PLETWALS KASTEL ROLT GENADELOOS OVER APPELTERRE Baasrode V.A. sterk op alle fronten DEKAATSPRET KON NIET OP IN KASTEL Kastel toont wie de meester is Verlies voor Zogge KAATSOVERZICHT ZWAAR WEEKEND VOOR SPORTKRING Herdten 15 Herten» 13 KAATS KALENDER 26 - 20.5.1988 - De Voorpost KAATSEN Kastel-Idegem: 13-15 Ruststand 8-7. In het begin van de wedstrijd liet niets deze nieuwe nederlaag van Kastel vermoeden. De rood-witten liepen vlot tot 4-0 en 6-2 uit. Toen werden de eerste twee spelen met een buitengeleverde bal bij 40-40 weggegeven door Kastel. Deze faze zou zich in de tweede helft nog vier maal voordoen. Het werd toch nog 7-3, maar toen liep Idegem onder leiding van Robert Pirette langzaam zijn achter stand in en nog voor de rust stonden ze bij 7-7 op gelijke hoogte. Kastel ging bij 8-7 de rust in, maar had achteraan reeds te veel wissels en wijzigingen moeten doorvoeren. Lambert en Vernimmen waren zwak, terwijl de eerstge noemde zeer onzeker stond te kaatsen. Daarenboven maakte een soms harde wind - in het voordeel van de opslag- het keren vrijwel onmogelijk. Na de koffie verspeelde Kastel al onmiddellijk twee spelen van Van Duysen en De Clercq. Met telkens twee en drie slechte opslagen werd de kloof groter. Idegem kwam met 8-9 een eerste maal voor, kaatste enthousiast en verstandig en het zou deze voorsprong nog verder uitbouwen. Hoe zeer Kastel zich ook weerde alles draaide vierkant. De thuis ploeg kwam, stevig aangemoedigd door trouwe aanhang, nog terug opzetten tot 12-13. Maar het moest daarna bij 40-40 weer een spel toegeven met de zoveelste buitengele verde bal, haalde nog net 13-14 maar verloor tenslotte. En, tegenslag voor Kastel was wel, dat men de Kastelse zwakke keerder niet kon vervangen. Reserve Benny Van Haver had zich tijdens de opwarming aan de lies bezeerd. In deze toch ondermaats presterende ploeg was de ben jamin van Kastel Danny Van Duysen de grote ster. Bij Idegem waren Pirette en Van Daele de uitblinkers in een goed draaiend geheel. Een uitstekende leiding van de ref. Louis Aendenhof. Kastel is in het vooruitzicht van Pink- sterkermis en de daaropvolgende wedstrijd een klinkende revanche verschuldigd en hiervan zouden dan Denderbelle op 21 mei en Welle met Pinksteren zelf de dupe moeten worden. Afwachten maar, hoelang zal het «vierkant» draaien nog aanhouden bij Kastel. De belofte op weer wraak belooft alvast! Supporters en kaatsliefhebbers op post! Nog even vermelden dat ook de Kastelse jeugdploe- gen allemaal thuis spelen tijdens de Pinksterdagen. Beker van België, eerste schifting Okegem-Kastel: 4-15 Ruststand 3-8 Zondag nog geklopt in de kompetitie met 15-14, tapte de Kastelse ploeg in de volgende Bekerronde uit een heel ander vaatje. Topklasse, en werd zeer sterk gekaatst door het bezoekend vijftal. Okegem, wel zonder Rudy Van Lierde, spelmaker van de ploeg, kon tot 3-3 gelijke tred houden, maar toen was er voord aan de secure opslag van Kastel geen houden meer aan. Ruststand luidde 3-8. Hierna ging Kastel, dat toch al gekwalificeerd was met 8 spelen voor de tweede ronde, er hard tegenaan en een uitgeblust Okegem kon nog slechts één spel veilig stellen. Bij Kastel werd de jonge Van Duysen voor de eerste maal op de plaats van grootmidden geplaatst en hij kweet zich bijzonder goed van zijn taak. Rudy De Gercq speelde eindelijk ook eens op zijn alombekend niveau, flink bijgestaan door Lambert en Xieland. De uitblinker bij de bezoekers was evenwel Herman Vernimmen aan de koord. Hij stopte gewoon alles! Is dit voor de Kastelse selectieheren misschien een vingerwijzing? Vermelden waard is nog dat Benny Van Haver wegens liesblessure minstens twee weken onbeschikbaar is. Kastel betwist dus de finaleronde in de Beker van België op tweede Pink sterdag. APPELTERRE - KASTEL 4-15 Ruststand 3-8. Deze maal werden de meege geven tactische richtlijnen door de Hogere III spelers van Kastel perfect uitgevoerd. Deze bestond erin de gevaar lijke Eddy Vander Haegen uit het spel te houden. Met de sterke opslag van Kastel, een handje geholpen door een sterke bries, kwamen alle op slagen dan ook over de groot midden terecht en belandden bij een sterk falende Appel- terre-achterman. Die vooral tot aan de rust erge flaters beging. Dat Vernimmen er duidelijk zin in had, bewees hij bij een 3-0 stand. Met Van der Hae gen aan de opslag. Met 15-15 op het bord keerde Herman maar liefst drie ballen keihard over het hoofd van de ge vreesde grootmidden. Hij zorgde ervoor dat de voor sprong gezapig aandikte tot 3- 10. Alleen bij een 3-13 stand, met voor Kastel De Clercq aan de opslag keerde de be zoekende grootmidden zijn enige bal rechtstreeks over. Voordien had hij voortdurend een tweede plansrol vertolkt. Dit maakte hem uiterst ze nuwachtig, zodat hij volop be gon te falen in het binnenspel, zijn sterkste wapen. Kastel ging op zijn oorspronkelijk elan door, tegen een op hol geslagen en zwalpend Appel- terre dat puntloos uit deze partij kwam. Uiterst sterke match van Kas tel met weer Vernimmen en Lambert in een glansrol. Het bezoeiend vijftal keerde ondanks de sterke tegenwind toch nog zes ballen recht streeks over. Er werden in tegenstelling tot voorgaande partijen nu slechts zes ballen afgeleverd en beter nog! er werden in totaal slechts drie ballen afgekeerd. Dit is wel een record! Vooruitzichten Pinksterweek- einde - Kastelkermis Kastel speelt op zaterdag 21 mei thuis tegen Denderbelle en op zondag 22 mei eveneens thuis tegen Melle. Twee me dekoplopers! Jammer genoeg voor Kastel zal Grootmidden Vernimmen, zopas terugspe lend met vol vertrouwen, er wegens nachtwerk niet bij zijn. Dit betekent een zware handicap voor de thuisploeg. Vermoedelijk zal de jonge be lofte van Duysen niet op grootmidden starten, Wie- landt zal waarschijnlijk op de ze positie uitgespeeld worden. Benny Van Haver wordt ver vangen door Cois Burill, mo menteel de draaischijf in de tweede ploeg. Het beloven in ieder geval twee uiterst boeiende wedstrijden te wor den. Niet te missen! Hogere 3 Baasrode V.A. Okegem Hamme-Zogge trok naar Erembodegem, dat aan de lei ding stond in de reeks. En wat niemand verwachtte gebeurde toch. De Eendrachtjongens begonnen geweldig en lieten zich door de plaatselijke adel brieven nie uit hun lood slaan. Zonder verpinken gingen ze naar een 1-6 voorsprong. Even later kon het zelfs 1-7 zijn geworden, maar de Zog- genaars verkwanselden dit spel. Vanaf dat moment ging het met Zogge snel bergaf waarts. De ploeg stuikte let terlijk in elkaar, maar toch kon ze aan de rust nog een kleine 6-8 voorsprong hand haven. In het tweede stuk van de wedstrijd werd diezelfde trend verdergezet. Het ging helemaal niet bij de Hamme- naars die meer en meer ter rein verloren. Het terugspe len van de ballen was zeer slecht en dat betekende dat Eendracht door de lokalen di- rekt werd voorbijgestoken. In deze helft kon het amper nog één spel op rapen. En dat was zeer weinig. De eindstand was dan ook 15-9. Zeggen dat men met 1-6 op winst was geraakt. HVC Luc Daelemans wint duel met Freddy Verspeet Denderbelle 10 Opstal Pelote 15 (ruststand 6-8). Denderbelle, dat het uitste kend doet in de huidige kom petitie, kreeg Opstal op be zoek. De thuisploeg staat met drie gewonnen wedstrijden en de bezoekers met twee ge wonnen wedstrijden. Afgaan de op hun vorige prestatie zouden de gastheren het pleit moeten winnen, maar Opstal (met een op dreef zijnde Luc Daelemans) maakte er een blitzstart van. De bezoekers geraakten aan een 1-6 voor sprong. Denderbelle zette de achtervolging in. Onder im puls van Ivan De Kinder en Freddy Marissen kwam de thuisploeg opnieuw in de wedstrijd bij 6-8. Na de pauze overdonderden de gasten hun rivalen en ze brachten de stand op 6-10. Dan deed Luc Daelemans op nieuw van zich spreken, in zijn eentje bracht hij de stand op 6-11. Bij zijn opslagbeurt bracht hij de bal steeds op de achterlijn en in zijn terugslag kielde hij de bal over. Beide ploegen zorgden voor een wa re propagandawedstrijd. Vele ballen werden heen en weer geslagen, zodat de wedstrijd een lange duur kende. In de daaropvolgende spelen zakte Opstal even weg, hoevel Rob- by Hendrickx puik de ballen terugsloeg en Luc Daelemans even ontlastte. Denderbelle kwam nog terug tot 10-11 wanneer de thuisspelers even de ballen tussen de lijnen hield. Maar vanaf het volgend spel stond er geen maat meer op de bezoekers. In een ruk ging het naar 11-15. Dender belle speelde niet slecht doch het verschil werd gemaakt door een uitstekende Luc Daelemans, duidelijk de bes te man op het terrein. Hij heeft duidelijk het duel met zijn tegenstander Freddy Ver speet gewonnen. Bevordering Hoké Erembodegem 2 Wieze Sportief 15 Ongelooflijk maar waar! (ruststand 2-8). Beide ploegen, die hun titel- ambities niet onder stoelen of banken steken, waren in voorgaande konfrontaties tij dens de bekerwedstrijden tot het uiterste gegaan. Ze heb ben tijdens deze wedstrijden de kaatsliefhebbers bekoord. Voor deze wedstrijd was er menig supporter naar Erem bodegem afgezakt zodat er enige belangstelling was rond de kaatsbaan van Hoké. Wie- ze, met Freddy Verstrepen op het terrein en met Gust Van Mulders als zesde man, begon met een goede taktische zet aan deze wedstrijd. De Ho- késpelers waren duidelijk in een mindere dag. Te slecht om normaal te zijn en ze brachten er niets van terecht, zodat Wieze vrij vlot aan een 2-8 voorsprong geraakte bij de rust. Na de koffie kwam Wieze vrij gemakkelijk op 2-10, zo dat er voor elk nog vijf spelen waren voor het ekstra punt. Erembodegem geraakte nu aan een 40-40 gelijk en een misser van de scheidsrechter versnelde de nederlaag van de thuisploeg. Hij oordeelde een bal buiten, ten nadele van de gastheren. Wieze overklaste, zonder zelfs tot het uiterste te moeten gaan, duidelijk een teneergeslagen Hoké. Bij de thuisploeg werden de ballen afgeslagen aan de lopende band, terwijl Jan De Smedt voor een goede terugslag zorgde. Tesamen met Hans Aubroeck en Chris Janssens zorgde hij voor de overge- keerde ballen. Wieze sluipt met deze driepunter opnieuw bij de eerste in de klassering, want in hun voorgaande wed strijd tegen Willebroek (nu met De Buyser) werd een eer ste driepunter behaald met 1- 15. Duvel, een te zwakke tegenstander om van een wedstrijd te kunnen gebaren. Zes punten op rij en Wieze Sportief komt titelkandidaat Erembodegem het vuur aan de schenen leggen. Was de donderdagwedstrijd van Ho ké tegen Hamme Zogge een teken aan de wand, wanneer Erembodegem 5-8 achter kwam moest het alle hens aan dek roepen om de wedstrijd alsnog zegevierend af te sluiten. Hogere III Welle 6 VA Baasrode 15 Ruststand 2-8. Baasrode, dat in de beker wedstrijden van Hogere III niet over zijn rivaal geraakte, pakte in de Belgische Beker taktisch uit tegen Welle. Met de instelling van de twee ju niors liet het niet in zijn kaart kijken. VA Baasrode zet dui delijk alles op ailes in de kom petitie en laat een kaskraker aan zijn neus voorbijgaan. De thuisploeg akteerde zeer zwak en het kon niet verhin deren dat de gasten bij 2-8 de rust ingingen. De gastheren moesten acht keer bij 40-40 zijn meerdere erkennen. Het was vooral Pierre Willaerts, die voor de merkwaardige kloof zorgde. Welle kwam even terug tot 4-9, maar de bezoekers dreven hun voor sprong op tot 4-13. De thuis ploeg riep voor de laatste keer alle hens aan dek om een punt veilig te stellen. Tevergeefs echter, want Baasrode ging met een driepunter aan de haal. Baasrode heeft enkel voor de rust enige valabele tegenstand ondervonden van Okegem dat in extremis toch nog één punt uit de brand kon slepen. Bij 14-6 en 40-40 leverde V.A. de bal buiten en er ging een zucht van opluchting door het bezoekende kamp. Het wedstrijdbegin liet zo'n ruime V.A.-zege niet veronderstel len. Okegem won het eerste spel en ondanks Quisquater nog maar eens voor sensatie zorgde door bij 40-40 over het terrein te leveren (2-1) bleef het gelijkopgaand tot 6-5. Maar dan begon Baasrode zuiverder te leveren en het ging naar een 8-5 ruststand. Het werd nog 8-6 maar onder impuls van een sterk spelend duo Willaerts - Steels over speelde V.A. dan zijn tegen stander. Het werd 14-6 en hoe Okegem dan nog gelukkig aan een punt geraakte vertel den wij reeds. drie overgekeerde ballen van P. Willaerts zorgden ervoor dat Baasrode met de volle buit naar de Broekkant trok. Na deze werkelijk verbluffen de prestatie telt V.A. reeds drie punten voorsprong op de tweede gerangschikte! Lagere 2 Hamme St. Anna 7 Baasrode V.A. 15 Welle Baasrode V.A. 8-7 ruststand. Merchtcm had het tegen Her- dersem zwaarder dan ver wacht. Het bezoekend vijftal kwam verrassend uit de hoek. De wedstrijd kende een lange duur en de scheidsrechter floot de partij omstreeks 19.45 uur af. De thuisploeg kende hoogtes en laagtes, zo dat Herdersem goed kon aan klampen. De partij was ge lijkopgaand tor 12-12. Zeven spelen werden beslecht bij 40- 40. De bezoekers sleepten er drie uit de brand. Merchtem verheugde zich over de neder laag van Moorsel Steven, zo dat de titelstrijd een nieuwe wending krijgt en nog volledig open ligt. Merchtem haalde donderdag eveneens een 15- 13 zege binnen, zodat de jon gens van secretaris Putteman in de running blijven voor de titel. Idegem 15 Terjoden 11 (ruststand 8-7). Tijdens de eerste helft werd er om het meest ballen afge slagen en buitengekeerd, zo dat er geen afscheiding kwam voor de pauze en de stand met de rust 8-7 was. Het spelpeil was niet bepaald hoog tc noe men, zeker geen publieklok- ker voor de kaatsbaan. Onder impuls van Eddy De Vroe kon Terjoden even terugko men tot 13-11, maar wanneer zijn medespelers het lieten af weten viste Terjoden achter het net. Opstal Pelote 15 Grimminge 11 (ruststand 5-8) Opstal, dat een paar wedstrij den bij 14-14 en 40-40 be slecht zag, heeft nu na een eerder matte eerste helft dui delijk afstand genomen van zijn tegenstander. Luc Daele mans was in de aanvangsfaze van deze kompetitie duidelijk in een mindere periode. Hij heeft blijkbaar een aanpas singsperiode nodig gehad. Nu de aanwinst van Opstal Pelote in vorm is, trekt hij zijn me despelers mee de hoogte in. Heme 8 Opstal Pelote 15 In de beker van België ver loor Opstal aan huis tegen Hcrne met 12-15. Tijdens de terugwedstrijd neemt Opstal een optie op de totaalzege, wanneer de bezoekers met 7-8 aan de leiding kwamen. Het treffen tussen de num mers 1 en 2 uit de rangschik king heeft een verbluffende drie-punten-zege opgeleverd voor de nieuwkomers in Ho gere 3. De talrijk meegreisde V.A.-supporters waren dan ook niet weinig fier over de loftrompet die door Welle voor hun poulains opgestoken werd. De wedstrijd startte on der een goed gesternte, veel toeschouwers, een uitstekend kaatsweertje en Baasrode trok onmiddellijk alle regis ters open. Gestart met de jon ge Quisquater in de basis en een verbluffend sterk kerend trio Willaerts - Goossens - Steels werd het onmiddellijk 0-4. Baasrode speelde zeer gediciplineerd, verzorgde goed de opslag en vermeend de gevaarlijke St. Vlassen broek uitstekend. Zo werd het 2-8 aan de rust en Welle was toen al een aangeslagen ploeg. De thuisploeg won na de rust weliswaar het eerste spel maar V.A. liet zich hier- ■door zeker niet van de wijs brengen en het werd 3-10 en 4-11, De keerders bleven ge woonweg feilloos akteren bij V.A. en de koordmannen Verheyden en Quisquater stopten alle ballen die maar enigszins in hun omgeving kwamen. Toch werd het nog spannend als Welle van 4-13 naderde tot 6-13 en zo nog een winstpuntje in het bereik zag komen. Maar een overge keerde bal van Quisquater en Hamme St. Anna, de ongesla gen leider in Lagere 2, mocht het tegen een Baasrode V.A. opnemen dat zonder Quis quater weerhouden voor het fanionteam tussen de lijnen moest. Maar ondanks deze handicap toonde Baasro de zich sterker dan de leiders. Onder impuls van een ver bluffend sterk kerend duo Wim Claes en D. Van Dam me overklaste V.A. de thuis ploeg en de rust werd bereikt met een 0-8 stand. Na de rust werd het zelfs 0-10 en het duurde tot 0-12 vooraleer St. Anna het eerste spel dan toch kon binnenhalen. Hamme werd in die periode overrom peld door het jonge geweld uit Baasrode en bij een 4-14 stand leek niets een driepun tenzege van de bezoekers in de weg te zullen staan. Maar als Baasrode het volgende spel op een ongelukkige ma nier zag ontglippen zag Ham me de mogelijkheid om nog één punt uit de brand te sle pen. Het werd 6-14 en een overgekeerde bal van F. Ver hoeven bezorgde de thuis ploeg het 7' spel. Meteen was een echte vernedering verme den maar tegen dit Baasrode een eerste nederlaag oplopen is zeker geen schande Voor Baasrode speelden P. De Sit ter en G. Quisquater aan de koord, F. Koekelbergh als klein-midden, groot-midden W. Claes en Achterman D. Van Damme. Baasrode V.A. 15 Opwijk J.S. 10 Baasrode startte sterk (4-1) maar gaf het volgende spel te gemakkelijk uit handen wat de bezoekers toeliet opnieuw in de wedstrijd te komen. Het werd 5-4 en dan moest V.A. zijn groot-midden W. Claes vervangen wegens een schou derkwetsuur. Even konster- natie bij de thuisploeg en hiervan maakte Opwijk ge bruik om 6-7 voor te komen. Toch bereikte Baasrode de rust met een 8-7 voorsprong. De ingekomen P. De Sitter deed het zeker niet slecht en samen met een goed kerende Koekelbergh sloeg V.A. de kloof. Het werd 12-8 en zelfs 14-8. Opwijk steigerde nog, naderde tot 14-10 maar De Sitter en C° wonnen uiteinde lijk verdiend met 15-10. Zelfs zonder A. Quisquater en W. Claes had Baasrode het dus nog maar eens waargemaakt. Maandag 23 mei Finale Beker Lagere 2 Maandag 23 mei om 15 uur spelen Baasrode V.A. en Opwijk de finale voor de Beker in Lagere 2. Er wordt gespeeld op het ter rein van de Broekkant- straat in Baasrode en aan sfeer zal het beslist niet ontbreken. De jeugdige thuisploeg vertrekt zeker niet kansloos Kadetten Denderbelle 2 Baasrode V.A. 13 Na een overdonderende de monstratie in Denderbelle prijken Baasrode V.A. en Wieze samen aan de leiding. Nu vrijdag ontmoeten de twee opponenten elkaar in Wieze en na deze wedstrijd kan al een betere evaluatie gemaakt worden. In Dender belle werd het een éénrich- tingswedstrijd. Onder impuls van het duo B. Claes - J. Nobels werd het 0-7 aan de rust. Toen kon de thuisploeg zijn eerste spel pakken. Maar ook daarna ging de demon stratie van de bezoekers ver der. Het werd 1-11 vooraleer Denderbelle nog eens kon scoren en met een paar knap pe opslagen van M. David werd het een duidelijke drie puntenwinst voor de jongens van de Broekkant. Pupillen Baasrode V.A. 10 Hof ten Rode 4 Er waren heel wat supporters aanwezig voor dit «kleine» derby. Beide ploegjes startten sterk en het was Hof ten Rode die via Peersman een 1-0 ach terstand omboog in een 2-3 voorsprong. Als de thuisspe lers de opslag iets beter gin gen verzorgen was Hof ten Rode er echter aan voor zijn moeite. Langs goed keren van Cassiman werd het 6-3 en Baasrode V.A. ging door tot 8-4. Hof ten Rode trachtte nog een puntje te pakken maar het meer ervaren V.A. won toch met 10-4. Nochtans zit er heel wat talent in het jonge ploegjc van Hof ten Rode - coach G. De Valck. E. in het voorbije weekend heeft Sportkring Hamme een zwaar weekend doorgemaakt. Twee wedstrijden gespeeld en evenveel keren van het ter rein gespeeld. De Hamse kaatsploeg Sportkring schijnt in een diepe put te zitten. Thuis op het Twee Bruggen- plein kregen ze Durmen te bekampen. Hamme startte slecht vooral in het keren wa ren ze niet thuis. En dat bete kende dat ze ro rap als tellen met een 0-5 achterstand ston den. Marien en vrienden kon den dan toch eens milderen. Maar de hoop dat de plaatse lijken zich zouden herpakken was gauw afgebroken. Dur men deed dapper verder en met 1-8 aan de rust was er nog weinig lokale hoop. Thierens moest in het tweede gedeelte nog van het terrein en De Malsche verving hem. Veel baat leverde dat niet op en Durmen liep verder tot 1-12. Op dat moment ging het iets beter met Hamme. Ze maak ten er 2-12 van. En daarmee was de lokale strijd gestreden 2-15. Tegen Adec kregen we het zelfde spelbeeld. De thuis ploeg liep uit met 4-0 en dan pas kon Hamme milderen. 4- 1Voor de rest van de eerste helft was er geen houden aan de lokalen die Hamme echt ter plaatse lieten. In de mees te spelen haalden de Sport- kringers amper één vijftien op. Vlak na de herneming pakte Hamme een spel mee 8- 2. Er kwam weer hoop. Want in het volgende bleef alles samen tot 40/40 en dan dikten de lokalen aan. Met 10-3 scheen de wedstrijd gespeeld en dat was ook zo want de thuisploeg zette grote 15-3 cij fers op het bord. Hamme veroverde in deze twee wedstrijden geen enkel punt. Marien, Van Damme, Moortgat, Pletinck, Thierens en Van Buyten zullen uit een ander vaatje moeten tappen of de rode lantaarn zullen ze gauw in handen gestopt krij gen. Nu zondag moeten ze de kans grijpen om een eerste overwinning. Ze spelen thuis tegen Duvel Willebroek de enigste ploeg die nog geen enkel punt veroverde. HVC De Belgische ekonomie heeft weer aangeknoopt met een konjunktuurverbetering. De binnenlandse vraag ontwik kelt zich behoorlijk en de uit voering kan profiteren van het opgeklaard ekonomisch klimaat in Europa. Meer hier over in «Weekberichten» van de Kredietbank dat verkrijg baar is op het nummer 02- 427.27.00 toestel 2028. Ten behoeve van de ontwik keling en de verspreiding van de technologie in de medische beroepssektor werd in de re gio Wetteren en nadien syste matisch over het hele land een uniek koncept ontwikkeld dat de naam vzw Medi-Data kreeg. Voor meer informatie Medi-Data, Jagerstraat 11, te 9200 Wetteren, tel. 091- 69.04.48 Hogere III 21.5 15.00 u.: Idegem - Baasrode VA Kastel Rap en Vlug - Denderbelle Opstal Pelote - Overboelare Terjoden - Grimminge 22.5 15.00 u.: Kastel - Welle Grimminge - Denderbelle Opstal Pelote - Appelterre Okegem - Terjoden VA Baasrode - Heme Bevordering 22,5 15.00 u.: SK Hamme - Duvel Willebroek Moorsel Steven - Merchtem Daardegem - Hoké Erembodegem Wieze Sportief - Hamme Zogge Herdersem - Zele Durmen 23.5 15.00 u Duvel Willebroek - Adec Baasrode Hoké Erembodegem - S.K Hamme Baardegem - Herdersem Wieze Sportief - Steven Moorsel Hamme Zogge - Merchtem Lagere I 21.5 15.00 u.: Kastel Rap en Vlug - Kcrksken 22.5 15.00 u.: Kerksken - Herleving Aalst Puurs - Gijzegcm Haaltert - Kastel Rap en Vlug Dorp - Nieuwkerken Lagere II 21.5 15.00 u.: Brussegem - Opwijk De Toekomst Buggenhout - VA Baasrode Jeans Saloon - Denderbelle V.B. Nieuwkerken - Hamme St.-Anna Junioren 20.5 15.00 u.: De Toekomst Buggenhout - Merchtem Wieze Sportief - Zele Durmen Kadetten 20.5 18.30 u.: Kastel Rap en Vlug - Kerksken De Toekomst Buggenhout - Denderbelle Wieze Sportief - VA Baasrode Hamme Zogge - Terjoden Miniemen ■•2.5 10.00 u.: Hamme St.-Anna - Kastel Rap en Vlug Kastel - De Toekomst Buggenhout 10.30 u Wieze Sportief - Denderbelle Zele Durmen - Terjoden

De Voorpost | 1988 | | pagina 26