DE KASTELSE JEUGD LAAT VAN ZICH HOREN ONVERMOEIBAAR KASTEL TEGEN VERSLAGEN LEIDER 22 - 27.5.1988 - De Voorpost Jeugdvoetbal. De juniores-A van Straatje Stekene met kapitein Ivo De Clercq (Iv) Turnkring. Tijdens de sportmaand werd het veertigjarig bestaan van de Turnkring der Stad Aalst gevierd (da) JEUGDKAATSEN TE ZELE-DURMEN DRIE OVERWINNINGEN OP VIER: EEN SUKSES! De junioresploeg van Zele- kampioenenploeg Durmen ging winnen naar hout De Toekomst. Een na- Galmaarden. Via een ver- middagje topkaatssport te Ze- zorgde opslag liepen de be- le-Durmen is gewaarborgd, zoekers via 0-3 tot 1-5 uit om De miniemen van Zele-Dur- te rusten met 3-7. De twee men wonnen door een koliek- spelen voor de rust verloor tief goede prestatie met de Durmen door gebrek aan con- knappe opslag van Angelo centratie. Hans Van de Velde Baert als uitschieter met 10-4 was als keerder de spilfiguur van Wieze. De pupillen verlo- bij Durmen en dat leverde ren op verplaatsing bij Baas- met 3-8 een 4-10 voordeel op. rode met 10-7 maar revan- Durmen was op weg naar een cheerden zich voor eigen sup- vlotte driepuntenzege, maar porters tegen Brussegem met begon dan te blunderen zodat 10-4. Het betekende vier pun- de thuisploeg uiteindelijk nog ten uit twee wedstrijden. Te een matchpunt kon behalen. Baasrode speelde keurder Op zaterdag 14 mei om 15 uur Robby LJdens zich in de kij- staan de junioren van Zele- ker en tegen Brussegem trok Durmen tussen het eigen tra- Geert D'Hollander de ploeg pezium tegen de Belgische naar een hoog niveau. Lagere I Kastel Rap en Vlug-Kerksken: 15-9 Sint-Gillis-Waas vierde haar "gouden Bollen. Gaaibolmaatschappij "Ons Vermaak" uit boilers (Iv) Opnieuw een toptreffen op de villa met leider Kerksken. Kastel was gebrand op een revanche na de nederlaag te gen Nieuwerkerken. Het liep vlug tot 5-2 en 7-4 uit. Kerk sken, als ongenaakbare leider naar Kastel afgezakt, heeft reeds een vlekkeloze, onover winnelijke kompetitie achter de rug. De ongeslagenen be gonnen warempel paniekerig te kaatsen, waarbij hun groot midden in slechte doen was. Hij verliet het terrein tot gro te ontsteltenis van zijn ploeg maten. Kastel was in goede doen en het profiteerde maximaal van deze toestand en het liep tot 12-9 uit. Na een 12-7 stand werd het moeilijker om gelij ke tred te houden. Er werd zeer mooi gekaatst langs bei de zijden. Vooral Buril en Verheyden schitterden, ze lie ten zich zowel in de opslag als in het keren opmerken. Ook Lenssens was aan de koord in goede doen. Baert en Her mans presteerden iets bene den hun normale waarde, maar eerstgenoemde leverde wel een foutloze opslagpartij af. Kastel maakte moeiteloos uit met 15-9 en bezorgde een moreel aangeslagen Kerksken een eerste opdoffer van je welste. Een goede leiding van Louis Aendenhof. Sportteam in Kastel. Francois Saerens van "Stille Vrien den" tijdens het gewichtwerpen (vh) Turnen. De Sint-Niklase groep Rust-Roest tijdens de Ros Beiaardcup in Dendermonde met "Space 2000" (foto p. hermans) Buggenhout - B.V.B. Ni« kerken Junioren 27/5 -18.30 Kokejane - Buggenhout Kaatskalender Hogere III 29/5 - 15.00 VA Baasrode - Denderbelle Overboelare - Kastel Rap en 28/5 - 15 u. Vlug Herne - Terjoden Okegem - Opstal Pelote Bevordering 29/5 - 15 u. S.K. Hamme - Baardegem Steven Moorsel - Duvel Wil- Hamme lebroek Sportief Adec Baasrode - Zele Baasrode - Terjoden Merchtem - Zele Durmen Galmaarden - Wieze Sportief Kadetten 27/5 - 18.30 Kerksken - Denderbelle Kastel - Buggenhout Zogge - Wieze Durmen Merchtem - Wieze Sportief Herdersem - Hamme Zogge Lagere I 29/5 -15 u. Aalst Herleveing - Puurs Nieuwkerken - Kerksken Gijzegem - Kastel Haaltert - Dorp Lagere II 28/5 -15 u. Brussegem - Denderbelle 29/5-15 u. Opwijk - VA Baasrode Grembergen. R.B. Vossenhoek kende weer veel sukses met het jaarlijks zoeken naar een jeans Saloon "superteam" (foto p. hermans) Anna Miniemen 29/5 - 10 u. Wieze Sportief - Terjoden 29/5 - 10.30 u. De Toekomst Buggenhout - St. Anna Hamme 29/5 - 10 u. Kastel - Denderbelle Baasrode - Kastel Pupillen 27/5 - 18.30 Brussegem - Wieze Sportief 28/5 - 14.00 Baasrode - Denderbelle Hamme St. 28/5 - 13.30 Steven Moorsel - Brussegem Sportteam in Kastel, 't Zeepaardje werd vijfde in de algemene rangschikking (vh) Sportteam in Kastel. De muzikanten van Sint-Cecilia tijdens het "Sportteam". Ze werden achtste (vh) KASTEL - HAMME ST.-ANNA 10-4 Voetbal. SK Klinge is kampioen en werd ontvangen op het gemeentehuis (Iv) Ruststand 5-1. Onder impuls van Van Duy- sen en Van Broeck kon de thuisploeg vrij vlot een 5-1 voorsprong uitbouwen. Na de pauze kwam Kastel met 7-1 aan de leiding. Het leek erop dat de Kastelse boys regel recht op een zege afsteven den: drie punten leken vailig. Naarmate de wedstrijd vor derde kwamen de bezoekers zeker in de tweede helft meer en meer op de voorgrond. St.- s|:; W Ji|L Anna kwam opzetten tot 9-4 yjb iH-^nlljL :'fL A en dit dank zij het keerders- Jra l|jjg: werk van Jan Van Haver. Na rust kwam De Kinder De Winter vervangen. Kastel dat kon rekenen op een sterk ser- j verende Van Duysen, hield jK ra j i,ÉPIr V de tegenstander op afstand. Van Duysen keerde twee bal- len over en stelde drie punten veilig voor thuisploeg traden Van Duy- sen en Van Broeck op de voorgrond en bij de bezoe- kers Van Haver de Jeugdvoetbal. De juniores-A van SK Kallo met kapitein Nikolaas Van Hoof en Kastel speelde met: Huys- oefenmeester Etienne Roels (Iv) mans, Van Broeck, Van Gey- te, Van Duysen, De Winter en reserve De Kinder. PUPILLEN KASTEL - ZELE-DUR- MEN 8-10 Ruststand 5-1 Beide ploegen zorgden voor een goede en spannende wed strijd. Zele, dat het eerste spel naar zich toetrok, kreeg daarna een 5-1 achterstand aangesmeerd. Hiervoor zorg den Serge Van Driessche, Olivier Nebens en Isabelle Peelman. Tijdens de tweede helft kwam Zele Durmen op zetten, via 6-2 werd het 8-8 gelijk. De Zeelse heropstan ding werd in de hand gewerkt door de zwakke opslagbeur ten van de thuisploeg en dit in tagenstelling tot de eerste helft. In een spannende eind strijd kwam Zeienaar Geert D'Hollander op de proppen en hij zorgde ervoor dat Dur men de zege behaalde. Samenstelling van Kastel: Isa belle Peelman, Olivier Ne vens, Serge Van Driessche, Dimitri Steels, en Marc Van Montfort. Kastel - De Toekomst Buggenhout 2-10 De bezoekers waren te sterk en ze lieten de gastheren geen schijn van kans om een puntje te redden. Na een blitzstart opende de Toekomst met 0-4. De kloof was al te groot, zodat Kastel alle moeite had om de stad en de bordjes te doen kantelen. Dimitri Steels zorgde ervoor dat met een 1-5 de rust werd ingegaan. Tij dens de tweede helft verhoog de De Toekomst zijn voor sprong (1-8). Davy Vrijders en Van Gucht waren niet te stuiten. Bij de thuisploeg pro beerden Louis Colman en Marc Van Montfort het tij te doen keren. Tevergeefs echter. Een goed wederoptredende Jimmy Janssens, wegens ziekte twee weken afwezig, liet van zich spreken. Samenstelling: Dimitri Steels, Louis Colman, Olivier Ne vens, Jimmy Janssens, Mare Van Montfort en Serge Van Driessche. Grembergen. Het was opnieuw warm weer tijdens de "superteamkompetitie", georganiseerd door Rebellen Vos senhoek (foto p. hermans)

De Voorpost | 1988 | | pagina 18