MADELON B WINT NIPT ANDRAS PODPINKA NU OOK «VLAAMSE» STER BESTE DUBBELPRESTATIE VOORBEVEREN IN STEKENE SPORT-O-RAMA IN SINT-NIKLAAS SPORTPROMOTIE EN -ANIMATIE IN SINT-NIKLAAS HET IS VIJF VOOR TWAALF VOOR MINI-TEMSE De Voorpost - 8.4.1988 - 29 In de eerste KVKT-afdeling heeft Madeion B dan toch nog een overwinning opgeraapt. Deze keer tegen de hekkens luiters in deze kompetitie Baasrode A. Van bij de start scheen het vlot te gaan bij de bezoekers die een 0-2 en later een 2-4 konden afdrukken. Baasrode kwam dan zijn neus aan het venster steken met een 4-4 stand. In de twee laatste wedstrijden ging de overwinning altijd naar Ma deion B. Nicon de Haeck en Eddy van den Broeck waren daar niet te verslaan Ze won nen trouwens al hun wedstrij den en telkens met grote 0-2 cijfers. In de tweede afdeling kreeg Patro D geen enkele kans te gen de leiders Juvenes A uit Zele. Deze jongens die de nederlaag nog niet kenden werden met 0-10 nog eens de grote overwinnaars. De Pa- tro's haalden amper twee set jes binnen. Ons Huis A Baar- degem maakte van de trip naar Pardaf A gebruik om nog maar eens grote cijfers te lukken. In het beging ging de lokale formatie een eindje mee 2-3. Spoedig moesten ze echter aanvaarden dat Baar- degem veel te sterk was voor de lokalen. Wim Buytaert was de sterkste man bij de verlie zers met zijn twee overwin ningen. Jef De Maeyer scheen terug de goede forme te pak ken te hebben. Hij verloor tegen niemand. In de derde afdeling een goed spelend Patro F dat van de komst van Dynamica B profi teerde om nog eens grote 7-3 cijfers te lukken. Na een ge- lij kopgaand begin 2-2 ging de Hamse ploeg zonder dralen naar de eindoverwinning toe. Marcel de Grave was niet te temmen met zijn drie over winningen. De meeste tegen stand bij Waasmunster kwam langs Marleen Van Poucke. Vlierkouter B deed het deze keer goed. Op verplaatsing bij Pardaf D haalden ze de overwinning binnen. Ze heb ben er wel hard moeten voor strijden. Nadat de Hamse ploeg een 1-3 had verworven verzwakten ze gestadig en dat gaf aan de Pardaf-ploeg de kans om op winst te komen 4- 3. Maar deze trend konden ze niet blijven aanhouden. In de resterende wedstrijden wer den ze telkens geklopt en dat betekende dat Vlierkouter nog een met de hakken over de slootzege kon binnenha len. 4-6. Als we zoeken naar het beste element dan komen we terecht bij Johan van de Vreken die al zijn wedstrijden in winst kon ombuigen. Bij de verliezers was het vooral Freddy van Strydonck die met zijn twee overwinningen in de kijker liep. Ook Opwijk A kan men niet aan banden leg gen. Deze week moesten ze op verplaatsing naar Dynami ca B en het was voor deze knapen een koud kunstje om hier de volle buit schier zon der moeite mee te pakken. Aanvankelijk strubbelde de thuisploeg iets tegen 2-3. Toen echter was er aan Dan ny Vermeulen en vrienden geen houden meer die zonder verpinken een 2-8 overwin ning weglegden. Datzelfde Opwijk zou het op Pardaf C heel wat moeilijker hebben om overeind te blijven op Pardaf C. Het ontbreken van Vermeulen was daarvan wel een van de oorzaken. Na een 1-3 kwam de Kruibekeseploeg terug tot 4-4. Opwijk had nog voldoende kracht om de twae resterende wedstrijden te winnen. Van derVreken en Stan Brijs hielden het Op wijkschip boven water. Een andere formatie die deze week weer opviel was Kemze- ke dat zonder pardon de be zoekers Pardaf D van de wijs bracht en een 10-0 liet opteke nen De bezoekers kwamen er weinig bij te pas. Alleen twee setjes konden ze laten optekenen. En dat was alles. Strijd en spanning was er ge noeg in de ontmoeting in de sporthal van Buggenhout waar Eendracht B en Patro F tegenover elkaar stonden. Aanvankelijk scheen de Hamse ploeg iets meer te kunnen 0-2. Spoedig moesten ze echter ervaren dat de loka len thuis niet laten inpakken. Eendracht haalde het tenslot te met kleine, doch verdiende 6-4 cijfers. Niemand slaagde er in al zijn wedstrijden in winst om te buigen. In de vierde afdeling kon Pra- do nog eens aanknopen met een overwinning. En met wel ke dan toch. Het bezoekende KWB C werd met 10-0 op nieuw huiswaarts gestuurd. Dat kon omdat Cesar Salem- bier niet te houden was en zelfs geen enkel setje liet ver loren gaan. Robby Segers en Herman van Houte vervolle digde de Hamse cijfers. Ons Huis C bracht het in eigen huis niet verder dan een 5-5 score tegen Juvenes B. Aan vankelijk was er aan Juvenes B weinig te doen 1-3. Naar mate de wedstrijd vorderde kwam de lokale formatie meer en meer in de wedstrijd. Op zeker moment had Juven es B de zege voor het grijpen 3-5. Maar die ene overwin ning die hun de volle buit opleverde is er nooit geko men. Met 5-5 scheen iedereen wel het best tevreden te zijn. Fonce Fuy met zijn drie over winningen gaf de doorslag bij de thuisploeg. Ons Huis C hebben in een uitgestelde wedstrijd tegen Vlammers in het zand gebeten. De thuis ploeg was vooral langs Leo Rooms sterker dan de bezoe kers die weliswaar op zeker moment aan het terugkomen waren tot 4-3 maar toch moes ten ondervinden dat de ploeg uit Hamme-Zogge toch ster ker akteerde. Eendracht C was weer in een goede bui toen ze in Hamme bij Patro G waren neergestreken. Ze haalden hiar de volle buit bin nen. Nico Schelfhout was de enigste Hammenaar die er in slaagde een tegenwicht te vor men voor Eendracht C. Het werd dan ook voor Patro een 3-7 nederlaag. In de vijfde afdeling slaagde Sint-Pauwels er niet in in ei gen huis een overwinning vast te houden tegen Okapi B Kal- lo. Het was bij de plaatselij ken alleen Erik Suy die in de voorlinie stond om de bezoe kers te bekogelen. Hij won wel drie keer. Maar daarmee was ook de kous af. Einduit- salg 3-7. Opwijk C had het in eigen huis moeilijk om Een dracht op een veilige afstand te houden. In het begin kon Eendracht zelfs op winst ko men 1-3. Veel verder zijn ze niet geraakt. Opwijk C kreeg dan een produktieve bui en begon aan een achtervolging die hun uiteindelijk de over winning zou opbrengen. 6-4. Van Gucht Ben lag vooral aan de grondslag van deze over winning. Met zijn drie over winningen was hij te sterk voor iedereen. Eindstand 6-4. Spanning was ook troef in de Bierhoeve waar Viktory B. Trium C uit Lokeren ontmoe te. De lokalen weerden zich dapper maar tot een overwin ning konden ze het niet bren gen 4-6. Cyriel De Waele voerde het hoge woord bij de thuisploeg. Maar niemand kon hem volgen en dat bete kende dat de overwinning naar debezoekers gingen. Zij het dan met de kleinst moge lijke cijfers. HVC CHAMPIONS TROPHY NORBERT VAN DE WALLE Het tweede tafeltcnnistop- treffen van TTC Kieldrecht onder de noemer: «Cham pions Trophy Norbert Van De Walle» bracht na een pres tigieuze strijd als winnaar de bijna 20-jarige Andras Pod- pinka. De Hongaarse Belg, afkomstig uit Nederland die uitkomt voor Vilette Charle roi had na een eerder moeilij ke start weinig problemen met de winnaar van vorig jaar Rcmo De Prophetis, die hij in de finale als tegenstander trof. Het werd zowaar een finale met een Vlaams tintje want de Vlaamskundige, waarvoor ons grootste res- pekt, Podpinka kreeg de kij kers op zijn hand tegen de Waalse ex-nummer één Remo De Prophetis. Deze finale werd geen extra kijkstuk want Andras maakte wegens het gevorderde uur korte metten met zijn ploeggenoot. Meteen kreeg TTC Kieldrecht een nieuwe topnaam op het pal mares. In de aanvang van het tornooi op Paasmaandag, wa ren er echter heel wat twijfels over dit orgelpunt. Wie, en dat was weerom een massa, de eerste partijen van Podpin ka meemaakte kon zich niet van de indruk ontdoen dat alles eerder houterig en moei zaam ging. Naarmate het tor nooi echter vorderde kwam terug het speelse en kreatieve in zijn spel, om uiteindelijk uit te monden in een schitte rende overwinning in een kortstondige finale. Beide finalisten hadden hier toe een lange en soms moeiza me weg afgelegd om na diver se zware wedstrijden gecon fronteerd te worden met res pectievelijk Dany Christophe (A4) en Philippe Saive (A5). Deze twee toppers van Do- BADMINTON Over slechts vijf terreinen be schikken en een tornooi wil len organiseren tijdens het les wonnen Van Steen-Bas Latem. met 15-6 en 15-7. Een poule in de dames dubbel Bij de dames wonnen Mest- discipline waar Coens-Baasle Paasweekend. En bovendien dagh-Lambert van Beveren op de eerste plaats eindigden nog moeten opboksen tegen cn de Pluimplukkers met 15-8 voor De Bruyn-Borggraef van de tegenkantingen van een lo- en 15-5 van Carlier-Velleman Scaldis. kale sportraadvoorzitter, zijn van De Lieve. Met haar participatie in het zowat de problemen waar de De zwaarste driesetter was ze- gemengd zette Martine Coens Stekcnse Club mee te kampen ker de finale gemengd dubbel de kroon op het werk door tussen Procurcur-Carlier van De Lieve en Vercauteren- Cant van Beveren. Voor Mare Procureur is dit zeker niet de eerste keer dat hij finale speelt in het dubbel of gemengd. Na drie zware sets bleven Procureur-Carlicr de beteren over Vercauteren- heeft Het bestuur o.l.v Frangois Vercauteren en Myriam Vcr- planckc tracht dit op te van gen en hun tornooi aantrek kelijk te maken door prachti ge bekers en prijzen te schen ken aan alle winnaars en fina listen. Ondertussen is men te Steke- ne reeds toe aan het vierde tomooi. Een tornooi dat min der geslaagd mag worden ge noemd dan het voorgaande. Bewijs daarvan is dat slechts de heren enkel in de C2 reeks geldig was. Gelukkig voor Dirk Clacs van de Flying Shuttles en Michel Zonnekeyn van Antwcrpino Beide spelers vochten hard om aan het einde van het seizoen toch nog een Cl-klas sement te behalen. Dirk Claes won met 6-15, 15-4 en 15-10 en is dus Cl. Minder geluk dus voor alle andere C2 spelers. Zoals Ger- da Exteens van Hoboken die de dames enkel finale won met 11-5 en 11-3 van Patricia Milleville van Antwerp. Alain Van Steen van Plumula cn Koen Bas van Buggenhout die eerder dit seizoen reeds een finaleplaats bereikten za gen hun bij aanvang geldige discipline niet meer geldig worden door de afwezigheid van twee ploegen. In finale tegen Goedertier- Weytens van de Flying shutt- aan drie finales deel te ne men. Met Danny Smet ver loor ze van Temmerman-De Bruyn van Vulcain en Scaldis met 15-10 en 15-11. Niettegenstaande haar verlies in het gemengd werd Martine Coens toch uitgeroepen tot beste speler van het tornooi. De wisselbeker voor de beste clubprestatie in enkel werd Athletico beloond, en voor de beste dubbelprestatie ging de beker naar Beveren. Volgend seizoen is men te stekene toe aan het vijfde tor nooi en bestaat de club 10 jaar. (L.C.) Tafeltennis. Andrasz Podpinka won de Champions Trophy Norbert Van de Walle in Kieldrecht (Iv) Voor het eerst wordt in Sint- vereniging, trainingsuren, lid- Cant cn wonnen met 12-15. Niklaas een sportbeurs geor- gelden, kampioenschappen. Cant 15-11 cn 15-9. ganiseerd. Een nieuw initia- trofeeën, klubbladen, infra- Jo Van De Pcrrc van Bevtfrcn tief van de stedelijke sport» struktuur, sportmateriaal, is zich blijkbaar sterk aan het raad in samenwerking met de enz, voor te stellen aan een voorbereiden op een B-klas- stedelijke sportdienst. ruimer publiek; scment. Niet alleen was hij nu Deze sportbeurs werd de leu- - de federaties van de ver aanwezig te Stekene maar ^e naam van «Sport-o-rama» schillende disciplines, al of ook komend weekend is hij toebedeeld. niet in samenwerking met de van de partij te Hamme op Deze beurs looPt van vrijdag plaatselijke verenigingen: het tornooi van Danlie. 26 augustus (opening) tot en - de instituten of besturen die Tegen Danny Smet van Bug- met zondag 28 augustus in de zich op één of andere wijze genhout won hij vrij gemak- stadszalen te Sint-Niklaas. bezighouden met de organisa- kclijk de finale enkel Cl met De bedoeling van deze beurs tie of promotie van de sport in 15-5 en 15-7 's ecn samenwerkingsverband het algemeen. Wij noemen Bij de dames twee poules van ,e organiseren met de ver- onder meer: Bloso (nationaal- telkens drie deelneemsters, schillende verenigingen, de provinciaal) BOIC., Vla- afgerond met een finale. Mar- federaties van de verschillen- bus. I.S.B., Sporta, S.V.S., tine Coens van Athletico en dc disciplines, de sportstruk- enz.; Rita Aersschot van Antwcr- turen, de toeleveringsbcdrij- - de firma's die een markt- pen wonnen ieder hun poule. vcn °f firnia's geïnteresseerd aandeel hebben in de sport en ontmoeten elkaar dus in in dc sportsektor, de privé- sektor. finale. sportinfrastructuur, de stede- Dit kan in dc ruimste zin Die finale werd met twee keer sportdienst, de stedelijke geïnterpreteerd worden. Zo 11-8 gewonnen door Martine sportinfrastruktuur en de zijn ondermeer de geïnteres- Cocns. Smct-Van De Pcrre sportraad. seerde firma's diegene die speelden voor dc gelegenheid medewerking kan bestaan sportkledij. sportmateriaal, samen in de heren dubbel ui,: sportvoeding, sportliteratuur finale. - de plaatselijke verenigin- leveren, maar ook de bedrij- Een finale die meteen dc eni- 8en die belangstelling hebben ven die infrastructuur bouwen ge werd die in drie sets ver- om enerzijds aan public rela- of aanleggen; nald konden de haantjes van Vilette echter niet bedreigen zodat het topduo van A3-ni- veau het onder hun beiden dienden uit te maken. Ex-Al en winnaar van vorig jaar San Remo De Prophetis (Al van 1982 tot 1984) legde hier de duimen voor blikvanger en affiche-leider Andras Podpin ka, wat meteen het prono- stiektalent van medé-organi- sator Norbert Van De Walle onderstreept. Dc Wase ou. derdomsdeken had vooraf nogmaals zijn kunnen ge toond door in de B-reeks zo danig te keer te gaan dat hij slechts in de finale diende af' te leggen tegen Thiery Merien van Le Logis die vooraf Alain Christophe van Donald dien de te verslaan. Van De Walle van zijn kant had in die halve finale een iets makkelijkere hap aan Geert Van Hove (B6) uit Torhout. Bij de dames werd het een prachtige België - Nederland, waarin Marlies Somers (NL) het diende af te leggen tegen... Els Billen (Schulen). Onze Al-speelster Karine Bogaerts werd door deze Ne derlandse onverwacht uit de finale gehouden. Schulense Els Billen hield echter de overwinning in Vlaamse han den door Marlies geen schijn van kans te laten. Zij volgt zodoende de afwezi ge winnares van vorig jaar, Marie France Germiat, op. T.T.C. Kieldrecht mag dank zij een massa aanwezigen en twee prachtwinnaars terug blikken op een formidabele tweede editie van de «Cham pions Trophy Norbert Van De Walle». Met nieuwe win naars als Andras Podpinka en Els Billen is de naam van het tornooi definitief gemaakt en mag men hoopvol naar vol gend jaar toeleven. M.IP liep. Smct-Van De Perre met 6-15, 15-5 Charon-Tack tions te doen en anderzijds de - de privé-sportinfrastruk- kans willen benutten om hun tuur gevestigd in Sint-Niklaas activiteiten, structuur van dc kan zeker langs deze weg de aandacht vestigen op de mo gelijkheden die er zijn om bepaalde sporttakken te beoefenen; - ook kan de stedelijke sport dienst in de kijker gesteld worden. Die heeft heel wat te bieden: struktuur, promotie en promotieteam, de infra structuur en het adviesor gaan; de stedelijke sportiaad, - tenslotte kan als aanvulling de toeristische dienst en het rekreaticpark De Ster aan het geheel de nodige luister geven; - er wordt getracht het ge heel te omkaderen door een tentoonstelling: «Kunst in de Sport» en «Agressie in de Sport». - om het geheel niet statisch te laten verlopen, wordt even eens gedacht aan animatie op verschillende vlakken, ge bracht door de plaatselijke verenigingen, op een ruimte daarvoor voorbehouden. Het Sportpromotietaam begeleidt... SPORT OVERDAG Diverse kursussen overdag gedurende de weekdagen: - tafeltennis: maandag 14-15 uur, sted. tafeltenniscen- trum Edelweiss. - badminton: dinsdag 14-15 uur, sted. sportcentrum De Witte Molen - keep fit voor dames: donderdag 13.30-14.30 en 14.30- 15.30 uur, sted. sportcentrum De Witte Molen - netbal voor dames: donderdag 14.30-15.30 uur, sted. sportcentrum De Witte Molen - toestelturnen: vrijdag 13.30-14.30 uur, sted. sportcen trum De Witte Molen Deelnameprijs: 200 fr./10 lessen, 25 fr./afzonderlijke les. POWERTRAINING Iedere woensdagavond in het sted. sportcentrum De Witte Molen, 20-21 uur: dames, 21-22 uur: heren, deelname prijs: 200 fr./lO lessen, 25 fr./afzonderlijke les. ZWEMLESSEN - speciale promotielessen voor 6-jarigen: alleen toegang betalen (275 fr./10 beurten) - les zelf is gratis. - lessen voor 6 tot 12-jarigen in de vakantieperioden en voor volwassen doorgaans op zaterdagochtend, tarief kinderen: 825 fr./10 lessen, tarief volwassenen: 990 fr./ lessen. TENNISKURSUSSEN Vrijdag 9.30-10.30 uur (nieuwe kursus start op 1 april), sted. sportcentrum De Mispelaer, Gyselstraat te Nieuw- kerken deelnameprijs 900 fr./10 lessen. SPORT VOOR ANDERSVALIDEN - turnen: maandag 13.30 - 14.30, 14.30 - 15.30 en 15.30 - 16.30 uur, sted. sportcentrum De Witte Molen - zwemmen: donderdag 16-17 uur, sted. zwembad; - badminton: vrijdag 10.30-11.30 uur, sted. sportcentrum De Witte Molen; - Petanque: vrijdag 14-16 uur, Wima, Grote Markt; Deelnameprijs: 200 fr./10 lessen, 25 fr./afzonderlijke les. TURNEN EN REKREATIE VOOR 55-PLUSSERS Iedere dinsdag en vrijdag 14.30-15.30 uur, sted. sportcen trum De Witte Molen, deelnameprijs: 200 fr./10 lessen, 25 fr./afzonderlijke les. JEUGDSPORTSTAGES In Krokusvakantie: jongeren 16-18 jaar. In Paasvakantie: jongeren 9-12 jaar. In Zomervakantie: jongeren 13-15 jaar De Paassportstage, een oorspronkelijk initiatiaf van dè stedelijke sportraad, is dit jaar aan zijn tiende uitgave toe. Er worden opnieuw een 750 inschrijvingen verwacht. KLUBTRAININGEN EN SCHOOLSPORTDAGEN Een 25-tal verenigingen (sport- en andere) maken thans gebruik van deze kosteloze service. De monitoren verzor gen er vooral jeugdsportopleiding. En in mindere mate begeleiding van recreatieve volwassenengroepen. Daar naast zijn zij ook behulpzaam bij 7 instellingen en verenigingen voor andersvaliden. Heel wat scholen doen jaarlijks aen beroep op het sportpromotieteam voor extra begeleiding bij de traditio nele schoolsportdag. BIJZONDERE SPORTMANIFESTATIES Diverse initiatieven van ofwel de Stedelijke Sportraad, het stadsbestuur of de v.z.w. Sint-Niklase Sport-, Spel- en Rekreatiecentra worden sporttechnisch geassisteerd, bij voorbeeld; Stertennistornooi, rekreathlon, sport-o-rama. WIJKSPORT Sport voor allen gedurende de zomermaanden op en rond wijkspeelterreinen, bijvoorbeeld: Kon. Fabiolapark. OOST-VLAANDEREN SPORTIEF 1988 Een Bloso-aktie waaraan het stadsbestuur, de stedelijke sportraad en de v.z.w. Sint-Niklase sport-, spel- en rekrea tiecentra hun ruimste medewerking verlenen. Enkele blikvangers: - woensdagen 4, 11 en 18 mei: netoverschrijdende school- sportaktivitciten 4 mei: lentewandeling voor het basisonderwijs 11 mei: rekreathlon voor het hoger sekundair onderwijs 18 mei: sporthappening voor het sekundair onderwijs - dinsdag 31 mei: «Ontdek De Ster», de 2C sportdag voor andersvaliden en aangepast onderwijs (zie afzonderlijke nota) - zondag 25 september: sportieve interwijkenontmoeting in het rekreaticpark De Ster, een 7-tal wijksportcomités betonen reeds hun belangstelling. - mogelijkheid wordt even eens geboden tot video-voor- stellingen in een daarvoor aangepaste ruimte. Praktische uitwerking Aan de verenigingen en hun federaties kost het niets. Aan de firma's wordt een mi nimale bijdrage gevraagd en met het oog op het betalen van een aantal onkosten wordt naar een zekere spon soring gezocht. Aan de verenigingen en hun federaties wordt het standma teriaal geleverd inklusief ta fels. Zij hoeven slechts voor de aankleding en eventueel verlichting te zorgen. De instituten en firma's heb ben meestal eigen expo-voor- zieningen De stedelijke sportraad re kent op de medewerking van haar aangesloten verenigin gen om deze Sport-o-Rama tot een sukses te laten uit groeien TWEEDE NATIONALE MINI VOETBAL MAES ZELE - MINI TEMSE 9-2 Alle deelnemers aan het Spel zonder Grenzen voor anders-validen in Manége Hicema (dw) Voor Minivoetbalklub Temse begint het nu toch stilaan be denkelijk te worden in tweede nationale. Op de laatste plaats geklasseerd staand kan de ploeg van gebroeders Van Hoeylandt na een nieuwe ne derlaag bij Maes Zele enkel nog hopen op enkele misstap pen van hun voorgangers om zich in deze reeks te kunnen handhaven. In Zele werd het openings doelpunt echter door de Tem- seploeg voorbereid zij het dan in negatieve zin van het woord want Dré De Wolf zorgde voor een own-doel- punt op een hard schot van thuisspclcr Laurent Van Huf- fel: 1-0. Een werkelijk zwak akterend Temse-zestal moest, nadat het gedurende deze eerste pe riode waarin de 1-0 stand toch op het bord kon gehouden worden, dan achteraf hele maal dc wet van de sterkste ondergaan en Maes Zele laten scoren naar hartelust. Zo ver dubbelde Julien Van Ectvclde de stand in de tweede periode en kon ploegmaat Wim Den- hacse de stand verder optrek ken naar 3-0 bij het begin van de derde periode Een perio de waarin Mini-Temse finaal in elkaar zakte en waarin thuKspelcrs Julien Van Ect- veldc, Verhent Jean-Pierre en Wim Denhaese elk tweemaal raak konden treffen tegen over de zwakke Temse af weer. Ondertussen had Alain Verbeke de scheepsbouwers toch al een eerreddend doelpunt weten te schenken maar in de vierde en laatste periode was het nogmaals Van Eetvelde die voor de ne gende thuisgoal zorgde alvo rens Guy Van Hoeylandt van Mini-Temse de eer kreeg van het laatste doelpunt in deze wedstrijd aan te tekenen. Nu vrijdag speelt Mini-Temse in sporthal Tilroda aan huis tegen Mariekerke. Hopelijk wordt het een zege want anders wenkt derde af deling meer dan ooit, voor Mini-Temse, dat toch jaren lang onze Wase vertegen woordiger was in tweede af deling. M.S.

De Voorpost | 1988 | | pagina 29