NIET ALLEDAAGS: VADER EN ZOON OP HET PODIUM ACHT STERKE WINNAARS PROLOOG RONDE VAN BELGIE VOOR VISUEEL GEHANDIKAPTEN TE STEKENE Van Renterghem de sterkste in Nieuwkerken TOERISTEN EN LIEFHEBBERS - WAOD AAN DE SLAG OP DRIEKONINGEN De Voorpost - 6.5.1988 - 27 WIELRENNEN V.W.B.-WIELRENNEN ZATERDAG IN BAASRODE C/D-reeksen De 56 C- en D-'renners die tien ronden moesten afleggen maakten er vanaf de start een geanimeerde wedstrijd van. Reeds in de tweede ronde was er een ontsnapping van Karei Alen en Theo Verlinden, maar de streekrenners Louis De Boeck en August De Troetsel lieten niet begaan en we kregen een hergroepering. In de vierde ronde ging K. Alen opnieuw in de aanval, ditmaal met Karei Clerckx en meteen was de goede trein gevormd. In de zesde ronde vormde zich een groep van vijf achtervolgers met Louis Simons, Leo Buyst, Jos Au- gustyns, August Van Geel en Frans De Rijck. Hoe deze vijf zich ook inspanden de twee waren voorgoed weg. De spurt voor de bloemen was voor Clerckx, terwijl bij de achtervolgers Louis Simons sneller spurtte dan Leo Buyst ap 1'30. Tijdens de tiende ronde ging Willy De Rijck alweer in de aanval ditmaal met Gustavo Guerro, maar de sterk rijdende DAB-renner Benny Benoey bracht de kop lopers terug samen. In een spurt met acht haalde de man van de wedstrijd Van Dijck het voor Bogers. Uitslag 1. Willy Van Dijck, 2. Bo gers, 3. Guerro, 4. Echel- poels, 5. Benoey, 6. Bos nians, 7. Schoepen, 8. Schenk, 9 Nuyens, 10. Van Daele. ZONDAG IN OPWIJK C/D-reekser, Drieënveertig renners aan de start van een wedstrijd waarin de sterk rijdende Baasrode- naar Gust De Troetsel reeds in de derde ronde in de aanval Hij kreeg gezelschap Uitslag 1. Aime Michiels, 2. Freddy Van Impe, 3. Georges Vonckx. 4. 33 renners gelijk. A-reeks Reeds in de vierde van de vijftien ronden viel de beslis sing bij de 45 A-renners, on der impuls van Peter Mi chiels. Bij Peter waren ook Willy Van Dijck, Bruno Wau- ters en Benny Benoey. Deze renners verstonden elkaar zeer goed en liepen na enkele ronden uit tot één minuut voorsprong. In de tiende ron de vormde zich een achtervol gend drietal met Arnold De Vos, Eddy Van Looy en Jo hannes Schrouwen. Deze ren ners naderden tot op 30 se- konden, maar de vier koplo pers bleven buiten schot en net als zijn vader kon Peter Michiels een mooie zege be halen, voor Belgisch kam pioen Willy Van Dijck. Een mooie namiddag voor de streekrenners met twee over winningen. Uitslag 1. Peter Michiels, 2. Van Dijck, 3. Wouters, 4. Benoey, 5. Van Looy, 6. De Vos, 7. Schrauwen, 8. R. De Vos, 9. Suenens, 10. Boom. De Belgische Tandemraceklub voor Visueel Gehandikap- ten organiseert voor de tweede keer de Ronde van België voor visueel gehandikapten, een internationale 6-ritten- wedstrijd die doorgaat van donderdag 12 mei tot en met zondag 15 mei 1988. Aan de start de allerbesten uit deze sport. Inderdaad, aan deze tweede Ronde van België zullen 31 tandems uit Denemarken, Duitsland, Frankrijk, Nederland, Zwitser land en België deelnemen. Tussen het deelnemersveld o.m. drie vrouwelijke teams en ook het duo Barhorst - Polderman. Deze tandem deed enkele tijd geleden te Rotterdam nog een aanval op het wereldrekord. Deze tweede ronde vertrekt uit het noorden van het Waasland. Stekene krijgt inderdaad de eer om donderdag 12 mei vanaf 10 u. de proloog in te richten. Verkeersvrij Ook de eerste Ronde van België voor visueel gehandikap ten was vorig jaar te gast in Stekene. Maar... de rit die in de vorm van een kriterium werd verreden diende toen voortijdig te worden afgebroken. De organisatie liep toen ferm in 't honderd. Na dit debScle van vorig jaar wil men er in Stekene deze keer uiteraard iets goeds van maken. Daarom is de omloop deze keer verkeersvrij gemaakt vanaf 9u45 tot en met 12 u. Enkel de lijnbussen zullen kunnen passeren. De deelnemers vertrekken aan het Kapelledreefje (Oost- Eindeken) en vandaar uit gaat het in de Potaarde, via Ketelaarsgrasstraat naar de Kiekenhaag om via de Hul sterstraat (Zuid) op Drieschouwen uit te komen. Via het Oost-Eindeken bereikt men dan terug de startlijn. Deze omloop moet 5 maal worden afgelegd. De aankomstlijn is dezelfde als de startlijn. Na deze proloog gaat er diezelfde dag - vanaf 16 u. - nog een rit in lijn van 65 km. door in Heultje. Vrijdag 13 mei wordt er over 80 km. gereden rond de Gentse watersport- baan, zaterdag 14 mei gaat in de voormiddag een ploegen tijdrit door over 32,5 km. te Herentals en in de namiddag is er nog een rit over 65 km. te Reet. Zondag 15 mei heeft in Noorderwijk dan de laatste rit plaats over 80 km. Praktisch De vertrek en aankomstformaliteiten, het omkleden en wassen e.d. gebeurt in de gemeentelijke sporthal. De eerste start wordt gegeven om 10 u. en de eerste 15 deelnemers vertrekken om de minuut. Daarna wordt gewacht tot deze 15 zijn aangekomen en daarna pas start de 16de. Ook de resterende deelnemers vertrekken dan om de minuut. Na de aankomst worden inrichters en renners met hun gevolg ontvangen op het gemeentehuis, waar ook de prijsuitreiking plaatsheeft. Vervolgens verplaatst het gezelschap zich naar het Vos senhol om er in gezellige sfeer het middagmaal te ge bruiken. Vanaf woensdagavond zijn de deelnemers bij elkaar in Sportcentrum Tongerlo te Westerlo, waar ze elke avond na de ritten bijeenkomen. T&T op 40 sekonden van de koplo- van Jef Caethoven. Een feUe reaktie van Karei Alen en Louis De Boeck bracht een ronde later het peloton terug bij. In de zevende ronde toog De Troetsel opnieuw ten aan val en ditmaal sloten elf ren ners aan met zijn DAB-maat Louis De Boeck. Meteen was de beslissing gevallen. In een spannende laatste ronde viel de kopgroep van twaalf volle dig uiteen en het was Karei Alen die met lichte voor sprong winnaar werd, voor Marcel Straetmans en Frans pers. Uitslag 1. Karei Clerckx, 2. Alen, 3. Simons, 4. Buyst, 5. Augus- tyns, 6. Van Geel, 7. Van de Rijck, 8. Utsi, 9. Daniels, 10. Wille, 13. De Troetsel, 14. De Boeck. B-reeks Twaalf ronden af te leggen door de 54 B-renners. Reeds in de tweede ronde een aanval van Theo Van den Brande, die een ronde later gezelschap Van De Rijck Vermelden we VWB-Wielrennen. Zaterdag won de Nederlander Van den Branden in Opwijk. We zien B.W.C.L.-Wièlrennen. De 1 Mei-prijs te Ninove was een sukses voor August Van kreeg van Etienne Lievens. In nog dat de plaatselijke renner hem samen met Paul Boel (xl) Laethem in de B-reeks. Bert De Leeuw won in de A-reeks (xl) nog dat de plaatselijke de vijfde ronde kwam na een Frans Beeckmans, die een mooie achtervolging Mathieu Henderickx bij de leiders, maar een fel reagerend pelo ton met een sterk rijdende DAB-renner Paul Boel zat de drie koplopers dicht op de hielen. Terwijl iedereen dacht dat alles zou samenkomen, hadden de koplopers in de zesde ronde toch al 40 sekon- goede wedstrijd reed met wielbreuk kreeg af te rekenen en de strijd moest staken. Uitslag 1. Karei Alen, 2. Straetmans, 3. Van de Rijck, 4. Van Geyt, 5. Daniels, 6. Wauters, 7. Verlinden, 8. Simons, W.A.O.D.-WIELRENNEN B.W.C.L. WIELRENNEN den voorsprong. In de achtste Lampaert, 10. De Boeck, 11. ronde gingen drie renners in De Troetsel. de achtervolging: Marcel Van Rooy; Paul Laeremans en George Kramer. Ze konden de leiders echter niet meer bedreigen en bleven op 30 «konden hangen? In de laat- «IJ™ I™ ste ronde verschalkte Theo n'kc »>">raaltP<;gingen Van den Brande zijn twee medevluchters en werd zeer verdienstelijk winnaar met B-reeks Er kwamen veertig B-renners aan de start voor een koers over dertien ronden. Na tal- ZATERDAG IN LEBBEKE C- en D-reeksen PETRUS DE LANDSHEER EN ANDRE MERTENS ondermeer streekrenncr An- dré Van Assche en André De Boeck, ging in de achtste ron de een andere streekgenoot. Met 59 WAOD liefhebbers ghem stond geen maat. In de aan de start waren de inrich- achtergrond werd het nog ters best tevreden. In de koers spannend en een 13-tal ren- toonde Eric Van Tiggel zich ners ontliepen in extremis de zeer bedrijvig en ging in de gr°ep zodat de lokale Patrick eerste ronde reeds aan de De Maere slechts voor de 18c Veel wind maakte de koers Meirssche kon het gat nog haal. Na 2 ronden werd hij plaats mocht spurten aan erfé De Sportvrienden overbruggen. We kregen elf bijgehaald en daarmee had hij 1 Patrick Van Renterghem zeer lastig. Ondanks het hoge leiders en hoewel de verstand- enkele premiën op zak. (Bellem) de 72 km in 1.43 u. tempo volgden de ontsnap- In de 4e ronde ontsnapten De 2. Wim De Waal (nl) op 2 pingspogingen elkaar snel op. Mits, De Waal, De Beuke- lengten, 3. Erwin Derekenei- Toen Jan Goossens, Becque houding vooraan niet opti maal was, kwam het peloton niet terug. Met nog een tien- laer. De Rekenaere, Van re op 20", 4. Roger Debeu- ep Gustaaf Sonck er vandoor tal kilometers te gaan steeg een üchte voorsprong op 7"ö "b*-"""'- Henderickx en Lietens Paul ?aul. =1° kans Mc" Laeremans won de spurt van de drie achtervolgers, terwijl streekrenncr Paul beslag leg de op een mooie tiende plaats dan 15 sekonden kon hij ech ter niet bij mekaar fietsen en in de volgende ronde zorgde Theo Van den Brande voor de aansluiting van het pelo ton. Zo werd het nog een massaspurt met als winnaar de snelle Zeienaar Aimé Mi chiels, voor zijn ploegmakker Freddy Van Impe en Georges Vonckx. Twee DAB-renners op de eerste twee plaatsen! Renterghem. Zij verstonden ckelaer, 5. Antoine Demits, gingen, leek dit een goede zich uitstekend en na 2 ron- 5. Filip Saman (Stekene) op poging. Ze verstonden me- o den hadden zij 1 minuut boni. 35", 7. Rudy Saelens (Steke- kaar zeer goed en legden er reerd. Vooral Van Laethem Een ander vijftal ging op zoek ae), 8. Erik Van Tiggel duchtig de pees op. Toch zou en Heyvaert waren de onrust en toen zij op amper 20 se- .Zwijndrecht) op 45", 9. Pe- het peloton na enkele ronden stokers. Na elke demarrage konden genaderd waren viel er Lemaire op 1*10. Patrick terugkomen. Dan probeerden stokte het tempo, zodat Dan- het stil en werden opnieuw Debeuckelaere, 11. William Alfons De Schepper, Pierre ny Van Haute gans alleen de ingelopen. Uit de groep lie- Despeels (Beveren), 14. De Watines, Raoul Varbrae- koplopers kon vervoegen. Na pen Saman en Saelens weg -ran^ois Geerts (Stekene), ken en enkele anderen, maar deze krachtige inspanning vooraar de onrust. Er werd haverklap gedemar- Uitslag 1. Theo Van den Brande, 2. Henderickx. 3 Lievens, 4. Laeremans, 5. Kramer. 6. Van Rooy, 7 Van Eeckelen, 8. Loodts, 9. Michiels, 10. Boel. A-reeks De 66 renners die 13 ronden moesten afhaspelen maakten er een zeer spannende wed strijd van. In de vierde ronde was er een aanval van natio naal kampioen Willy Van Hemelvaartdag, worden op- Dijck met Ronald Smolders nieuw en dit voor de 10* maal en Louis Ceulemans. Een de wielerkoersen ingericht kopgroep van dertien renners voor de WAOD renners, liep uit tot één minuut op een In plaats van de dames komen verbrokkeld peloton. Dat ditmaal de toeristen aan de vond een sterk rijdende Willy start in een voorspel dat gaat Van Dijck wat veel en in de over 9 ronden, achtste ronde trok hij op- Gaan de Wase toeristen de nieuw in de aanval, ditmaal bloemen in handen houden of met Peter Schoepen. Daarbij laten ze er een vreemde mee hij direkt door en voor aan viel de groep uit elkaar in twee stukken van zes man Op donderdag 12 mei, O.H. doch konden de vijf kopren- 15. Mare Borggraef (Burcht), ook dat was tevergeefs. Toen ners niet meer bijhalen. In de 18. Patrick Demaere (Nieuw- dan Paul De Wever, Jean laatste ronde lieten Van Ren- terken), 19. Danny Van Goossens, Gaby Van Zuylen, terghem en De Waal hun me- Jvertvelt (Melsele), 22. Fred- Pierre De Watines en Johnny Dierickx, Van Laethem, De devluchters in de steek en op ly Oelbrandt (Belsele), 23. De Paepe toch weggeraakten, Rijck, Van de Meirssche, Van de eindiumD van Van Renter- 'eter Flach (Zwijndrecht). leek dit de goede ontsnap- Haute en Heyvaert gingen ---ping, maar het peloton bleef voor de bloemen rijden. maar jagen en onder druk van Eddy Van de Meirssche waag- Willy Roels kwamen achter- eenvolgens De Schepper en Lucchi aansluiten. Op twee ronden van het einde kwam het peloton weer zo dicht bij de koplopers dat ook Petrus ntn van overal opdagen we- ,4 UUI. wielerwedstrijd voor ÜÏL, sS'in «n lende dat er ,n deze wedstrijd loeristen (nje, in bezlt 'ïan iets te verdrenen 't. Immers „nne„uintic) ™k aaM°K"- "e laatste loop ^ord^geviaèd" voor°dè Nst?n<?: 36 km of ronden, nog vanonder muizen vele Dremicn Inschrijven, vertrek en prijs- knap met een kleine voor- Het ziin ook telkens knanne deling in café De Leeuw van sprong te zegevieren. Willy renners die hier Vlaanderen, Driekoningen- Rnekr*oHH*H* r«t de in de laatste kilometers nog een wanhoopspoging, maar de mannen van de ploeg Martin lieten zich niet ver schalken. In de spurt won Bruno Heyvaert - wie an ders - vrij gemakkelijk. Van Laethem moet door zijn beste krachten heen geweest zijn, ronde zou De Landsheer er want hij werd netjes gevloerd j— door De Rijck. Johnnv Die rickx werd vierde. Vlaanderen, Driekoningen- Roels regelde de rest van de volgende knapen kunnen hun ï'jÏÏom,, de spurt, voor zeee hernieuwen- Patrick aan café Sportief, Jean Goossens. De spurt van ni Bolssens en Roeer Beelaert Dnekoningenstraat. het peloton werd gewonnen 2- Bloem, 3. De Milde, uit Kieldrecht of Van Renter- ?!Sf™JUl1 aan de ?™"aar' door André Mertens, voor Heumnck, 5._De Pelsmaeker, Uitslagen A-reeks: 1. Bruno Heyvaert, met Peter Schoepen Daarbij aten ze er een vreemde mee uu «vic.arecni oi van Kenier- 3 000 fr rijzcn en fr - Hoecke en 6. Ongena, 7. Van den Bos- sloten ,n de volgende ronde lopen' Dit probleem dient ghem (Bellem) en de man die ie„. M-rtenT de D sehe. 8. Van den Abbeele. 9. vankelijk een onschuldig uit lopertje leek, bleek plots zeer ernstig want de 25 sekonden voorsprong die ze tijdens en kele ronden hadden, groeide plots tot één minuut. Willy Roels, die het tempo had pro beren aan te geven, gaf er de brui aan, terwijl Jean Goossens wegviel en dat drukte zijn stempel op de koers. Vooraan fietsten de vluchters zonder op- of om zien en ze werden niet meer verontrust. De regen die tij dens de laatste ronden viel, was zelfs een steuntje want de achtervolgers durfden niet meer jagen. In de voorlaatste ronde probeerde Oscar Van der Vurst nog te ontsnappen, maar toen hij wegslipte op de brug was ook deze poging voorbij en ging de plaatselijke Désiré Sonck in de aanval. Hij had meer geluk, terwijl vooraan De Wever geen moeite had met De Watines in de spurt. Sonck werd knap winnaar van de D-reeks en de spurt van het peloton werd gewonnen door Ivo De Wach ter, die ondanks zijn val van vorige week zijn rappe benen niet vergeten was. Hij won nipt voor Van Den Hoecke en Roels. A- en B-reeksen BERT DE LEEUW EN AUGUST VAN LAETHEM nog zes ranners aan: Alois opgelost door René Meul, Schenck. Tonny Bogers, ben- Marc Nique of Etienne Van jamin Bosnians, Benny Be- Nieuwenhove. nocy, Dries Echclpoels en de De hoofdbrok van de namid- Columbiaan Gustavo Guerro, dag wordt de koers voor lief- terwijl de vijf achtergebleven hebbers WAOD met alle Wa- renners van de voormalige se renners aan de start. Elk kopgroep volgden op 30 sek. jaar komen ook de goeie ren en een fel uitgedund peloton steeds een rol speelt op Drie koningen: de man uit Axel die J.5 "u'i Wielerwedstrijd voor reeks, reeds 2 maal deze koers won, ueDiebbere WAOD r oQri Afstand: 80 km of 20 ronden en B-reeksen Inschrijven en vertrek: café BRUNO HEYVAERT Adriatica, Heistraat EN EDDY DE RIJCK Aankomst en prijsdcling: café Sportief, Driekoningenstraat. Deze ^strijd ging van start Thienpondt. Bloemtuil aan de winnaar, 8raP In de eerste C-reeks: 1 Petrus De Lands- 9.000 fr. prijzen en 5.000 fr. ronde, stïlurdc een ,se,n8ever heer, 2._Roels, 3. Goossens, premiën. nl. Wim De Waal. Technische inlichtingen 10* grote prijs Gemeentekre diet sche, 8. Van den Abbeele, 9. Jacobs, 10. Haegeman. B-reeks: 1. Eddy De Rijck, 2. Van Laethem, 3. Dierickx, 4. Van de Meirssche, 5. Van der Eecken A., 6. Van Londerze- le, 7. De Gendt, 8. Van Steer- them, 9. Van Eetvelde, 10. nemen: een gesloten overweg en dat deed hun ritme verlie zen. Op dat moment kon ook Bert De Leeuw zich loswer ken van zijn acht maats, maar dankzij het kordaat optreden van een delegué konden de vluchters vertrekken zonder hun bonus te verliezen. In de laatste ronde geraakte Bert De Leeuw tot bij de leiders, juist op het moment dat Gust Van Laethem een ultieme de marrage plaatste. Gust ein digde met een honderdtal me ter voorsprong op de vier an deren, een zege die hij zeker niet gestolen had. Jos Van Isterdael, de eerste A-renner, werd vijfde. Uitslagen A-reeks: 1. Bert De Leeuw, 2. De Vos, 3. Heyvaert, 4. Paridaens W., 5. Pauwels, 6. Paridaens L., 7. Van de Wie- Ie, 8. Schoonjans, 9. Schau- kens, 10. Verekens. B-reeks: 1. August Van Lae them, 2. De Winne, 3. De Rijck, 4. Van Isterdael, 5. Van der Helst, 6. Daneels, 7. De Geest, 8. Van Cautcr, 9. Sterckx, 10. Van de Meirsche. C-reeks: 1. Paul De Wever, 2. De Watines, 3. Dc Wachter, 4. Roels, 5. De Backer, 6. De Schepper. 7. Roels E., 8. De Paepe, 9. Colman, 10. Neyts. D-reeks: 1. Désiré Sonck, 2. Van Den Hoecke, 3. Mer tens, 4. Van Der Vurst, 5. De Rijbel, 6. Eeckhout, 7. Van dc Velde, 8. De Gusseme, 9. VOLGENDE WEDSTRIJDEN met plankenkoorts de renners 4. Van Zuylen, 5. Dewatines, een sociale wijk in, waar ze 6. De Schepper, 7 Colman, Omloop: Driekoningen, Hei- door de plaatselijke renners 8. De Paepe', 9. Lucchi, 10. straat, Vinkenlaan, Nachtega- moesten verlost worden om Neyts. dnnrnla'an Vr, °P het goede pad te geraken. D-reeks: 1. André Mertens, d?SS Sïïht'h!S" 'l Lachen was direkt voorb'j 2 Van Den Hoecke, 3. «trant NnnrHkl'n Twï™ 'n' W3nt in de ,weede ronde werd Sonck. 4. Van Vaerenbcrgh, straat, Noordlaan, Dnekonin- er gereden als voor een klas- 5. Roelands, 6. Van Weze- f!"! sieker. Guy Bloem, Bruno mael, 7. Van de Velde, 8. De vanhet Heyvaert, Theo Van Handen- Moor. 9. Wouters. 10. De stadsbestuur en alle nenng- hove en Mare Jacobs konden Gusseme. doeners van de wijk. hun aanvalslust niet bedwin- wfnn^i Sportkomitee gen en gjngen een paar ron- WAOD Sint-Niklaas. den keihard door. Het pelo- Koersleiding: Verbraecken, ton liet echtcr niel begaan Van Vlaenderen, Smet, j)e schermutselingen volgden A8 r'ii. i elkaar op en even over half- ?ed^b"Sk°er® eltiV0°r koers werd er serieus aan de de WAOD Trofee Waasland be, getrokken. Gust Van Lae- VWB-Wielrennen. Willy Van Dijck won zondag in Buggenhoul (xl) ZONDAG IN NINOVE C- en D-reeksen PAUL DE WEVER EN DESIRE SONCK them. Herman De Gendt, De Grote Prijs «Volksverte- Willy Van Londerzele. Eddy genwoordiger Timmermans» De Rijck, Johnny Dierickx. werd een harde noot om kra- Guy Bloem, André Van der Eecken, Bruno Heyvaert en Bert Dc Wilde trokken erop uit en de beslissing leek geval len. Alleen Eddy Van de ken wegens de talrijke boch ten. Na enkele schermutselin gen kregen wc een ontsnap ping van Paul De Wever en Pierre De Watines. Wat aan- De omloop zou een beslissen de rol spelen toen het begon te regenen Van bij de slarl CobbaM,' 10. Daem™ kregen we Etienne Van der Helst op kop met al een 200 meter voorsprong op het ein de van de eerste van de twin tig af te leggen ronden. In de Zaterdag 7 mei, eerste Sterrit tweede ronde kreeg hij gezel- te Elene-Dorp, café De schap van lokale Johnny Ploeg. Scheerlinck. Onder hun bei- Zondag 8 mei in Hofstade, den bleven ze een vijftal ron- café 't Landhuis, Boterhoek den voor de groep uitrijden, straat. Tot halfweg koers werd in een hels tempo gereden. In dc tiende ronde was er een po ging van Jos Van Isterdael, Gust Van Laethem, Eddy De Rijck en Johnny De Winne... tot plots de hemelsluizen opengingen. Vanaf dan speel de omloop een beslissende rol. In een poging om aan te sluiten gingen Jean De Bondt en Johnny Scheerlinck uit de bocht, wat ervoor zorgde dat er in het peloton voorzichtiger gereden werd. Met nog zes ronden te gaan hadden we de volgende situatie: vier leiders, een groep van negen man op 35 sekonden. vervolgens nog vijf man op één minuut en de rest was naar huis gegaan. De "T. vier vluchters bleven rijden fetiek. Scholier De Kimpe voor wat ze waard waren. Bij Wl£rp zijn schijf 34,72 m. de aanvang van dc laatste ron- ver tijdens de jeugdmeeting de was er nog één obstakel te in de Osbroeck te Aalst (xl)

De Voorpost | 1988 | | pagina 27