Wieze Sportief toont wie de baas is Eerste nederlaag voor leider Baasrode V.A. Verrassend verlies van Wembley I MANEKEJNb Welkom klopt de leiders met zware cijfers De Voorpost - 27.5.1988 - 23 KAATSEN WIEZE SPORTIEF 15 STEVEN MOORSEL 6 Ruststand 8-5 De bezoekers, die zondag met 7-15 gingen winnen op Merch- tem, moesten maandag bij Wieze op bezoek. De gasten openden veelbelovend met 1- 3. De thuisspelers hadden slechte opslagen geleverd. Maar Wieze kon na een min dere start naar een 5-3 voor sprong uitlopen. Wanneer de Steven Moorsel spelers Chris Janssens aanspeelden, kon den ze opnieuw gelijk maken. Een plaatswissel tussen Hans Aubroeck en Chris Janssens drong zich op, zodat de ploeg in de goede plooi viel. De rust werd met klinkende 8-5 cijfers ingegaan. Na de pauze kenden de be zoekers wat meeval, zodat ze het eerste spel in de tweede helft op hun naam konden schrijven: 9-6. Dan kwam de maturiteit van de thuisploeg boven water. Gaandeweg rees de hoop op een driepuntenze ge. Wanneer Hans Aubroeck met twee overgekeerde ballen voor een 12-6 stand zorgde, keerden Verstrepen en weer een Aubroeck over voor 13-6. De spanning was te snijden. Gespannen gezichten rond het terrein. Bij 13-6 keerde Verstrepen een te kort ge keerde bal over. Voor het laatste spel kwamen beide ploegen bij 40-40 gelijk. Jan De Smedt, die de hele wed strijd goed teruggekeerd heeft, kon rekenen op een efficiënt en berekend leveren de Theo De Decker om een kaats op de middellijn te pak ken, en zo een driepunter te laten noteren. Wieze, dat een mindere periode gekend heeft in de opslag, is duidelijk een andere richting ingeslagen. Gelukkig kon Chris Janssens rekenen op de hulp van zijn ploegmaats. Jan De Smedt en Hans Aubroeck bleken echter de ware steunpilaren van de thuisploeg. WIEZE SPORTIEF 12 HAMMEZOGGE 15 Ruststand 3-8 Wieze haalde profijt uit de driepunter tegen leider Hoké. Maar het ging in de thuiswed strijd tegen Hamme in de fout. De thuisspelers, mis schien nog in een overwin ningsroes na de nederlaag van de leider, leverden slechte op slagbeurten af. Zestien ballen werden afgeleverd, waarvan twaalf op de rekening van Verstrepen geschreven mo gen worden. Te veel spelen op 40-40 werden zo uit han den gegeven. Bij de rust keek de thuisploeg op tegen een 3-8 achterstand. Coach Verstre pen wou met een tactische zet zijn ploeg tussen de lijnen brengen. Hans Aubroeck nochtans goed spelend, wérd aan de koord gedropt. Kapi tein Theo De Decker werd op de plaats van kleinmidden ge zet en Chris Janssens werd grootmidden. Wieze kwam langzaam weer in de wedstrijd en het leidde zelfs bij 11-10. Dan zakte de ploeg echter opnieuw weg. zodat verlies onvermijdelijk leek. Hamme Zogge behoort samen met Wieze tot de betere ploegen Hogere 3 Kaatsen. De ploeg van Baasrode V.A. die den Broekkant evolueert (foto p. hermans) IDEGEM 15 BAASRODE V.A. 8 Leider Baasrode leed tegen een verrassend sterk spelend Idegem zijn eerste nederlaag. De ploeg van de Broekkant startte nochtans goed want via 1-1 en 2-3 werd het 3-5 via goed werk van Goossens en Willaerts. Idegem. langs een sterke Pierette, flink gesteund door J. Goossens. ontbond toen een eerste maal zijn dui vels en het werd 7-5. Toen kon V.A. nog orde op zaken stellen en met goede opslag beurten van De Clercq en Verheyden konden de bezoe kers gaan rusten met een 7-8 voorsprong. Na de rust ging het echter totaal fout bij Baasrode. Het werd 11-8 en de in geel-blauw geverfde aangezichten van de V.A. supporters zagen er bedenke lijk uit. Baasrode lukte er in derdaad niet meer in nog een spel te pakken. Er kwam nog enige animo omdat de twee supporterslegioenen het met elkaar aan de stok kregen maar dit wijzigde niets meer aan de situatie en V.A. ging de boot in met een toch wel onverwachte 15-8 nederlaag. BAASRODE V.A. 15 HERNE 13 Baasrode, wellicht aangesla gen door de nederlaag van de dag voordien, kwam bijzon der moeilijk uit de startblok ken. Het werd 3-5 en aan de rust keek de thuisploeg op naar een 8-4 achterstand. Al leen R. De Clercq had in die eerste periode zijn normaal niveau gehaald zodat een ploegwijziging zich opdrong. Goossens stond na de rust zijn plaats af aan de jeugdige W. Claes en kapitein Verheyden schoof op naar groot-midden. Meteen keerde het tij en sterk aangemoedigd naderde V.A. onmiddellijk tot 7-8. Baasro de had zijn zelfvertrouwen te ruggevonden en R. De Clercq, die zowat zijn levens wedstrijd speelde samen met een fantastisch kerende Ver heyden, zorgde nu voor een V.A. suprematie die resul teerde in een 12-10 stand. De bezoekers naderden nog wel tot 13-13 maar een gemoti veerd Baasrode liet de wen kende zege niet meer ontglip pen. P. Willaerts zorgde er dan met zijn verre opslagen voor dat Baasrode een verlo ren gewaande situatie om keerde in een 15-13 overwin ning. Tot groot jolijt van de dankbare supporters. Lagere 2 TOEKOMST BUGGEN- HOUT 3 BAASRODE V.A. 15 Op het terrein van leider Bug- genhout verscheen Baasrode V.A. in zijn fanion-opstelling en het resultaat liet niet op zich wachten. Buggenhout kwam er nauwe lijks aan te pas tegen de talen trijke jeugdige bezoekers die meteen duidelijk maakte dat er in deze opstelling weinig tegenstanders op puntenwinst moeten rekenen. Buggenhout nam wel het eerste spel maar daarna was het al V.A. wat de klok sloeg. Het keerderstrio Quisquater-Claes-Van Dam me demonstreerde en aan de koord hield het duo Kockel- berg-De Sitter de teugels op vallend strak. Het werd 2-8 aan de rust en ook in de tweede periode ging de V.A.- demonstratie verder. Het werd 2-12 vooraleer Buggen hout nog een spel kon pakken (3-13) maar de driepuntenze ge van de bezoekers werd nooit in vraag gesteld. Finale Beker Lagere 2 BAASRODE V.A. 15 OPWIJK 4 Dat de Beker moeilijk aan Baasrode V.A. kon ontsnap pen was bekend maar dat Op wijk er nauwelijks aan te pas zou komen had men toch niet verwacht. Voor de rust speel den de bezoekers nog enigs zins mee. Het werd 4-3 maar als het kcerdersgeweld op vol le toeren begon te draaien bij de thuisploeg waren de bezoe kers eraan voor hun moeite. Het werd 8-4 aan de rust en daarna kreeg men een ontke tend Baasrode te zien dat in elk spelonderdeel domineer de. Van Damme als achter man, speeldegewoonweg groots en ook Claes en Quis- quater lieten zich niet pramen als het op keren aankwam. Diezelfde Quisquater zorgde nog voor eens voor sensatie door tweemaal de bal over te keren. Opwijk werd totaal ge domineerd door een klasrijk Baasrode-vijftal dat met voor zichzelf sprekende 15-4 ci jfers de Beker veroverde. Kaatsen - Kadettcn WIEZE 13 BAASRODE V.A. 7 Het treffen tussen de twee onverslagen leiders liep fali- kant af voor de te zenuwachti ge bezoekers. Bij Baasrode had enkel M. David zijn nor maal niveau en Wieze, dat een bijzonder verstandige wedstrijd speelde door o.a. de sterke Baasrode-keerders te vermijden, kon na de rust vrijwel ongestoord naar een ruime zege stevenen. In een gelijkopgaande beginperiode (3-5 en 5-6) kon Baasrode nog de indruk wekken het te kun nen halen maar aan de rust leidde de thuisploeg al met 7- 6. Na de rust bleef V.A. blun deren in de opslag en tal van spelen gingen op die manier verloren bij een 15-40 stand. Baasrode leverde in totaal 19 ballen buiten de lijnen en op die manier kan men onmoge lijk een stevig geheel als Wie ze bedreigen, meteen is Wie ze alleen leider geworden. Pupillen BRUSSEGEM 10 BAASRODE V.A. 1 Brussegem, dat nog geen en kel punt liet liggen, toonde zich ook tegen Baasrode V.A. oppermachtig. De thuisploeg domineerde in alle spelonder- delen en het duurde tot 8-0 vooraleer een moedig Baasro de het enige spel op zijn aktief kon schrijven. uit de reeks en het kan nog voor verrassingen zorgen. Oppassen dus! WIEZE SPORTIEF 13 VA BAASRODE 7 Ruststand 8-6 Een ontmoeting tussen deze twee clubs is altijd een sensa tie. Wanneer zoals tijdens de kompetitie de twee ploegen dan ook nog aangeslagen wa ren, zakten er vele supporters naar de oktoberhallen af. Het eerste spel werd onmid dellijk beslecht bij een 40-40 stand. De score liep gelijk op tot 3-3 en dan kregen de be zoekers de bovenhand met 3- 5. Wieze speelde intelligent en wijzigde zijn opstelling. De plaatselijke coach bracht Wil- lems in, in plaats van De Ke gel De Smedt keerde en lever de de gasten in de verdruk king. Via 6-5 werd de rust ingegaan bij een 8-6 stand. Tijdens de tweede helft pakte de thuisploeg uit met een ta ctische zet. Bart Claes was duidelijk in een mindere dag en kon voor geen goede te rugslag zorgen. De bezoe kers, die steeds de Wieze ach terman wilden opzoeken, le verden 19 ballen buiten. Voor Wieze werden amper 5 ballen genoteerd. Wanneer de thuis ploeg zijn voorsprong uit bouwde viel dat niet in goede aarde bij de bezoekende sup porters. De ploeg was, blijk baar naar Wieze gekomen om met de volle driepuntenbuit naar huis te gaan. Het kreeg echter het deksel op de neus. Bij 11-6 en 40-40 gelijk kon Baasrode een punt uit de brand slepen. Wieze, dat sterk leverde en net zo goed keerde verdiende zeker en vast de zege. Samenstelling van Wieze Sportief: De Kegel en Duque (koord), De Poorter (kleinmidden), De'Smedt, Van Der Veken, en Willems. KASTEL RAP EN VLUG 15 WELLE 4 Ruststand 8-4 Welle, daat zijn titelambities niet onder stoelen of banken gestoken heeft, zakt na het verlies van de laatste wed strijd volledig weg in de rang schikking. Op de villa gingen de bezoekers overweldigend van start en ze kwamen via 0- 2 op een 2-4 voorsprong. Wanneer Kastel erin slaagde het initiatief van de wedstrijd naar zich toe te halen, stond er voortaan nog maar één ploeg op het terrein. Enkel Vlassenbroek probeer de er nog iets van te maken, maar als eenzaat kon hij on mogelijk optornen tegen het Kastelse overwicht. Bij de rust had Kastel reeds een ge ruststellende 8-4 kloof uitge bouwd. Na de hervatting slaagde Wel le er niet meer in nog een spel naar zich t oe te halen. De Kastelse spelers leverden goe de opslagen, waarmee ze de hele wedstrijd dicteerden. GRIMMINGE 15 DENDERBELLE 13 De thuisploeg hield Dender belle op achterstand in de eer ste helft. Met tussenstanden van 5-2, 6-3, werd de rust bereikt bij 8-4. Na de rust kon Denderbelle aansluiten tot 8- 6. Bij de gasten verliepen de opslagbeurten allesbehalve ideaal om spelen naar zich toe te trekken. De bezoekers kwamen ondanks alles nog te rug tot 14-13 maar het laatste spel was voor de thuisploeg. OPSTAL PELOTE 15 APPELTERRE 2 Ruststand 8-1 De bezoekers openden met 0- 1, maar klungelden in de op slagzone. Zo konden de gas theren een grote voorsprong uitbouwen. In de rechthoek speelden de bezoekers noch tans goed, wat men niet zou kunnen afleiden uit de score. Na de rust werd het een waar recital van overgeleverde bal len, waarop Luc Daelemans een patent heeft. Verschillen de keren joeg hij de bal tussen de palen bij de tegenstander. Via 9-2 werd het in één ruk 15-2, Opstal heeft een toptransfert gedaan met een speler als Daelemans. Deze jongeman heeft zich nu maar pas goed ingeburgerd in zijn nieuwe ploeg. Aangepast aan het spelpeil van Hoger III steelt hij nu iedere week de show. OKEGEM 12 TERJODEN 15 Rust 8-7 Dubbele zege voor Terjoden tijdens het Pinksterweekend. De bezoekers konden in eer ste instantie een 1-3 voor sprong uitbouwen. De wed strijd ging daarna gelijk op. Langs 6-6 werd de rust met 8- 7 cijfers ingegaan. Rudy Van Lierde viel uit bij de thuis ploeg, wegens een blessure en dit had grote gevolgen voor de thuisspelers. De vervan ging van Van Lierde deed de ploeg haperen en de gasten konden gemakkelijk hun spel opdringen. Het bleef echter spannend naar het einde toe, maar de thuisploeg geraakte niet meer over reus Terjoden heen. VA BAASRODE 15 HERNE 12 Rust 4-8 De bezoekers leverden uitste kend opslagwerk in de eerste helft. De bezoekers geholpen door Goossens, geraakten langs 1-5, 3-7 aan een 4-8 ruststand. De Brabanders wa ren tot dan toe de meest effi ciënte ploeg. Bij de thuis ploeg ontspon zich een hevige strijd tussen Goossens en de plaatselijke coach, waarna Goossens van het terrein ver dween. Na de rust ging ook het goede opslagwerk van Heme de mist in, zodat het een gemakkelij ke opgave was voor de thuis ploeg. Willaerts nam deze ge legenheid te baat om zich in de kijker te spelen. Baasrode begon aan een remonte en langs 7-8 geraakte het aan 12- 10. Herne kwam nog even terug tot 12-12. In de eindfase dwong de leider verdiend de zege af. KASTEL RAP EN VLUG 12 DENDERBELLE 15 Ruststand 8-7 De Kastelse spelers weten dat nieuwkomer Denderbelle niet mag onderschat worden. Uit erste concentratie bij Rap en Vlug. De grandioze start liet de bezoekers maar weinig hoop. Terwijl Denderbelle ter plaatse bleef trappelen, slaag de Kastel erin tot 7-2 afstand te nemen. Denderbelle reor ganiseerde de ploeg en het kwam stilaan terug in de wed strijd. De doeltreffende re monte leidde tot 7-7 stand. De rust werd ingegaan met 8- 7 op het bord. Na de pauze ging de score gelijk de hoogte in tot 10-10. Dan moest Ver- nimmen vervangen worden. Verspeet, als grootmidden, kwam nu op de voorgrond. Denderbelle nam het initiatief over bij een 12-12 en gaf het niet meer uit handen. Het rondde succesvol af. Hogere III IDEGEM 15 BAASRODE VA 8 Ruststand 7-8 De supporters van de leiders hadden zich op karnavaleske wijze uitgedost voor deze ver plaatsing. Ze hoopte, op een zege, maar wanneer hun ploeg tijdens de tweede helft wegzak te kwam de nodige heibel de kop opsteken. Deze wedstrijd was gelijkop- gaand tot 5-5, terwijl Baasrode met een lichte voorsprong de rust kon ingaan. Tijdens de tweede speelhelft zakten de bezoekers volledig weg. De thuisploeg kon bogen op een uitstekende Pirette en Jan Goossens. Deze twee spe lers zorgden er met zijn tweeén voor, dat de thuisploeg in één ruk naar 14-8 doorstootte. De bezoekende supporters voel den dat hun ploeg bedreigd werd en ze gingen op de vuist met de plaatselijke supporters. Dit incident had echter geen invloed op het verdere verloop van de wedstrijd. Een sportie ve, verdiende zege van de thuisploeg. TERJODEN 15 GRIMMINGE 9 Ruststand 7-5 Grimminge pakte verrassend uit en het verschalkte de thuisspelers in de eerste helft. De thuisploeg faalde in de terugslag en de bezoekers pakten een 2-5 voorsprong. Terjoden trachte de bakens te verzetten en het bracht de stand in evenwicht. De gasten gingen met een geringe voor sprong de rust in. Na de pauze kregen we een als herboren Terjoden. Het spelbeeld was totaal omge keerd. De thuisploeg haalde achtereenvolgens zeven spe len op, het was zo in staat een 14-8 voorsprong uit te bou wen. De bezoekers pakten nog een negende spel en ze diende dan gelaten toe te zien hoe Van Der Haeghen af rondde. OPSTAL PELOTE 15 OVERBOELARE 13 Ruststand 7-8 De Rode Lantaarn van de rangschikking heeft aange naam verrast op het terrein van Opstal Pelote. Overboe- lare paste zich wonderwel uit stekend aan, het speelterrein van Opstal is dan toch allesbe halve geschikt te noemen. De plaatselijke spelers kregen in de aanvangperiode geen vat op het spel van de gasten. De thuisspelers keken al snel te gen een 1-5 achterstand aan. Opstal kon onder impuls van Luc Daelemans en Robby Hendrickx opnieuw voor aan sluiting zorgen bij 7-8. Na de hervatting liep Over- boelare opnieuw uit tot 7-10. Een wissel drong zich op en Bauwens kwam zich aanmel den. Deze man zorgde voor de kentering. Bij 12-11 namen de gastheren voor de eerste maal de leiding. In een span nende eindstrijd werd het als nog 14-13 en Opstal kon zege vierend afronden. Prachtige prestatie van Luc Daelemans. MOORSEL STEVEN 15 MERCHTEM 7 Ruststand 8-2 Merchtem ging op Moorsel de boot in met slechtse opslag beurten. Bij zeven spelen, die op 40-40 werden beslecht, wonnen de bezoekers er am per twee. En dit door telkens de bal buiten te leveren. Via 6-2 werd het 5-3 en de rust werd ingegaan bij een 8-2 stand. Den «Achiel» heeft eeen hel pend handje gekregen om de bezoekers in de vernieling te drukken. Tijdens de tweede helft kwam Alfons Van Kerckhoven post vatten op grote keer en Fran- ky Van Hoof als achterman. De bezoekers kenden daarbij nog pech wanneer hun koord- speler Andriessens tijdens het eerste spel van de tweede helft vervangen werd door ju nior Eddy. Merchtem kon tot tweemaal toe de kloof dich ten: eens bij 9-5 en 11-7. Toch werd het spel twee keer uit handen gegeven. De winst van Moorsel werd in de hand gewerkt door het slechte leve ren van de gasten. HAMMEZOGGE 15 MERCHTEM 4 Ruststand 8-0 Merchtem, de verliezer van Moorsel, speelde nu heel wat beter. Hamme was wel onver wacht winnaar geworden op Wieze, en ook dit keer lukte hen alles. Hamme leverde uit stekende opslagbeurten af, terwijl de bezoekers niet min der dan 18 ballen verkeerd leverden. Merchtem verloor opnieuw spelen bij 40-40, weer eens door hun slechte opslagen. Scheidsrechter Louis Aendenhof zorgde voor sensatie. De eerste opslag werd met tamis gesloten ter wijl de eerste van de twee opslagbeurten opnieuw met tamis werd afgestraft. Ham me kon met een beetje hulp tot 7-0 uitlopen. Hamme le verde zijn ballen hoog en droog af, terwijl de gasten in de terugslag teveel tegenslag kenden Ondanks het dubbel verlies tijdens afgelopen weekeinde is de sfeer in de Merchtemse ploeg opperbest. Ze hebben hun uiterste best gedaan. Te gen overwicht is geen kruid gewassen. Jeugd Pupillen HOF TEN RODE BAASRO DE 10 BRUSSEGEM 1 Ruststand 5-1 Beide nieuwbakken ploegen stonden tegenover elkaar tus sen de lijnen. Dat Hof ten Rode over een goede kersver se kern spelertjes beschikt is een waarheid als een koe. Nog maar eens heeft de pupil- lenploeg dat bewezen in zijn wedstrijd tegen Brussegem. Voor de aanvang van de wed strijd kon de dag van de Kaatsen. De jeugdspelers van Hof ten Rode kregen een nieuwe uitrusting (foto p. hermans) ploegverantwoordelijke en spelers al niet meer stuk. Voorzitter Guido De Valck had voor de start van de wed strijd een telefoontje gekre gen van schepen Alfons Her mans, die aankondigde dat de ploeg een bezoekje van hem de sponsor (Ilwa Keukens Puurs) kon verwachten. Een blijde gebeurtenis! De nieuwe club is uiteraard zeer gelukkig met de nieuwe uitrusting. De sponsor wordt langs deze weg nog eens hartelijk bedankt voor dat fijne «cadeautje». De wedstrijd zelf nu. Baasro de opende met 3-0, vooraleer Brussegem de eer kon red den. Diego Gerlo pakte gran dioos uit en onder zijn impuls werden de bezoekers uitge teld. Bevordering DUVEL WILLEBROEK 7 ADEC BAASRODE 15 Ruststand 3-8 Duvel, dat dit seizoen zal moeten strijden om het degra datiegevaar te ontlopen, pak te heel wat beter uit dan in de vorige wedstrijden. Adec, dat onder impuls van Guido De Valck en Peersman een riante voorsprong kon uitbouwen, sprankelde aardig wat punten bijeen. Na de rust (bij een 5- 13 stand) floot de scheidsrech ter bij een 40-40 ten onrechte tegen Meeus een tamis, zodat de stand op 6-13 kwam in plaats van 5-14. Adec zag zo een driepunter aan zijn neus voorbijgaan. zullen doen. Een paar keer kon Van der Stockt en Goossens het goed doen maar toch als hetop de afronding van het spel op aan kwam ging het minder vlot. Ons Vermaak kon dan ook maar net zoveel als in de eerste helft spelen laten optekenen. Wie niemand had durven dro men gebeurde deze week in de Hamse kaatskompetitie. De Wembley I-ploeg waarvan iedereen voorspelde dat ze zonder verlies naar de titel zou grijpen kende al hun eer ste nederlaag. Wembley I - Corner 11-12 De lokalen met Emiel de Bus, Antoon van Hecke, Pletinck Roger, Marc Van Hemelrijck en Gustaaf de Bonte begon nen zeer goed. De bezoekers werden helemaal overrom peld 2-0. En dan vielen ze plots stil. Het was nu Corner dat een geweldige remonte deed. Ze kwamen gelijk 2-2. En ook dan nog gingen ze verder door omdat ze in hun opslag het geweldig goed de den. Halfweg wedstrijd had Wembley al een 2-6 achter stand goed te maken. Het tweede stuk verliep dan ook zeer zenuwachtig en met 2-7 scheen het op een lokale ramp te zullen uitdraaien. Maar de kentering kwam er. Stilaan maar zeker kregen ze hun vertrouwen weer en begon nen de achtervolging. Op 10- 10 stonden beide ploegen al gelijk. Uiteindelijk ging het tot het uiterste 11-11. In het beslissende spel zou de bezoe ker de thuisploeg hun eerste nederlaag toedienen. Toyota/Comidac 12 Ons Vermaak 4 De thuisploeg begon goed en liet de bezoekers echt weinig ruimte om hun spel te spelen. Marcel Nobels, Francois Coen, Colman Louis, Luc Vermeer en Gaston D'Hos- sche waren vooral in het bin nenspel zeer goed en konden alzo een 6-2 uitbouwen aan de rust. Na de verfrissing scheen Ons Vermaak het beter te Geemzicht 5 De Keersmacker 12 De lokalen zijn er niet inge- slaagd om de bezoekers te verslaan In het eerste gedeel te was er een forse strijd waarin beide formaties het goed deden. Naarmate echter de eerste helft vorderde kwa men de bezoekers met Frank Windey, De Malsche Luc, De Wilde Dirk De Clercq Mau- rits en Cornelis Jimmy meer aan bod. Vooral in de opslag waren ze de betere en dat maakte uiteindelijk dat ze met 3-6 de rust konden in gaan. Na de verfrissing scheen Geemlicht het iets beter te zullen doen. Lang duurde het echter niet of De Keersma cker kon weer hun wil opdrin gen en dat betekande dat de plaatselijken ter plaatse wer den gelaten. Met grote cijfers won De Keersmacker deze wedstrijd. Klassement: 1. Comidac-Toyota 2 24 2. Wembley I 2 23 3. De Keersmacker 2 22 4. Corner SK 2 15 5. Geemzicht 2 14 6. Wembley II 1 12 7. Ons Vermaak 2 5 Wedstrijd voor dit weekend De Keersmacker - Ons Vermaak Wembley 1 - Wembley 2 S.K. Corner - Geemzicht Toyota-Comicac - Euno Trucks HVC Welkom-Groendalers: 15-5 Bij een prachtig weder en on der ruime belangstelling 170 toeschouwers) werd er bij Welkom een zenuwachtige start genomen en op korte tijd stonden de bordjes 3-4 voor Groendalers en 0-40. Welkom kwam terug en won dat bij zondere spel nog en meteen was het 4-4. Vanaf dan was er geen houden meer aan en De Plecker Pierre en Van Ingel- gem Jos keerden al wat ze moesten keren terug of over, met als gevolg 8-4 ruststand. Na de rust ging het met de thuisploeg nog beter en alle vijf de spelers waren aan el kaar gewaagd, niets werd er nog verkeerd gedaan wat voor de leiders uit Moorsel een pijnlijke 15-5 nederlaag bete kende. Welkom speelde met De Batselier Jean. Van Han- denhove Freddy, De Kinder Herman, Van Ingelgem Jos en De Plecker Pierre. Wel kom deed meteen een goede zaak om de titel in de wacht te slepen. Wedstrijd zondag 29 mei te 14.30 u. Mecbelen De Backer (3e) - Welkom (2e).

De Voorpost | 1988 | | pagina 19