TRAINERS WILLEN OOK WEL EENS WAT WAT NU MET VWHAMME? :t 'VWHAMME HEEFT [EIGEN LOT NIET MEER !IN HANDEN VOORZITTER ROOMS: "TITEL IS BINNEN BEREIK" Hl BEL0FTENT0RN00I DENDERMONDE LEDE RESPEKTEERT FEEST VAN DE ARBEID EN... WERKT NIET UITVERKOOP BIJ KAV DENDERMONDE m De Voorpost - 6.5.1988 - 19 VOETBAL Dit seizoen is het opmerkelijk hoe het trainersgelid van Klein Laar Vrasene onze streekploegen van ploeg verwisselt. Het lijkt wel een echte "stoelendans" tussen de trainers en de klubs. Na heel wat speurwerk konden we alvast enkele ver schuivingen voor het komende seizoen noteren. VW Hamme mag dan de laatste twee kompetitiewed strijden winnen. Als ook Sportkring Sint-Niklaas vier punten haalt, dan zijn de I Klaasjes kampioen. VW Hamme heeft dus het eigen lot niet meer in handen. Na drie opeenvolgende nederla gen en het prijsgeven van een belangrijke voorsprong ko- Imen de tongen los. Er wordt van alles en nog wat verteld. Teveel om het allemaal op een rijtje te plaatsen. Nonsens zijn de geruchten als zou de Durmeploeg geen kampioen willen spelen. Dat er financieel een konflikt is gerezen lijkt evenzeer larie en apekool. Onder de spelers en trainers heerst de beste ver standhouding en de wil om het uiterste te presteren is nog even sterk aanwezig als voor enkele maanden. Dat de sup porters ontgoocheld zijn is best te begrijpen. Zeker na dat een week of vier geleden iedereen het er over eens was dat de titel vrijwel niet meer kon verloren gaan. Maar voetbal is onberekenbaar en wie dicht bij VW Hamme staat weet dat een aantal voet ballers er leeggespeeld bijlo pen. Evenwaardige vervan gers zijn niet voorhanden. Anders hadden zij al lang hun kans gekregen. Deze week was Johnny Lenaerts voor ve len het mikpunt. Hij miste inderdaad een paar wenkende kansen op Leest. De Hamse spits was daar zelf danig van aangeslagen. Toch mag niet uit het oog worden verloren dat hij in deze kompetitie een flinke prestatie heeft neerge zet. Wat blijkbaar gauw wordt vergeten. Wat VW Hamme in deze slotmatchen kan doen is ge woon eendrachtig blijven. Zondagavond kan de toe stand er helemaal anders uit zien. Men weet maar nooit. Wuustwezel en Diegem wor den zware dobbers. De Ant werpenaars knokken tegen de degradatie en zullen hun huid duur verkopen. De Braban ders zien nog brood in een tweede plaats die allicht goed is voor een rit naar derde. VW Hamme weet waar het aan toe is. De teerlingen zijn nog niet geworpen. In die zin lieten de oefenmeesters Maes en Meersman zich deze week uit tijdens een gesprek met de spelers. Hopen op een goede afloop is het enige wat voet- balminnend Hamme kan doen. De ploeg: De Wilde, Ver- bustel, D'Hondt, De Paep, Diels, Vermeir, Geldof, Smet, Lenaerts, Van Geyte, Pirelli (Van Nieuwenhuyse, Van Buyten, Van Hemel- rijck). (e.g.) Svelta Melsele Bij Svelta Melsele zal Omer Janssens volgend seizoen het sportieve roer overnemen van Heinz Schönberger die de ak- tieve voetbalsport vaarwel zegt. Guido Van Nieuwenho- ve die samen met Schönberger in de aardbeigemeente trainer was zal wellicht ook deze ploeg verlaten. een lengte te kort kwam met Stekene. St.-Pauwels Trainer Danneel heeft het bestuur van Sint-Pauwels te kennen gegeven dat hij de ploeg niet langer zal trainen. Na Marcel Ongenae vorig sei zoen dus een derde trainer in aantocht voor geel-zwart. SKKallo Bij SK Kallo wordt steeds de naam van Ronny Martens genoemd in verband met de opvolging van Omer Jans sens. Een en ander zal natuur lijk samen gaan met de carriè re van Martens die momen teel al jeugdtrainer is, net als Bert Cluytens van KV Meche- len trouwens. uel met weinig I j VW Hamme heeft vorige zondag de kans gemist om in een achterstallige match twee punten te pakken en opnieuw afgescheiden als leider post te vatten. De Hamse voetballers lieten wenkende kansen onbenut terwyl de thuisploeg aan een piepklein gaatje genoeg had om doelman De Wilde by de neus te nemen. Een eindoffen- sief om in extremis een scheve situatie recht te trekken bracht geen aarde aan de dijk. Na afloop was de sfeer in de Hamse kleedkamer te vergelyken met een begrafenis- stemming. JV Kruibeke Daar men eerder deze we ken in Kruibeke zo goed als rond was met Freddy Van Grembergen, was het zoeken voor de groen-witten voor een opvolger van Hubert Herre- mans al min of meer stopge zet. Van Grembergen haakte echter zelf af en plots kregen de bestuurslui de talentvolle Guido Van Nieuwenhove op hun verlanglijstje. Inmiddels is alles al in "kannen en krui ken" zodat Guido nu de moei lijke taak krijgt om beter te doen dan vorig seizoen. Al zullen ze in Kruibeke wel kontent zijn als Guido even goed doet. FC Stekene De Stekenaars hebben weer een zaak gedaan door de getalenteerde André Dhanis binnen te halen die Waas munster het voorbije seizoen uit een bijna onmogelijke si tuatie trachtte te redden. En kel tegenslag deed afbreuk aan zijn poging, André Dha nis komt de ploeg van sekre- taris Persoon alleszins verster ken na het vertrek van Mike Reed die twee jaar na elkaar E. Bazel Tussen Bazel en André De Waele kwam het niet meer tot een overeenkomst zodat An dré mocht uitkijken naar een andere klub. Voorlopig nog geen nieuws van André. Wél over zijn opvolger. Dat is na melijk Jean De Bruyne. Lan ge tijd verbonden bij KSV Bomem, trainde hij vorig sei zoen FC Mariekerke dat zich op de laatste speeldag in tweede provinciale kon hou den. Alvast een waardige op volger voor André De Waele. FCGerda Dat Patrick Peylckens en FC Gerda zouden splitten was al lang geen publiek geheim meer. Maar voor de opvolger moesten we wel wachten tot vorige week. Toen immers kon voorzitter Toon Keppens ons mededelen dat Chris Van Puyvelde de nieuwe sportieve patron zou worden. Chris speelde bij Waasmunster en Racing Wetteren en volgt daarbij ook nog de Heizel- school. St.-Gillis-Waas Weinig problemen voor Theo Ruymbeke aldaar. Al thans wat zijn verlenging van het kontrakt betekent. Op sportief vlak verliep de kom petitie een stuk minder aange naam. Maar dat was volgens trainer én bestuur op voor hand geweten door de verjon- gingspolitiek. Hieraan hoopt dirigent Verschelden wat te doen door versterking binnen te halen in alle lijnen. Bij Klein Laar Vrasene gaat Hugo Maris zo goed als zeker weg. Voor opvolgers kon het bestuur ons nog geen namen doorgeven daar er nog onderhandeld wordt met een viertal gegadigden. SV Lokerse Daar trainer Helmuth Brösch de laatste twee trai ningen niet meer te bespeuren viel aan de autostrade denken we ook niet dat hij nog zal langskomen voor volgend seizoen. Klauwaerts Kemzeke In Kemzeke blijft Jaak Roelandt de trainingstroeven in handen houden. Samen met Ronny Herremans zal hij dus ook trachten beter te doen dan dit voorbije seizoen dat zowat gold als een over gangsjaar door de jeugdpoli- tiek die de ploeg doorvoerde. Excelsior A.C. De groen-zwarte Sint-Ni- klase ploeg blijft geloven in de kunde van Luc Van Haver. Deze zal echter wel minder beroep kunnen doen op een groot aantal spelers die, ge-, zien het terugtrekken van (weldoener) José Cools, transferabel worden of terug gaan naar herkomst. Red Star Haasdonk In Haasdonk was men te vreden over het werk van Marcel Ongenae zodat hem meteen een verlenging van zijn kontrakt onder de neus werd geduwd, hetgeen Onge nae met beide handen greep en zich dus verder blijft inzet ten om Haasdonk naar twee de te brengen. Grembergen SK SK ziet trainer De Pauw vertrekken richting Eksaarde. In Eksaarde aan de Kanon- dreef had Eddy Claerhout reeds eerder te kennen gege ven in dienst te gaan bij Blo- so. De trainingen zullen dus volgend seizoen in Eksaarde terug geleid worden door De Pauw want reeds eerder wa ren beide partijen aan elkaar verbonden. Sint-Gillis- Dendermonde Ziet ook al zijn sportieve schipper vertrekken. Julien Peelman gaat namelijk zijn tenten'opslaan bij White Star Sombeke waar hij Rudy Ver- straeten zal opvolgen. De Me- chelaar had slechts een kort stondige karrière in het Waas land want hij verbleef er am per één seizoen bij roodwit. Baasrode Baasrode ziet trainer Guido De Leeuw ook al vertrekken. Voorlopig nog een raadsel waarheen, al is dit niet dé hoofdzorg van het dynami sche bestuur. Wél aan de orde is zo vlug mogelijk voor een opvolger te zorgen. KSV Temse Albert De Lamper deed bij de Wase eersteprovincialer reuzedingen. Tegen de koplo pers werd sinds zijn inbreng geen puntenverlies meer gele den en enkel door bepaalde omstandigheden liep de Scheldeploeg nog eens tegen puntenverlies aan. Voor vol gend seizoen dus geen proble men voor Bert die met Temse zeker hogerop wil. SK Kieldrecht Trainer Erik Smet blijft ze ker nog een jaar het sportieve Kieldrechtse roer in handen houden, zo vertelde hij ons. Mits enkele versterkingen binnen de groep moet Kiel drecht echt in staat zijn om een hoofdrol te spelen. 01. Rupelmonde Geen problemen voor An dré Bracke die zijn ploeg wat laat onder stoom kreeg want een 11 op 14 tijdens de laatste wedstrijden is zeker niet mis voor de Olympiërs. Mits wat versterking zal Rupelmonde volgend seizoen alvast een te duchten tegenstander zijn. Herleving Sinaai Trainer Regi Van Acker wordt volgend seizoen alge meen jeugdkoördinator bij Sportkring Sint-Niklaas. Al vast een goede keus van het Sportkringbestuur. Herleving Sinaai zelf kijkt ondertussen al uit naar een waardig opvol ger voor Regi. SK Klinge De kersverse kampioenen blijven ook volgend seizoen beroep doen op Mare Yse- weyn om de sportieve touw tjes in handen te houden. Ho pelijk kan Mare een verleng stuk van zijn kunnen bewerk stelligen zodat het volgend jaar opnieuw feest is aan de grens. VK Tielrode Trainer William Janssens blijft bij de Durmezonen. Volgend seizoen wil hij even wel een gooi doen naar de titel, hetgeen groen-wit dit seizoen net niet kon. Marc Stevelinck SPORTKRING ST.-NIKLAAS ich het ekreta- p don- g6 mei tot 20 edstrij- sn: 650 staan- 'oor dt >taand< i voor In de drie jongste wedstrij den heeft de vierdeklasser geen enkel doelpunt gescoord en verloor zes punten. Je hoeft dus niet ver te zoeken waar het paard gebonden ligt. "Wanneer je niet scoort kan je niet winnen, zegt een ontgoochelde Willy Meers man. We waren tijdens het over grote deel van de wedstrijd de betere ploeg. Het verschil met vorige week daarbij was dat wc deze keer kansen kregen. We hebben die niet benut. Nu is het zo dat ik geen enkele speler een verwijt kan sturen. Iedereen is tot het uiterste gegaan. De mentaliteit onder ling is voorbeeldig en ieder een heeft iedereen opgepept voor en tijdens de karwei. Niemand blijkt in staat om de bal tussen de palen te duwen. Ik merk dat een aantal voet ballers fysisch op lemen voe ten lopen. De druk om leider te zijn en de lange kompetitie hebben te veel inspanningen geëist. Het is jammer dat ons dit nu allemaal overkomt na zo'n mooie kampagne. Bij Vigor Wuitens ontbrak Eric Diels in de basis. Hij sukkelde met een eerder op gelopen verwonding en vatte post als twaalfde man. "Niemand viel uit de toon, iedereen gaf het beste van zichzelf. Vandaar dat ik er eigenlijk niemand moest uit plukken, vervolgt Willy Meersman. "Het ware onrechtvaardig geweest mocht ik iemand uit het veld hebben geroepen we gens een ongunstige verrich ting. Alleen scoren kunnen we niet meer. Het is voldoen de dat we een doelpunt toe staan om meteen de boot in te gaan. Drie weken na mekaar hebben we zo de wedstrijd verloren." In Hamse voetbalkringen spreekt men momenteel over "het drama". De kansen op de titel worden zeer klein geacht. Als tweede gerang schikte promoveren is even tueel mogelijk maar dan moe ten er uit de twee resterende wedstrijden drie punten wor den gepuurd. Hoe men dat in Hamme voor mekaar gaat brengen, weet geen zinnig mens. Iedereen zat zondaga vond in zak en as. In de lokalen waar er al een ganse kompetitie na afloop van de wedstrijden feest wordt ge vierd, is het muisstil gewor den. Niemand begrijpt hoe het zwierig team van weleer plots niet meer bij machte is om een vuist te maken. Aan de oefenmeesters Meersman en Maes ligt het in geen geval. (E.G.) RC Boonwyk 1 Opwyk 2 Gelijkopgaande eerste helft waar beide ploegen uitste kend voetbalden. RC Boon- wijk scoorde langs Mare Scholliers 1-0 in de 25e mi nuut. Opwijk stelde in de 40e minuut verdiend gelijk. De tweede helft werd volledig be heerst door RC Boonwijk en het was dan ook onverdiend dat Opwijk in de 88e minuut de beide punten pakte langs een strafschop. Een zeer spor tieve wedstrijd waar vriend en tegenstrever het erover eens waren dat Boonwijk moest gewonnen hebben. RC Boonwyk 0 Sp. Waasmunster 0 De wedstrijd van dinsdag zat beide ploegen blijkbaar nog in de benen want de match kwam moeilijk op gang. Verdeelde eerste helft waar beide ploegen wel veel middenvcldspel toonden maar het in het doelgebied lieten afweten. Tweede helft waarin RC Boonwijk het moest afge maakt hebben met kansen voor Rik Van Keer en Danny Van Den Bosch. De bezoe kende doelman redde echter alles en won zo een punt voor Sparta. Toch een logische uit slag vanwege het technisch beter middenveldspel van Sparta Waasmunster. Trainer Mareels "Ik ben een gelukkig trai ner, want ik heb nu toch be wezen dat het met RC Boon wijk anders kan. De mensen die ons zware nederlagen voorspelden heb ik dan ook sportief van antwoord ge diend en met wat geluk zou den we nog de halve finales hebben kunnen spelen. De jeugd van RC Boonwijk heeft bewezen dat zij, mits een goe de taktische opstelling, tot nog meer in staat moet zijn. Alleen vind ik het spijtig dat het bestuur van RC Boon wijk, ondanks de mondelinge beloften, een overeenkomst met mij maar steeds uitstelt. Ik zal dan ook de enkele kon takten die ik heb met andere ploegen onderzoeken en an dere geïnteresseerde klubs kunnen mij bereiken op tel. nr. 052/21.56.61." Nadat Sportkring Sint-Ni klaas gans de duur van het lopende seizoen in de scha duw heeft gestaan van het ongenaakbare VW Hamme, zijn de kansen in enkele we ken tijd plots helemaal omge keerd. Tot voor drie wedstrij den telde de Hamse formatie immers nog vijf punten voor sprong op de Klaasjes. Am per drie partijen later heeft Sportkring die achterstand volledig weggewerkt en, wat belangrijker is, het staat nu zelfs aan de leiding. Welis waar met een evengroot aan tal punten maar mét twee ge wonnen wedstrijden meer. Juist deze gewonnen wedstrij den zouden Hamme wel eens de das kunnen omdoen. Mis schien nu zondag al, wanneer Sportkring thuis tegen Duffel mag aantreden, een Antwerp se ploeg die op de zesde rang in de rangschikking staat, ter wijl de Wuitens naar het be dreigde Wuustwezel moeten. Er wacht Hamme dus geen gemakkelijke opdracht in de Kempen. Dat is dan ook het oordeel van Sportkringvoorzitter Theo Rooms die zonder al te hoog van de toren te blazen toch stelt dat de verwachtin gen zéér hoog zijn voor ko mend weekend. "Ik moet eerlijk bekennen dat ik op de titel niet meer gerekend had. Als je op vijf wedstrijden van het einde nog vijf eenheden achterstand telt op de koploper dan is het in normale omstandigheden ge daan. Doch onze rechtstreek se winst tegen Hamme heeft blijkbaar in dat huishouden iets ontwricht met het geken de gevolg. Nu zondag vertrek ken wij als leiders en indien Hamme zonder puntenverlies dit weekend zou doorkomen dan is er nog altijd tijdens de laatste speeldag een Diegem- Hamme om dit sensatierijk seizoen af te sluiten", aldus Rooms. Verder wilde de voorzitter nog kwijt dat hij dit seizoen bijzonder veel bijgeleerd heeft. "Met een ploeg als de onze, zoals ik ze voor de sei zoenstart op papier zag staan, mochten er normaliter géén problemen zijn voor de titel. Dat het echter in de praktijk helemaal anders kan lopen is nu zo stilaan bekend. Ómdat zelfs een ezel zich geen twee maal aan dezelfde steen stoot, zullen we dus voor volgend seizoen uitkijken naar de no dige versterkingen om onze jonge getalenteerde spelers bij te staan in het heetst van de strijd. PAULTHEUNIS BIJ ST.-NIKLAAS Tussen Sint-Niklaas en KV Méchelen zal het eerstdaags tot een overeenkomst komen in verband met de overgang van Paul Theunis als speler- trainer naar de Wase klub. Meteen staat dus vast dat het kontrakt van trainer Smeets niet verlengd wordt. Voor de Klaasjes is de komst van Theunis, die zelf internatio naal geweest is, een enorme versterking met het oog op de promotie naar derde klasse. THEO BAUWENS WISSELT BEVEREN VOOR ST.-NIKLAAS Op de valreep Vernamen we ook nog dat van Beveren de heer Bauwens overkomt om zich in de Wase hoofdstad verder door te zetten op orga nisatorisch vlak. In deze funk- tie zal de heer Bauwens das het nieuwe seizoen aan vangen (M.S.) JONG LEDE - BERGEN 0-2 Voor Jong Lede was het tegen Bergen alvast de laatste man Letot werd niet in vefle- kans om nog eens aan huis volle winst te boeken. De genheid gebracht. Bergen laatste thuiszege dateerde immers van 20 december. Dit verdiende dus de overwinning delijk niet. Enkel Lorré kon Droessaert, Asselberghs, Van nog iets forceren maar doel- Troos (75' Carlier), Baten (46' De Winne), Naudts, Loopmans, Van Cauter, Lor ré, Bogaert, Eeckhaudt. wil zeggen dat Lede in de terugronde geen enkele home- want Lede brouwde er weinig Doelpunten: zege behaalde wat enorm verwonderlijk is voor een ,°°L. f[gen Peo™ v sneu dat Virton en Merchtem 65 Bartholomeus ploeg die het in de eerste helft van de kompetitie eveneens wonnen zodat de Geel: Van Cauter, Naudts. opvallend goed deed. Bergen, dat duidelyk voor het redding nog geen feit is. behoud moet spelen, moest nu opzij gezet worden. Scheidsrechter: Adriaensen Gerrit De Winne zou er wel niet bylopen maar de Jong Lede: Van der Straeten, terugkeer van Guy Droessaert na zijn schorsing zou allicht louterend werken. De jonge Yves Van der Strae ten kwam alvast in het doel om zo ook even te kunnen SCHUTTERSVERBOND snoepen van het derde klasse-voetbal. OVERMERE-DONK irzit- erde i die don- laats ckas het I De eerste splijtende aktie lige veld of het eindeseizoen- fj"®1A werd genoteerd na een kwar- sfeertje dat ervoor zorgde dat scmenngen tier. Claude Misonne slalom- de match niet loskwam? Voor Rodeo Overmere 22, 2. de door de Leedse verdedi- Bergen was dat alvast geen B'na Overmere 20, 3. Week- ging maar zijn schot vloog zorg. endschutters Donk 20, 4. tegen de staander. Voordien De tweede helft startte wel Black Gold Berlare 16, 5. verliep de partij vrij romme- belovend. Lorré knalde met- K.M, Donk Eendracht 9, 6. lig. En na dat knappe schot een op de staander. En toen SK Klappel Overmere 8 werd het spel er niet beter op. werd de partij ruwer. Mison- Individuele standen Bergen bleef de gevaarlijkste ne kon zich niet beheersen berte Copejans, Diane Thien- pondt, Julienne Pensaert en Patricia Dauwe. PETANQUEPLOEGEN IN DE STREEK Het lokaal van Alosta is gele- Er doen zich verrassende wendingen voor bij KAV Dendermonde. In enkele da gen tijd zijn drie voetballers opgestapt. Marc Pringels, Guy Rodrigo en Theo Bor- dui. Paarsblauw zal dus moe ten uitkijken naar op zijn minst evenwaardige vervan gers. Over de transfert van Marc Pringels zijn al wat woorden gevallen. Een week of vier geleden stelde oefen- meester Pfaff dat alles in kan nen en kruiken was. Pringels zou dus bij KAVD blijven. Marc Pringels zelf liet dade lijk horen dat er nog helemaal niets in orde was. Als vrije speler kon hijzelf persoonlijk met de leiding van KAV Den dermonde onderhandelen Mondeling zou het achteraf tot een akkoord gekomen zijn, maar toen puntje bij paaltje kwam zagen de klub- dirigenten het helemaal an ders dan de speler in kwestie. Intussen was Standaard Wet teren op de proppen versche nen. Voorzitter De Kerpel maakte een afspraak ten hui ze Pringels. Dadelijk kwam Jeugdvoetbal. De scholieren van het Heilige Maagdcollege speelden de finale van de kardinaalsbeker in Mechelen maar verloren tegen het sterke Don Boscocollege van Sint- Denijs-Westrem met 3-0 (foto p. hermans) net tot een overeenkomst. De Waaslander stapt voor één jaar over naar de nieuwe vier deklasser. KAVD stond dus in zijn blootje. Tweede geval: Theo Bor- dui. Met hem werden onder handelingen gevoerd. Hij was voor één jaar aan paarsblauw gebonden. Oorspronkelijk is Theo Bordui van Eendracht Zele. Met Ertvelde voerde hij een gesprek en plaatste deze week zijn handteken onder een verbintenis. Opnieuw een vogel die in Dendermonde is gaan vliegen. Recent is nu ook Guy Rodrigo opgestapt. Hij wordt lid van SV Temse dat al enige tijd voor de hoog opgeschoten Dendermondse spits belangstelling liet blij ken. Er wordt gezegd dat nog een paar voetballers zouden opstappen in Dendermonde. Zoals het zich nu laat aan zien zal KAVD volgend sei zoen weer met nieuwe gezich ten moeten debuteren, weer deels met een andere ploeg. Of je op die manier ooit een promotie kan afdwingen, is natuurlijk een andere zaak. (E.G.) ploeg. In de 22e minuut kwam iodat ïl, sfmlnuM he {l"" V"™ f" T domdn de sensatie. Een bal week af veld mocht verlaten. Dit na Bco. D.e °e«1 8! ,h?f' L«>8=straat 16 te Aalst, op de hand van Naudts en na tweemaal geel. Dit bood Lede Wettinck en Lucien Haen- Verantwoordelijke is Van tjens 7, 5, Hugo Verdonck, Damme Louis, Geraardsberg- het raadplegen van de lines- echter geen grotere mogelijk- D r, -rC a a a „o, n* a i t i ncó, man kwam de bal terecht op heden. Iets na het uur scoorde f A ,^ayA' ??qn de stip. Deom miste de unie- Bartholomeus schitterend L™s' Achtel De Geest Re- 21.90.53. D""rf n"Apollo Aalst is gevestigd in de Geerinckx 2 te Aalst ke gelegenheid niet. Toen vanop vrijschop (0-2). En die- Buyst' cyriel Carnoy 6. kwam Lede eindelijk los. zelfde Bartholomeus knalde Dames /Kasteel Terlinrfenï Tel nsi/ Cocu kon een bal keten op even later nogmaals op de 1. Carine Van Geirt 6, 2. met 7734 94 vèïantwomdelilke de lijn na een knap schot van paal. De numerieke minder- drie punten, Fabienne Cot- is RoïandtC Botermelk Lorré. Was het nu het hobbe- had deerde Bergen dus dm- man. Elly De Bisschop, Gil- ïram 45 Aalst Te! 053/ 21.97.12. De terreinen van Reynaert Lokeren zijn gelegen in de Oude Bruglaan 35 te Loke ren. Verantwoordelijke is Guy De Maesschalck, H. Geestmolenstraat 131, Loke ren. Tel. 091/48.12.24. Nederkouter Wichelen speelt zijn wedstrijden te Wichelen, Margote 93. Verantwpordelij- ke is Impens Erian, Neder kouter 37, 9298 Wichelen. Tel. 052/42.29.90. De pleinen van Pctanqueclub Lebbeke «Hof Ter Burst» zijn gelegen in het Tenniscentrum Hof Ter Burst, Hof Ter Burstbaan 3, tel. 052/ II 35.59.29. Verantwoordelijke "is Robert Van Overloop. De Jeugdvoetbal. De juniores van Erembodegem betwistten het Tornooi Gebroeders Dammenlaan 54 9330 Den- Schouppe en wonnen met 4-2 tegen Denderleeuw (xl) dermonde. Tel. 052/21.64.73.

De Voorpost | 1988 | | pagina 19