Schepen De Winter en raadslid Lambrecht geïnstalleerd OPENDEURDAG BIJ SCHOONHEIDSINSTITUUT CARINE VAN WESEMAEL Dekenij van de Zeshoek present op Topdag Agalev plaatst vraagtekens rond nieuwe industrieparken te Haaltert en Erpe-Mere "Eet geen vruchten meer van apartheid" ÏÏS.OD»>W° ACNE IS TE GENEZEN rW» -n Slank worden Semperslim 4 - 6.5.1988 - De Voorpost Vervolg van blz1 zijn studiën in het Sint- Maarteninstituut te Aalst aan de ekonomische afde ling werd hij boekhouder in de Brusselse filiale van de Nederlandse uitgeverij Meulenhoff. Toen dit bij- huis te Brussel echter werd opgeheven belandde Flo- ris in het ministerie van Verkeerswezen in de dienst die nu Maritiem Transport heet. De over- zetdienst Oostende-Do- ver. Later schakelde hij als ambtenaar over naar het Fonds Beroepsziekten on der toezicht van het depar tement van Sociale Voor zorg. Daar werkt hij mo menteel nog steeds. Floris De Winter kwam in de politiek in 1984 en werd dadelijk verkozen op de CVP-lijst. Hem viel zelfs een half-time schepen ambt Openbare Werken ten deel. In 1970 had hij zijn positie reeds dermate gekonsolideerd dat hij full-time schepen werd van onderwijs, kuituur en sport. Dit dan met Edgard Hooghuys als burgemees ter. Na de fusie werd hij steeds verkozen. Een eer ste termijn belandde hij met de CVP echter in de oppositie. Vanaf 1982 ze telt hij in de meerderheid. Nu krijgt hij bevolking en sociale zaken onder zijn bevoegdheid en wordt ambtenaar van de burger lijke stand. Gemeenteraadslid Jozef Lambrecht Als gemeenteraadslid wordt Remi Van Vaeren- bergh opgevolgd door de 64-jarige Jozef Lambrecht die een 42-jarige beroeps loopbaan in de pensioen- dienst achter de rug heeft. Die liet hem uiteraard heel wat sociaal dienstbetoon toe. Hij is een geboren Oudegemnaar, actief in KAJ en KSA en was er op 25-jarige leeftijd voorzit ter van de plaatselijke ACW-afdeling. Na te Waasmunster te hebben gewoond vond hij in Erembodegem zijn defini tieve thuis. Hij werd er in 1966 voorzitter van het ACV wat hij met een on derbreking van twee jaar steeds is gebleven. Hij is stichter-voorzitter van Jeugdhuis Eureka, voor zitter van de Missiebond en organiseerde acties ten voordele van Polen. LH De Kommunistische Partij stuurt volgend schrijven aan het stadsbe stuur in verband met de apartheid in Zuid-Afrika: "De huidige toestand in Zuid-Afrika is U voldoen de bekend. De onmense lijkheid van het apart heidsregime is stilaan voor de hele wereld duidelijk. Het Aktiekomitee Zuide lijk Afrika (AKZA) sensi biliseert op 7 mei heel Vlaanderen rond het the ma "Eet geen vruchten van apartheid". Het huidi ge regime in Zuid-Afrika wordt door alle demokra- tisch voelende mensen veroordeeld en verwor pen. Wij menen ook op U te mogen rekenen bij die massa verontwaardigde demokraten. Des te minder begrijpen wij dat U oogluikend toe laat (of misschien weet U het helemaal niet) dat o.m. in de stadsschool in de Binnenstraat en in de kinderkribbe, Tweehagen- straat, affiches van Zuidaf- rikaanse origine, nl. van de South African Airlines de wanden sieren of, naar ons gevoel, eigenlijk ont sieren. Al zijn het dan ook mooie affiches, ze zijn ter- zelfdertijd een uithang bord voor een land en re gime waar de apartheids misdaden dagelijkse kost zijn. Wij durven er dan ook op aandringen deze affi ches te doen verwijderen en elke mogelijke propa ganda voor het Zuid-Afri ka van vandaag uit alle officiële gebouwen te we ren. Wij menen op uw be grip en demokratisch ge voel te kunnen rekenen en verwachten dan ook van U een positieve reaktie op onze vraag. Waarvoor bij voorbaat dank en hoogachting." De laatste tijd verschenen in de pers berichten dat de "Interkommunale Land van Aalst" nieuwe bedrijventer reinen te Haaltert en Erpe-Mere wil aanleggen. Agalev stelt dat hiermee weeral tientallen ha landbouwgrond verloren zullen gaan. Bovendien komt het landelijk karakter en de leefbaar heid van de betrokken gemeenten in het gedrang. En tenslotte vinden de groenen dat deze industrieparken ekonomisch gezien niet noodzakelijk zijn. Hoe ver staan de dossiers? Vanuit verschillende kanten werd beweerd dat het hier enkel gaat om een "voor-ontwerp", waarover slechts vage kontakten tus sen de Intercommunale en de gemeenten zouden ge weest zijn. In feite is al meer dan 3 maand geleden zowel op de raad van be stuur als op het direktieko- mité van de Interkommu nale het principe tot aan leg goedgekeurd. Boven dien heeft de Interkom munale al kontakten ge had met stedebouw te Gent en de provinciegou verneur. Men wil blijkbaar laten uitschijnen dat alles nog maar een vaag idee is. In werkelijkheid zit men al flink achter de schermen te werken, zodat men, eens alles geregeld is, ie dereen voor voldongen feiten kan zetten. Het komt er dus op aan in deze zaak snel te reageren. Het valt de groenen ook op dat velen het hebben over 'bedrijventerreinen'. Dit is een term van de Interkommunale zelf, die binnen de wetgeving op ruimtelijke ordening geen enkele betekenis heeft. Als men het gewestplan verandert, worden deze terreinen industrie-par ken... Waar? Het eerste projekt is ge situeerd langs de express- weg Aalst-Ninove, "An derenbroek" genoemd. Het gaat om 60 ha goede landbouwgrond. Hiervan ligt er 48 ha op Dender- houtem (Haaltert) en 12 ha op Welle (Dender leeuw). Het industriepark zou komen te liggei)ftussen de straten Vondelen en Anderenbroek, de Molen beek, de Broekstraat, de Wildebeekstraat en de Ei genstraat. Het tweede projekt is gelegen te Erpe-Mere: tus sen de E40 en Bambrugge, nabij de verkeerswisselaar en gekend als "Steen berg". De gezonde buitenlucht? Niet alleen zullen door deze twee industrieparken tientallen ha vruchtbare landbouwgrond verloren gaan. Ook het milieu en de omwonende bevolking kunnen ernstig in het ge drang komen. Gewestplan Beide terreinen staan op het gewestplan aangeduid als landbouwgebied, voor een groot deel zelfs als landschappelijk waardevol gebied. Behalve de schade voor mens en milieu zijn er nog andere fundamen tele bezwaren tegen de aanleg van deze 2 indus trieparken. De Interkommunale be weert deze terreinen nodig te hebben, omdat die van Erpe-Mere (het reeds be- De nieuwe dekenij van de Zeshoek presenteerde zich ter gelegenheid van Topdag voor de eerste maal aan het grote publiek. Met een brede waaier aan produkten en mogelijkheden. Voor jong en oud en naar ieders beurs, (foto's a) staande) en Erembode- terreinen, zeker die van gem (Aalst) volzet zijn. Geraardsbergen en Zotte- De aanleg van nieuwe in- gem, nog zeer moeilijk be- dustrieparken te Haaltert drijven zullen kunnen aan- en te Erpe-Mere betekent trekken, gezien ze verder dat de nog niet volzettc van de grote centra ligen. M.a.w. de streek rond Aalst zal nieuwe bedrijven aantrekken. De rest van het arrondissement zal nog meer in de kou blijven staan. -eUuliti0 053m- Op dinsdag 17 mei houdt Carine Van Wesemael in het Schoonheidsinstituut aan de Capucienen- laan 65 te Aalst een opendeurdag. Ter gelegenheid van deze opendeurdag stelde ze ons het verzorgingsprogramma tegen ACNE voor. alsook hoe men slanker kan worden met het Semperslim procédé. Acné, het woordenboek geeft ons de volgende omschrijving: puistvormige huidaandoening, ont steking van de talgkliertjes en talgafvoerkanaal- tjes door verstopping. Acné is een huidaandoening waar duizenden Belgen mee te kampen hebben. In de puberteit hebben de meeste mensen wel eens te maken met jeugdpuistjes. Vaak verdwijnen ze na een aantal jaren vanzelf. Sommige mensen blijven er ook de rest van hun leven last van houden: de een wat meer, de ander wat minder. Naast huid brengt acné ook vaak psychische problemen met zich mee. Een gezicht bedekt met puisten, soms uit groeiend tot kleine abcessen kan behoorlijk frus trerend werken voor de persoon in kwestie. In de loop der jaren zijn er al heel wat middelen en methodes op de markt gebracht, die meestal alleen tot teleurstelling hebben geleid. In België wordt sedert korte tijd acné bestreden met de methode van de Egyptenaar Edouard Hayoun, een methode die volgens Carine Van Wesemael elke vorm van acné kan genezen. Als schoonheidsspecialiste werd ik niet uitslui tend beroepshalve met het probleem geconfron teerd. Ik heb persoonlijk ook gedurende twaalf jaar onder dit probleem geleden. Het begon in mijn puberteit en iedereen stelde me aanvankelijk gerust door te zeggen dat het wel vanzelf zou overgaan, maar het werd integendeel in de loop der jaren steeds erger en ik begon er meer en meer onder te lijden. In de jaren dat ik die hardnekkige puisten had, bleef ik liefst zoveel mogelijk thuis. Ik had steeds het gev uat iedereen naar mij keek en hoe meer ik me daarin zenuwachtig maakte, hoe erger het werd. Je denkt dan ook dat je de enige bent die er last van heeft en je ziet alleen maar mensen met een mooie, gave huid om je heen. Mijn ouders hebben kosten noch moeite gespaard om me te helpen. Ik heb alle mogelijke lotions en zalfjes gepro beerd, maar kreeg steeds enorme teleustellingen te verwerken. Ik raadpleegde verschillende der matologen, slikte hormoonpreparaten waar ik heel vervelende nevenwerkingen van kreeg. Daarna schakelde ik over op antibiotica en zo lang ik die pillen nam, kwamen er geen nieuwe ontstekingen bij, maar de dag dat ik ermee stopte ikwamen de puisten opnieuw terug. Ik ben toen op advies van vrienden naar een dermatologe in Keulen gegaan die me de Diane-pil (anticoncep tiemiddel) voorschreef. Ik heb deze gedurende vijf jaar gebruikt maar moest ermee ophouden om wille van gezondheidsredenen en de ellende begon opnieuw. Enkele maanden later kwam ik op een vakbeurs met Edouard Hayoun in kon takt. Hoewel ik aan vankelijk zéér sceptisch stond, liet ik me toch overtuigen deze methode uit te proberen. Ik had er eigenlijk niets bij te verliezen. Het resultaat was echter verbazingwekkend en nauwelijks drie maanden later was ik dan toch van die vervelen de kwaal verlost. Edouard Hayoun kreeg van zijn vader, een der matoloog, toegang tot de geheime formules die hij uitwerkte tot zijn behandeling, een therapie die al meer dan dertig jaar wordt toegepast. Hij heeft een kliniek in de Verenigde Staten en in Israël maar reist regelmatig naar Europa om acné-patiënten te behandelen. De heer Hayoun gaat uit van het feit dat acné geen «ziekte» is en dat er dus ook geen medicij nen moeten ingenomen worden. Acné is niets anders dan vuil, zowel aan de buitenkant als binnen in het lichaam. De methode bestaat ei genlijk uit een kombinatie van huidbehandeling, voeding en speciale produkten waarmee het op gehoopte vuil uit de diepste huidlagen wordt verwijdert. Bij de behandeling worden puistjes en pijnlijke bobbels geopend met een speciaal pincet en leeggemaakt. Hierna wordt een masker aange bracht dat de poriën opent en het overige vuil naar boven brengt, alsook de bacteriën doodt. De cliënt moet de huid dagelijks verzorgen met de produkten nl. een reinigende lotion, een zwart masker dat twee ix driemaal per week wordt toegepast, een lotion voor de nacht en een crème voor overdag. Wat voeding betreft moet de patiënt bereid zijn gedurende zes acht weken een betrekkelijk streng dieet ie volgen om uit te zoeken welke voedingsmiddelen «slecht» zijn voor de persoon in kwestie. Dit betekent onder andere geen vet, alcohol, suikers, zuivelprodukten... gebruiken. Doorgaans duurt het zes tot acht weken voordat je «schoon» bent van binnen. Op deze manier krijg je vlug in de gaten welke stoffen je al dan niet mag gebruiken. In zeer zware gevallen van acné of als afsluiting van de behandeling kan een peeling toegepast worden om lidtekentjes weg te werken. Deze peeling wordt als dunne, gelige vloeistof op de huid aangebracht. De vloeistof brandt wel wat en heeft een heet gevoel, maar pijnlijk is deze behandeling niet. Na drie a vier dagen komen er barstjes in de huid en geleidelijk gaat de huid volledig afschilferen. Het bijzondere van deze peeling is wel dat deze in principe iedere tien dagen kan worden toegepast. Dit in tegenstelling tot bestaande peeling-methodes waarvoor de pa tiënt naar het ziekenhuis moet, terwijl ze maar één keer per jaar kunnen worden toegepast. De andere methodes zijn doorgaans veel pijnlijker. De zeer goede resultaten bij mezelf ondervonden deden me besluiten deze methode grondig te gaan bestuderen. Dit leidde me naar het oplei dingscentrum van Edouard Hayoun in Nederland en vervolgens naar zijn kliniek in Israël, waar ik me onder zijn persoonlijke leiding volledig kon bekwamen in de toepassing van zijn methode. De gunstige gevolgen voor mijn patiënten lieten niet lang op zich wachten. De talrijke personen die ik ondertussen behandeld heb zijn een bewijs van die succesvolle anti-acné behandeling, waarover ik graag verdere informatie wil verstrekken aan geïnteresseerden. nu ook in uw bereik Plaatselijk tot 4 cm minder waar gewenst Er is ook een behandeling voor versteviging er verhoging van de borsten. Reeds na een eerste beurt een zichtbaar resultaat. Gratis een afslanking/drainagebehandeling of eer bustebehandeling. Fijn en fit Slank worden nu ook in uw bereikl Het toestel SEMPERSLIM maakt gebruik van de nieuwste computersoftware om u mevrouw, mijnheer, te helpen bij het verkrijgen van een aangepaste figuur. Door een dubbele keuze in de gebruikte stroom kan SEM PERSLIM toegepast worden zowel voor Drainage als voor Stimuleren van de spieren. Een en ander verzekert u een absoluut resultaat. Al spoedig bemerkt u de vorderingen indien u zoekt naar een verbetering van uw figuur door plaatselijke afslanking. Door tijdens de kuur een juist gebruik te maken van de bijgeleverde schema's en de mogelijkheid van een draine rende behandeling te gebruiken zal men reeds vanaf de eerste beurt tol een zichtbaar resultaat komen. Zo bemerkt u dan een verlies tot 4 cm in taille, heupen, buik en dijen. Deze resultaten zullen nog verbeteren en bevestigd worden na een volledige cyclus van 10 6 15 beurten, met een frekwentie van 3 per week. Minimum 1 dag tussen twee beurten voor het verwijderen van de afvalstoffen. Maximum 3 dagen tussenpoos zoniet verlies van het verkre gen effekt. Bij de behandeling van cellulitis raden wij u aan een diagnose van het probleem op te maken. CELLITEST geeft u door toepassing van de laatste ontdekkingen op gebied van termografie een dubbele mogelijkheid om uw klacht te evalueren en de evolutie in de behandeling te blijven volgen, Na een volledige behandeling zult u merken dat u klederen met één twee maten minder kunt dragen. OPGELET: Een resultaat mag slechts verwacht worden indien u tijdens de ganse periode van de behandeling dagelijks tenminste één liter water supplementair drinkt, dit om de opgestapelde afvalstoffen te verwijderen. SEMPERSLIM kan ook met veel succes gebruikt worden tot verhoging van de borsten (tot 4 cm). Bij borstbehandeling geldt alleen stimulatie ter verstevi ging van de borstspieren. SEMPERSLIM is geen wonderapparaat. Het maakt gebruik van eerder gekende fenomenen maar past die toe volgens de nieuwste technieken. Goede resultaten kunnen alleen dan verwacht worden indien de behandelde personen in goede gezondheid zijn. Nog even in het kort: De SEMPERSLIM-behandeling kan volgende effeklen ver wezenlijken: Afslanking Versteviging van de spieren Elk afzonderlijk of gezamenlijk. Drainage door stimulering van de lymfeknopen. Anti-cellulltis behandeling Versteviging van de borsten. Alle behandelingen gebeuren in liggende houding. Een stimulerende behandeling van 15 minuten komt over een met 3 uur intensieve training. Door de lichte torsiewer king der spieren bekomt men namelijk een verhoogd kalo- rieén verbruik. Na elke beurt zal de klant een algemeen gevoel van welbehagen en ontspanning ondervinden. Probeer het zelf maar eens uit bij Carine Van Wesemael. Capucienenlaan 65. Aalst

De Voorpost | 1988 | | pagina 4