Vierde Recreathlon in rekreatiepark De Ster Provinciale jeugdselektie uitgenodigd Jaarlijks indoortornooi van Kangoeroes Aalst 20 - 24.6.1988 - De Voorpost fell B6LE1 MRHAECi BADMINTON Duivensport. Quiévraininkorving bij maatschappij Eendracht-Denderhoutem (da) WIELRENNEN V.W.B.-Wielrennen. In Moerzeke won Paul Laeremans de B-reeks (vh) V.W.B.-Wielrennen. In de B-reeks te Moerzeke won Van den Espade de spurt voor de tweede plaats, voor nationaal kampioen Lievens (vh) Maandagavond maakte de trainingscommissie van de PBO 22 namen bekend van spelers die zullen worden uit genodigd om deel te nemen aan de veertiendaagse trainin gen van de provinciale jeugd- selectie. Het is dus volledig afhanke lijk van de reactie van de jeugdspelers als van de ouders om later de definitieve sele ctie te kunnen samenstellen. De provinciale jeugdselectie moet immers bestaan uit 24 spelers tot 18 jaar. Omdat de commissieverantwoordelijke om medewerking heeft ge vraagd aan Franky Weyn en deze zijn antwoord nog in beraad houdt, is het moeilijk een volledige naamlijst be kend te maken. Immers met de hulp van Weyn zou Jacques Van Daele de s. lectie kunnen opsplitsen in twee leeftijdsgroepen, en dus enkele zeer jonge talen ten ekstra kunnen uitnodigen. De trainingen worden dus om de veertien dagen georgani seerd in de totaal nieuwe 12- terreinensporthal van het pro vinciaal domein te Wachtebe- ke. Enig probleem zijn de niet zo ideale uren op donderdag avond van 20 tot 22 uur. Alle deelnemers betalen 1.000 fr. waarmee een gedeel te van de kostprijs van de zaal, de shuttles en de trainers zal worden betaald. Bij de jongens worden vol gende spelers uitgenodigd: Stefaan De Rijcke (Flying Shuttles, BI), Nico Walschap (Buggenhout B2), Jo Van de Perre (Beveren B2), Kurt Maes (Mintons Cl), Sven Vlerick (Maspo Cl) en vol gende C2 spelers: Hans Ver- heyden en Jan Bosteels (Bug genhout), Tom De Four en Frederik Verstraete (Loker- se), Thierry De Decker, Peter Hermans. Alain Berckmoes en Ivo De Ruysscher (Drive Dendermonde), Dimitri On- gena (Pluimplukkers) en Sven Van Delsen (Wetteren). Aan deze lijst worden zeker nog vier namen toegevoegd. Bij de meisjes ontvangen speelsters zeker een uitnodi ging: Els Maes (Mintons B2), Rebecca Van Hove (Lokerse B2), Tourria Leyn (Mintons Cl), Britta Maes (Temse Cl), en de C2 speelsters Sofie Ae- rens (Lokerse), Heidi De Bondt (Buggenhout) en Gaëtane Snoeck (Maspo). Ook zullen nog enkele namen worden toegevoegd. Voor Tom De Four en Britta Maes is wel nog een leeftijds controle nodig. Want jeugd gaat maar tot 18 jaar! (CL) Na drie proefjaren wordt op zondag 21 augustus 1988 de Recreathlon volgens een nieuwe, aangepaste formule georganiseerd. Het zwemmen, fietsen en wandelen of joggen kan dit jaar uitsluitend nog op 1 dag plaatsvinden en niet meer zoals voorheen het geval was, verspreid over 2 of 3 dagen. De ervaring van vorig jaar met het grote sukses van de sportieve versie t.o.v. de rekreatieve versie, ligt daaraan aan de basis. Centrale plaats wordt opnieuw het Recreatiepark De Ster met in het bijzonder cafétaria De Houtmuis, waar de inschrijvingen, de vertrek- en aankomstkontroles en de trofee-uitreikingen zullen plaatsvinden. Het zwemmen wordt uitgevoerd in de 50m-zwemzone Met de bedoeling nog meer rekreanten aan te trekken, werd bij het geven van namen aan de verschillende mogelijkheden, gebruik gemaakt van terminologie uit de vrijetijdssector. Organisatie: Stedelijke Sportraad, in samenwerking met de v.z.w. Sint-Niklase, Sport. Spel- en Rekreatiecentra en het Stadsbestuur van Sint-Niklaas. Medewerkende verenigingen: Wase Zwemkring, Joggin- club De Ster. Wandelclub De Lachende Klomp Een triathlon op recreatiemaat! Je kan deelnamen aan: Ofwel de echte recreathlon, d w.z. zwemmen fietsen wandelen of joggen. Keuze uit 5 niveau's: extra small, small, medium, large of extra large. Prijs: 60 fr. Ofwel de recreatieve biathlon, d.w.z. een droge recreath lon, dus alleen fietsen wandelen of joggen. Keuze uit 4 niveau's, baby, junior, big of super. Prijs: 40 fr. Ofwel 1 proef naar keuze. Prijs: 25 fr. Overzicht van de mogelijkheden: Extra Small, zwemmen 100 m. (baby biathlon 25 km. fietsen 5 km. joggen-wandelen Small zwemmen 400 m (baby biathlon 25 km. fietsen 5 km. joggen-wandelen Medium zwemmen 400 m. (junior biathlon 25 km. fietsen 10 km. joggen/wandelen 1/4 triathlon). Extra large zwemmen 900 m. (super biathlon 45 km. fietsen 20 km. joggen-wandelen). Inschrijvingen: Recreatiepark «De Ster», cafétaria «De Houtmuis» vanaf 7u30. Aanvang zwemmen: tussen 8 en 10 u. Aanvang fietsen: tussen 8u30 en 14u30 Aanvang wandelen of joggen: tussen 8u30 en 14u30 Aankomst in «De Houtmuis» tot 19u30. In de prijs is inbegrepen: verzekering, versnapering, brevet, trofeetje, beker voor de grootste recreathlon- groep, gratis tombola (onder de deelnemers van de recreathlon en de biathlon wordt een fiets verloot, ge schonken door garage Vanhoecke. hoofdverdeler Peu geot. Sint-Niklaas). E.H.B.O. Dienst op verschillende plaatsen. Geen tijdsop- name. Inlichtingen: Stedelijke Sportdienst, Stadhuis. Sint-Ni klaas, tel. 03-777.84.00 - toestel 4843 Stratenloop te Moerzeke. Bij de heren won Frans Messa- Hondendressuur. Bart Windey uit Moerzeke nam deel aan gie, terwijl Maurits Verbeeck tweede werd en Bart De het internationaal agility-tornooi te Hamme (vh) Wilde derde (vh) MET EEN ADVERTENTIE IN DEZE KRANT. WINT GE IEDERE DAG EEN KLANT VOLLEYBAL VC Kangoeroes Aalst organi- Dhr. Ronnv Van Pottelber- seert op 3 en 4 september ghe 054-31 11.11. 1988 haar groot jaarlijks in- Drank en snacks zijn voor- Hondendressuur. Tijdens de agility-wedstrijd te Hamme scoorde Willy De Wuffel heelwat V.W.B.-Wielrennen. In Moerzeke kaapte Victor Wartel de bloemen van de c-reeks weg doortomooi. zien. punten met deze mooie sprong (vh) (vh) De plaats van het gebeuren is de sporthal van het HRITO. gelegen Haeltermanstraat Aalst. Programma: Zaterdag 3 september: re- kreatiepïoegen 250 fr.. terug betaald bij aanvang van het tornooi. Maximum 12 ploe gen toegelaten. Dames provinciaal (kompeti tie) maximum 12 ploegen. Zondag 4 september 1988: he ren provinciaal (kompetitie), maximaal 18 ploegen. Aanvang 9 u. Einde voorzien omstreeks 18 u. Inschrijvingsgeld: 500 fr. per ingeschreven ploeg en is te storten op rekening 001- 0472298-81 van VC kangoe roes Aalst voor 30 augustus Voor inschrijvingen en meer V.W.B.-Wielrennen. Nationaal kampioen Victor Wartel won gemakkelijk de sprint van inlichtingen kan u terecht bij Hondendressuur. "Onder Ons" uit Hamme organiseerde een internationale agility-wedstrijd dankzij de inzet van al dezt de vluchtersgroep in de C-reeks (vh) Mevr. Gvsens 053-21.81.70. medewerkers (vh)

De Voorpost | 1988 | | pagina 20