QUIEVRAIN IN WAAS EN DENDER DAVID HENDRIGKX IN HAASDONK GINO DE GEEST INSINAAI EDWIN ENTHOVEN IS WEER VOORIN TE VINDEN NOYON IN WAAS ENDENDER De Voorpost - 6.5.1988 - 29 DUIVENSPORT WIELRENNEN AMATEURS David Hcndrickx uit Boe- chout behaalde in Haasdonk zijn eerste zege. In een spurt won hij makkelijk tegen Gino Verhulst, die tweede werd voor Didier Van Bael, Sandy De Munck en Marc Van Gils, "Het was zeer moeilijk om weg te geraken, vertelde de winnaar na aankomst. Zeker heid van een overwinning had ik ook op het laatst nog niet. Vooral niet omdat Mare Van Gils tot het gezelschap be hoorde. Hij is razendsnel in de spurt. Ik had het geluk als eerste door de laatste bocht te gaan. Daar verwierf ik een kleine voorsprong waarna ik een uitstekende positie had om de spurt aan te vangen." De wedstrijd geraakte overigens erg moeilijk los in Haasdonk. Er werd snel gere den. In het begin waren Luc Van Guytse, Danny Dalving en Tommy Pieters even voor- od maar zij werden snel ge grepen. Ook Serge De Bie en Rolf Mobach poogden even aan de aandacht te ontsnap pen maar ook dat lukte niet. Op zo'n twintig kilometer voor het einde gingen Mare Van Gils, Joeri Verbruggen, Gino Verhulst, Rudy Helle- mons, Sandy De Munck, Da vid Hendrickx, Peter Neels, Tommy Pieters, Didier Van Bael en Denis Vermont in de spits rijden. Zij verwierven een alsmaar ruimere voor sprong en bereikten met ruim een minuut voorsprong de aankomstlijn. Modderbad voor Eddy Van Durme Eddy Van Durme zal zich de wedstrijd in Haasdonk wellicht nog een heel tijdje blijven herinneren. Nog voor halfweg draaide de junior uit Ertvelde even te ver af en tuimelde vervolgens een mod derige beek in. Besmeurd van kop tot teen reed hij nog een de strijd staken, half rondje maar moest toen Gino De Geest behaalde zondagnamiddag in Sinaai zijn eerste zege. Hij trok er op zo'n tien kilometer van het einde in zijn eentje vandoor, realiseerde nooit meer dan 150 meter voorsprong maar hield stand tot de finish. De 64 deelnemers in Sinaai bleven aanvankelijk samen, een paar kleine uitvallen niet te na gesproken. Na zo'n 45 km. kwam het op de glibberi ge wegen van het dorp tot een valpartij waarin zeventien renners waren betrokken. Ze verdwenen allemaal uit de wedstrijd. Dimitri De Munck was er het ergst aan toe. Hij werd met verwondingen naar het ziekenhuis in Sint-Niklaas overgebracht. Naarmate de wedstrijd vorderde kwam er meer leven in de brouwerij. Twintig renners gingen korte tijd in de spits rijden maar zij werden gegrepen. Johan Ar- nouts en Kurt Smet probeer den op hun beurt een aktie te ontketenen maar ook zij wer den dadelijk tot de orde ge roepen. Daarna ontbond Gi no De Geest zijn duivels. De zoon van oud-prof Willy De Geest had dadelijk 150 meter voorsprong. Hij slaagde er niet in om een diepere kloof te slaan. Dank zij de mede werking van zijn ploegmaats Walter De Veerman en Peter Saey die flink afstoppings- werk leverden, kon hij voor op blijven Het is even wat stiller geweest rond Edwin Enthoven. Sinds een week of twee is hij weer op de proppen gekomen. In Bever behaalde hij een overwinning. In Mariakerke werd hij vierde en in Moorsel legde hij beslag op een vijfde plaats. Dat zijn resultaten die hij behaalde in een periode van vier dagen. Vorige zondag zette de amateur uit Stekene aan in Sinaai. Hij kwam er ten val, liep schaafwonden op en diende strijd te staken. "Erg was het niet maar de verwondingen waren van die aard dat het niet meer te doen was om de koers verder te zetten; zegt Edwin Enthoven. Ik heb in elk geval een paar lonende wedstrijden achter de rug. De zege in Bever kwam tot stand na een lange spurt. Heel vroeg werd er gedemarreerd waarna een leidersgroep tot stand kwam, waarvan ik lid werd. We bleven tot de laatste kilometer voorop. Op zo'n vijfhoon- derd meter voor de streep greep ik het commando, fietste zo hard ik maar kon en hield stand tot de finish. In Mariakerke geraakte ik voorop in het gezelschap van Neyrinck, Rik Claes en Patrick Schovaerts die overigens winnaar zou worden. Ik moet zeggen dat ik een ganse koers biezonder hard heb gefietst. Op het laatst had ik eigenlijk reeds te veel krachten gespendeerd om nog in een spurt tot het uiterste te gaan. Ik werd vierde, maar dat resultaat stemde mij eigenlijk niet ontevreden. In Moorsel behoorde ik vorig weekeinde tot de leidersgroep. Twee renners hadden de kans gezien om voortijdig op de vlucht te gaan. We hebben hen niet meer kunnen bijhalen hoewel er inspanningen werden geleverd. Alleen een ereplaats bleef er nog over voor mij." Edwin Enthoven mag zaterdag niet aantreden in de provinciale titelren. Hij is al vele jaren samen met zijn ouders inwoner van Stekene maar bezit nog steeds de Nederlandse nationaliteit. Vandaar dat kampioenschap pen voor hem hier ten lande taboe zijn. Alvorens hij aanzet in de Sterrit van komende zondag proefstoomt hij in twee wedstrijden noordelijk van dc Moerdijk. (E.G.) G. EN A. DE MAESSCHALK, POL VAN LEMBERGEN, MAURITS EN ZOON DE DUCKER, PIETERS - DE BRAECKELEER, WILLIAM VAN DRIESSCHE, ARMAND VAN HOORICK, RUDY BUYST, JAN VERBERCKMOESRENE VAN PUYMBROECK, FRANS VAN LANGENHOVEN EN A LOIS "TEMMERMAN DUIVENSPORT IN H Koninklijke Eendracht Haasdonk P. Verwilgenplein 4. 2758 Haasdonk Quiévrain 1.5.88 Jaarse: 269 1. Louis Bollaert 9 u. 03 min. 04 sec., 2. Roger De Maeyer, 3. Albert Mertens en zoon, 4. Sannen-Van Mieghem, 5. Louis Vermeulen, 6. Sannen- Van Mieghem, 7. Mare Vries- acker, 8. Kamiel Nielandt, 9. Kamiel Nielandt, 10. Francois Bracke, laatste Achiel Weyn, 9 u. 16 min. 15 sec. Winnaar le serie of autoserie: Sannen-Van Mieghem Uitblinker v.d. week: San- nen-Van Mieghem Oude: 164 1. Sannen-Van Mieghem 8 u. 59 min. 57 sec., 2. Louis Bol laert, 3. Roger Buys, 4. Pieter Cathoir, 5. Gisleen Nicque, 6. Schippers-Van Havere, 7. Roeer De Backer, 8. Roger ET WAASLAND De Backer, 9. Gisleen Nic que, 10. Schippers-Van Have re, laatste Albert Verbeke 9 u. 11 min. 20 sec. Winnaar le serie of autoserie De Backer Roger Uitblinker v.d. week: Schip pers-Van Havere Centraal Noyon Verbond Haasdonk, Nieuwkerken, Veile P. Verwilghenplein 4 2758 Haasdonk Noyon 1.5.88 Jaarse: 239 1. Smet-Van Acker 10 u. 22 min. 11 sec., 2. Noens en zoon, 3. Guido Ivens, 4. Jozef De Cock, 5. Georges Maes, 6- 7 Alfons Van Remoortel, 8. Noens en zoon, 9. Mare De Cock, 10. Theo Vonck, laat ste Gisleen Nicque 10 u. 43 min. 243 sec. Winnaar le serie of autoserie: Noens en zoon Uitblinker van de week: Noens en zoon Oude: 273 1. Jozef De Cock 10 u. 18 min. 00 sec., 2. Raf V.D. Vijver, 3. Alfons Van Re- moortel, 4. Georges Heir- baut, 5. Van Broeck-V.D. Bossche, 6. Mare De Cock, 7. Rene De Keersmaeker, 8. Frans Van Mieghem, 9. Gert De Groote, 10. Georges Maes, laatste Kamiel Van Moer 10 u. 37 min. 20 sec. Winnaar le serie of autoserie: Sannen-Van Mieghem Uitblinker van de week: De Cock Jozef, Nicque Gisleen. Veren. Maatsch. Temse-Steendorp 1.5.88 225 oude los om 8 u. 1. Van Raemdonck Livien, Temse 8.55.48 u., snelh. 1583, 44. 2. Verdickt Omer, Temse, 3. Huyghe Hilde Steendorp, 4. Heirbaut Robert, Temse, 5. De Roeck Alfons Steendorp, 6. Verhelst Walter Temse, 7. Verheyen Jozef Temse, 8. De Roeck Alfons Steendorp, 9. Van Mullem Gilbert, Steen dorp, 10. Van Overschelde- Maten Temse. 251 jaarse los om 8 u. 1. Verheyen Roger Temse, 8.58.45, snelh. 1526,86. 2. Temmerman Francois, Steendorp, 3. De Bauw-V. Nispen Steendorp, 4. Ver bruggen Mare Temse, 5. Van Overschelde -Maten, Temse, 6. Van Overschelde-Maten Temse, 7. Smet Remi Temse, 8. Van Meervenne Marcel Temse, 9. Smet Remi Temse, 10. Vermeulen Cyriel, Temse. M.S. Te Zele De Snelvüegers speel de de broers Gustaaf en Al fons De Maesschalck sterk met de 1% 4' en 8' prijs bij de oude duiven. Vroege duiven voor Maurits De Maes schalck, Gebroeders Van Laere, Gaston en zoon Snoeck, Gustaaf De Wilde, en Leonard Mariman (10* en 11'). De eerste serie voor Andre Van Puyenbroeck met de 3C en 5' prijs. Luc De Maesschalck won bij de jaar lingen voor Schiettecat - Col- lewaert (2* en 8s en de eeste serie), Bob de Brabander, Maurits De Maesschalck, G en A. De Maesschalck, Snoeck en zn, Jacques De Wilde en de gebroeders Van Laere. Bij de duivinnen de 1' en 4' prijs voor Achiel en zn. De Caluwe en knappe presta ties voor G en A De Maes schalck, Frans Buyse (3e en 5"), Bob De Brabander, Cy riel Van der Haeghen. Te Zele Eerlijk duurt langst stond er geen maat op Leo pold Van Lembergen. Bij de oude duiven de T en 2° prijs. Bij de jaarlingen de T prijs en met dezelfde duif primus bij de duivinnen. Bij de oude duiven knappe resultaten voor Hubert Temmerman, Philemond Staes (4' en 11'), Etienne Rogiers, Jules Chris- tiaens, Gilbert De Witte, Jos D'Hollander (8' en 12'), Louis D'Hondt, Gerard Famaey. Bij de jaarlingen zaten Gil bert De Witte Robert Herre- wegh, Firmin Rombaut, Pe trus Van Kerckhove (5', 7', 8*), Maurits D'Hondt in het spoor van winnaar Van Lem bergen. Vroege duivinnen voor Jaak De Malsche, Jos D'Hollander, Luc Van Elsu- weghe (4' en 5°). Te Schoonaarde klokten Mau rits en zoon De Dijcker een dubbelslag met hun jaarduif. Vroege oude duiven voor M. en zn. Van Swalm, (2* en 9"), Frans Duym (3* en 7'), Jan Verhaegen, Eddy Govaert, Alfons De Visscher, Alfons Van den Abbeele, Jean Chris- tiaens. Ereplaatsen bij de jaarlingen voor Maurits De Groeve, Antoine Vereecken, Patrick Hillaert (4', 6', 7'), Jan Verhaegen, Laurent Gal- le, Alfons Van den Abbele (10- en 11') In de Reisduif te Denderbelle blijft de tandem Pieters - De Braeckeleer sterk spelen. Een nieuwe overwinning bracht daar bevestiging van. Frans Robberechts met de 2' en 15', Arthur Hofman met de 3' en 17' lieten ze horen met goede uitslagen. Met de 5' en 13' won Louis Mannaert een dui- venmand. Vroege duiven voor Henri Van Keer, Albert Van Nuffel, Paul Aelbrecht, Hendrik Pots, Petrus Pieters en Alfred Bosteels. Bij de jaarlingen behoorde Henri De Decker met de 1' en 4' prijs zeker tot de uitblinkers. Duivensport. Cyriel Van Hecke won de eerste bonserie in Appels-Zele (bvw) Duivensport. Pol Van Lembergen en verzorger Robert zetten de Quiévrainprijzen op een rijtje (bvw) Hetzelfde mag geschreven worden van Hendrik Pots met de 2', 6', 8'. Petrus Pieters was goed voor de 3' en 5' prijs. Vroege duiven voor Eugene Van Malderen, Louis Man naert, Edmond Vermeir. Aan de 13' prijs won Jozef Boelens de duivenmand. Bij de Verenigde Vrienden te Moerzeke schreef William Van Driessche bij de oude duiven de overwinning op zijn palmares. We noteerden zeer goede prestaties voor Andre Thierens, Richard Vermeir, Van Riet - De Ridder (4' en 11'), Omer Van Riet (5' en 7') en eerste serie, André Van Haute (6', 9*. 10*), Remi Ver- helst. Bij de jaarlingen' kwa men de gebroeders Peelman goed aan hun trekken met de 1' en 7' prijs. In de top van de klassering stemden Jean Van der Kelen, Van Riet - De Ridder, Frank Van Haute, Willy Vercauteren, Thierens - Ost, Henri Delcart, Maurits Peelman en William Van Driessche. Te Melsele stond er geen maat op de stervliegers van Ar- mand Van Hoorick met de 1', 2', 3', 9% 13' prijs. Kopduiven verder voor Leonard Frans- sens, Albert Van Broeck, Jo zef De Clerck, Lucien Proost, M. en zn. Verdoodt, Petrus Heyrman (10" en 11'). De jaarlingenvlucht betekende succes voor Jozef De Clerck voor Alfons De Vogel. Leon Staes, Fideel Hollanders, Re- my Eeckelaert, Omer Heer- wegh, Van den Bossche - Bruyssinck, Gustaf Martens, Oscar Peeters en Albert Van Broeck. Te Lokeren presenteerde Ru dy Buyst een knaller van een uitslag met de 1', 4', 9% 15' als vroegste meldingen, en heel wat seriegewon. Andre Braeckman, August Smet, Gilbert Temmerman en We duwe Triphon Antheunis kre gen hun deel van de prijzen- koek. Zeer goed resultaat voor de kolonie Etienne De Graeve met de 3', 5', 8' prijs. De jaarlingenvlucht ging naar Albert Noet. In de kop van de uitslag stonden Aimé en Paul GILBERT VAN DEN HOF, JOSE EROUW, WALTER HAENTJES, OMER VAN HAUTE, LEONCE HAEMERLINCK, WILLY KLUSKENS EN LUC DE MAESSCHALCK Te Zele-Appcls lukte Gilbert Van Den Hof met zijn gedub belde jaarling een dubbelslag. Bij de oude won hij daarbij nog de 9e prijs en bij de jaarse een 8e prijs. Bij dc oude was Cyriel Van Hecke met de 3e en 4e prijs goed voor de eer ste bonserie met zijn twee eerste afgegeven duiven. Kopprijzen voor Gilbert De Block, Gilbert Van Miegroet, Cesar Bosteels, R. en zn. Cammerman, Gabriël Van Lintbergen. Met de 11e en 12e prijs won Dierickx-Vis- sers de tweede bonserie. Vroege jaarlingen voor Cesar Bosteels, Basiel Poppe (3e en 9e), Leon Smekens, Jos D'Hollander. Frangois Kin- ders, Leon Scymortier en Frans De Smet. Te Berlare zwaaide José Erouw bij de oude duiven met de bloemen voor De Corte en zoon (2e en 4e), Gilbert Van Assche, Oktaaf Van Vossel, Jean Valck, Frederic Chris- tiaens, Eddy De Maesschalck. Een goede uitslag voor Petrus Seymortier met de 3e, 6e, 12e en 15e prijs Frank Roels stond bij de jaarlingen op het hoogste schavotje. Vroege duiven voor Cesar Dauwe, Ydens-Stceman, Petrus De Greef, Baziel Wante, Eddy Dc Maesschalck, Franciscien. Het hok De Corte en zn. kwam met 4e, 5e en 20e goed aan zijn trekken. Met de 6e en 12e won Cyriel Van Hecke ook daar de eerste serie. Aan dc 15e prijs was de tweede prijs voor Baziel Wante Te Zele-Huivelde een zege voor Walter Haentjens die het haalde van Willy Van Moorter, Jan Schatteman (3e cn 4e), Roger Van Garsse, Van Doorselaer-Christiaens, Albert Pletinck (Avermaet), Tony Melis, Gilbert Van Den Hof, Hector Vercauteren. De eerste serie van dc 22e prijs voor Roger Van Garsse. Van Doorslaer-Christiaens mikten bij de jaarlingen in de roos. Ze kreeg het meest oppositie van jozet vercauteren, Theo- fiel Van Elsuweghe, Freddy Troch, Jan Schatteman, Georges Roels, Emiel D'Hol lander, Gustaaf Van Holle- winckel, Philemond Staes. Met de 4e, 10e, 18e won Fred dy Troch in de eerste serie. Philemond Staes won de eer ste ere-serie. Bij de duivinnen won Theo Van Elsuweghe voor Aimé Fiers (2e en 4e), Willy Van Moorter, Petrus De Bruyn (5e en 7e), en Cy riel Van Der Haeghen. In de St.-Niklase Verbroede ring werd de oude duiven vlucht gewonnen door Willy Kluskens, die er ook nog de 4e prijs bij won. Goede resul taten voor Albert Pijl, Eduard Van De Vijver (3ie, 11e, 14e), Beck-Maes, Jozef en zoon Schelfout (7e, 12e, 16e), Omer Stuer, Paul Baert. De jaarlingen prijsvlucht ging naar Van Bogaert-De Backer en ereplaatsen voor Eduard Van De Vijver, Alfons Ja cobs, Steenssens-Smet, Karei Van Cauteren, Leon De Kraey, Maurits Kusé, Mare Tinck, Roger Van Goethem, Cyriel en zoon Roels, René Van Royen. Steenssens-Smet was de primus bij de duivin nen voor Karei Van Caute ren, Eduard Van De Vijver (3e en 4e), Roger Van Goe them, Leon De Kraey (6e, 10e, 13e), Peter Joos, Theo- fiel Vonck, Van Goethem-De Wolf, Jan Alberdienst, Luc Cordeel Te Lokeren-Zeveneken was Lconce Hamerlinck de uit blinker met de le, 3c, 5e, 12e en 8 prijzen van 12 duiven aan de 53e prijs. Goede en vroege resultaten voor Roger De Meester (2e, 9e, 11e), Jozef Van Wambeke, gebroeders Van Hille, Georges Rogiers, Aimé en Paul Van De Putte, Charles Collewaert, Hubert Antheunis. De jaarlingen vlucht was voor Charles Col lewaert voor Guido Vyncke (2e en 6e), mevrouw Lucien Claeys, Gebroeders Van Hil le, Georges Rogiers, Emiel De Vos, Roger De Meester, Robert Rogiers. In het verbond St-Gillis- Nloerzeke-Baasrode-Lcbbeke- St.-Amands-Oppuurs won Omer Van Haute de vlucht. Met de 2e en 10e prijs klokte William Saey de twee eerste afgegeven duiven en dat bete kende de eerste serie. Het seizoen kan niet meer stuk voor William. Vroege duiven voor André Van Uytvange, Van Geert en zoon, Spanoghe en zoon, Spinoy en zoon. Van Ransbeeck en zoon, Louis Van Vossel, de eerste mieze tot 500, Louis Geernaert. Aan dc 6e prijs wint Louis Geernaert de eerste serie van drie aangeduid. Etienne De Backer overtroefde bij de jaarlingen alle konkurrenten. Hij kreeg de meeste weer stand van Van Pellicom-Ha- vez, Spinoy en zoon. Van Ransbeeck zn., Roger Eve- raert, Joseph De Cuyper, Omer Quisquater, Frans Ja cobs, Van Steen en zn., Syl- vain Verstraeten, Albert Koe- kelkoren. Aan de 13e prijs winnen Van Ransbeeck en zn. de eerste serie en aan de 17e prijs Joseph De Cuyper de tweede. Aan de 59e nam Jo zef Van Den Branden de eer ste van drie voor zijn reke ning. Te Zele De Snelvüegers was de gedubbelde jaarduif van Luc De Maesschalck de snelste bij de oude duiven, met daarbo ven op nog de 3e prijs was hij goed voor een goed deel van de prijzenkoek. Met de 6e en 10e prijs won Mare Derwedu wen de eerste aangeduide se rie. Kopprijzen voor Die- rickx-Visschers. Christiaans- De Coninck, Emiel Boffé, Marcel Van Den Bergen, An dré Van Hecke cn Baziel Pop pe. Bij de jaarlingen won Die- rickx-Visschers de vlucht voor Luc De Maesschalck. Emiel Boffé speelde sterk met de 3e, 4e, 9e, 11e prijs of 6 op 6. Jaak De Wilde, Gilbert De Vijlder stonden vroeg op de uitslag. Beno Duivensport. Rudy Buyst uit Lokeren, winnaar en uitblin ker (bvw) van de Putte, Etienne Van Kerckhove, Piet Mariman, Etienne Van Migerode (5' en 9®), Adolf De Beule, Philips en zoon, André Braeckman en Aimé Conseriere. Madeleine Vermeulen was de beste met de duivinnen. Ze klopte Rudi Conseriere, Jozef De Smedt, Etienne De Mul der, Petrus De Meyer, Gas ton Van Rysselberghe, Ed mond Van Renterghem (7' en 9°) Baziel Boone, Luc en Jo han Rooms. In het Verbond Dendermonde was Jan Verberckmoes goed voor zijn derde eerste prijs. Vroege duiven voor Cyriel Abbeloos, Albert Gooi, Georges De Backer, Mertens - De Ridder, Maurice Veree cken, Frans Vermeir, Jozef Stevens, Rudy Doms, Hubert De Mey. Benoit Cornelis, Ar- mand Rochtus, Jozef Van den Brempt, Felix De Troch, Frans Spiessen. Met de 25' en 27° prijs klokte Jozef Debbaut de 1' en 1* afgegeven duif en de eerste serie. Aan de 79° prijs had hij reeds 7 van de 9 duiven thuis. Aan de 28* prijs won Antoine Dierick de twee de bonserie. Een zeer goed resultaat voor Jozef en Emi- lienne Dierick met de 20', 24', 31', 35', 5' of vijf vroege dui ven van zes getekende en ook de eerste serie van drie aange duid. Cyriel Abbeloos was de nummer één van 501 jaarse duiven. Oudegem kwam goed aan zijn trekken, want Antoi ne Wierinck won met de 4' en 7' prijs de eerste bonserie. Kopduiven voor Frans Boe lens, Albert Cool, Armand Rochtus, Louis en Georges Vinck, A en C De Brabander, Georges Vereecken, Frans Spiessens, Jozef Debbaut, Hugo De Backer, Frangois De Smedt. Aan de 70" prijs was Jozef Van Haesendonck goed voor dc eerste serie van drie. In de St. Niklase Verbroede ring ging de 1' prijs bij de oude duiven naar Rene Van Puymbroeck voor De Maere - BlOndeel, Desire Bogaert, Andre Truypens, A. De Pels- maecker, Karei en zn Claeyé, Robert Van Boxlaer, Victor Van Naemen, Roger Van Steelandt, Vereecken en zn (11' en 16'), Alex De Wolf, Hilaire Schelfout. Met de 6' en 14' prijs zetten Van den Bossche en zn hun twee gete kende duiven op de uitslag en dat was goed voor heel wat serie gewin. Marcel Noens klokt zijn eerste getekende en goed gepoulde 1' afgegeven duif op de 15' plaats en dat houdt een ruim deel van de prijzenkoek in. Bij de jaarlin gen mochten Vereecken en zonen met de 1' prijs juichen voor Robert Van Boxlaer, Omer Stuer, Willy Matysen, Alfons Van Boxelaer, Peter Joos, Albert Rozendom, Alex De Wolf, Robert De Roeck, Leon De Kraey, Carolus Roels, Benny Van Bogaert. Me. de 8- en 13- prijs wint <M»™» M Zele-Hmvelde (bvw) Marcel De Corte heel wat series. Aan de 28* prijs zet Alfons Bosman. Een in het aan de 18* prijs stonden zijn Leon De Kraey zijn 3' duif op oog springend resultaat van vier duiven ook al op de uit- de uitslag. Dit betekent series Paul Van Nieuwenhove met slag. Gilbert Temmerman was en de zetnummer. Bij de dui- 31', 34', 36', 40' of de twee tweede en Hubert Temmer- vinnen eveneens de 1' prijs eerste bonseries. Kamiel Bos- man was goed voor de 6' en 8' voor Vereecken en zonen en man triomfeerde, bij de jaar- prijs. Danny Van Ruyvelde verder vooraan Alex De lingen voor Eugeen Collaert, zette zijn duivinnen op de 3' Wolf, Jozef Waegemans, Van Frans Buslot, Frans Meert (4° en 7' plaats en dat was goed den Bossche en zn, Leon De en 10°), Gustaaf Van der Ve- voor de eerste serie. Vroege Kraey (5' en 12'), Andre ken, Petrus Goossens (6' en duiven voor E. en zn. Van Truyens, Roger Van Goe- 13'), Roger Lowies, Petrus Driessche, Adolf Heirweg, them. Jozef Luyckx, De Mae- Tilley, Gustaaf Meskens, Philemond Staes. De jaarlin- re - Blondeel, Benny Van Frangois Boeykens, Frans genvlucht was een kolfje naar Bogaert. Van Lierop, Frangois Ver- de hand van Gilbert Temmer- Te Lebbeke Dorp stond Frans meiren. Ook in deze katego- man met de 1', 2', 6'. Broer Van Langenhove als winnaar rie was het Paul Van Nieu- Hubert moest er zeker niet op de uitslag van de bonserie wenhove die met de 15' en 16° voor onderdoen met de 3' vlucht bij de oude duiven-prijssdfe eerste_bonserte wftn. prijs aan de 39* alle zes duiven voor Frans Van den Abbeele, De tweede was. voor Fn»s op de uitslag. Vroege duiven Emmanuel De Backer, Fran- Meert. Paul Van Nieuweqflo- voor E. en zn Van Driessche, gois Vermeiren, Richar De ve won de derde en ook Fran- Leon Muylaert, Alfons Van Feyter, Emiel en zn Laurent, gois Vermeiren kreeg zijn Bossche, Henri De Backer, Marcel Aelbrecht, Leon Sic- deel. Remy Geerinck en Irène card, Rene De Batselier, Ka- Te Zele - Huivelde gaat Alois Steeman, miel Bosman, Frans Meert, Temmerman op zijn élan Edward Moens, Roger Joos, door. Hij won de vlucht en BENO Duivensport. Danny Van Puyvelde duivinnenspecialist op

De Voorpost | 1988 | | pagina 29