot Camiel, 2. V.D Eedc Remi, 3. De Croock Andie, 4 en 5. V.D. Ecde Remi. 6. Uyttersprot Kamiel, 7. Cooreman Ge- Duivensport. De Noyoncrack van Marcel Abbeloos uit Erembodegem (da) broeders, 8. Uyttersprot Ka miel, 9. De Smcdt en zoon, 10. Bourgeois Hubert. Besluit 19 prijzen. Snelheid juiste uur 1. Uyttersprot Camiel, Leb beke 1204,87, uur: 11.58.15. 19. Uyttersprot Camiel Leb beke 846,27, uur: 12.22.56. 49 oude duiven 1 en 2. Callebaut Jozef, 3. De Kerpel Henri, 4. Cqllebaut Jozef, 5. Pfaff Jean, 6. De Croock Andre, 7. Pfaff Jean, 8. Meert Petrus, 9. Cooreman Gebroeders, 10. Dierickx Frans. Besluit 17 prijzen Snelheid 1. Callebaut Jozef, Moorsel 1232.51, uur: 11.55.33 17. Dc Smedt Benoit, Wieze uur: 12.16.37. De Toren vliegers, Impc Vlucht uit Quiévrain van 27.3.88 voor 42 jaarse duiven. 1 D'Hondt Maurice, 2. De Neef Jozef, 3. V.D. Straeten Frans, 4 Bonnaerens Yvon ne. 5. De Rick Desire, 6. D'Hondt Maurice, 7. Bon naerens Yvonne, 8. Blondeel Jocri, 9. Daelman F. zoon, 10. Baecke Rudy 17 prijzen. Snelheid juiste uur 1. D'Hondt Maurice, Lede ur: 12.04.28. August, Lede uur: 12.38.19. 20 oude duiven 1. D'Hondt Maurice, 2. De Neef Jozef, 3. Nijs Albert, 4. Daelman F. zoon. 5. Nijs Albert, 6. Rutsaert Clement. 7. De Meersman Roger, 8. Blondeel Joeri. Besluit Acht prijzen Snelheid juiste uur 1. D'Hondt Maurice, Lede 1081,12, uur: 11.59.39. 8. Blondeel Joeri, Lede 1222,35, uur: 12.21.29. Door Eendracht Sterk, Lede. Vlucht uit Quiévrain van 27.3.88 voor 18 jaarse duiven. 1. Govaert Remy, 2. Tom- beur Frangois. 3, Ploerenhout Kamiel, 4 Ruysbergh Remy. 5. Piscadoor Francois, 6. Moerenhout Kamiel. Besluit Zes prijzen Snelheid juiste uur 1. Govaert Remy Lede 1068,23, uur: 12.02.22. 6. Moerenhout Kamiel, Lede 1233,18, uur: 12.32.22 18 oude duiven 1. Ruysbergh Remy, 2. Lal- mant Mare. 3. Tombeur Fran- qois, 4. Piscadoor Frangois, 5. Tombeur Frangois, 6. Go vaert Remy. Besluit Zes prijzen Snelheid juiste uur 1. Ruysbergh Remy, Schoon aarde 843,33, uur: 12.23.33. 6. Govaert Remy, Lede 1238,42, uur: 12.39.29. Tweeverbond Baardegem en Hekelgem. Vlucht uit Quiévrain van 27.3.88 voor 70 jaarse duiven. 1De Plecker Etienne, 2. Van Pottelbergh Frans. 3. Uytter sprot Gustaaf, 4. De Beys Jos, 5. Van De Straeten Frans, 6. Van Den Eede Re mi, 7. Van Pottelbergh Frans, 8. en 9. Buyl Hilde, 10. Van Der Straeten Frans. Besluit 23 prijzen Snelheid juiste uur. 1. De Plecker Etienne, Baar degem 1241,66, uur: 11.55.20 23. Schaukens J.P., Hekel gem 1220,55, uur: 12.23.25. De Buyser Roger Temse, 8. Van Strijdonck-Cant Steen- dorp, 9. Blommaert H. K. Temse, 10. Van de Vijver Omer Temse. - 114 jaarse: 1. Bauwens Petrus Temse, 2. Blommaert H. K. Temse, 3. Meersman A. zoon Steendorp, 4. V. Hoyweghen Herman Steendorp, 5. Bau wens Petrus Temse, 6. Mee rsman A. zoon Steendorp, 7. V. Bogaert Freddy Temse, 8. De Jonghe en zoon Temse, 9. Verheyen Jozef Temse, 10. De Roeck Alfons Steendorp. M.S. 88251 nady «Door Eendracht Groot», Erembodegem Vlucht uit Quiévrain, 27.03.88, voor 58 jaarse duiven. 1. Heircman Frank K.. 2. De Grom Kamiel. 3. Heire- man Frank K 4. Van den Steen Etienne. 5. Podevijn Jozef, 6. Van Gucht Jon., 7. 8. Heireman Frank K., 9. Van Gucht J. en El., 10. Van Gucht Jon. Besluit: 20 prijzen. Snelheid: 1. Heireman Frank K., Aalst 1314,07; 20. V. Unckens Willy, Aalst 1218,20. (DA). - Voor 47 oude: 1. Van den Bulcke, 2. 3. Van den Steen Etienne, 4 Bruylandt Theo, 5. Van den Bulcke. 6. 7. Van Gucht Jon., 8. De Troyer Emiel. 9. Van den Steen G.. 10. Van Gucht Jon. Besluit: zestien prijzen. Snelheid: 1. Van den Bulcke, Erembodegem 1183,57; 16. Van den Steen Etienne. Aalst 918,22. (DA). Te Denderbelle noteerden we bij de oude duiven een zeer goede prestatie van de tan dem Pieters-De Braeckeleer met de le, 5' en 6e prijs. Jozef Boelens klokte er ook twee in de eerste tien met de 2' en de 8e prijs. Vroege duiven voor Karei Hendrickx, Frans Arijs, Clement Van Ighem, L. De Landtheer en Albert Van Nuffel. Met de 1' en 9* prijs speelde Petrus Pieters zich in de kijker bij de jaarlingen. Liefhebbers die reeds een vroege conditie aangaven wa ren Marc Eeckhoudt. Willy Van den Broeck, L. De Landsheer, Louis Mannaert, Frans Arijs, Alfons Van den Broeck, Severien Buys en Frans Robberechts. In de Verenigde Vrienden te Moerzeke kon het niet beter voor Verhelst-De Vlieger met de lc en 2' prijs. Vroege dui ven voor gebroeders Peel- man. Van Riet-De Ridder (4* en 10*), Remy Verhelst (5* en 8'), Andre Thierens, Andre Van Haute, Gustaaf IJsewijn. Remy Verhelst blonk uit bij de jaarlingen met de 1' en 9* prijs. William Van Driessche nam de 2' en 10* prijs voor zijn rekening. Een deel van de paasuitslag was voor Ar thur Wuytack, Willy Vercau- teren, Thierens-Wilgenhof (5* en 8*), gebroeders Peelman. Paul Peelman. In de St.-Nikiase Verbroede ring troonde Robert Van Boxelaer op de meest begeer de plaats bij de oude duiven voor Samson en zn. Marcel Noens had aan de 44' prijs reeds 7 duiven op de uitslag en begon met de 3' prijs. Vroege prijzen voor René Van Puymbroeck, Eduard Van de Vijver. Roger Van Goethem, Peter Joos. Leon De Kraey plaatste er drie in de eerste tien met de 6', 91 en 10s en 7 prijzen van 8 inge- korfde duiven. Freddy Dc!a- court triomfeerde bij de jaai- lingen. Leon De Kraey begon aan de 2' en 8' prijs. De toptien werd vervolledigd door René Fierens, Georges Mae, Albert Rozendom, Eduard Van de Vijver, Omer Van Craenenbrocck, Alfons Van Boxelaer, Peter Mees Petrus Cordeel won de dui- vinnenvlucht voor Freddy De- lacourt, Georges Maes, Jozef Luyckx, Willy Kluskens. Re ne Fierens, Jozef Van Raem- donck. Marcel Laureys, Peter Mees en Vereeckcn en zn. Te Lokeren startte Piet Mari- man met een 1' prijs en hij klokte ook nog vroege prijzen met de 11' en 15'. Vroege duiven voor Aimé Conseriè- re, Adolf De Beule, Van Kerckhove en zn., Leon De Rooze, Leonard Van den Bergen, Etienne Van Kerck hove, Jozef Van Wachtebeke, Rudy Buyst. Bij de jaarlingen mikte Gilbert Temmerman in de roos voor Leonard Van den Bergen (2' en 5'), Aimé en Paul Van de Putte, Etien ne Van Kerckhove, René Van Bastelaere, Piet Mariman (8', 11' en 12'), Charles Coile- Waert en Van de Velde en zn. Bij de duivinnen was Aimé Conserière goed voor de 1' en 5' prijs, Jozef De Smedt (2* en 4'), Willy Van de Velde (3' en 9*), Aimé en Paul Van de Putte, Gustaaf Tollenaere, Rudy Buyst en Etienne De Mulder. Te Zele Eerlyk duurt Langst. ging de ereprijs bij de oude duiven naar Hubert Temmer man voor Gilbert De Witte (2' en 3'). Kopprijzen voor Georges Van de Wielle, Jos D'Hollander, Gerard De Wandel. Knappe uitslagen voor Theo Van Elsuweghe (6', 8', 12') en Gilbert Van den Hof (7', 10% 11'). De jaarlingenvlucht ging naar Gilbert Van den Hof voor Theo Van Elsuweghe. Met de 3' en 4' prijs was Leopold Van Lembergen goed voor de eer ste serie. Kopprijzen voor Gilbert De Witte. Ediers-Cer- tijn, Gustaaf De Vijlder (7' en 8*), Jos D'Hollander, Hubert Temmerman. Bij de duivin nen de 1' en 2' prijs voor Louis D'Hondt en vroege dui ven voor Frans Vrijdagh. Cy- riel Van der Haeghen. In Lebbeke Verbroedering lukte De Man en zoon een dubbelslag met twee verschil lende jaarduiven. Vroege ou de duiven voor J Tilburgh, Henri Verdoodt (3' en 5'). Roger Meskens (4' en 6') en eerste serie. Kopduiven voor Roger Van Doorslaer, L. De Ridder. Jozef Uyttersprot. Vroege jaarlingen voor Joos- Dierickx, K. Tilburgh (3' en 5'), L. De Ridder, F Van Praet, Cooreman en zn.. J. Tilburgh (Bug.). Bosman- Van der Vreken, F. Van Praet. In het samenspel Lebbeke Dorp mocht Frans Aeyels op Paaszondag juichen met de 1' prijs. Vroege duiven voor M Van Cauwcnbergh, Jozef De Nul, Goedgezelschap-Man- naert. Emiel Meirte. Marcel Mannaert. Frans Kcppens (7' en 9'), Roger Joos, Frans Cooreman. Bij de jaarlingen mikte MarceJ Mannaert in de roos. Een knappe prestatie voor Frangois Boeykens met de 2', 3' en 7' prijs. Winnaar Marcel Mannaert klokte ook nog de 10* prijs. Vroege dui ven voor Frans Cooreman, Paul Van Nieuwenhove, Re né Van Leirop, Maurice Van Malderen. Op Paasmaandag won Paul Van Nieuwenhove voor Maurice Van Malderen. Frans Heuvinck, Oscar Van Biesen, Marcel Mannaert, Kamiel Bosman, Roger Lo- wie. Frans Cooreman, Fran gois Vermeiren en Maurits Callaert. Maurice Van Malde ren zwaaide met de paasklok- jes bij de jaarlingen voor Paul Van Nieuwenhove (2' en li'), Frans Cooreman (3' en 8*), Marcel Mannaert (4' en 9'). Roger Lowies, Louis Mer- tens. Marc Vereecken, Pierre Smets. Te Zele-Huivelde begon Phile- mond Staes met de 1' en 7' prijs en de eerste serie. Zijn gebuur Pol Van Lembergen was goed voor de 2' en 5' prijs. Hubert Temmerman (3' en 12'), Georges Van de Wielle. Alois Temmerman (6' en 9*), Remi Geerinck, Gil bert Temmerman en André Van Avermaet kregen hun deel van de prijzenkoek. An- toine en Zn. De Corte speel den sterk bij de jaarlingen met de 1', 91 en ÏO1 prijs. Met de 2' en 8* won Leopold Van Lembergen de eerste serie. We noteerden goede uitsla gen voor Hippoliet Haent- jens, Hubert Temmerman (4' en 5'), Gilbert Temmerman (6', 7', 13' en 15'). Bij de duivinnen de 1' en 10s voor Danny Van Puyvelde. de 2' en 4' prijs voor Roby Van Uytfanghe, de 3' en 5' voor Georges Bocklandt en vrorge duiven voor Gilbert D Heer. Alfons IJsewijn. Luc Van El suweghe, Firmin Rombout. BENO. Het nummer 68 van "As- pekten en Dokuinenten" van de Belgische Vereniging der Banken handelt over het ba lanstotaal van dc banken dat meer dan 10.000 miljard be draagt. U kan deze brochure bekomen door overschrijving van 50 fr. op rekeningnum mer 210-0046684-79 met ver melding van de titel of het nummer.

De Voorpost | 1988 | | pagina 27